kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Stranica 10 / 15. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Yehudi 16.06.15 15:30

Ma zdrava  konkurencija jednostavno nema alternativu.

Monopol je stvar prošlosti. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  antonac 16.06.15 15:50

Yehudi je napisao/la:


 Tamo isto nebi preživijo jer nebi imao kisika tj. vodika. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931
tj. sumpora.... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

_________________
daite im da seru....O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 29xutcyO čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 16.06.15 18:16

Ja sam maštala o opel zafiri da sva djeca mogu stati u auto bez da ih potrpavamo u gepek kad idemo na more.  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 17.06.15 13:52

btw je napisao/la:

uh, mars u ovnu pa još u osmoj... bježte narode, nije se s njom za šaliti O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 34zehjp... ovan idealan ljubavnik... i ovnice ako si bezbelka O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 2281111077
ma šalim se,,, upališ se brzo, ali se začas ugasiš... glista i ja imamo također u osmoj marsa, ali je u lavu, pa se ne gasi tek tako...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130
sunce na mc-u... hmmmm karijeristico... mama je vjerojatno bila veći autoritet od oca... žene s ovakvom pozicijom sunca se često udaju za svoje nadređene... ili se nadređeni očinski ponašaju prema njima... karijera kroz intelektualni rad, pisanje, kratka putovanja, informacije, trgovinu... to je taj tvoj merkurić uz mc O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 684758713
eh, venera u cmoljavom raku znači da si gladna ljubavi i pažnje... ma koliko te mazili, pazili i hvalili tebi nikad dosta...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931 ... do onih koje voliš se ponašaš zaštitnički, čak materinski... 
a taj lilit u ribama nije nešto opasan, osim što pokazuje da si u stanju zavesti bilo koga bez da upotrijebiš bilo što vidljivo, na nekoj višoj neobjašnjivoj ravni... i da... s ribama vjerojatno imaš većih problema, ali samo s onim čiji je osobni planet u blizini tvog lilita... to znaju biti magične veze pune strasti, po principu niti s tobom nit bez tebe 

kato, ti si odlična kombinacija svega... imaš i zraka (sunce merkur) i vatre (mars u ovnu), vode (venera u raku) a podznak u zemlji (djevica), baš uravnoteženo  biće... nije ni čudno da si mi oduvijek bila draga... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 684758713

Jeste li videli narode sta je Bitvica napisala!! Nemoj da vam ja sad pokazem....Glisto, u tebe gledam! 

Salu na stranu, tumacenje je u dlaku isto kao i ono koje sam dobila od tete iz FraAaans....O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1zouo36

A zaista sam tip osobe, koja se mora stalno maziti i paziti. I sama isto samo ljubim, tepam i mazim.
Sto se tice ovog Lilitha u ribama, kazes da nije strashno, a meni je to ponekad stvarno uzas. Kada kazem da mi muskarci stalno prilaze, cesto i u najnemogucijim situacijama, ljudi pomisle ili da lazem ili se hvalim. A zaista nemam problema sa samohvalom. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 F24sqg Kada sam bila mala mama i tata su me ucili da nije lepo kad se neko sam hvali, pa sam se dugo suzdrzavala. Sada to vec vise ne radim. Ako mi ego treba hranu sasvim se opusteno pohvalim, jer time nemam nameru da bilo koga povredim ili uvredim, vec to cudoviste  u meni hoce svoj deo. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 30caqzl Ali bas kad sam se opustila po tom pitanju nekako nemam vise bas toliku potrebu da se pohvalim. Pih!
Tako da mi smetaju kad mi prilaze. Uvek sam se tome cudila. Znam da sam ugodna oku, ali toliko je na svetu lepih zena, svaki dan hodaju mojim gradom, koji njim bude vrag da se na mene kace, to ce mi zauvek ostati misterija.

I ti si meni oduvek bila draga, blesaco...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 2dt2dz8

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 17.06.15 14:19

metilda je napisao/la:Ja sam maštala o opel zafiri da sva djeca mogu stati u auto bez da ih potrpavamo u gepek kad idemo na more.  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3111943984

vama je trebao kombi ili mini bus...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 17.06.15 14:24

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:Ja sam maštala o opel zafiri da sva djeca mogu stati u auto bez da ih potrpavamo u gepek kad idemo na more.  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3111943984

vama je trebao kombi ili mini bus...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 684758713

E, baš to, a nismo imali kuna za te luksuze pa smo ih naguravali u gepek opel karavana. I što je najbolje, oni su se uvijek svađali jer su svi htjeli u gepek.  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Lena 17.06.15 19:29

i meni je mars u ovnu!!!!


beeeelj  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 17.06.15 22:15

Meni je mars u lafu, roar-roar, hihi
ali mi je mjesec u ribama... cendravo u pickuteiebem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Yehudi 18.06.15 6:48

Meni je sunce u lavu.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  proba 18.06.15 7:00

Yehudi je napisao/la:Meni je sunce u lavu.
menije sve ukurcu

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  propolis 18.06.15 7:01

ja ne znam ali koliko se sjecam rekli su mi da mi je skoro sve u lavu O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3111943984
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 18.06.15 7:41

a svima vama je nick u mojoj temi koja nie o oroskopu nego o maštanju O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931 daklem O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 18.06.15 7:49

kišna glista je napisao/la:a svima vama je nick u mojoj temi koja nie o oroskopu nego o maštanju O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931  daklem O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

ja sam maštala o ludoj vožnji u borbenom avionu O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

i o godišnjem odmoru provedenom u pustinji među tuarezima O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 18.06.15 7:50

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:Ja sam maštala o opel zafiri da sva djeca mogu stati u auto bez da ih potrpavamo u gepek kad idemo na more.  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3111943984

vama je trebao kombi ili mini bus...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 684758713

E, baš to, a nismo imali kuna za te luksuze pa smo ih naguravali u gepek opel karavana. I što je najbolje, oni su se uvijek svađali jer su svi htjeli u gepek.  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3111943984

ta divna vremena kad su se djeca smjela voziti u gepeku ... baš tako, nitko nije ni htio sjediti normalno nego u gepeku ( i moji su dugo imali karavan ) ... sad da ja svoju djecu ubacim u gepek, odma bi me socijalna služba krenula driblati i izašla bih na svim portalima ko mater monstrum O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931  sad ne smiješ više malo dijete ni voziti bez sjedalice a nekoć su moji putovali sa nama tako da bi nam na zadnji sic stavili madrac da možemo udobno spavati tokom vožnje i da nam je ugodno   O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 18.06.15 7:53

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a svima vama je nick u mojoj temi koja nie o oroskopu nego o maštanju O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931  daklem O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

ja sam maštala o ludoj vožnji u borbenom avionu O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

i o godišnjem odmoru provedenom u pustinji među tuarezima O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931

aa, čega si me sjetila ... kako sam odrastala u restoranu, navečer dok se sve pospremalo, ja bih izvrnula stolice i sastavljala od njih svemirski brod i sjedila u njemu i maštala da putujem svemirom ... nekad mi je to bio svemirski brod a nekad vlak koji putuje po zemlji, ovisno o raspoloženju ... bokte, kako se onda znalo živo zamisliti sve šta si htio ... još ako bi mi ruku dopala kakva kartonska kutija za doradit brod, uf ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 18.06.15 7:58

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a svima vama je nick u mojoj temi koja nie o oroskopu nego o maštanju O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931  daklem O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

ja sam maštala o ludoj vožnji u borbenom avionu O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

i o godišnjem odmoru provedenom u pustinji među tuarezima O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931

aa, čega si me sjetila ... kako sam odrastala u restoranu, navečer dok se sve pospremalo, ja bih izvrnula stolice i sastavljala od njih svemirski brod i sjedila u njemu i maštala da putujem svemirom ... nekad mi je to bio svemirski brod a nekad vlak koji putuje po zemlji, ovisno o raspoloženju ... bokte, kako se onda znalo živo zamisliti sve šta si htio ... još ako bi mi ruku dopala kakva kartonska kutija za doradit brod, uf ....

je, mašta može svašta O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1619348112

tako sam ja u 8. razredu s kolegicom zamišljala da smo filmski producenti i kao...snimamo film
pisale i vodile mi i knjigu snimanja, iako nismo imale blage veze šta se u tu knjigu piše, al čule da to treba, pa eto...tu je O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130
istovremeno smo bile i glavne role u scenariju, imale smo i pseudonime...čak smo si i pisma pisale i pod odmorom ostavljale jedna drugoj u torbi...u njima smo opisivale svoje doživljaje na egzotičnim dijelovima svijeta, gdje smo kao...snimale pojedine scene...uživale u pažnji muškaraca i tako to... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 18.06.15 8:03

Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a svima vama je nick u mojoj temi koja nie o oroskopu nego o maštanju O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931  daklem O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

ja sam maštala o ludoj vožnji u borbenom avionu O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

i o godišnjem odmoru provedenom u pustinji među tuarezima O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931

aa, čega si me sjetila ... kako sam odrastala u restoranu, navečer dok se sve pospremalo, ja bih izvrnula stolice i sastavljala od njih svemirski brod i sjedila u njemu i maštala da putujem svemirom ... nekad mi je to bio svemirski brod a nekad vlak koji putuje po zemlji, ovisno o raspoloženju ... bokte, kako se onda znalo živo zamisliti sve šta si htio ... još ako bi mi ruku dopala kakva kartonska kutija za doradit brod, uf ....

je, mašta može svašta O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1619348112

tako sam ja u 8. razredu s kolegicom zamišljala da smo filmski producenti i kao...snimamo film
pisale i vodile mi i knjigu snimanja, iako nismo imale blage veze šta se u tu knjigu piše, al čule da to treba, pa eto...tu je O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130
istovremeno smo bile i glavne role u scenariju, imale smo i pseudonime...čak smo si i pisma pisale i pod odmorom ostavljale jedna drugoj u torbi...u njima smo opisivale svoje doživljaje na egzotičnim dijelovima svijeta, gdje smo kao...snimale pojedine scene...uživale u pažnji muškaraca i tako to... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3776795594

joj, nešto slično sam sa kolegicom radila u srednjoj školi ... izmislile da postoji neko tajno društvo i ostavljale poruke nekima da vidimo da li će povjerovati a onda pratile kako traže trag da dođu do novih uputa šta i kako treba da budu primljeni u to tajno društvo O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931  sjećam se da smo čak i imale svoj žig napravljen od obične gumice koju bi iškrabali kemijskom da sve izgleda uvjerljivije ... nismo bile ni više tako male al smo se i dalje igrale ko djeca O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931 al sjećam se jednog kolege iz razreda koji se ful ufurao u to i sa kojom ozbiljnošću je čitao nađene poruke po školi i onda šutio i tražio dalje ... kasnije mi bilo žao mu reć da se radi o zajebanciji i da nema nikakvog tajnog društva ... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 18.06.15 8:07

kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ja sam maštala o ludoj vožnji u borbenom avionu O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

i o godišnjem odmoru provedenom u pustinji među tuarezima O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931

aa, čega si me sjetila ... kako sam odrastala u restoranu, navečer dok se sve pospremalo, ja bih izvrnula stolice i sastavljala od njih svemirski brod i sjedila u njemu i maštala da putujem svemirom ... nekad mi je to bio svemirski brod a nekad vlak koji putuje po zemlji, ovisno o raspoloženju ... bokte, kako se onda znalo živo zamisliti sve šta si htio ... još ako bi mi ruku dopala kakva kartonska kutija za doradit brod, uf ....

je, mašta može svašta O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1619348112

tako sam ja u 8. razredu s kolegicom zamišljala da smo filmski producenti i kao...snimamo film
pisale i vodile mi i knjigu snimanja, iako nismo imale blage veze šta se u tu knjigu piše, al čule da to treba, pa eto...tu je O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130
istovremeno smo bile i glavne role u scenariju, imale smo i pseudonime...čak smo si i pisma pisale i pod odmorom ostavljale jedna drugoj u torbi...u njima smo opisivale svoje doživljaje na egzotičnim dijelovima svijeta, gdje smo kao...snimale pojedine scene...uživale u pažnji muškaraca i tako to... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3776795594

joj, nešto slično sam sa kolegicom radila u srednjoj školi ... izmislile da postoji neko tajno društvo i ostavljale poruke nekima da vidimo da li će povjerovati a onda pratile kako traže trag da dođu do novih uputa šta i kako treba da budu primljeni u to tajno društvo O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931  sjećam se da smo čak i imale svoj žig napravljen od obične gumice koju bi iškrabali kemijskom da sve izgleda uvjerljivije ... nismo bile ni više tako male al smo se i dalje igrale ko djeca O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931 al sjećam se jednog kolege iz razreda koji se ful ufurao u to i sa kojom ozbiljnošću je čitao nađene poruke po školi i onda šutio i tražio dalje ... kasnije mi bilo žao mu reć da se radi o zajebanciji i da nema nikakvog tajnog društva ... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 3114667799

ma, baš se tako čovjek mogo dobro zabavljat, danas klincima da to pričam, rekli bi da smo prošvikale O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 18.06.15 8:12

Alhambra je napisao/la:
ma, baš se tako čovjek mogo dobro zabavljat, danas klincima da to pričam, rekli bi da smo prošvikale O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

to mi je najveća muka sada u životu ... kako sačuvati djecu od tog svijeta koji ih bombardira gotovim slikama i prikazima da im se mozak razvije kako treba i da ne postanu retardirane u tom pogledu .... meni je moja mašta toliko obogatila moj život, toliko puta pomogla da riješim neku životnu zavrzlamu na naizgled nemoguć način a da na kraju ispadne sve kako treba, da ne mogu ni zamisliti da će mi djeca biti zakinuta za to ... eno, pogledaj esca ... ono je tipični primjer informatičkog bulimičara ... tolikim informacijama barata al ih ne zna sastaviti u smislenu cjelinu da sebi olakša ili uljepša život ... svaka reakcija mu je dozlaboga predvidiva ... i to je ono u šta nas taj dotok gotovoih informacija i slika pretvara ... nismo više sposobni sami nešto izmisliti ... previše je ponuđenih i gotovoih šablona koje svi onda objeručke prihvatimo i mašemo sa njima kao da smo boga ulovili za bradu a nie tako ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 18.06.15 8:28

još uvijek mislim da se jedino čitanjem može bildati mašta jer moraš dešifrirati sam pročitano u slike da bi se uživio u pročitano ... odnedavno me opet ulovilo čitanje i uopće nemam pojma kako sam zaboravila i zapustila tu naviku al dogodilo mi se i to ... koji je to gušt ... sve ono što mi se nudi preko tv-a, preko portala, filmova nije ni približno tako dobro kao osjećaj kad se udubiš u zanimljivu knjigu i nestaneš u njoj i svijetu koji se počne buditi kroz čitanje ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 18.06.15 15:11

kišna glista je napisao/la:
ta divna vremena kad su se djeca smjela voziti u gepeku ... baš tako, nitko nije ni htio sjediti normalno nego u gepeku ( i moji su dugo imali karavan ) ... sad da ja svoju djecu ubacim u gepek, odma bi me socijalna služba krenula driblati i izašla bih na svim portalima ko mater monstrum O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931  sad ne smiješ više malo dijete ni voziti bez sjedalice a nekoć su moji putovali sa nama tako da bi nam na zadnji sic stavili madrac da možemo udobno spavati tokom vožnje i da nam je ugodno   O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931


I mi smo tako putovali na more. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1zouo36 To je uvek bio dozivljaj. Mama bi u onaj prostor izmedju prednjeg i zadnjeg sedista stavila kofere, a na to jedan madrac, koji se koristio samo za tu priliku. Bio je na strafte, plavo-beli, mogao se urolati, jer je bio tanji, a deda ga je jos davnih dana kupio u Subotici. Na to bi mama stavila posteljinu, dva mala jastuka roza boje i frotirsko cebe u istoj boji. Vec godinama trazim takve dekice, od tankog frotira. To se vise nigde ne moze naci, a idelani su kao pokrivaci u periodu velikih vrucina.
Ona se uvek trudila da nam bude udobno da bi mogle spavati, jer smo na more obicno kretali negde u 2-3h u noc, ali nas dve nikada nismo spavale. Uzbudjenje je uvek bilo preveliko da bi nastavile sa snom.
Kasnije bi obicno pravili pauzu u Bugojnu. Tacnije pored jednog izvora u sumi, nedaleko od tog mesta. I nikada nismo putovali sami. Bar dve ili tri porodice su jos putovale sa nama. Njihovim automobilima. Nismo ih gurali u gepek. O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 F24sqg
Obicno mamina sestra sa svojim kcerima, tatin najbolji prijatelj, cika Kacarevic sa porodicom,  a cesto i teta Lola i cika Miroslav sa svoje tri kceri.  Pisem i prisecam se. Divan je to period bio... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 19.06.15 8:49

Alhambra je napisao/la:

tako sam ja u 8. razredu s kolegicom zamišljala da smo filmski producenti i kao...snimamo film
pisale i vodile mi i knjigu snimanja, iako nismo imale blage veze šta se u tu knjigu piše, al čule da to treba, pa eto...tu je O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 684758713 ocito vam niko nije rekao da producent namice lovu i nema nikakve druge veze sa filmom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 19.06.15 8:55

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

tako sam ja u 8. razredu s kolegicom zamišljala da smo filmski producenti i kao...snimamo film
pisale i vodile mi i knjigu snimanja, iako nismo imale blage veze šta se u tu knjigu piše, al čule da to treba, pa eto...tu je O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 684758713 ocito vam niko nije rekao da producent namice lovu i nema nikakve druge veze sa filmom...

ma šta smo mi tada o tome znale...glavno da smo se zabavljale O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  pizda 19.06.15 9:05

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

tako sam ja u 8. razredu s kolegicom zamišljala da smo filmski producenti i kao...snimamo film
pisale i vodile mi i knjigu snimanja, iako nismo imale blage veze šta se u tu knjigu piše, al čule da to treba, pa eto...tu je O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 11484130

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 684758713 ocito vam niko nije rekao da producent namice lovu i nema nikakve druge veze sa filmom...

ma šta smo mi tada o tome znale...glavno da smo se zabavljale O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1523192931

pa da, vec i filmski producent sasvim zgodno zvuci...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 19.06.15 10:04

cat_claw je napisao/la:
Obicno mamina sestra sa svojim kcerima, tatin najbolji prijatelj, cika Kacarevic sa porodicom,  a cesto i teta Lola i cika Miroslav sa svoje tri kceri.  Pisem i prisecam se. Divan je to period bio... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 1zouo36

isto tako smo putovali kad smo preselili u jugu ... al meni to nije bilo tako divno ... jedva čekala zimske praznike da sam slobodna od škole, da se mogu igrati po otoku sa kolegicama a moji me odvuku na zimovanje na snijeg ... nije ni čudo da ne volim snijeg ... ostao mi je kao trauma iz djetinjstva

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 10 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 15. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.