kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

snovi... sanjala sam oriku

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 0:58

joj oprostite, znam da je bila nedje ova tema, al nemrem traziti pa otvaram opet... dakle, snovi. sinoc sam sanjala oriku. ko idemo ja i ona nekom njivom, prepuno je satora... to je u stvari plac, nesto kao dolac. i shvatimo kako cemo ostati gladne, i onda onako panicno idemo od standa do standa i biramo odreske mesa... i nadjemo super komade junetine, predivne snicle sa kosti... i onako sretne sto smo u zadnjem momentu ugrabile hranu [jer statori se vec zatvaraju i odose nedje al dje??? uglavnom sve se gubi...] i onda smo napravile predivne snicle na rostilju... onako rumene i hrskave... i jos uz to salatu i vino.. aj zivila ti meni ori... inace sam pozabrinuta, jer kazu da sanjati meso nije dobro...

evo ova sanjarica http://www.sanjarica.aureldesign.com/ kaze svasta o mesu.. inace ja kad ustanem pogledam ovdje... navika navika navika... volim te svoje rituale, predivni su mi...

aj sad vi stogod svoje napisite... snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 a ti nam bitvic onda izanaliziraj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 5:52

ma mislim da meso u kontekstu hrane nije loše sanjati. komade mesa kao "nečije" dijelove tijela mislim da je malo bed. tako moja mama kaže.
ona je to sanjala, kako ih netko ( ne sjećam se tko ) baca ajkulama. bilo je puno krvi i komada mesa. istovremeno sanja i dvije muške glave kako izlaze svaka iz svoje mrtvačke kasele: jedna je bila njenog pokojnog oca a druga se nije razaznala, niej mogla prepoznati, samo joj se unosila. taj san je bio dan uoči iskopavanja kostiju maminog oca. dan nakon iskopa a dva dana od sna, umire suprug mamine sestrične koji je došao do groblja sa familijom ali nije htio ući već je ostao čekati u kafiću. neka mu je nelagoda bila.

i zamislite još šta je interesantno, dok su sjedili svi zajedno u kafiću prije iskopavanja, nonotova sestra ( a punica dotičnome kojeg spominjemo ) , zamoli za par minuta samo da skoči do obližnjeg štanda po par krizantema i vraća se sa neparnim brojem cvjetova. u to skoči moja mama i kaže joj da smjesta ide po još jedan cvijet i da ne izaziva vraga jer je neparan broj za kuću a paran za groblje ..... i tu noć umire barba mario.
snovi... sanjala sam oriku 2329918616


ja sam sanjala zube, klimave i ispadajuće. mislim i mutnu vodu.
jako sam bila uznemirena tog jutra i na posao sam došla blijeda. govorim kolegicama svoj san i ne mogu baš doći k sebi od straha. jako sam se bojala za mamu i sestru jer sam imala kao neki jak predosjećaj da će se nešto dogoditi.
nazovem mamu da vidim kako je ( a ona te stvari jednostavno zna ) i kaže mi da ne fantaziram i ne budalim.
nakon sat vremena me nazove i kaže mi da je brat od njene sestre umro .... snovi... sanjala sam oriku 2329918616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 6:08

sara je napisao/la:joj oprostite, znam da je bila nedje ova tema, al nemrem traziti pa otvaram opet... dakle, snovi. sinoc sam sanjala oriku. ko idemo ja i ona nekom njivom, prepuno je satora... to je u stvari plac, nesto kao dolac. i shvatimo kako cemo ostati gladne, i onda onako panicno idemo od standa do standa i biramo odreske mesa... i nadjemo super komade junetine, predivne snicle sa kosti... i onako sretne sto smo u zadnjem momentu ugrabile hranu [jer statori se vec zatvaraju i odose nedje al dje??? uglavnom sve se gubi...] i onda smo napravile predivne snicle na rostilju... onako rumene i hrskave... i jos uz to salatu i vino.. aj zivila ti meni ori... inace sam pozabrinuta, jer kazu da sanjati meso nije dobro...

evo ova sanjarica http://www.sanjarica.aureldesign.com/ kaze svasta o mesu.. inace ja kad ustanem pogledam ovdje... navika navika navika... volim te svoje rituale, predivni su mi...

aj sad vi stogod svoje napisite... snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 a ti nam bitvic onda izanaliziraj

san je više nego jednostavan....ori će srest pogladnu prijateljicu, a onda će pičiti okolo u potrazi za bilo kakvom hranom, jer će toliko dugo brbljati da će se svi dućani pozatvarati a one jedva naći nešto za pod zub ... snovi... sanjala sam oriku 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  orion 20.05.13 7:17

ideš Saro snovi... sanjala sam oriku 3111943984snovi... sanjala sam oriku 2273134226 nemoj se brinuti ...kak može fina hrskaca šniclica biti nešto loše, pa još salatica k tomu, i svakoj čaša dobrog vina - mmmmljac ... mi vako site i napite, a ti se brineš snovi... sanjala sam oriku 4024472575

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  orion 20.05.13 7:19

Btw je napisao/la:
sara je napisao/la:joj oprostite, znam da je bila nedje ova tema, al nemrem traziti pa otvaram opet... dakle, snovi. sinoc sam sanjala oriku. ko idemo ja i ona nekom njivom, prepuno je satora... to je u stvari plac, nesto kao dolac. i shvatimo kako cemo ostati gladne, i onda onako panicno idemo od standa do standa i biramo odreske mesa... i nadjemo super komade junetine, predivne snicle sa kosti... i onako sretne sto smo u zadnjem momentu ugrabile hranu [jer statori se vec zatvaraju i odose nedje al dje??? uglavnom sve se gubi...] i onda smo napravile predivne snicle na rostilju... onako rumene i hrskave... i jos uz to salatu i vino.. aj zivila ti meni ori... inace sam pozabrinuta, jer kazu da sanjati meso nije dobro...

evo ova sanjarica http://www.sanjarica.aureldesign.com/ kaze svasta o mesu.. inace ja kad ustanem pogledam ovdje... navika navika navika... volim te svoje rituale, predivni su mi...

aj sad vi stogod svoje napisite... snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 snovi... sanjala sam oriku 3601362807 a ti nam bitvic onda izanaliziraj

san je više nego jednostavan....ori će srest pogladnu prijateljicu, a onda će pičiti okolo u potrazi za bilo kakvom hranom, jer će toliko dugo brbljati da će se svi dućani pozatvarati a one jedva naći nešto za pod zub ... snovi... sanjala sam oriku 1523192931

snovi... sanjala sam oriku 3111943984snovi... sanjala sam oriku 3111943984... brbljat ćemo punih ustiju, ili u preduhu izmeđ zalogaja- obećajem snovi... sanjala sam oriku 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  pizda 20.05.13 8:26

bog te mazo, bolje ne sudjelovat u Lastinim snovima, svi izgibose...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 10:11

ono sa klimanjem i ispadanjem zubi kod laste nije baš dobar san... obično predskazuje neke zdravstvene probleme ... nadam se da sam u krivu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  pizda 20.05.13 10:54

kišna glista je napisao/la:ono sa klimanjem i ispadanjem zubi kod laste nije baš dobar san... obično predskazuje neke zdravstvene probleme ... nadam se da sam u krivu

ma jebes snove, sanjao sam dobro, nista dobrog se nije desilo. Sanjao lose, nista loseg se nije desilo. Ljudi snovima pripisuju sve i svasta a ispada da je to samo neko praznjenje mozga od informacija koje je pokupio u budnom stanju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 10:57

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ono sa klimanjem i ispadanjem zubi kod laste nije baš dobar san... obično predskazuje neke zdravstvene probleme ... nadam se da sam u krivu

ma jebes snove, sanjao sam dobro, nista dobrog se nije desilo. Sanjao lose, nista loseg se nije desilo. Ljudi snovima pripisuju sve i svasta a ispada da je to samo neko praznjenje mozga od informacija koje je pokupio u budnom stanju...

pa dobro, to je tako kod većine... kod mene je baš fora pratit snove... onaj što ste mi jehudi i ti razjasnili izgleda ispo skroz istinit... nekako sve ide u tom smjeru a ja ko ne bih al sad se bojim da neću uspjet izbjeć taj put ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  pizda 20.05.13 10:59

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ono sa klimanjem i ispadanjem zubi kod laste nije baš dobar san... obično predskazuje neke zdravstvene probleme ... nadam se da sam u krivu

ma jebes snove, sanjao sam dobro, nista dobrog se nije desilo. Sanjao lose, nista loseg se nije desilo. Ljudi snovima pripisuju sve i svasta a ispada da je to samo neko praznjenje mozga od informacija koje je pokupio u budnom stanju...

pa dobro, to je tako kod većine... kod mene je baš fora pratit snove... onaj što ste mi jehudi i ti razjasnili izgleda ispo skroz istinit... nekako sve ide u tom smjeru a ja ko ne bih al sad se bojim da neću uspjet izbjeć taj put ...

jebe ti se, postat ces budza, puna para i mocna zena. Ja cu tvojim oponentima slat kompromitirajuce fotke sa trojma...snovi... sanjala sam oriku 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 11:02

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ono sa klimanjem i ispadanjem zubi kod laste nije baš dobar san... obično predskazuje neke zdravstvene probleme ... nadam se da sam u krivu

ma jebes snove, sanjao sam dobro, nista dobrog se nije desilo. Sanjao lose, nista loseg se nije desilo. Ljudi snovima pripisuju sve i svasta a ispada da je to samo neko praznjenje mozga od informacija koje je pokupio u budnom stanju...

pa dobro, to je tako kod većine... kod mene je baš fora pratit snove... onaj što ste mi jehudi i ti razjasnili izgleda ispo skroz istinit... nekako sve ide u tom smjeru a ja ko ne bih al sad se bojim da neću uspjet izbjeć taj put ...

jebe ti se, postat ces budza, puna para i mocna zena. Ja cu tvojim oponentima slat kompromitirajuce fotke sa trojma...snovi... sanjala sam oriku 1523192931

ja sam već sad močna žena al nitko neće da tu moju moć iskoristi tu gdje jesam a tamo gdje hoće, ja još nisam... al ajd, ako dođe do nekih konačnih odluka, bar će mi biti lakše odlučit se i pouzdat da je san dobro proreko, bit će dobro mojoj djeci a ja sam ionak navikla snalazit se

a glede kompromitirajućih trojme fotografija, šuti, ja ih već naveliko koristim... stavim to na desktop prilikom potpisivanja ugovora i ljudi se zabulje u ekran i potpisuju bez da čitaju snovi... sanjala sam oriku 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  pizda 20.05.13 11:07

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma jebes snove, sanjao sam dobro, nista dobrog se nije desilo. Sanjao lose, nista loseg se nije desilo. Ljudi snovima pripisuju sve i svasta a ispada da je to samo neko praznjenje mozga od informacija koje je pokupio u budnom stanju...

pa dobro, to je tako kod većine... kod mene je baš fora pratit snove... onaj što ste mi jehudi i ti razjasnili izgleda ispo skroz istinit... nekako sve ide u tom smjeru a ja ko ne bih al sad se bojim da neću uspjet izbjeć taj put ...

jebe ti se, postat ces budza, puna para i mocna zena. Ja cu tvojim oponentima slat kompromitirajuce fotke sa trojma...snovi... sanjala sam oriku 1523192931

ja sam već sad močna žena al nitko neće da tu moju moć iskoristi tu gdje jesam a tamo gdje hoće, ja još nisam... al ajd, ako dođe do nekih konačnih odluka, bar će mi biti lakše odlučit se i pouzdat da je san dobro proreko, bit će dobro mojoj djeci a ja sam ionak navikla snalazit se

a glede kompromitirajućih trojme fotografija, šuti, ja ih već naveliko koristim... stavim to na desktop prilikom potpisivanja ugovora i ljudi se zabulje u ekran i potpisuju bez da čitaju snovi... sanjala sam oriku 1523192931

napravijo sam jednog Gogena di si latino ljepotica, tu mos stavit...snovi... sanjala sam oriku 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 11:09

pizda je napisao/la:
napravijo sam jednog Gogena di si latino ljepotica, tu mos stavit...snovi... sanjala sam oriku 1523192931

ma koje ljepotice? najviše pale ove di jedem ljude i hodam sa satarom u ruci i imam pravo muške ručerde snovi... sanjala sam oriku 11484130 viš, mogla bih sad stavit onu sa zmijom i natečenim obrazom...sad imam onu sa jehudijem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  pizda 20.05.13 11:13

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
napravijo sam jednog Gogena di si latino ljepotica, tu mos stavit...snovi... sanjala sam oriku 1523192931

ma koje ljepotice? najviše pale ove di jedem ljude i hodam sa satarom u ruci i imam pravo muške ručerde snovi... sanjala sam oriku 11484130 viš, mogla bih sad stavit onu sa zmijom i natečenim obrazom...sad imam onu sa jehudijem

sta mislis jel se isplati zapocinjati sa trojme 16 obzirom na posjecenost foruma?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 11:18

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
napravijo sam jednog Gogena di si latino ljepotica, tu mos stavit...snovi... sanjala sam oriku 1523192931

ma koje ljepotice? najviše pale ove di jedem ljude i hodam sa satarom u ruci i imam pravo muške ručerde snovi... sanjala sam oriku 11484130 viš, mogla bih sad stavit onu sa zmijom i natečenim obrazom...sad imam onu sa jehudijem

sta mislis jel se isplati zapocinjati sa trojme 16 obzirom na posjecenost foruma?

ne... ne bi nikom ništa ... samo meni ... ako ćemo pošteno ionako sam ti dužna neku proviziju jer mi pozitivno djeluješ na poslovanje snovi... sanjala sam oriku 1523192931 ne zajebavam... meni brzo šalji na privat još al moram bit jako strašna... nemoj mi nikakve sexy i ljepotice... to ne pali ... moraj use ljudi prepast kad pogledaju na desktop

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  taja 20.05.13 11:20

kišna glista je napisao/la:ono sa klimanjem i ispadanjem zubi kod laste nije baš dobar san... obično predskazuje neke zdravstvene probleme ... nadam se da sam u krivu
To je davno sanjala i nakon toga joj je umro neki tetak ili tako nešto.
I ja sam sanjala ružno pred smrt tate.
Da mi režu kosu, a rodica je sanjala klimave i kvarne zube
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  taja 20.05.13 11:22

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
napravijo sam jednog Gogena di si latino ljepotica, tu mos stavit...snovi... sanjala sam oriku 1523192931

ma koje ljepotice? najviše pale ove di jedem ljude i hodam sa satarom u ruci i imam pravo muške ručerde snovi... sanjala sam oriku 11484130 viš, mogla bih sad stavit onu sa zmijom i natečenim obrazom...sad imam onu sa jehudijem

sta mislis jel se isplati zapocinjati sa trojme 16 obzirom na posjecenost foruma?

snovi... sanjala sam oriku 3791038771
kakvo je to pitanje?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 11:23

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ono sa klimanjem i ispadanjem zubi kod laste nije baš dobar san... obično predskazuje neke zdravstvene probleme ... nadam se da sam u krivu
To je davno sanjala i nakon toga joj je umro neki tetak ili tako nešto.
I ja sam sanjala ružno pred smrt tate.
Da mi režu kosu, a rodica je sanjala klimave i kvarne zube

sve neke vještice... aj nemojte nikad mene sanjat ... ako se dobro sjećam, ti si jednom sanjala da si i darlu utamanila i eto, nema je više

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  taja 20.05.13 11:24

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ono sa klimanjem i ispadanjem zubi kod laste nije baš dobar san... obično predskazuje neke zdravstvene probleme ... nadam se da sam u krivu
To je davno sanjala i nakon toga joj je umro neki tetak ili tako nešto.
I ja sam sanjala ružno pred smrt tate.
Da mi režu kosu, a rodica je sanjala klimave i kvarne zube

sve neke vještice... aj nemojte nikad mene sanjat ... ako se dobro sjećam, ti si jednom sanjala da si i darlu utamanila i eto, nema je više

snovi... sanjala sam oriku 11484130
zbilja... Zaboravila skoro na to
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  pizda 20.05.13 11:25

kišna glista je napisao/la:
taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:ono sa klimanjem i ispadanjem zubi kod laste nije baš dobar san... obično predskazuje neke zdravstvene probleme ... nadam se da sam u krivu
To je davno sanjala i nakon toga joj je umro neki tetak ili tako nešto.
I ja sam sanjala ružno pred smrt tate.
Da mi režu kosu, a rodica je sanjala klimave i kvarne zube

sve neke vještice... aj nemojte nikad mene sanjat ... ako se dobro sjećam, ti si jednom sanjala da si i darlu utamanila i eto, nema je više

snovi... sanjala sam oriku 1523192931 mislis da je izginila?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  orion 20.05.13 16:20

lastavica je napisao/la:ma mislim da meso u kontekstu hrane nije loše sanjati. komade mesa kao "nečije" dijelove tijela mislim da je malo bed. tako moja mama kaže.
ona je to sanjala, kako ih netko ( ne sjećam se tko ) baca ajkulama. bilo je puno krvi i komada mesa. istovremeno sanja i dvije muške glave kako izlaze svaka iz svoje mrtvačke kasele: jedna je bila njenog pokojnog oca a druga se nije razaznala, niej mogla prepoznati, samo joj se unosila. taj san je bio dan uoči iskopavanja kostiju maminog oca. dan nakon iskopa a dva dana od sna, umire suprug mamine sestrične koji je došao do groblja sa familijom ali nije htio ući već je ostao čekati u kafiću. neka mu je nelagoda bila.

i zamislite još šta je interesantno, dok su sjedili svi zajedno u kafiću prije iskopavanja, nonotova sestra ( a punica dotičnome kojeg spominjemo ) , zamoli za par minuta samo da skoči do obližnjeg štanda po par krizantema i vraća se sa neparnim brojem cvjetova. u to skoči moja mama i kaže joj da smjesta ide po još jedan cvijet i da ne izaziva vraga jer je neparan broj za kuću a paran za groblje ..... i tu noć umire barba mario.
snovi... sanjala sam oriku 2329918616


ja sam sanjala zube, klimave i ispadajuće. mislim i mutnu vodu.
jako sam bila uznemirena tog jutra i na posao sam došla blijeda. govorim kolegicama svoj san i ne mogu baš doći k sebi od straha. jako sam se bojala za mamu i sestru jer sam imala kao neki jak predosjećaj da će se nešto dogoditi.
nazovem mamu da vidim kako je ( a ona te stvari jednostavno zna ) i kaže mi da ne fantaziram i ne budalim.
nakon sat vremena me nazove i kaže mi da je brat od njene sestre umro .... snovi... sanjala sam oriku 2329918616

auuu kako neugodno, sigurno te pravo uznemirilo, al treba sagledat s druge strane .... koliko puta je čovjek sanjao uznemirujuće snove a ništa se nije dogodilo, koliko puta nije sanjao ništa ili je sanjao totalnu neutralu, a dogodila se neka tragedija, velika neugodnost, što god loše.
tako bih ja tumačila, mislim da je to zdravo tumačenje snovi... sanjala sam oriku 684758713

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  taja 20.05.13 16:44

lastavica je napisao/la: brat od njene sestre ....

snovi... sanjala sam oriku 684758713
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Gost 20.05.13 19:15

tajo i meni to odma upade u oko, pa se malo ko i nasmijesih iako nie smiean topic uopce... lastice, de ti nama to malo jos dodatno objasni... ako os, a ako nes neka... snovi... sanjala sam oriku 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  taja 20.05.13 19:23

sara je napisao/la:tajo i meni to odma upade u oko, pa se malo ko i nasmijesih iako nie smiean topic uopce... lastice, de ti nama to malo jos dodatno objasni... ako os, a ako nes neka... snovi... sanjala sam oriku 727654710
Lasta se vjerojatno zabunila
Zna ona da se ne smiješimo priči, već samo tom lapsusiću
Jel da Lastice?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  orion 20.05.13 19:55

taja je napisao/la:
sara je napisao/la:tajo i meni to odma upade u oko, pa se malo ko i nasmijesih iako nie smiean topic uopce... lastice, de ti nama to malo jos dodatno objasni... ako os, a ako nes neka... snovi... sanjala sam oriku 727654710
Lasta se vjerojatno zabunila
Zna ona da se ne smiješimo priči, već samo tom lapsusiću
Jel da Lastice?

gle, ...ja imam brata i moguće da moj brat ima sestru koja nije moja sestra. Uvjet tomu da je moj tata i njegov tata, a naš tata nije tata njegovoj sestri..... moja mama nije njegova mama, njegova mama je i mama njegovoj sestri......

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

snovi... sanjala sam oriku Empty Re: snovi... sanjala sam oriku

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.