kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PROFILIRANJE.

Stranica 1 / 11. 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down

PROFILIRANJE. Empty PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 5:33

Dopizdilo mi je da vas chitam u razlichitim situacijama i raspolozenjima,,,odluchio sam da se konachno obrachunamo  jedni sa drugima i konachno kazemo,,bobu bob ,,,popu kuratz od ofce..Daklem kaj mislite o forumashima,,,kaj vas jebe kod njih,,,kaj vam smeta i kaj vas rajca,,jebaji ga,,,ovo je iskrena tema i tako se ponashajte,,,nema foliranja i mijaukanja,,,nego drito medju ochi,,ovu sam temu otvorio kao eksperiment da vidim tko ima muda a tko jajnike.ajmo ,,morete profilirati prvog mene,,,ali samo da je iz srca i iskreno..ja cu se ukljuchiti kasnije i profilirati samo one koji se pojave na ovoj temi,,,ostale cu ignorirati kao nepocudne elemente koje boli kuratz za tudjim mishljenjem,, PROFILIRANJE. 167558484  PROFILIRANJE. 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 6:05

o, super temica ... ovakve najvolim ujutro i čitat i na njima pisat dok pijem jutarnju kavu ... PROFILIRANJE. 1040131347 

mislim da ti previše foliraš i mijaučeš i to toliko dugo i ustrajno radiš da sam jedno vrijeme mislila da niti ne postojiš .... mislim, mislila sam da ne postojiš kao forumaš nego da si moj klon jerbo si jedno vrijeme piso i zajebavo ljude na netu po istoj recepturi ko što sam ja to radila pod drugim nickovima na chatu kad sam tek upoznala sve čari interpleta  PROFILIRANJE. 11484130  morala sam proć sate i sate psikoterapije da me drugi ubijede da ja nisam ti a za obrnuto mi se živo jebe, ti komotno možeš misliti da si ti ja. to mi uopće ne bi smetalo ...eto, toliko o tebi  PROFILIRANJE. 11484130 

ne moraš mi uzvratit na jednak način jerbo me boli kurac za tvoje mišljenje  PROFILIRANJE. 11484130 al možeš svakako to učiniti radi forumske dinamike

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 6:20

a ima još jedna stvar koju sam zaboravila napisat a tiče se same teme


meni je dopizdilo čitat kako je nekom dopizdilo čitat nas pa i u moje ime odlučuje da je meni netko il nešto dopizdio ... jebote, kako ti može na forumu išta dopizdit osim ako se malo il nikako piše ? ako mi nešto nije zanimljivo, preskočim a taj kojeg sam preskočila kaže hop ... nije mi zbog toga itko dopizdilo/la/jo

čuj, Ti odlučijo da se MI svi obračunamo jer je tebi dopizdilo čitati ... a jebote, pametne odluke pred spavanje .. pa ne čitaj ono šta ti je dopizdilo ... zaobiđi !  PROFILIRANJE. 3114667799 

tako ću i ja od sada odlučivat u ime drugih ... evo, moja prva odluka bi bila da sam odlučila da ti nemaš pravo odlučit u moje ime išta pa ni u virtuali ... štaš sad ? a ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Lena 06.07.14 6:21

zingaro je napisao/la:Dopizdilo mi je da vas chitam u razlichitim situacijama i raspolozenjima,,,odluchio sam da se konachno obrachunamo  jedni sa drugima i konachno kazemo,,bobu bob ,,,popu kuratz od ofce..Daklem kaj mislite o forumashima,,,kaj vas jebe kod njih,,,kaj vam smeta i kaj vas rajca,,jebaji ga,,,ovo je iskrena tema i tako se ponashajte,,,nema foliranja i mijaukanja,,,nego drito medju ochi,,ovu sam temu otvorio kao eksperiment da vidim tko ima muda a tko jajnike.ajmo ,,morete profilirati prvog mene,,,ali samo da je iz srca i iskreno..ja cu se ukljuchiti kasnije i profilirati samo one koji se pojave na ovoj temi,,,ostale cu ignorirati kao nepocudne elemente koje boli kuratz za tudjim mishljenjem,, PROFILIRANJE. 167558484  PROFILIRANJE. 167558484

zašto dopizdilo,pa ljudi smo....možemo bit i okej i ne okej.....ce la vie  PROFILIRANJE. 11484130 
koliko eksperimenata....doće mi pološe od eksperimentiranja..... PROFILIRANJE. 1619348112 
mislim svašta....ajde kad si navalijo možemo i o tebi  PROFILIRANJE. 11484130 
već sam pisala šta mislim o tebi,al si zaboravijo garant....dakle radoznao tip......iz priloženog se vidi da voliš bacat udice i onda čekat reakcije....jel tak  PROFILIRANJE. 1523192931 
maštovit i onako dosta širokih interesa....voliš i mijenjah ruho (karakterno) povremeno isto da bi dobio nekakvu reakciju,pa nešto i zaključio o drugima.....
mislim da si i površan u nekim segmentima,a i da namjerno nisko udariš i onda se zabavljaš.....
dobra je stvar da se propituješ zercu...osjeti se to....PROFILIRANJE. 3601362807 
eto moy zingaro...malo smija malo suza  PROFILIRANJE. 1523192931 
a only hjumen kao i svi mi ostali  PROFILIRANJE. 3084372643 
mislim da će te ljudi slabo profilirat....dosadilo brate...sve se to već iznizalo,pa eto ja malo uz kišnu.....da se zabaviš  PROFILIRANJE. 2758896589 

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Lena 06.07.14 6:23

kišna glista je napisao/la:a ima još jedna stvar koju sam zaboravila napisat a tiče se same teme


meni je dopizdilo čitat kako je nekom dopizdilo čitat nas pa i u moje ime odlučuje da je meni netko il nešto dopizdio ... jebote, kako ti može na forumu išta dopizdit osim ako se malo il nikako piše  ? ako mi nešto nije zanimljivo, preskočim a taj kojeg sam preskočila kaže    hop ... nije mi zbog toga itko dopizdilo/la/jo

čuj, Ti odlučijo da se MI svi obračunamo jer je tebi dopizdilo čitati ... a jebote, pametne odluke pred spavanje .. pa ne čitaj ono šta ti je dopizdilo ... zaobiđi !  PROFILIRANJE. 3114667799 

tako ću i ja od sada odlučivat u ime drugih ... evo, moja prva odluka bi bila da sam odlučila da ti nemaš pravo odlučit u moje ime išta pa ni u virtuali ... štaš sad ? a ?
 PROFILIRANJE. 11484130  taman sam napisala da mislim da je svima dopizdilo profiliranje jer bar toga nije nikad falilo....ali ovako kad on baš hoće ajde miki!
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 6:30

saćemo ga odrat živog samo nek se ponovo pojavi na ovoj temi al neće ... nema ti on ni muda ni jajnike

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Lena 06.07.14 6:33

kišna glista je napisao/la:saćemo ga odrat živog samo nek se ponovo pojavi na ovoj temi al neće ... nema ti on ni muda ni jajnike
pjavit će se,al smo gaaaarant sve falile.....on je dubokouman i nježan.....uvijek rado pomaže ljudima oko sebe.....nasmijan i genijalan tip  PROFILIRANJE. 11484130 

a ne mogu još dugo....moram budit ostatak ukućana jer idemo na pljaž i brat višnje
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 6:40

a bokte jeste vješte s nožem.... aj glusta stalno dere lobanje, ali lenče  PROFILIRANJE. 3114667799 

sad se mislim da li da uzmem onu kilu soli ili tupu čakiju odmah ili da sačekam da se malo oporavi od ovog ranojutarnjeg deranja  PROFILIRANJE. 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 6:42

btw je napisao/la:a bokte jeste vješte s nožem.... aj glusta stalno dere lobanje, ali lenče  PROFILIRANJE. 3114667799 

sad se mislim da li da uzmem onu kilu soli ili tupu čakiju odmah ili da sačekam da se malo oporavi od ovog ranojutarnjeg deranja  PROFILIRANJE. 1523192931

pospi ga šečerom da mravi što prije dođu i učine svoje  PROFILIRANJE. 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Lena 06.07.14 6:42

btw je napisao/la:a bokte jeste vješte s nožem.... aj glusta stalno dere lobanje, ali lenče  PROFILIRANJE. 3114667799 

sad se mislim da li da uzmem onu kilu soli ili tupu čakiju odmah ili da sačekam da se malo oporavi od ovog ranojutarnjeg deranja  PROFILIRANJE. 1523192931

daj ti sutra....dok dođe sebi  PROFILIRANJE. 11484130 
a i maca će se javit,pa će onda bit više vrlina nego mana  PROFILIRANJE. 1619348112 
pozdrav....gibam na kupanac  PROFILIRANJE. 727654710 

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 6:47

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:a bokte jeste vješte s nožem.... aj glusta stalno dere lobanje, ali lenče  PROFILIRANJE. 3114667799 

sad se mislim da li da uzmem onu kilu soli ili tupu čakiju odmah ili da sačekam da se malo oporavi od ovog ranojutarnjeg deranja  PROFILIRANJE. 1523192931

pospi ga šečerom da mravi što prije dođu i učine svoje  PROFILIRANJE. 11484130 
a i lubanja ostaje čista...  PROFILIRANJE. 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 6:49

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:a bokte jeste vješte s nožem.... aj glusta stalno dere lobanje, ali lenče  PROFILIRANJE. 3114667799 

sad se mislim da li da uzmem onu kilu soli ili tupu čakiju odmah ili da sačekam da se malo oporavi od ovog ranojutarnjeg deranja  PROFILIRANJE. 1523192931

daj ti sutra....dok dođe sebi  PROFILIRANJE. 11484130 
a i maca će se javit,pa će onda bit više vrlina nego mana  PROFILIRANJE. 1619348112 
pozdrav....gibam na kupanac  PROFILIRANJE. 727654710 
dogovoreno... 
guštajte u prekrasnom dalmatinskom moru...o kako vam zavidim PROFILIRANJE. 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 6:59

btw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:a bokte jeste vješte s nožem.... aj glusta stalno dere lobanje, ali lenče  PROFILIRANJE. 3114667799 

sad se mislim da li da uzmem onu kilu soli ili tupu čakiju odmah ili da sačekam da se malo oporavi od ovog ranojutarnjeg deranja  PROFILIRANJE. 1523192931

pospi ga šečerom da mravi što prije dođu i učine svoje  PROFILIRANJE. 11484130 
a i lubanja ostaje čista...  PROFILIRANJE. 1523192931

tako je ... treba znat pustit prirodu da radi umjesto tebe  PROFILIRANJE. 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 16:45

zingaro je napisao/la:Dopizdilo mi je da vas chitam u razlichitim situacijama i raspolozenjima,,,odluchio sam da se konachno obrachunamo  jedni sa drugima i konachno kazemo,,bobu bob ,,,popu kuratz od ofce..Daklem kaj mislite o forumashima,,,kaj vas jebe kod njih,,,kaj vam smeta i kaj vas rajca,,jebaji ga,,,ovo je iskrena tema i tako se ponashajte,,,nema foliranja i mijaukanja,,,nego drito medju ochi,,ovu sam temu otvorio kao eksperiment da vidim tko ima muda a tko jajnike.ajmo ,,morete profilirati prvog mene,,,ali samo da je iz srca i iskreno..ja cu se ukljuchiti kasnije i profilirati samo one koji se pojave na ovoj temi,,,ostale cu ignorirati kao nepocudne elemente koje boli kuratz za tudjim mishljenjem,, PROFILIRANJE. 167558484  PROFILIRANJE. 167558484

Ja isto jako volim sebe, kao i ti  PROFILIRANJE. 11484130 
I mogla bi danima o svojoj velicanstvenoj sebi/meni PROFILIRANJE. 1523192931 PROFILIRANJE. 1523192931  PROFILIRANJE. 1523192931 
A volim i drugima reci sto misli o njima jedna velicanstvena... ali ljudi to uglavnom ne vole...
Mislim i da je prilicno zajednicko ovom forumu da se radi o skupu velicanstvenih... rijetko tko tu nema takvo misljenje o sebi... ali to je u neku ruku i pozeljno, zar ne... hihihi

S tobom u nekim stvarima, dijelim senzibilitet, u drugima - ne... tvoja mjuza o tebi prica da se radi o jednom pravom balkancu, temperamentnom, ponekad sirovom, ljubiteljem niskih strasti...
Ponekad si mi smijesan, poput malog djecaka, ne zelis se otkriti pa lupetas... previse se skrivas za moj ukus

Znas biti i volis biti prljav igrac i nisko udarati... bespotrebno...

Zajednicko nam je da volimo koketirati... a to je tako povrsno i pubertetski, ali benigno, pa sto da ne...
Premalo sebe dajes da bi dobio neki dublji osvrt a i nije te bilo na forumu kad sam ja intenzivno pratila tako da i tebe i urbicu slabo poznajem...

Sve u svemu i tebi bi dodijelila ulogu klauna... kao i sebi

E da, i dok ne poludis od ljubavi nemas pojma o istoj.... hahahahahahahahahaha

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  orion 06.07.14 18:03

kaj ćeš profilirati .... isprofilirali smo se tijekom svih ovih godina sve do u mali nokat ... jedino glistaČ čisti preparine slojeve  i ostavlja sako koske   PROFILIRANJE. 1523192931  ....  

I Macy  koja je kakti "nova" već je pustila korijenje da je cesta počela mjetimično pucati ...  PROFILIRANJE. 3111943984

_________________
imam dobar šešir
orion
orion

Broj postova : 5983
Join date : 22.09.2012

[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 20:49

sad će se zingaro ulovit za glavu kad vidi koliko mu se duša javilo na temu ... dao si bespotrebnog posla samo tako  PROFILIRANJE. 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 06.07.14 21:28

orion je napisao/la:kaj ćeš profilirati .... isprofilirali smo se tijekom svih ovih godina sve do u mali nokat ... jedino glistaČ čisti preparine slojeve  i ostavlja sako koske   PROFILIRANJE. 1523192931  ....  

I Macy  koja je kakti "nova" već je pustila korijenje da je cesta počela mjetimično pucati ...  PROFILIRANJE. 3111943984


Slažem se da je profiliranje na kultnima maksimalno izlizano. Glista baca smrdljive ješke, ali joj nešto slab ulov. Zingaro predlaže drugima da se međusobno profiliraju, mogao je sam krenut pa pljucat odreda, al lukavo neće. Sjećam se kad sam pročitala njegov prvi post kad sam bila mala, bi mi neugodno što to čitam  PROFILIRANJE. 1724307051  PROFILIRANJE. 1619348112 
S vremenom i njemu otupila oštrica. Eto što ljubav čini ljudima, mijenjaju se na bolje. Ma, svi se mi manje-više znamo. Koga se tu ima uopće za profilirati. Kultni su postali ko Tom i Jerry koji su se umorili od fajta.

PROFILIRANJE. Images?q=tbn:ANd9GcTBQtazbfZqz6LQugEyTphqMEjKTVFXCdnP3z1k6R4osW-n7RU1Ag

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 07.07.14 4:36

kišna glista je napisao/la:a ima još jedna stvar koju sam zaboravila napisat a tiče se same teme


meni je dopizdilo čitat kako je nekom dopizdilo čitat nas pa i u moje ime odlučuje da je meni netko il nešto dopizdio ... jebote, kako ti može na forumu išta dopizdit osim ako se malo il nikako piše  ? ako mi nešto nije zanimljivo, preskočim a taj kojeg sam preskočila kaže    hop ... nije mi zbog toga itko dopizdilo/la/jo

čuj, Ti odlučijo da se MI svi obračunamo jer je tebi dopizdilo čitati ... a jebote, pametne odluke pred spavanje .. pa ne čitaj ono šta ti je dopizdilo ... zaobiđi !  PROFILIRANJE. 3114667799 

tako ću i ja od sada odlučivat u ime drugih ... evo, moja prva odluka bi bila da sam odlučila da ti nemaš pravo odlučit u moje ime išta pa ni u virtuali ... štaš sad ? a ?
Slushaj ti mala divljakushoo...savjetujem ti uz jutarnju kavitzu da se opustish..kad popushish..odesh u more da se plahnesh pa ijopet tako,,,dok ne skuzish da ja nisam ti niti si ti ja,,pojma nemam kako netko ujutro more biti nadrkat,, PROFILIRANJE. 727654710  PROFILIRANJE. 167558484 ..Poshto si sama sebe isprofilirala ,,,ja se necu truditi,,kontam si,,,tko je jebe...kad je nestrpljiva,,E da zaboli me kuratz za tvoju odluku,,,tko te shta pitao taku zivchanu,,,,hahahhahahahahahhaa,,,ej ...pa barem ne trebam tebi crtati da se samo pokushavam zajebavat .. PROFILIRANJE. 3601362807  PROFILIRANJE. 3601362807  PROFILIRANJE. 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 07.07.14 4:40

Lena je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Dopizdilo mi je da vas chitam u razlichitim situacijama i raspolozenjima,,,odluchio sam da se konachno obrachunamo  jedni sa drugima i konachno kazemo,,bobu bob ,,,popu kuratz od ofce..Daklem kaj mislite o forumashima,,,kaj vas jebe kod njih,,,kaj vam smeta i kaj vas rajca,,jebaji ga,,,ovo je iskrena tema i tako se ponashajte,,,nema foliranja i mijaukanja,,,nego drito medju ochi,,ovu sam temu otvorio kao eksperiment da vidim tko ima muda a tko jajnike.ajmo ,,morete profilirati prvog mene,,,ali samo da je iz srca i iskreno..ja cu se ukljuchiti kasnije i profilirati samo one koji se pojave na ovoj temi,,,ostale cu ignorirati kao nepocudne elemente koje boli kuratz za tudjim mishljenjem,, PROFILIRANJE. 167558484  PROFILIRANJE. 167558484

zašto dopizdilo,pa ljudi smo....možemo bit i okej i ne okej.....ce la vie  PROFILIRANJE. 11484130 
koliko eksperimenata....doće mi pološe od eksperimentiranja..... PROFILIRANJE. 1619348112 
mislim svašta....ajde kad si  navalijo možemo i o tebi  PROFILIRANJE. 11484130 
već sam pisala šta mislim o tebi,al si zaboravijo garant....dakle radoznao tip......iz priloženog se vidi da voliš bacat udice i onda čekat reakcije....jel tak  PROFILIRANJE. 1523192931 
maštovit i onako dosta širokih interesa....voliš i mijenjah ruho (karakterno) povremeno isto da bi dobio nekakvu reakciju,pa nešto i zaključio o drugima.....
mislim da si i površan u nekim segmentima,a i da namjerno nisko udariš i onda se zabavljaš.....
dobra je stvar da se propituješ zercu...osjeti se to....PROFILIRANJE. 3601362807 
eto moy zingaro...malo smija malo suza  PROFILIRANJE. 1523192931 
a only hjumen kao i svi mi ostali  PROFILIRANJE. 3084372643 
mislim da će te ljudi slabo profilirat....dosadilo brate...sve se to već iznizalo,pa eto ja malo uz kišnu.....da se zabaviš  PROFILIRANJE. 2758896589 
Sve shto si napisala,,nije iskreno nego tek toliko da se neshto nashkraba,,poprave sam razocharat pa cu te ovaj put zaobic ..tak da ostajesh bez profilacije.. PROFILIRANJE. 727654710  PROFILIRANJE. 3114667799  PROFILIRANJE. 2634474203

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 07.07.14 4:45

Vel'ka Maca je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Dopizdilo mi je da vas chitam u razlichitim situacijama i raspolozenjima,,,odluchio sam da se konachno obrachunamo  jedni sa drugima i konachno kazemo,,bobu bob ,,,popu kuratz od ofce..Daklem kaj mislite o forumashima,,,kaj vas jebe kod njih,,,kaj vam smeta i kaj vas rajca,,jebaji ga,,,ovo je iskrena tema i tako se ponashajte,,,nema foliranja i mijaukanja,,,nego drito medju ochi,,ovu sam temu otvorio kao eksperiment da vidim tko ima muda a tko jajnike.ajmo ,,morete profilirati prvog mene,,,ali samo da je iz srca i iskreno..ja cu se ukljuchiti kasnije i profilirati samo one koji se pojave na ovoj temi,,,ostale cu ignorirati kao nepocudne elemente koje boli kuratz za tudjim mishljenjem,, PROFILIRANJE. 167558484  PROFILIRANJE. 167558484

Ja isto jako volim sebe, kao i ti  PROFILIRANJE. 11484130 
I mogla bi danima o svojoj velicanstvenoj sebi/meni PROFILIRANJE. 1523192931 PROFILIRANJE. 1523192931  PROFILIRANJE. 1523192931 
A volim i drugima reci sto misli o njima jedna velicanstvena... ali ljudi to uglavnom ne vole...
Mislim i da je prilicno zajednicko ovom forumu da se radi o skupu velicanstvenih... rijetko tko tu nema takvo misljenje o sebi... ali to je u neku ruku i pozeljno, zar ne... hihihi

S tobom u nekim stvarima, dijelim senzibilitet, u drugima - ne... tvoja mjuza o tebi prica da se radi o jednom pravom balkancu, temperamentnom, ponekad sirovom, ljubiteljem niskih strasti...
Ponekad si mi smijesan, poput malog djecaka, ne zelis se otkriti pa lupetas... previse se skrivas za moj ukus

Znas biti i volis biti prljav igrac i nisko udarati... bespotrebno...

Zajednicko nam je da volimo koketirati... a to je tako povrsno i pubertetski, ali benigno, pa sto da ne...
Premalo sebe dajes da bi dobio neki dublji osvrt a i nije te bilo na forumu kad sam ja intenzivno pratila tako da i tebe i urbicu slabo poznajem...

Sve u svemu i tebi bi dodijelila ulogu klauna... kao i sebi

E da, i dok ne poludis od ljubavi nemas pojma o istoj.... hahahahahahahahahaha
Tebe cu dotaknuti kasnije,,jer smo jebeno slichni,,,pa moram razmisliti kaj da napishem a da ne otkrijem sebe.. PROFILIRANJE. 3489559348  PROFILIRANJE. 167558484

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 07.07.14 4:53

MMagdalena je napisao/la:
orion je napisao/la:kaj ćeš profilirati .... isprofilirali smo se tijekom svih ovih godina sve do u mali nokat ... jedino glistaČ čisti preparine slojeve  i ostavlja sako koske   PROFILIRANJE. 1523192931  ....  

I Macy  koja je kakti "nova" već je pustila korijenje da je cesta počela mjetimično pucati ...  PROFILIRANJE. 3111943984


Slažem se da je profiliranje na kultnima maksimalno izlizano. Glista baca smrdljive ješke, ali joj nešto slab ulov. Zingaro predlaže drugima da se međusobno profiliraju, mogao je sam krenut pa pljucat odreda, al lukavo neće. Sjećam se kad sam pročitala njegov prvi post kad sam bila mala, bi mi neugodno što to čitam  PROFILIRANJE. 1724307051  PROFILIRANJE. 1619348112 
S vremenom i njemu otupila oštrica. Eto što ljubav čini ljudima, mijenjaju se na bolje. Ma, svi se mi manje-više znamo. Koga se tu ima uopće za profilirati. Kultni su postali ko Tom i Jerry koji su se umorili od fajta.

PROFILIRANJE. Images?q=tbn:ANd9GcTBQtazbfZqz6LQugEyTphqMEjKTVFXCdnP3z1k6R4osW-n7RU1Ag
A tko te tjerao da chitash,,radoznalost??? Znash onu ,.. PROFILIRANJE. 424959984  radoznalost ubila machku... PROFILIRANJE. 3791038771  PROFILIRANJE. 1379361734

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 07.07.14 6:01

PROFILIRANJE. 1619348112 ...vid' Muje kaj se pjeni! Koji si ti glumac. Tebi treba sextherapia sve dok ne propjevas serenade pod pendjerom..  PROFILIRANJE. 997057239

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 07.07.14 6:10

zingaro je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:a ima još jedna stvar koju sam zaboravila napisat a tiče se same teme


meni je dopizdilo čitat kako je nekom dopizdilo čitat nas pa i u moje ime odlučuje da je meni netko il nešto dopizdio ... jebote, kako ti može na forumu išta dopizdit osim ako se malo il nikako piše  ? ako mi nešto nije zanimljivo, preskočim a taj kojeg sam preskočila kaže    hop ... nije mi zbog toga itko dopizdilo/la/jo

čuj, Ti odlučijo da se MI svi obračunamo jer je tebi dopizdilo čitati ... a jebote, pametne odluke pred spavanje .. pa ne čitaj ono šta ti je dopizdilo ... zaobiđi !  PROFILIRANJE. 3114667799 

tako ću i ja od sada odlučivat u ime drugih ... evo, moja prva odluka bi bila da sam odlučila da ti nemaš pravo odlučit u moje ime išta pa ni u virtuali ... štaš sad ? a ?
Slushaj ti mala divljakushoo...savjetujem ti uz jutarnju kavitzu da se opustish..kad popushish..odesh u more da se plahnesh pa ijopet tako,,,dok ne skuzish da ja nisam ti niti si ti ja,,pojma nemam kako netko ujutro more biti nadrkat,, PROFILIRANJE. 727654710  PROFILIRANJE. 167558484 ..Poshto si sama sebe isprofilirala ,,,ja se necu truditi,,kontam si,,,tko je jebe...kad je nestrpljiva,,E da zaboli me kuratz za tvoju odluku,,,tko te shta pitao taku zivchanu,,,,hahahhahahahahahhaa,,,ej ...pa barem ne trebam tebi crtati da se samo pokushavam zajebavat .. PROFILIRANJE. 3601362807  PROFILIRANJE. 3601362807  PROFILIRANJE. 3601362807

nema veze što ne trebaš al ajd bar pokušaj sa crtanjem ko šta se pokušavaš zajebavat ... zna ti na forumu baš zbog takvih crtanja bit zanimljivo  PROFILIRANJE. 11484130  još kad svima daš olovke pa ih krene ... iiiideš !  PROFILIRANJE. 1523192931 

inače, za zalaganje na vlastitoj temi: sjedi jedan, kečina do neba  PROFILIRANJE. 3671336489  neš ju ispravit tako lako, ja ti kažem  PROFILIRANJE. 3827417775 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 07.07.14 8:02

tresla se brda, rodilo se NIŠ  PROFILIRANJE. 3111943984 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Gost 07.07.14 8:19

Vel'ka Maca je napisao/la:tresla se brda, rodilo se NIŠ  PROFILIRANJE. 3111943984 

imo dobru namjeru pa ponestalo inspiracije  PROFILIRANJE. 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

PROFILIRANJE. Empty Re: PROFILIRANJE.

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 11. 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.