kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

imperator = modni macak

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

imperator = modni macak Empty imperator = modni macak

Postaj  Gost 07.01.14 5:45

citala sam neki dan o modnom macku. veli covjek, sve ovo sto sam radio do sada je bila laz. ja sam ubirao lovu na konto toga sto ste vi debili palili se na moje bezbelske fore. a sta cu vam ja? veli on dalje, sad macka vise nema - macak se preselio o london jer sam si nasao ljubav svoga zivota. zaboravite sve. nemam ja sta zaboraviti. macak je kreten bio, kreten i ostao isto tako kao sto je imperator bio dosadnjakovic i ostao. malo mi izmamilo smijesak citajuci tamo kod esca pa rekoh evo da malo prokomentiram. taj tip se nasro tonu govana a ne moze ih prestati srati. on i tzv. socijalni eksperiment. nema taj ni srednju skolu zavrsenu, a kamoli da radi takozvane large scale socijal eksperiments. u biti je polupismen. na zalost, istina je da je izgubio dosta dragih osoba, to nije lagao. totalno je izoliran i zivi od pisanja pretencioznih postova u kojima se vidi njegova toboznja pamet, na koju ona sirota nefrica pade. imperatore, glupsone, napusi se kurca, glupi bosancerose i zelim ti sretnu novu godinu i da ti to bude novi pocetak pa da manje vremena provodis strcajuci spermu po tipkovinici. covjece, daleko si ti i od kakvog rada - kakvi socijalni eksperimenti i kakvi bakraci. cure moje tamo od esca, da vam sara kaze - ne padajte budali na fore.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  pizda 07.01.14 7:50

vidijo sinoc imperator = modni macak 684758713, lik radijo "experimente" deset godina na nekoliko foruma  i dosao do zakljucka da prevladava narcisojidnost i egotripastvo.imperator = modni macak 1523192931 imperator = modni macak 1523192931 imperator = modni macak 1523192931 
Pa to je mogao skuzit i nakon pola sata ali valjda mu je deset godina norma. E svasta picka rodi pa i njega... imperator = modni macak 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 07.01.14 8:39

očito se nisam dovoljno razbudila da skužim sarinu temu ... koji modni mačak? jel onaj sa tv? i koji imperator sad ?  imperator = modni macak 984513234 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  pizda 07.01.14 8:59

kišna glista je napisao/la:očito se nisam dovoljno razbudila da skužim sarinu temu ... koji modni mačak? jel onaj sa tv? i koji imperator sad ?  imperator = modni macak 984513234 

a neki lik sa Paranoje, kad je dosao sam procitao jedan post i vise nije bilo potrebe. Sara ga dobro skinula a neke praznoglavke od budale napravile lumena... imperator = modni macak 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 07.01.14 9:05

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:očito se nisam dovoljno razbudila da skužim sarinu temu ... koji modni mačak? jel onaj sa tv? i koji imperator sad ?  imperator = modni macak 984513234 

a neki lik sa Paranoje, kad je dosao sam procitao jedan post i vise nije bilo potrebe. Sara ga dobro skinula a neke praznoglavke od budale napravile lumena... imperator = modni macak 1523192931 


a to... ja sam mislila opet nešto sa tv-a komentirate ... jebga, ne da mi se ni škicnuti više tamo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  pizda 07.01.14 9:08

kišna glista je napisao/la:
a to... ja sam mislila opet nešto sa tv-a komentirate ... jebga, ne da mi se ni škicnuti više tamo ...

ja sinoc malo skicnijo ima li koga a kad tamo nikoga, jedino se Anabela jos trudi. Nit si cestitaju Novu, nit si jebu staru, bas depresivno djeluju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 07.01.14 10:09

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
a to... ja sam mislila opet nešto sa tv-a komentirate ... jebga, ne da mi se ni škicnuti više tamo ...

ja sinoc malo skicnijo ima li koga a kad tamo nikoga, jedino se Anabela jos trudi. Nit si cestitaju Novu, nit si jebu staru, bas depresivno djeluju...

a kog vraga se sad ima truditi kad je došla sa misijom uništit forum ... odjednom joj se svidjelo pa ga sad pokušava spasiti ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  pizda 07.01.14 10:41

kišna glista je napisao/la:

a kog vraga se sad ima truditi kad je došla sa misijom  uništit forum ... odjednom joj se svidjelo pa ga sad pokušava spasiti ?

potjerala je Plovka i jos neke koji joj nisu isli i sad je ok atmosfera. Sa Escom se lijepo slaze...imperator = modni macak 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 07.01.14 11:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

a kog vraga se sad ima truditi kad je došla sa misijom  uništit forum ... odjednom joj se svidjelo pa ga sad pokušava spasiti ?

potjerala je Plovka i jos neke koji joj nisu isli i sad je ok atmosfera. Sa Escom se lijepo slaze...imperator = modni macak 684758713

ma to je ok, al čemu sad trud spašavanja situacije ? šta fali sad kad nas tamo nema ? dinamike?  imperator = modni macak 1523192931  sad sam pogledala i tamo stvarno ni makac ... ko da nisam ni napravila pauzu u gledanju .... il to il stalno pišu isto , pitaj boga ... a imperatora nisam skužila al mi je sad palo na pmet, jel nije bio jedan imperator na nethaeru - onaj što je ustrajno tvrdio da poskoci skaču sedam metara udalj a kravosasi sišu kravama mlijeko ? jel taj imperator došao na paranoju ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  pizda 07.01.14 11:07

kišna glista je napisao/la:

ma to je ok, al čemu sad trud spašavanja situacije ? šta fali sad kad nas tamo nema ? dinamike?  imperator = modni macak 1523192931  sad sam pogledala i tamo stvarno ni makac ... ko da nisam ni napravila pauzu u gledanju .... il to il stalno pišu isto , pitaj boga ... a imperatora nisam skužila al mi je sad palo na pmet, jel nije bio jedan imperator na nethaeru - onaj što je ustrajno tvrdio da poskoci skaču sedam metara udalj a kravosasi sišu kravama mlijeko ? jel taj imperator došao na paranoju ?

pa mozda zena jednostavno pise i ceka da se izbjegli vrate:).
Nemam pojma za tog Imperatora, pisao je na Net.hr ali nemam pojma sto je pisao. Ako se bavijo tim pametnim i korisnim naucnim radom onda bolje da i nisam citao... imperator = modni macak 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 07.01.14 12:48

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:očito se nisam dovoljno razbudila da skužim sarinu temu ... koji modni mačak? jel onaj sa tv? i koji imperator sad ?  imperator = modni macak 984513234 

a neki lik sa Paranoje, kad je dosao sam procitao jedan post i vise nije bilo potrebe. Sara ga dobro skinula a neke praznoglavke od budale napravile lumena... imperator = modni macak 1523192931 
pročitala sam to neki dan od dosade zalutala. Prvo je taj imperator kao bio Temperin zaštitnik , branil ju je od Anabele. Ko da Tempri treba zaštitnik. Ondak se tip tolko u ljigio da to pas smaslom nebi pojeo. Sad provala o istraživanju, uskoro će hititi demant da je to samo bila ješka da se pokrene močvara. Nema se tamo što pokrenut. Nisam skužila zašto se Wisp opet odjavila i gdje je nestala Urbica.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 07.01.14 12:59

sara je napisao/la:citala sam neki dan o modnom macku. veli covjek, sve ovo sto sam radio do sada je bila laz. ja sam ubirao lovu na konto toga sto ste vi debili palili se na moje bezbelske fore. a sta cu vam ja? veli on dalje, sad macka vise nema - macak se preselio o london jer sam si nasao ljubav svoga zivota. zaboravite sve. nemam ja sta zaboraviti. macak je kreten bio, kreten i ostao isto tako kao sto je imperator bio dosadnjakovic i ostao. malo mi izmamilo smijesak citajuci tamo kod esca pa rekoh evo da malo prokomentiram. taj tip se nasro tonu govana a ne moze ih prestati srati. on i tzv. socijalni eksperiment. nema taj ni srednju skolu zavrsenu, a kamoli da radi takozvane large scale socijal eksperiments. u biti je polupismen. na zalost, istina je da je izgubio dosta dragih osoba, to nije lagao. totalno je izoliran i zivi od pisanja pretencioznih postova u kojima se vidi njegova toboznja pamet, na koju ona sirota nefrica pade. imperatore, glupsone, napusi se kurca, glupi bosancerose i zelim ti sretnu novu godinu i da ti to bude novi pocetak pa da manje vremena provodis strcajuci spermu po tipkovinici. covjece, daleko si ti i od kakvog rada - kakvi socijalni eksperimenti i kakvi bakraci. cure moje tamo od esca, da vam sara kaze - ne padajte budali na fore.
jebeš modnog mačka, fičfirič, on je bil stilist svim fuficama i fufama do kojih nikom nije stalo. Netko o kom se moglo uvjek nešto napisati ili objaviti na tv ko i Ciganović. Na svim tim hrvatskim iventima uvijek iste face, neki koji nešto rade, i neki koji se motaju oko njih i niš drugo ne rade .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  pizda 07.01.14 13:05

lik je pateticno pretencijozan i hoce sve posto poto uvjeriti da je jako pametan, nacitat i obrazovat a iza sve te galame se ne krije bas nista sto bi covjeka zaintigriralo a kamo li impresioniralo. Dosadno jednom rjecju, da se ne ide u sirinu, nema vajde...imperator = modni macak 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 07.01.14 19:18

i mene je boo u oci stupanj nepismenosti...
mislim, svatko nesto zbrlja, al on je bas-bas

i mislim da kenja o eksperimentima, ali super crta imperator = modni macak 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 07.01.14 20:24

magus mu je bio nick na net.hr.... ma supcina na kvadrat dosadna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  pizda 08.01.14 8:19

sara je napisao/la:magus mu je bio nick na net.hr.... ma supcina na kvadrat dosadna.

sta nije bijo neki Magus na Religiji? Ili sam podrkao nesto...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 10.01.14 10:38

[url=pluginspage=][/url]
[url=<div][/url]
ajd da i ja probam kakav bombaj... imperator = modni macak 11484130 

http://www.grapheine.com/bombaytv/graphiste-en-b4852ca1a682ed663c8e5ff7bbb3782c.html[url=<div][/url]
[url=<div][/url]

usput molim iskusne za uputstvo kako se stavi video 

[url=<div][/url]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 10.01.14 11:40

a ovaj puta me nećete navuć da se vratim na čitanje escovog foruma, taman sam se odvikla od virkanja jer već duže vrijeme nema ničeg zanimljivog ... nek se imperator pojavi kod nas da vidim kakav je i od kakve mase je sačinit  imperator = modni macak 1658420748 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 10.01.14 12:32

kišna glista je napisao/la:a ovaj puta me nećete navuć da se vratim na čitanje escovog foruma, taman sam se odvikla od virkanja jer već duže vrijeme nema ničeg zanimljivog  ... nek se imperator pojavi kod nas da vidim kakav je i od kakve mase je sačinit  imperator = modni macak 1658420748 
ma ja sam ga čitala na nethaeru... ne brini, nisi ništa propustila... imperator = modni macak 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 10.01.14 20:24

kišna glista je napisao/la:a ovaj puta me nećete navuć da se vratim na čitanje escovog foruma, taman sam se odvikla od virkanja jer već duže vrijeme nema ničeg zanimljivog  ... nek se imperator pojavi kod nas da vidim kakav je i od kakve mase je sačinit  imperator = modni macak 1658420748 
nemaš kaj čitat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Lena 12.01.14 6:33

pročitala.....meni je magnus znao bit baš zabavan.....pompoznost i izričaj su naravno bili napuhani,ali imao je fora.....onako za nasmijat se
ps. ne znam da li su i pjesme njegove osobno......ima dara ko god ih je napisao
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 12.01.14 11:43

Lena je napisao/la:pročitala.....meni je magnus znao bit baš zabavan.....pompoznost i izričaj su naravno bili napuhani,ali imao je fora.....onako za nasmijat se
ps. ne znam da li su i pjesme njegove osobno......ima dara ko god ih je napisao

a to je onaj što im je pjesme sastavljao ? viš kako ga lena zna dobro opisati ... sjećam se onda lika al nisam pratila nakon toga ... i meni je bio dobar ... tko god uleti tamo i malo razmulja onu žabokrečinu je meni dobar  imperator = modni macak 11484130 mogo bi i ovdje uletit ... da nema mace i mi bi bili ustajali  imperator = modni macak 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 15.01.14 14:18

svaka cast ako je on zanimljiv. slobodno ga slusajte - bome cete se i naslusati, a i nacitati redaka i redaka kvazi pametnjakovica. najbolji su mi ti koji su toboz visokoumni i koji pridaju paznje da ih se percepira kao nekoga ekstra obrazovanoga i nacitanoga a ovamo dodju pa neke osnovne stvari ne znaju. najsmjesnije mi je kad kod takvih vidim "neide" "nemoze" "nedam" ili slicne bisere... mogu oni c/p sta god hoce, dzaba im...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Lena 15.01.14 16:48

sara je napisao/la:svaka cast ako je on zanimljiv. slobodno ga slusajte - bome cete se i naslusati, a i nacitati redaka i redaka kvazi pametnjakovica. najbolji su mi ti koji su toboz visokoumni i koji pridaju paznje da ih se percepira kao nekoga ekstra obrazovanoga i nacitanoga a ovamo dodju pa neke osnovne stvari ne znaju. najsmjesnije mi je kad kod takvih vidim "neide" "nemoze" "nedam" ili slicne bisere... mogu oni c/p sta god hoce, dzaba im...

nisam rekla da mi je bio pametan nego zabavan sa nekim forama......kill me  imperator = modni macak 3084372643 
napuhanost je isto stilski izričaj.....kad je pisao predugačke postove naravno da ih nisam čitala,ali neke kraće stvari da.....
frrrrr frrrrr  imperator = modni macak 439160543
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Gost 15.01.14 17:00

sara je napisao/la:svaka cast ako je on zanimljiv. slobodno ga slusajte - bome cete se i naslusati, a i nacitati redaka i redaka kvazi pametnjakovica. najbolji su mi ti koji su toboz visokoumni i koji pridaju paznje da ih se percepira kao nekoga ekstra obrazovanoga i nacitanoga a ovamo dodju pa neke osnovne stvari ne znaju. najsmjesnije mi je kad kod takvih vidim "neide" "nemoze" "nedam" ili slicne bisere... mogu oni c/p sta god hoce, dzaba im...

zato vise ne surfam po iskrici - cim mi napise neznam (a 97% ih je takvih), ohladi me

Gost
Gost


[Vrh] Go down

imperator = modni macak Empty Re: imperator = modni macak

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.