kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Omilite pjesme forumasa

Stranica 10 / 22. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next

Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 4:46


jebo te ova glista je fakat vjeshtica,,,bash sam pomislio kako da ovu Pizdinu temu izvrnem naopako u svoju korist a da on popizdi ,,,kad vidi ,,ona me preduhitrila sa istom idejom,,,tko ga jebe ,,nishta mi drugo ne preostaje nego pridruzit se,,sa pijesmitzama koje naj volim,Lako je vama iz Cro pushtat stranjske pijesmitze,,al' pizda li vam materina bezosjecajna,,,da vas natjeram da zivite pola zivota na ovom shugavom zapadu,,,pito bi vas za ukus i okus,,tak da,,,tko god mi eventualno napravi kaki komplejn ,,u startu cu ga poslat u pichku materinu,,jesmo se razmeli,,,jesmo,,,onda chkomite,,pa ja.. Omilite pjesme forumasa - Page 10 727654710  Omilite pjesme forumasa - Page 10 5591816  Omilite pjesme forumasa - Page 10 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 4:56


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 5:07

pizda je napisao/la:Lasta bilderka...







ma možeš mislit  Omilite pjesme forumasa - Page 10 3111943984  kako baš ta? 



P.S.  Leonu hvala, fora odabir pjesme. Omilite pjesme forumasa - Page 10 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 5:10

Ovo je moja energija,,njeznost i strast   Omilite pjesme forumasa - Page 10 3915147658  Omilite pjesme forumasa - Page 10 424959984  Omilite pjesme forumasa - Page 10 727654710 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 5:23


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 6:57

Lena je napisao/la:nemam pojma ,ali kod pomisli na moicu ova mi je prva došla u glavu....
hahaha pogođeno.. mogla bi mi biti himna  

prelijepa sjećanja me vežu uz ovu stvar...tufna, calipso u čepinu, dalas u dalju...uz ovo se plesalo do zore... isuse kad je to bilooooo 

a i pipi je pogodio... dramatično, romantično i... i tako  Omilite pjesme forumasa - Page 10 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 7:36

Vel'ka Maca je napisao/la:Je li leona... barbie  Omilite pjesme forumasa - Page 10 1523192931
Jesam ti tako lijepa ili tako glupa  Omilite pjesme forumasa - Page 10 1523192931  Omilite pjesme forumasa - Page 10 1523192931

Come on barbie, lets go party.. tcn, tcn, cn...

ma............

















































liepa..... naravno
 Omilite pjesme forumasa - Page 10 1658420748   Omilite pjesme forumasa - Page 10 3114667799 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 17.06.14 7:43

zingaro je napisao/la:Ovo je moja energija,,njeznost i strast   Omilite pjesme forumasa - Page 10 3915147658  Omilite pjesme forumasa - Page 10 424959984  Omilite pjesme forumasa - Page 10 727654710 


ko te pita, ti moras druge profilirati kroz glazbu a ne sebe egocentriku jedan...egotriperasu...Omilite pjesme forumasa - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 17.06.14 7:46

Glista, napisala ti Ligea tekst pjesme koja ti je namjenita. U textu se jako cesto spominje fa fa fa fa fa fa fa...pa mislim da ti je htjela imputirati oralni seks...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 7:56

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ovo je moja energija,,njeznost i strast   Omilite pjesme forumasa - Page 10 3915147658  Omilite pjesme forumasa - Page 10 424959984  Omilite pjesme forumasa - Page 10 727654710 


ko te pita, ti moras druge profilirati kroz glazbu a ne sebe egocentriku jedan...egotriperasu...Omilite pjesme forumasa - Page 10 684758713

dobar mu onaj dio sa deep purpleom....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 17.06.14 8:01

leon je napisao/la:
pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ovo je moja energija,,njeznost i strast   Omilite pjesme forumasa - Page 10 3915147658  Omilite pjesme forumasa - Page 10 424959984  Omilite pjesme forumasa - Page 10 727654710 


ko te pita, ti moras druge profilirati kroz glazbu a ne sebe egocentriku jedan...egotriperasu...Omilite pjesme forumasa - Page 10 684758713

dobar mu onaj dio sa deep purpleom....

normalno ali najprije nek profilira druge pa onda moze i sebe iako, onaj ko slusa Parni valjak mi ne izgleda vjerodostojan ljubitelj Deep Purplea...Omilite pjesme forumasa - Page 10 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 9:17

pizda je napisao/la:Glista, napisala ti Ligea tekst pjesme koja ti je namjenita. U textu se jako cesto spominje fa fa fa fa fa fa fa...pa mislim da ti je htjela imputirati oralni seks...

ne me zezat ? a ona to meni išla meni i tekst one piesmice stavit koju mi je namijenila ?  Omilite pjesme forumasa - Page 10 984513234 
ha ha ha ... ajd dobro ... neka ... al nije trebala ...  Omilite pjesme forumasa - Page 10 1619348112  jebote, meni su TH bili nekad ne top bend nego mi je i david byrne u toj fazi bio jedan od omiljenih autora pjesmica baš zato jer se bavio podsvjesnim što je ajmo reć meni oduvijek bila zanimljiva tema .... njegove tekstove ne da znam nego sam ih i proučavala gušta radi ... a zašto je ona to meni išla stavljati ? mislila da ne znam kako idu riječi ?  Omilite pjesme forumasa - Page 10 1523192931 

ma, bolje da mi ni ne odgovoriš ... iskreno, ne zanima me

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 17.06.14 9:29

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:Glista, napisala ti Ligea tekst pjesme koja ti je namjenita. U textu se jako cesto spominje fa fa fa fa fa fa fa...pa mislim da ti je htjela imputirati oralni seks...

ne me zezat ? a ona to meni išla meni i tekst one  piesmice stavit  koju mi je namijenila  ?  Omilite pjesme forumasa - Page 10 984513234 
ha ha ha ... ajd dobro ... neka ... al nije trebala ...  Omilite pjesme forumasa - Page 10 1619348112  jebote, meni su TH bili nekad ne top bend nego mi je i david byrne u toj fazi bio jedan od omiljenih autora pjesmica baš zato jer se bavio podsvjesnim što je ajmo reć meni oduvijek bila zanimljiva tema .... njegove tekstove ne da znam nego sam ih i proučavala gušta radi  ... a zašto je ona to meni išla stavljati ? mislila da ne znam kako idu riječi ?  Omilite pjesme forumasa - Page 10 1523192931 

ma, bolje da mi ni ne odgovoriš ... iskreno, ne zanima me

pa stavila jer je valjda mislila da ne znas text. Sta ti mislis da svi znaju kako su ti TH bili omiljeni kao i Sinead i kako sve znas napamet...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 9:30

pizda je napisao/la:

pa stavila jer je valjda mislila da ne znas text. Sta ti mislis da svi znaju kako su ti TH bili omiljeni kao i Sinead i kako sve znas napamet...

pa dobro ako mi je stavila klip, valjda joj je jasno da razumijem šta čovjek pjeva ... pa ne pjeva na japanskom  Omilite pjesme forumasa - Page 10 11484130  jest da pričam na kičn engleskom al poprilično razumijem i one koji ga pričaju tečno

ajoj ajoj ajoj ajo ... sad mi palo na pamet ... a ona nije shvatila onu moju igru riječi nakon si mi reko koju pjesmu mi je posvetila ... ajd, nećemo više o tome jer ako sam pogodila, morat ću u svoju šumu   Omilite pjesme forumasa - Page 10 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 17.06.14 9:38

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa stavila jer je valjda mislila da ne znas text. Sta ti mislis da svi znaju kako su ti TH bili omiljeni kao i Sinead i kako sve znas napamet...

pa dobro ako mi je stavila klip, valjda joj je jasno da razumijem šta čovjek pjeva ... pa ne pjeva na japanskom  Omilite pjesme forumasa - Page 10 11484130  jest da pričam na kičn engleskom al poprilično razumijem i one koji ga pričaju tečno

ajoj ajoj ajoj ajo ... sad mi palo na pamet ... a ona nije shvatila onu moju igru riječi nakon si mi reko koju pjesmu mi je posvetila ... ajd, nećemo više o tome jer ako sam pogodila, morat ću u svoju šumu   Omilite pjesme forumasa - Page 10 11484130 

nesto je spomenila da si psihoticna...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 9:42

pizda je napisao/la: kako sve znas napamet...

inače, malo pjesmica znam napamat, iskreno, niti jednu jer nisam nikad pjevala ... to je mojim curama malo čudno jer one nauče sve ... al zapamtim smisao ... a pogotovo ako se radi o meni omiljenoj pjesmi ... sad sam se sjetila da sam nekoć na juboksu imala i fazu TH-a ... al to je bilo davno ... dok sam se razvodila vrtile su mi se burning down the house i once in a life time da me održi u stanju napetosti i da ne popustim kod svojih uvjeta jerbo mrzim ikom išta uvjetovati al tada sam morala ostat našpanana a ne bit popustljiva ... eto, tako ja pamtim piesmice ... zašto mi je bila triger ... oni su mi nako bili za podizanje fajterskog enerđija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 9:44

pizda je napisao/la:

nesto je spomenila da si psihoticna...

ima pravo ... popravo sam psihotična  Omilite pjesme forumasa - Page 10 3114667799  jebote, sjetila sam se kad sam dromsici rekla da ne može kod mene jer bih joj išla na živce svojom mirnoćom .... a fakat je tako ... ja one koji vole bit nervozni ubijem u pojam što sam rijetko nervozna ... ide im na živce vidjet nekoga tko se rietko nervira a pogotovo ne oko sitnica ... zato je i dija prošvikala sa mnom ... ona me ilala htjela naljutit al nije išlo  a meni nije bilo jasno zašto je ona ljuta Omilite pjesme forumasa - Page 10 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 17.06.14 9:45

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la: kako sve znas napamet...

inače, malo pjesmica znam napamat, iskreno, niti jednu jer nisam nikad pjevala  ... to je mojim curama malo čudno jer one nauče sve ... al zapamtim smisao ... a pogotovo ako se radi o meni omiljenoj pjesmi ... sad sam se sjetila da sam nekoć na juboksu imala i fazu TH-a ... al to je bilo davno ... dok sam se razvodila vrtile  su mi se  burning down the house i once in a life time da me održi u stanju napetosti i da ne popustim kod svojih uvjeta jerbo mrzim ikom išta uvjetovati al tada sam morala ostat našpanana a ne bit popustljiva ... eto, tako ja pamtim piesmice ... zašto mi je bila triger ... oni su mi nako bili za podizanje fajterskog enerđija  

TH su mi uvijek bili jedan od najodvratnijih bandova. Pretenciozni a suplji i textualno a pogotovo glazbeno sa onim tralala elektronskim pjesmama. Rijetko vidjeni antitalenti, sto godina svirali a nikako da nauce svirat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 9:49

a fala ligeji što me podsjetila na još jedan moj omiljeni bend ... preprejebeno su dobro al ima i odličnih novih stvari david byrna kad je i on ko sting eksperimetisao sa paganskim melosima ... saćuja opet sebe isprofilirat da cigi srce zaigra od sreće a  tebi za kaznu jer si mi skinuo moju piesmicu  

za početak nešto veselo



 Omilite pjesme forumasa - Page 10 1521376178


Zadnja promjena: kišna glista; 17.06.14 9:57; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 9:51

pizda je napisao/la:
TH su mi uvijek bili jedan od najodvratnijih bandova. Pretenciozni a suplji i textualno a pogotovo glazbeno sa onim tralala elektronskim pjesmama. Rijetko vidjeni antitalenti, sto godina svirali a nikako da nauce svirat...

pa ne čudim se da se tebi ne sviđaju ... nisu bili romatični niti malo  Omilite pjesme forumasa - Page 10 11484130  a i eksperimetirali su pa su svirali i na raznim kuhinjskim aparatima koje čuješ u pozadini ... ti ne voleš eksperimente ni u modi pa tako ni u mujsci ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 17.06.14 10:00

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
TH su mi uvijek bili jedan od najodvratnijih bandova. Pretenciozni a suplji i textualno a pogotovo glazbeno sa onim tralala elektronskim pjesmama. Rijetko vidjeni antitalenti, sto godina svirali a nikako da nauce svirat...

pa ne čudim se da se tebi ne sviđaju ... nisu bili romatični niti malo  Omilite pjesme forumasa - Page 10 11484130  a i eksperimetirali su pa su svirali i na raznim kuhinjskim aparatima koje čuješ u pozadini ... ti ne voleš eksperimente ni u modi pa tako ni u mujsci ...

poanta je u tome sto je to najobicniji pop band sa trivijalnim pjesmicama koji je ko fol nesto experimentirao a nikom nije jasno sto su to izexperimentirali....
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 10:00

pobježe pizda ... ajd dobro, onda ću mu stavit onu njegovu pa se možda vrati ... istina, ovo je malo melodijoznije od TH  Omilite pjesme forumasa - Page 10 11484130 



riječi mu neću stavljat jer znam da ih zna napamet i pjevuši stalno  Omilite pjesme forumasa - Page 10 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 10:01

pizda je napisao/la:

poanta je u tome sto je to najobicniji pop band sa trivijalnim pjesmicama koji je ko fol nesto experimentirao a nikom nije jasno sto su to izexperimentirali....

pa kuhinjskim aparatima, rekoh ... i oni su kurcu svirali po kuhinji  Omilite pjesme forumasa - Page 10 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  pizda 17.06.14 10:04

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

poanta je u tome sto je to najobicniji pop band sa trivijalnim pjesmicama koji je ko fol nesto experimentirao a nikom nije jasno sto su to izexperimentirali....

pa kuhinjskim aparatima, rekoh ... i oni su kurcu svirali po kuhinji  Omilite pjesme forumasa - Page 10 1523192931

pa jebiga, Pink Floyd su jos 68-me nabijali po praznim zicama gitare po 20 minuta i svirali na bocama, tepisonima i termoforima. Cime je to rezultiralo? Nicim jer ko sto vidimo niko ne svira na slicnim instrumentima Omilite pjesme forumasa - Page 10 684758713 a Pink Floyd su postali pravi band kad su poceli svirati pravu muziku...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Gost 17.06.14 10:08

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
TH su mi uvijek bili jedan od najodvratnijih bandova. Pretenciozni a suplji i textualno a pogotovo glazbeno sa onim tralala elektronskim pjesmama. Rijetko vidjeni antitalenti, sto godina svirali a nikako da nauce svirat...

pa ne čudim se da se tebi ne sviđaju ... nisu bili romatični niti malo  Omilite pjesme forumasa - Page 10 11484130  a i eksperimetirali su pa su svirali i na raznim kuhinjskim aparatima koje čuješ u pozadini ... ti ne voleš eksperimente ni u modi pa tako ni u mujsci ...

meni je I ovaj dejvidić supač... on mi je muška Madonna  Omilite pjesme forumasa - Page 10 3997187549 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Omilite pjesme forumasa - Page 10 Empty Re: Omilite pjesme forumasa

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 22. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 22  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.