kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bio vrt...

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

bio vrt... Empty bio vrt...

Postaj  Gost 02.10.12 19:06

jupiiiiii evo i za vrtlare, zidare i ostalu raju pješčanik bio vrt... 1521376178

za početak vrtlarica koja je nadahnula mnoge da probaju nešto novo... bio vrt... 684758713

evo kako spremiti "domaću vegetu"


Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  orion 02.10.12 20:17

aaa bokte kaj je tebe spopalo .... bijo vrt, organik rum ..ohne herbicidi, pesticidi, fungicidi ...dolenjska i gorenjska te smutiše i pomutiše. Gdje je ona Bitwa s kojoj sam prije par mjeseci kemijala GMO usadak u crvenu rotkvicu bio vrt... 4273974228
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 02.10.12 20:23

orion je napisao/la:aaa bokte kaj je tebe spopalo .... bijo vrt, organik rum ..ohne herbicidi, pesticidi, fungicidi ...dolenjska i gorenjska te smutiše i pomutiše. Gdje je ona Bitwa s kojoj sam prije par mjeseci kemijala GMO usadak u crvenu rotkvicu bio vrt... 4273974228

bio vrt... 1724307051

sad mi je tolko neugodno da ću se zavuć pod dekicu i naskrivećki srknut organik rum i to bez kakava... kažu da kakao nije zdrav

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  orion 02.10.12 20:35

Btw je napisao/la:
orion je napisao/la:aaa bokte kaj je tebe spopalo .... bijo vrt, organik rum ..ohne herbicidi, pesticidi, fungicidi ...dolenjska i gorenjska te smutiše i pomutiše. Gdje je ona Bitwa s kojoj sam prije par mjeseci kemijala GMO usadak u crvenu rotkvicu bio vrt... 4273974228

bio vrt... 1724307051

sad mi je tolko neugodno da ću se zavuć pod dekicu i naskrivećki srknut organik rum i to bez kakava... kažu da kakao nije zdrav

bio vrt... 3859399978 .... pa, pa ... i srćeko bi ti poslala da ga bezdušni admin nije izostavio iz ponude smailova bio vrt... 1523192931
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 03.10.12 7:11

kod mene je definitivno bio vrt... a onda došla suša i sad ga više nema...bar na neko vrijeme bio vrt... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Lena 03.10.12 16:39

kišna glista je napisao/la:kod mene je definitivno bio vrt... a onda došla suša i sad ga više nema...bar na neko vrijeme bio vrt... 1523192931

kod mene ponešto u pitarima,ali samo žilave biljke prežive....nema cile mile bio vrt... 1523192931

vrt bi voljela imat...ah jednom kad budem u pemsiji
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 04.10.12 10:03

bio vrt... 36574_10151182566407436_447669339_n

uz "bio-bit će" vrt, ide i "bio- bit će" kućica

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Lena 04.10.12 15:28

ajme super su...kao da si došao među hobite :P
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 05.10.12 7:23

kišna, ovo je fenomenalno... skoro ko ona "štala", ali ona mi je malčice ljepša... zbog kamena bio vrt... 3601754632


Zadnja promjena: Btw; 06.10.12 19:33; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 05.10.12 7:28

Btw je napisao/la:kišna, ovo je fenomenalno... skoro ko ona "štala", ali ona mi je malčice ljepša... zbog kamena bio vrt... 3601754632

ima na netu i web stranica i video kako su je gradili od početka do kraja...nosiva konstrukcija je drvena a zidovi od slame ... meni je kuća mrak...tako nešto si danas sutra zamišljam znaš već gdje...taman imam teren u nivoima da ju mogu negdje "ugraditi" da se ne vidi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 05.10.12 7:35

bio vrt... Natural-shaped-tree-houses

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 05.10.12 8:04

kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:kišna, ovo je fenomenalno... skoro ko ona "štala", ali ona mi je malčice ljepša... zvog kamena bio vrt... 3601754632

ima na netu i web stranica i video kako su je gradili od početka do kraja...nosiva konstrukcija je drvena a zidovi od slame ... meni je kuća mrak...tako nešto si danas sutra zamišljam znaš već gdje...taman imam teren u nivoima da ju mogu negdje "ugraditi" da se ne vidi

računaj da imaš jednog zidara zabadav... bio vrt... 439160543

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 05.10.12 12:04

Btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Btw je napisao/la:kišna, ovo je fenomenalno... skoro ko ona "štala", ali ona mi je malčice ljepša... zvog kamena bio vrt... 3601754632

ima na netu i web stranica i video kako su je gradili od početka do kraja...nosiva konstrukcija je drvena a zidovi od slame ... meni je kuća mrak...tako nešto si danas sutra zamišljam znaš već gdje...taman imam teren u nivoima da ju mogu negdje "ugraditi" da se ne vidi

računaj da imaš jednog zidara zabadav... bio vrt... 439160543



o super, zidar nek uživa dok "ovaj bagerist" što ga imam zabadav ne odradi posao bio vrt... 11484130 malo mi je preromantičan pa mu treba ugođaj stvoriti dok radi jer voli raditi pod zvijezdama i uz plamen svijeća, al, valjda bude odradio do kraja prije smaka svijeta i onda nastupa tek zidar

a ono gore na slikama je kako zamišljam svoj maslinik za kojih tisuću dvije godina bio vrt... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 05.10.12 19:05

kišna glista je napisao/la:

a ono gore na slikama je kako zamišljam svoj maslinik za kojih tisuću dvije godina bio vrt... 1523192931

lakše ti je zamislit moj pčelinjak za kojih par godina bio vrt... 3601362807

bio vrt... 3037410457518812

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 28.02.14 14:36

jeeeeah, niknule mi cherry rajčice, matovilac a izgleda da će i artičoke ubrzo jer se zemlja nadigla... sve sam ove godine posijala u prazne role od wc papira ... nema šanse više sakupljati kolekciju plastičnih lončića koje kasnije moram prat i čuvati za iduću godinu ... ovak sve skupa zabijem u zemlju bez prevelikog prčkanja a rola papira se raspadne i nema više nepotrebnih stvari koje moram prat i čuvati za iduću godinu ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 28.02.14 20:50

kišna glista je napisao/la:jeeeeah, niknule mi cherry rajčice, matovilac a izgleda da će i artičoke ubrzo jer se zemlja nadigla... sve sam ove godine posijala u prazne role od wc papira ... nema šanse  više sakupljati kolekciju plastičnih lončića koje kasnije moram prat i čuvati za iduću godinu ... ovak sve skupa zabijem u zemlju bez prevelikog prčkanja a rola papira se raspadne i nema više nepotrebnih stvari koje moram prat i čuvati za iduću godinu ...
dobra fora... u čemu ih držiš? u nekim plastičnim posudama?
meni su kartoni od jaja najbolji... taman stanu na prozorsku policu, lako se kidaju i jednako tako raspadnu u zemlji...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 01.03.14 22:33

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jeeeeah, niknule mi cherry rajčice, matovilac a izgleda da će i artičoke ubrzo jer se zemlja nadigla... sve sam ove godine posijala u prazne role od wc papira ... nema šanse  više sakupljati kolekciju plastičnih lončića koje kasnije moram prat i čuvati za iduću godinu ... ovak sve skupa zabijem u zemlju bez prevelikog prčkanja a rola papira se raspadne i nema više nepotrebnih stvari koje moram prat i čuvati za iduću godinu ...
dobra fora... u čemu ih držiš? u nekim plastičnim posudama?
meni su kartoni od jaja najbolji... taman stanu na prozorsku policu, lako se kidaju i jednako tako raspadnu u zemlji...

držim ih u kartonima od jaja ... poslikam kad se sjetim pa stavim tu ... a matovilac sam posijala u lonac pa ću rezat kad mi treba ( iako mi to ne treba nego fore radi sijala pa nek ima i toga za miješane salate ) ... sve šta ne treba presađivat ide direktu lonac a ovo šta će se presađivat samo u role pa u karton za jaja i onda sve skupa i zemlju i ostatkom kartona malčirat .... tako nekako sam to zamislila a sad, vidjet ćemo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 02.03.14 19:47

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jeeeeah, niknule mi cherry rajčice, matovilac a izgleda da će i artičoke ubrzo jer se zemlja nadigla... sve sam ove godine posijala u prazne role od wc papira ... nema šanse  više sakupljati kolekciju plastičnih lončića koje kasnije moram prat i čuvati za iduću godinu ... ovak sve skupa zabijem u zemlju bez prevelikog prčkanja a rola papira se raspadne i nema više nepotrebnih stvari koje moram prat i čuvati za iduću godinu ...
dobra fora... u čemu ih držiš? u nekim plastičnim posudama?
meni su kartoni od jaja najbolji... taman stanu na prozorsku policu, lako se kidaju i jednako tako raspadnu u zemlji...

držim ih u kartonima od jaja ... poslikam kad se sjetim pa stavim tu ... a matovilac sam posijala u lonac pa ću rezat kad mi treba ( iako mi to ne treba nego fore radi sijala pa nek ima i toga za miješane salate ) ... sve šta ne treba presađivat ide direktu lonac a ovo šta će se presađivat samo u role pa u karton za jaja i onda sve skupa i zemlju i ostatkom kartona malčirat .... tako nekako sam to zamislila a sad, vidjet ćemo
i ne raspadne ti se donji karton?
ja sam sačuvala plastike od škampa, uske, duge i plitke, taman za podlogu kartonu... preko stavim one plastike za voće (s rupama) i ubrzam klijanje za par dana...

a jebo vas motovilec, pa di ga sijete u proljeće... to je zmska salata (kao i radič), koja se zadrži i pod snijegom, jede se zimi u rano proljeće ... baš zato se sije krajem ljeta ili jeseni na neku od praznih gredica, na kojoj će biti recimo luk, pa je ne treba gnojiti... 
dok vam on izraste već će prispjeti maslačak, pa prve salate, pucarka, majska kraljica...  bio vrt... 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 03.03.14 11:20

moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jeeeeah, niknule mi cherry rajčice, matovilac a izgleda da će i artičoke ubrzo jer se zemlja nadigla... sve sam ove godine posijala u prazne role od wc papira ... nema šanse  više sakupljati kolekciju plastičnih lončića koje kasnije moram prat i čuvati za iduću godinu ... ovak sve skupa zabijem u zemlju bez prevelikog prčkanja a rola papira se raspadne i nema više nepotrebnih stvari koje moram prat i čuvati za iduću godinu ...
dobra fora... u čemu ih držiš? u nekim plastičnim posudama?
meni su kartoni od jaja najbolji... taman stanu na prozorsku policu, lako se kidaju i jednako tako raspadnu u zemlji...

držim ih u kartonima od jaja ... poslikam kad se sjetim pa stavim tu ... a matovilac sam posijala u lonac pa ću rezat kad mi treba ( iako mi to ne treba nego fore radi sijala pa nek ima i toga za miješane salate ) ... sve šta ne treba presađivat ide direktu lonac a ovo šta će se presađivat samo u role pa u karton za jaja i onda sve skupa i zemlju i ostatkom kartona malčirat .... tako nekako sam to zamislila a sad, vidjet ćemo
i ne raspadne ti se donji karton?
ja sam sačuvala plastike od škampa, uske, duge i plitke, taman za podlogu kartonu... preko stavim one plastike za voće (s rupama) i ubrzam klijanje za par dana...

a jebo vas motovilec, pa di ga sijete u proljeće... to je zmska salata (kao i radič), koja se zadrži i pod snijegom, jede se zimi u rano proljeće ... baš zato se sije krajem ljeta ili jeseni na neku od praznih gredica, na kojoj će biti recimo luk, pa je ne treba gnojiti... 
dok vam on izraste već će prispjeti maslačak, pa prve salate, pucarka, majska kraljica...  bio vrt... 1425538829

ne, jer sam ga stavila duplo, nakupim tih kartona jer sam jedno vrijeme od toga pravila masu za kiparenje sa djecom ... miksala sam papir i od toga pravila skulpture ... fora ...a ne praspadne se jer ja te mlade biljke i prije toga sjeme prskam prskalicom tako da se voda ne odljeva do dna nego ostaje na površini ....

matovilac sam posijala iz zajebancije u lonac čisto da ga imam pri ruci iako mi je on najslabija od svih salata ... sad već tu i tamo uberem maslačak, divlju rigu, koprivu ... ima se mere se kad su ovako blage zime  bio vrt... 1523192931  a i tratinčice rastu cijelu zimu

od sada sadim i sijem iz zajebancije a ne da hranim pet familija ... ostalo mislim opet što više divljeg brati ...

a i ja sam jedno vrijeme na terasi imala one kašete od stiropora za ribe, super su ko balkonske gredice i u njima sam sijala rigu, peršin i celer al i to mi je bilo previše za vlastite potrebe ... od sada samo pomalo i sa guštom ... jeboti zdravu prehranu ako ja moram po cijele dane kopat ... radije šetam i berem divlje a toga imaš kolko voliš kad krene ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 09.03.14 21:09

bio vrt... 2on3akm2ceib0m1fobee
dobra fora bio vrt... 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 16.03.14 11:49

jedno vrijeme sam mislila napraviti to sa krumpirom al mi se ne da ... krumpir mi ne spada među omiljene namirnice pa mi šteta zajebavat se oko njega ...

jučer nabrala koprive i stavila u vodu da imam š čim gnojit i prskat ...

za sve koji vole u proljeće popit neki prirodni tonik za čišćenje tijela, ima jedan koji sam napravila i vrlo je jednostavan za napraviti .... u veliku staklenku od 5 l se stavi dvije velike šake bobica borovica ( ne berem sama jer toga na krku nema pa kupim na riječkoj tržnici ), nareže jedan limun na ploške i sve prelije vodom i stavi da odstoji jedno tjedan dana ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 03.04.14 17:48

proljeće krenulo a ovdje zastoj ... radi li tko šta ? moica? maca, kako tvoj balkon ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 03.04.14 18:27

kišna glista je napisao/la:proljeće krenulo a ovdje zastoj ... radi li tko šta ? moica? maca, kako tvoj balkon ?

A sve razmisljam je l mi se da, jal mi se ne da...
Lipo mi je kad je balkon ful zelen i nacickan... al za to treba i solada i svake godine ispocetka...
Imat cu ja svoj mali rajski vrt kad tad samo ne znam oce li bas ove godine...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 03.04.14 20:52

otanko... preveć je lijepo vrijeme, nekako mi draže lunjati nego se uhvatiti motike... luk sam stavila na kuhinjski stol, ko fol da ga ne zaboravim posaditi... eno proklijao, još malo pa ću imati mladi luk bez da ga uopće stavim u zemlju...  bio vrt... 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Gost 04.04.14 7:44

meni ove godine krenulo da se opet zaletim u robovlasnički odnos sa biljkama ... svašta nešto sijala, što cvijeće, što povrće i miješano al nisam si davala truda obilježavat šta je šta, zaboravila, pa sad kad je krenulo nicanje, pogađam šta će bit ... dugo sam si namjeravala nabavit hortenziju al uvijek odustajala jer izraste u veliki grm pa mi oduzima ionako skučen prostor na terasi, al eto, i to ove godine kupila u nekom šoping centru misleć kako će uginit ko i sve što sam ikad kupila po tim centrima al me zajebala i krenula fino rast i baca prve pupove ... još pojma nemam koje će boje bit pa će i to bit iznenađenje ... al užitak mi je sad na dnevnoj bazi imat seansu po terasi ... baš užitak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

bio vrt... Empty Re: bio vrt...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.