kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

molbica za modove

Go down

molbica za modove  Empty molbica za modove

Postaj  orion 05.04.13 21:30

ak bi netko od vas imao volje i vremena pa izvukao iz teme "zamobla moderatorici.... " zadnjih par stranica koje se odnose na snove
hvala molbica za modove  684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Gost 07.04.13 17:22

orion je napisao/la:ak bi netko od vas imao volje i vremena pa izvukao iz teme "zamobla moderatorici.... " zadnjih par stranica koje se odnose na snove
hvala molbica za modove  684758713

bit će i volje i vremena, samo da nađem što moram izvući... molbica za modove  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Aimee 25.07.13 20:43

Da ne otvaram novu temu i rečem što mi nedostaje: tema Kikirikiiii, košticeeee molbica za modove  3111943984

_________________
"Nothing in the world is more dangerous than sincere ignorance and conscientious stupidity." (M. L. King Jr.)
molbica za modove  Olive-branch
Aimee
Aimee

Broj postova : 93
Join date : 15.07.2013
Lokacija : Sirius

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Gost 26.07.13 22:20

_Aimee_ je napisao/la:Da ne otvaram novu temu i rečem što mi nedostaje: tema Kikirikiiii, košticeeee molbica za modove  3111943984
pa što čekaš, otvaraj molbica za modove  3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Lena 07.08.13 6:30

ja ću otvorit kikiriki koštice....
al imam pitanjce za nadležne....zašto ne mogu napisat ništa duže od 2 rečenice -javi mi daq mi je vrijeme isteklo?molbica za modove  1658420748
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Gost 07.08.13 7:29

Lena je napisao/la:ja ću otvorit kikiriki koštice....
al imam pitanjce za nadležne....zašto ne mogu napisat ništa duže od 2 rečenice -javi mi daq mi je vrijeme isteklo?molbica za modove  1658420748

 nadležni su tko zna gdje...
to je najvjerojatnije antonac preko veze stavio censuru jer preveć tipkaš molbica za modove  171927698

Gost
Gost


[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Lena 07.08.13 9:54

moica je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja ću otvorit kikiriki koštice....
al imam pitanjce za nadležne....zašto ne mogu napisat ništa duže od 2 rečenice -javi mi daq mi je vrijeme isteklo?molbica za modove  1658420748

 nadležni su tko zna gdje...
to je najvjerojatnije antonac preko veze stavio censuru jer preveć tipkaš molbica za modove  171927698

 a moguće......lukavac jedan molbica za modove  1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Lena 07.08.13 14:38

opet isto....fakat kad pišem duže od minute ne da mi postat odgovor.....molbica za modove  3102334490
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Admin 08.08.13 9:54

Postavke foruma se uglavnom nisu mijenjale, odkad je forum postavljen. Kako je forum rastao, tako su i uključivane pojedine opcije koje su u startu bile nepotrebne.

Najvjerojatniji problem je u cookie-ima. Ako su ti cookie-i isključeni u pregledniku, mogući su problemi sa komunikaciom između servera i korisničkog računala.
Cookie-i sadrže kriptirane informacije o korisničkom sessionu, znači neki korisnički ID, podaci o postu na koji odgovaraš, i naravno vrijeme zadnje akcije (klik miša).

Cookie-i su dobri i ne treba ih isključivati. Opcija obriši cookie služi samo zato da se obrišu stari cookie-i (kako rastu temporaly internet files, tako raste i broj cookie-a koji su u biti bespotrebni, kad im prođe rok trajanja).

Znači, nema nikakvih radova na forumu, nikakvih mijenjanja opcija. Većina problema koji se događaju ima više veze sa serverima forumotion.com-a i njihovim softwareom kojeg ovdje koristimo. Ako se pojavi neki bug u nekoj od nekoliko vezija foruma koje su ponuđene, nemamo ga samo mi, nego još i gomila drugih foruma, te isti problem se ne rješava kod nas, nego na serverima forumotion.com-a.

 lena...? molbica za modove  684758713
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 184
Join date : 01.09.2012

https://kultnix.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Lena 08.08.13 10:59

Admin je napisao/la:Postavke foruma se uglavnom nisu mijenjale, odkad je forum postavljen. Kako je forum rastao, tako su i uključivane pojedine opcije koje su u startu bile nepotrebne.

Najvjerojatniji problem je u cookie-ima. Ako su ti cookie-i isključeni u pregledniku, mogući su problemi sa komunikaciom između servera i korisničkog računala.
Cookie-i sadrže kriptirane informacije o korisničkom sessionu, znači neki korisnički ID, podaci o postu na koji odgovaraš, i naravno vrijeme zadnje akcije (klik miša).

Cookie-i su dobri i ne treba ih isključivati. Opcija obriši cookie služi samo zato da se obrišu stari cookie-i (kako rastu temporaly internet files, tako raste i broj cookie-a koji su u biti bespotrebni, kad im prođe rok trajanja).

Znači, nema nikakvih radova na forumu, nikakvih mijenjanja opcija. Većina problema koji se događaju ima više veze sa serverima forumotion.com-a i njihovim softwareom kojeg ovdje koristimo. Ako se pojavi neki bug u nekoj od nekoliko vezija foruma koje su ponuđene, nemamo ga samo mi, nego još i gomila drugih foruma, te isti problem se ne rješava kod nas, nego na serverima forumotion.com-a.

 lena...? molbica za modove  684758713

 ok....pogledat ću kukije....ili još bolje dat ću jednom čoviku da to pogleda.....šta bi se ja zamarala...pa se javim
tnx
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Lena 09.08.13 6:17

danas sve ok,a ništa nisam ni takla molbica za modove  11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  baaab 09.08.13 10:47

magia molbica za modove  2281111077 

molbica za modove  Q2dk178hfrukmga7ct6i

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Lena 12.08.13 13:48

je šipak...stvari se nekad same od sebe srede...i to je to molbica za modove  3084372643
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Gost 04.02.17 11:22

molim da mi se nick preinači u Legolas ... izgleda da je došlo vrijeme da mi se i ta maštarija ostvari i već krenula u tom smjeru ... ne moram više biti Pipi Duga Čarapa molbica za modove  1523192931 a nisam nikada bila ni Glista ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Lena 16.02.17 8:01

BesposlenPlop je napisao/la:molim da mi se nick preinači u Legolas ... izgleda da je došlo vrijeme da mi se i ta maštarija ostvari i već krenula u tom smjeru ... ne moram više biti Pipi Duga Čarapa molbica za modove  1523192931 a nisam nikada bila ni Glista ...

muderator je garant u opremanju kuće, pa će legolas pričekat dok se ne skući  molbica za modove  11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Gost 05.03.17 14:23

Lena je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:molim da mi se nick preinači u Legolas ... izgleda da je došlo vrijeme da mi se i ta maštarija ostvari i već krenula u tom smjeru ... ne moram više biti Pipi Duga Čarapa molbica za modove  1523192931 a nisam nikada bila ni Glista ...

muderator je garant u opremanju kuće, pa će legolas pričekat dok se ne skući  molbica za modove  11484130

ma, više bila zajebancija .... nije toliko bitno kako me tko zove, glavno da znam da se mene zove ... al fora kad imaš imenjaka ko ja na poslu pa kad nas netko zovne, javimo se oboje a onaj ko nas zvao stane zbunjen i treba mu da se snađe dok ne skuži šta se dogodilo  molbica za modove  3114667799  predložila sam svima da mi izmisle nadimak ako hoće izbjeć takve situacije al se još ne usuđuju jer ne znaju da sam skroz neuvredljiva ... a gdje god sam uletila u nove ekipe, uvijek bih nakon nekog vremena dobila i neki nadimak kojim me se zvalo i to mi bilo simpatično ... imam krcato nadimaka i svi su redom neke životinje i u reali ... nema šta nisam bila ... molbica za modove  1523192931 tu na forumu mi bilo fora kad me se prozvalo Manitom ... odmah mi jasna i atmosfera na forumu jerbo da ga jebeš, ja manita nisam molbica za modove  1523192931

joj, što mi je drago da se nisam dala nagovorit preinačiti svoje ime i prihvaćenu žemsku verziju ... dan danas me zabavlja kako zbunim ljude koji me ne poznaju pa onda pratim njihove reakcije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Lena 13.03.17 9:23

BesposlenPlop je napisao/la:
ma, više bila zajebancija .... nije toliko bitno kako me tko zove, glavno da znam da se mene zove ... al fora kad imaš imenjaka ko ja na poslu pa kad nas netko zovne, javimo se oboje a onaj ko nas zvao stane zbunjen i treba mu da se snađe dok ne skuži šta se dogodilo  molbica za modove  3114667799  predložila sam svima da mi izmisle nadimak ako hoće izbjeć takve situacije al se još ne usuđuju jer ne znaju da sam skroz neuvredljiva ... a gdje god sam uletila u nove ekipe, uvijek bih nakon nekog vremena dobila i neki nadimak kojim me se zvalo i to mi bilo simpatično ... imam krcato nadimaka i svi su redom neke životinje i u reali ... nema šta nisam bila ... molbica za modove  1523192931  tu na forumu mi bilo fora kad me se prozvalo Manitom ... odmah mi jasna i atmosfera na forumu jerbo da ga jebeš, ja manita nisam  molbica za modove  1523192931

joj, što mi je drago da se nisam dala nagovorit preinačiti svoje ime i prihvaćenu žemsku verziju ... dan danas me zabavlja kako zbunim ljude koji me ne poznaju pa onda pratim njihove reakcije


moje ime nije neko egzotično,ali kao i monoga druga nema ga danas baš puno....i dok sam bila mlađa srela sam možda 3-4 imenjakinje jer je muška verzija imena baš rijetka....

uglavnom ovaj posao u upravi je započeo tako da mi je šef bio imenjak....pa kad sam upoznalava ostale tamo i jedan ženskica isto moja imenjakinja.....
onda se zaposlila nakon 3 mjeseca još jedna također imenjakinja  molbica za modove  11484130
dakle nas 3 sa istim imenom i još jedan imenjak!!!

nakon toga kako smo iznajmljivali stan angažirali jednu agenciju (preporučila ih doba prija9 i ženska vlasnica imenjakinja!!!
slovenka kojoj smo iznajmili stan ima mamu moju imenjakinju....a to ime je rijetko i ovdje ,a kamo li u sloveniji....
joj nikad toliko imenjakinja nisam planirala upoznati u tako kratkom periodu....2015. je bila godina moga imena ovdje  molbica za modove  11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Gost 25.03.17 23:19

Lena je napisao/la:
BesposlenPlop je napisao/la:
ma, više bila zajebancija .... nije toliko bitno kako me tko zove, glavno da znam da se mene zove ... al fora kad imaš imenjaka ko ja na poslu pa kad nas netko zovne, javimo se oboje a onaj ko nas zvao stane zbunjen i treba mu da se snađe dok ne skuži šta se dogodilo  molbica za modove  3114667799  predložila sam svima da mi izmisle nadimak ako hoće izbjeć takve situacije al se još ne usuđuju jer ne znaju da sam skroz neuvredljiva ... a gdje god sam uletila u nove ekipe, uvijek bih nakon nekog vremena dobila i neki nadimak kojim me se zvalo i to mi bilo simpatično ... imam krcato nadimaka i svi su redom neke životinje i u reali ... nema šta nisam bila ... molbica za modove  1523192931  tu na forumu mi bilo fora kad me se prozvalo Manitom ... odmah mi jasna i atmosfera na forumu jerbo da ga jebeš, ja manita nisam  molbica za modove  1523192931

joj, što mi je drago da se nisam dala nagovorit preinačiti svoje ime i prihvaćenu žemsku verziju ... dan danas me zabavlja kako zbunim ljude koji me ne poznaju pa onda pratim njihove reakcije


moje ime nije neko egzotično,ali kao i monoga druga nema ga danas baš puno....i dok sam bila mlađa srela sam možda 3-4 imenjakinje jer je muška verzija imena baš rijetka....

uglavnom ovaj posao u upravi je započeo tako da mi je šef bio imenjak....pa kad sam upoznalava ostale tamo i jedan ženskica isto moja imenjakinja.....
onda se zaposlila nakon 3 mjeseca još jedna također imenjakinja  molbica za modove  11484130
dakle nas 3 sa istim imenom i još jedan imenjak!!!

nakon toga kako smo iznajmljivali stan angažirali jednu agenciju (preporučila ih doba prija9 i ženska vlasnica imenjakinja!!!
slovenka kojoj smo iznajmili stan ima mamu moju imenjakinju....a to ime je rijetko i ovdje ,a kamo li u sloveniji....
joj nikad toliko imenjakinja nisam planirala upoznati u tako kratkom periodu....2015. je bila godina moga imena ovdje  molbica za modove  11484130

meni se ovih dana događa isto sa jednim muškim imenom ... nikad upoznala nekoga sa takvim imenom i u početku mi bilo malo čudno .... a sad upoznajem redom baš sa tim imenom i svi neki entuzijasti i meni super i pokretači pozitivnih promjena ... počela sam vjerovati da ta imena stvarno imaju neku moć

Gost
Gost


[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Admin 31.03.17 12:15

Riješeno!

(bijah malo busy...)

molbica za modove  The-daily-life-of-darth-vader-is-my-latest-365-day-photo-project-17__880
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 184
Join date : 01.09.2012

https://kultnix.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Gost 31.03.17 14:41

Admin je napisao/la:Riješeno!

(bijah malo busy...)

molbica za modove  The-daily-life-of-darth-vader-is-my-latest-365-day-photo-project-17__880

oooo, tenkjuverimač papa štrumf !

a ja se već prepala da se netko išo zajebavat i preuzet mi omiliti nick kad ono, nie ... to sam ipak i dalje ja ... molbica za modove  1523192931

pleased to meet you
hope you guessed my name molbica za modove  2319274739

Gost
Gost


[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Gost 11.05.17 22:23

Babane, imam mali problemčić... zaboravila sam lozinku mejla na koji sam se logirala molbica za modove  11484130 ... ne da mi brisati račun bez toga...
aj učini uslugu drugu svom, briši me... molim te molbica za modove  684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  jonnwarne 07.04.22 22:17

Ok, can you share more details about it, then will be able to share my views on it. Also check x8 speeder apk 2022 it provide you complete apk file.

jonnwarne

Broj postova : 12
Join date : 22.11.2021

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  jonnwarne 11.04.22 20:52

jonnwarne je napisao/la:Ok, can you share more details about it, then will be able to share my views on it. Also check  provide you complete apk file.

jonnwarne

Broj postova : 12
Join date : 22.11.2021

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  hamligefyu001 09.07.23 7:53

We have the ideal water park caption for you if you're looking for one. We have all the best water park captions for your pictures, from funny one-liners to smart puns.

hamligefyu001

Broj postova : 1
Join date : 09.07.2023

[Vrh] Go down

molbica za modove  Empty Re: molbica za modove

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.