kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kultna predbožićna thema

Stranica 1 / 34. 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

Go down

kultna predbožićna thema Empty kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 12:31

na početku, napomena Pizdi da nam svima, kao što je već uvrieženo i tradiciom prihvaćeno, mora sašiti nove božićne kapice.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 12:33

inače, nekako sam sjetna i poludepresivna. uopće se ne veselim blagdanima niti prosincu kao nekada pa mi dođe grižnja saviesti jer djetetu moram obezbiediti veseli mjesec sa puno radosti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 12:34

ovim putem pozivam MM da se ponovo logira ili rega ovdje, božić će, trebaju mi kvalitetni i isprobani receptori ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 20.11.13 12:42

lastavica je napisao/la:inače, nekako sam sjetna i poludepresivna. uopće se ne veselim blagdanima niti prosincu kao nekada pa mi dođe grižnja saviesti jer djetetu moram obezbiediti veseli mjesec sa puno radosti.
sto ces bit sjetna, mnogih ljudi vise nema i neces ih nikad vise vidjet. Mnoge stvari su prosle i nece se vratiti a ti sjetna...e jebote...kultna predbožićna thema 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 20.11.13 12:43

lastavica je napisao/la:na početku, napomena Pizdi da nam svima, kao što je već uvrieženo i tradiciom prihvaćeno, mora sašiti nove božićne kapice.
mislim da sam ih stavijo negdje u naftalin, samo malo otreses, prozracis i mos furat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 12:44

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:na početku, napomena Pizdi da nam svima, kao što je već uvrieženo i tradiciom prihvaćeno, mora sašiti nove božićne kapice.
mislim da sam ih stavijo negdje u naftalin, samo malo otreses, prozracis i mos furat...
daj nove, ijonako nemaš pametnijeg posla. evo, napravi xmas trojme za početak ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 12:45

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:inače, nekako sam sjetna i poludepresivna. uopće se ne veselim blagdanima niti prosincu kao nekada pa mi dođe grižnja saviesti jer djetetu moram obezbiediti veseli mjesec sa puno radosti.
sto ces bit sjetna, mnogih ljudi vise nema i neces ih nikad vise vidjet. Mnoge stvari su prosle i nece se vratiti a ti sjetna...e jebote...kultna predbožićna thema 684758713
baš si me utješio, jebote ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 12:57

lastavica je napisao/la:inače, nekako sam sjetna i poludepresivna. uopće se ne veselim blagdanima niti prosincu kao nekada pa mi dođe grižnja saviesti jer djetetu moram obezbiediti veseli mjesec sa puno radosti.
ako se ne veseliš ove godine, veselit ćeš se druge... iza kiše uvijek grane sunašce kultna predbožićna thema 684758713 

dva-tri božića sam bila takva, ali došlo je vrijeme kad sam opet luda od sreće što me čeka najtoliji mjesec u godini...

baš sam jučer završila s kupnjom gomile sitnica za poklončiće.... imam 10-12 prijateljica I kolegica, 6 djece, 6 članova uže familije... .sve sam ih namirila osim ćaće I brata

pizdo - daj ideju, kakva bi sitnica obradovala jedno muško od 63 I jedno od 36?!?!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 20.11.13 13:10

Vel'ka Maca je napisao/la:

pizdo - daj ideju, kakva bi sitnica obradovala jedno muško od 63 I jedno od 36?!?!
moj omiljen poklon kojeg i sam volim dobit, dobra baterijska lampica ili dobar dzepni noz...
I jedno i drugo uvijek dobro dodju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 20.11.13 13:12

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:inače, nekako sam sjetna i poludepresivna. uopće se ne veselim blagdanima niti prosincu kao nekada pa mi dođe grižnja saviesti jer djetetu moram obezbiediti veseli mjesec sa puno radosti.
sto ces bit sjetna, mnogih ljudi vise nema i neces ih nikad vise vidjet. Mnoge stvari su prosle i nece se vratiti a ti sjetna...e jebote...kultna predbožićna thema 684758713
baš si me utješio, jebote ...
kultna predbožićna thema 1523192931 to mi je i bila namjera...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 20.11.13 13:14

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:na početku, napomena Pizdi da nam svima, kao što je već uvrieženo i tradiciom prihvaćeno, mora sašiti nove božićne kapice.
mislim da sam ih stavijo negdje u naftalin, samo malo otreses, prozracis i mos furat...
daj nove, ijonako nemaš pametnijeg posla. evo, napravi xmas trojme za početak ....
nemam ovdje na poslu vise photoshopa, nesto mi steka pa ga ne mogu ni uvalit. Stalno odgadjam da mi daju novi komp jer moraju masu tog prebacivat i onda sam bez kompa dva dana...Sto da radim dva dana jebate...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 13:15

pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:inače, nekako sam sjetna i poludepresivna. uopće se ne veselim blagdanima niti prosincu kao nekada pa mi dođe grižnja saviesti jer djetetu moram obezbiediti veseli mjesec sa puno radosti.
sto ces bit sjetna, mnogih ljudi vise nema i neces ih nikad vise vidjet. Mnoge stvari su prosle i nece se vratiti a ti sjetna...e jebote...kultna predbožićna thema 684758713
baš si me utješio, jebote ...
kultna predbožićna thema 1523192931 to mi je i bila namjera...
popila sam čašu pive, sad mi je sve ravno lovranska draga ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 20.11.13 13:21

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:sto ces bit sjetna, mnogih ljudi vise nema i neces ih nikad vise vidjet. Mnoge stvari su prosle i nece se vratiti a ti sjetna...e jebote...kultna predbožićna thema 684758713
baš si me utješio, jebote ...
kultna predbožićna thema 1523192931 to mi je i bila namjera...
popila sam čašu pive, sad mi je sve ravno lovranska draga ...
to ti je samo stvar mozga i ufurancije, izbor u biti... Mos se u sekundi prebacit iz depresije u veselje ali se to ljudima vecinom ne da, hoce odpatiti...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 13:51

Sta se meni jutros dogodilo...kultna predbožićna thema Qnwg93


Ali pocecu prvo sa radosnijim upisima. kultna predbožićna thema 1zouo36
Juce sam zvanicno pocela sa bozicnom kupovinom. U nesto vise od sat i po vremena sam uspela kupiti par pokloncica i gomilu bozicnih dekoracija. Svetlece zvezdice koje se mogu staviti na prozor (trebace nam jos jedan produzni kabl), sarene tanjirice za kolace u obliku zvezdica, novu staklenu prozirnu posudicu za buter sa okruglim "zvonom" kao pokopcem, a na vrhu crveno-bela traka, crvenu posteljinu sa belim pahuljicama...i svasta nesto fino.


Ali jutros...izlazim iz pekare i odjednom stanem na koznu musku novcanik/tasnicu. Povelika, sa tri strane se zatvara rajsferslusom, ali kad se otvori unutra su iste pregrade kao u novcaniku. Zbunjeno sam podigla tasnicu, pocela se okretati oko sebe u nadi da ce se neko pojaviti i reci:"To je moje!", medjutim - nista se nije dogodilo. Stajala sam tako neko vreme i razmisljala sta je najbolje uraditi, a onda sam opet usla u pekaru i pitala da li je neko mozda dolazio i trazio svoj izgubljeni novcanik. Medjutim, niko mi nije mogao pomoci. Predlozili su mi da odem u trafiku pored i pitam njih sto sam i ucinila, ali ni oni mi nisu mogli pomoci, s tim da sam tada s vlasnikom trafike otvorila tasnicu i unutra nasla gooooomilu novca. Nikakva dokumenta, samo dve slike tamnokosog coveka sa bradom arapskog izgleda i...jedan Haftbesätigung, odnosno potvrdu da je doticni poslednje dve godine proveo u zatvoru i da je pusten u ponedeljak 18.11. 2013.
Tu sam se vec bila uplasila i odlucila da odem u policijsku stanicu. Necete verovati, ali oni mi tamo uopste nisu hteli pomoci. kultna predbožićna thema Qnwg93Rekli  su da oni nisu zaduzeni za takve stvari i poslali me u "Fundstelle" u Magistrat. Unutra je bilo bas puno novca, nisam brojala, bilo mi je neugodno, ali skoro sve novcanice su bile od 500eura, stisnute i jos par od 100 i 50 eura. Onako na prvi pogled rekla bih da je bilo bar 10-15 hiljada, mozda i vise.
U Magistartu su uzeli moje podatke i rekli mi da cu dobiti nagradu, ali to kasnije kad pronadju doticnog, samo sto ja sad i dalje plasljivo razmisljam o tome i pitam se ko nosi uz sebe toliko novac, a tek je izasao iz zatvora?! I to kazna od dve godine, sto bi znacilo da se radi o ozbiljnom prekrsaju...a brrr....kultna predbožićna thema 34zehjp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 20.11.13 14:00

jebate, a ne negdje u miru pogledat koliko love ima i istu sebi dodjeliti kao nagradu...kultna predbožićna thema 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 14:03

pizda je napisao/la:jebate, a ne negdje u miru pogledat koliko love ima i istu sebi dodjeliti kao nagradu...kultna predbožićna thema 684758713
Ne mogu ja tako. Pekla bi me savest citav zivot.
A i ocigledno sam pronasla tasnu od nekog krimosa...brrr...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  pizda 20.11.13 14:17

Cat_Claw je napisao/la:
pizda je napisao/la:jebate, a ne negdje u miru pogledat koliko love ima i istu sebi dodjeliti kao nagradu...kultna predbožićna thema 684758713
Ne mogu ja tako. Pekla bi me savest citav zivot.
A i ocigledno sam pronasla tasnu od nekog krimosa...brrr...
barem bi bila sigurna da je niko nece trazit...kultna predbožićna thema 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 14:24

Kako bih mogla biti sigurna?! Mozda je to neki ukradeni novac...svasta je moguce.
Ono sto me je iznenadilo je bila potpuna nezainteresiranost u policiji. Ne radi se o maloj kolicini novca. Ocekivala sam da ce bar proveriti zbog cega je taj arapin bio u zatvoru, pa ako se radilo o pljacki ili tako necemu bi, po meni,  bilo logicno da jos malo vise provere kakav je to novac.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 14:44

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pizdo - daj ideju, kakva bi sitnica obradovala jedno muško od 63 I jedno od 36?!?!
moj omiljen poklon kojeg i sam volim dobit, dobra baterijska lampica ili dobar dzepni noz...
I jedno i drugo uvijek dobro dodju...
isti ste... (svi kultna predbožićna thema 3111943984 )
brat je već starom dofuirao I švicarski nož I meglightice I opskrbio ga totalno...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  taja 20.11.13 14:50

Cat_Claw je napisao/la:Kako bih mogla biti sigurna?! Mozda je to neki ukradeni novac...svasta je moguce.
Ono sto me je iznenadilo je bila potpuna nezainteresiranost u policiji. Ne radi se o maloj kolicini novca. Ocekivala sam da ce bar proveriti zbog cega je taj arapin bio u zatvoru, pa ako se radilo o pljacki ili tako necemu bi, po meni,  bilo logicno da jos malo vise provere kakav je to novac.
Eh što mene neće iznenadi takvo božićno čudo....

Odma u dućan po novi skuter kultna predbožićna thema 3111943984
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Lena 20.11.13 16:01

lastavica je napisao/la:inače, nekako sam sjetna i poludepresivna. uopće se ne veselim blagdanima niti prosincu kao nekada pa mi dođe grižnja saviesti jer djetetu moram obezbiediti veseli mjesec sa puno radosti.
meni je slično zadnjih par godina....ali isto se veselim slobodnim danima, malo dužem spavanju bez jutarnje strke i ležernijem rasporedu....
planiram sa klincima šta više toga vidit,izlazit i njima ugodit.....planiram se šta više hranit kod mame i svekrve tih dana i planiram bar 2 izlaska sa prijama.....
darove dobiju samo djeca....odrasli njet!kultna predbožićna thema 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Jehudi 20.11.13 19:52

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pizdo - daj ideju, kakva bi sitnica obradovala jedno muško od 63 I jedno od 36?!?!
moj omiljen poklon kojeg i sam volim dobit, dobra baterijska lampica ili dobar dzepni noz...
I jedno i drugo uvijek dobro dodju...
Ma i jedno 500 Eura je isto lipi dar.

  Ja ove god baš dobijo origigi švicarski nožić (od kume koja je tamo).

 Ma ima sam ja već original takav, ali lipo je dobiti tako nešto.


Zadnja promjena: Jehudi; 20.11.13 19:54; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : a)
Jehudi
Jehudi

Broj postova : 2613
Join date : 24.09.2012

[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 20:21

imal još šta osim nožića i lampadina....

ispucala sam piđame (promašaj), tople i fora čarape (promašaj), papuče (promašaj), satove (pogodak), parfeme i kozmetiku (promašaj), knjige (o maslinama, 'nako, može proć), lule (promašaj), zipo upaljače (srednja žalost)

uglavnom sam dosadna s poklonima... 

primjetila sam da prijateljice vole dobiti kupon za masažu, to uvijek dobro prođe... ma ove ženske poklone još nekako i ubodem, ali muške....

najgori poklon koji sam dobila od bivšeg muža je tepih za kupaonu (i pegla pride) kultna predbožićna thema 11484130  to je već bilo pred kraj sistema - možda mi je poručio štogod s time... kultna predbožićna thema 27287599 


uglavnom spremam se kupiti umjetni bor ove godine i moram zaroniti deep down under i prokopati po šupi ne bi li našla kutije s nakitom i božićnim điđama (zadnje 4 godine nije bilo božića kod mene)... čak imam želju i speći kolače... (ali za svaki slučaj znam gdje ima i dobrih sitnih kolačića za kupiti) i mislim služiti punč i još svašta nešto... baš se veselim  kultna predbožićna thema 1040131347

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 20:22

Jehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

pizdo - daj ideju, kakva bi sitnica obradovala jedno muško od 63 I jedno od 36?!?!
moj omiljen poklon kojeg i sam volim dobit, dobra baterijska lampica ili dobar dzepni noz...
I jedno i drugo uvijek dobro dodju...
     Ma i jedno 500 Eura je isto lipi dar.

  Ja ove god baš dobijo origigi švicarski nožić (od kume koja je tamo).

 Ma ima sam ja već original takav, ali lipo je dobiti tako nešto.
pecto kultna predbožićna thema 2750286914 , a ne eura kultna predbožićna thema 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Gost 20.11.13 22:18

kupiti ću malo poklona. svojima doma, malenoj princezi naravno, noni i još troje ljudi. nema razbacivanja.

radim čitav dvanaesti mjesec, badnjak puno radno vrijeme. ovih par godina unazad sam sve jedva stizala a bila sam kući na produljenom porodiljnom. stvarno ne znam kako ću kuhati sve te menije, čistiti, pospremati, pripremati .... čitam lenupomalu i pitam se o kakvim to ona slobodnim danima priča kultna predbožićna thema 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kultna predbožićna thema Empty Re: kultna predbožićna thema

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 34. 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.