kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perfect day

Stranica 1 / 12. 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Perfect day Empty Perfect day

Postaj  pizda 12.08.13 11:22

"idu dani razjebani" pjeva umjetnik. Idu naravno, vecinom oni rutinski, kolotecinski. Ima i liepih momenata tijekom dana. Ima dana koji su cieli lijepi, savrseni, ima i takvih razdoblja ako ste sretnik. Sjecate li se nekog takvog?

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 11:30

meni tako stalno... to je ono kad se naučiš uživati u sitnicama i sve ti spektakularno... otvoriš oči i odjednom vidiš sve ... al dobro, nekad se dogodi da zatvorim oči pa ništa ne vidim al ne volem taj osjećaj... iako si me sad sjetio kako sam kao dijete često zurila u mrak i odjednom počela i u mraku nazirati boje dok nisam skužila da je i mrak šaren samo ga treba dovoljno dugo gledati ... to mi je bila jedna od omiljenih zanimacija pred spavanje kad sam bila dijete ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  pizda 12.08.13 11:52

kišna glista je napisao/la:meni tako stalno... to je ono kad se naučiš uživati u sitnicama i sve ti spektakularno... otvoriš oči i odjednom vidiš sve ... al dobro, nekad se dogodi da zatvorim oči pa ništa ne vidim al ne volem taj osjećaj... iako si me sad sjetio kako sam kao dijete često zurila u mrak i odjednom počela i u mraku nazirati boje dok nisam skužila da je i mrak šaren samo ga treba dovoljno dugo gledati ... to mi je bila jedna od omiljenih zanimacija pred spavanje  kad sam bila dijete ...
sta ti je svaki dan savrsen? Ako je i tako, svejedno ima nekih koji su bili savrseniji...Perfect day 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 11:55

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni tako stalno... to je ono kad se naučiš uživati u sitnicama i sve ti spektakularno... otvoriš oči i odjednom vidiš sve ... al dobro, nekad se dogodi da zatvorim oči pa ništa ne vidim al ne volem taj osjećaj... iako si me sad sjetio kako sam kao dijete često zurila u mrak i odjednom počela i u mraku nazirati boje dok nisam skužila da je i mrak šaren samo ga treba dovoljno dugo gledati ... to mi je bila jedna od omiljenih zanimacija pred spavanje  kad sam bila dijete ...
sta ti je svaki dan savrsen? Ako je i tako, svejedno ima nekih koji su bili savrseniji...Perfect day 684758713
hm... ovo ti je preteška mozgalica... pa svaki je savršen na svoj način tako da nikad nije dosadno ... nekako mi se lakše sjetit onih nesavršenih ... iako gledano sa ove razdaljine, i oni ispali savršeni samo ja tada to nisam još znala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  pizda 12.08.13 12:05

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni tako stalno... to je ono kad se naučiš uživati u sitnicama i sve ti spektakularno... otvoriš oči i odjednom vidiš sve ... al dobro, nekad se dogodi da zatvorim oči pa ništa ne vidim al ne volem taj osjećaj... iako si me sad sjetio kako sam kao dijete često zurila u mrak i odjednom počela i u mraku nazirati boje dok nisam skužila da je i mrak šaren samo ga treba dovoljno dugo gledati ... to mi je bila jedna od omiljenih zanimacija pred spavanje  kad sam bila dijete ...
sta ti je svaki dan savrsen? Ako je i tako, svejedno ima nekih koji su bili savrseniji...Perfect day 684758713
hm... ovo ti je preteška mozgalica... pa svaki je savršen na svoj način tako da nikad nije dosadno ... nekako mi se lakše sjetit onih nesavršenih ... iako gledano sa ove razdaljine, i oni ispali savršeni samo ja tada to nisam još znala
blago tebi, mora da si na pejotlu non stop Perfect day 684758713. Meni oni savrseni tek moraju doc...Perfect day 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 12:07

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:meni tako stalno... to je ono kad se naučiš uživati u sitnicama i sve ti spektakularno... otvoriš oči i odjednom vidiš sve ... al dobro, nekad se dogodi da zatvorim oči pa ništa ne vidim al ne volem taj osjećaj... iako si me sad sjetio kako sam kao dijete često zurila u mrak i odjednom počela i u mraku nazirati boje dok nisam skužila da je i mrak šaren samo ga treba dovoljno dugo gledati ... to mi je bila jedna od omiljenih zanimacija pred spavanje  kad sam bila dijete ...
sta ti je svaki dan savrsen? Ako je i tako, svejedno ima nekih koji su bili savrseniji...Perfect day 684758713
hm... ovo ti je preteška mozgalica... pa svaki je savršen na svoj način tako da nikad nije dosadno ... nekako mi se lakše sjetit onih nesavršenih ... iako gledano sa ove razdaljine, i oni ispali savršeni samo ja tada to nisam još znala
blago tebi, mora da si na pejotlu non stop Perfect day 684758713. Meni oni savrseni tek moraju doc...Perfect day 684758713
meni pejotl u zdjelici umjesto čipsa Perfect day 1523192931  ajd nek ti više dođu ti savršeni... sjećam se kad je meni bio čitav džumbus, baš se zaredao neki nezgodni niz i nikako prestat pa si mi proreko da će ubrzo kraj tog razdoblja i da mi stižu bolji dani... imo si pravo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  pizda 12.08.13 12:12

kišna glista je napisao/la:
meni pejotl u zdjelici umjesto čipsa  Perfect day 1523192931   ajd nek ti više dođu ti savršeni... sjećam se kad je meni bio čitav džumbus, baš se zaredao neki nezgodni niz i nikako prestat  pa si mi proreko da će ubrzo kraj tog razdoblja i da mi stižu bolji dani... imo si pravo
pa kad neko dodje kod tebe onda malo i zagrabi od tog "cipsa", sad kuzim Dyu...Perfect day 1523192931 
Pa ne kazem da su sad neki losi ali daleko od savrsenog ko i vecini. Sve se svodi na ovo sto bosanski umjetnici kazu, osim sto "Birtiju" mozes zamjeniti nekom drugom rjecju...Perfect day 684758713

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 12:22

pizda je napisao/la:
pa kad neko dodje kod tebe onda malo i zagrabi od tog "cipsa", sad kuzim Dyu...Perfect day 1523192931 
Pa ne kazem da su sad neki losi ali daleko od savrsenog ko i vecini. Sve se svodi na ovo sto bosanski umjetnici kazu, osim sto "Birtiju" mozes zamjeniti nekom drugom rjecju...Perfect day 684758713

pejotl držim dalje od djece... da ga je dija probala samo na vrh noža, onda bi stvarno hodala po vodi i letila ko ja... al jebga, škrta sam na pejotlu... ne dam ja to svakome Perfect day 1523192931...al uspjela malo ukrast pa je kasnije letala na metli ko blesava a ne zna kako metlom upravljat pa se sva porazbijala jadna


Zadnja promjena: kišna glista; 12.08.13 12:30; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 12:29

odlušala ove što štucaju na bosanskom... pa jebote, tebe neka cura ostavila zbog drugog... a jebga, bit će si joj bijo dosadan Perfect day 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  pizda 12.08.13 12:38

kišna glista je napisao/la:odlušala ove što štucaju na bosanskom... pa jebote, tebe neka cura ostavila zbog drugog... a jebga, bit će si joj bijo dosadan  Perfect day 11484130 
ma nie nego sam to stavijo zbog naslova...Perfect day 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 12:58

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:odlušala ove što štucaju na bosanskom... pa jebote, tebe neka cura ostavila zbog drugog... a jebga, bit će si joj bijo dosadan  Perfect day 11484130 
ma nie nego sam to stavijo zbog naslova...Perfect day 684758713
a točno, to si odma i reko

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Lena 12.08.13 13:47

pizda je napisao/la:"idu dani razjebani" pjeva umjetnik. Idu naravno, vecinom oni rutinski, kolotecinski. Ima i liepih momenata tijekom dana. Ima dana koji su cieli lijepi, savrseni, ima i takvih razdoblja ako ste sretnik. Sjecate li se nekog takvog?

 nego šta nego se sjećam....nakraju mi se svede dan,period na moja očekivanja....imam li ih ili ne nekih većih.....i onda ovisno o tome grade se dani,tjedni,mjeseci.....
sad mi je period zasićenje nekim stvarima,poslom najviše i nadam se skoroj promjeni....
evo ovi dani odmora su mi savršeni.....more,ljenčarenje,spavanje,klopa......taman šta mi sad treba
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 20:10

kišna glista je napisao/la:meni tako stalno... to je ono kad se naučiš uživati u sitnicama i sve ti spektakularno... otvoriš oči i odjednom vidiš sve ... al dobro, nekad se dogodi da zatvorim oči pa ništa ne vidim al ne volem taj osjećaj... iako si me sad sjetio kako sam kao dijete često zurila u mrak i odjednom počela i u mraku nazirati boje dok nisam skužila da je i mrak šaren samo ga treba dovoljno dugo gledati ... to mi je bila jedna od omiljenih zanimacija pred spavanje  kad sam bila dijete ...
 i meni bi se nakon nekog vremena buljenja u mrak pred očima počele razlijevati boje... Perfect day 1619348112 

a i ovo gore potpisuje... zadnje dvije godine su mi najljepše godine života... uživam u svasvim malim stvarima (onih par prije te dvije su mi bile dno života tako da je iza kiše granulo sunce)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 20:12

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
meni pejotl u zdjelici umjesto čipsa  Perfect day 1523192931   ajd nek ti više dođu ti savršeni... sjećam se kad je meni bio čitav džumbus, baš se zaredao neki nezgodni niz i nikako prestat  pa si mi proreko da će ubrzo kraj tog razdoblja i da mi stižu bolji dani... imo si pravo
pa kad neko dodje kod tebe onda malo i zagrabi od tog "cipsa", sad kuzim Dyu...Perfect day 1523192931 
Pa ne kazem da su sad neki losi ali daleko od savrsenog ko i vecini. Sve se svodi na ovo sto bosanski umjetnici kazu, osim sto "Birtiju" mozes zamjeniti nekom drugom rjecju...Perfect day 684758713

ja u zadnje vrijeme nekako i živim po ovoj uzvišenoj maksimi: poso - kuća - birtija ali uživam u svakom od segmentata nanovo - kuću sam totalno preuredila, na poslu dala otkaz i sada se opet zaposlila i volim ga više nego ikada prije (i cijenim bezgranično), a birtija uz dobro društvo dobro dođe s vremena na vrijeme... baš sam u dobroj fazi... mi hepi, mi hepi... ništa mi ne fali Perfect day 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 20:55

u totalno sam lošoj fazi,
neugodno društvo
otrovna
podjebački raspoložena
sve i svi mi ide na kiki
svako jutro se trudim biti bolja i kul
onda me iz takta izbaci sitnica, pa vičem i psujem ko kočijaš
sitnice - besmislice
sitnica do sitnice krupnice
pun kufer mi je objašnjavanja zašto nešto mora ovako ili onako
brko je u fazi muškog klimaksa
a ja u fazi alergitisa na njega
dođe mi da ga zadavim u žlici vode.
a vjerojatno bi i on mene rado zagnjurio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 21:00

dromsin je napisao/la:u totalno sam lošoj fazi,
neugodno društvo
otrovna
podjebački raspoložena
sve i svi mi ide na kiki
svako jutro se trudim biti bolja i kul
onda me iz takta izbaci sitnica, pa vičem i psujem ko kočijaš
sitnice - besmislice
sitnica do sitnice krupnice
pun kufer mi je objašnjavanja zašto nešto mora ovako ili onako
brko je u fazi muškog klimaksa
a ja u fazi alergitisa na njega
dođe mi da ga zadavim u žlici vode.
a vjerojatno bi i on mene rado zagnjurio
pa onda si na pravom mjestu... dromsi, samo da pozdravim, još sam u letećem modu Perfect day 727654710  ajd ostani malo i lijepo sve popljuj, rasjeckaj na žilice i na kraju dokrajči štipalicama ...faaaališ

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 21:17

kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:u totalno sam lošoj fazi,
neugodno društvo
otrovna
podjebački raspoložena
sve i svi mi ide na kiki
svako jutro se trudim biti bolja i kul
onda me iz takta izbaci sitnica, pa vičem i psujem ko kočijaš
sitnice - besmislice
sitnica do sitnice krupnice
pun kufer mi je objašnjavanja zašto nešto mora ovako ili onako
brko je u fazi muškog klimaksa
a ja u fazi alergitisa na njega
dođe mi da ga zadavim u žlici vode.
a vjerojatno bi i on mene rado zagnjurio
pa onda si na pravom mjestu... dromsi, samo da pozdravim, još sam u letećem modu Perfect day 727654710  ajd ostani malo i lijepo sve popljuj, rasjeckaj na žilice i na kraju dokrajči štipalicama ...faaaališ
a puno puta sam htjela otvoriti neke teme o životu u dvoje al onu drugu stranu koja se ne vidi.
Što ću otvarat kad ste vi svi sretni, zadovoljni, potrpni , zgodni, pametni , vitki, zubati, zaljubljeni a mene sve prošlo i sve mi glupo.
Povrača mi se na romantiku, politiku i na sve ljigavo i dvolično i ustajalo
Vrtim film koliko godina sam režala na brku kad je pipal batačić. Pa jebem ti ili me primi poravo ( ne do bola) ili nikako. Sve ostalo me ili škaklja ili živcira.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 21:21

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:u totalno sam lošoj fazi,
neugodno društvo
otrovna
podjebački raspoložena
sve i svi mi ide na kiki
svako jutro se trudim biti bolja i kul
onda me iz takta izbaci sitnica, pa vičem i psujem ko kočijaš
sitnice - besmislice
sitnica do sitnice krupnice
pun kufer mi je objašnjavanja zašto nešto mora ovako ili onako
brko je u fazi muškog klimaksa
a ja u fazi alergitisa na njega
dođe mi da ga zadavim u žlici vode.
a vjerojatno bi i on mene rado zagnjurio
pa onda si na pravom mjestu... dromsi, samo da pozdravim, još sam u letećem modu Perfect day 727654710  ajd ostani malo i lijepo sve popljuj, rasjeckaj na žilice i na kraju dokrajči štipalicama ...faaaališ
a puno puta sam htjela otvoriti neke teme o životu u dvoje al onu drugu stranu koja se ne vidi.
Što ću otvarat kad ste vi svi sretni, zadovoljni, potrpni , zgodni, pametni , vitki, zubati, zaljubljeni a mene sve prošlo i sve mi glupo.
Povrača mi se na romantiku, politiku i na sve ljigavo i dvolično i ustajalo
Vrtim film koliko godina sam režala na brku kad je pipal batačić. Pa jebem ti ili me primi poravo ( ne do bola) ili nikako. Sve ostalo me ili škaklja ili živcira.
 ja sam se rastala nakon 15 (opet nježnih) godinica braka i zadnjih par žabokrečine...
tako dobar osjećaj... a da me skupo stajao... je
uvijek sam se pitala da li je bolje biti sam ili loše kumpanjan i mogu ti reći iz sadašnje perspektive - ne fali mi nitko... vidjet ću za 20 godina... vjerojatno će mi faliti djeca, ali sada uživam na full - totalno sama

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  taja 12.08.13 21:27

dromsin je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
dromsin je napisao/la:u totalno sam lošoj fazi,
neugodno društvo
otrovna
podjebački raspoložena
sve i svi mi ide na kiki
svako jutro se trudim biti bolja i kul
onda me iz takta izbaci sitnica, pa vičem i psujem ko kočijaš
sitnice - besmislice
sitnica do sitnice krupnice
pun kufer mi je objašnjavanja zašto nešto mora ovako ili onako
brko je u fazi muškog klimaksa
a ja u fazi alergitisa na njega
dođe mi da ga zadavim u žlici vode.
a vjerojatno bi i on mene rado zagnjurio
pa onda si na pravom mjestu... dromsi, samo da pozdravim, još sam u letećem modu Perfect day 727654710  ajd ostani malo i lijepo sve popljuj, rasjeckaj na žilice i na kraju dokrajči štipalicama ...faaaališ
a puno puta sam htjela otvoriti neke teme o životu u dvoje al onu drugu stranu koja se ne vidi.
Što ću otvarat kad ste vi svi sretni, zadovoljni, potrpni , zgodni, pametni , vitki, zubati, zaljubljeni a mene sve prošlo i sve mi glupo.
Povrača mi se na romantiku, politiku i na sve ljigavo i dvolično i ustajalo
Vrtim film koliko godina sam režala na brku kad je pipal batačić. Pa jebem ti ili me primi poravo ( ne do bola) ili nikako. Sve ostalo me ili škaklja ili živcira.
 Jesmo pičku materinu.... Perfect day 1619348112 

Ima dana, i to podosta kad bih podavila ove preljubazne i nagužene, naročito kolegice na poslu.
Koji se kurac ulizuješ kupcima, naročito ovima što su tu tjedan dana?
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 21:35

Propolis ak si ti onaj dobar meda, za kojeg mislim da jesi. pažljivo pročitaj sljedeće

Romantičnim muškima zabranjeno komentirat Perfect day 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 23:19

dromsin je napisao/la:
a puno puta sam htjela otvoriti neke teme o životu u dvoje al onu drugu stranu koja se ne vidi.
Što ću otvarat kad ste vi svi sretni, zadovoljni, potrpni , zgodni, pametni , vitki, zubati, zaljubljeni a mene sve prošlo i sve mi glupo.
Povrača mi se na romantiku, politiku i na sve ljigavo i dvolično i ustajalo
Vrtim film koliko godina sam režala na brku kad je pipal batačić. Pa jebem ti ili me primi poravo ( ne do bola) ili nikako. Sve ostalo me ili škaklja ili živcira.
dromsi, ošla šetat i razmišljam o ovome što si tu napisala i mislim si koliko li samo ljudi misli na isti način kao i ti i svi odreda sebe osude na glib u kojem mrze biti a sami svojom voljom čuče u njemu... jebote, meni kad je bilo teško ( a ovih par zadnjih godina me baš dobrno vudrilo i to zaredom ) , baš takvi su me izvlačili iz gliba i nisam ih smatrala dvoličnim... prijatelji koji su uživali u dobrim brakovima, kolegice koje su se tek zaljubljivale, kojima je taman krenulo nešto u životu, kolege koji su i dalje pokazivali entuzijazam za bavljenje politikom iako su na izgled bili potučeni, oni kojima su najdraži još uvijek živi i zdravi i svi oni koji su bili dobre volje, puni humora, zdravlja, sreće ... ako su me kad i ulovili trenuci u kojima nisam vidjela ljepotu svom vlastitom životu, tražila sam ju i napajala se njome gledajući je u tuđim, onoj oko sebe i u tome nalazila nade da će i meni svanuti kad tad a strašno je bolno to raditi, znam, jer se tu i tamo pokidaš samosažaljenjem al to odmah gasiti ... koji kurac u vama postoji ( il ne postoji ) da na taj način percepirate svijet oko sebe... čuj, ti si u kurcu pa su sad svi ostali koji nisu dvolični ? kad si sama u kurcu izbjegavaš one koji nisu jer ti se povraća od njih ? za sreću su ti potrebni zubi ? dobar izgled? nečiji batačić koji godinama nisi dobila kako treba ? pa jebote, di ti sreću tražiš nije ni čudo da ju ne nalaziš kad ti je prijeko potrebna pa režiš na sve oko sebe i želiš sve podavit u žličici vode ... imam kolegicu koja je tvojih godina i koja je isto skužila da nije sretna u braku a daleko manje režanja bilo i sad se razvodi... svi su je napali da nije normalna, šta radi od života, svi osim mene... dala sam joj punu podršku jer znam koja glupost je živjeti sa osobom koja ti nije partner nego teret i crpi energiju a ne nudi ju nazad ... pa zajebi tog brku više, razjuri gamad koja te nervira, ne režat na njih, razjurit !!! velka ti je razlika u tome , izglancaj si gebis i van tražit ono što ti treba umjesto da čistiš za svima i trpiš to što trpiš ... i prekini izigravat staricu jer to nisi i još dugo nećeš biti ( vidjet ćeš kad se za dvajst godina sjetiš ovih godina) ... jebeš režanje ... od toga se ne živi ... i bjež među nasmijane da te zaraze smijehom i dobrom voljom .. iskreno i od srca, kišna glista Perfect day 1369106071 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 12.08.13 23:30

ah da, da kojim slučajem brko piše na ovom forumu, napisala bih i njemu isti ovakav post sa neznatnim razlikama ... njega bih uputila u ljepotu pranja vlastitih gaća Perfect day 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 13.08.13 4:50

[quote="dromsin"]
Brko je na godišnjem al kao da nije. Madame mu našla zanimaciju za sva tri tjedna.
I gonja li ga gonja i još sere i prigovara. A snašle su i njega godine. Ne čuje više kako treba, a i kad čuje selektivno sluša Perfect day 3111943984.
On je moje meso , miris tjela koje volim i beskrajno odan i potrpan. Jel se još rađaju takvi?
i ti leptiriči u trbuhu kad pomislim na njega još su tu i nisu odlepršali.
Za svog Brku ja bi život dala, on je moja sreča. A to što bi ga povremeno davila to je iz "ljubavi"
Svaki život sa vremenom postane baruština. Ne smatram rješenje prekidanje veza i kretanje ispočetka.
Koja je to hrabrost, moš misliti.
Moj Brko ne pije, ne kurva se , ne prostači, ne tuče on je jedan zaista dobar uhranjeni mačak, koji bi samo da ga se mazi a da on prede.
Nije on kriv kaj ne zna čitati misli  i kaj je malo trom.
Po njemu samo ja smijem srati Perfect day 3776795594[quote="dromsin"]

jos ti i zube trazi ispod kreveta. Ja bi ti ih cekicem razbijo i naso neku mladju koja ima svoje zube, barem parcijalnu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Gost 13.08.13 8:05

a onda ok... drago mi čut da se radi o ravnoteži iako, ja ne bih mogla tako al svi smo različiti Perfect day 11484130  deset godina sam bila u braku u kojem se nije svađalo, nije se puno ni njurgalo, dok je išlo, išlo je, kad više nije, i dalje ide al svak svojim putem ... nemam žifaca za takve stvari a poprilično sam samostalne prirode i kad krene to rastezanje, njurganje, piškit ću kakit ću mode, ja se maknem pa nek rasteže sebe do mile volje a ne mene ( vjeruj mi, to je puno teže neg ostati al ja ti volem izazove ) ... neka si ti onda naletila na takvog koji te trpi i ti njega i u tome nalazite ljubaf i leptiriće ... onda navali i pričaj pričice kako ti je lijepo samo mi ono da su oni koji nisu takvi licemjerni malo ubolo u oko pa se i ja raspričala Perfect day 11484130  osim toga, tome forum i služi, da se priča Perfect day 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  orion 13.08.13 12:32

pizda je napisao/la:"idu dani razjebani" pjeva umjetnik. Idu naravno, vecinom oni rutinski, kolotecinski. Ima i liepih momenata tijekom dana. Ima dana koji su cieli lijepi, savrseni, ima i takvih razdoblja ako ste sretnik. Sjecate li se nekog takvog?

 osim zaista nekih savršenih dana sve drugo je vaga Perfect day 684758713  ..... i sad ako  postavim da je dan kada sam na video čatu vidjela dijete koje je na drugom svijeta kao nešto dobro - onda će to biti perfect day, ako pak počnem misliti kako ju ne mogu zagrliti - onda će to biti najtužniji dan ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

Perfect day Empty Re: Perfect day

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 12. 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.