touch screen

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

touch screen

Postaj  robin 191 on 13.05.13 12:44

prije nekoliko dana mi je riknuo touch screen!zanima me koliko bi otprilike došao popravak i dali li se isplati popravljati.marka tableta je alcatel

robin 191

Broj postova : 1

[Vrh] Go down

Re: touch screen

Postaj  taja on 13.05.13 17:01

robin 191 je napisao/la:prije nekoliko dana mi je riknuo touch screen!zanima me koliko bi otprilike došao popravak i dali li se isplati popravljati.marka tableta je alcatel
Isplati ako touch screen nije skup ali pretpostavljam da nije neko skupo staklo u pitanju već plastika.
Ja sam samsungu sama zamijenila touch screen kad mi je serviser rekao da se ne isplati popravljati. Istina je bila da se njemu ne isplati jer nema neku zaradu od toga valjda.
Na njuškalu naručila touch screen za 60 kn, stiglo mi doma za 2 dana i sama zamijenila.
RAdi ko nov
taja

Broj postova : 5863

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.05.13 4:41

taja je napisao/la:
robin 191 je napisao/la:prije nekoliko dana mi je riknuo touch screen!zanima me koliko bi otprilike došao popravak i dali li se isplati popravljati.marka tableta je alcatel
Isplati ako touch screen nije skup ali pretpostavljam da nije neko skupo staklo u pitanju već plastika.
Ja sam samsungu sama zamijenila touch screen kad mi je serviser rekao da se ne isplati popravljati. Istina je bila da se njemu ne isplati jer nema neku zaradu od toga valjda.
Na njuškalu naručila touch screen za 60 kn, stiglo mi doma za 2 dana i sama zamijenila.
RAdi ko nov
bravo pametnica

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics