kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 09.08.13 1:02

....DOBRO,,SAD KAD IMAM VASU PUNU PAZNJU----
 ----------PRIJE ILI KASNIJE DESIT CE SE ONO O CEMU MNOGI BRUJE====KOLONIZACIJA MJESECA....JER PRVO JE FANTAZIJA A ONDA OPREDMECENJE ISTE...A ONI NA SATELITU SU SE VEC DALI U PRILAGODJAVANJE BILJA I ZIVOTINJA BESTEZINSKIM UVJETIMA......A KAZEM VAM,TI NA ISS-U SU TESKI LUDJACI,,,,VEC MJESECIMA,GDINAMA MOZDA,,NISU CULI SUSTANJ LISCA NA VJETRU I VEC SU MALO TRKNUTI U GLAVU,,,,A ZATVORENI U TOM STERILNOM SKUCENOM PROSTORU GDJE LETE KO BESKRILNE PTICE---I NEMOGU BIT DRUGO....A OTELI SU SA ZEMLJE I PONIJELI SA SOBOM RAZNE INSEKTE KO MEZIMCE,ALI NIJE IM PUNO POMOGLO DA OSTANU PRISEBNI,,,VALJDA I OVI ZAMUKLI U CUDU------JER TO JE LETECA PSIHIJTRJSKA USTANOVA,,,A ZNATE STO SAM SAZNAO D AJOS RADE TAMO --------PIJU VLASTITI URIN,,I ZOVU TO VODOM,,KAO FILTRIRANO JE..JEST KURAC,,,,TAJ APARAT NE FILTRIRA NEGO UBACUJE AROMU VODE,,,,,,,,,,,A ZNA SE DA SVE STO OPROBAJU ASTRONAUTI,,TO DODJE I DO ZEMALJSKE RAJE,,,PA CE I NAMA POKUSAT FLASIRAT URIN-----A TO CE KORPORATIVNIM STAKORIMA BIT IZLIKA ZA DOKRAJCIVANJE PITKE VODE------KRUZENJE VODE SE VISE NECE ODVIJAT U PRIRODU,,BAREM NE CISTE,NEGO NA RAZINI TIJELA-----
..................I TAKO TI PRVI DOSLJACI STO BUDU POSLANI ZIVOTU NA MJESECU POLAKO CE SE POCET METAMORFOZIRAT,MJENJAT....KAO STO OKOLIS NA ZEMLJI OBLIKUJE SVA ZIVA BICA ,,,,TAKO CE IH SUROV MJESECEV OKOLIS OTKLESAT----MOZDA CE IM RADIJACIJA DEPILIRAT SVE VLASI....TKO ZNA KAKO CE TI SKAKUTICI IZGLEDAT,,,AL VRLO VJEROJATNO TANKI K OSIBICE,VIJUGAVI,STAJAZNAM,USLJED PROPADANJA MISICNE MASE,,,,,I KAKO ZNA KAKO SVE IZMUTIRAT,ISPADNUTE OCURDE I TO,NEMAM POJMA,NESTO KO FREDI KRUGER,,,AL JEDNO JE IZVJESNO----ZEMLJANIM LJUDIMA CE POSTAT FIZICKI NEUGLEDNI,BLAGO RECENO,, I NECE VISE HTJET ULAZIT U RAZMJENU TJELESNIH TEKUCINA S NJIMA,,,,OSIM MOZDA POJEDINIM CUDACIMA STO CE IM TE  FIZICKE KARAKTERISTIKE BIT DOPADLJIVI DETALJI,,,.....I TAKO---MALO PO MALO---STOLJECIMA,TISUCLJECIMA,,,,ODJELJIVAT CE SE DVIJE RASE----MJESECARI I ZEMLJANI,....,I SVE VISE CE POCET KULJAT NETRPELJIVOST I RASIZAM,,,,NECE TO USPJET SPRIJECIT NI NOVI POKRETI,,,POPUT HUMANISTICKOG INTERPLANETARIZMA I SLICNI AKTIVISTI...,,ALI CE SE VEZE U POCETKU JOS UVIJEK ODRZAVAT ZBOG PRAGMATICNIH RAZLOGA I RESURSA......
..........UGLAVNOM,,,MOGLI BISMO POZURIT PRESELJENJE,,,AKO POCNEMO REVNO RADIT NA NATALITETU I NAPUCIVAT PLANET---PA CE SE MORAT STO PRIJE IZGRADIT NASTAMBE NA MJESECU,,,USPOSTAVIT MJESECEVO SELJASTVO,,,IL KAKO ONI TO KAZU--SAMOODRZIVE NASTAMBE..IL KOJI VEC KURCI.....PA NEK SIKNEMO GORE OVE NEKE KOJI NAM NE PASU OVDJE---JA IH VEC IMAM PAR U VIDU ZA PRIJAVAK....A MENE OVO MORI,,NOCIMA NE SPAVAM,STA CE SE SVE TU IZDESAVAT JEBO GA,NE MOS ZASPAT-------
-----------------A STA BI VI RADIJE----OSTALI NA ZEMLJI ,UZIVALI U ZELENJAVI I RADILI STO GOD VEC RADITE OVDJE.....ILSE OTISNULI I KRENULI PRETRAZIVAT NIJEMA SVEMIRSKA BESPUCA --------BI LI MOGLI TAKO ZIVJET,,,,A ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 09.08.13 1:19

na mjesecu će onda bit najveći kompliment ako ti netko pljune u lice jer te časti dragocjenom vodom

moj odgovor je, ne, ne bih mogla tako živjeti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 09.08.13 1:54



moj odgovor je, ne, ne bih mogla tako živjeti , razmišljajući šta će se izdešavat ako krene kolonizacija mjeseca... samo jedno znam, mene ne bi natjerali da pijem flaširani urin nit da živim u beztežinskom stanju sa kojekakvim beskrilim ticama i bubama ... ima vode i u svemiru samo ju treba znat naći

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 09.08.13 4:04

ovo je izuzetno dobra tema, ali mislim da si trebao pricati o koloniziranju marsa, obzirom da je to sada velika tema, iako osobno mislim da ce taj project biti neuspjesan, cak i ako se odaberu kandidati... u svakom slucaju, odabranim kandidatima se velika slava smijesi...

da li bih isla? da li bih se prijavila? ne tako davno, jedan idealan kandidat za takav vid poduhvata mi je rekao da razmislja da se prijavi za expediciju na mars. iste secunde su me preplavili osjecaji beskrajne tuge. da neko zaista ode tako... to bi bila kao smrtna kazna. onda zamislih sebe u situaciji da idem i opet - skoro zaplakah. da nikad vise zelena polja ne vidim, da nikad vise cvijet ne vidim, i sum vode, ili moju meketalu... grozno!!! a opet, s druge strane, koliko li bi to bilo veliko djelo otici "gore", biti prvi, uciniti nesto, pokrenuti, znati da si zivio... poodavno sam pricala sa mojim pokojnim tatom i velim mu ja - zamisli kako bi bilo ici na mars, kolonizirati ga... i onda se zakikocem i kazem - ma sigurno bih poginula, a tata onako sjetno veli - da, al barem bi znala zasto si zivjela, i zasto si umrla. jebaji ga, ja bih rado isla - a opet nemam ja muda ze velike stvari, ne osjecam se sposobnom "pokrenuti", uciniti... drugim rijecima, ja bih se jebala a da mi ne udje. e tako ti je to, dragi komarce. zahvaljujem na lijepoj temici. ako si zainteresiran za project mars, izgooglaj, a ako ne nadjes reci - ja cu naci i c/p

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Lena 09.08.13 6:05

 
ostala bi rađe....iako sam kao klinka zamišljala da putujem svemirom i da je to normalno....sad bi me eventualno zanimalo ako bi neki već utaracali put prema mjesecu ili marsu.....znači logistika i sve već napravljeno,a ja kao turist dođem na sigurno OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 09.08.13 9:55

nema sanse kolonizirati mjesec osim ako se ne misli prebivati stotinjak metara pod "zemljom". sve izvana je izlozeno kometama, meteorima...samo cekas kad si na redu da te strefi. a i kog bi kurca tamo kad nema nista jako interesantnog a imamo i zabranu daljnjeg dolazenja. Tamo vec vanzemaljci imaju svoje baze. Zato nas i nema tamo vec vise od 40 godina iako bi nam malo iridija dobro doslo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 09.08.13 9:58

istinu govoreci, ne vidim ni razloga za koloniziranje Marsa. Silni rizici i troskovi a zasto? Ako neki asteroid strefi Zemlju, stradat ce i Mars, preblizu smo. Sto se tice mnogoljudnosti, broj stanovnika je ionako poceo padati a i da raste, Mars bi za cas napunili kad je upola manji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 09.08.13 10:01

prvo treba poslat orion, ona je ionak maštala kako će bit astronaut... pa kad se vrati nek kaže jel šta valja

inače, nikada nisam maštala da letim u svemir ... još ni planetu zemlju nisam istražila kako treba, šta će mi onda druge planete

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 09.08.13 10:03

kišna glista je napisao/la:prvo treba poslat orion, ona je ionak maštala kako će bit astronaut... pa kad se vrati nek kaže jel šta valja

inače, nikada nisam maštala da letim u svemir ... još ni planetu zemlju nisam istražila kako treba, šta će mi onda druge planete
ma drugo je poslat neku istrazivacku ekipu, toliko da zadovoljimo radoznalost ali zivjet gore...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 09.08.13 10:06

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:prvo treba poslat orion, ona je ionak maštala kako će bit astronaut... pa kad se vrati nek kaže jel šta valja

inače, nikada nisam maštala da letim u svemir ... još ni planetu zemlju nisam istražila kako treba, šta će mi onda druge planete
ma drugo je poslat neku istrazivacku ekipu, toliko da zadovoljimo radoznalost ali zivjet gore...
na mjesecu mogu živjet samo mjesečari a ja to nisam  OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1523192931 jebote, kako ja zaspem, ko top... kad hoću i di hoću

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 09.08.13 10:11

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:prvo treba poslat orion, ona je ionak maštala kako će bit astronaut... pa kad se vrati nek kaže jel šta valja

inače, nikada nisam maštala da letim u svemir ... još ni planetu zemlju nisam istražila kako treba, šta će mi onda druge planete
ma drugo je poslat neku istrazivacku ekipu, toliko da zadovoljimo radoznalost ali zivjet gore...
na mjesecu mogu živjet samo mjesečari a ja to nisam  OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1523192931 jebote, kako ja zaspem, ko top... kad hoću i di hoću
takvima sam uviek zavidijo. Kad promjenim klimu, grad, lezaj ne mogu spavat dva-tri dana. Nema teorije zaspat jer recimo negdje putujem pa moram odspavat u neko drugo vrijeme. Nema teorije zaspat dok putujem, pa i doma zaspim kasno i nakon sat vremena sam budan i tako svaki sat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 09.08.13 10:43

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:prvo treba poslat orion, ona je ionak maštala kako će bit astronaut... pa kad se vrati nek kaže jel šta valja

inače, nikada nisam maštala da letim u svemir ... još ni planetu zemlju nisam istražila kako treba, šta će mi onda druge planete
ma drugo je poslat neku istrazivacku ekipu, toliko da zadovoljimo radoznalost ali zivjet gore...
na mjesecu mogu živjet samo mjesečari a ja to nisam  OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1523192931 jebote, kako ja zaspem, ko top... kad hoću i di hoću
takvima sam uviek zavidijo. Kad promjenim klimu, grad, lezaj ne mogu spavat dva-tri dana. Nema teorije zaspat jer recimo negdje putujem pa moram odspavat u neko drugo vrijeme. Nema teorije zaspat dok putujem, pa i doma zaspim kasno i nakon sat vremena sam budan i tako svaki sat...
ja se zato ne usudim nigdje zaspati bez psa, ni u kući ni izvan... jer je lavež psa jedino što me baš odmah trgne iz sna ( nekad je to bio i glas moje djece al sad su i one na mene, spavaju ko topovi ) ... sjetim se samo svojih putešestvija i divljih kampiranja dok nisam imala psa .. jebote, usrala se živa jednom ... kampirala blizu jednog malog sela i išla ujutro na kavu i slušam razgovor vlasnika lokala kako se žali nekom suseljanu kako mu je netko preko noći provalio u dvorište, otvorio zečinjak i svim zecovima odrubio glavu... tad sam se i ja uozbiljila i prihvatila činjenicu da naokolo lutaju kojekakvi manijaci i ubrzo nabavila crnog njemačkog ovčara, tj, nisam ga nabavila, sam me pas našo i ja ga odmah uzela bez previše razmišljanja ... taj kad bi iskočio iz grma pred nekoga sa iskeženim zubima dok ja spavam na nekoj plaži, ne bih ni stigla vidjeti tko je naišao, samo bih čula trčanje preko gromača ...a točno bi si zacrto teritorij i tjerao sve koji stupe u taj njegov zamišljeni krug , dalje ne bi progonio nikoga ... a kad bih naletila na kakvog tipa usred ničega pa bi me izdaleka pito jel pas opasan, ja bih odgovorila, po potrebi ... pa nek si misli taj a ne ja OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3776795594  uglavnom, fino vidjet kad te svi zaobilaze u širokom luku a ti lijepo imaš mir i možeš spavat di te volja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 09.08.13 10:48

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:ma drugo je poslat neku istrazivacku ekipu, toliko da zadovoljimo radoznalost ali zivjet gore...
na mjesecu mogu živjet samo mjesečari a ja to nisam  OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1523192931 jebote, kako ja zaspem, ko top... kad hoću i di hoću
takvima sam uviek zavidijo. Kad promjenim klimu, grad, lezaj ne mogu spavat dva-tri dana. Nema teorije zaspat jer recimo negdje putujem pa moram odspavat u neko drugo vrijeme. Nema teorije zaspat dok putujem, pa i doma zaspim kasno i nakon sat vremena sam budan i tako svaki sat...
ja se zato ne usudim nigdje zaspati bez psa, ni u kući ni izvan... jer je lavež psa jedino što me baš odmah trgne iz sna ( nekad je to bio i glas moje djece al sad su i one na mene, spavaju ko topovi ) ... sjetim se samo svojih putešestvija i divljih kampiranja dok nisam imala psa .. jebote, usrala se živa jednom ... kampirala blizu jednog malog sela i išla ujutro na kavu i slušam razgovor vlasnika lokala kako se žali nekom suseljanu kako mu je netko preko noći provalio u dvorište, otvorio zečinjak i svim zecovima odrubio glavu... tad sam se i ja uozbiljila i prihvatila činjenicu da naokolo lutaju kojekakvi manijaci i ubrzo nabavila crnog njemačkog ovčara, tj, nisam ga nabavila, sam me pas našo i ja ga odmah uzela bez previše razmišljanja ... taj kad bi iskočio iz grma pred nekoga sa iskeženim zubima  dok ja spavam na nekoj plaži, ne bih ni stigla vidjeti tko je naišao, samo bih čula trčanje preko gromača ...a točno bi si zacrto teritorij i tjerao sve koji stupe u taj njegov zamišljeni krug , dalje ne bi progonio nikoga ...  a kad bih naletila na kakvog tipa usred ničega pa bi me izdaleka pito jel pas opasan, ja bih odgovorila, po potrebi ... pa nek si misli taj a ne ja  OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3776795594   uglavnom, fino vidjet kad te svi zaobilaze u širokom luku a ti lijepo imaš mir i možeš spavat di te volja
jebes ti to, dok spavas si najranjiviji, nemaju uzalud sve vojske strazu kad su negdje na logorovanju...Je, pas je dusu dao za tako nesto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  baaab 09.08.13 10:51

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grunf


Zadnja promjena: baaab; 09.08.13 10:54; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  baaab 09.08.13 10:54

nevezano za temu...imate li kakve asocijacije na ovu sliku? OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3111943984 

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grunf

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 09.08.13 11:00

baaab je napisao/la:nevezano za temu...imate li kakve asocijacije na ovu sliku? OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3111943984 

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grunf
mene to asocira na majstor Esca i njegove projekte...OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  taja 09.08.13 11:09

baaab je napisao/la:nevezano za temu...imate li kakve asocijacije na ovu sliku? OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3111943984 

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Grunf
Esco???
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 09.08.13 11:13

e jebote, svima ista asocijacija pala na pamet OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1523192931  neću izgovorit jer će me esco opet nazvat mentalno bolesnom glistom a to mi dojadilo bit OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Lena 09.08.13 11:39

kišna glista je napisao/la:e jebote, svima ista asocijacija pala na pamet OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1523192931  neću izgovorit jer će me esco opet nazvat mentalno bolesnom glistom a to mi dojadilo bit  OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1619348112 
 esko je vještiji.....ne podvaljujte!
sigurna sam da svoj posao obavlja ok.....drugo je ovaj forumski lik i dielo.....tu si malo dao mašti na volju OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  pizda 09.08.13 11:53

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:e jebote, svima ista asocijacija pala na pamet OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1523192931  neću izgovorit jer će me esco opet nazvat mentalno bolesnom glistom a to mi dojadilo bit  OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1619348112 
 esko je vještiji.....ne podvaljujte!
sigurna sam da svoj posao obavlja ok.....drugo je ovaj forumski lik i dielo.....tu si malo dao mašti na volju OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1523192931
da, tako kad nekom popravlja radijo onda mu blokira neke stanice, vec prema vlastitom nahodjenju...OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 09.08.13 11:53

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:e jebote, svima ista asocijacija pala na pamet OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1523192931  neću izgovorit jer će me esco opet nazvat mentalno bolesnom glistom a to mi dojadilo bit  OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1619348112 
 esko je vještiji.....ne podvaljujte!
sigurna sam da svoj posao obavlja ok.....drugo je ovaj forumski lik i dielo.....tu si malo dao mašti na volju OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1523192931
nema ti esco mašte... to se vidi iz aviona OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1425538829 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 09.08.13 23:58

sara je napisao/la:ako si zainteresiran za project mars, izgooglaj, a ako ne nadjes reci - ja cu naci i c/p
 AJD TI TO SVOJIM RIJECIMA,,,,,,,ZANIMLJIVIJE ZA CITAT------NEMOGU JA ODRZAT POZORNOST NA NJIHOVIM SUHOPARNIM TEKSTOVIMA,JA TO SVE NA PRESKOK.......

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 10.08.13 0:25

---JA BI ISAO NAKRATKO ,,,MOZDA NA POL GODINE,AKO BI IZDRZAO TOLIKO----------A MOGU MISLIT KAKO BI DAN IZGLEDAO-----PROBUDIS
SE---DORUCKUJES BLJUTAVU PASTU OD ALGI OD KOJE POZELIS UPALJACEM SPALIT JEZICNE PAPILE,TAMO BI TREBALO STVARNO SAMO KINEZE
SLAT----ODES NA SOBNI BICIKLS KOJI SAT, //DA NE IZGLEDAS KO STRASILO ZA PTICE,A I LJUDE, KAD SE VRATIS NA ZEMLJU///,,,PROLETIS U
SUSJEDNU SOBU,OBAVLJAS RADNE ZADATKE , KOJE LI VEC,,,,,NESTO KAO , GRADNJA KUPOLE ZA BUDUCE NARASTAJE---ODES SE OBRIJAT  A ONO DLAKE LETE SVUDA NAOKOLO  A KOLEGE PSUJU JER NE MOGU NA MIRU ZIJEVAT OD LETECIH DLAKA,IMALI BI DLAKAV ZRAK---A KO BI POHVATAO BAS SVAKU DLAKU JEBO IH---+++I ONDA IC LEC VEZAN KO MUMIJA U ZAVOJIMA----I TAKO,DANI BI GORE VJEROJATNO 
PROLAZILI RUTINIZIRANI,SVE BI IMALO SVOJ RASPORED-------BILO BI POTREBNO RAZVIT VRLO VISOKU DOZU SAMODISCIPLINE,--
-JA BI TO VOLIO---AL NE VISE OD 5 MJESECI---A IONAKO M ISE VISE SVIDJA IDEJA INTERGALAKTICKOG PUTOVANJA,A NE UKOPAVANJA NA
MJESTU,UVJEREN SAM DA TAMO NEGDJE IMA PUNO ZANIMLJIVIJIH PLANETA NEGO LI TU U BLISKOM SUSJEDSTVU---TO SU ONE STO IH ZOVU
BROJEVIMA---

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 10.08.13 0:34

ti si danas za mene prepametan i prelucidan... jebga, ulovo me nespremnu.. nemam pojma o čemu pričaš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Gost 10.08.13 0:36

A BAS DANAS UOPCE NISAM LUCIDAN ,,,,,

Gost
Gost


[Vrh] Go down

OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: OPASNOST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.