kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istinite misterie

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Go down

Istinite misterie Empty Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 11:48

Najvece svjetske misterije o kojima bi se moglo pisati ovdje. Ne moraju biti svjeckih razmjera, jos bolje ako su osobno dozivite ali mislim da je to previse traziti.

Ja pocinjem sa jednom manje znanom misterijom znanom pod nazivom Incident Djatlovog prolaza ( Dyatlov pass incident).
Dakle, negdje u februaru 1959 godine je skupina od desetak studenata politehnickog fakluteta iz Moskve osla prema sjevernom Uralu sa namjerom da se popnu na planinu Otorten. Osam muskaraca i dvije zenske. Iako mladi, bili su iskusni planinari i alpinisti a vodja ekspedicije je bio 22 godisnji Igor Dyatlov. Putem se jedan razbolio i vratio a preostalih devetoro nastavili put.
Zbog mecave i slabe vidljivosti su skrenuli sa pravog puta desetak km sjevernije na prijevoj planine Kholat Syakhl (Planina smrti). Sam prijevoj se nazivao Vrazji prolaz (sve neki lijepi nazivi) a danas nosi naziv prema vodji ekspedicije Djatlovu.
Svaki dan su pisali dnevnike, fotkali, vrsili razna mjerenja i sl.

Nakon sto se dva tjedna nisu javljali svojima, isti su digli frku i ubrzo su na podrucje Kholat Syakhla dosli vojni helikopteri sa spasiocima. Zatekli su slijedece. Sator urusen pod snijegom ali ne kao posljedica lavine vec se urusio od napadalog snijega kojeg niko nije otresao. U satoru su bili dnevnici, fotoaparati, hrana, sva topla odjeca i obuca a sam sator je nozem bio prorezan iznutra prema vani i od tog otvora su vodili tragovi planinara. Iz nekog cudnog razloga nisu izasli kroz normalan otvor tj. vrata satora.
Obzirom na sve, ispalo je da su planinari istrcali lagano obuceni i u carapama vani na temperaturu od -30 stupnjeva i vise se nisu vracali u sator.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 11:49

Petsto metara od kampa, pronadjena su dva muska tijela gotovo gola, tj. skinuta do donjeg rublja. Tijela su andjena ispod velikog cedra na kojem su u visini od pet metara bile polomljene grancice i nadjeni tragovi tkanine i krvi. Spasioci su pretpostavili da su se planinari penjali na cedar kako bi osmatrali svoj kamp. Medjutim, kad su se spasioci popeli vidjeli su da se sa tog mjesta kamp gotovo i ne vidi pa je jedina pretpostavka bila da su se planinari visoko u korsnji cedra sakrivali od nekoga ili neceg. Tragovi oko cedra su ukazivali na to da su svi planinari bili an tom mjestu, tri para su se odvajala i spasioci su krenuvsi za tragovima ubrzo naisli na jos tri tijela, dva muskarca i jedna od zena. Bili su jedno 75 metara od kampa sto je ukazivalo na to da su se nakon nekog vremena odlucili vratiti ali zbog pothladjenosti i jos nekog razloga, nisu uspjeli u tome. Preostalo cetvero je nadjeno tek nakon dva mjeseca kad je snijeg okopnio negdje kilometar i pol od kampa.
Sa njima prica poprima i neke druge konotacie. Svima su bila polomljena rebra, lubanje, izvadjene oci i svi mekani dijelovi oko ociju, izrezane usne, nosevi a drugoj zeni odrezan jezik. Svi lesevi su izgledali ko da su stari barem godinu dana sto je obzirom na veliku hladnocu bilo prakticki nemoguce, imali su jezivu narancasto smedju boju i djelomicno bili spaljeni. Po prvim verzijama svima je izmjerena visoka doza radijacije, kasnije je receno da je samo jedan imao visoku dozu radijacije a kad su izvjestaji konacno otvoreni za javnost, prije par godina, napisano je da su neki od njih bili ozraceni.
Oni su bili obuceni u nekoliko majica i tako je bilo objasnjeno sto su ostali lesevi nadjeni gotovo goli. Uzeli su odjecu svojih vec mrtvih prijatelja, smjestili se u nekoj zavjetrini,
cak pod sebe stavili grane borova kako ne bi lezali na snijegu sto bi znacilo da su zivjeli par dana dulje od ostalih.
Uprkos brojnim lomovima, izvana nisu imali nikakvih modrica niti ogrebotina.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 11:50

Pretpostavka je bila i da su bili djelomicno ili potpuno slijepi jer su pokusavali zapaliti vatru sa svjezim grancicama a oko njih je bilo mnostvo suhih grancica koje nisu pokusali iskoristiti za potpalu.
Zakljucak ruskih istrazitelja je bio da je pogibiju planinara izazvala "neka nepoznata sila" a nakon incidenta je prijevoj bio godinama nedostupan javnosti.

Moguca objasnjenja:
Lavina - otpada jer nisu nadjeni specificni tragovi lavine a u slucaju iste bi se planinari vratili u sator, rascistili ga i dalje koristili.

Napad – sto kilometara dalje zivi prilicno negostoljubivo pleme Mansi, medjutim, osim tragova planinara na snijegu nisu nadjeni nikakvi drugi tragovi. Plus toga, stvari u satoru su ostale netaknute, novcanici, fotoaparati, odjeca, hrana...

Vojska i vojni experimenti. – nisu nadjani niciji tragovi osim planinara pa bi ispalo da su vojnici lebdjeli. Osim tog, nema vjerojatnosti da bi im vojnici rezali noseve, jezik, lomili kosti. Ako su se planinari vec nasli usred nekog vojnog experimenta, vojnici bi ih jednostavno pobili, tijela, sator i sve tragove ukrcali na helikoptere i nestali. Niko ne bi nikad saznao gdje su planinari uopce.

Elektricne kugle – iz Bajkonura (150 km udaljen) su zamjecene narancaste sfere na nebu na podrucju Urala. Jedan znanstvenik je objavio teoriju da su planinari vjerojatno stradali od elektricne kugle. To je naravno totalna glupost jer odakle onda radijacija, kakve su to kugle koje odsjecaju djelove tijela i prate danima planinare i selektivno ih napadaju.

NLO-i ?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 11:53

Prosle godine su Ameri napravili film u kojem nova ekspedicija ide tragovima stare i nailaze na zivi horror. Naravno, to je fikcija a sto se desilo sa onom stvarnom ekipom je misterija.

Zadnja snimka slucajno okinuta u satoru pokazuje neku jarku svijetlost a mozda je to i nesto drugo.
Istinite misterie 29586465025071379521

Istinite misterie 28035067207148039523

Istinite misterie 49215990126925554657


pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 11:58

slike nisu za one slabijih zivaca...

Istinite misterie 45177911741821294901

Istinite misterie 30267474052265256088

Istinite misterie 41425379870290398643

Istinite misterie 02154425472516816245

Istinite misterie 90557954673492439443

Istinite misterie 41560080681150844069
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 12:01

ona jadnica bez jezika...

Istinite misterie 71030835714234412742
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 12:02

im li kakvih ideja kako bi se ta misterija mogla objasniti? Naravno, ukoliko vam se uopce dalo procitati...Istinite misterie 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 12:04

o jebemti jesi se raspričo ... nisam slabijeg želuca i ovakve slike me se uopće ne dotiču al pročitam ovo kad ulovim više vremena ... na žalost, nemam niti jednu sličnu za podijelit ... kod mene sve normalno ko šta je i oduvijek bilo  Istinite misterie 11484130 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 12:05

pizda je napisao/la:im li kakvih ideja kako bi se ta misterija mogla objasniti? Naravno, ukoliko vam se uopce dalo procitati...Istinite misterie 684758713

izmislim ti ja  ideju, samo velim da mi treba vremena ... prvi puta čujem za tu priču .... sad si me uhvatio između poslova al tema je super  Istinite misterie 4024472575

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 12:12

kišna glista je napisao/la:o jebemti jesi se raspričo ... nisam slabijeg želuca i ovakve slike me se uopće ne dotiču al pročitam ovo kad ulovim više vremena ... na žalost, nemam niti jednu sličnu za podijelit ... kod mene sve normalno ko šta je i oduvijek bilo  Istinite misterie 11484130 

skratijo sam maximalno, mos o tome knjigu napisat...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 12:14

pročitala ... bit će su se dotakli nečeg čega nisu trebali, otišli u skroz krivom smjeru kod objašnjavanja istog, dokumentiranja i raspizdili prirodne sile kojih ima i dobili po tikvi ...

jel piše šta o sadržaju njihovih dnevnika ? to bi bilo zanimljivo pročitat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 12:25

fora da se jedan razbolio da ih na kraju ostalo devet ... njihove biografije bih ja voljela pročitati i na koji način su se susretali da su na kraju ostali skupa i krenuli u ekspediciju

šator su rezali jer je u šatoru bijo mrak ako je pao snijeg i zatrpo ga ... a baš to da ih je snijeg zatrpo meni daje na prirodne sile koje obitavaju na ovoj planeti a ne nekakve vanzemljake ... baš bi ih vanzemljaci gadžali snijegom, oči kopali i radijacijom pripremali ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 12:36

kišna glista je napisao/la:pročitala ... bit će su se dotakli nečeg čega nisu trebali, otišli u skroz krivom smjeru kod objašnjavanja istog, dokumentiranja i raspizdili prirodne sile kojih ima i dobili po tikvi ...

jel piše šta o sadržaju njihovih dnevnika ? to bi bilo zanimljivo pročitat

pise sadrzaj dnevnika, sve rutinski, sto su radili, kuda su isli itd. Nista cudnog...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 12:38

kišna glista je napisao/la:fora da se jedan razbolio da ih na kraju ostalo devet ... njihove biografije bih ja voljela pročitati i na koji način su se susretali da su na kraju ostali skupa i krenuli u ekspediciju

šator su rezali jer je u šatoru bijo mrak ako je pao snijeg i zatrpo ga ... a baš to da ih je snijeg zatrpo meni daje na prirodne sile koje obitavaju na ovoj planeti a ne nekakve vanzemljake ... baš bi ih vanzemljaci gadžali snijegom, oči kopali i radijacijom pripremali  ....

e bas si objasnila jebote...Istinite misterie 684758713. Da ih je snijeg zatrpao, izasli bi sa strane, rascistili i opet usli u sator. Ne bi se smrzavali kilometar i pol dalje i rezali si jezike, drobili rebra i vadili oci...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 12:46

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:fora da se jedan razbolio da ih na kraju ostalo devet ... njihove biografije bih ja voljela pročitati i na koji način su se susretali da su na kraju ostali skupa i krenuli u ekspediciju

šator su rezali jer je u šatoru bijo mrak ako je pao snijeg i zatrpo ga ... a baš to da ih je snijeg zatrpo meni daje na prirodne sile koje obitavaju na ovoj planeti a ne nekakve vanzemljake ... baš bi ih vanzemljaci gadžali snijegom, oči kopali i radijacijom pripremali  ....

e bas si objasnila jebote...Istinite misterie 684758713. Da ih je snijeg zatrpao, izasli bi sa strane, rascistili i opet usli u sator. Ne bi se smrzavali kilometar i pol dalje i rezali si jezike, drobili rebra i vadili oci...

tko zna šta su vidjeli, kakve su vizije imali pa ih prepalo pa se rastrčali, popadali i zaledili .... panika ih ulovila ... jebate, netko tko nije doživaljavao vizije i doživi ih prvi puta u životu i to još ako su neke jebene, poludi ...

inače, ne objašnjavam ja ništa ... brejnstormam ... mislila sam da će mi se i drugi pridružit al očito ništa ... jebat ga onda .... odoh





Zadnja promjena: kišna glista; 21.07.14 12:51; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 12:48

čitala sam to već prije i ja kao ja....vjerujem da je to maslo zanemaljaca  Istinite misterie 3633235214 
jedino me čude ovi odrezani nosevi, jezici...povađene oči, to oni inače ne rade

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 12:51

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:fora da se jedan razbolio da ih na kraju ostalo devet ... njihove biografije bih ja voljela pročitati i na koji način su se susretali da su na kraju ostali skupa i krenuli u ekspediciju

šator su rezali jer je u šatoru bijo mrak ako je pao snijeg i zatrpo ga ... a baš to da ih je snijeg zatrpo meni daje na prirodne sile koje obitavaju na ovoj planeti a ne nekakve vanzemljake ... baš bi ih vanzemljaci gadžali snijegom, oči kopali i radijacijom pripremali  ....

e bas si objasnila jebote...Istinite misterie 684758713. Da ih je snijeg zatrpao, izasli bi sa strane, rascistili i opet usli u sator. Ne bi se smrzavali kilometar i pol dalje i rezali si jezike, drobili rebra i vadili oci...

tko zna šta su vidjeli, kakve su vizije imali pa ih prepalo pa se rastrčali, popadali i zaledili .... panika ih ulovila ... jebate, netko tko nije doživaljavao vizije i doživi ih prvi puta u životu i to još ako su neke jebene, poludi ...

citaj pazljivije jebote pa ces vidjet da su totalno racionalno postupali. Svukli su odjecu mrtvaca i dodatno se utoplili, napravili si improvizirani logor, neki su se pokusali vratit u kamp, osmatrali su sa cedra ili se pak sakrivali u krosnji...Nema tu nikakvog ludila a zasto bi odjednom i poludili jebote...Nesto ih je gadno isprepadalo i to nesto ih je i pobilo. Zadnje cetvero je bilo svo polomljeno i bez ociju, nosa itd. Pa nisu valjda to sami sebi napravili, ne jebi me...Istinite misterie 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 12:56

Alhambra je napisao/la:čitala sam to već prije i ja kao ja....vjerujem da je to maslo zanemaljaca  Istinite misterie 3633235214 
jedino me čude ovi odrezani nosevi, jezici...povađene oči, to oni inače ne rade

e bas to i rade ali zivotinjama, pogotovo govedima. Nadjeno je masu krava, cak i jelena sa istim ozljedama. Izvadjene oci, podrucje oko usta, neke zlijezde. Mos mislit kad visoko u krosnji stabla, na visini od 30 metara vidis mrtvu kravu ili jelena. Kako je gore dospjela?
Nije receno da nesto slicno ne rade i ljudima. Mislim da godisnje u svijetu nestane oko 20 milijuna ljudi kojima se gubi svaki trag. Oni koji su kasnije nadjeni se ne racunaju u tu brojku. Di su ti ljudi jebate?
Po nekim informaciama ima oko dvadesetak vrsta koji nas posjecuju ili su tu a neke od njih bas nisu jako prijateljske. Na odstojanju ih drze druge prijateljske nam vrste a i strah od naseg oruzja. Ipak nas ima sedam milijardi a oruzja koliko hoces...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 12:57

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:fora da se jedan razbolio da ih na kraju ostalo devet ... njihove biografije bih ja voljela pročitati i na koji način su se susretali da su na kraju ostali skupa i krenuli u ekspediciju

šator su rezali jer je u šatoru bijo mrak ako je pao snijeg i zatrpo ga ... a baš to da ih je snijeg zatrpo meni daje na prirodne sile koje obitavaju na ovoj planeti a ne nekakve vanzemljake ... baš bi ih vanzemljaci gadžali snijegom, oči kopali i radijacijom pripremali  ....

e bas si objasnila jebote...Istinite misterie 684758713. Da ih je snijeg zatrpao, izasli bi sa strane, rascistili i opet usli u sator. Ne bi se smrzavali kilometar i pol dalje i rezali si jezike, drobili rebra i vadili oci...

tko zna šta su vidjeli, kakve su vizije imali pa ih prepalo pa se rastrčali, popadali i zaledili .... panika ih ulovila ... jebate, netko tko nije doživaljavao vizije i doživi ih prvi puta u životu i to još ako su neke jebene, poludi ...

citaj pazljivije jebote pa ces vidjet da su totalno racionalno postupali. Svukli su odjecu mrtvaca i dodatno se utoplili, napravili si improvizirani logor, neki su se pokusali vratit u kamp, osmatrali su sa cedra ili se pak sakrivali u krosnji...Nema tu nikakvog ludila a zasto bi odjednom i poludili jebote...Nesto ih je gadno isprepadalo i to nesto ih je i pobilo. Zadnje cetvero je bilo svo polomljeno i bez ociju, nosa itd. Pa nisu valjda to sami sebi napravili, ne jebi me...Istinite misterie 684758713

ispada da su se od nečeg štitili penjanjem na cedar....a od tog nečeg u snijegu nije bilo nikakvih tragova.....jel nešto lebdilo? jel to onda nije moglo i do grana cedra na kojima su oni bili??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:00

pizda je napisao/la:
citaj pazljivije jebote pa ces vidjet da su totalno racionalno postupali. Svukli su odjecu mrtvaca i dodatno se utoplili, napravili si improvizirani logor, neki su se pokusali vratit u kamp, osmatrali su sa cedra ili se pak sakrivali u krosnji...Nema tu nikakvog ludila a zasto bi odjednom i poludili jebote...Nesto ih je gadno isprepadalo i to nesto ih je i pobilo. Zadnje cetvero je bilo svo polomljeno i bez ociju, nosa itd. Pa nisu valjda to sami sebi napravili, ne jebi me...Istinite misterie 684758713

oči i mekog tkiva ti se najprije uhvate manji strvinari ... isto tako leševi u moru kod utopljenika najprije ostanu bez očiju, jezika i usnica a tek onda ih krenu dalje jesti

ako su nakon toga smrznuli, lomove je mogla prouzročiti veća životinja ... jebote, ništa lakše nego polomit srmznuto tijelo ... puca ko da je od stakla ... međedi se igrali nogometa sa njima, skakali po njima da ih smekšaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:04

te podsjeca na nesto?

Istinite misterie 44692240572619006786

a nije da nema i ljudi...

Istinite misterie 24733270216759210622

Istinite misterie 57595653606357499326
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:04

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:čitala sam to već prije i ja kao ja....vjerujem da je to maslo zanemaljaca  Istinite misterie 3633235214 
jedino me čude ovi odrezani nosevi, jezici...povađene oči, to oni inače ne rade

e bas to i rade ali zivotinjama, pogotovo govedima. Nadjeno je masu krava, cak i jelena sa istim ozljedama. Izvadjene oci, podrucje oko usta, neke zlijezde. Mos mislit kad visoko u krosnji stabla, na visini od 30 metara vidis mrtvu kravu ili jelena. Kako je gore dospjela?
Nije receno da nesto slicno ne rade i ljudima. Mislim da godisnje u svijetu nestane oko 20 milijuna ljudi kojima se gubi svaki trag. Oni koji su kasnije nadjeni se ne racunaju u tu brojku. Di su ti ljudi jebate?
Po nekim informaciama ima oko dvadesetak vrsta koji nas posjecuju ili su tu a neke od njih bas nisu jako prijateljske. Na odstojanju ih drze druge prijateljske nam vrste a i strah od naseg oruzja. Ipak nas ima sedam milijardi a oruzja koliko hoces...

zato i kažem, obično to ne rade ljudima, za životinje znam.

šta se oružja tiče, sumnjam da se boje našeg, jer znaju sve o njemu i isto tako kako se zaštititi od njega, odnosno, neke neprijateljske vrste imaju onaj elektromagnetski ili kakav štit, koji je neprobojan za sve naše oružje
oni se boje oružja ostalih, nama prijateljskih, a njima neprijateljskih vrsta, koje može parirati njihovom oružju i koje bi mogli upotrijebiti u slučaju potrebe, a iz razloga da ih spriječe u koloniziranju svemira, pa tako i Zemlje, na koju imaju pik svi oni.
neki do toga žele doći pregovorima, suradnjom i obostranim interesom, a neki silom - pa šta bude.


Zadnja promjena: Alhambra; 21.07.14 13:06; ukupno mijenjano 2 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:05

Istinite misterie 61096335048510300963

Istinite misterie 15538034618939359890

pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 21.07.14 13:05

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
citaj pazljivije jebote pa ces vidjet da su totalno racionalno postupali. Svukli su odjecu mrtvaca i dodatno se utoplili, napravili si improvizirani logor, neki su se pokusali vratit u kamp, osmatrali su sa cedra ili se pak sakrivali u krosnji...Nema tu nikakvog ludila a zasto bi odjednom i poludili jebote...Nesto ih je gadno isprepadalo i to nesto ih je i pobilo. Zadnje cetvero je bilo svo polomljeno i bez ociju, nosa itd. Pa nisu valjda to sami sebi napravili, ne jebi me...Istinite misterie 684758713

oči i mekog tkiva ti se najprije uhvate manji strvinari ... isto tako leševi u moru kod utopljenika najprije ostanu bez očiju, jezika  i usnica a tek onda ih krenu dalje jesti

ako su nakon toga smrznuli, lomove je mogla prouzročiti veća životinja ... jebote, ništa lakše nego polomit srmznuto tijelo ... puca ko da je od stakla ... međedi se igrali nogometa sa njima, skakali po njima da ih smekšaju

a đe su međeđi tragovi? šta je samo njih zameo snijeg, a ljudske nije?  Istinite misterie 1523192931 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 21.07.14 13:08

kišna glista je napisao/la:

oči i mekog tkiva ti se najprije uhvate manji strvinari ... isto tako leševi u moru kod utopljenika najprije ostanu bez očiju, jezika  i usnica a tek onda ih krenu dalje jesti

ako su nakon toga smrznuli, lomove je mogla prouzročiti veća životinja ... jebote, ništa lakše nego polomit srmznuto tijelo ... puca ko da je od stakla ... međedi se igrali nogometa sa njima, skakali po njima da ih smekšaju

koji manji strvinari na Uralu i -30?
Jezik je odsjecen dok je bila ziva jer su nasli krv u zelucu. Da su se međedi igrali nogometa bili bi puni modrica, rana po cijelom tijelu a njima nista izvana. Odakle radijacija, medvjedi radili u atomskoj centrali? Odakle opekotine i boja koze?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 40. 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.