Iz (za)raznih medija...

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda on 27.08.14 13:19

bazilija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ja bi garantirano... : Jebote sto me nerviraju te fejs gluposti i neka dirigirana pjevanja, aktivnosti i onda se citava sela i gradovi time hvale, poljevaju ledenom vodom i pjevaju happy. Bogte jebo debila...

viđu ovo:

http://www.vestinet.rs/u-fokusu/sta-se-krije-iza-polivanja-ledenom-vodom-pokazna-vezba-moci-upravljanja-ljudskim-ponasanjem

upravo tako, net je genijalna stvar ali i genijalna stvar da se ljudima efikasno ispere ono malo mozga sto imaju. Normalno, oni koji ga imaju malo vise zaobilaze takve debilstine i na netu traze nesto drugo nimalo nalik ovim masovnim "akcijama" kolektivnog plesa, pjevanja ili zaljevanja vodom. Potonje je stvarno vrhunac srozavanja covjeka od humanoida ka gljivi iako pravi vrhunci mozda tek slijede. Ustvari, sigurno slijede...
nešto razmišljam kako bi odgovorio milorad dodik kad bi ga neko izazvao polijevajući se vodom, a kako ivo josipović 

Dodik bi se polio bez puno filozofije i nakon tog sprasijo rakiju da se malo zagrije:).
Josipovic bi se posluzijo time da jos jednom dokaze javnosti kakav je on gospodin. Vjerojatno vec lista ideje u slucaju da mu se zadesi kakav izazov...

pizda
Murderator

Broj postova : 28026

[Vrh] Go down

Postaj  bazilija on 27.08.14 13:50

pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:

viđu ovo:

http://www.vestinet.rs/u-fokusu/sta-se-krije-iza-polivanja-ledenom-vodom-pokazna-vezba-moci-upravljanja-ljudskim-ponasanjem

upravo tako, net je genijalna stvar ali i genijalna stvar da se ljudima efikasno ispere ono malo mozga sto imaju. Normalno, oni koji ga imaju malo vise zaobilaze takve debilstine i na netu traze nesto drugo nimalo nalik ovim masovnim "akcijama" kolektivnog plesa, pjevanja ili zaljevanja vodom. Potonje je stvarno vrhunac srozavanja covjeka od humanoida ka gljivi iako pravi vrhunci mozda tek slijede. Ustvari, sigurno slijede...
nešto razmišljam kako bi odgovorio milorad dodik kad bi ga neko izazvao polijevajući se vodom, a kako ivo josipović 

Dodik bi se polio bez puno filozofije i nakon tog sprasijo rakiju da se malo zagrije:).
Josipovic bi se posluzijo time da jos jednom dokaze javnosti kakav je on gospodin. Vjerojatno vec lista ideje u slucaju da mu se zadesi kakav izazov...
kod prvog mislim ipak da bi bilo najvažnije tko ga je izazvao, a za drugog se slažem

bazilija

Broj postova : 460

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 27.08.14 20:39

pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:inače me živciraju isforsirane stvari, npr. milijun savršenih kapljica na laticama ruže 

jebiga, ja bi to volijo ali mi ne polazi za rukom snimiti kapljice onako prozirne i jasne. Sve nesto mutno i bezlicno...
iza kapljica mora biti barem malo svjetla ili da iza tebe pada direktno svjetlo, ali ne smiješ praviti sjenu....  i ako nemaš makinu od fotoaparata ne disati dok fotkaš, pogotovo mobitel ne podnosi niti najmanji pokret...

btw

Broj postova : 13172

[Vrh] Go down

Postaj  bazilija on 28.08.14 12:33

pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
pizda je napisao/la:
bazilija je napisao/la:

viđu ovo:

a što reći? koju posluku porati? ... kome?

bazilija

Broj postova : 460

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 28.08.14 12:40

a svi poludili.....
neki se bar pošteno proliju,a vidila sam jelenu rozgicu polila se sa pola litre vode 
al neka je i ona.....

Lena

Broj postova : 7281

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 28.08.14 12:56

Lena je napisao/la:a svi poludili.....
neki se bar pošteno proliju,a vidila sam jelenu rozgicu polila se sa pola litre vode 
al neka je i ona.....

općenito glupost, ne mogu to više gledat

a Drozga...šta će jadna, mogla bi se rastopit, naka sva ponježna 

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 28.08.14 20:29

Lena je napisao/la:a svi poludili.....
al neka je i ona.....
I to fulala glavu 

Yehudi

Broj postova : 2127

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 05.09.14 8:17

evo malo zokija.....
ograđuje se od svega....nije njegov posao......

http://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-hocete-da-kazem-da-je-vladina-odgovornost-pad-bdpa-evo-vladina-je/769483.aspx

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.09.14 8:24

Lena je napisao/la:evo malo zokija.....
ograđuje se od svega....nije njegov posao......

http://www.index.hr/vijesti/clanak/milanovic-hocete-da-kazem-da-je-vladina-odgovornost-pad-bdpa-evo-vladina-je/769483.aspx

ma nije, on jednostavno nije bijo prisutan kad je BDP padao pa nije u toku...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 05.09.14 8:28

nikako skužit da je realnost takva kakva je i da bi malo kritičnosti zapravo popravilo sliku jer kazat nismo samo mi krivi nego i vi drugi....neki.....je pa glupo.....ti si tu da nešto radiš na svojoj poziciji za koju si masno plaćen.....ako ne možeš, ne znaš baj baj.....
ali ne....poricanje je legendarno.....nisam ja odavde 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.09.14 8:34

Lena je napisao/la:nikako skužit da je realnost takva kakva je i da bi malo kritičnosti zapravo popravilo sliku jer kazat nismo samo mi krivi nego i vi drugi....neki.....je pa glupo.....ti si tu da nešto radiš na svojoj poziciji za koju si masno plaćen.....ako ne možeš, ne znaš baj baj.....

ma lik je karikatura sa kojom se mozes samo sprdat ali jebiga, jedan ce dan pricat da je bijo premijer a sto je najgore, i je...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 05.09.14 9:31

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:nikako skužit da je realnost takva kakva je i da bi malo kritičnosti zapravo popravilo sliku jer kazat nismo samo mi krivi nego i vi drugi....neki.....je pa glupo.....ti si tu da nešto radiš na svojoj poziciji za koju si masno plaćen.....ako ne možeš, ne znaš baj baj.....

ma lik je karikatura sa kojom se mozes samo sprdat ali jebiga, jedan ce dan pricat da je bijo premijer a sto je najgore, i je...

krmak napuhani...jašta

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.09.14 10:19

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

krmak napuhani...jašta

meni nije jasno zasto ga ostali krmci iz stranke uopce drze ko predsjednika. Pa bilo je jasno u startu da od njega nema ama bas nista osim sramote i srozavanja stranke. Neka im, na sljedecim izborima ce se svest na brojnost neke etnicke skupine...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 05.09.14 10:26

boktejebo, kako je divno bit isključit iz raznih medija ... ja ni ne znam više tko nam je premijer a kamoli ostali

sinoć mi kolegica veli da je bio josipović na krku ... ni to nisam znala

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.09.14 10:32

kišna glista je napisao/la:boktejebo, kako je divno bit isključit iz raznih medija ... ja ni ne znam više tko nam je premijer a kamoli ostali  

bit ce da su zato lovci pobili veprove...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 05.09.14 10:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:boktejebo, kako je divno bit isključit iz raznih medija ... ja ni ne znam više tko nam je premijer a kamoli ostali  

bit ce da su zato lovci pobili veprove...

može bit ... bodulska posla ... neće oni počastit iz svoje kujnje nego iz šume ... da ne potroše svoje meso sramota da precjednik vidi da im po dvorištu kokoši skakuću na jednoj nozi jer je on došo na pileći paprikaš

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 05.09.14 10:44

kišna glista je napisao/la:

može bit ... bodulska posla ... neće oni počastit iz svoje kujnje nego iz šume ... da ne potroše svoje meso sramota da precjednik vidi da im po dvorištu kokoši skakuću na jednoj nozi jer je on došo na pileći paprikaš

to su se ovi iz njegovog osiguranja prerusili u lovce i pobili okolne veprove. Nema smisla da im povjerenu osobu ubiju veprovi, to bi bijo presedan...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 22.09.14 8:29

Julisan Assange iz Wikiliksa je objavijo najnoviju senzaciju. Poznati "zvizdac" izjavljuje da je u renomiranom National Geographicu prisutan jak indijanski lobi. Assange svoju izjavu temelji na fotografiji koju je snimijo na godisnjem sastanku NG odrzatom ove godine na otoku Krku.
Temeljem fotografije se ne da zakljuciti na osnovu ceg Assange temelji svoj senzacijonalni zakljucak. Ocito je da zna neke informacije nedostupne siroj javnosti.
U svakom slucaju, ukoliko je njegova tvrdnja osnovata, to objasnjava nelogicnosti kod nagradjivanja najboljih fotografija i slicno...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  leon on 22.09.14 9:19

pizda je napisao/la:Julisan Assange iz Wikiliksa je objavijo najnoviju senzaciju. Poznati "zvizdac" izjavljuje da je u renomiranom National Geographicu prisutan jak indijanski lobi. Assange svoju izjavu temelji na fotografiji koju je snimijo na godisnjem sastanku NG odrzatom ove godine na otoku Krku.
Temeljem fotografije se ne da zakljuciti na osnovu ceg Assange temelji svoj senzacijonalni zakljucak. Ocito je da zna neke informacije nedostupne siroj javnosti.
U svakom slucaju, ukoliko je njegova tvrdnja osnovata, to objasnjava nelogicnosti kod nagradjivanja najboljih fotografija i slicno...

culoarske priče dalje navode da je na tom godišnjem sastanku NG održatom na otoku Krku pušena lula mira u okruženju lubanja koje su nakon mitinga nestale i angažirata je specialna policia kako bi se iste pronašle....
također, navode se i sve češće navale leptira u centru grada Krka.... odredi policie slijede tragove.... miris čaja koji je konzumirat na godišnjem sastanku zavarao je i psa tragača (Thor)....

leon

Broj postova : 935

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 23.09.14 6:39

leon je napisao/la:
pizda je napisao/la:Julisan Assange iz Wikiliksa je objavijo najnoviju senzaciju. Poznati "zvizdac" izjavljuje da je u renomiranom National Geographicu prisutan jak indijanski lobi. Assange svoju izjavu temelji na fotografiji koju je snimijo na godisnjem sastanku NG odrzatom ove godine na otoku Krku.

culoarske priče dalje navode da je na tom godišnjem sastanku NG održatom na otoku Krku pušena lula mira u okruženju lubanja koje su nakon mitinga nestale i angažirata je specialna policia kako bi se iste pronašle....
također, navode se i sve češće navale leptira u centru grada Krka.... odredi policie slijede tragove.... miris čaja koji je konzumirat na godišnjem sastanku zavarao je i psa tragača (Thor)....

i ne samo leptira... siroti otočani su zgroženi najezdom skakavaca, kobilica, zmija i još nekih inekata kojima ne znaju ni ime ni porijeklo...

btw

Broj postova : 13172

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 23.09.14 8:04

da island CRC....

di je glisturina?
fakat napustila svoju nejač

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 23.09.14 8:24

Lena je napisao/la:da island CRC....

di je glisturina?

lobira kucka...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 23.09.14 8:26

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:da island CRC....

di je glisturina?

lobira kucka...

crcka kucka

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 23.09.14 14:39

malkovich genijalac

http://www.boredpanda.com/portrait-remakes-malkovich-homage-to-photographic-masters-sandro-miller/

Vel'ka Maca

Broj postova : 9428

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 24.09.14 7:44

Vel'ka Maca je napisao/la:malkovich genijalac

http://www.boredpanda.com/portrait-remakes-malkovich-homage-to-photographic-masters-sandro-miller/

Hickok mu nije najbolje ispo...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics