kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 28 / 40. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 06.08.17 2:03

sinoć ošla sa curama u brdo ... i podigle kamp .. i sad treba spavati a nemreš od ljepote ... al ko zaspala nakratko i sanjala slijedeće :

kako ležimo u krateru izložene svima i odjednom tu i tamo vidim kako neke grupice ljudi kreću ka nama da nam naškode al ne ide ... ko da je neka barijera između njih i nas a ja gledam kako se muče da ju probiju ... i skužim da nas netko čuva i to na skroz zajebantski način .... i uživam gledati kako nas taj naš "čuvar" čuva tako da nas i nasmije ... umirala sam od smijeha koje spačke je izmišljao da zariba one koji su probali doći do nas ... cirkus ..skoro mi došlo žao i htjela im pomoći da probiju "barijeru" al u trenutku te pomisli bih opet utonula u duboki san i izgubila moć sudjelovanja u spačkama ... al mi nije žao ... pribudila se nasmijana kad sam ih se sjetila ...

p.s.

e da... kad sam se stvarno probudila, oko mene i djece bilo krcato bijelih pera ... kud god sam zakoračila, naletjela bih na njih

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 04.03.18 13:53

Ovo je jedan stariji san. Ima sigurno vec pola godine od njegovog "ukazanja", ali ne prestaje njegov neobican utjecaj. Pokusala sam mu se vratiti, nastaviti ga, produbiti sjecanje na nj, ali skriva se.. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 684758713 Zapisala sam ga istog trena nakon budjenja i ostavljam ga i ovdje. Mozda se netko od vas dosjeti slicnog iskustva. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 684758713


---

Mislim da sam sanjala grad moje duse. Bijah na proputovanju negdje u nordijskim zemljama. Nasla sam se u jednom gradu pored mora. Jos je bilo dosta hladno, ali zbog nacina na koji su ljudi govorili o hladnoci, shvatila sam da je proljece.. U daljini ugledala sam cudne stijene, ogromne stijene koje su se nadvijale nad morem s njegove tri strane. Pojasnjavala sam poznanici koju sam posjetila ondje kako mi te stijene nalikuju na ogromne okamenjene valove. Htjela sam im se pribliziti i fotografirati ih. Fascinantan prizor, no ubrzo su ih oblaci zakrilili. Nalazile su se nasuprotno od kopna i jednostavno izranjale iz morske vode. Ugledala sam svjetionik. Bio je nesto manji od naseg rijeckog, roskaste boje pa krenuh u njegovom smjeru (bio je daleko). Putem do njega, uocavala sam prekrasne prizore prirode, zatim niz kucica od kojih su neke bile i jarko obojane, svijetloputi klinci prolazili su na biciklima, no jedan crncic medju njima mahnuo mi je razdragano kao da je prepoznao da sam nova ovdje. Fotografirala sam sitnu kisu i suncevu svjetlost koja se pomaljala kroz oblake. Pomalo nadrealna obasjana maglica obujmila je okolne brodice, neka brdasca, stabla. Osjecala sam miris mora, studen na kozi i sve me je to cinilo iznimno radosnom. Da bih dosla do svjetionika pocesto sam se morala obracati ljudima ne bi li me bolje uputili kojim dijelovima puta proci. Razgovor je uvijek tekao na engleskom. Sjecam se da sam morala proci ogromnim brodom koji je zapravo bio knjiznica (a vodio ju je jedan Azijat kojem su me ostali zaposlenici uputili jer je tecno govorio engleski). Hodeci kroz knjiznicu dovoljno sam se priblizila svjetioniku i mirno ga fotografirala. No sada je bio crno-bijele boje, drugacijeg oblika i okruzen izvanjskim stepenicama (nalik onim protupozarnim). Zacudila sam se zasto je toliko promijenio izgled, pomislivsi da imaju dva svjetionika, pa sam nastavila koracati brodom. I ne sluteci, uz brod knjiznicu nastavljao se ribarski brod. Drzala sam fotoaparat priljubljen uz oko, nastojeci uslikati svjetionik iz razlicitih pozicija. Tada sam osjetila da se brod krece. Pojasnila sam jednom ribaru da sam zabunom dosla do njih i upitala ih bi li me mogli vratiti jer moram na kopno. Nisu mogli, imali su zakazane termine. Neko sam vrijeme promatrala more u tisini. Nije bilo ni traga panike, iako nisam znala kuda smo se uputili i koliko cemo dugo ostati na moru. Oblaci su bivali gusci i tamniji. U tom stanju opustenosti prenuo me je zvuk motora. Jedan se camcic pojavio u nasoj blizini. Ribar je, zapravo, zvao prijatelja da dodje po mene i odveze me natrag. Usavsi u camac zapoceo je najzanimljivi dio razgovora u ovom snu u kojem sam pojasnjavala kako mislim da ovaj grad izvire iz mog uma. Suputnik se smjeskao i upitao me otkud mi ta pomisao. Odgovorih mu da ga osjecam dijelom sebe. Svaki prizor, pa i onaj naizgled zlokoban, djeluje kao davno dogovorena buduca prica.. Rekoh mu da je ovaj grad zasigurno moj dom, iako zivim daleko, u jednom drugom lijepom gradu uz more. Nastavili smo razgovarati. Hrabrio me je da se doselim i s velikom odlucnoscu rekoh mu da hocu. Probudih se s mislju na Calvinove nevidljive gradove.

---


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.04.18 12:05

Dovrsavam kavu u svojoj bijeloj salici i odjednom mi iskrsne dio jutarnjeg sna.

Bijah u stanu jedne poznanice. Njeno blijedo, nenasminkano lice dalo mi je naslutiti da sam je iznenadila u trenucima nekih neodgodivih obaveza. U snu, ali i na javi, interpretatorica je tarot karata i poznavateljica jos nekih metoda uvida u psihu (i dusu). Psihologinja. Upitah je tiho, s izvjesnom nelagodom zbog loseg tajminga, da mi otkrije moju pravu narav, ocekujuci rasprostiranje karata ili njen visesmisleni monolog. No umjesto toga posegnula je za povecim bijelim papirom iz likovne mape i, u tren oka, oslikala njegovu povrsinu. Vidjeh nocno nebo i leteceg polarnog medvjeda. Na njegovim ledjima, sjedila je djevojka koja je odrzavala ravnotezu drzeci se desnom rukom za podeblju zraku svjetlosti. Nakon sto sam osmotrila sliku, poznanica je progovorila i pojasnila mi da slika predstavlja i dva aspekta u svakom covjeku. Prvi zaboravih, no drugi bijase - VOLJA.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 28.04.18 22:59

Tomica je napisao/la:Dovrsavam kavu u svojoj bijeloj salici i odjednom mi iskrsne dio jutarnjeg sna.

Bijah u stanu jedne poznanice. Njeno blijedo, nenasminkano lice dalo mi je naslutiti da sam je iznenadila u trenucima nekih neodgodivih obaveza. U snu, ali i na javi, interpretatorica je tarot karata i poznavateljica jos nekih metoda uvida u psihu (i dusu). Psihologinja. Upitah je tiho, s izvjesnom nelagodom zbog loseg tajminga, da mi otkrije moju pravu narav, ocekujuci rasprostiranje karata ili njen visesmisleni monolog. No umjesto toga posegnula je za povecim bijelim papirom iz likovne mape i, u tren oka, oslikala njegovu povrsinu. Vidjeh nocno nebo i leteceg polarnog medvjeda. Na njegovim ledjima, sjedila je djevojka koja je odrzavala ravnotezu drzeci se desnom rukom za podeblju zraku svjetlosti. Nakon sto sam osmotrila sliku, poznanica je progovorila i pojasnila mi da slika predstavlja i dva aspekta u svakom covjeku. Prvi zaboravih, no drugi bijase - VOLJA.

sta ti ne mozes sanjati neki normalan i jednostavan san? Ono, da te neko ganja nozem a nikako potrcat punim plucima...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 01.05.18 11:52

A odakle ti to narucujes? I kol'ka je mjera - naramak, dva?

Ma, sjecam se onih snova koji imaju formu smislene price. Imaju tijek radnje, kauzalni slijed, pa kad se pojave i nadrealni elementi, ne dolazi do kaosa, vec moj um to kompenzira nuznoscu razvoja likova. :-D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 01.05.18 12:29

Tomica je napisao/la:A odakle ti to narucujes? I kol'ka je mjera - naramak, dva?

Ma, sjecam se onih snova koji imaju formu smislene price. Imaju tijek radnje, kauzalni slijed, pa kad se pojave i nadrealni elementi, ne dolazi do kaosa, vec moj um to kompenzira nuznoscu razvoja likova. :-D

ne narucujem, dodju SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 684758713. Pa kako uopce mozes zapamtit toliki san i tolike detalje? Sanjam stalno, dokle god spavam ali malo tog popamtim. Samo neke inserte koji ne govore puno...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 24.05.18 11:04

pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:A odakle ti to narucujes? I kol'ka je mjera - naramak, dva?

Ma, sjecam se onih snova koji imaju formu smislene price. Imaju tijek radnje, kauzalni slijed, pa kad se pojave i nadrealni elementi, ne dolazi do kaosa, vec moj um to kompenzira nuznoscu razvoja likova. :-D

ne narucujem, dodju SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 684758713. Pa kako uopce mozes zapamtit toliki san i tolike detalje? Sanjam stalno, dokle god spavam ali malo tog popamtim. Samo neke inserte koji ne govore puno...


Primijetila sam da lakse pamtim snove tijekom cescih budjenja nocu. Povisena temperatura, iz nekog razloga, takodjer utjece na bogatstvo detalja i zivopisnost snova. Upamtim one koji, vjerojatno, imaju neko dublje znacenje za mene, one heuristickog karaktera. I one jako emotivne.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 10.07.18 23:47

sanjam neku trebu ima predivne usne..ljubim je strasno..njezno..vidim joj usne prosarane od neke strasti....pitam ...da li sam to bio ja ili netko drugi..veli taka sam osjetljiva po celom telu...probudim se..a autobus je laganini plovio slavonskom ravnitzom.....pas mater i cucku.a da ne govorim o snovima..jebo ih ja..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  pizda 11.07.18 23:25

zingaro je napisao/la:sanjam neku trebu ima predivne usne..ljubim je strasno..njezno..vidim joj usne prosarane od neke strasti....pitam ...da li sam to bio ja ili netko drugi..veli taka sam osjetljiva po celom telu...probudim se..a autobus je laganini plovio slavonskom ravnitzom.....pas mater i cucku.a da ne govorim o snovima..jebo ih ja..

da je bila malo grbavija cesta mozda bi je i jebo...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 12.07.18 17:03

pizda je napisao/la:
zingaro je napisao/la:sanjam neku trebu ima predivne usne..ljubim je strasno..njezno..vidim joj usne prosarane od neke strasti....pitam ...da li sam to bio ja ili netko drugi..veli taka sam osjetljiva po celom telu...probudim se..a autobus je laganini plovio slavonskom ravnitzom.....pas mater i cucku.a da ne govorim o snovima..jebo ih ja..

da je bila malo grbavija cesta mozda bi je i jebo...

Slijedeci puta cu kupiti kartu za Sarajevo ..kazu da tam drma opasno ..al sta ako budem tebe sanjo:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 684758713??

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 12.07.18 17:04

Tomica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:A odakle ti to narucujes? I kol'ka je mjera - naramak, dva?

Ma, sjecam se onih snova koji imaju formu smislene price. Imaju tijek radnje, kauzalni slijed, pa kad se pojave i nadrealni elementi, ne dolazi do kaosa, vec moj um to kompenzira nuznoscu razvoja likova. :-D

ne narucujem, dodju SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 684758713. Pa kako uopce mozes zapamtit toliki san i tolike detalje? Sanjam stalno, dokle god spavam ali malo tog popamtim. Samo neke inserte koji ne govore puno...


Primijetila sam da lakse pamtim snove tijekom cescih budjenja nocu. Povisena temperatura, iz nekog razloga, takodjer utjece na bogatstvo detalja i zivopisnost snova. Upamtim one koji, vjerojatno, imaju neko dublje znacenje za mene, one heuristickog karaktera. I one jako emotivne.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 12.07.18 17:07

zingaro je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Tomica je napisao/la:A odakle ti to narucujes? I kol'ka je mjera - naramak, dva?

Ma, sjecam se onih snova koji imaju formu smislene price. Imaju tijek radnje, kauzalni slijed, pa kad se pojave i nadrealni elementi, ne dolazi do kaosa, vec moj um to kompenzira nuznoscu razvoja likova. :-D

ne narucujem, dodju SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 684758713. Pa kako uopce mozes zapamtit toliki san i tolike detalje? Sanjam stalno, dokle god spavam ali malo tog popamtim. Samo neke inserte koji ne govore puno...


Primijetila sam da lakse pamtim snove tijekom cescih budjenja nocu. Povisena temperatura, iz nekog razloga, takodjer utjece na bogatstvo detalja i zivopisnost snova. Upamtim one koji, vjerojatno, imaju neko dublje znacenje za mene, one heuristickog karaktera. I one jako emotivne.


Dokazato je da na snove uticu razni enzimi ..pa ako su pivski onda mosh samo pokretat vjetrenjace a ak' su vinski e onda mosh svashta neshto pofino doziv't..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 12.07.18 18:57

Gle, pojavil se Tzigo.  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 3679994209
Nije ga potopil uragan ...

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 13.07.18 16:17

Asti pa ko se to vratio.....cigo jeeeeeee
Neka teba tu sa nama primitivcima....na pravom si mjestu i u dobrom društvu  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 11484130
Šta ima kod tebe?
Sade li se još lubenice,voće,povrće....bamije? 
Glad to see you  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 439160543
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 14.07.18 9:52

Vratilo se cigance poganog jezika i slikovitog salata-krasopisa. :-D



Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  besposlenpop 14.07.18 18:04

Lena je napisao/la:Asti pa ko se to vratio.....cigo jeeeeeee
Neka teba tu sa nama primitivcima....na pravom si mjestu i u dobrom društvu  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 11484130
Šta ima kod tebe?
Sade li se još lubenice,voće,povrće....bamije? 
Glad to see you  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 439160543
Glad, glad ... nema u USA pučke kujnje ka u Rvackoj. SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 3679994209

_________________
SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 A060  Слава Україні!
besposlenpop
besposlenpop

Broj postova : 5731
Join date : 19.02.2018
Age : 64
Lokacija : Ma kaj lokacija - imam i građevinsku i uporabnu!

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena 15.07.18 8:31

ma ima svuda pučkih....nažalost

salata krasopis  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 15.07.18 21:43

Lena je napisao/la:ma ima svuda pučkih....nažalost

salata krasopis  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112


Zenska je vegeterijanka voli salatu a bogami ni krastavci joj ne bi bili neugodni u odredjenoj velichini i debljini ..tak da..kuzish??:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 684758713

E da ..i ja vas volim ko turchin prase:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 25.07.18 22:25

Ustvari dopeljal sam se ovdje najvishe zbog one krkanice sa Krka..Treba mi njen fon da onaka smotana zaradi koji dolar..:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112
Inache mi je ovo mjesto klaoka na kvadrat..par debila ne kuzi da je sve prolazno pa prichaju o vremu koje je isto tako promjenjivo i prolazno:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.08.18 5:21

zingaro je napisao/la:Ustvari dopeljal sam se ovdje najvishe zbog one krkanice sa Krka..Treba mi njen fon da onaka smotana zaradi koji dolar..:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112
Inache mi je ovo mjesto klaoka na kvadrat..par debila ne kuzi da je sve prolazno pa prichaju o vremu koje je isto tako promjenjivo i prolazno:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112)
Pa gje ona krmachitza sa krka,,,da je neshto struchno priupitam pa da nestanem..ajd javi se ne budi shaj:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.08.18 5:26

Sinoc sanjam kako se fajtam sa nekim kretenima..opkololi me i kao zele da me sjebu a ja drzim rukitze u dzeppovima i dragam kuratz,,pitam ih,,ajde dechki da se kladim da imate manji kuratz od mene,,oni se smiju ,,kao ono,,lichili su mi na Pizdu..imaju nozeve ,,pishtolje ..sve neki ustashe...ja izvadim kuratz a oni svi pobjegoshe:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112 Sta su ti kompleksi:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112)???
Pizda je prvi podvinijo rep ..chak je pocheo i da cvili..ko zadnja dzukela:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 28.08.18 5:35

Usao sam u fazu snova kada se probudim odem se pozuborit ,,,vratim se u krevet i nastavim dalje sanjati,,kako kada,,,ako sam neshto dobro jebavo,,onda u tome erotskom stilu nastavim,,,da stvaram prichu u polusnu,,,jebo te koja je to fora,,chujem sebe kako stvaram prichu..koristim neke prelijepe rijechi koje se slazu u fantastichno fabulu...shteta shto to ne mogu snimiti ili na bilo koji nachin zabiljeziti.,,ali ako se meni zdopada onda je stvarno dobro..jednostavno kao da sam ja netko drugi sa strane koji sve vidi i promatra svojim kritichnim okom ,,,objashnjava i donosi zakljuchke na osnovu logichnih spoznaja,,debatira i u isto vrijeme polemizira sa samim sobom i sa drugima..ma jebeno dobro,,samo moram naci nachin kako da to=aj polusneni razgovor sa samim sobom zabiljezim za stvarnost..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 07.11.18 21:20

Danas je kolegica na poslu pricala sexy san..precool.
Kako su ljudi ponekad slatki  SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 10.11.18 7:12

Sanjala sam da plačem ko kišna godina, na ramenu mog ex, najavljujući tužnu situaciju sa jednom nama poznatom i dragom osobom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Gost 23.12.18 5:39

Sanjao sam da ne mogu nesto programirati na kompu ...popizdio i razbio ga:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112
Interesantno je da ne sanjam vishe sexualne poze...chudo..jedno:SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,, - Page 28 Empty Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 28 / 40. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.