kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Stranica 11 / 15. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Yehudi 19.06.15 13:16

proba je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Meni je sunce u lavu.
menije sve ukurcu

 Bolje i to neg u gujci

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 19.06.15 14:55

Vel'ka Maca je napisao/la:Meni je mars u lafu, roar-roar, hihi
ali mi je mjesec u ribama... cendravo u pickuteiebem
Lenai meni je mars u ovnu!!!!


beeeelj  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 3084372643

i onda se čudimo što tek rijetki prežive na ovom forumu... sve agresivno i svadljivo doboga   O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1523192931 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1523192931 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1523192931



hihi maco, mjesec u ribama nije samo cendrav nego i žrtva onih koje zavoli... pa ti vidi... nemoj me pitati od kuda znam  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 19.06.15 15:00

evo i meni se ostvarilo jedno moje sanjarenje...

sinko je dobio posao koji je želio, u gradu u kojem je želio, s uvjetima boljim no što se ikad usudio očekivati... tako sretnog ga nisam vidjela već sedam godina, točnije od rođenja sina... drhtao je od sreće...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829
a ja sam se poput prave ponosne majke topila kao sladoled na suncu i guštala gledajući ga...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 4024472575
ima li išta ljepše nego vidjeti svoje dijete sretno? mislim da nema...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  taja 19.06.15 15:35

btw je napisao/la:evo i meni se ostvarilo jedno moje sanjarenje...

sinko je dobio posao koji je želio, u gradu u kojem je želio, s uvjetima boljim no što se ikad usudio očekivati... tako sretnog ga nisam vidjela već sedam godina, točnije od rođenja sina... drhtao je od sreće...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829
a ja sam se poput prave ponosne majke topila kao sladoled na suncu i guštala gledajući ga...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 4024472575
ima li išta ljepše nego vidjeti svoje dijete sretno? mislim da nema...

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 19.06.15 16:32

btw je napisao/la:evo i meni se ostvarilo jedno moje sanjarenje...

sinko je dobio posao koji je želio, u gradu u kojem je želio, s uvjetima boljim no što se ikad usudio očekivati... tako sretnog ga nisam vidjela već sedam godina, točnije od rođenja sina... drhtao je od sreće...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829
a ja sam se poput prave ponosne majke topila kao sladoled na suncu i guštala gledajući ga...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 4024472575
ima li išta ljepše nego vidjeti svoje dijete sretno? mislim da nema...

nema ... i ja volim vidjeti kad mi djeca drhte od sreće tako da te u potpunosti razumijem ... a još pogotovo kad se radi o tako nečem bitnom kao što je posao koji si je i sam želio O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829 kamoli sreće da što više ljudi mogu raditi ono što vole i što ih ispunjava i još su pošteno plaćeni za to O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713 danas je to rijetkost sresti a vidjeti da se tvom djetetu tako nešto dogodilo mora biti super osjećaj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  proba 19.06.15 18:40

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:evo i meni se ostvarilo jedno moje sanjarenje...

sinko je dobio posao koji je želio, u gradu u kojem je želio, s uvjetima boljim no što se ikad usudio očekivati... tako sretnog ga nisam vidjela već sedam godina, točnije od rođenja sina... drhtao je od sreće...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829
a ja sam se poput prave ponosne majke topila kao sladoled na suncu i guštala gledajući ga...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 4024472575
ima li išta ljepše nego vidjeti svoje dijete sretno? mislim da nema...

nema ... i ja volim vidjeti kad mi djeca drhte od sreće tako da te u potpunosti razumijem ... a još pogotovo kad se radi o tako nečem bitnom kao što je posao koji si je i sam želio O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829  kamoli sreće da što više ljudi mogu raditi ono što vole i što ih ispunjava i još su pošteno plaćeni za to  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713  danas je to rijetkost sresti a vidjeti da se tvom djetetu tako nešto dogodilo mora biti super osjećaj
trenutna radost je u realnim sredinama,,,,,,u sredinama nezaraženim socijalističkim karcinomom razuma nešto što se smatra veoma opasnim , odnosno pokazateljem nezasluženih položaja , sredstava , ovlasti ,itd

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 19.06.15 19:49

proba je napisao/la:
trenutna radost je u realnim sredinama,,,,,,u sredinama nezaraženim socijalističkim karcinomom razuma nešto što se smatra veoma opasnim , odnosno pokazateljem nezasluženih položaja , sredstava , ovlasti ,itd[/quote]

da ne pišeš ti iz takve jedne nezaražene sredine ? ... uopće se ne bih čudila obzirom da iz svakog tvog posta pršti radost i veselje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 20.06.15 5:51

žikišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:evo i meni se ostvarilo jedno moje sanjarenje...

sinko je dobio posao koji je želio, u gradu u kojem je želio, s uvjetima boljim no što se ikad usudio očekivati... tako sretnog ga nisam vidjela već sedam godina, točnije od rođenja sina... drhtao je od sreće...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829
a ja sam se poput prave ponosne majke topila kao sladoled na suncu i guštala gledajući ga...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 4024472575
ima li išta ljepše nego vidjeti svoje dijete sretno? mislim da nema...

nema ... i ja volim vidjeti kad mi djeca drhte od sreće tako da te u potpunosti razumijem ... a još pogotovo kad se radi o tako nečem bitnom kao što je posao koji si je i sam želio O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829  kamoli sreće da što više ljudi mogu raditi ono što vole i što ih ispunjava i još su pošteno plaćeni za to  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713  danas je to rijetkost sresti a vidjeti da se tvom djetetu tako nešto dogodilo mora biti super osjećaj
osjećaj je božanstven... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1521376178  
kad vidiš da ti dijete konačno živi svoje snove dobiješ nevjerojatan osjećaj slobode... glupo zvuči, ali kao da si dovršio neki ogroman posao i sad možeš odahnuti i biti sretan bez zadrški, jer je sve onako kako treba biti, a dugo nije bilo... 
bio je hrabar, bio je uporan, bio je strpljiv, imao je jasan cilj i nije odustao.... i rezultati su tu, jer sreća mazi ponajprije one koji joj pomažu da ih sretne... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  taja 20.06.15 16:49

btw je napisao/la:
žikišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:evo i meni se ostvarilo jedno moje sanjarenje...

sinko je dobio posao koji je želio, u gradu u kojem je želio, s uvjetima boljim no što se ikad usudio očekivati... tako sretnog ga nisam vidjela već sedam godina, točnije od rođenja sina... drhtao je od sreće...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829
a ja sam se poput prave ponosne majke topila kao sladoled na suncu i guštala gledajući ga...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 4024472575
ima li išta ljepše nego vidjeti svoje dijete sretno? mislim da nema...

nema ... i ja volim vidjeti kad mi djeca drhte od sreće tako da te u potpunosti razumijem ... a još pogotovo kad se radi o tako nečem bitnom kao što je posao koji si je i sam želio O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829  kamoli sreće da što više ljudi mogu raditi ono što vole i što ih ispunjava i još su pošteno plaćeni za to  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713  danas je to rijetkost sresti a vidjeti da se tvom djetetu tako nešto dogodilo mora biti super osjećaj
osjećaj je božanstven... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1521376178  
kad vidiš da ti dijete konačno živi svoje snove dobiješ nevjerojatan osjećaj slobode... glupo zvuči, ali kao da si dovršio neki ogroman posao i sad možeš odahnuti i biti sretan bez zadrški, jer je sve onako kako treba biti, a dugo nije bilo... 
bio je hrabar, bio je uporan, bio je strpljiv, imao je jasan cilj i nije odustao.... i rezultati su tu, jer sreća mazi ponajprije one koji joj pomažu da ih sretne... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713

Kao prvo, lijepo je znati da ti dijete uopće ima cilj. Nažalost danas ih je malo koji imaju zacrtano i slijede taj put, uglavnom su mladi melankolični i puštaju da život vodi njih umjesto da oni vode život
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  orion 20.06.15 18:01

.... kako bi izgledalo u nekom drugom vremenu, još bolje bez vremena, u nekom drugom svijetu, sa nekim drugačijim bojama ili bez boja i  zvukovima  ili bez zvukova - da svak vidi, čuje, osjeti njemu prilagođeno ..... da ne unosimo, ne izlučujemo, nismo organski.... rađamo se i umiremo jednostavno. Da imamo svrhu koja nam je svima poznata - ne na razini našeg mikro svijeta u globalnom mirko trenutku - već negdje u liniji trajanja.
Eto ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  proba 21.06.15 5:58

taja je napisao/la:
btw je napisao/la:
žikišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:evo i meni se ostvarilo jedno moje sanjarenje...

sinko je dobio posao koji je želio, u gradu u kojem je želio, s uvjetima boljim no što se ikad usudio očekivati... tako sretnog ga nisam vidjela već sedam godina, točnije od rođenja sina... drhtao je od sreće...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829
a ja sam se poput prave ponosne majke topila kao sladoled na suncu i guštala gledajući ga...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 4024472575
ima li išta ljepše nego vidjeti svoje dijete sretno? mislim da nema...

nema ... i ja volim vidjeti kad mi djeca drhte od sreće tako da te u potpunosti razumijem ... a još pogotovo kad se radi o tako nečem bitnom kao što je posao koji si je i sam želio O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1425538829  kamoli sreće da što više ljudi mogu raditi ono što vole i što ih ispunjava i još su pošteno plaćeni za to  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713  danas je to rijetkost sresti a vidjeti da se tvom djetetu tako nešto dogodilo mora biti super osjećaj
osjećaj je božanstven... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1521376178  
kad vidiš da ti dijete konačno živi svoje snove dobiješ nevjerojatan osjećaj slobode... glupo zvuči, ali kao da si dovršio neki ogroman posao i sad možeš odahnuti i biti sretan bez zadrški, jer je sve onako kako treba biti, a dugo nije bilo... 
bio je hrabar, bio je uporan, bio je strpljiv, imao je jasan cilj i nije odustao.... i rezultati su tu, jer sreća mazi ponajprije one koji joj pomažu da ih sretne... O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713

Kao prvo, lijepo je znati da ti dijete uopće ima cilj. Nažalost danas ih je malo koji imaju zacrtano i slijede taj put, uglavnom su mladi melankolični i puštaju da život vodi njih umjesto da oni vode život
viđu partizanke ,,,,,,,,,prčinti petokraku 

da slijede staze revolucije ,,,,,, majkati jadna 

vode život i slijede staze revolucije 

ma nedostaje nešta ,,,,nemogu skontat šta 

 odnos spram mladima ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,trebalo bi pogledat kakoto delaju ostali soicjalistički uređeni sistemi kube,sj.koreje ,,,,ma najbolje je to kina riješila




mlada partizanko,,,,

_________________
draga yugogamadi ,,,,,,,, socijalistički rasizam je nadmašio sve genocide svita  ,........... a vi ga joŠ ljubite ko krvnika tita
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 21.06.15 6:39

proba je napisao/la:

viđu partizanke ,,,,,,,,,prčinti petokraku 

da slijede staze revolucije ,,,,,, majkati jadna 

vode život i slijede staze revolucije 

ma nedostaje nešta ,,,,nemogu skontat šta 

 odnos spram mladima ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,trebalo bi pogledat kakoto delaju ostali soicjalistički uređeni sistemi kube,sj.koreje ,,,,ma najbolje je to kina riješila




mlada partizanko,,,,
nedostaju putokazi bemte neuka i zaboravna...  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1104742517  
ali tu si ti, naš kamen stranputaš, koji nam ne da skrenemo s davno utabanih staza   O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Yehudi 21.06.15 9:48

....................i potvrdjuje nam da smo na ispravnom putu.

   Kad imaš takve orjentire ne možeš zastraniti.

   Samo misli radi i hodaj suprotno od naci  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1104742517

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Legolas 02.08.20 3:24

Gost je napisao/la:Dakle, da čujemo dječja maštanja forumaša. Jel ih se uopće sjećate još?

Prvo što mi je palo na pamet je kako sam zamišljala kako mogu iskopat rupu u zemlji, zazvat u tu rupu ime koje god  osobe želim da mi se stvori, zakopat tu rupu, ukrasit cvijećem i kamenčićima ko mali oltarčić i ubrzo će mi se ta osoba pojavit u životu i upoznat se sa mnom. Najprije sam to radila sama a onda je zaraza prešla na sve klince u susjedstvu tako da su nam okućnice odjednom bile prepune takvih malih oltarčića u kojima smo "zemlji prišapnuli" koga bi sve voljeli sresti u životu. Tada je bila popularna ona serija kapelski krijesovi tako da su među najpopularnijim imenima koja su se zazivala bili dimnjačar i onaj njegov prijatelj, ne mogu se sjetiti kako se zvao... ne mogu se sjetiti ni koga sam ja sve zazivala na taj način, al bilo je fino provoditi dane u iščekivanju magije koja je nama kao djeci tada bila nešto sasvim moguće...
 Vidim da svak podiže svoje omiljene teme pa eto, da i ja podignem svoju omiljenu a i edukatinog karaktera O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713
Legolas
Legolas

Broj postova : 897
Join date : 19.01.2013

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 02.08.20 8:57

Mastanje je bilo moja omiljena izvanskolska aktivnost.... mastala sam 1000/h.... isla bi u krevet ful rano samo da mogu sklopit okic3, iskljucit realu i otplutat... nisam mastala o vanzemaljcima, nit bilju, nit prirodi... ali sam obozavala te svoje privatne safarij3... to mi je bilo bolje od svega... i to sam prakticirala do prilicno ozbiljnih godina... a onda sam zakljucila da nema vajde od toga i bolje da se pomirim sa "svitom" koji nije bas bio nalik mojoj masti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  maledetta primavera 02.08.20 9:21

Vel'ka Maca je napisao/la:Mastanje je bilo moja omiljena izvanskolska aktivnost.... mastala sam 1000/h.... isla bi u krevet ful rano samo da mogu sklopit okic3, iskljucit realu i otplutat... nisam mastala o vanzemaljcima, nit bilju, nit prirodi... ali sam obozavala te svoje privatne safarij3... to mi je bilo bolje od svega... i to sam prakticirala do prilicno ozbiljnih godina... a onda sam zakljucila da nema vajde od toga i bolje da se pomirim sa "svitom" koji nije bas bio nalik mojoj masti.

- masta kao poticaj kreativnosti
- masta kao izvor ideja i pokretac 
- masta kao povreemni bijeg
- masta kao utociste 
- blokiran u svijetu maste....



Gdje povuci granicu, koja je masta zdrava? Kada je nezdrava? 
I je li nezdravo potpuno prestati mastati?
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 02.08.20 9:46

maledetta primavera je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Mastanje je bilo moja omiljena izvanskolska aktivnost.... mastala sam 1000/h.... isla bi u krevet ful rano samo da mogu sklopit okic3, iskljucit realu i otplutat... nisam mastala o vanzemaljcima, nit bilju, nit prirodi... ali sam obozavala te svoje privatne safarij3... to mi je bilo bolje od svega... i to sam prakticirala do prilicno ozbiljnih godina... a onda sam zakljucila da nema vajde od toga i bolje da se pomirim sa "svitom" koji nije bas bio nalik mojoj masti.

- masta kao poticaj kreativnosti
- masta kao izvor ideja i pokretac 
- masta kao povreemni bijeg
- masta kao utociste 
- blokiran u svijetu maste....



Gdje povuci granicu, koja je masta zdrava? Kada je nezdrava? 
I je li nezdravo potpuno prestati mastati?
Ne kazem da je mastanje nezdravo, samo sam odlucila da necu bjezati u izmastani svijet i ondje zivjeti jer je 3D je ono sto nam je svima zajednicko i gdje treba naci sr3cu/svije mjesto pod suncem... 

Inac3, masta, kreativnost su darovi koje cijenim najvise od svih... samo kazem da je moj svijet bio bijeg, odnosno zalostilo me sto to nemrem i zivjeti pa sam odlucila potraziti srecu i na zemlji : )

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  maledetta primavera 02.08.20 9:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Mastanje je bilo moja omiljena izvanskolska aktivnost.... mastala sam 1000/h.... isla bi u krevet ful rano samo da mogu sklopit okic3, iskljucit realu i otplutat... nisam mastala o vanzemaljcima, nit bilju, nit prirodi... ali sam obozavala te svoje privatne safarij3... to mi je bilo bolje od svega... i to sam prakticirala do prilicno ozbiljnih godina... a onda sam zakljucila da nema vajde od toga i bolje da se pomirim sa "svitom" koji nije bas bio nalik mojoj masti.

- masta kao poticaj kreativnosti
- masta kao izvor ideja i pokretac 
- masta kao povreemni bijeg
- masta kao utociste 
- blokiran u svijetu maste....



Gdje povuci granicu, koja je masta zdrava? Kada je nezdrava? 
I je li nezdravo potpuno prestati mastati?
Ne kazem da je mastanje nezdravo, samo sam odlucila da necu bjezati u izmastani svijet i ondje zivjeti jer je 3D je ono sto nam je svima zajednicko i gdje treba naci sr3cu/svije mjesto pod suncem... 

Inac3, masta, kreativnost su darovi koje cijenim najvise od svih... samo kazem da je moj svijet bio bijeg, odnosno zalostilo me sto to nemrem i zivjeti pa sam odlucila potraziti srecu i na zemlji : )
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 4024472575
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 02.08.20 10:03

E, da, procitala sam temicu i mogu reci da moja mastanja nisu bila vezna uz konkretne zelje, to su bili svjetovi... naravno da je sve bilo pokretano romanticnom ljubavlju (nikakav agape i slicne uzvisenosti), cista romantika (j3biga, bila sam dijete) koja bi eskalirala u svim smjerovima.... zato danas valjda imam tesku averziju prema romanticnim komedijama i svim srackama slicnih uprizorenja  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 02.08.20 10:09

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

hoćeš reć da nakon toliko godina pisanja na forumu i dalje živiš u uvjerenju da nisi sreo niti jednog vanzemaljca? sorry, al meni je to malo teško prihvatiti... ima ih samo nisu onakvi kakvim si ih ti zamišljao O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1523192931

jebat ga, ako sam ga sreo a nisam znao da je vanzemaljac onda mi je isto ko da ga i nisam sreo O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713...


pa ja, ak nisu mali i zeleni i ne pričaju ovako : čeinvdfhvoefv efvnweifunieu eufhnvceiruncviu lkasdfhnv dfnhqf osdalf kdkkk fA_sdlfkmvšecjo o gšqeihc ši...

baš bezveze O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 11484130

ne moraju biti mali i zeleni i ne moraju cijukati, dapace, bilo bi pozeljno da ih razumijem O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713. To sam ja zamisljao drukcije, da ih vidim kako se spustaju u letjelici, pa izadju, pricamo... Ili mi pak dodju u sobu ali bi to manje volio. Ustvari, mozda i jesu, u par navrata sam izgubio po par sati a ne kuzim kako...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713
Jesi ti mastao vanzemaljce kao znanstvenik, kao jahac duhovnog safarija ili si ti romanticno mastao o vanzemljakusi - rom com sa zenom s tri cice, npr... ili 6?  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 02.08.20 10:10

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

i onda pizda nonšalantno izjavi da bi on da mu vanzemaljac dođe u sobu... moš si misliti ugodnog iznenađenja O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 3776795594 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 3776795594 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 3776795594probio bi i strop i krov od kuće kako bi skočio da mu se to dogodi... il zamisli, sjedi pred kompom, forumaši a ono ga netko potapša po ramenu i veli, ej, evo me, tu sam, ja sam vanzemaljac došao da pričam s tobom

pa ja racunam da su vanzemaljci manje ludi od tebe jebate...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1523192931. Ono, polako se materijaliziraju, izgledaju pitomo, sobom se siri mir i spokoj. Zgodna plavokosa vanzemaljka stavlja ruku na mene. Tijelom mi prodju ugodni trnci dok se utapam u njenim plavim ocima. Drugi vanzemaljci izlaze iz sobe a ona ostaje jos nekoliko sati...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713
gdje tocno ti stavi ruku?  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  besposlenpop 02.08.20 11:33

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

i onda pizda nonšalantno izjavi da bi on da mu vanzemaljac dođe u sobu... moš si misliti ugodnog iznenađenja O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 3776795594 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 3776795594 O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 3776795594probio bi i strop i krov od kuće kako bi skočio da mu se to dogodi... il zamisli, sjedi pred kompom, forumaši a ono ga netko potapša po ramenu i veli, ej, evo me, tu sam, ja sam vanzemaljac došao da pričam s tobom

pa ja racunam da su vanzemaljci manje ludi od tebe jebate...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1523192931. Ono, polako se materijaliziraju, izgledaju pitomo, sobom se siri mir i spokoj. Zgodna plavokosa vanzemaljka stavlja ruku na mene. Tijelom mi prodju ugodni trnci dok se utapam u njenim plavim ocima. Drugi vanzemaljci izlaze iz sobe a ona ostaje jos nekoliko sati...O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 684758713
gdje tocno ti stavi ruku?  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 11484130
Bolje ruka na pici, nego na strojnici.  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 3384354616

_________________
O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5729
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Gost 02.08.20 18:51

Ne znam kako tematski odgovoriti buduci da kod mene vecinu vremena nije bilo (ili jest) odvojeno mastanje i percepcija stvarnosti.

Gotovo uvijek vidim mogucnosti, dosege nekog predmeta, dogadjaja, osobe, govora...


U 14oj sam naucila da je moguce i drugacije zahvacati stvarnost jer sam upoznala zen budistickog svecenika koji je donio japansku kulturu, posebno haiku poeziju., u moj mali svijet. Haiku zahtijeva iscitavanje stvarnosti bez tih "dodataka". I to mi je bilo strasno zanimljivo. Vidjeti stvari u datom trenutku, onako kako se otkrivaju nasim culima. I tako ih prevesti, zauzdati um od potrebe za sarenilom potencijala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  blitwa 02.08.20 21:10

Lijepa tema.
A bila su onomad i ljepša vremena.  O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 1523192931

U svakom slučaju maštam i sada. I bez obzira je li to zdravo ili nije, nikad neću prestati.

_________________
Dakle, zamisli Zemlju. I diši s njom...

blitwa

Broj postova : 1030
Join date : 22.12.2018

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Cat_ 02.08.20 22:00

Verujem da ljudi nikada ni ne prestaju mastati, zamisljati, opustati se u skrivenim (ili javnim) fantasticnim svetovima svojih misli. 🙂
Kakav bi bio zivot bez maste?! Polovican, nedorecen, jednodimenzionalan.

Malopre se zavrsio na Arte kanalu....🙂 Jedan od mojih najdrazih filmova, ciju glavnu junakinju osecam i dozivljavam citavim bicem. ❤



Poljubac iz filma...najnezniji, najneviniji i najljubavniji...❤
Cat_
Cat_

Broj postova : 860
Join date : 19.04.2020

[Vrh] Go down

O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ? - Page 11 Empty Re: O čemu ste maštali dok ste maštat još znali ?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 15. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.