kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

reclame.....

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

reclame..... Empty reclame.....

Postaj  Lena 20.06.14 7:32

kako smo postali društvo koje reagira samo na podražaje tipa debilna reklama ovaj slučaj je onako pravi školski....
reklama (jedna od mnogih debilnih ) vip-a je digla puno prašine,a prvi su jače reagirali penzioneri....ali mislim da je većini debilna....meni je  reclame..... 11484130 
no eto novo je pravilo da je reklama dobra samo ako nekoga uvrijedi,raspizdi i sl.
šta mislite o reklamama i možemo li živjeti bez njih?danas je to jedno ogrmono tržište koje vrijedno sugerira da se mora imati,kupiti....makar nam većina toga ne treba  reclame..... 11484130 

http://www.index.hr/black/clanak/umirovljenike-raspizdila-vipova-reklama/755229.aspx
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 20.06.14 7:37

Lena je napisao/la:kako smo postali društvo koje reagira samo na podražaje tipa debilna reklama ovaj slučaj je onako pravi školski....
reklama (jedna od mnogih debilnih ) vip-a je digla puno prašine,a prvi su jače reagirali penzioneri....ali mislim da je većini debilna....meni je  reclame..... 11484130 
no eto novo je pravilo da je reklama dobra samo ako nekoga uvrijedi,raspizdi i sl.
šta mislite o reklamama i možemo li živjeti bez njih?danas je to jedno ogrmono tržište koje vrijedno sugerira da se mora imati,kupiti....makar nam većina toga ne treba  reclame..... 11484130 

http://www.index.hr/black/clanak/umirovljenike-raspizdila-vipova-reklama/755229.aspx

pa, oduvijek je bilo tak s reklamama..... kupi me....

reclame..... 1399


Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Lena 20.06.14 7:40

leon je napisao/la:


pa, oduvijek je bilo tak s reklamama..... kupi me....

reclame..... 1399

ma je,naravno,samo ja imam osjećaj da je minutaža sve veća,bombardiranje sa svih strana sve češće.....
ekv - jes!!!
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 20.06.14 7:47

Lena je napisao/la:
ma je,naravno,samo ja imam osjećaj da je minutaža sve veća,bombardiranje sa svih strana sve češće.....
ekv - jes!!!

vrijeme je brže.... sve je prilagođeno tome....
live fast.... die young....  reclame..... 11484130 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 20.06.14 8:01

Lena je napisao/la:kako smo postali društvo koje reagira samo na podražaje tipa debilna reklama ovaj slučaj je onako pravi školski....
reklama (jedna od mnogih debilnih ) vip-a je digla puno prašine,a prvi su jače reagirali penzioneri....ali mislim da je većini debilna....meni je  reclame..... 11484130 
no eto novo je pravilo da je reklama dobra samo ako nekoga uvrijedi,raspizdi i sl.
šta mislite o reklamama i možemo li živjeti bez njih?danas je to jedno ogrmono tržište koje vrijedno sugerira da se mora imati,kupiti....makar nam većina toga ne treba  reclame..... 11484130 

http://www.index.hr/black/clanak/umirovljenike-raspizdila-vipova-reklama/755229.aspx

nevjerojatno iritantna reklama, ali ne zato što vrijeđa (?), nego zato što pokazuješ svu raskođ tog glupog, jebenog puberteta... joj, kako su glupi... I još ponosni... grrrr

sve bi ja to tukla...  reclame..... 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Lena 20.06.14 11:11

Vel'ka Maca je napisao/la:
Lena je napisao/la:kako smo postali društvo koje reagira samo na podražaje tipa debilna reklama ovaj slučaj je onako pravi školski....
reklama (jedna od mnogih debilnih ) vip-a je digla puno prašine,a prvi su jače reagirali penzioneri....ali mislim da je većini debilna....meni je  reclame..... 11484130 
no eto novo je pravilo da je reklama dobra samo ako nekoga uvrijedi,raspizdi i sl.
šta mislite o reklamama i možemo li živjeti bez njih?danas je to jedno ogrmono tržište koje vrijedno sugerira da se mora imati,kupiti....makar nam većina toga ne treba  reclame..... 11484130 

http://www.index.hr/black/clanak/umirovljenike-raspizdila-vipova-reklama/755229.aspx

nevjerojatno iritantna reklama, ali ne zato što vrijeđa (?), nego zato što pokazuješ svu raskođ tog glupog, jebenog puberteta... joj, kako su glupi... I još ponosni... grrrr

sve bi ja to tukla...  reclame..... 1523192931 

ostarila si  reclame..... 11484130 
meni je iritantna iz razloga jer se reklamira kupovina njihovih tableta,paketa,paketića,a kao svi to moraju imati,a sve će mama i tata platit....jebo te sitnice kao šta je ko će to financirat  reclame..... 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  pizda 20.06.14 12:31

meni je ona fraza kako je svaka reklama koja poluci reakciju ispunila cilj, samo frazetina. Dobra reklama je ona koja privuce ljude da kupe odredjeni proizvod ali po dobrom, starom obicaju, kod ljudskog roda prevladava forma a ne sadrzaj. Recimo, u onaj Tele2 ne bih isao ni da sam imao namjeru bas zbog one glupe ovce i jos gluplje reklame. Jednostavno se rukovodis onim, kakva reklama, takav i projizvod.
Sto se tice ove debilane za Vip paket (ako se ne varam), glupost na n-tu. Neki usiljeni pubertetlije, ima i gej medju njima tako da vidimo kako se danasnja mladez ne obazire na seksualne, vjerske, rasne, nacijonalne itd. razlike i neinventivna suplja spika. Pogotovo uzevsi sto danasnja mladez i te kako mrzi razlike svake vrste, prebraja krvna zrnca, premlacuje gejeve u silnoj zelji da pokazu kako oni to nisu itd. itd. Dakle, debilana krace receno a onoj tupaci koja izjavljuje "pa necu valjda citav zivot provesti u istoj firmi" jedino dajem za pravo. Obzirom na situaciju, nece nikad ni dobit posao pa se ne mora sekirat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Lena 20.06.14 13:42

pizda je napisao/la:meni je ona fraza kako je svaka reklama koja poluci reakciju ispunila cilj, samo frazetina.  Dobra reklama je ona koja privuce ljude da kupe odredjeni proizvod ali po dobrom, starom obicaju, kod ljudskog roda prevladava forma a ne sadrzaj. Recimo, u onaj Tele2 ne bih isao ni da sam imao namjeru bas zbog one glupe ovce i jos gluplje reklame. Jednostavno se rukovodis onim, kakva reklama, takav i projizvod.
Sto se tice ove debilane za Vip paket (ako se ne varam), glupost na n-tu. Neki usiljeni pubertetlije, ima i gej medju njima tako da vidimo kako se danasnja mladez ne obazire na seksualne, vjerske, rasne, nacijonalne itd. razlike i neinventivna suplja spika. Pogotovo uzevsi sto danasnja mladez i te kako mrzi razlike svake vrste, prebraja krvna zrnca, premlacuje gejeve u silnoj zelji da pokazu kako oni to nisu itd. itd. Dakle, debilana krace receno a onoj tupaci koja izjavljuje "pa necu valjda citav zivot provesti u istoj firmi" jedino dajem za pravo. Obzirom na situaciju, nece nikad ni dobit posao pa se ne mora sekirat...
ma ja bi ukinula reklame.....neka se dobar glas čuje iz prve ruke....ono  nešto je dobro,pa onda preporučiš poznaniku nešto kao dobro....ako mu treba naravno...
no dobro reklame su danas velika lova i zna se već kako to sve ide.....te sponzori,te ovo,ono....
slagali se mi ili ne nažalost kad se i digne neka frka oko reklame nakon toga se uglavnom i profitira.....
ne spominji mi ovcu gregora pliz reclame..... 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 20.06.14 14:11

pizda je napisao/la:meni je ona fraza kako je svaka reklama koja poluci reakciju ispunila cilj, samo frazetina.  Dobra reklama je ona koja privuce ljude da kupe odredjeni proizvod ali po dobrom, starom obicaju, kod ljudskog roda prevladava forma a ne sadrzaj. Recimo, u onaj Tele2 ne bih isao ni da sam imao namjeru bas zbog one glupe ovce i jos gluplje reklame. Jednostavno se rukovodis onim, kakva reklama, takav i projizvod.
Sto se tice ove debilane za Vip paket (ako se ne varam), glupost na n-tu. Neki usiljeni pubertetlije, ima i gej medju njima tako da vidimo kako se danasnja mladez ne obazire na seksualne, vjerske, rasne, nacijonalne itd. razlike i neinventivna suplja spika. Pogotovo uzevsi sto danasnja mladez i te kako mrzi razlike svake vrste, prebraja krvna zrnca, premlacuje gejeve u silnoj zelji da pokazu kako oni to nisu itd. itd. Dakle, debilana krace receno a onoj tupaci koja izjavljuje "pa necu valjda citav zivot provesti u istoj firmi" jedino dajem za pravo. Obzirom na situaciju, nece nikad ni dobit posao pa se ne mora sekirat...

vipove reklame su uvijek takve - pune ulickanih, nestvarnih faca... svi su lijepi, ne prde, ne smrde... ko da si ih ti pravijo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  orion 20.06.14 20:08

živčana sam na samu pomisao na reklame ... ili iritantne ili  dosadne, uvijek ih prikazuju u krivo vrijeme  reclame..... 1715007743

nešto najiritantnije je crna ovca,  najblesavije da je oprana pervolom ....

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 21.06.14 9:44

http://www.kulturpunkt.hr/content/hip-kapitalizam-jede-svoju-djecu

....."Na kraju bih kao potencijalni kupac iskoristio ovu priliku i parafraziravši cijelu kampanju, poslao otvoreni SMS VIP-u: Skrajam svijet bez nove VIPme Zakon! tarife. Zato što sam čovjek, a vi niste. A vi niste. Niste. Sori, al neko vam je to trebao reći."


Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Lena 21.06.14 11:08

dobar članak.....
još da kažem da mi se gadi današnja "ispoliranost" svega.....kreme protiv bora (uglavnom) reklamiraju djevojke u 20-tim...ajde ima neka iznimka......boje za kosu reklamiraju vrhunski našminkane i lutkaste manekanke.....a tek naslovnice ne treba ni spominjat....te žene,djevojke nemaju mrlje nigdje na tijelu  reclame..... 11484130 
estetiziranost bez falinge do krajnjih granica meni je gadljiva......lutke nisu ljudi.....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  baaab 21.06.14 11:21

jel ti to nova cura?


neeee....oprana je pervolom...

 reclame..... 11484130

_________________
...napad chiwuawe je bio kratak i smrtonosan....
baaab
baaab

Broj postova : 792
Join date : 22.09.2012
Age : 59

[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Lena 22.06.14 7:00

baaab je napisao/la:jel ti to nova cura?


neeee....oprana je pervolom...

 reclame..... 11484130
 reclame..... 11484130  to je otprilike to.....pervol uvijek pri ruci,a cura postojana  reclame..... 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  pizda 23.06.14 10:57

baaab je napisao/la:jel ti to nova cura?


neeee....oprana je pervolom...

 reclame..... 11484130

 reclame..... 1523192931 ..i jos lijepo mirise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 01.07.14 19:15

dobra reklama iako su always ulošci zakurac  reclame..... 684758713 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 01.07.14 19:21

danas sam imala sreću naletit na dobrog dobavljača domaćeg sira koji je voljan svakih deset dana donosit mi ga doslovno do kuće pa se sjetih još jedne super reclame ... šteta što degui ne jedu sir ... ponekad bi im dobro došao  reclame..... 11484130 




Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 01.07.14 19:46

kišna glista je napisao/la:dobra reklama iako su always ulošci zakurac  reclame..... 684758713 


Alvejz su meni omiljeni ulosci.... volim taj plastican stih zasticenosti  reclame..... 11484130 

A reklama mi je preangazirana, prepametna, preambiciozna, prepateticna i u konacnici - dosadna...
Al je zato mishko - pun pogodak  reclame..... 11484130 

Meni je super ona stara reklama za skole stranih jezika gdje neki svabo sjedi kraj radio stanice u luckoj kapetaniji i prima poruku od nekih engleza: vi ar sinking!!!!!! Vi ar sinking!!!!!!!
Na sta on pitanjem odgovara: vot ar ju sinking abaut?  reclame..... 1619348112  reclame..... 1619348112  reclame..... 1619348112 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  taja 01.07.14 20:21

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dobra reklama iako su always ulošci zakurac  reclame..... 684758713 


Alvejz su meni omiljeni ulosci.... volim taj plastican stih zasticenosti  reclame..... 11484130 

A reklama mi je preangazirana, prepametna, preambiciozna, prepateticna i u konacnici - dosadna...
Al je zato mishko - pun pogodak  reclame..... 11484130 

Meni je super ona stara reklama za skole stranih jezika gdje neki svabo sjedi kraj radio stanice u luckoj kapetaniji i prima poruku od nekih engleza: vi ar sinking!!!!!! Vi ar sinking!!!!!!!
Na sta on pitanjem odgovara: vot ar ju sinking abaut?  reclame..... 1619348112  reclame..... 1619348112  reclame..... 1619348112 
jesu plastični al sumi definitivno najbolji, nejnepropuštajući  reclame..... 11484130
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 01.07.14 20:56

Najbolji, baz konkurencije... iako mi prije ne misle tako.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 0:19

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:dobra reklama iako su always ulošci zakurac  reclame..... 684758713 


Alvejz su meni omiljeni ulosci.... volim taj plastican stih zasticenosti  reclame..... 11484130 

A reklama mi je preangazirana, prepametna, preambiciozna, prepateticna i u konacnici - dosadna...
Al je zato mishko - pun pogodak  reclame..... 11484130 



a štajaznam ... mene je ta reklama vratila u moje djetinjstvo i mladenaštvo kad me se probalo na svu silu ubaciti u neki općeprihvaćeni žemski kliše udarajući na moju "ženstvenost" i šta bi ona trebala bit pa se nisam dala da mi drugi određuju šta je ženstveno ( da ga jebeš, meni nije ženstveno bit mimozasta i trčat ko da ti je kuruza u dupetu pa te mora cijeli svijet spašavat ) ... jebo ti ženu koja se ne zna izborit za sebe ... matrijarkat rulz ..zato mi je valjda sjelo više neg always ulošci koju su natopiti raznim otrovnim kemikalijama na koje sam alergična ko i na sve druge sintetičke kemikalije i droge ... al kužim da to može bit dosadno i patetično

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 4:56


Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 5:01

Vel'ka Maca je napisao/la:Najbolji, baz konkurencije... iako mi prije ne misle tako.
Josh da si opisala koji papir koristish nakon sranja,,,pricha bi bila kompletna  reclame..... 167558484  reclame..... 727654710  Emaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... reclame..... 3915147658  reclame..... 424959984 


Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 7:48

zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Najbolji, baz konkurencije... iako mi prije ne misle tako.
Josh da si opisala koji papir koristish nakon sranja,,,pricha bi bila kompletna  reclame..... 167558484  reclame..... 727654710  Emaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... reclame..... 3915147658  reclame..... 424959984 


miško, troslojna zewa mazi moje dupe, isključivo...
sam ti pitaj, sve šta te zanima...

naime, sve što je ljudsko nije mi strano reclame..... 3015220106

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Gost 02.07.14 8:16

Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Najbolji, baz konkurencije... iako mi prije ne misle tako.
Josh da si opisala koji papir koristish nakon sranja,,,pricha bi bila kompletna  reclame..... 167558484  reclame..... 727654710  Emaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... reclame..... 3915147658  reclame..... 424959984 


miško, troslojna zewa mazi moje dupe, isključivo...
sam ti pitaj, sve šta te zanima...

naime, sve što je ljudsko nije mi strano reclame..... 3015220106
shutaj se ti floskulama koliko hocesh,,,ali sve ljudsko nije normalnoo,,,tak da,,,okachi tu floskulu pizdi na uvo bit ce ti nako debel ljepshi:reclame..... 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

reclame..... Empty Re: reclame.....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.