kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omilite pjesme forumasa

Stranica 6 / 22. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next

Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Lena 16.06.14 9:57

ovo mi je sarita.....ona ima tu neku klasičnu crtu u sebi....

Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Lena 16.06.14 10:04

ligej...tj. saudade...
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:08

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:meni se ta pjesma sviđala u ono doba......i sviđala mi se frizura i njena fačica  Omilite pjesme forumasa - Page 6 3084372643

meni da ju netko otpjeva i to tako sa istim monotonim emocijama i praznim očajničkim pogledom ko i ona, udavila bih ga u žlici vode samo tako  Omilite pjesme forumasa - Page 6 11484130  jebote, zamisli da ti to netko stalno pjevuši, spakiraš se i odletiš sa rodama na jug al da se nikad ne  vratiš
čuj ja bi ti je mogla otpjevati ako te sretnem ikad....čisto da vidim reakciju  Omilite pjesme forumasa - Page 6 11484130

pa vjerojatno bih prasnula u smijeh ... al stvarno ju nisam mogla podnijeti ni u jednoj izvedbi ... išla mi je opako na živce i sa onim svojim ispadima protiv pape koji su bili puni bijesa pa je samo bijo kontraefekat ... njen stil nije pasao uz moja duševna stanja i gotovo


al sam se sjetila jedne druge iz tog doba koja mi je odma sjela kako treba i stalno sam ju vrtila ... jebote, tako mlada a već imala šta reć i znala to izreć kako treba a i ta energija koju je širila svojim pjesmama  je taman bila za mene



nemam danas inspiracije za druge profilirat al me tema sjetila brdo dobre mujske koju sam zaboravila ...  Omilite pjesme forumasa - Page 6 684758713 


Zadnja promjena: kišna glista; 16.06.14 10:09; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:08

Lena je napisao/la:meni se ta pjesma sviđala u ono doba......i sviđala mi se frizura i njena fačica  Omilite pjesme forumasa - Page 6 3084372643


I meni... Omilite pjesme forumasa - Page 6 1zouo36
Secam se da, kada se prvi put pojavila, da sam pomislila kako je veoma lepa. Tu pesmu je za nju napisao Princ.

Ali naravno, vreme radi svoje. Tesko mi je uopste i zamisliti da tu pesmu sada mogla potraziti na Youtube i slusati.
Koliko sam samo volela EKV.  Odrasla sam uz njihovu muziku. Volim ih i sada, ali je i tu vreme ucinilo svoje. Vrlo retko dodjem u iskusenje da ih slusam.

Inace jako volim Moloko, a i Happy je super stvar. Omilite pjesme forumasa - Page 6 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Lena 16.06.14 10:10

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:meni se ta pjesma sviđala u ono doba......i sviđala mi se frizura i njena fačica  Omilite pjesme forumasa - Page 6 3084372643

meni da ju netko otpjeva i to tako sa istim monotonim emocijama i praznim očajničkim pogledom ko i ona, udavila bih ga u žlici vode samo tako  Omilite pjesme forumasa - Page 6 11484130  jebote, zamisli da ti to netko stalno pjevuši, spakiraš se i odletiš sa rodama na jug al da se nikad ne  vratiš
čuj ja bi ti je mogla otpjevati ako te sretnem ikad....čisto da vidim reakciju  Omilite pjesme forumasa - Page 6 11484130

pa vjerojatno bih prasnula u smijeh ... al stvarno ju nisam mogla podnijeti ni u jednoj izvedbi ... išla mi je opako na živce i sa onim svojim ispadima protiv pape koji su bili puni bijesa pa je samo bijo kontraefekat ... njen stil nije pasao uz moja duševna stanja i gotovo


al sam se sjetila jedne druge iz tog doba koja mi je odma sjela kako treba i stalno sam ju vrtila ... jebote, tako mlada a već imala šta reć i znala to izreć kako treba a i ta energija koju je širila svojim pjesmama  je taman bila za mene



nemam danas inspiracije za druge profilirat al me tema sjetila brdo dobre mujske koju sam zaboravila ...  Omilite pjesme forumasa - Page 6 684758713 
svo vrijeme vrtim šta bi tebi pristajalo, e pa to je baš tanita tikaram......to je to !!!! 
sama si je našla već Omilite pjesme forumasa - Page 6 1619348112)
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:11

cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:meni se ta pjesma sviđala u ono doba......i sviđala mi se frizura i njena fačica  Omilite pjesme forumasa - Page 6 3084372643


I meni... Omilite pjesme forumasa - Page 6 1zouo36
Secam se da, kada se prvi put pojavila, da sam pomislila kako je veoma lepa. Tu pesmu je za nju napisao Princ.

Ali naravno, vreme radi svoje. Tesko mi je uopste i zamisliti da tu pesmu sada mogla potraziti na Youtube i slusati.
Koliko sam samo volela EKV.  Odrasla sam uz njihovu muziku. Volim ih i sada, ali je i tu vreme ucinilo svoje. Vrlo retko dodjem u iskusenje da ih slusam.

Inace jako volim Moloko, a i Happy je super stvar. Omilite pjesme forumasa - Page 6 1zouo36

ja si I dandanas znam odvrtiti par setova I EKVa I Moloka  Omilite pjesme forumasa - Page 6 4024472575 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 16.06.14 10:11

Dromsi kerozinka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:13

jedna za pizdu - doživljavam ga kao drčnog/buntovnog/kurčevitog popa... inače super stvar I moćnija mi je u ovoj izvedbi nego od casha



Zadnja promjena: Vel'ka Maca; 16.06.14 10:13; ukupno mijenjano 2 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Lena 16.06.14 10:13

cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:meni se ta pjesma sviđala u ono doba......i sviđala mi se frizura i njena fačica  Omilite pjesme forumasa - Page 6 3084372643


I meni... Omilite pjesme forumasa - Page 6 1zouo36
Secam se da, kada se prvi put pojavila, da sam pomislila kako je veoma lepa. Tu pesmu je za nju napisao Princ.

Ali naravno, vreme radi svoje. Tesko mi je uopste i zamisliti da tu pesmu sada mogla potraziti na Youtube i slusati.
Koliko sam samo volela EKV.  Odrasla sam uz njihovu muziku. Volim ih i sada, ali je i tu vreme ucinilo svoje. Vrlo retko dodjem u iskusenje da ih slusam.

Inace jako volim Moloko, a i Happy je super stvar. Omilite pjesme forumasa - Page 6 1zouo36
ma...neke stvari baš spadaju u svoje doba....ali ima masu muzike koja je i dan danas "svježa".....možeš slušat uvijek.....Omilite pjesme forumasa - Page 6 684758713
ja ekv svako malo puštam....nepopravljiva sam  Omilite pjesme forumasa - Page 6 11484130 
ekipa idem šta radit.....vrijeme letiiiiiii

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 16.06.14 10:13

Lena je napisao/la:ova mi isto ide uz pipojla....nekako ide i gotovo....ako se bude bunijo ne šljivim ga  Omilite pjesme forumasa - Page 6 11484130 

maybe moze proc, znam sto volim ali ne znam bas koja bi me piesma odredila...Omilite pjesme forumasa - Page 6 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:14

Lena je napisao/la:
nemam danas inspiracije za druge profilirat al me tema sjetila brdo dobre mujske koju sam zaboravila ...  Omilite pjesme forumasa - Page 6 684758713 
svo vrijeme vrtim šta bi tebi pristajalo, e pa to je baš tanita tikaram......to je to !!!! 
sama si je našla već Omilite pjesme forumasa - Page 6 1619348112)[/quote]

je  Omilite pjesme forumasa - Page 6 684758713  žena smirena, zna se izrazit da glava boli i nikad nikakvih histerija ... oooobožavala sam ju i uvijek mi je bilo žao da nije nastavila al prvi album joj je bio mrak dobar ... odličan ! ... baš ću ga preslušat cijelog ovih dana i to opetovano ... opet mi je sjela ko kec na zec

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 16.06.14 10:14

Vel'ka Maca je napisao/la:jedna za pizdu - doživljavam ga kao drčnog/buntovnog/kurčevitog popa... inače super stvar I moćnija mi je u ovoj izvedbi nego od casha


pa di si mi stavila te ispolirate gnjusove... Omilite pjesme forumasa - Page 6 1523192931 
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 16.06.14 10:15

kišna glista je napisao/la:

je  Omilite pjesme forumasa - Page 6 684758713  žena smirena, zna se izrazit da glava boli i nikad nikakvih histerija ... oooobožavala sam ju i uvijek mi je bilo žao da nije nastavila al prvi album joj je bio mrak dobar ... odličan ! ... baš ću ga preslušat cijelog ovih dana i to opetovano ... opet mi je sjela ko kec na zec

opet ti o Sinead...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:16

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:jedna za pizdu - doživljavam ga kao drčnog/buntovnog/kurčevitog popa... inače super stvar I moćnija mi je u ovoj izvedbi nego od casha


pa di si mi stavila te ispolirate gnjusove... Omilite pjesme forumasa - Page 6 1523192931 

ma nešto zericu novije... bazdiš po naftalinu  Omilite pjesme forumasa - Page 6 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 16.06.14 10:18

Frida...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Lena 16.06.14 10:18

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ova mi isto ide uz pipojla....nekako ide i gotovo....ako se bude bunijo ne šljivim ga  Omilite pjesme forumasa - Page 6 11484130 

maybe moze proc, znam sto volim ali ne znam bas koja bi me piesma odredila...Omilite pjesme forumasa - Page 6 684758713
pa teško mi je naći nešto šta je 100% viđenje nekoga od vas....nabacim pjesme,izvođače koji me asociraju nečim.....može biti emocija,može biti tekst,energija,ozračje....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:23

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

je  Omilite pjesme forumasa - Page 6 684758713  žena smirena, zna se izrazit da glava boli i nikad nikakvih histerija ... oooobožavala sam ju i uvijek mi je bilo žao da nije nastavila al prvi album joj je bio mrak dobar ... odličan ! ... baš ću ga preslušat cijelog ovih dana i to opetovano ... opet mi je sjela ko kec na zec

opet ti o Sinead...

baš, nju bih našamarala samo tako sa tim njenim buntovništvom bez razloga i nako mrzovoljnu ...  Omilite pjesme forumasa - Page 6 1523192931 

al evo još jedne predivne od tanite




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:25

gotovi ste sad ... udavit ću vas sa tanitom  Omilite pjesme forumasa - Page 6 3114667799 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 16.06.14 10:28

kišna glista je napisao/la:gotovi ste sad ... udavit ću vas sa tanitom  Omilite pjesme forumasa - Page 6 3114667799 


odi tamo na Jukebox pa je pustaj, ovdje je tema psihoprofiliranje forumasa kroz piesme...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:34

Kad smo vec kod muzike, veceras je koncert Rolling Stones-a. Kada su karte pustene u prodaju vec u prvom satu je prodato vise od 55000 ulaznica. Nisam nikada bila neki bas veliki ljubitelj, ali mi je sad malo zao sto nisam kupila ulaznice. Omilite pjesme forumasa - Page 6 Rrnmed Dobar je to bend, a i vec su jako stari. Ko zna da li cu opet imati priliku da ih slusam uzivo.


Inace, forum steka, bas-bas.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:34

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:gotovi ste sad ... udavit ću vas sa tanitom  Omilite pjesme forumasa - Page 6 3114667799 


odi tamo na Jukebox pa je pustaj, ovdje je tema psihoprofiliranje forumasa kroz piesme...

pa to i radim ...i ja sam forumaš i psihoprofiliram se ko i uvijek  Omilite pjesme forumasa - Page 6 3084372643 




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:42

fala na profiliranju....  Omilite pjesme forumasa - Page 6 3084372643   Omilite pjesme forumasa - Page 6 11484130 


Zdapi



Biesna Glista



Taja



Yehudi



Velika Maca   Omilite pjesme forumasa - Page 6 3114667799 



Lasta



Alhambra



Moica



....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:44

Vec me dva puta izbacilo. Omilite pjesme forumasa - Page 6 Qnwg93
Ne znam da li drugima isto ovako steka.

Sto se tice te neke starije muzike, neke bendove, pevace ili pevacice, ne mogu videti ni nacrtane. Jedna od njih je Tanita Tikaram sa njenim vrlo muzevnim glasom. Onda Bryan Adams i pesma koja je isla u filmu Robin Hood. Pa Meatloaf (nadam se da sam ime benda dobro napisala), pa raznorazni decacki bendovi tipa New Shits on the Block, Westlife ili kako se vec to cudo zvalo...Prestrashno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:45

CatClaw

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 16.06.14 10:48

Lenamalena


Tonac  Omilite pjesme forumasa - Page 6 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 6 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 22. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.