SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Stranica 29 / 29. Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Go down

Re: SANJAO SAM,,,SANJALA JE,,SANJALI SMO..SNOVI ,,

Postaj  Lena on 29.12.18 18:26

Negdje sam pročitala da si dide postao!
Jebote, pa čestitam Zingaro.....nema boljeg od toga sigurna sam....sve vrijedi kad vidiš novi život kako se stvara i pomisliš u sbei....je li moguće da i ja u tome sudjelujem...e pa je....čestitam 
Lena

Broj postova : 8030

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 31.12.18 3:24

Lena je napisao/la:Negdje sam pročitala da si dide postao!
Jebote, pa čestitam Zingaro.....nema boljeg od toga sigurna sam....sve vrijedi kad vidiš novi život kako se stvara i pomisliš u sbei....je li moguće da i ja u tome sudjelujem...e pa je....čestitam 

A joj ..paprichitze ...fafaronchitze mala: Kaj da ti velim..Prije par godina sam popizdio na svoju dvojicu Kindera i od brata jednog pa sam ih izveo vani kao fol na cugu..odrzo im predavanje..ocete vi praviti djecu ili da ja nabavim sebi neku koja oce...a onda ste izkljuceni iz ostavstine..Valjda se prepali pa krenulo to na poso..: U tri godine cetvorica dechkica..dvojica dva tri mjeseca jedan 3.5 godina a jedan 2.5..S ovim manjima nemam bas neku komunikaciju: Ali sa ovim starijima imam,,vec pricaju hrvatski i to jako dobro..a prvo sto su naucili je..ajd odjebi..mrsh..nabijem te na kuratz..ma mosh mi poduvat: Ma talijani mali,,,sa hrvatskim naglaskom:) Obozajem ih,,oni su mi pomogli da me vishe babe ne interesiraju,,,nashao sam svoju pravu ljubav u njima...et..a kuloari mogu srat shta god ih volja..sretno tebi i tvojima a i svim forumashima Novo Ljeto..: Zelim vam puno sexa i sa lijevom i sa desnom rukitzom...:
E da ..pazite na svoje snove ...mogli bi vam se i ostvariti..pa sto cete onda ???)

Broj postova : 3080

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 31.12.18 18:24

Ajme pa imaš 4 mališana!Baš lijepo.....i vjerujem da guštaš u tim malim bićima iskreno....
Sretno i tebi i obitelji punoj malih sreća.....
Meni jako paše bit doma ovih zadnjih par godina za ove praznike...nekako mi najviše odgovara mir i odmor....doduše puno se jede, ali ajde i to će brzo završit....
Lena

Broj postova : 8030

[Vrh] Go down

Postaj  blitwa on 31.12.18 19:52

zingaro je napisao/la:

A joj ..paprichitze ...fafaronchitze mala: Kaj da ti velim..Prije par godina sam popizdio na svoju dvojicu Kindera i od brata jednog pa sam ih izveo vani kao fol na cugu..odrzo im predavanje..ocete vi praviti djecu ili da ja nabavim sebi neku koja oce...a onda ste izkljuceni iz ostavstine..Valjda se prepali pa krenulo to na poso..: U tri godine cetvorica dechkica..dvojica dva tri mjeseca jedan 3.5 godina a jedan 2.5..S ovim manjima nemam bas neku komunikaciju: Ali sa ovim starijima imam,,vec pricaju hrvatski i to jako dobro..a prvo sto su naucili je..ajd odjebi..mrsh..nabijem te na kuratz..ma mosh mi poduvat: Ma talijani mali,,,sa hrvatskim naglaskom:) Obozajem ih,,oni su mi pomogli da me vishe babe ne interesiraju,,,nashao sam svoju pravu ljubav u njima...et..a kuloari mogu srat shta god ih volja..sretno tebi i tvojima a i svim forumashima Novo Ljeto..: Zelim vam puno sexa i sa lijevom i sa desnom rukitzom...:
E da ..pazite na svoje snove ...mogli bi vam se i ostvariti..pa sto cete onda ???)
bome, bile su to plodne godine... čestitam na kvartetu  ... 

dabogda bio i oktet, a ti najbolji deda na svijetu 

ovo sa snovima je živa istina...ostvaruju se i oni prastari koje sam već i zaboravila, pa su odavno ispali iz užeg kruga...
blitwa

Broj postova : 42

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 03.01.19 4:37

[quote="blitwa"][quote="zingaro"]

A joj ..paprichitze ...fafaronchitze mala::)) Kaj da ti velim..Prije par godina sam popizdio na svoju dvojicu Kindera i od brata jednog pa sam ih izveo vani kao fol na cugu..odrzo im predavanje..ocete vi praviti djecu ili da ja nabavim sebi neku koja oce...a onda ste izkljuceni iz ostavstine..Valjda se prepali pa krenulo to na poso..::)) U tri godine cetvorica dechkica..dvojica dva tri mjeseca jedan 3.5 godina a jedan 2.5..S ovim manjima nemam bas neku komunikaciju::)) Ali sa ovim starijima imam,,vec pricaju hrvatski i to jako dobro..a prvo sto su naucili je..ajd odjebi..mrsh..nabijem te na kuratz..ma mosh mi poduvat::)) Ma talijani mali,,,sa hrvatskim naglaskom::))) Obozajem ih,,oni su mi pomogli da me vishe babe ne interesiraju,,,nashao sam svoju pravu ljubav u njima...et..a kuloari mogu srat shta god ih volja..sretno tebi i tvojima a i svim forumashima Novo Ljeto..::)) Zelim vam puno sexa i sa lijevom i sa desnom rukitzom...::)
E da ..pazite na svoje snove ...mogli bi vam se i ostvariti..pa sto cete onda ???:)))[/quote]
bome, bile su to plodne godine... čestitam na kvartetu :cura_voli: ... 

dabogda bio i oktet, a ti najbolji deda na svijetu :)

ovo sa snovima je živa istina...ostvaruju se i oni prastari koje sam već i zaboravila, pa su odavno ispali iz užeg kruga... :zubo[/quote]

Oktet nije u proracunu tak da sve zavisi od sinkova a i zene su im nekako sramezljive kad su podebele pa sumnjam ...al nikad ne reci nikat..je l' tak'.Da se mene pita ..ja bi shtantzo svake godine po jedno.Fino ih ucim ..dok zene imaju posla nemaju vremena misliti na gluposti..nashtantzash najmanje 4_vero i mir u kuci...pa ja::))
Ma jebeti se za snove ijonak neki se ostvare a neki ne..bog te ...da mi se svi snovi ostvare najebo bi skroz..zato sam ja skroman..isplati se biti taki...Nista nije dobro kad ima prevec..nego ak more biti kako u harmoniji sa sobom i sa drugima ..ak ne more ..jebaji ga nekak bude,,,pa ja::))

Broj postova : 3080

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 29 / 29. Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

[Vrh]