kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Stranica 1 / 11. 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  antonac 27.05.13 20:43

ZAGREB Udruge Iskorak i Kontra od vlade traži da zaustavi referendum kojim se traži ustavno definiranje braka te da zaštiti ljudska prava osoba manjinske seksualne orijentacije, te njihov prqavo na brak i izvanbračnu zajednicu. Na "Maršu za bračnu jednakost" kojega su organizirale spomenute udruge okupilo se tristotinjak ljudi, a pred zgradom Vlade na Markovu trgu Sanja Juras iz Kontre poručila je Vladi da, kad je riječ o ljudskim pravima, ne smije raditi kopromise i nagodbe ovisno o stavu Crkve.

www.novilist.hr



zaustavi referendum ako mi pitanje ne pase....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130....sad mi je zao sta nikako ne znam svoi oib pa nisam mogo glasovat....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130

_________________
daite im da seru....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 29xutcypravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  taja 27.05.13 20:54

antonac je napisao/la:ZAGREB Udruge Iskorak i Kontra od vlade traži da zaustavi referendum kojim se traži ustavno definiranje braka te da zaštiti ljudska prava osoba manjinske seksualne orijentacije, te njihov prqavo na brak i izvanbračnu zajednicu. Na "Maršu za bračnu jednakost" kojega su organizirale spomenute udruge okupilo se tristotinjak ljudi, a pred zgradom Vlade na Markovu trgu Sanja Juras iz Kontre poručila je Vladi da, kad je riječ o ljudskim pravima, ne smije raditi kopromise i nagodbe ovisno o stavu Crkve.

www.novilist.hr



zaustavi referendum ako mi pitanje ne pase....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130....sad mi je zao sta nikako ne znam svoi oib pa nisam mogo glasovat....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130

eee da....
Konačno smo došli i do toga...
Daš prst, pa ti odgrize cijelu ruku.
Pitanje je di je tome kraj. I ako se dobije sve ono što te udruge traže svako protivljenje tome smatrat će se homofobijom pa sve do toga da nećeš smjeti zucnuti.
Šutim, nisam potpisala ništa....
Ali pravo na pardiranje i pravljenje cirkusa potiče u meni želju da dam glas običnim obiteljima
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  antonac 27.05.13 21:01

taja je napisao/la:
antonac je napisao/la:ZAGREB Udruge Iskorak i Kontra od vlade traži da zaustavi referendum kojim se traži ustavno definiranje braka te da zaštiti ljudska prava osoba manjinske seksualne orijentacije, te njihov prqavo na brak i izvanbračnu zajednicu. Na "Maršu za bračnu jednakost" kojega su organizirale spomenute udruge okupilo se tristotinjak ljudi, a pred zgradom Vlade na Markovu trgu Sanja Juras iz Kontre poručila je Vladi da, kad je riječ o ljudskim pravima, ne smije raditi kopromise i nagodbe ovisno o stavu Crkve.

www.novilist.hr



zaustavi referendum ako mi pitanje ne pase....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130....sad mi je zao sta nikako ne znam svoi oib pa nisam mogo glasovat....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130

eee da....
Konačno smo došli i do toga...
Daš prst, pa ti odgrize cijelu ruku.
Pitanje je di je tome kraj. I ako se dobije sve ono što te udruge traže svako protivljenje tome smatrat će se homofobijom pa sve do toga da nećeš smjeti zucnuti.
Šutim, nisam potpisala ništa....
Ali pravo na pardiranje i pravljenje cirkusa potiče u meni želju da dam glas običnim obiteljima

pa i ja bi da nije nesretnog oiba.....cmilja misli da se ja zayebavam.....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130

_________________
daite im da seru....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 29xutcypravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  antonac 27.05.13 21:02

dopizdilo mi bit napredan......sad ja ocu malo bit conservativac.....

_________________
daite im da seru....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 29xutcypravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  antonac 27.05.13 21:10

sad i ovi traze ispriku od spraica:



Sve ovo ima poseban značaj u kontekstu onoga čemu je javnost u posljednja dva tjedna mogla svjedočiti. Fizičkim napadima na naše volontere te pozivima na nasilje objavljivanim na društvenim mrežama (uz pripisivanje istih „homofobnih“ ciljeva građanskoj inicijativi), sada se uvredama na račun građana u svojoj središnjoj informativnoj emisiji otvoreno pridružila i Hrvatska radiotelevizija.

www.index.hr


idu mi vec i oni na zivce....ko da su svi glupi i ne vide da njihov zahtiev u stvari jest homofoban.....svi mi idu na zivce....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130

_________________
daite im da seru....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 29xutcypravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  antonac 27.05.13 21:12

a zene su na sve spremne....iebemli ih homofobne.....i zene mi idu na zivce...pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130

_________________
daite im da seru....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 29xutcypravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 27.05.13 21:19

antonac je napisao/la:a zene su na sve spremne....iebemli ih homofobne.....i zene mi idu na zivce...pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130



i treba...naročito kada su u pitanju pomahnitale feministkinje,
njih se čuvaj tonac prijatelju, to je zlo koje će nam syebati ovo malo civilizacije što nam je ostalo do potpune propasti.
stvarno. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 4060723073

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 27.05.13 21:26

a da li će se konačno neko zapitati koja su prava većine? pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 3111943984
mislim, manjine ovo, manjine ono..ne, zaista..uvek i svugde naglašene te vrhovne vrednosti građanskog društva, ali šta je sa većinom? ko fol, pravo većine se podrazumeva, a ono kurac.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  antonac 27.05.13 21:45

g_host je napisao/la:a da li će se konačno neko zapitati koja su prava većine? pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 3111943984
mislim, manjine ovo, manjine ono..ne, zaista..uvek i svugde naglašene te vrhovne vrednosti građanskog društva, ali šta je sa većinom? ko fol, pravo većine se podrazumeva, a ono kurac.




pravo vecine je da radi i misli ono sta jon kaze manjina.....inace je manjina ugrozena i mogla bi popizdyt....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130

_________________
daite im da seru....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 29xutcypravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 27.05.13 21:52

tonac pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 3084372643 ti ko krešo, provokacijom do pičvajza.. al lijepo vidjet kako ljudi nasjedaju na medijske provokacije a sve skupa bezveze,.... ne radi se tu o pravima manjine il većine neg pravima koja bi morala biti jednaka za sve ... to što netko dobije neko pravo koje ti već imaš ako izabereš imati ( a bogami i obaveze ) , ne umanjuje tvoja prava i obaveze nit ih povećava... čista osnova matematike i logike pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 439160543

meni fino da imam pravo ne ulaziti u brak a da mi netko djecu ne oduzima zbog toga .... popizdila bih da mi netko to proba oduzeti, ovo ostalo je samo fini način za provjeriti puls ljudi a na kraju će ionako biti tako da će postati sasvim normalno da homoseksualci službeno ulaze u brakove... smiješno to osporavati jer oni koji to žele, već žive u zajednicama slične brakovima ... zabranom toga neće biti manje homoseksualnih zajednica pa i sa djecom, samo će bit zakonski uređenije i svijet ide dalje istim tokom kojim je i krenuo... nikakvih katastrofalnih posljedica neće biti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 27.05.13 23:02

tajo, pravilo pregovaranja je: da bi dobio nokat moraš tražiti cijelu ruku...

i umjesto da se nađe kompromis, da se na neki način ozakone takve veze (pa makar i ograničeno) stvaraju se pokreti, protupokreti, vrište frustrirani conservatiwci uz još frustriranije naprednjake... ne budu li se ljudi bavili svojim fobijama od različitosti, morat će početi misliti o puno bitnijim, ali težim stvarima... a kome se to da, kad se može ovo... pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  antonac 27.05.13 23:06

bez obzira na svoiu naprednocu ja nisam za to da homo parovi mogu usvaiat diecu......radi diece.....

_________________
daite im da seru....pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 29xutcypravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 7
antonac
antonac

Broj postova : 1923
Join date : 23.09.2012
Age : 24
Lokacija : ogorje

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 27.05.13 23:12

antonac je napisao/la:bez obzira na svoiu naprednocu ja nisam za to da homo parovi mogu usvaiat diecu......radi diece.....

ja sam za to da se djecu pita... kad vidim kako neki homoseksualci žive, ja sam za to da mene usvoje skupa sa mojom djecom pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Jehudi 28.05.13 6:46

g_host je napisao/la:a da li će se konačno neko zapitati koja su prava većine? pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 3111943984
mislim, manjine ovo, manjine ono..ne, zaista..uvek i svugde naglašene te vrhovne vrednosti građanskog društva, ali šta je sa većinom? ko fol, pravo većine se podrazumeva, a ono kurac.

Misliš na pravo većine da maltretira manjine. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Jehudi 28.05.13 6:53

kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:bez obzira na svoiu naprednocu ja nisam za to da homo parovi mogu usvaiat diecu......radi diece.....

ja sam za to da se djecu pita... kad vidim kako neki homoseksualci žive, ja sam za to da mene usvoje skupa sa mojom djecom pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130
Djecu pitati, hahahahaha, da, da može naročito onu od 3-6 mjeseci te dojenčad.

Ili im ponuditi čokoladu i reći -bili ti kod čika pedera živio ili u sirotištu. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 2733991369
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 7:16

Jehudi je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
antonac je napisao/la:bez obzira na svoiu naprednocu ja nisam za to da homo parovi mogu usvaiat diecu......radi diece.....

ja sam za to da se djecu pita... kad vidim kako neki homoseksualci žive, ja sam za to da mene usvoje skupa sa mojom djecom pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 11484130
Djecu pitati, hahahahaha, da, da može naročito onu od 3-6 mjeseci te dojenčad.

Ili im ponuditi čokoladu i reći -bili ti kod čika pedera živio ili u sirotištu. pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 2733991369

postavi isto pitanje nekom tko je odrastao u domu za nezbrinutu djecu onog dana kad napuni 18 godina i gubi pravo na boravak u domu, da li bi radije sad bio prepušten samom sebi ili imao mogućnost da ima ljude kojima je stalo šta se s njim događa i kako će se snaći nakon što je napunio punoljetništvo... svako toliko imaš neki dokumantarac o tome i kako djeci po domovima ulazak u punoljetništvo maltene dođe kao najgora kazna jer kod njih je to veći prekid sa poznatom okolinom nego kod nekog tko ima obitelj koja će mu pomoći i nakon što formalno stupi u svijet odraslih ... da sam ja odrasla u domu, vjerujem da bi mi bilo sasvim svejedno koje je spolne orjentacije osoba kojoj je stalo do mene i koja mi pomaže i kako ću je zvati da zadovoljim svoju okolinu...i otkud znaš da po tim domovima već nemaš homoseksualce koji brinu za djecu? il bi trebalo urediti i to da se svaki zaposlenik koji radi u odgoju djece po domovima prije ulaska u radni odnos izjasni jel gej il strej?

meni još zvoni u ušima izjava nekih od "roditelja sa pjenom na ustima" da bi homoseksualcima trebalo zabraniti ulazak u škole.... ne znam kako drugima, al nekako sam vjerovala da su prošla vremena kad se tako nešto može izjaviti na javnom mjestu i ne biti osuđen od većine ... na isti način je većina šutila i kad se po istom modelu počelo uzimati zdravo za gotovo da židovima treba zabraniti ulazak u škole, javne ustanove itd itd... najveću štetu na ovom svijetu ne čine oni koji izjavljuju takve, meni bar, grozne ideje, neg većina koja to šutke odobri ... meni su takve stvari nepojmljive, a sad, na žalost, nedavno shvatila da većini nije... dovoljno potpiri vatru pod nogama drugačijih ( nebitno jel to sad židov, crnac, bijelac, muško, žensko, gej, straj ), jasno ih obilježi markicom il zvijezdom oko rukava, započni propagandu kako ih treba izdvojiti i imaš novi holokaust samo tako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 28.05.13 7:28

to sto pretucena Glista kaze, ako se neki pederi ozene time nece jednom hetero paru oduzet to pravo. Prema tome, ne kuzim zasto bi se bilo protiv toga. Ili se misli da se takvim brakovima degradiraju hetero brakovi jer eto, svako moze biti u braku. Pa to i je cinjenica, svako moze biti u braku. Hitler je najpamentnije napravijo, ozenijo se i odmah zatim, ubijo...

Posto ovo nije tema vec se skrenilo u vec izogovarate vode, idu mi sve te ankete, udruge, zadruge i sl. pravo na kurac. Takodjer, ako ima jedna skupina pravo na referendume, prosteste i sl. ima i druga. Naravno, pri tome postujuci neke vrednote civiliziranog drustva a ne vracajuci se u doba inkvizicije sto nam crkva nesebicno preporucuje kroz sve svoje akcie. Hoce li toj gamadi konacno oporezivati sve one silne nekretnine koje imaju? Ako ne daju njima, onda ne smiju nikome...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 7:42

pizda je napisao/la: postujuci neke vrednote civiliziranog drustva a ne vracajuci se u doba inkvizicije sto nam crkva nesebicno preporucuje kroz sve svoje akcie.

dalako smo mi još od toga... i ne mislim samo ovdje u hr, nego općenito kao čovječanstvo... dovoljno doživjet neku krizu i nu hajke protiv nekoga, nekoga prozoveš pedrom i nafunjiš druge na njega... slušam danas te zagovornike obitelji i svetosti obitelji i doslovno mi se riga na njihove argumente al ko što reće, dosade ti i onda se samo odmakneš i od jednih i od drugih jer budaletina imaš na obje strane ... "svetost" unutar obitelji mogu garantirati jedino članovi te obitelji i to svojim vlastitim primjerom... ako toga nema, nema tog zakona, tog ustava nit društvenog poretka koji to može promijeniti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 28.05.13 7:54

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: postujuci neke vrednote civiliziranog drustva a ne vracajuci se u doba inkvizicije sto nam crkva nesebicno preporucuje kroz sve svoje akcie.

dalako smo mi još od toga... i ne mislim samo ovdje u hr, nego općenito kao čovječanstvo... dovoljno doživjet neku krizu i nu hajke protiv nekoga, nekoga prozoveš pedrom i nafunjiš druge na njega... slušam danas te zagovornike obitelji i svetosti obitelji i doslovno mi se riga na njihove argumente al ko što reće, dosade ti i onda se samo odmakneš i od jednih i od drugih jer budaletina imaš na obje strane ... "svetost" unutar obitelji mogu garantirati jedino članovi te obitelji i to svojim vlastitim primjerom... ako toga nema, nema tog zakona, tog ustava nit društvenog poretka koji to može promijeniti

divota od obiteljskih vrednota. 80% pedofilije se desava unutar tih obitelji, nasilje da ne spominjem, u prosjeku se svaka treca-cetvrta obitelj rasturi a samo 10% supruznika je zadovoljno svojim brakom i svojim sudjelovanjem u njemu. Tako je to kad se dvoje totalnih stranaca odluci provesti cijeli zivot zajedno. Trebaju se zeniti bliski rodjaci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 8:19

pizda je napisao/la:u prosjeku se svaka treca-cetvrta obitelj rasturi

za moj pojam je svaka obitelj u kojoj ne postoji poštovanje među sudionicima u cijeloj toj igri - rasturena obitelj, tak da poznajem više rasturenih obitelji koje imaju i "sveti oblik" nego onih drugih... iako živim sama sa djecom ne smatram da je moja obitelj rasturena, čakštaviše, tek sad je cjelovita i sa smislom jer djeca odrastaju uz odraslu osobu koja im daje pozitivan primjer i uživa u životu umjesto da stalno kuka kako ništa ne valja a ne diže guzicu sa kauča ... rastureni smo bili ranije dok nam je uljez bio u kući i kvario radost i veselje a dejca gledala kako samo mater radi

samo se sjetim priča nekih žena dok sam vodila žensku inicijativu... da se smrzneš šta sve trpe i one i njihove obitelji...počevši od prihvaćanja silovanja, sexa sa suzama pa do letećih tanjura pred djecom, najtežih uvreda itd itd ... takve stvari moja djeca nisu nikada doživjela tak da rasturat možeš slobodno i unutar jedne sasvim uobičajene obitelji i nanositi takvu štetu djeci da nikada ni ne saznaju kako obitelj može živjeti i u skladu al samo ako su odrasli u toj obitelji u skladu sa samim sobom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 8:23

pizda je napisao/la: Trebaju se zeniti bliski rodjaci...

što bliskiji to bolje... to ti je inače i teorija i praksa na otocima i to još uvijek ... zato su im djeca tako lijepa i pametna pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 1523192931
samo na otoku krku imaš ne znam koliko skrivene djece po kućama kojih se rođeni roditelji srame i drže ih doslovno zatvorene od vanjskog svijeta.... kolegica slučajno to saznala jer su evidentirana kao djeca sa poteškoćama u razvoju jer i sama ima dijete sa blažim oblikom autizmom pa se sva angažirala u tim raznim udrugama i trudila svom djetetu pomoći na razne načine da se nauči uklopiti među ostalu djecu ... ostala je frapirana kad je saznala za ovu drugu djecu i o kolikom broju se radi , od koje su vlastiti roditelji odustali i zatvorili ih u ormar te postoje još jedino kao statistički podatak ... užas... i onda ti takvi kojima je to normalno propovjedaju i pričaju šta je skladna obitelj... moš si misliti uvjerljivosti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 28.05.13 8:25

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:u prosjeku se svaka treca-cetvrta obitelj rasturi

za moj pojam je svaka obitelj u kojoj ne postoji poštovanje među sudionicima u cijeloj toj igri - rasturena obitelj, tak da poznajem više rasturenih obitelji koje imaju i "sveti oblik" nego onih drugih... iako živim sama sa djecom ne smatram da je moja obitelj rasturena, čakštaviše, tek sad je cjelovita i sa smislom jer djeca odrastaju uz odraslu osobu koja im daje pozitivan primjer i uživa u životu umjesto da stalno kuka kako ništa ne valja a ne diže guzicu sa kauča ... rastureni smo bili ranije dok nam je uljez bio u kući i kvario radost i veselje a dejca gledala kako samo mater radi

samo se sjetim priča nekih žena dok sam vodila žensku inicijativu... da se smrzneš šta sve trpe i one i njihove obitelji...počevši od prihvaćanja silovanja, sexa sa suzama pa do letećih tanjura pred djecom, najtežih uvreda itd itd ... takve stvari moja djeca nisu nikada doživjela tak da rasturat možeš slobodno i unutar jedne sasvim uobičajene obitelji i nanositi takvu štetu djeci da nikada ni ne saznaju kako obitelj može živjeti i u skladu al samo ako su odrasli u toj obitelji u skladu sa samim sobom...

ne, ne mislim time rec da je rasturena obitelj nesto lose. U biti je to happyend neceg sto je prije tog bilo lose. Samo sam mislijo rec koliko je institucija zvana brak u biti na klimavim nogama a tu se dizu na zadnje i prednje noge da obrane njenu svetost...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 28.05.13 8:30

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: Trebaju se zeniti bliski rodjaci...

što bliskiji to bolje... to ti je inače i teorija i praksa na otocima i to još uvijek ... zato su im djeca tako lijepa i pametna pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 1523192931
samo na otoku krku imaš ne znam koliko skrivene djece po kućama kojih se rođeni roditelji srame i drže ih doslovno zatvorene od vanjskog svijeta.... kolegica slučajno to saznala jer su evidentirana kao djeca sa poteškoćama u razvoju jer i sama ima dijete sa blažim oblikom autizmom pa se sva angažirala u tim raznim udrugama i trudila svom djetetu pomoći na razne načine da se nauči uklopiti među ostalu djecu ... ostala je frapirana kad je saznala za ovu drugu djecu i o kolikom broju se radi , od koje su vlastiti roditelji odustali i zatvorili ih u ormar te postoje još jedino kao statistički podatak ... užas... i onda ti takvi kojima je to normalno propovjedaju i pričaju šta je skladna obitelj... moš si misliti uvjerljivosti

ne treba ti nista drugo nego vidjet Kresu i Probu, oboje otocani...pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... 1523192931. Kao, neka novija istrazivanja pokazala da se djeca zaceta i od najblizih srodnika radjaju normalna i da nemaju nikakvih anomalija. Ako pustimo po strani moralne dvojbe, ostaje cinjenica da ima previse primjera koji dokazuju suprotno kao neki koje si upravo navela a i neka istrazivanja koja dokazuju da su ljudi jako "mjesane" krvi u biti najinteligentniji, najotporniji, najmanje bolesni itd. itd. Na kraju krajeva, isto je i kod zivotinja, nema boljih pasa od mjesanaca. Ovi sto se krizaju sa najblizim srodnicima su svi neki jadni, vise su po veterinarskim stanicama nego li penzioneri po ambulantama. Prema tome, sto dalje od "svoje" krvi, to bolje...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Gost 28.05.13 8:34

pizda je napisao/la:

ne, ne mislim time rec da je rasturena obitelj nesto lose. U biti je to happyend neceg sto je prije tog bilo lose. Samo sam mislijo rec koliko je institucija zvana brak u biti na klimavim nogama a tu se dizu na zadnje i prednje noge da obrane njenu svetost...

ne moraš se pravdatt, nije mi palo na pamet pomisliti da si ti mislio nešto loše, al mi palo na pamet jedna anketa koju su proveli u školama o uvjetima života a u svrhu suzbijanja tuberkuloze ...sama anketa je bila sasvim ok i sastavljena po nekoj međunarodnoj špranci al je kod nas u hr netko umetnuo dodatni listić sa pitanjima... između ostalog je bilo pitanje u kakvoj obitelji živiš? potpunoj il nepotpunoj... tada sam bila još u braku al sam urgirala i postavila pitanje mjerodavnim na šta to misle, neka mi objasne potpunost i nepotpunost obitelji i htjela sam saznati tko je umetnuo taj dodatni listić .... nakon što je mnogima bilo neugodno reć, saznalo se da je crkva sastavila taj drugi listić i iskoristila jednu sasvim bezazlenu situaciju sa anketom da sprovede svoje anketiranje i sazna podatke koje ih se ne bi trebalo ticati... naime, anketa nije bila anonimna nego su je trebala ispuniti djeca uz pomoć roditelja i potpisana svojim punim imenom i prezimenom... tak da sve te balalajke o tome da je ova zadnja akcija udruga građanska akcija i da crkva nema veze sa time mogu pričati ofcama , ne meni.... odavno se crkva svojski trudi postaviti tako da kontrolira sve naše živote al će racku moj to napraviti sa mnom i mojom obitelji...

a uzdizanje svetosti braka i obitelji kao temelja društva, i to je malo žešča floskula... temelj društva je uvijek i samo pojedinac... samo samosvjesni pojedinci mogu stvarati dalje društvo, počevši od kvalitetnih obitelji, brakova pa na dalje hijerarhijom koju jedno društvo i čini... sastavi dva kretena, i imat ćeš kretensku obitelj, kretenski brak i kretensko društvo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  pizda 28.05.13 8:41

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ne, ne mislim time rec da je rasturena obitelj nesto lose. U biti je to happyend neceg sto je prije tog bilo lose. Samo sam mislijo rec koliko je institucija zvana brak u biti na klimavim nogama a tu se dizu na zadnje i prednje noge da obrane njenu svetost...

ne moraš se pravdatt, nije mi palo na pamet pomisliti da si ti mislio nešto loše, al mi palo na pamet jedna anketa koju su proveli u školama o uvjetima života a u svrhu suzbijanja tuberkuloze ...sama anketa je bila sasvim ok i sastavljena po nekoj međunarodnoj špranci al je kod nas u hr netko umetnuo dodatni listić sa pitanjima... između ostalog je bilo pitanje u kakvoj obitelji živiš? potpunoj il nepotpunoj... tada sam bila još u braku al sam urgirala i postavila pitanje mjerodavnim na šta to misle, neka mi objasne potpunost i nepotpunost obitelji i htjela sam saznati tko je umetnuo taj dodatni listić .... nakon što je mnogima bilo neugodno reć, saznalo se da je crkva sastavila taj drugi listić i iskoristila jednu sasvim bezazlenu situaciju sa anketom da sprovede svoje anketiranje i sazna podatke koje ih se ne bi trebalo ticati... naime, anketa nije bila anonimna nego su je trebala ispuniti djeca uz pomoć roditelja i potpisana svojim punim imenom i prezimenom... tak da sve te balalajke o tome da je ova zadnja akcija udruga građanska akcija i da crkva nema veze sa time mogu pričati ofcama , ne meni.... odavno se crkva svojski trudi postaviti tako da kontrolira sve naše živote al će racku moj to napraviti sa mnom i mojom obitelji...

ma ne pravdam se:), samo kazem kako stvari stoje. Pa rastur neke veze je stvarno happyend jer cim se doslo do tog, ocito je bilo neizdrzljivo. I to danas kad su ljudi ipak osvjesteniji, mnogo kasnije ulaze u brak, biraju, kontaju...Mos mislit sto bi bilo da doslovno slusaju crkvene pedofile i zene se sa dvadeset, svaki drugi bi se rasturijo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet.... Empty Re: pravo na referendum....za mene da ali za tebe paido njet....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 11. 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.