kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sajkotest

Stranica 3 / 33. Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 21.04.13 11:00

Saudade je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:već sam odavno mislila ovo staviti zajebancije radi, pa odustala jer sam mislila da većina već zna za to, pa eto, na kraju odlučila da stavim.... oni koji znaju o čemu se radi neka šute.... ako vas puno zna, jebga, nek potone tema il se zajebavajte


dakle, na postavljene točke morate dati što opširnije opise, što duži i detaljniji to bolje :

Zamislite da ste u pustinji u kojoj ničeg nema, samo pijesak

a) nasred putinje zamislite kocku i detaljno je opišite ( veličina, boja, tekstura .... )

b) nasred iste pustinje odjednom ugledate stepenice, opišite ih ( broj stepenika, materijal od kojih su načinjene, kako izlgledaju ...)


c) na vrhu stepeništa zamislite svoje najomiljenije piće ( opisati koje je, u kakvoj čaši, posudi, šalici se nalazi i na koji način ga ispijate, osjećaj dok ga ispijate )

d) odjednom se u pustinji pojavi konj... njega opisati po prethodnim uputama s time da možete dodavati poželjno ponašanje i karakter konja

d) na horizontu se nazire ogromna oluja koja ide prema vama... tu stvarno dati mašti na volju i opišite šta se sve dešava i sa kockom, i sa stepenicama i sa konjem i šta radite kad vas oluja poklopi

Fora. Sajkotest - Page 3 684758713

Evo i ja ću, samo tren..



Dakle, šećem pustinjom.. odjednom spuštam pogled i ugledam kornjaču.. Sajkotest - Page 3 684758713 Ne, to je iz druge priče..

-----

Ne spuštam pogled jer uočavam tamnu mrljicu negdje u daljini.. ona se ubrzano povećava i oblikuje u prekrasnog vranca, izuzetno duge grive i toplih očiju. Uopće se ne pitam odakle to biće u ovoj pustoši. Radosna sam. Tiho hodamo jedno uz drugo, povremeno se pogledavajući. Nailazimo na ogromnu crnu monolitnu kocku. Materijal od kojeg je građena nije mi poznat. Glatka je i sjajna, neprozirna. S otvorima na različitim stranicama. Ipak, znam da je samo naizgled riječ o kocki. Višedimenzionalna je... Svaki otvor, odnosno izlaz vodi ka nekom drugom prostorno-vremenskom odsječku. Hladno mi je pri pomisli na toliku nesigurnost u izboru krajnje destinacije.. Udaljavamo se od nje.. I dalje mirno šećem uz svojeg vranca.. Njegova me prisutnost ispunjava velikim blaženstvom i vezuje uz sadašnje trenutke. Nema ružnih misli.. Nema strahova.

Kovitlaci pijeska upozoravaju nas na snažnu oluju. Ukopavamo se u mjestu. Ne znam treba li krenuti prema njoj ili vratiti se do "kocke". S olujom znam što mogu očekivati, iako prijeti velikom nesrećom. Povratak ka crnom "teseraktu" ispunjava me većim užasom. Da sam sama, izabrala bih oluju. No uz mene je stvorenje koje ne mogu osuditi na vrlo vjerojatnu pogibelj. Teserakt još uvijek može biti sretnije rješenje.

Vranac je umoran. S naše desne strane uočavam posudu. Zemljana je.. šarenih boja.. iscrtana vedskim sanskrtom.. miriše na purušu. Puni se i prazni tekućinom koju poželim. Zamišljam vodu. Ogromne količine vode. Prinosim je ustima vranca... Željno ispija.

I dalje sam neodlučna što nam je činiti. Iza leđa osjećam treperave pomake u zraku. Osvrćem se.. Naprežem oči. Uočavam lebdeće, gotovo nezamjetne, prozračne stepenice. Sjedam na vrančeva leđa i odgurujem se od njega. Iskušavam ih.. Svaki korak popraćen je prirodnim melodijama.. Jedna stepenica zvuči kao šum morskih valova, druga kao škripa borova potaknuta naletima vjetra, treća kao tihi lepet krila.. Što se više uspinjem, melodije postaju složenije.. prirodni se zvukovi miješaju s instrumentalima.. Zaboravljam na časak vranca, oluju, teserakt. Zabavno je.. Uživam u glazbi.. Uspinjem se, silazim, preskačem stepenice, istovremeno doskakujem na nekoliko njih.

Jedna me melodija podjeća na toplinu vrančevih očiju. Zastajem. Prisjećam se gdje sam. Panično silazim sa njih i obgrljujem vranca. Idemo prema "kocki".


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  taja 21.04.13 12:00

kišna glista je napisao/la:već sam odavno mislila ovo staviti zajebancije radi, pa odustala jer sam mislila da većina već zna za to, pa eto, na kraju odlučila da stavim.... oni koji znaju o čemu se radi neka šute.... ako vas puno zna, jebga, nek potone tema il se zajebavajte


dakle, na postavljene točke morate dati što opširnije opise, što duži i detaljniji to bolje :

Zamislite da ste u pustinji u kojoj ničeg nema, samo pijesak

a) nasred putinje zamislite kocku i detaljno je opišite ( veličina, boja, tekstura .... )

b) nasred iste pustinje odjednom ugledate stepenice, opišite ih ( broj stepenika, materijal od kojih su načinjene, kako izlgledaju ...)


c) na vrhu stepeništa zamislite svoje najomiljenije piće ( opisati koje je, u kakvoj čaši, posudi, šalici se nalazi i na koji način ga ispijate, osjećaj dok ga ispijate )

d) odjednom se u pustinji pojavi konj... njega opisati po prethodnim uputama s time da možete dodavati poželjno ponašanje i karakter konja

d) na horizontu se nazire ogromna oluja koja ide prema vama... tu stvarno dati mašti na volju i opišite šta se sve dešava i sa kockom, i sa stepenicama i sa konjem i šta radite kad vas oluja poklopi

A) Nasred pustinje rubikova kocka-složena po bojama, veličine metar sa metar, lagana je poput kartona
B) Malo dalje stepenice drvene, pogledom sežu do oblaka- ne znam idu li visočije.... Građene cik cak ko u zgradama samo bez prostora na katovima
C) Jbg,sad moram ograničiti stepenice do oblaka... Dakle na vrhu me ceka bakardi breezer, miješan sa voćnim sokom od narandže, sa puno leda, limunom na staklenoj čaši i slamkom na plave pruge. Čaša je sa stalkom i širi se prema vrhu, kao one za sladoled.
D)Konj je smeđi, divlje i nesputano se ponaša, sa dugom grivom i repom, propinje se na stražnje noge i njišti
E) Prema meni se približava vrtlog poput tornada, Silazim sa stepenica po konja i gurnem rubikovu kocku u podnožje stepenica, razmjestim joj boje da ja i kon možemo ući, te ju ponovno složim po bojama jer to znači da smo sada zatvoreni i nitko ne može ući
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Lena 21.04.13 16:34

novi doživljaji kokcE,pustinje,stepenica,oluje..... jeeeeSajkotest - Page 3 3260170596

još yehudi....antiša neće jer zna da je najveći sajko,pa da se ne odaSajkotest - Page 3 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 21.04.13 17:03

taja je napisao/la:

A) Nasred pustinje rubikova kocka-složena po bojama, veličine metar sa metar, lagana je poput kartona
te ju ponovno složim po bojama jer to znači da smo sada zatvoreni i nitko ne može ući


veliš rubikova kocka... Sajkotest - Page 3 1656216332

to što je složena ne znači da si manji sajkokiler od mene... pače, ti si organizirani sajkaš Sajkotest - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  taja 21.04.13 17:44

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:

A) Nasred pustinje rubikova kocka-složena po bojama, veličine metar sa metar, lagana je poput kartona
te ju ponovno složim po bojama jer to znači da smo sada zatvoreni i nitko ne može ući


veliš rubikova kocka... Sajkotest - Page 3 1656216332

to što je složena ne znači da si manji sajkokiler od mene... pače, ti si organizirani sajkaš Sajkotest - Page 3 1523192931
očito si preskočila moj post kad sam napisala da sam i ja rubikovu zamislila. To mi je prvo palo na pamet pa sam ju i sad upotrijebila
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 21.04.13 19:59

nećemo čekati jehudija pa idem sa kratkim objašnjenjem po točkama a onda kako koga inspiracija pukne koristimo to za sajkoanaliziranje i zajebanciju :

a) kocka je prikaz našeg ega, kako sebe doživljavamo

b) stepenice su naša prijateljstva i odnosi koje stvaramo sa ljudima koje sami biramo ( dakle, nisu rodbina, obitelj itd. )

c) čaša i piće je naš odnos do keksualnog života... trebalo je više opisivati kako ispijamo piće, na eks, polako, al i oblik čaše i samo piće se može koristiti za opise

d) konj je kakvog idealnog partnera sebi želimo i kakav odnos imamo do njega ( jašemo ga, zauzdavamo, dajemo mu slobodu )

e) pustinjska oluja je naš odnos do problema u životu i kako problemi utječu na naš odnos do samih sebe, partera, seksualni život i prijateljstva

btw, ispravi me il nadopuni ako znaš za neko drugo objašnjenje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  orion 21.04.13 20:22

kišna glista je napisao/la:nećemo čekati jehudija pa idem sa kratkim objašnjenjem po točkama a onda kako koga inspiracija pukne koristimo to za sajkoanaliziranje i zajebanciju :

a) kocka je prikaz našeg ega, kako sebe doživljavamo

b) stepenice su naša prijateljstva i odnosi koje stvaramo sa ljudima koje sami biramo ( dakle, nisu rodbina, obitelj itd. )

c) čaša i piće je naš odnos do keksualnog života... trebalo je više opisivati kako ispijamo piće, na eks, polako, al i oblik čaše i samo piće se može koristiti za opise

d) konj je kakvog idealnog partnera sebi želimo i kakav odnos imamo do njega ( jašemo ga, zauzdavamo, dajemo mu slobodu )

e) pustinjska oluja je naš odnos do problema u životu i kako problemi utječu na naš odnos do samih sebe, partera, seksualni život i prijateljstva

btw, ispravi me il nadopuni ako znaš za neko drugo objašnjenje

-daklem moi ego je pustijo korijenje - ni bure, ni oluje ništa mu ne mogu Sajkotest - Page 3 1523192931
-stepenice od blata - aaabokte neugode Sajkotest - Page 3 1724307051
-kriglu i konja neću komentirat Sajkotest - Page 3 3111943984 - a oluja...kao što rekoh ni jedna oluja ne traje vječno ...

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Jehudi 21.04.13 20:30

kišna glista je napisao/la:nećemo čekati jehudija pa idem sa kratkim objašnjenjem po točkama a onda kako koga inspiracija pukne koristimo to za sajkoanaliziranje i zajebanciju :

a) kocka je prikaz našeg ega, kako sebe doživljavamo

b) stepenice su naša prijateljstva i odnosi koje stvaramo sa ljudima koje sami biramo ( dakle, nisu rodbina, obitelj itd. )

c) čaša i piće je naš odnos do keksualnog života... trebalo je više opisivati kako ispijamo piće, na eks, polako, al i oblik čaše i samo piće se može koristiti za opise

d) konj je kakvog idealnog partnera sebi želimo i kakav odnos imamo do njega ( jašemo ga, zauzdavamo, dajemo mu slobodu )

e) pustinjska oluja je naš odnos do problema u životu i kako problemi utječu na naš odnos do samih sebe, partera, seksualni život i prijateljstva

btw, ispravi me il nadopuni ako znaš za neko drugo objašnjenje

Da sam prvi odgovarao onda bi imalo smisla. Odusta sam.
A- neda mi se sada
B- Kao Jakovljeve .........do neba
C-Čaša vode ledene koju pijuckam štedljivo ali s guštom zato
D-Ače crno
E-Oluja kad naidje, prekrijem se plaštom koji poslije istresem
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 21.04.13 20:31

orion je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:nećemo čekati jehudija pa idem sa kratkim objašnjenjem po točkama a onda kako koga inspiracija pukne koristimo to za sajkoanaliziranje i zajebanciju :

a) kocka je prikaz našeg ega, kako sebe doživljavamo

b) stepenice su naša prijateljstva i odnosi koje stvaramo sa ljudima koje sami biramo ( dakle, nisu rodbina, obitelj itd. )

c) čaša i piće je naš odnos do keksualnog života... trebalo je više opisivati kako ispijamo piće, na eks, polako, al i oblik čaše i samo piće se može koristiti za opise

d) konj je kakvog idealnog partnera sebi želimo i kakav odnos imamo do njega ( jašemo ga, zauzdavamo, dajemo mu slobodu )

e) pustinjska oluja je naš odnos do problema u životu i kako problemi utječu na naš odnos do samih sebe, partera, seksualni život i prijateljstva



btw, ispravi me il nadopuni ako znaš za neko drugo objašnjenje

-daklem moi ego je pustijo korijenje - ni bure, ni oluje ništa mu ne mogu Sajkotest - Page 3 1523192931
-stepenice od blata - aaabokte neugode Sajkotest - Page 3 1724307051
-kriglu i konja neću komentirat Sajkotest - Page 3 3111943984 - a oluja...kao što rekoh ni jedna oluja ne traje vječno ...

tvoj ego je super natural i ne da te se iščupati nikako a prilagodljiva
okolini , doslovno se ukorijeniš ... al fora mi koliko se ljudi pred olujom sakrije u kocku...
nisam očekivala ovoliki odaziv na temu pa mi sad teško sjetiti se tko je šta pisao al ovi sa staklenom kockom mislim da su nako jako iskreni i otvoreni al ih se lako da povrijediti, slomiti .... ovi sa čvrstom kockom bi bili oni šta su dosta zatvoreni u sebe i ne daju uvid drugima u nutrinu, štite se .... ona ligejina kocka mi je skroz zanimljiva a taja i btw su zajebate, treba ih složiti Sajkotest - Page 3 1523192931

ne znam, trebala bih opet sve iščitati da mi padnu ideje za opisivanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  antonac 21.04.13 20:38

kišna glista je napisao/la:


.... ovi sa čvrstom kockom bi bili oni šta su dosta zatvoreni u sebe i ne daju uvid drugima u nutrinu, štite se .... ona ligejina kocka mi je skroz zanimljiva a taja i btw su zajebate, treba ih složiti Sajkotest - Page 3 1523192931

ne znam, trebala bih opet sve iščitati da mi padnu ideje za opisivanje



dobro da se nisam mucijo pisat.....analyza - zaqurac......Sajkotest - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....Sajkotest - Page 3 29xutcySajkotest - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 21.04.13 20:39

mogla si jos malo pricekat, naslo bi se jos zainteresiratih:). Ja sam svoje na brzaka pa sam kasnije mislijo nadopuniti, pogotovo sto se case tice. Osim sto je glomazna i barokna, na onim isteknutim dielovima i ornamentima ima dosta prljavstine, od pijeska valjda. I nekako je kicasta, nije mi se dopala Sajkotest - Page 3 684758713. Jebote, ispada da mi je seks prljav, kicast, zastarijo obicaj i ne dopada mi se previse. Ima nesto od istine, ako nista drugo jer je precjenjen i izreklamiran odmah negdje uz ljubav.
Leni i meni ego velik, prema ocekivanju sto se mene tice:) ali kocka mi je bas lijepa, staklena, cista i jednostavno stoji. Ne trazim nikakvo utociste u njoj. Kako da se to protumaci, velik ego ali krhak, cist i lijep. Sto bi znacilo da njime rukovode pozitivni porivi a opet nije neka betonska kocka vec staklena. Znaci, kad naidjem na razuman argument, ego se povlaci i ne vlada mnome (ne trazim utociste).
Stepenice lijepe i staklene, ne znam jel imaju kraja i vijugaju. Sto bi to znacilo...neka lijepa prijateljstva koja su prolazila kusnje ali ipak nemaju kraja?
Konj napola divalj, crn, bujne grive. Znaci hocu neku crnokosu divljakusu... Sajkotest - Page 3 1523192931.
Oluja, nisam se previse obazirao na nju vec bijo u istoj poziciji ko i konj, okrenuli dupe nevoljama... Sajkotest - Page 3 1523192931


Zadnja promjena: pizda; 21.04.13 20:41; ukupno mijenjano 1 put.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 21.04.13 20:40

antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:


.... ovi sa čvrstom kockom bi bili oni šta su dosta zatvoreni u sebe i ne daju uvid drugima u nutrinu, štite se .... ona ligejina kocka mi je skroz zanimljiva a taja i btw su zajebate, treba ih složiti Sajkotest - Page 3 1523192931

ne znam, trebala bih opet sve iščitati da mi padnu ideje za opisivanje



dobro da se nisam mucijo pisat.....analyza - zaqurac......Sajkotest - Page 3 11484130

ajd ti onda... ti si super u dubokoumnim analizama.. de se malo razigraj sad kad nisi onda Sajkotest - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 21.04.13 20:43

Lena je napisao/la:novi doživljaji kokcE,pustinje,stepenica,oluje..... jeeeeSajkotest - Page 3 3260170596

još yehudi....antiša neće jer zna da je najveći sajko,pa da se ne odaSajkotest - Page 3 1523192931

Sajkotest - Page 3 1523192931 Sajkotest - Page 3 1523192931 Sajkotest - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 21.04.13 20:45

pizda je napisao/la:mogla si jos malo pricekat, naslo bi se jos zainteresiratih:). Ja sam svoje na brzaka pa sam kasnije mislijo nadopuniti, pogotovo sto se case tice. Osim sto je glomazna i barokna, na onim isteknutim dielovima i ornamentima ima dosta prljavstine, od pijeska valjda. I nekako je kicasta, nije mi se dopala Sajkotest - Page 3 684758713. Jebote, ispada da mi je seks prljav, kicast, zastarijo obicaj i ne dopada mi se previse. Ima nesto od istine, ako nista drugo jer je precjenjen i izreklamiran odmah negdje uz ljubav.
Leni i meni ego velik, prema ocekivanju sto se mene tice:) ali kocka mi je bas lijepa, staklena, cista i jednostavno stoji. Ne trazim nikakvo utociste u njoj. Kako da se to protumaci, velik ego ali krhak, cist i lijep. Sto bi znacilo da njime rukovode pozitivni porivi a opet nije neka betonska kocka vec staklena. Znaci, kad naidjem na razuman argument, ego se povlaci i ne vlada mnome (ne trazim utociste).
Stepenice lijepe i staklene, ne znam jel imaju kraja i vijugaju. Sto bi to znacilo...neka lijepa prijateljstva koja su prolazila kusnje ali ipak nemaju kraja?
Konj napola divalj, crn, bujne grive. Znaci hocu neku crnokosu divljakusu... Sajkotest - Page 3 1523192931.
Uluja, nisam se previse obazirao na nju vec bijo u istoj poziciji ko i konj, okrenuli dupe nevoljama... Sajkotest - Page 3 1523192931

a jebovas, šta se sekirate... nitko to neće ozbiljno uzeti u obzir... meni je žao da nisam mogla sudjelovati i sama i sa današnjim opisima neg se sjetila svojih prvih čisto da ispadnem fer i dam materijala da se i mene zajebava ... materijala za zajebanciju koliko voliš samo treba krenut inspiracija

mislim da bi meni staklene stepenice simbolizirale prijateljstva od kojih očekuješ iskrenost i nikakvih zakulisnih igara... nema skrivanja i laži a vijugavost bi značila raznolikost u pogledima ... isto ti ide i sa staklenom kockom ... moja je u vrijeme prvog popunjavanja testa prije mnogo mnogo godina bila mala i žuta... jebate, a fakat sam bila neko nesigurno čeljade koje je težilo da se utopi u okolini a onda došlo do obrata... da sam sad ispunjavala test a da nisam znala simboliku, ziher bi mi bila neka ogromna


Zadnja promjena: kišna glista; 21.04.13 20:46; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  antonac 21.04.13 20:46

kišna glista je napisao/la: ajd ti onda... ti si super u dubokoumnim analizama.. de se malo razigraj sad kad nisi onda Sajkotest - Page 3 1523192931



evo sacu.....Sajkotest - Page 3 11484130.....

_________________
daite im da seru....Sajkotest - Page 3 29xutcySajkotest - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 21.04.13 20:47

antonac je napisao/la:
kišna glista je napisao/la: ajd ti onda... ti si super u dubokoumnim analizama.. de se malo razigraj sad kad nisi onda Sajkotest - Page 3 1523192931



evo sacu.....Sajkotest - Page 3 11484130.....

samo što nisi Sajkotest - Page 3 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  antonac 21.04.13 20:48

Lena je napisao/la:novi doživljaji kokcE,pustinje,stepenica,oluje..... jeeeeSajkotest - Page 3 3260170596

još yehudi....antiša neće jer zna da je najveći sajko,pa da se ne odaSajkotest - Page 3 1523192931

sta je vise obieda i lazi g. din antonac nam je milii i drazi.....Sajkotest - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....Sajkotest - Page 3 29xutcySajkotest - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 21.04.13 20:49

kišna glista je napisao/la:

a jebovas, šta se sekirate...

evo sav sam se nasekirao... Sajkotest - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  antonac 21.04.13 20:50

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a jebovas, šta se sekirate...

evo sav sam se nasekirao... Sajkotest - Page 3 1523192931



i ja....Sajkotest - Page 3 11484130Sajkotest - Page 3 11484130Sajkotest - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....Sajkotest - Page 3 29xutcySajkotest - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 21.04.13 20:50

moje stepenice bome armirano betonske i raf... to mi je ostalo isto... prijateljstva su mi i dalje čvrsta i armirana i ima ih točno određeni broj... ne treba mi ih do neba, nemam ih malo al ona koja imam su zabetonirana do kraja i sva jednakovrijedna

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  antonac 21.04.13 20:50

sve me cmarci prolaze......Sajkotest - Page 3 11484130

_________________
daite im da seru....Sajkotest - Page 3 29xutcySajkotest - Page 3 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 23
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 21.04.13 20:51

taja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:

A) Nasred pustinje rubikova kocka-složena po bojama, veličine metar sa metar, lagana je poput kartona
te ju ponovno složim po bojama jer to znači da smo sada zatvoreni i nitko ne može ući


veliš rubikova kocka... Sajkotest - Page 3 1656216332

to što je složena ne znači da si manji sajkokiler od mene... pače, ti si organizirani sajkaš Sajkotest - Page 3 1523192931
očito si preskočila moj post kad sam napisala da sam i ja rubikovu zamislila. To mi je prvo palo na pamet pa sam ju i sad upotrijebila

Sajkotest - Page 3 1724307051 jebga, dogodi se...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 21.04.13 20:51

antonac je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a jebovas, šta se sekirate...

evo sav sam se nasekirao... Sajkotest - Page 3 1523192931



i ja....Sajkotest - Page 3 11484130Sajkotest - Page 3 11484130Sajkotest - Page 3 11484130

za pizdu znam da se nije al ti se bome jesi... do kraja si bio neodlučan i neraspoložen za priču... bit će ti kocka ko ta tvoja na avataru.... zelena i mala i naopaka Sajkotest - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Gost 21.04.13 20:53

antonac je napisao/la:sve me cmarci prolaze......Sajkotest - Page 3 11484130

ajd, neka...glavno da te ne prolaze čvarci Sajkotest - Page 3 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  pizda 21.04.13 20:53

kišna glista je napisao/la:moje stepenice bome armirano betonske i raf... to mi je ostalo isto... prijateljstva su mi i dalje čvrsta i armirana i ima ih točno određeni broj... ne treba mi ih do neba, nemam ih malo al ona koja imam su zabetonirana do kraja i sva jednakovrijedna

ja sam otvorijo tu temu na Net.hr pred sto godina ali ama bas nista nisam zapamtijo:). Znam da me jedan forumas svako toliko pitao jesam li gdje nasao taj test, htio ga valjda staviti na neki drugi forum. Samo je trebalo kljucic stavit, njega se sjecam da je bijo ali nemam pojma sto je simbolizirao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Sajkotest - Page 3 Empty Re: Sajkotest

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 33. Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 33  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.