Go down

Postaj  Ljevak Ljubomir on 01.09.13 23:57

POKUSAO DELETE ACCOUNT ALI NECE,PA AKO MOZETE IZBRISAT PROFIL LJEVAK LJUBOMIR I MUBARAK,MOJA JEDINA DVA NICKA TU...THANX...POZDRAV...

Ljevak Ljubomir

Broj postova : 17

[Vrh] Go down

Re: profil

Postaj  Gost on 02.09.13 0:08

Ljevak Ljubomir je napisao/la:POKUSAO DELETE ACCOUNT ALI NECE,PA AKO MOZETE IZBRISAT PROFIL LJEVAK LJUBOMIR I MUBARAK,MOJA JEDINA DVA NICKA TU...THANX...POZDRAV...
evo sad će pizda promptno reagirat  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 02.09.13 0:10

Ljevak Ljubomir je napisao/la:POKUSAO DELETE ACCOUNT ALI NECE,PA AKO MOZETE IZBRISAT PROFIL LJEVAK LJUBOMIR I MUBARAK,MOJA JEDINA DVA NICKA TU...THANX...POZDRAV...
šta jeedina... ima ih još... da ih počnem nabrajati redom il neredom ?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 03.09.13 6:57

a kud ode ti??
Alhambra

Broj postova : 8176

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 03.09.13 15:05

kišna glista je napisao/la:
šta jeedina... ima ih još... da ih počnem nabrajati redom il neredom ?
ajde više.....nikako skužit ko je komarac.....
Lena

Broj postova : 7920

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 05.09.13 0:05

kišna glista je napisao/la:
evo sad će pizda promptno reagirat   
ok, vidim da nije... onda lijepo odi na svoj profil, osnovni podatci i na kraju stranice imaš rubriku koja veli :

Delete your account ?
Click here to delete your account. This is a one-way action. You will receive an e-mail to validate this deletion.

u onu malu kockicu ( ne onu ko tvoja ) klikneš i pošalješ ... i voala, nema te više ... ako i dalje ne ide, onda ćeš morati urgirati kod moderatora ... on je ionak lako brisao sve zahtjeve redom kako su stizali: dija, cossy, pop.... i nije postavljao nikakva nezgodna pitanja ...ajd, admin se morao angažirati oko brisanja plofka ... al plovak je malo smotan, ti nisi, iako si lucidan  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics