kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  pizda 08.06.14 15:38

tu bi se moglo pisati o kakoj liepoj poesiji...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Lena 08.06.14 16:41

oj jagoda jabuko sa grane kliko te pisda voli u miljun ruku ne stane!


narodna je skorz okej poesija  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 08.06.14 19:28

mene je udušu posebno dirnula Božica Jurich sa svojom narodskom pojezijom  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 4024472575 
zaboravila je napisat kako se piesma zove al ide ovako :

o gospode bože
dali se beztebe može
dobar rućak skuvat
da nemetnem svete vode
da mi blagoslov nepodaš
ama kako bi kuvala
da nisam natebe mislila
zato krunicu ču molit
i ćetnike razbit
une pedere podavit
usvetoj vodi
uslavu gospoda
da mi rućak nikad nezagori
a kurvaćetinama ču sudit
svojom ih svetom rukom ubit
da gospu razveselim
i našeg gojka šuška
i vranjutuđžmana
šta očera dušmana
uslavu gospoda
aaaaaaaaaaaaa
eeeeeeeeeeeeeee
ooooooooj
ooooooooooj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 09.06.14 9:50

pizda je napisao/la:tu bi se moglo pisati o kakoj liepoj poesiji...

inače, ova tema me sjetila na krešu i kako je on to radijo pa išla proguglat čega još mojeg ima po netu da se pripremim ako opet krene podjebancija ... jebote, na šta sam naletila ! jedan bloger mi prevodi piesmice na engleski ... kontaktirala ga i sad se dopisujemo i pričamo o poeziji ... čovjeku se fakat sviđa šta sam pisala i hoće još ... i odoh kopat po svojim bilježnicama i naletim na dosta toga što se i meni još sviđa al booookte, ima tu i kuruze kolko voleš ... pateeeetike i sranja da sam se postidila svoje "mlađe ja" ... to ako ikad pijana sjednem za komp upotrijebim za forum da zajebavam samu sebe kad već ne smijem druge  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 09.06.14 10:02

ja se uvijek sramim mlađe sebe...  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 11484130 
prije nekog vremena nasla dnevnik iz srednje škole.... avaj, avaj sramote... koja kokoš mati mila
pa neke pričice sam pisala... pa bilo je I horde mrava na trepavicama pa sve jedna slika umjetničkija od druge... jao-jao  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 09.06.14 10:43

Vel'ka Maca je napisao/la:ja se uvijek sramim mlađe sebe...  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 11484130 
prije nekog vremena nasla dnevnik iz srednje škole.... avaj, avaj sramote... koja kokoš mati mila
pa neke pričice sam pisala... pa bilo je I horde mrava na trepavicama pa sve jedna slika umjetničkija od druge... jao-jao  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 3111943984 

ma kod mene nije baš tako ... ima stvari koje sam išla čitati i sama sebe priupitala di mi je vremenom nesto taj osjećaj za izrazit se baš kako treba ... al da ima i kuruze, ima ... al to redovno kad sam na silu probala nešto napisat ... sve šta valja je napisato u jednom dahu i bez planiranja nego eto jer mi došlo ... al tako je u svemu gdje se kreativno izražavaš ... nejde na silu i gotovo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 09.06.14 10:47

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ja se uvijek sramim mlađe sebe...  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 11484130 
prije nekog vremena nasla dnevnik iz srednje škole.... avaj, avaj sramote... koja kokoš mati mila
pa neke pričice sam pisala... pa bilo je I horde mrava na trepavicama pa sve jedna slika umjetničkija od druge... jao-jao  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 3111943984 

ma kod mene nije baš tako ... ima stvari koje sam išla čitati i sama sebe priupitala di mi je vremenom nesto taj osjećaj za izrazit se baš kako treba ... al da ima i kuruze, ima ... al to redovno kad sam na silu probala nešto napisat ... sve šta valja je napisato u jednom dahu i bez planiranja nego eto jer mi došlo ... al tako je u svemu gdje se kreativno izražavaš ... nejde na silu i gotovo

ima I ja par nagraživanih pričica koje su totalno razgolićavanje ne samo mene nego I obitelji I to je iskreno do ibera I to nije u kategoriji dnevnika... I to nije bilo u srednjoj školi

ali onaj basic... a mamo mila... dreka na štapiću koliko ti srece zaželi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 09.06.14 11:28

fora, tip je neki student anglistike na filofaksu i mislio da se dopisuje sa muškarcem ... a fakat, piesmice su mi tako napisate da se ne može odrediti spol  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 3114667799 

kako god okreneš, ja ispadnem muško  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Lena 09.06.14 13:26

kišna glista je napisao/la:fora, tip je neki student anglistike na filofaksu i mislio da se dopisuje sa muškarcem ... a fakat, piesmice su mi tako napisate da se ne može odrediti spol  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 3114667799 

kako god okreneš, ja ispadnem muško  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 1523192931 
od sad si kišni duško!
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 02.07.14 13:42

Istina,

poslije oluje svake

zatišje stiže,

ali i na stijeni tvrdoj

ožiljci budu što

vremenom zore.

Oštrinom svojom

poput noževa britkih

zubato prijete

čak i onda kad ih

u sutonu snenom

nježno miluje more.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 02.07.14 13:43

malo smo zapostavili naše šume, livade i njive pa da i tu štagod napišemo  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 02.07.14 13:55

jel tu smiju samo gumirati ili?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 03.07.14 9:11

Alhambra je napisao/la:jel tu smiju samo gumirati ili?

a to ćeš morat pitati autora teme ... ja sam na svojoj odmah na početku objasnila pravila da ne bude zabune  Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... 684758713 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 22.04.17 13:11

predivna piesmica mog omilitog autora :

Prizivanje


e uklonit ću tako mi boga
sve urušene crkve u sebi
sve svoje ruine od katedrala
sve hramove
i obeliske
i pagode
i svetišta
i sve kuće božje u kojima ga prizivam
a u koje on usprkos molitvama nikako da uđe

ja ne znam na što ću ličiti
tako razoren iznutra
ali neću odustati u prizivanju

kad sve srušim
i kad sve poravnam bagerima
izrigolat ću teren metar duboko
i pošumit ga nježnim pelcerima bagrema
da s proljeća procvjetaju bijelim grožđem
na koje će sletjeti anđeli izviđači

a kad pakleni miris bagrema nadraži božje nosnice
anđeli će pred njegovim očima otplesati pravac
i bog će sletjeti na me kao obični pčelac
sa svojim gladnim rojem

jednostavan je način da mi se ukaže bog
ako sam pun cvijeta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Gost 08.05.17 23:42

I ljubav kada napusti me

U suton, poslije pjesme zebe,
Kada nam svrati mjesec žuti,
Tada ću stvari oko sebe
Imenom tvojim nadjenuti.

A sada oka sklopi oba,
Pa kad u sobu uđe luna,
Ti ih otvori. Naša soba
Imena tvoga bit će puna.

I svemu drugom, u paketu,
Tvoje ću ime, draga, dati.
Sve što je lijepo na tom svijetu
Imenom tvojim ja ću zvati.

I ljubav kada napusti me
Ja ću joj dati – tvoje ime.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu... Empty Re: Ajmo mala u onu gustu sumu, tamo cemo promjeniti gumu...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.