kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Stranica 7 / 15. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 08.04.13 8:19

kišna glista je napisao/la:a jedno od većih dječjih maštarija je svakako bila da ću živjeti ko dr jojboli okružena životinjama... tu sam se malo zajebala jer sam se stvarno jednom probudila i skužila da mi se san ostvario al ne onak kako sam si ja zamislila... jebga, u mom dječjem snu te životinje nekako bile samostalne, nije se trebalo previše brinuti o njima, čistiti iza njih, hraniti ih i tenditi...bile su nak, više prijatelji...e onda sam se zamislila i smanjila njihov broj ... sad sam tu negdje taman koliko mi paše O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713 ajd, još bih voljela imati veliki akvarij sa ribicama i kakav terarij sa paličnjacima al otom potom... to moram malo staviti na čekanje iz objektivnih razloga

klasika, i ja bi svako toliko dovukao kakvog psa doma a onda bi stara dobila zivcani slom. Znala je da cu se ja samo igrati sa njim a ona obavljati prljave poslove:). Jednom sam dofurao dva, nek se vidi raskos...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.04.13 8:21

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pa nije baš tako osim kad karikirano pričamo... ja uistinu uživam često u svojoj sadašnjosti i baš u tome da sam skroz samostalna, odrasla i svoj na svome... al da volim maštati i dalje ko kad sam bila dijete, to svakako... pogotovo otkad sam skužila da mi se mnogo toga i obistinilo...tek onda sam dobila forcu dalje gradit svoj svijet u maštanju i vrlo živim vizualizacijama ... nema šanse da na kraju ne završim na borneu sa orangutanima O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 11484130

sadasnjost uvijek sjebu neki problemi a kad se poslije prisjecas tog razdoblja onda probleme i ne vidis. Osim ako su bili jako upecatljivi i realni...

je, istina... da sam dijete bolio bi me džon šta tamo neki koreanski maniac lamata nuklearnim oružjem a sad moram i njega ukalkulirati u svoja maštanja i kako ga koknuti da mi ne ugrozi posljednje obitavalište orangutana... nekako ih ne vidim nak ofucate i sa dvije glave i očima ko meduze

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.04.13 8:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a jedno od većih dječjih maštarija je svakako bila da ću živjeti ko dr jojboli okružena životinjama... tu sam se malo zajebala jer sam se stvarno jednom probudila i skužila da mi se san ostvario al ne onak kako sam si ja zamislila... jebga, u mom dječjem snu te životinje nekako bile samostalne, nije se trebalo previše brinuti o njima, čistiti iza njih, hraniti ih i tenditi...bile su nak, više prijatelji...e onda sam se zamislila i smanjila njihov broj ... sad sam tu negdje taman koliko mi paše O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713 ajd, još bih voljela imati veliki akvarij sa ribicama i kakav terarij sa paličnjacima al otom potom... to moram malo staviti na čekanje iz objektivnih razloga

klasika, i ja bi svako toliko dovukao kakvog psa doma a onda bi stara dobila zivcani slom. Znala je da cu se ja samo igrati sa njim a ona obavljati prljave poslove:). Jednom sam dofurao dva, nek se vidi raskos...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713

meni je mama stalno govorila da će me to proć kad odrastem , al eto, ne samo da nije prošlo nego krenulo i dalje al pod kontrolom...nema šanse više da spašavam svako kuče i mače... al jednog psa ću uvijek imati .. jednostavno ne mogu zamisliti više kako bi to izgledalo da ga nemam... određene navike su odavno zabetonirane i kad se nađem negdje u prirodi bez psa, ko da mi fali jedno oko, ruka , noga... baš fali

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 09.04.13 10:56

ovo zapravo spada pod wajter obzirom da me pizdin post o "ogavnom nebu" sjetio još jedne maštarije ( više sna, iako ja tu ne pravim preveliku razliku jer su često načinjeni od istog tkanja ) koju sam pretočila i u priču u kojoj je i jedan moj san ispričan u cjelini al kao priča a ne samo zapis sna jer je fakat bio kao priča sa početkom, zapletom i krajem :
uglavnom, u tom snu, mašti, priči sam vidjela i doživjela oblake kao nakupine ljudskih noćnih mora i ružnih misli i kad se toga nakupi dovoljno, skupe se oni crni oblaci pred oluju i kako je to priroda super uredila da se ljudi "peru" od svojih ružnih misli koje im se vraćaju nazad na zemlju u obliku vode koja čisti ... što više ružnih misli i snova to strašnija oluja i veći prolom oblaka bude O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Lena 09.04.13 16:17

kišna glista je napisao/la:ovo zapravo spada pod wajter obzirom da me pizdin post o "ogavnom nebu" sjetio još jedne maštarije ( više sna, iako ja tu ne pravim preveliku razliku jer su često načinjeni od istog tkanja ) koju sam pretočila i u priču u kojoj je i jedan moj san ispričan u cjelini al kao priča a ne samo zapis sna jer je fakat bio kao priča sa početkom, zapletom i krajem :
uglavnom, u tom snu, mašti, priči sam vidjela i doživjela oblake kao nakupine ljudskih noćnih mora i ružnih misli i kad se toga nakupi dovoljno, skupe se oni crni oblaci pred oluju i kako je to priroda super uredila da se ljudi "peru" od svojih ružnih misli koje im se vraćaju nazad na zemlju u obliku vode koja čisti ... što više ružnih misli i snova to strašnija oluja i veći prolom oblaka bude O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 11484130

tako nekako i bude....katarza,pa se malo smiriš....onda ide novi krug O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 06.09.14 13:28

kišna glista je napisao/la:Dakle, da čujemo dječja maštanja forumaša. Jel ih se uopće sjećate još?


evo kako sam jutros spominjala nešto o travama sjetila se jednog dana iz mog djetinjstva kad je valjda sve to krenulo kod mene

Kako sam odrasla u texasu koji je nako pustinjski i suhoparan osim u proljeće kad krene cvjetati jedan plavi cvijet - blue bonnet ( i bude toga masa posvuda ) nisam tada imala nikakv bliski dodir sa pravom prirodom ... al kako su moji roditelji imali običaj ići na jedan sprtski teren jer je tata tada vježbao tamo, mene krenulo gledat to cvijeće izbliza, počelo me fascinirati i vidjela kako dolaze leptirovi i sišu nešto iz tog cvijeća ... zaključila nako dječje da je to ko neki parti za leptirove, cvijeće ima neki sok koji se siše na slamku i baš sve izgledalo jako svečano i lijepo ... i krenulo me maštanje kako ću jednog dana naučit i sama spravljat napitke od raznog cvijeća da mi leptirovi dolaze na moje partije ...
kasnije kad smo doselili na krk, jebote, koja je to renesansa za mene bila ... direkt sa teksaškog asfalta doć na otok gdje nema još niti jedne asfaltirane ceste i priroda posvuda ... sjetila se tog svog nauma kako u biljkama ima neki sok i igrala sam se tako da sam u kantice skupljala razne trave nako bezveze, namakala u vodi i tukla štapom da sok izađe a onda time zaljevala drugo bilje i redom izmišljala kojekakve recepte za kuhat sa biljem ...

kako je moja mama voljela čitati i stalno kupovala knjige, slagala ih po kući jednom joj, pitajboga zašto došlo kupit tri knjige o branju i liječenju ljekovitim biljem ... a bokte, kad sam ja to otkrila, gotofo ! ko da mi je netko uvalio ćup sa zlatom u krilo ... al meni je super kako to ide u životu ... kad te nešto jako zanima i sav se daš u to ko da ti netko po putu slaže ono šta ti treba ... moja mama se grozi prirode, kad sam krenula sa travarstvom, stalno se ljutila na mene da ću se potrovat jer trpam u usta sve na šta naletim u prirodi i stalno nešto zeleno žvačem, pred drugima me ismijavala da nema kćer nego kozu koju ne treba ni hranit, samo ju pustiš u dvorište na ispašu, al eto, kud baš njoj palo na pamet kupit te knjige koje sama nikad nije ni otvorila ... kasnije kad su krenuli po obitelji pobolijevat, u onim trenucima kad se ljudi love za slamku, tražili da nešto smućkam i vidjeli da to djeluje ... al jebat ga, krenula i ona druga strana priča ... navukli se svi u obitelji na to pa očekivali da ću ja sad stalno brat za njih, sušit i taman se navukli na kojekakve čajne mješavine kad ih ja lijepo odjebala ... nemrem te bezobrazluke podnijet i gotovo ... čuj, zovu oni mene i još se ljute što nemam na lageru još toga jer njima usfalilo pa eto, ja ljenčina se uljenila pa ne berem i pakiram i dajem ... probali i sami nešto brat po povrtnjaku i oko njega šta je raslo i što sam im pokazala da im je na dohvat ruke al ih brzo prošlo ... lakše je bilo kad je to netko drugi radio pa donosio u lijepo zapakiranim posudama ... još da im je bilo da im netko to i skuva i servira, neb se ni to bunili O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 3114667799

al eto, sve je počelo sa blue bonnet cvijećem koje me strašno podsjeća na one naše "mornariće" ... sad mi je jasno i zašto su mi odmah upali u oči i svidjeli mi se ... skroz u meni bude onaj isti osjećaj koji sam imala kao dijete i sjedila uz rub igrališta i promatrala i maštala o partijima na kojima će mi leptirovi bit uzvanici ... al i to se kasnije obistinilo ... sad već treću godinu redom imam na proljeće i leptirove koje pratimo kako se razvijaju iz gusjenica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.09.14 7:04

kišna glista je napisao/la:Dakle, da čujemo dječja maštanja forumaša. Jel ih se uopće sjećate još?

ja sam maštala postat stjuardesa O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 08.09.14 8:10

privatni detektiv...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 08.09.14 8:11

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:Dakle, da čujemo dječja maštanja forumaša. Jel ih se uopće sjećate još?

ja sam maštala postat stjuardesa O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 1523192931

ti bi bila idealna, samo bi trebala izbjegavat malezijke kompanije...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.09.14 8:19

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:Dakle, da čujemo dječja maštanja forumaša. Jel ih se uopće sjećate još?

ja sam maštala postat stjuardesa O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 1523192931

ti bi bila idealna, samo bi trebala izbjegavat malezijke kompanije...

bogami, kako im je krenulo..istina O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 2329918616

ajoooj, kako sam maštala o svim onim divnim uniformicama O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.09.14 8:20

pizda je napisao/la:privatni detektiv...

mogu te zamislit
mislim da bi bilo puuuno manje nerješenih misterija O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 08.09.14 8:23

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:privatni detektiv...

mogu te zamislit
mislim da bi bilo puuuno manje nerješenih misterija O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 11484130

al ne ovi danasnji vec oni iz prve polovice proslog stoljeca...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.09.14 8:36

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:privatni detektiv...

mogu te zamislit
mislim da bi bilo puuuno manje nerješenih misterija O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 11484130

al ne ovi danasnji vec oni iz prve polovice proslog stoljeca...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713

oni šta su se koristili metodom dedukcije a ne skupom mastodontskom logistikom u obliku timova stručnjaka u sto polja

pizda poirot O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 3114667799

pisac ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.09.14 9:14

a što pizdi dobro stoje brkovi i polucilindar O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 3114667799

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 10408999_10203368085895202_7681628048614405832_n

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.09.14 9:34

kišna glista je napisao/la:a što pizdi dobro stoje brkovi i polucilindar O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 3114667799

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 10408999_10203368085895202_7681628048614405832_n

super su mu brci... inače su meni muškići kojima dobro stoje brci - ful sexi... ali ne ono tipa miso kovač... neg ovi mangupi s brtzima... hihihi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 08.09.14 9:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:privatni detektiv...

mogu te zamislit
mislim da bi bilo puuuno manje nerješenih misterija O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 11484130

al ne ovi danasnji vec oni iz prve polovice proslog stoljeca...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713

oni šta su se koristili metodom dedukcije a ne skupom mastodontskom logistikom u obliku timova stručnjaka u sto polja

pizda poirot O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 3114667799

pisac ....

ma ne take, dosadni su za popizdit:). Oni koje je Bogart vecinom glumijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 08.09.14 9:45

kišna glista je napisao/la:a što pizdi dobro stoje brkovi i polucilindar O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 3114667799

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 10408999_10203368085895202_7681628048614405832_n

sto je meni to jaranski... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713, iako, zna dobro stajat ponekad ali u principu je to balkanski ukras muskog lica...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.09.14 9:46

pizda je napisao/la:

ma ne take, dosadni su za popizdit:). Oni koje je Bogart vecinom glumijo...

a znam jebote, zajebavam te ... pratila sam ja trojme a zna se kako slika kaže više od 100 riječi

nego, jes ti više nabavio onaj program za trojme ? ah da, imam još jedno pitanje .... jel se može sa onim simpl movie makerom šta sam ga onomad skinula skidat youtube klipovi i titlovat ? vidim da tebi uspjeva pisat tekst sa njime pa mi palo na pamet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 08.09.14 9:54

kišna glista je napisao/la:

nego, jes ti više nabavio onaj program za trojme ? ah da, imam još jedno pitanje .... jel se može sa onim simpl movie makerom šta sam ga onomad skinula skidat youtube klipovi i titlovat ? vidim da tebi uspjeva pisat tekst sa njime pa mi palo na pamet

Nemam pojma, nisam nikad probao iako mi je padalo na pamet tako nesto ali sa sinkronizaciom...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 08.09.14 9:58

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

nego, jes ti više nabavio onaj program za trojme ? ah da, imam još jedno pitanje .... jel se može sa onim simpl movie makerom šta sam ga onomad skinula skidat youtube klipovi i titlovat ? vidim da tebi uspjeva pisat tekst sa njime pa mi palo na pamet

Nemam pojma, nisam nikad probao iako mi je padalo na pamet tako nesto ali sa sinkronizaciom...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713

sinkronizacija bi bila super al moraš znat dobro mijenjat glasove i imitirat ... ja to ne znam pa mi više leži pisanje ... jebate, koje sam tekstove imala u glavi kad je krenuo bombaj trojme i uhvatila se traženja po tim indijskim fimovima koji nisu na predlošcima ... scena za zajebanciju predivnih ... da sam tad imala mogućnost, naštancala bih kamaru toga al me sad i to prošlo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 19.09.14 13:51

Upravo je period kad se pokušavam prisjetiti o čemu sam sve maštala.... ponestalo mi materijala u sadašnjosti pa poput kopanja po starim slijama za pixoto, kopam po sjećanju koji su to snovi bili... samo je lijepih slija u arhivu više nego lijepih maštanja.... kako pogrešno.... možda se ih je zato tako malo ostvarilo... ono, imaš neki procenat koji je ostvariv, tvoj problem što nisi zaželio tisuću nego samo desetak... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Lena 19.09.14 14:13

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a što pizdi dobro stoje brkovi i polucilindar O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 3114667799

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 10408999_10203368085895202_7681628048614405832_n

sto je meni to jaranski... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713, iako, zna dobro stajat ponekad ali u principu je to balkanski ukras muskog lica...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713

vidi brkatog pipija.....poprave čaplinovski  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 11484130
ja ne volim brkove nikako....ali fakat nekim muškima stoje....
mmeni je okej ona mala bradica....onako kad se ne brije par dana.....al je zafrk jer grebe  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Lena 19.09.14 14:15

btw je napisao/la:Upravo je period kad se pokušavam prisjetiti o čemu sam sve maštala.... ponestalo mi materijala u sadašnjosti pa poput kopanja po starim slijama za pixoto, kopam po sjećanju koji su to snovi bili... samo je lijepih slija u arhivu više nego lijepih maštanja.... kako pogrešno.... možda se ih je zato tako malo ostvarilo... ono, imaš neki procenat koji je ostvariv, tvoj problem što nisi zaželio tisuću nego samo desetak... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713

slično kod mene.....ja ne stižem niti maštat više......
zapravo pored svih obaveza zaboraviš na sebe.....e to nije dobro.....
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 19.09.14 14:25

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:Upravo je period kad se pokušavam prisjetiti o čemu sam sve maštala.... ponestalo mi materijala u sadašnjosti pa poput kopanja po starim slijama za pixoto, kopam po sjećanju koji su to snovi bili... samo je lijepih slija u arhivu više nego lijepih maštanja.... kako pogrešno.... možda se ih je zato tako malo ostvarilo... ono, imaš neki procenat koji je ostvariv, tvoj problem što nisi zaželio tisuću nego samo desetak... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713

slično kod mene.....ja ne stižem niti maštat više......
zapravo pored svih obaveza zaboraviš na sebe.....e to nije dobro.....
nije leno... pogotovo kad ostaneš sam sa sobom... zapravo, nemaš pojma što trebaš jer su tuđe potrebe uvijek bile na prvom mjestu... a kad ne znaš što trebaš ne znaš ni kako do toga doći... logičan slijed O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Lena 19.09.14 14:28

da....
ti si vidim u nekim promjenama.....ali na kraju su nam samo promjene i stalne
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 7 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 15. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.