kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Stranica 6 / 15. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 12:35

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa ne znam baš....često gledam u noćno nebo i nema baš nikakvih nenormalnih pomaka... jesi ti baš osobno ikad vidio nešto što bi se moglo svrstat pod nlo?

imas snimki mali milijun, cak od Nase imas barem pedesetak na kojima se vide letjelice kako spartaju svemirom. To jednostavno nema sto drugo bit obzirom na putanju. Ja nisam nista vidio iako nisam bas ni zagledao nebo previse. Ustvari, vidio sam puno puta ali je bila normalna putanja pa sam to pripisivao kakvom satelitu...

tu sam skeptična jer danas fakat možeš računalnom animacijom napravit i dodati šta god hoćeš na tim snimkama

zato sam i spomenuo ove od Nase, one su potvrdjene i sa njihove strane kao originalne. Imas masu i amaterskih koje su potvrdjene ko autenticne. Pa ne mislis valjda da nas niko ne posjecuje? Vjerojatno i zive medju nama...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 12:40

pizda je napisao/la:
zato sam i spomenuo ove od Nase, one su potvrdjene i sa njihove strane kao originalne. Imas masu i amaterskih koje su potvrdjene ko autenticne. Pa ne mislis valjda da nas niko ne posjecuje? Vjerojatno i zive medju nama...

pa nije meni nasa institucija kojoj bih išta vjerovala..iako, sasvim vjerujem da su tu među nama... samo bih radije da imam osobno iskustvo a ne nečije tuđe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 12:43

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zato sam i spomenuo ove od Nase, one su potvrdjene i sa njihove strane kao originalne. Imas masu i amaterskih koje su potvrdjene ko autenticne. Pa ne mislis valjda da nas niko ne posjecuje? Vjerojatno i zive medju nama...

pa nije meni nasa institucija kojoj bih išta vjerovala..iako, sasvim vjerujem da su tu među nama... samo bih radije da imam osobno iskustvo a ne nečije tuđe

a jebiga, nemam ja osobno iskustvo ni da je Zemlja okrugla, nisam je gledao iz svemira O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 12:49

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zato sam i spomenuo ove od Nase, one su potvrdjene i sa njihove strane kao originalne. Imas masu i amaterskih koje su potvrdjene ko autenticne. Pa ne mislis valjda da nas niko ne posjecuje? Vjerojatno i zive medju nama...

pa nije meni nasa institucija kojoj bih išta vjerovala..iako, sasvim vjerujem da su tu među nama... samo bih radije da imam osobno iskustvo a ne nečije tuđe

a jebiga, nemam ja osobno iskustvo ni da je Zemlja okrugla, nisam je gledao iz svemira O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713...


za to ti ne treba osobno iskustvo...samo staneš na rivu i gledaš brodove kako nestaju na horizontu, popneš se na neko brdo itd, itd

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 12:53

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zato sam i spomenuo ove od Nase, one su potvrdjene i sa njihove strane kao originalne. Imas masu i amaterskih koje su potvrdjene ko autenticne. Pa ne mislis valjda da nas niko ne posjecuje? Vjerojatno i zive medju nama...

pa nije meni nasa institucija kojoj bih išta vjerovala..iako, sasvim vjerujem da su tu među nama... samo bih radije da imam osobno iskustvo a ne nečije tuđe

a jebiga, nemam ja osobno iskustvo ni da je Zemlja okrugla, nisam je gledao iz svemira O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713...


za to ti ne treba osobno iskustvo...samo staneš na rivu i gledaš brodove kako nestaju na horizontu, popneš se na neko brdo itd, itd

i za to su nekad, dok se mislilo da je zemlja ravna ploca, imali suvislo objasnjenje:). Pa ni tebi ne treba osobno iskustvo, razmisli samo da ima oko cetrdesetak milijardi galaksija za koje se za sad zna a svaka ima stotinjak milijardi planeta. To zbroji i razmisli. Ako je i za ukras, kome sluzi taj ukras kad ne vidimo ni 1% toga...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 14:43

pizda je napisao/la:

za to ti ne treba osobno iskustvo...samo staneš na rivu i gledaš brodove kako nestaju na horizontu, popneš se na neko brdo itd, itd

i za to su nekad, dok se mislilo da je zemlja ravna ploca, imali suvislo objasnjenjeO čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713. Pa ni tebi ne treba osobno iskustvo, razmisli samo da ima oko cetrdesetak milijardi galaksija za koje se za sad zna a svaka ima stotinjak milijardi planeta. To zbroji i razmisli. Ako je i za ukras, kome sluzi taj ukras kad ne vidimo ni 1% toga...[/quote]

ajd nabaci koje jer za to nisam nikad čula... baš me zanima kako su to pobijali a nisam sama nigdje naletila na ništa od toga

a što se osobnog iskustva tiče, jebga, znam da mi ne treba , nije mi trebalo štošta što sam iskusila al opet, nije mi žao jer mi je život zbog toga zanimljiviji i više toga naučiš na razne načine, ne samo kroz tuđa iskustva i doživljaje... inače ne bih iz kuće izlazila i samo čitala knjige onih koji su svašta doživljavali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Lena 05.04.13 15:12

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:

- Da se meni netko nenajavljen muva oko kuće po crnome mraku ja bih pomislio da me špijunira-

ja bih pomislijo da me hoce pokrast, sta ce me spijunirat...

nisam ja bila u kući... ja sam čovjeka dočekala ispod stepeništa kraj njegovih ulaznih vrata, skočila da ga zagrlim iskreno i prijateljski a on se usro O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 poslije je bio tako ljut na mene, pio vodu sa šećerom da dođe k sebi i reko mi da imam sreću da se ukočio od straha inače bi me istuko jer je mislio da ga netko napada ... jebga, a ja ga mislila ugodno iznenaditi a on meni tako O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 3114667799

al sam je kriv... jebga, stalno mi pričo kako bi bio sretan da me vidi i da mu fali moje društvo ... ja mislila on to ozbiljno mislio , mašto, štaliveć

đizs...da ugodno iznenadit O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931

onda si trebala stavit natpise- još malo i vidjet ćeš dragu osobu....zagrlit će te ili skočit na tebe....onako polako da ga uvedeš u iznenađenje O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 17:08

Lena je napisao/la:
đizs...da ugodno iznenadit O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931

onda si trebala stavit natpise- još malo i vidjet ćeš dragu osobu....zagrlit će te ili skočit na tebe....onako polako da ga uvedeš u iznenađenje O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 3384354616

ih, onda ne bi bilo iznenađenje O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 11484130

kad si jako mlad ne razmišljaš o takvim stvarima...ne padne ti na pamet O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 11484130 nakon toga mi više nikada nije palo na pamet išta slično ponoviti O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 3384354616 ... sad se i vlastitoj mami najprije najavim da mi ne vrišti kad upadnem u njen dnevni boravak a da me nije čula kako ulazim u kuću... naučila lekciju da se ljudi boje iznenađenja pa makar ih nitko ničim nije ugrozio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 05.04.13 22:24

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa nije meni nasa institucija kojoj bih išta vjerovala..iako, sasvim vjerujem da su tu među nama... samo bih radije da imam osobno iskustvo a ne nečije tuđe

a jebiga, nemam ja osobno iskustvo ni da je Zemlja okrugla, nisam je gledao iz svemira O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713...


za to ti ne treba osobno iskustvo...samo staneš na rivu i gledaš brodove kako nestaju na horizontu, popneš se na neko brdo itd, itd

i za to su nekad, dok se mislilo da je zemlja ravna ploca, imali suvislo objasnjenje:). Pa ni tebi ne treba osobno iskustvo, razmisli samo da ima oko cetrdesetak milijardi galaksija za koje se za sad zna a svaka ima stotinjak milijardi planeta. To zbroji i razmisli. Ako je i za ukras, kome sluzi taj ukras kad ne vidimo ni 1% toga...


mene fascinira iz čega je sve nastalo, kako je došlo do praska , kuda se sve svemir širi, u što se svemir širi odnosno koji to "prostor" svemir zauzima svojim širenjem i ako se širi znači li to da izvor širenja ( točka praska ) još uvijek postoji?


mozgovi najvećih znanstvenika, matematičara i teoretičara pokušali su nam dočarati matematičkim i fizikalnim putem odgovore na neka od pitanja ali blokada do koje naš um dolazi a iza koje se još uvijek nalazi nepoznat kapacitet percepcija i mogućnosti ljudskog mozga onemogućuje čovječanstvu da odgovori na uglavnom još vrlo mnogo zagonetki a isto tako onemogućuje i postavljanje nekih novih mogućih pitanja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 05.04.13 23:27

lastavica je napisao/la:

mene fascinira iz čega je sve nastalo, kako je došlo do praska , kuda se sve svemir širi, u što se svemir širi odnosno koji to "prostor" svemir zauzima svojim širenjem i ako se širi znači li to da izvor širenja ( točka praska ) još uvijek postoji?


jedini prasak koji je nastao je bio onaj koji je nastao u glavi umotvorca big benga. Inace, danas vazi teorija da praska i nije bilo a ako je i bio, bio je tako davno da to nije ni bitno. Ujedno, postoji mogucnost da se praskovi stalno desavaju u pararelnim svemirima i to u mjehurima. Kako se doslo do mjehura i toga da nesto nije bilo ako je bilo davno, to bi trebalo pitati te imbecile koje izbacuju teorije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 06.04.13 5:49

najviše sam se preplašila, uz vrištanje i hopsanje nogama ----- glava mi u gepeku ( ja u kratkim hlačama) odjednom me nešto zgrabi za gležanj i drekne vau-vau. Moj susjed. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Lena 06.04.13 6:18

dromsin je napisao/la:najviše sam se preplašila, uz vrištanje i hopsanje nogama ----- glava mi u gepeku ( ja u kratkim hlačama) odjednom me nešto zgrabi za gležanj i drekne vau-vau. Moj susjed. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931

e...a da ti je kišna susida opalila bi te šibom po guzici i viknula-đenjeeeee O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 06.04.13 10:00

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Jehudi je napisao/la:O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 ANGELA_564510S1

O čemu je razmišljala Angela Merkel

dok je sa svojim drugaricama šetala plažama DDR-a ? O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 11484130

a i to mi bez veze, izvlace sliku zenske kad je jos bila djevojka kao neku senzaciju. Uostalom, ko joj brani da se i sad gola kupa, jedino sto prizor bas ne bi bio najbolji...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713 Jedino sto bode oci je DDR a ona desnicarka...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713

ma ja, sad odjednom skandal pokazat tijelo do kraja... ko da ga nitko nema ... svašta

Ma jasno da nije nego eto samo na temu - šta ste maštali- više kao šalu, ustvari upravo kao šalu.

Inače i Angela je bila perspektivna pionirka i članica KP DDR ............ali etoo, najbolje je biti

-kako vitar puše- O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 3111943984
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Jehudi 06.04.13 10:11

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

za to ti ne treba osobno iskustvo...samo staneš na rivu i gledaš brodove kako nestaju na horizontu, popneš se na neko brdo itd, itd

i za to su nekad, dok se mislilo da je zemlja ravna ploca, imali suvislo objasnjenjeO čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713. Pa ni tebi ne treba osobno iskustvo, razmisli samo da ima oko cetrdesetak milijardi galaksija za koje se za sad zna a svaka ima stotinjak milijardi planeta. To zbroji i razmisli. Ako je i za ukras, kome sluzi taj ukras kad ne vidimo ni 1% toga...

ajd nabaci koje jer za to nisam nikad čula... baš me zanima kako su to pobijali a nisam sama nigdje naletila na ništa od toga

a što se osobnog iskustva tiče, jebga, znam da mi ne treba , nije mi trebalo štošta što sam iskusila al opet, nije mi žao jer mi je život zbog toga zanimljiviji i više toga naučiš na razne načine, ne samo kroz tuđa iskustva i doživljaje... inače ne bih iz kuće izlazila i samo čitala knjige onih koji su svašta doživljavali[/quote]

Žao mi ali nemam vrimena sada komentirati. Dobro kažeš.
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 06.04.13 11:22

kišna glista je napisao/la:

ajd nabaci koje jer za to nisam nikad čula... baš me zanima kako su to pobijali a nisam sama nigdje naletila na ništa od toga

a što se osobnog iskustva tiče, jebga, znam da mi ne treba , nije mi trebalo štošta što sam iskusila al opet, nije mi žao jer mi je život zbog toga zanimljiviji i više toga naučiš na razne načine, ne samo kroz tuđa iskustva i doživljaje... inače ne bih iz kuće izlazila i samo čitala knjige onih koji su svašta doživljavali

pa funkcionalnost oka naprimjer. Nesto sto je predugacko oko ne moze obuhvatiti pa zakrivljuje sliku. Znaci, neko ko je pred koju tisucu godina postavijo pitanje zakrivljenosti prostora je dobio sasvim suvisao odgovor, i sasvim tocan.O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713
Sto se tice osobnog iskustva, niko to ne negira, samo kazem da i bez tog mogu u nesto vjerovati. Sto po tebi ne smijem vjerovat da vanzemaljci postoje dok ih osobno ne vidim?O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 07.04.13 18:42

pizda je napisao/la: Sto po tebi ne smijem vjerovat da vanzemaljci postoje dok ih osobno ne vidim?O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 984513234 otkud ti sad to?... pa ljudi vjeruju baš u ono što ne vide, inače se ne radi o vjeri .... al moraš priznati da su osobna iskustva osobna iskustva... jedno je vjerovati da vanzemaljaca ima među nama a sasvim druga stvar bi bila da ih stvarno sretneš pa ti više ne treba vjera da postoje nego bi znao da postoje i još se super preoveo ako su onakvi ih kakvima zamišljaš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 07.04.13 23:21

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Sto po tebi ne smijem vjerovat da vanzemaljci postoje dok ih osobno ne vidim?O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 984513234 otkud ti sad to?... pa ljudi vjeruju baš u ono što ne vide, inače se ne radi o vjeri .... al moraš priznati da su osobna iskustva osobna iskustva... jedno je vjerovati da vanzemaljaca ima među nama a sasvim druga stvar bi bila da ih stvarno sretneš pa ti više ne treba vjera da postoje nego bi znao da postoje i još se super preoveo ako su onakvi ih kakvima zamišljaš

mislit, vjerovat...svejedno. Ne vjerujem vec sam siguran da postoje i to na milijarde vrsta. Odredjene civilizirane, napredne i miroljubive vrste bi volijo srest, one druge bas i ne bi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.04.13 5:47

ok, vanzemaljce apsolvirali do kraja...

ja sam jedna dio ranog djetinjstva maštala da mi tom i jerry žive ispod kreveta i da su mi prijatelji i da je to moja velika tajna koju odrasli ne znaju ... da se nismo preselili u drugu kuću koja je imala drugačiji krevet pa mi se cijeli koncept maštanja promijenio ( ko one sfere iz ruskih lucidnih snova ) , moglo je to preći u ono dječje imaginarno "stvarno" prijateljstvo... toliko sam ih obožavala gledati da mi je bilo nepojmljivo da ih neću upoznati i uživo samo su u mojim maštanjima uvijek bili prijatelji i nije bilo nikakvog naganjanja i agresije O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 11484130

kad sam postala malo odraslije dijete, počela mi bit opsesija kako ću jedan dan samo spakirati kufere i otići iz roditeljske kuće i započeti svoje putovanje po svijetu ne zato jer mi je bilo loše u roditeljskoj kući, dapače, bilo mi je predobro al mi falilo avantura... i kad god bih se svađala sa mamom prijetila sam joj da ću se spakirati i otići dok mi jednom nije stvarno donijela kufer i rekla idi...onda me malo prošao taj moj avanturistički duh O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 bilo mi je oko 9 godina pa mi se odjednom više nije svidjela ideja lutati svijetom sama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.04.13 6:55

kišna glista je napisao/la: bilo mi je oko 9 godina pa mi se odjednom više nije svidjela ideja lutati svijetom sama

fora mi je sad istu stvar slušati od moje starije kćeri... pljunuta je mater u tim godinama O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 a sjećam se kako sam uvijek solila pamet mami kako bih najradije da se kloniram a ne rađam djecu jer bih onda znala točno kako moje "minimi" razmišlja i kako ju odgajati ... sada sam to i doživjela, ova starija je ko da je klonirana ja samo što je sve drugačije sada kad gledam sa pozicije majke... a mamo mila, kako sam ja bila komplicirato dijete... sve super dok ju pustiš da mašta, osvojila čitavu sobu samo za sebe i ne da u svoj teritorij i nikako dočekat da odraste i ode u svijet ... to je valjda jedno od dječjih maštanja koje smo svi imali i koje nam se svima na kraju i obistinilo - da odrastemo i kako će nam onda biti baš super jer ćemo onda biti glavni i nitko nam neće smjeti ništa reći O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 poslije nam bude žao što nisamo malo duže ostali djeca... baš je dobro biti dijete al tek nakon što odrasteš postaneš svjestan svih dobrih strana djetinjstva O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 08.04.13 7:54

kišna glista je napisao/la:

kad sam postala malo odraslije dijete, počela mi bit opsesija kako ću jedan dan samo spakirati kufere i otići iz roditeljske kuće i započeti svoje putovanje po svijetu ne zato jer mi je bilo loše u roditeljskoj kući, dapače, bilo mi je predobro al mi falilo avantura... i kad god bih se svađala sa mamom prijetila sam joj da ću se spakirati i otići dok mi jednom nije stvarno donijela kufer i rekla idi...onda me malo prošao taj moj avanturistički duh O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 bilo mi je oko 9 godina pa mi se odjednom više nije svidjela ideja lutati svijetom sama

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 da, bilo je objektivnih problema...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 08.04.13 7:58

kišna glista je napisao/la:

fora mi je sad istu stvar slušati od moje starije kćeri... pljunuta je mater u tim godinama O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 a sjećam se kako sam uvijek solila pamet mami kako bih najradije da se kloniram a ne rađam djecu jer bih onda znala točno kako moje "minimi" razmišlja i kako ju odgajati ... sada sam to i doživjela, ova starija je ko da je klonirana ja samo što je sve drugačije sada kad gledam sa pozicije majke... a mamo mila, kako sam ja bila komplicirato dijete... sve super dok ju pustiš da mašta, osvojila čitavu sobu samo za sebe i ne da u svoj teritorij i nikako dočekat da odraste i ode u svijet ... to je valjda jedno od dječjih maštanja koje smo svi imali i koje nam se svima na kraju i obistinilo - da odrastemo i kako će nam onda biti baš super jer ćemo onda biti glavni i nitko nam neće smjeti ništa reći O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 poslije nam bude žao što nisamo malo duže ostali djeca... baš je dobro biti dijete al tek nakon što odrasteš postaneš svjestan svih dobrih strana djetinjstva O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713

pa to je jedina ljudska principjelnost, da nikad ne uzivamo u sadasnjosti, sve ce nekako biti bolje poslije ili je pak bilo, prije. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.04.13 8:07

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

fora mi je sad istu stvar slušati od moje starije kćeri... pljunuta je mater u tim godinama O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 a sjećam se kako sam uvijek solila pamet mami kako bih najradije da se kloniram a ne rađam djecu jer bih onda znala točno kako moje "minimi" razmišlja i kako ju odgajati ... sada sam to i doživjela, ova starija je ko da je klonirana ja samo što je sve drugačije sada kad gledam sa pozicije majke... a mamo mila, kako sam ja bila komplicirato dijete... sve super dok ju pustiš da mašta, osvojila čitavu sobu samo za sebe i ne da u svoj teritorij i nikako dočekat da odraste i ode u svijet ... to je valjda jedno od dječjih maštanja koje smo svi imali i koje nam se svima na kraju i obistinilo - da odrastemo i kako će nam onda biti baš super jer ćemo onda biti glavni i nitko nam neće smjeti ništa reći O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 poslije nam bude žao što nisamo malo duže ostali djeca... baš je dobro biti dijete al tek nakon što odrasteš postaneš svjestan svih dobrih strana djetinjstva O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713

pa to je jedina ljudska principjelnost, da nikad ne uzivamo u sadasnjosti, sve ce nekako biti bolje poslije ili je pak bilo, prije. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713

pa nije baš tako osim kad karikirano pričamo... ja uistinu uživam često u svojoj sadašnjosti i baš u tome da sam skroz samostalna, odrasla i svoj na svome... al da volim maštati i dalje ko kad sam bila dijete, to svakako... pogotovo otkad sam skužila da mi se mnogo toga i obistinilo...tek onda sam dobila forcu dalje gradit svoj svijet u maštanju i vrlo živim vizualizacijama ... nema šanse da na kraju ne završim na borneu sa orangutanima O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.04.13 8:11

a jedno od većih dječjih maštarija je svakako bila da ću živjeti ko dr jojboli okružena životinjama... tu sam se malo zajebala jer sam se stvarno jednom probudila i skužila da mi se san ostvario al ne onak kako sam si ja zamislila... jebga, u mom dječjem snu te životinje nekako bile samostalne, nije se trebalo previše brinuti o njima, čistiti iza njih, hraniti ih i tenditi...bile su nak, više prijatelji...e onda sam se zamislila i smanjila njihov broj ... sad sam tu negdje taman koliko mi paše O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713 ajd, još bih voljela imati veliki akvarij sa ribicama i kakav terarij sa paličnjacima al otom potom... to moram malo staviti na čekanje iz objektivnih razloga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.04.13 8:12

pizda je napisao/la:
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 1523192931 da, bilo je objektivnih problema...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 684758713

je, kako ti ti objetkivni problemi uvijek sjebu koncept a taman si sve lijepo složiš u glavi a ono kuršlum i moraš sve ispočetka isplanirati O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 08.04.13 8:17

kišna glista je napisao/la:
pa nije baš tako osim kad karikirano pričamo... ja uistinu uživam često u svojoj sadašnjosti i baš u tome da sam skroz samostalna, odrasla i svoj na svome... al da volim maštati i dalje ko kad sam bila dijete, to svakako... pogotovo otkad sam skužila da mi se mnogo toga i obistinilo...tek onda sam dobila forcu dalje gradit svoj svijet u maštanju i vrlo živim vizualizacijama ... nema šanse da na kraju ne završim na borneu sa orangutanima O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 11484130

sadasnjost uvijek sjebu neki problemi a kad se poslije prisjecas tog razdoblja onda probleme i ne vidis. Osim ako su bili jako upecatljivi i realni...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 6 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 15. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.