kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 25 / 40. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 12.02.17 11:12

zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ja sam sanjo kako se mazim i pazim,,njezno ljubim sa njom,,ona odjednom skochi i kaze vidi kako lijepu aljinitzu imam,,i onako se presvuche ko mala zmijitza pred menom,,a aljinitza boje lila,,predivno joj stoji ko salivena,,men se digo,,,probudim se sav u znoju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 684758713)Majku ti boziju shta sve san moze napraviti,,,,

https://www.youtube.com/watch?v=XwYKUcKMr_0

tvoji snovi su posljedica glazbe koju slušaš... vidi  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1619348112
https://www.youtube.com/watch?v=AmTBaFc_lrM

moj kurat je glazba:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1619348112..hormoni ,,sa zakashnjenjem rade,,,i jebu mi mozak,,gledam smao medju noge:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 684758713
dakle postoji i muška menopauza... drugi pubetret?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 13.02.17 5:02

btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Ja sam sanjo kako se mazim i pazim,,njezno ljubim sa njom,,ona odjednom skochi i kaze vidi kako lijepu aljinitzu imam,,i onako se presvuche ko mala zmijitza pred menom,,a aljinitza boje lila,,predivno joj stoji ko salivena,,men se digo,,,probudim se sav u znoju:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 684758713)Majku ti boziju shta sve san moze napraviti,,,,

https://www.youtube.com/watch?v=XwYKUcKMr_0

tvoji snovi su posljedica glazbe koju slušaš... vidi  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1619348112
https://www.youtube.com/watch?v=AmTBaFc_lrM

moj kurat je glazba:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1619348112..hormoni ,,sa zakashnjenjem rade,,,i jebu mi mozak,,gledam smao medju noge:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 684758713
dakle postoji i muška menopauza... drugi pubetret?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1523192931

preporucham da chitash izmedju redova,,u prevodu,,dok mi palija stoji,,nema pauze:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 684758713)a posebno ne meno,,,jer nisam treba,,,bokte neubijo taku sanjivu:)Nedaj boze da netko s tobom prespava cijelu noc,,ujutro bi mu natovarila da te je silovo:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 13.02.17 21:50

zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:
zingaro je napisao/la:
btw je napisao/la:

tvoji snovi su posljedica glazbe koju slušaš... vidi  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1619348112
https://www.youtube.com/watch?v=AmTBaFc_lrM

moj kurat je glazba:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1619348112..hormoni ,,sa zakashnjenjem rade,,,i jebu mi mozak,,gledam smao medju noge:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 684758713
dakle postoji i muška menopauza... drugi pubetret?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1523192931

preporucham da chitash izmedju redova,,u prevodu,,dok mi palija stoji,,nema pauze:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 684758713)a posebno ne meno,,,jer nisam treba,,,bokte neubijo taku sanjivu:)Nedaj boze da netko s tobom prespava cijelu noc,,ujutro bi mu natovarila da te je silovo:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1619348112
oš reć da sam nepismena, ha, da ne znam što je pisac htio reći?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 3601362807 
idi begaj... vidiš da sam se poslužila tvojim brborenjem o seksu da otvorim barem jednu novu temu... to ti je, dečec, kristalno jasan primjer manipulacije...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1523192931 


cijelu noć?! zar još ima takovijeh budala na svijetu spremnih riskirati?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 984513234 

sa mnom se nije zdravo družiti ni danju, čak i tada čeljade može nadrapati ni krivo ni dužno... a ako već ono baš pobudali do kraja i padne mu na pamet ostati cijelu noć, mora biti spremno na puno gore od optužbe silovanja... ne preporučam  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  RobinUd 14.02.17 2:43

btw je napisao/la:cijelu noć?! zar još ima takovijeh budala na svijetu spremnih riskirati?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 984513234

Ja sam hazarder....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 15.02.17 8:15

ja sam impulzivna  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 11484130

hazarderka nikako....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 15.02.17 19:18

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:cijelu noć?! zar još ima takovijeh budala na svijetu spremnih riskirati?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 984513234

Ja sam hazarder....
oduvijek si sklon rizicima, ili od kad si na "pauzi"?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 15.02.17 19:19

Lena je napisao/la:ja sam impulzivna  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 11484130

hazarderka nikako....
onda je tonac hazarder?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 16.02.17 7:35

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja sam impulzivna  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 11484130

hazarderka nikako....
onda je tonac hazarder?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 11484130

nisam baš svake minute impulzivna..... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 21.02.17 20:51

Lena je napisao/la:
btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja sam impulzivna  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 11484130

hazarderka nikako....
onda je tonac hazarder?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 11484130

nisam baš svake minute impulzivna..... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1619348112
nije ni on stalno hazarder  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.03.17 12:11

Snovi su nam valjda najveća moguća baza podataka koju koristimo da bi ispravno živjeli. Samo je treba naučiti koristiti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.03.17 13:05

BesposlenPlop je napisao/la:Snovi su nam valjda najveća moguća baza podataka koju koristimo da bi ispravno živjeli. Samo je treba naučiti koristiti.

sinoć mi se u snu prikazalo šta neki od vas radite dok ja pišem svoje priče ... sanjala kako hodam po nekoj platformi uz more i počela se platforma raspadati na ploče ko tanki led na antarktiku ... a ispod krcato mini ajkulica ... ha ha ha ... jesam se nasmijala kad sam u ajkulicma prepoznala poznate mi nickove ... al badaf ... ne možete me ugristi ... al ste mi fino škakljali tabane pokušavajući  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1619348112  nekad sam takve mini ajkulice lovila, gulila i jela ... obožavam morskog psa il mačku pohane i na sve načine ... al i to me prošlo ... skoro više ni ne jedem meso ... nemam potrebe ... postala prirodni vegetarijanac, preko noći prestala biti ovisnik o duvanu i kavi .... ide to pomalo u pravom smjeru a i snaga mi se vraća i osjećam se ko prije 20 godina

a i danas mi zvoni telefon i javlja mi se poznat glas  iz jedne inicijative sa kojom dugo surađujem na nivou cijele države ... i oni su zbili redove, pripremaju za promjene .... dobro je reko jednom pizda, ako se nas dvoje udružimo, bit će to onda nešto i fakat pizda imo pravo - vidovit !  ... i dalje radim sa tom inicijativom i ulijeću mi ljudi koje sam samo mogla poželjeti ko suradnike ... zvala me žena ratnica koja je dugo boravila u mojoj drugoj šumi, sve zna o njoj  i drago joj što radim to što radim ... i do nje došo glas o tom što radim i kako joj milu šumu uređujem i dobila još kontakata ljudi koji su provjereni i sa kojima mogu surađivati a i upozorila me do koga sve moram biti izuzetno oprezna jer su zmijurine i podzemna bića ... a ovo ljeto slijede daljnje promjene, ne samo u mojim šumama nego i šire ... kreno požar ali ne onaj koji pali i uništava ... kreno jedan drugačiji požar ... onaj koji briše besmisao

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.03.17 13:16

BesposlenPlop je napisao/la: besmisao

... greška ... treba stajati "beznađe"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  RobinUd 04.03.17 18:46

btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:cijelu noć?! zar još ima takovijeh budala na svijetu spremnih riskirati?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 984513234
Ja sam hazarder....
oduvijek si sklon rizicima, ili od kad si na "pauzi"?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1523192931

To je izazov.
Nisam ja u svemu hazarder.
Samo u onome, sta je izazov.
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 05.03.17 11:01

Ne sjecam se sadrzaja sna, osim nekih detalja i atmosfere. Upamcenom detalju prethodila je noc, potraga, mnogo poznatih i nepoznatih lica.. U rukama sam drzala ogromne izduzene jajolike oblike. Pokusavala sam ih ukrasiti bojom, no njihove prave sare konstantno su izbijale na povrsinu. Proslo mi je umom kako su to neka vrlo cudna jaja za ukrasavanje, ali nisam odustajala. Najtanjim mogucim kisticem iscrtavala sam nove sare i prikrivala originalne. Zalud. Nisu nestali. Tada sam uzela deblji kist i primaknuvsi ga povrsini "jajeta" shvatih da u rukama citavo vrijeme drzim Shiva lingame. Ta me je spoznaja probudila. Mozda se ovaj san nastavlja na proslotjedni u kojem se pojavio Sai Baba. Nije izgledao uobicajeno. Bio je mnogo mladji. Konstantno se salio i smjeskao. Pomagao mi je u uspinjanju na gorostasna stabla. Uvijek je bio nekoliko grana iznad mene, no spustao bi se da me ohrabri (bojim se visine) i sigurno me prebaci na vise grane. U jednom trenutku, nisam mogla dalje. Panika je bila suvise jaka, osjecala sam da cu ubrzo pasti. Shvativsi da ne mogu dalje, pomogao mi je doci do tla i nastavio hodati uz mene..

(Kraj zapisa.)


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 05.03.17 19:53

ligeja je napisao/la:Ne sjecam se sadrzaja sna, osim nekih detalja i atmosfere. Upamcenom detalju prethodila je noc, potraga, mnogo poznatih i nepoznatih lica.. U rukama sam drzala ogromne izduzene jajolike oblike. Pokusavala sam ih ukrasiti bojom, no njihove prave sare konstantno su izbijale na povrsinu. Proslo mi je umom kako su to neka vrlo cudna jaja za ukrasavanje, ali nisam odustajala. Najtanjim mogucim kisticem iscrtavala sam nove sare i prikrivala originalne. Zalud. Nisu nestali. Tada sam uzela deblji kist i primaknuvsi ga povrsini "jajeta" shvatih da u rukama citavo vrijeme drzim Shiva lingame. Ta me je spoznaja probudila. Mozda se ovaj san nastavlja na proslotjedni u kojem se pojavio Sai Baba. Nije izgledao uobicajeno. Bio je mnogo mladji. Konstantno se salio i smjeskao. Pomagao mi je u uspinjanju na gorostasna stabla. Uvijek je bio nekoliko grana iznad mene, no spustao bi se da me ohrabri (bojim se visine) i sigurno me prebaci na vise grane. U jednom trenutku, nisam mogla dalje. Panika je bila suvise jaka, osjecala sam da cu ubrzo pasti. Shvativsi da ne mogu dalje, pomogao mi je doci do tla i nastavio hodati uz mene..

(Kraj zapisa.)

nisam neki tumač snova, zapravo nemam pojma o tom području, ali laički gledano ovo mi djeluje kao strah od odrastanja (ti bi i dalje bojala kamenčiće) i uspjeha (drvo, visina, grane)... takvi snovi se pojavljuju kad je netko na prekretnici i treba donijeti neku životnu odluku, ali mu je teren nepoznat i strah je neminovan... 

a zapravo nema potrebe za strahom, jaka si i više no što si svjesna, imaš i zaštitu i podršku (pojavljivanje sai babe u pravom trenutku) i uvijek se možeš vratiti na sigurno tlo na kojem si sada (silazak s drveta kad se pojavi panika)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 05.03.17 19:54

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:
RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:cijelu noć?! zar još ima takovijeh budala na svijetu spremnih riskirati?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 984513234
Ja sam hazarder....
oduvijek si sklon rizicima, ili od kad si na "pauzi"?  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1523192931

To je izazov.
Nisam ja u svemu hazarder.
Samo u onome, sta je izazov.
a izazova na svakom koraku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  RobinUd 05.03.17 20:52

btw je napisao/la:a izazova na svakom koraku

ne bas....
RobinUd
RobinUd

Broj postova : 847
Join date : 18.03.2014

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 05.03.17 20:57

RobinUd je napisao/la:
btw je napisao/la:a izazova na svakom koraku

ne bas....
šteta...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 05.03.17 21:58

btw je napisao/la:
ligeja je napisao/la:Ne sjecam se sadrzaja sna, osim nekih detalja i atmosfere. Upamcenom detalju prethodila je noc, potraga, mnogo poznatih i nepoznatih lica.. U rukama sam drzala ogromne izduzene jajolike oblike. Pokusavala sam ih ukrasiti bojom, no njihove prave sare konstantno su izbijale na povrsinu. Proslo mi je umom kako su to neka vrlo cudna jaja za ukrasavanje, ali nisam odustajala. Najtanjim mogucim kisticem iscrtavala sam nove sare i prikrivala originalne. Zalud. Nisu nestali. Tada sam uzela deblji kist i primaknuvsi ga povrsini "jajeta" shvatih da u rukama citavo vrijeme drzim Shiva lingame. Ta me je spoznaja probudila. Mozda se ovaj san nastavlja na proslotjedni u kojem se pojavio Sai Baba. Nije izgledao uobicajeno. Bio je mnogo mladji. Konstantno se salio i smjeskao. Pomagao mi je u uspinjanju na gorostasna stabla. Uvijek je bio nekoliko grana iznad mene, no spustao bi se da me ohrabri (bojim se visine) i sigurno me prebaci na vise grane. U jednom trenutku, nisam mogla dalje. Panika je bila suvise jaka, osjecala sam da cu ubrzo pasti. Shvativsi da ne mogu dalje, pomogao mi je doci do tla i nastavio hodati uz mene..

(Kraj zapisa.)

nisam neki tumač snova, zapravo nemam pojma o tom području, ali laički gledano ovo mi djeluje kao strah od odrastanja (ti bi i dalje bojala kamenčiće) i uspjeha (drvo, visina, grane)... takvi snovi se pojavljuju kad je netko na prekretnici i treba donijeti neku životnu odluku, ali mu je teren nepoznat i strah je neminovan... 

a zapravo nema potrebe za strahom, jaka si i više no što si svjesna, imaš i zaštitu i podršku (pojavljivanje sai babe u pravom trenutku) i uvijek se možeš vratiti na sigurno tlo na kojem si sada (silazak s drveta kad se pojavi panika)

"ti bi i dalje bojala kamencice" : )))

Popravila si mi raspolozenje. Juzina mi je citav dan u glavi. :-)

E da, odgovorit cu sljedecih dana na onaj zanimljiv detalj o perifernom vidu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 05.03.17 22:02

ligeja je napisao/la:




Popravila si mi raspolozenje. Juzina mi je citav dan u glavi. :-)

nije samo tebi... ima nas više...  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 06.03.17 9:09

rekli su mi da moram zapamtit prvi san u novom stanu jer da je to nesto bitno. Nisam ga zapamtijo...nisam niti drugi, treci a neke i jesam ali se ne sjecam...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 06.03.17 11:04

ligejin san meni vuče na negiranjem nekih problema koji je muče, nešto ne želi pogledati kako je nego izbjegava i "boja" u svoje boje.....
ne znam zašto su meni ovi šareni kamenčići znak potomstva,obitelji,bliske skupine....moguće da mi isto jako bacaju na jaja pa zato......
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 06.03.17 19:02

Lena je napisao/la:ligejin san meni vuče na negiranjem nekih problema koji je muče, nešto ne želi pogledati kako je nego izbjegava i "boja" u svoje boje.....
ne znam zašto su meni ovi šareni kamenčići znak potomstva,obitelji,bliske skupine....moguće da mi isto jako bacaju na jaja pa zato......
bojanje kamenčića? 

to bojanje se može i tako tumačiti, kao nemirenje s realnošću i svijetom koji vidi oko sebe (ili čak neprihvaćanje), te potrebom da stvarnost popravi, uljepša

ne znam, to će ona vjerojatno znati...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 07.03.17 9:01

btw je napisao/la:
Lena je napisao/la:ligejin san meni vuče na negiranjem nekih problema koji je muče, nešto ne želi pogledati kako je nego izbjegava i "boja" u svoje boje.....
ne znam zašto su meni ovi šareni kamenčići znak potomstva,obitelji,bliske skupine....moguće da mi isto jako bacaju na jaja pa zato......
bojanje kamenčića? 

to bojanje se može i tako tumačiti, kao nemirenje s realnošću i svijetom koji vidi oko sebe (ili čak neprihvaćanje), te potrebom da stvarnost popravi, uljepša

ne znam, to će ona vjerojatno znati...

meni to vise izgleda ko da se previse istrosila na kristale pa sad farba obicno kamenje... SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  maledetta primavera 07.03.17 9:19

Bojanje umiruje. Poput meditacije SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 684758713
maledetta primavera
maledetta primavera

Broj postova : 1678
Join date : 12.08.2016

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 25 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 25 / 40. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.