kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajkotest

Stranica 17 / 33. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next

Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 11:49

jebat ga, naletila na test, c/p pitanja na forum i ošla poslom a prije toga zatvorila izvor testa da ne dođem u napast pregledavat odgovore prije ga i sama ne ispunim ... al dobro, naći ću nekako i odgovore a sad da i ja riješim dok mi se ručak krčka i riječka obzirom da sam prozvana pola pola rječankom Sajkotest - Page 17 11484130

kišna glista je napisao/la:evo novog sajkotesta za zabavu :

treba odgovorit na pitanja sa prvim što ti padne na pamet .... dalje znate sve ...

1. Niste sami. Hodate kroz šumu. Tko hoda uz vas? ... moj životinjski totem - moj učitelj

2. Hodate kroz šumu. Vidite životinju. Koja je to životinja? ... vepar

3. Kakva se interakcija odvija između vas i životinje? ... ja ga umlatim, oderem, pojedem i iskoristim do zadnje žilice da meni bude dobro u šumu ... dakle, ne samo da ga pojedem nego se i ubučem i napravim koješta od njega da nije jadničak izginijo bezveze

4. Ulazite još dublje u šumu. Dolazite do čistine u kojoj se nalazi vaša kuća iz snova. Opišite njenu veličinu.

hm ... jebote, tu ću sad pisat teknički opis kuće ... al da skratim, manja kuća, prizemnica sa iskoristivim tavanom , od prirodnog materijala gradita al da traje, daklem, kamena zidana kuća je u pitanju ... dvosobna, jedna soba za bivanje i kuvanje i blagovanje, druga za spavanje i koještarenje ... uz kuću priljepita lijepa kupaonica sa saunom i ostalim sanitarijama

5. Je li vaša kuća iz snova okružena ogradom? kuća nije ogradita, ne podnosim ograde ali je povrtnjak uz kuću ogradit iz praktičnih razloga

6. Ulazite u kuću. Dolazite do blagovaonice u kojoj se nalazi stol za blagovanje. Opišite što vidite na stolu i oko njega. stol isti ko i moj inače ... dugačak, prostran da na njemu stane sve šta mi dnevno treba, zdjela sa voćem i povrćem, vaza sa cvijećem, kojekakvo oružje i oruđe, oooogromna daska za trančiranje veprova a da opet ostane dovoljno prostora za jest na miru i bez da moraš laktom micati ostale stvari koje su u nekom procesu rada

7. Izlazite iz kuće kroz stražnja vrata. Na travi se nalazi šalica. Od kojeg je materijala izrađena? drvena od trvdog drveta izdubljena iz jednog komada i izvana ukrašena rezbarijama ... lijepa i nije kičasta ali je bogato ukrašena

8. Što radite sa šalicom? koristim je kao primjer za napraviti još sličnih

9. Prošetali ste se do ruba imanja dok niste došli do vodene površine. Koja je to vodena površina?

potok ili manja rječica ... uglavnom neka tekućica sa mijenama u vodotoku kroz izmjene godišnjih doba ... voli nabujati ali i presušit ali i presušita je lijepa jer se pretvori u razne kamene bazenčiće sa bistrom vodom

10. Kako ćete prijeći vodu?
nekad nikako a nekad tako da skočim u nju i zaronim i izronim na drugoj obali ... ovisno o godišnjem dobu ... neću u nju skakat zimi kad je zaleđena nego ju koristit samo da ne žeđam i prelazit ju samo preko kakvog brvna kojeg sama postavim, a po ljeti bome saftat se u njoj do mile volje prelazila ju il ne


već kraj ? a taman me krenulo pisanje

odoh sad a poslije potražim odgovore ... držte fige da ih nađem i da nismo bezveze odgovarali Sajkotest - Page 17 11484130 Sajkotest - Page 17 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Lena 16.01.15 11:57

kišna glista je napisao/la:evo novog sajkotesta za zabavu :

jupiiiii volim sajkotestiranje Sajkotest - Page 17 11484130

treba odgovorit na pitanja sa prvim što ti padne na pamet .... dalje znate sve ...

1. Niste sami. Hodate kroz šumu. Tko hoda uz vas? 
hoda neka meni blizak.....ne mogu odraditi ko je....ne vidim lice...ali po nekom osjećaju to je moj otac
2. Hodate kroz šumu. Vidite životinju. Koja je to životinja?
ptica....mislim da je jastreb ili nešto slično

3. Kakva se interakcija odvija između vas i životinje?
Gledamo se i pokušavamo odraditi i ja i ona je li onaj drugi opasan.....pozorno pratimo jedno drugo i očito je da možemo živit u interakciji bez opasnosti.....kao da se razumijemo tako osjećam

4. Ulazite još dublje u šumu. Dolazite do čistine u kojoj se nalazi vaša kuća iz snova. Opišite njenu veličinu.
dosta je velika i prostrana.....okolo kuće ima puno trave i minimalistički uređen vrt sa grmovima,ponekim stablom i stolom i natkrivenom ljetnom kuhinjom.....iza kuće je garaža,u prizemlju je veliki dnevni,kuhinja,radna soba,wc,na katu su 4 sobe i 2 wc-a i ispod krova 2 sobe,kuhinja,dnevni i wc....kuća jespoj drva,stakla i kamena,moderno uz neki planinski štih.....na čistini je,a blizu nje je odronak koji se prilično strmo spušta u dolinu....

5. Je li vaša kuća iz snova okružena ogradom?
ne....nema ograde samo zelenilo,ali bez ograde

6. Ulazite u kuću. Dolazite do blagovaonice u kojoj se nalazi stol za blagovanje. Opišite što vidite na stolu i oko njega.
na stolu ima par čaša za čaj i kavu....kao da je doručak nedavno završio.....par tanjura sa kolačima i pecivom....neki su cijeli,ali većina je pojedeno...ostale mrvice ili ugriz dva,imaju neki papiri i jedne novine......stolnjak je onaj samo po sredini stola,ne prekriva cijeli stol......ima neka mala vaza i malo poljskog cvijeća.....oko stola su sa dvije strane police.....ima knjiga,nešto slika i osobnih sitnica.....uz treću stranu je cvijeće,ali sve zeleno....nema šarenila.....a nadalje se vidi dio za kuhanje-kužina je na četvrtoj strani .....

7. Izlazite iz kuće kroz stražnja vrata. Na travi se nalazi šalica. Od kojeg je materijala izrađena?
bijeli porculan,ali je dosta široka oboda i ima neke kao rezbarije po sebi.....onako da te tjera da je diraš vršcima prstiju.....

8. Što radite sa šalicom?
uzimam je u ruke i mirišem čaj koji se puši iz nje.....onda popijem gutljaj....mljac

9. Prošetali ste se do ruba imanja dok niste došli do vodene površine. Koja je to vodena površina?
rijeka....nije jako široka niti duboka,ali ima puno brzaca.....ima brz tok i kapljice osjećam na licu

10. Kako ćete prijeći vodu?
mogu se popeti na jedan uzdignuti dio gdje je jako uska i taj dio mogu samo preskočiti....hop


kad će rezultati?  Sajkotest - Page 17 11484130

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Lena 16.01.15 11:59

kišna glista je napisao/la:
već kraj ? a taman me krenulo pisanje

odoh sad a poslije potražim odgovore ... držte fige da ih nađem i da nismo bezveze odgovarali Sajkotest - Page 17 11484130 Sajkotest - Page 17 3114667799
ukebat ću te....nađi!!!!  Sajkotest - Page 17 3111943984
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 12:07

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
već kraj ? a taman me krenulo pisanje

odoh sad a poslije potražim odgovore ... držte fige da ih nađem i da nismo bezveze odgovarali Sajkotest - Page 17 11484130 Sajkotest - Page 17 3114667799
ukebat ću te....nađi!!!!  Sajkotest - Page 17 3111943984

a hoću jednom Sajkotest - Page 17 1724307051 bilo mi je bitnije da i ja mogu odgovorit bez da znam šta je šta ... i mene kopka šta sam sve sad nasrala Sajkotest - Page 17 1523192931 vidjet ću ... ako mi odgovori idu u prilog, nađem ih, ako se budem sramotila, onda neću Sajkotest - Page 17 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Lena 16.01.15 12:09

a sve je to kao slično svi ti testovi....ali fora je odgovorit baš na prvu dok ne počneš verzirat  Sajkotest - Page 17 11484130


Zadnja promjena: Lena; 16.01.15 12:10; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ,)
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 16.01.15 12:14

vi ste vise nabadali po simbolici a ja malo realnije. Cesto sam po sumi i znam da na 10.000 ptica koje vidis ide jedan jelen naprimjer. Za vidjet medvjeda vec treba 100.000 ptica itd. Zato je ptica logican odgovor a ne ono sto bih zelijo vidjet...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 12:15

1. Niste sami. Hodate kroz šumu. Tko hoda uz vas?  ne vidim jasno tko je, al osjećam da nisam sama  Sajkotest - Page 17 11484130

2. Hodate kroz šumu. Vidite životinju. Koja je to životinja?  vuk

3. Kakva se interakcija odvija između vas i životinje?  prilazi mi, osjećam prvo strah, zatim opuštanje, jer mi je prišao i miroljubivo spustio uši 

4. Ulazite još dublje u šumu. Dolazite do čistine u kojoj se nalazi vaša kuća iz snova. Opišite njenu veličinu. ne velika, pokrivena slamom, krovne tavanske kućice, masivni kameni dimnjak na fasadi, drveni kapci na prozorima, oko nje sve u cvijeću i cvatućem grmlju

5. Je li vaša kuća iz snova okružena ogradom? ne, samo vegetacijom

6. Ulazite u kuću. Dolazite do blagovaonice u kojoj se nalazi stol za blagovanje. Opišite što vidite na stolu i oko njega. ovisno o godišnjem dobu. ako je zima, vidim kuhano vino i kuglof. ljeti vidim očišćenu rashlađenu dinju.

7. Izlazite iz kuće kroz stražnja vrata. Na travi se nalazi šalica. Od kojeg je materijala izrađena? stari engleski porculan

8. Što radite sa šalicom? brišem je i spremam

9. Prošetali ste se do ruba imanja dok niste došli do vodene površine. Koja je to vodena površina? jezerce boje smaragda

10. Kako ćete prijeći vodu? nije veliko, obići ću ga

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Lena 16.01.15 12:16

pizda je napisao/la:vi ste vise nabadali po simbolici a ja malo realnije. Cesto sam po sumi i znam da na 10.000 ptica koje vidis ide jedan jelen naprimjer. Za vidjet medvjeda vec treba 100.000 ptica itd. Zato je ptica logican odgovor a ne ono sto bih zelijo vidjet...
ja sam vidjela jastreba....možda i ćuka  Sajkotest - Page 17 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 12:23

našla odgovore ... sad ih nađite i vi Sajkotest - Page 17 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 12:24

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:vi ste vise nabadali po simbolici a ja malo realnije. Cesto sam po sumi i znam da na 10.000 ptica koje vidis ide jedan jelen naprimjer. Za vidjet medvjeda vec treba 100.000 ptica itd. Zato je ptica logican odgovor a ne ono sto bih zelijo vidjet...
ja sam vidjela jastreba....možda i ćuka  Sajkotest - Page 17 11484130

baš ste dobro odgovorili na to pitanje ... pogotovo pizda ... on radije vidi tisuće malih ptičica nego jednog velikog međeda Sajkotest - Page 17 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 16.01.15 12:24

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:vi ste vise nabadali po simbolici a ja malo realnije. Cesto sam po sumi i znam da na 10.000 ptica koje vidis ide jedan jelen naprimjer. Za vidjet medvjeda vec treba 100.000 ptica itd. Zato je ptica logican odgovor a ne ono sto bih zelijo vidjet...
ja sam vidjela jastreba....možda i ćuka  Sajkotest - Page 17 11484130

i to je vec egzoticno, na jednog jastreba ide hiljadu obicnijih ptica...Sajkotest - Page 17 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 16.01.15 12:26

Alhambra je napisao/la:1. Niste sami. Hodate kroz šumu. Tko hoda uz vas?  ne vidim jasno tko je, al osjećam da nisam sama. Kad sam se okrenula vidjela sam 11 malamuta  Sajkotest - Page 17 11484130

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Lena 16.01.15 12:26

evo ga
10 pitanja za psihoanalizu

1. Niste sami. Hodate kroz šumu. Ko hoda uz vas?

2. Hodate kroz šumu. Vidite životinju. Koja je to životinja?

3. Kakva se interakcija odvija između vas i životinje?

4. Ulazite još dublje u šumu. Dolazite do čistine u kojoj se nalazi vaša kuća iz snova. Opišite njenu veličinu.

5. Je li vaša kuća iz snova okružena ogradom?

6. Ulazite u kuću. Dolazite do trpezarije u kojoj se nalazi sto za ručavanje. Opišite šta vidite na stolu i oko njega.

7. Izlazite iz kuće kroz zadnja vrata. Na travi se nalazi šoljica. Od kojeg je materijala izrađena?

8. Šta radite sa šoljicom?

9. Prošetali ste se do ivice imanja dok niste došli do vodene površine. Koja je to vodena površina?

10. Kako ćete preći vodu?

Ovo je bio test koji govori o vašim odnosima. Odgovori na pitanja su pokazali da imaju važnost u vrednostima i idealima koje držite u svojim ličnim životima.

Sledi analiza vaših odgovora:

1. Osoba s kojom hodate najvažnija je osoba u vašem životu.

2. Veličina životinje prikazuje vaše shvatanje veličine vaših problema.

3. Jačina interakcije između vas i životinja prikazuje kako se nosite sa svojim problemima. (pasivno ili agresivno)

4. Veličina vaše kuće iz snova prikazuje veličinu vaše ambicije da rešavate svoje probleme.

5. Ako ograda ne postoji to ukazuje da imate otvorenu ličnost. Ljudi su dobrodošli u svakom trenutku. Prisutnost ograde ukazuje na zatvorenu ličnost. Više biste voleli da vam ljudi ne dolaze nenajavljeno.

6. Ako vaš odgovor ne uključuju hranu, ljude ili cveće, onda ste verovatno opštenito nezadovoljni.

7. Trajnost materijala od kojeg je izrađena šoljica prikazuje percipiranu trajnost vašeg odnosa s osobom pod brojem 1. Na primer, ako je šoljica napravljena od tanke plastike ili papira oni svi su za jednokratnu upotrebu. Staklo i keramika nisu previše izdržljivi, ali su dovoljno čvrsti za dugogodišnju upotrebu, dok su metal i čvrsta plastika izdržljivi.

8. Vaše ophođenje prema šoljici ukazuje na vaš stav prema osobi pod brojem 1.

9. Veličina vodene površine ukazuje na veličinu vaše potrebe za romansom.

10. Zavisno od toga koliko se pokvasite dok prelazite vodenu površinu ukazuje na to koliko ste duboko spremni ući vaš odnos.
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Lena 16.01.15 12:27

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:vi ste vise nabadali po simbolici a ja malo realnije. Cesto sam po sumi i znam da na 10.000 ptica koje vidis ide jedan jelen naprimjer. Za vidjet medvjeda vec treba 100.000 ptica itd. Zato je ptica logican odgovor a ne ono sto bih zelijo vidjet...
ja sam vidjela jastreba....možda i ćuka  Sajkotest - Page 17 11484130

i to je vec egzoticno, na jednog jastreba ide hiljadu obicnijih ptica...Sajkotest - Page 17 684758713
jebi ga ja naišla na jastreba i gotovo  Sajkotest - Page 17 11484130
idem sad vidit šta mi je ispalo
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 12:28

pizda je napisao/la:vi ste vise nabadali po simbolici a ja malo realnije. Cesto sam po sumi i znam da na 10.000 ptica koje vidis ide jedan jelen naprimjer. Za vidjet medvjeda vec treba 100.000 ptica itd. Zato je ptica logican odgovor a ne ono sto bih zelijo vidjet...
tko ti kriv što hodaš po šumama gdje je izumrlo sve osim ptica Sajkotest - Page 17 1523192931 ... 
bome ja sam srela i jelene i lisice i vjeverice i zečeve i divlje svinje, a u planinama i divokoze... hvala bogu pa nisam imala susret s medvjedom ili vukom...  Sajkotest - Page 17 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 12:29

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:1. Niste sami. Hodate kroz šumu. Tko hoda uz vas?  ne vidim jasno tko je, al osjećam da nisam sama. Kad sam se okrenula vidjela sam 11 malamuta  Sajkotest - Page 17 11484130


Sajkotest - Page 17 1619348112
mali su ko pirane, oglođu me u 5 sekundi kad navale 

jučer sam im ušla u kućicu i legla među njih. hodali su po meni ko mravi  Sajkotest - Page 17 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 16.01.15 12:30

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:vi ste vise nabadali po simbolici a ja malo realnije. Cesto sam po sumi i znam da na 10.000 ptica koje vidis ide jedan jelen naprimjer. Za vidjet medvjeda vec treba 100.000 ptica itd. Zato je ptica logican odgovor a ne ono sto bih zelijo vidjet...
tko ti kriv što hodaš po šumama gdje je izumrlo sve osim ptica Sajkotest - Page 17 1523192931 ... 
bome ja sam srela i jelene i lisice i vjeverice i zečeve i divlje svinje, a u planinama i divokoze... hvala bogu pa nisam imala susret s medvjedom ili vukom...  Sajkotest - Page 17 684758713

pa sreo sam ja i medvjeda ali sam prije toga vidijo mali milijun ptica...Sajkotest - Page 17 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 12:31

ajd, ispadoh egotriper koji voli najviše samu sebe i uči sama od sebe Sajkotest - Page 17 3114667799 al probljem mi je jača strana i rješavanje istih ... to drži ... problem rješavam da ga se riješi trajno i izvuče neka korist iz svega .... jebote, zajebah se sa prvim pitanjem ... sad ona ostala padaju u vodu ilitiga nisu zanimljivi odgovori ... a prva pomisao o šalici mi je bila limena vojnička sa ugraviranim mojim potpisom na dnu ali sam se sjetila svojih liepih drvenih avana i išla mijenjati ... al ok, jako drvo je u pitanju ... nema šamse da ikada iznevjerim samu sebe Sajkotest - Page 17 1523192931 Sajkotest - Page 17 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 16.01.15 12:31

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:1. Niste sami. Hodate kroz šumu. Tko hoda uz vas?  ne vidim jasno tko je, al osjećam da nisam sama. Kad sam se okrenula vidjela sam 11 malamuta  Sajkotest - Page 17 11484130


Sajkotest - Page 17 1619348112
mali su ko pirane, oglođu me u 5 sekundi kad navale 

jučer sam im ušla u kućicu i legla među njih. hodali su po meni ko mravi  Sajkotest - Page 17 1523192931

Sajkotest - Page 17 1523192931 mora da su genijalni sad kad su se malo osamostalili...Sajkotest - Page 17 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 12:32

Lena je napisao/la:evo ga
10 pitanja za psihoanalizu

1. Niste sami. Hodate kroz šumu. Ko hoda uz vas?



1. Osoba s kojom hodate najvažnija je osoba u vašem životu.


a tko bi drugi bio važniji strastvenoj moici  Sajkotest - Page 17 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 12:33

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:vi ste vise nabadali po simbolici a ja malo realnije. Cesto sam po sumi i znam da na 10.000 ptica koje vidis ide jedan jelen naprimjer. Za vidjet medvjeda vec treba 100.000 ptica itd. Zato je ptica logican odgovor a ne ono sto bih zelijo vidjet...
tko ti kriv što hodaš po šumama gdje je izumrlo sve osim ptica Sajkotest - Page 17 1523192931 ... 
bome ja sam srela i jelene i lisice i vjeverice i zečeve i divlje svinje, a u planinama i divokoze... hvala bogu pa nisam imala susret s medvjedom ili vukom...  Sajkotest - Page 17 684758713

pa sreo sam ja i medvjeda ali sam prije toga vidijo mali milijun ptica...Sajkotest - Page 17 684758713
ptice vidim i van šume, tako da mi nisu prva asocijacija na susret u šumi Sajkotest - Page 17 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 12:33

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:evo ga
10 pitanja za psihoanalizu

1. Niste sami. Hodate kroz šumu. Ko hoda uz vas?



1. Osoba s kojom hodate najvažnija je osoba u vašem životu.


a tko bi drugi bio važniji strastvenoj moici  Sajkotest - Page 17 3114667799

bok, ricasta  Sajkotest - Page 17 3114667799 Sajkotest - Page 17 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 16.01.15 12:33

kišna glista je napisao/la:ajd, ispadoh egotriper koji voli najviše samu sebe i uči sama od sebe Sajkotest - Page 17 3114667799  al probljem mi je jača strana i rješavanje istih ... to drži ... problem rješavam da ga se riješi trajno i izvuče neka korist iz svega .... jebote, zajebah se sa prvim pitanjem ... sad ona ostala padaju u vodu ilitiga nisu zanimljivi odgovori ... a prva pomisao o šalici mi je bila limena vojnička sa ugraviranim mojim potpisom na dnu ali sam se sjetila svojih liepih drvenih avana i išla mijenjati ... al ok, jako drvo je u pitanju ... nema šamse da ikada iznevjerim samu sebe Sajkotest - Page 17 1523192931 Sajkotest - Page 17 3114667799
nisi jedina... pipija prati njegova sjena  Sajkotest - Page 17 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 16.01.15 12:34

"9. Veličina vodene površine ukazuje na veličinu vaše potrebe za romansom.

10. Zavisno od toga koliko se pokvasite dok prelazite vodenu površinu ukazuje na to koliko ste duboko spremni ući vaš odnos."

Sajkotest - Page 17 1523192931 Sajkotest - Page 17 1523192931 meni bila neka barustina koji bi zaobisao...Sajkotest - Page 17 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Lena 16.01.15 12:34

ima svega,ali bogami ja sam očito najprostranija sa ambicijom da rješavam svoje probleme.....kuća proooostrana  Sajkotest - Page 17 11484130

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 17 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 33. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.