kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  maledetta primavera 23.12.16 6:20

zingaro je napisao/la:
maledetta primavera je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Tumacim besplatno snove i garantiram da sam bolji od Freuda..Jebo te kako su snovi ustvari jako jednostavni za objasniti..samo ako se zna da je mozak neovisan od naseg tijela kad smo u fazi "spavanja".Tak da..navalite,,nista vas nece kostati,,
Ne mogu doci k sebi od sna nocas. Sanjala sam da je sprovod tate mog bi seg decka. Volila sam tu porodicu i ona mene. Sprovod covjeka a covjek ziv. Istina, u snu se vidjelo da je malo propao ali je ziv!!! I nije mi bilo jasno zbog cega mu rade sprovod. Tu je negdje lijes, prazan ocito, svi se posjedase kao na sprovodima u americkim filmovima, i sjednem i ja .... Malo porex mene sjedi i njegova kcer.
Covjek je inace umro unazad cca 4-5 godina .....  Probudila sam se zbunjena.

Pa jebga,,to je samo tvoja podsvjesna refleksija o toj obitelji koja je chovjeka sahranila prije nego je umro,,zato si vjerojatno i lako odluhila razdvojiti s eod njih..to tvoje saznanje je tvoj mozak pretvorio u san kroz koji te pokusava upozoriti da ne budesh takva prema svome ocu ,,kuzish..

preksutra će biti dvije godine da je moj tata otišao. i još uvijek se zateknem kako stiščem čeljust i pesnice i stisnutih očiju sama sebi govorim : daj samo malo jače, malo jače .... ( i sve će ovo biti neistina i tata će opet biti tu .... ) ....
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 23.12.16 9:10

zingaro je napisao/la:Evo ja sam sanjao neku vecher,,kako se sexam sa jednom   zenskom koju vec duze poznajem ,,,ono pashe mi u svemu,,budi strast u meni,,,ne mogu se zbog toga kontrolirati,,,pa iz najnjeznije faze predjem u grickanje,,ono gricnem je malo jache  za usnitzu dok se onako spojeni pripremamo za zajednichku eksploziju,,,ona popizdi i izbaci me iz stana,,Ja se probudim erektivan i sav u znoju..)))Poslije ja zmirim i pokushavam vratiti san na pochetak da ispravim greshku,,,al kuratz,,ne ide,,,uz najvece mozdane napore,,Bilo mi krivo jer je bash bila njezna i znala je usne davati na jedan njezan nachin,,prtz schrmtz ...

ti moras da svako jutro drkas ko zvijer kad non stop sanjas seks. Ja se uzbudim tokom dana pa to na poslu obavim...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 23.12.16 23:40

zingaro je napisao/la:Evo ja sam sanjao neku vecher,,kako se sexam sa jednom   zenskom koju vec duze poznajem ,,,ono pashe mi u svemu,,budi strast u meni,,,ne mogu se zbog toga kontrolirati,,,pa iz najnjeznije faze predjem u grickanje,,ono gricnem je malo jache  za usnitzu dok se onako spojeni pripremamo za zajednichku eksploziju,,,ona popizdi i izbaci me iz stana,,Ja se probudim erektivan i sav u znoju..)))Poslije ja zmirim i pokushavam vratiti san na pochetak da ispravim greshku,,,al kuratz,,ne ide,,,uz najvece mozdane napore,,Bilo mi krivo jer je bash bila njezna i znala je usne davati na jedan njezan nachin,,prtz schrmtz ...
crni zinge... to nije san, to je noćna mora  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 984513234

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Yehudi 26.12.16 18:15

Ja sanja neku veče da sam se usra u gaće tako da su mi noge straga od koljena do guzice bile zasrane.

  Šta to znači zna li netko

  PS - Ja znam

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 27.12.16 9:13

Yehudi je napisao/la:Ja sanja neku veče da sam se usra u gaće tako da su mi noge straga od koljena do guzice bile zasrane.

  Šta to znači zna li netko

  PS - Ja znam

plivat ces u lovi, sigurno si dobio na bozicnoj kladionici...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.12.16 17:52

maledetta primavera je napisao/la:preksutra će biti dvije godine da je moj tata otišao. i još uvijek se zateknem kako stiščem čeljust i pesnice i stisnutih očiju sama sebi govorim : daj samo malo jače, malo jače .... ( i sve će ovo biti neistina i tata će opet biti tu .... ) ....


Ti mi uvijek malo otkrhneš srce.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 2329918616

Ostani silna, onako kako te je naučio.. :*

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 27.12.16 18:01

zingaro je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Evo Cigo. Sanjala sam kristalnu piramidu. Zapravo, citav je san bio podredjen nekakvom osvjestavanju da sanjam. Jedna se osoba konstantno materijalizirala i dematerijalizirala unutar razlicitih vremenskim perioda, zeleci me potaknuti da da razmislim o naravi stvarnosti. Ponekad bi dolazila s drugim osobama iz njenog sna koji su bili u njenoj blizini kad bi se "dematerijalizacija" zapocela desavati. :-) Zapravo, kad bolje razmislim bilo je to slicno teleportaciji. Secem, puf, pojavi se, nesto mi veli i nestane. Druga scena, drugi ljudi, drugi dogadjaji, puf, pojavi se, opet procakula sa mnom i nestane. I tako neprestano. Prilikom jednog od posljednjih pojavljivanja donijela mi je kristalnu piramidu. Zapravo, donijela je neku narancastu organsku cahuru koju je, preda mnom, ljustila nozem (pomislila sam da je neko voce u pitanju), no kad ju je oljustila ukazala se kristalna piramidica.

Dakle, ta je osoba bila osvijesteni sanjac koji je ulazio u snove drugih - neosvijestenih - sanjaca. Tako i mojih. Svaki put ostajala bi malo duze trazeci od mene da joj ponovim stihove koje mi je prethodni put ostavila da bi uz njih dodala novi stih koji sam morala upamtiti. Prilikom te posjete s darom (piramida) znala sam citavu pjesmu koju sam joj ponovila. :-D

Jebiga,,,bojish se nestanka (smrti) zato se lovish za sve shto ti je dostupno ..poznato ili ne poznato..a najvishe za ono shto nedostizno pametnijim od tebe i nas svih,,Ljudski mozak je ogranichen ali ako ljudska bica prevazidju ono animalno u sebi mozda ce i doivjeti vrijeme kad ce moci razumjeti .Mi smo program u razvoju...zato neki genetski codovi  idu dalje a neki otpadaju,,mislim na pedere ,,lezbache,,,ljude koji ne zele imati djecu ,,(zao mi je onih koji to zele ali nemaju  fizichkih predispozicija za to,,,razne bolesti i ta sranja),koji ne znaju davati,,,koji samo vichu ,,,DAJ..i da ne duljim,,,Priroda je (barem je tako zovemo) smislila sve zamke za sve vrste ,,pa brate mili,,,,za milion godina ce zivjeti ona koja se prilagodjava najbolje majci prirodi,,,Simpl ez is:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713)Takvi ce mozda dozivjeti zvjezdane putanje uzivo...E sad sto poneki kompliciraju i zele da saznaju prije vremena neshto shto je nemoguce saznati,,,jebaji ga,,,radoznalost jeste pretecha inteligencije  ali prevelika radoznalost ubije svaku machku..Kuzish:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713 Ti si sebi utuvila da postoji dematerilizaija,,,da je moguce u sekundi dematerijalizirati neshto shto je priroda stvarala milijardama godina,,,tipichno za ljudska bica,,,sad bi sve i odmah,,,,pa jeb' ga,,,ne ide to tako,,Savjetujem ti da vishe vremena posvetish sebi i ljubavi prema svemu shto te okruzuje ,,,da se prtzash u svim pozama ali da to ne radish iz materijalnog interesa,,jebo me svatko ako ce ti piramide i kristali  ikada vishe pasti na pamet,,,et:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 1619348112

Hvala. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713 Znam da mi želiš dobro.

Kristali su način na koji mi moja podsvijest veli da sam suviše "celebralna" i da se moram povezati s korijenima. Tijelo, priroda. Da, u neku si ruku u pravu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Yehudi 29.12.16 19:37

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Ja sanja neku veče da sam se usra u gaće tako da su mi noge straga od koljena do guzice bile zasrane.

  Šta to znači zna li netko

  PS - Ja znam

plivat ces u lovi, sigurno si dobio na bozicnoj kladionici...


  nisam još ali čekam od kud će doći. do sada nije falilo nikad  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 30.12.16 6:48

ligeja je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Evo Cigo. Sanjala sam kristalnu piramidu. Zapravo, citav je san bio podredjen nekakvom osvjestavanju da sanjam. Jedna se osoba konstantno materijalizirala i dematerijalizirala unutar razlicitih vremenskim perioda, zeleci me potaknuti da da razmislim o naravi stvarnosti. Ponekad bi dolazila s drugim osobama iz njenog sna koji su bili u njenoj blizini kad bi se "dematerijalizacija" zapocela desavati. :-) Zapravo, kad bolje razmislim bilo je to slicno teleportaciji. Secem, puf, pojavi se, nesto mi veli i nestane. Druga scena, drugi ljudi, drugi dogadjaji, puf, pojavi se, opet procakula sa mnom i nestane. I tako neprestano. Prilikom jednog od posljednjih pojavljivanja donijela mi je kristalnu piramidu. Zapravo, donijela je neku narancastu organsku cahuru koju je, preda mnom, ljustila nozem (pomislila sam da je neko voce u pitanju), no kad ju je oljustila ukazala se kristalna piramidica.

Dakle, ta je osoba bila osvijesteni sanjac koji je ulazio u snove drugih - neosvijestenih - sanjaca. Tako i mojih. Svaki put ostajala bi malo duze trazeci od mene da joj ponovim stihove koje mi je prethodni put ostavila da bi uz njih dodala novi stih koji sam morala upamtiti. Prilikom te posjete s darom (piramida) znala sam citavu pjesmu koju sam joj ponovila. :-D

Jebiga,,,bojish se nestanka (smrti) zato se lovish za sve shto ti je dostupno ..poznato ili ne poznato..a najvishe za ono shto nedostizno pametnijim od tebe i nas svih,,Ljudski mozak je ogranichen ali ako ljudska bica prevazidju ono animalno u sebi mozda ce i doivjeti vrijeme kad ce moci razumjeti .Mi smo program u razvoju...zato neki genetski codovi  idu dalje a neki otpadaju,,mislim na pedere ,,lezbache,,,ljude koji ne zele imati djecu ,,(zao mi je onih koji to zele ali nemaju  fizichkih predispozicija za to,,,razne bolesti i ta sranja),koji ne znaju davati,,,koji samo vichu ,,,DAJ..i da ne duljim,,,Priroda je (barem je tako zovemo) smislila sve zamke za sve vrste ,,pa brate mili,,,,za milion godina ce zivjeti ona koja se prilagodjava najbolje majci prirodi,,,Simpl ez is:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713)Takvi ce mozda dozivjeti zvjezdane putanje uzivo...E sad sto poneki kompliciraju i zele da saznaju prije vremena neshto shto je nemoguce saznati,,,jebaji ga,,,radoznalost jeste pretecha inteligencije  ali prevelika radoznalost ubije svaku machku..Kuzish:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713 Ti si sebi utuvila da postoji dematerilizaija,,,da je moguce u sekundi dematerijalizirati neshto shto je priroda stvarala milijardama godina,,,tipichno za ljudska bica,,,sad bi sve i odmah,,,,pa jeb' ga,,,ne ide to tako,,Savjetujem ti da vishe vremena posvetish sebi i ljubavi prema svemu shto te okruzuje ,,,da se prtzash u svim pozama ali da to ne radish iz materijalnog interesa,,jebo me svatko ako ce ti piramide i kristali  ikada vishe pasti na pamet,,,et:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 1619348112

Hvala. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713 Znam da mi želiš dobro.

Kristali su način na koji mi moja podsvijest veli da sam suviše "celebralna" i da se moram povezati s korijenima. Tijelo, priroda. Da, u neku si ruku u pravu.

Ma ti si zensko koje nikad nije ni jedan muskarac u tvome zivotu shvatio koliko si njenza SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713)Naravno da ti zelim sve najbolje,,Bio bih idiot da tako ne mislim..:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 08.01.17 3:24

Sanjam sinoc onu Alahambru (u prevodu cinganshturu) pokushavam joj guzitzu obuvatiti al ne uspijevam ,,,bokte velika joj je ko zagrebachki kolodvor..SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 1619348112

E da ..sanjao sam i moju bivshu,,,govori neshto u mnozini,, a ja joj velim,,,pa pichka ti materina,,osh jdenom imati hrabbrosti reci neshto direktno,,mojne mi filozofirati,,i probudim se ljut ko kobra..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 10.01.17 6:00

Ustvari skonto sam da nema velike razlike izmedju zena koje sanjam i onih u stvarnom zivotu..kad si neshto umisle onda to tjeraju do kraja iako znaju da im je logika u kurtzu i da samo reflektiraju svoja zapazanja koja nemaju veze sa vezom,,Jebaji ga,,,umisle si da poznaju chovjeka i onda po nekoj matrici lupaju ono shto zele same da chuju od drugih...ako toga nema onda ponavljaju tu matricu na glas i uvjeravaju same sebe kako su u pravu...ali fakat,,,barem kad sam ja u pitanju uvijek su bile u krivu,,I shta sad da ja radim,,da ih uvjeravam kako to nije istina i kako sam ja drugachiji nego shto one misle,,,jock...jednostavno im ne kazem nishta ....jer mi je glupo ...ostavim ih da misle da su u pravu..i zabavljam se kako mishljenje o meni imaju..Pa jebo te..gubit zivce i vrijeme na djechije zenske igrice je fakat ,,,brez veze..A veoma je jednostavno,,,uzmesh chovjeka onakvog kakav jeste,,,ili ga odjebesh...ne ochekujesh od njega nishta,,ne pritishcesh ga sa glupostima i fantazmima,,i dobijesh sve,,a obratno dobijesh samo kuratz..et..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 30.01.17 21:32

Sanjala sam da dobijem posao koji volim... i dobila sam ga...
Sanjala sam da sam prodala stan... i prodala sam ga... prije par dana
Sanjala sam da tu kupujem stan... i kupujem ga... 

U zadnje vrijeme sanjam tako lijepe snove, koji se nekim čudom i ostvaruju... izgleda da je nakon 7 "mršavih" godina naišlo onih 7 "debelih"... 

treba ih iskoristiti i uživati u svakoj sekundi... i hoću SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 31.01.17 9:24

btw je napisao/la:Sanjala sam da dobijem posao koji volim... i dobila sam ga...
Sanjala sam da sam prodala stan... i prodala sam ga... prije par dana
Sanjala sam da tu kupujem stan... i kupujem ga... 

U zadnje vrijeme sanjam tako lijepe snove, koji se nekim čudom i ostvaruju... izgleda da je nakon 7 "mršavih" godina naišlo onih 7 "debelih"... 

treba ih iskoristiti i uživati u svakoj sekundi... i hoću SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713


lijepo....i zaslužuješ
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 31.01.17 9:25

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:Sanjala sam da dobijem posao koji volim... i dobila sam ga...
Sanjala sam da sam prodala stan... i prodala sam ga... prije par dana
Sanjala sam da tu kupujem stan... i kupujem ga... 

U zadnje vrijeme sanjam tako lijepe snove, koji se nekim čudom i ostvaruju... izgleda da je nakon 7 "mršavih" godina naišlo onih 7 "debelih"... 

treba ih iskoristiti i uživati u svakoj sekundi... i hoću SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713


lijepo....i zaslužuješ

ma mulja,,sanjala je ona ,,mal ne lanu,,,ta kad zine ,,laze,,,:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 31.01.17 9:31

nije ta od laži....ako je ikad i lagala, sad sigurno više ne laže..... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 2758896589
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 31.01.17 9:34

Ja sam sanjo kako se mazim i pazim,,njezno ljubim sa njom,,ona odjednom skochi i kaze vidi kako lijepu aljinitzu imam,,i onako se presvuche ko mala zmijitza pred menom,,a aljinitza boje lila,,predivno joj stoji ko salivena,,men se digo,,,probudim se sav u znoju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713)Majku ti boziju shta sve san moze napraviti,,,,

https://www.youtube.com/watch?v=XwYKUcKMr_0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.02.17 14:15

A ti bas nikako nemas neke uobicajene snove tipa da te prozdiru zmajevi, da ti medvjed recitira stihove Jesenjina ili da zapinjes u dimnjaku vjevericine kucice?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 01.02.17 15:01

ligeja je napisao/la:A ti bas nikako nemas neke uobicajene snove tipa da te prozdiru zmajevi, da ti medvjed recitira stihove Jesenjina ili da zapinjes u dimnjaku vjevericine kucice?

moram priznat da ni ja nisam nikada imao takve snove...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.02.17 20:59

zingaro je napisao/la:
Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:Sanjala sam da dobijem posao koji volim... i dobila sam ga...
Sanjala sam da sam prodala stan... i prodala sam ga... prije par dana
Sanjala sam da tu kupujem stan... i kupujem ga... 

U zadnje vrijeme sanjam tako lijepe snove, koji se nekim čudom i ostvaruju... izgleda da je nakon 7 "mršavih" godina naišlo onih 7 "debelih"... 

treba ih iskoristiti i uživati u svakoj sekundi... i hoću SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713


lijepo....i zaslužuješ

ma mulja,,sanjala je ona ,,mal ne lanu,,,ta kad zine ,,laze,,,:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 1619348112
hvala Leno... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713

aha, kad kažem da mi je loše ne lažem, kad mi ide dobro pa se i ja pohvalim onda lažem? SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 1656216332 ... djubar jedan floridžanski zluradi   SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 3601362807

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.02.17 21:02

Lena je napisao/la:nije ta od laži....ako je ikad i lagala, sad sigurno više ne laže..... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 2758896589
sto posto možda  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.02.17 21:05

zingaro je napisao/la:Ja sam sanjo kako se mazim i pazim,,njezno ljubim sa njom,,ona odjednom skochi i kaze vidi kako lijepu aljinitzu imam,,i onako se presvuche ko mala zmijitza pred menom,,a aljinitza boje lila,,predivno joj stoji ko salivena,,men se digo,,,probudim se sav u znoju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713)Majku ti boziju shta sve san moze napraviti,,,,

https://www.youtube.com/watch?v=XwYKUcKMr_0

tvoji snovi su posljedica glazbe koju slušaš... vidi  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 1619348112
https://www.youtube.com/watch?v=AmTBaFc_lrM

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 02.02.17 7:35

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:nije ta od laži....ako je ikad i lagala, sad sigurno više ne laže..... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 2758896589
sto posto možda  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 3111943984
 ne nego sto posto procentno.... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 03.02.17 12:00

pizda je napisao/la:
ligeja je napisao/la:A ti bas nikako nemas neke uobicajene snove tipa da te prozdiru zmajevi, da ti medvjed recitira stihove Jesenjina ili da zapinjes u dimnjaku vjevericine kucice?

moram priznat da ni ja nisam nikada imao takve snove...SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Tenor


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 11.02.17 6:33

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ja sam sanjo kako se mazim i pazim,,njezno ljubim sa njom,,ona odjednom skochi i kaze vidi kako lijepu aljinitzu imam,,i onako se presvuche ko mala zmijitza pred menom,,a aljinitza boje lila,,predivno joj stoji ko salivena,,men se digo,,,probudim se sav u znoju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713)Majku ti boziju shta sve san moze napraviti,,,,

https://www.youtube.com/watch?v=XwYKUcKMr_0

tvoji snovi su posljedica glazbe koju slušaš... vidi  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 1619348112
https://www.youtube.com/watch?v=AmTBaFc_lrM

moj kurat je glazba:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 1619348112..hormoni ,,sa zakashnjenjem rade,,,i jebu mi mozak,,gledam smao medju noge:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 24 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 40. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.