kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  Gost 03.04.14 2:37

Doshao i taj dan,,,kad se trud isplati i kad vidish rezultate svoga rada sa ovim malim njeznim biljchitzama..SeZoNa DiVljIh JaGoDa 78bcd7ad-Jagode%20divlje%20(640x480)SeZoNa DiVljIh JaGoDa Images?q=tbn:ANd9GcRJRhA-LOKKH-7u64qetiUEfTPH6ySKFXgc_14qm2TSexHEu1Z48Q

SeZoNa DiVljIh JaGoDa %C5%A1umske+jagodeSeZoNa DiVljIh JaGoDa 50b0e4ae-Jagode%20divlje%20krupno%20(640x480)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  Gost 03.04.14 2:43

uopce ne kuzim kaj se deshava..sve fino izgleda dok ne poshaljem,,,kad tam,,,nema mi 90% teksta,,ocu moj kuratz u ovo doba ponovo izmishljat i tipkat,,ako vam se da,,,tipkajte sami,,,Ako na ovo ne dodej Jagoda ovdje ,,nece nikad..nabijem joj jagodu,, SeZoNa DiVljIh JaGoDa 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  Gost 03.04.14 7:12

zingaro je napisao/la:ocu moj kuratz u ovo doba ponovo izmishljat i tipkat,,ako vam se da,,,tipkajte sami

 SeZoNa DiVljIh JaGoDa 3114667799  poznat osjećaj ... al eto, ja odlučila da mi se živo jebe za sve druge, tipkam sebi i pričam sebi pod nos pa koga zanima nek čita, kome to dosadno nek preskoči i tako to, kako već ide u kultnoj maniri a kasnije se ionako pokaže tko je šta pročito i šta je iz napisanog iščito bez da pitaš ... svakako sam više tipkač neg čitač ... ak hoću nešto čitati, zavalim se na trbuh na krevet pa knjigu stavim pod nos a ne laptop ... nejde mi čitanje i pisanje istovremeno  SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  pizda 03.04.14 7:36

zingaro je napisao/la:uopce ne kuzim kaj se deshava..sve fino izgleda dok ne poshaljem,,,kad tam,,,nema mi 90% teksta,,ocu moj kuratz u ovo doba ponovo izmishljat i tipkat,,ako vam se da,,,tipkajte sami,,,Ako na ovo ne dodej Jagoda ovdje ,,nece nikad..nabijem joj jagodu,, SeZoNa DiVljIh JaGoDa 727654710

pa sljaka sve normalno, pitaj boga sto si ti sa svoih 90% texta napravijo..
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  orion 03.04.14 13:43

aime što su liepe sličice jagoda  SeZoNa DiVljIh JaGoDa 684758713 

kupila jučer na placu  prekokrasne, slatke, crvene, mirisne  - čisti iskonski GMO unaprijeđen dodatkom mirisa  SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1523192931

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  pizda 03.04.14 13:57

orion je napisao/la:aime što su liepe sličice jagoda  SeZoNa DiVljIh JaGoDa 684758713 

kupila jučer na placu  prekokrasne, slatke, crvene, mirisne  - čisti iskonski GMO unaprijeđen dodatkom mirisa  SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1523192931

te moras zasladit i jest sa slagom, onda budu podnosljivo dobre...SeZoNa DiVljIh JaGoDa 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  Gost 03.04.14 17:19

zingaro je napisao/la:Doshao i taj dan,,,kad se trud isplati i kad vidish rezultate svoga rada sa ovim malim njeznim biljchitzama..

SeZoNa DiVljIh JaGoDa %C5%A1umske+jagode
mljaaac...

ovdje još nisu ni nikle  SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1658420748

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  Lena 03.04.14 18:01

zingaro je napisao/la:Doshao i taj dan,,,kad se trud isplati i kad vidish rezultate svoga rada sa ovim malim njeznim biljchitzama..SeZoNa DiVljIh JaGoDa 78bcd7ad-Jagode%20divlje%20(640x480)SeZoNa DiVljIh JaGoDa Images?q=tbn:ANd9GcRJRhA-LOKKH-7u64qetiUEfTPH6ySKFXgc_14qm2TSexHEu1Z48Q

SeZoNa DiVljIh JaGoDa %C5%A1umske+jagodeSeZoNa DiVljIh JaGoDa 50b0e4ae-Jagode%20divlje%20krupno%20(640x480)

na prvoj slici mi kao planika izgledaju.....
a da je sad koja.....uffff
iako mi nisu naj voće dođe mi nekad gušta samo takav
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  Gost 08.04.14 3:17

moica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Doshao i taj dan,,,kad se trud isplati i kad vidish rezultate svoga rada sa ovim malim njeznim biljchitzama..

SeZoNa DiVljIh JaGoDa %C5%A1umske+jagode
mljaaac...

ovdje još nisu ni nikle  SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1658420748
A kako pofino mirishu,,,,mmmmmmmmmmmmmm..naberem punu shaku,,,onda ih mirishem pola cuke,,,tek nakon toga ,,,mljatznem ih,,ruke ne perem satima,,,,,,samo shnjofam,,,,,pa jebo te ,,ima li ishta ljepshe da mirishe od toga,,

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Sumske-jagode
SeZoNa DiVljIh JaGoDa 4047_2

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  Gost 08.04.14 5:46

zingaro je napisao/la:
moica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Doshao i taj dan,,,kad se trud isplati i kad vidish rezultate svoga rada sa ovim malim njeznim biljchitzama..

SeZoNa DiVljIh JaGoDa %C5%A1umske+jagode
mljaaac...

ovdje još nisu ni nikle  SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1658420748
A kako pofino mirishu,,,,mmmmmmmmmmmmmm..naberem punu shaku,,,onda ih mirishem pola cuke,,,tek nakon toga ,,,mljatznem ih,,ruke ne perem satima,,,,,,samo shnjofam,,,,,pa jebo te ,,ima li ishta ljepshe da mirishe od toga,,

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Sumske-jagode
SeZoNa DiVljIh JaGoDa 4047_2
ima... miris dojenčeta...  SeZoNa DiVljIh JaGoDa 3997187549 
i miris svježeg kruha... 
onda dolaze i drugi mirisi...pokošene trave... miris robe osušene na buri... itd itd

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  pizda 08.04.14 8:13

moica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Doshao i taj dan,,,kad se trud isplati i kad vidish rezultate svoga rada sa ovim malim njeznim biljchitzama..

SeZoNa DiVljIh JaGoDa %C5%A1umske+jagode
mljaaac...

ovdje još nisu ni nikle  SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1658420748

jesu ali jebiga kad Blessy sve pojede... SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  Gost 09.04.14 17:09

pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Doshao i taj dan,,,kad se trud isplati i kad vidish rezultate svoga rada sa ovim malim njeznim biljchitzama..

SeZoNa DiVljIh JaGoDa %C5%A1umske+jagode
mljaaac...

ovdje još nisu ni nikle  SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1658420748

jesu ali jebiga kad Blessy sve pojede... SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1523192931 
da barem pojede... ovi blessy-i sve pokose... prošle godine mi ih je pod prozorom bila gomila, ali kako jesvaki dan padala kiša, nisam mogla pobrati... čim je kiša stala kreten došao s kosilicom i napravio harač dok sam bila na poslu...   SeZoNa DiVljIh JaGoDa 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  Gost 11.04.14 10:39

Slatko od sumskih jagodica je jedino koje volim jesti. I to uz sladoled od vanile. Stavim malo preko i ukusno je.
Inace su mi sva ta slatka (je l ovo ispravna mnozina od "slatko"? SeZoNa DiVljIh JaGoDa 2z68cx3) poprilicno napadnog ukusa. Sam secer. Ostalo od Turaka, valjda. Kad smo bili u Turskoj na odmoru tamo su nam servirali gomilu stvari prelivenih kuvanim secerom, a torte su bile preslatke i teske. Takve su i srpske torte. Uzas.

Sarita vracaj se! SeZoNa DiVljIh JaGoDa 2rpz9j4Trebaju mi instrukcije za gramatiku and pravopis!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  pizda 11.04.14 10:51

cat_claw je napisao/la:

Sarita vracaj se! SeZoNa DiVljIh JaGoDa 2rpz9j4Trebaju mi instrukcije za gramatiku and pravopis!

ako ti ona daje instrukcie onda ce to biti pravo slatko...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  Gost 12.04.14 4:16

cat_claw je napisao/la:Slatko od sumskih jagodica je jedino koje volim jesti. I to uz sladoled od vanile. Stavim malo preko i ukusno je.
Inace su mi sva ta slatka (je l ovo ispravna mnozina od "slatko"? SeZoNa DiVljIh JaGoDa 2z68cx3) poprilicno napadnog ukusa. Sam secer. Ostalo od Turaka, valjda. Kad smo bili u Turskoj na odmoru tamo su nam servirali gomilu stvari prelivenih kuvanim secerom, a torte su bile preslatke i teske. Takve su i srpske torte. Uzas.

Sarita vracaj se! SeZoNa DiVljIh JaGoDa 2rpz9j4Trebaju mi instrukcije za gramatiku and pravopis!
Sjecam se dok sam zivio u schwabiji,,,hit j eu restoranima bio,,sladoled ,,pa zagriju smznuto bobichasto voce,,pretezno maline,,onda to preliju preko sladoleda,,nije tak ni loshe bilo..Mene ulovilo proshle godine,,bash taj mix,,dok nisam skuzio da neshto stavljaju u sladoled,,,jer sam skoro postao ovisnik,,odma sam tu naviku odjebo,,Navike su jebene,ako ih ne skuzish na pochetku,,,onda ti treba pet odvika da se rijeshish zla,,Ja sve zamrzavam..Pretproshle godine sam ubrao brdo vrganja u NC,,ameri nemaju pojma shto je to,,kupio minijaturni zamrzivach,,ushteko na 12 volti u autu,,,i dofurao kuci,,jebo te ,,,,imao sam dvije godine svjezish gljiva koje ne postoje na Floridi,,,chastio par frendova,,jegershnitzla sa preljevom od vrganja,,,mmmmmmmmmmmm...svi su trazili da prvi probam,,,,hahahahahaha,,,ljudi su smijeshni u svome ne znanju,,A i srah je dobar kome ga bog dao,,Gledam moje vjeveritze,,beru gljive iz mog dvorishca,,,jedu ..pa tako su i ljudi valjda dolazili do spoznaje,,,,shto je u prirodi jestivo shto nije,,Drzim se jednog pravila,,,ne jedi nishta shto crv nece..gramatika ti je uzas:))
E da,,necu vam slati slije od vrganjchica,,,da ne popizdite,,mislim da bi Orijon razbila ekran od muke:SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1619348112 SeZoNa DiVljIh JaGoDa 1354420400

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Slatko_fragaria_vesca_sumske_jagode_woodland_strawberry_Vlasotince

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SeZoNa DiVljIh JaGoDa Empty Re: SeZoNa DiVljIh JaGoDa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.