Iz (za)raznih medija...

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda on 10.03.15 10:39

kišna glista je napisao/la:

sad je meni veselo u inboxu ... čudo jedno tko me se sve sjeti ... negdje sam čitala kako je macu odjebala moja prva šogi ... ako joj šta znači, i ona mi se jedno ljeto najavila pa dobila odjeb ... a i druga isto tako ... navukle se na besplatno ljetovanje pa fali a ne pada im na pamet radit, platit pa tek onda ljetovati  nego misle da se mogu nekom opet na lonac uvalit ko šta su mojim roditeljima  i onda zigo veli žene čudo prirode ... ma jesu neke al ima ih brate ovih dokonih koje bi se uvalile svakom ko pljeve

jebes cigu, patetican i uvijek zacudjen. Njemu su i bamije cudo prirode a kamo li ne bi bile zene...
pizda
Murderator

Broj postova : 28824

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 10.03.15 10:45

pizda je napisao/la:

sad je meni veselo u inboxu ... čudo jedno tko me se sve sjeti ... negdje sam čitala kako je macu odjebala moja prva šogi ... ako joj šta znači, i ona mi se jedno ljeto najavila pa dobila odjeb ... a i druga isto tako ... navukle se na besplatno ljetovanje pa fali a ne pada im na pamet radit, platit pa tek onda ljetovati  nego misle da se mogu nekom opet na lonac uvalit ko šta su mojim roditeljima  i onda zigo veli žene čudo prirode ... ma jesu neke al ima ih brate ovih dokonih koje bi se uvalile svakom ko pljeve

jebes cigu, patetican i uvijek zacudjen. Njemu su i bamije cudo prirode a kamo li ne bi bile zene...

meni zigo uopće ne smeta ... on ima svoje priče i ne ulazim u to jesu istinite il ne ... glavno da se tu i tamo pojavi i priča pa i u njegovim postovima nađem inspiracije za neke svoje priče ... nije mi jasno čemu ta potreba na forumu znat jel netko stvarno igra tenis ili ne, jel ima para il nema, jel visok zgodan ljep il nije  ... živo mi se jebe ... ko da ja imam nešto od toga ... al ako volji mljet o svemu i svačemu, onda mi je ok ... ta na forumu smo a ne na poreznoj il izboru mis il mister junivers

al isto tako mi nije jasno zašto je njemu toliko stalo da se sad svima nama svidi nele i kusturica ... inače mi nisu jasne takve stvari kada ljudi za neke svoje zanimacije traže potvrdu od drugih ... ak ti se nešto sviđa, sviđa ti se zbog sebe, ako nešto voliš radi, radiš to zbog sebe a ne zbog drugih ... tu pričaš o tome, netko se možda nadoveže, ako ne opet dobro, ideš dalje pa kad tad ubodeš u neku temu koja i druge zanima i u nedogled

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 10.03.15 11:02

meni zigo uopće ne smeta ... on ima svoje priče i ne ulazim u to jesu istinite il ne ... glavno da se tu i tamo pojavi i priča pa i u njegovim postovima nađem inspiracije za neke svoje priče ... nije mi jasno čemu ta potreba na forumu znat jel netko stvarno igra tenis ili ne, jel ima para il nema, jel visok zgodan ljep il nije  ... živo mi se jebe ... ko da ja imam nešto od toga ... al ako volji mljet o svemu i svačemu, onda mi je ok ... ta na forumu smo a ne na poreznoj il izboru mis il mister junivers

pa ne smeta nikome, sto bi smetao... Kome ne ide nek ga preskace ili pak zaobidje...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 10.03.15 14:35

Vijesti iz nesvjesti-made in by žutarnji

Boeing 747, u nekoliko sekundi prošao je pored drugog, Boeinga 737, i to na udaljenosti od nekoliko tisuća metara.

Video prikazuje kako je jedan zrakoplov, Boeing 747, u nekoliko sekundi prošao pored drugog, Boeinga 737, i to na udaljenosti od nekoliko tisuća metara. 

Prema pravilima, zrakoplovi bi morali biti udaljeni najmanje pet do šest kilometara jedan od drugog.

Yehudi

Broj postova : 2130

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 8:31

nedavno sam slušala o tome kako će opet probati transplataciju ljudske glave, o razlozima zašto se to ide raditi, kakvi uvjeti se traže, koja je problematika oko toga i ako krene medicina i u tom smjeru, kako bi to mogla početi postati uobičajena praksa za bogataše koji si žele produžiti životni vijek ili u slučajevima da im tijelo otkazuje a um još bistar ... ne mogu zamisliti vrijeme kada će i to biti moguće ... osobno ne bih nikada to sebi napravila da mi netko moju glavu našarafi na tuđe tijelo osim u trojmetu ... a i bilo bi mi čudno sad nekog poznatog vidjet našarafitog na tuđe tijelo

sad me to sjetilo jedne izreke koja više paše na onu temu sa citatima al nek stoji tu :
kada bi svim ljudima odšarafili glave i skotrljali niz ulicu, svak bi opet za svojom potrčao

što se mene tiče, istina ... eto, jedna liepa tema za razgovor na petak trinaesti ...( tek sad sam kontala da je petak trinaesti, bacila pogled na kalendar )

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 13.03.15 8:48

to s presađivanjem glave meni je više horor, nego SF
kažu stručnjaci da će na taj način paraplegičari dobiti šansu za novo, zdravo tijelo, nov život...ali ne znam tko će si to moć priuštiti, obzirom da su procjene da takvu operaciju može izvesti tim od 100 liječnika, a cijena će se kretati oko cca 13.000.000,00 dolara
Alhambra

Broj postova : 8176

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 8:59

Alhambra je napisao/la:to s presađivanjem glave meni je više horor, nego SF
kažu stručnjaci da će na taj način paraplegičari dobiti šansu za novo, zdravo tijelo, nov život...ali ne znam tko će si to moć priuštiti, obzirom da su procjene da takvu operaciju može izvesti tim od 100 liječnika, a cijena će se kretati oko cca 13.000.000,00 dolara

warren buffet, jacob rotschild i slicni. Kod nas ce todoricevu glavu nabiti na tijelo nogometasice mace maradone...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 9:01

kišna glista je napisao/la:osobno ne bih nikada to sebi napravila da mi netko moju glavu našarafi na tuđe tijelo osim u trojmetu ... a i bilo bi mi čudno sad nekog poznatog vidjet našarafitog na tuđe tijelo

svaka cast ali kad covjek pocne odlazit u kurac treba otic dostojanstveno a ne se grcevito drzat za sve moguce slamke...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 13.03.15 9:05

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:osobno ne bih nikada to sebi napravila da mi netko moju glavu našarafi na tuđe tijelo osim u trojmetu ... a i bilo bi mi čudno sad nekog poznatog vidjet našarafitog na tuđe tijelo

svaka cast ali kad covjek pocne odlazit u kurac treba otic dostojanstveno a ne se grcevito drzat za sve moguce slamke...

pa zamisli da moju glavu našarafe na tijelo koje ima stopala 42...gdje ću nać takve štikle?
Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 9:06

pizda je napisao/la:

ono što me najviše zgrozilo u cijeloj priči je to da se već danas žrtve terorista debelo prodaju za organe i da je to skoro pa jedan od jačih načina na koji se financiraju ... pa jebote, kud ovaj svijet ide ???

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 9:10

pizda je napisao/la:

ono što me najviše zgrozilo u cijeloj priči je to da se već danas žrtve terorista debelo prodaju za organe i da je to skoro pa jedan od jačih načina na koji se financiraju ... pa jebote, kud ovaj svijet ide ???  

a kao paradoks, religije nikad jace u zadnjih sto godina a ljudi nikad pobozniji, cak fanaticni. Bit ce da se ipak pridrzavaju onog hvali more drz se kraja...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 9:16

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

a kao paradoks, religije nikad jace u zadnjih sto godina a ljudi nikad pobozniji, cak fanaticni. Bit ce da se ipak pridrzavaju onog hvali more drz se kraja...

ma koje religije u ovom apsurdistanu od svijeta kojeg smo stvorili ... nema te koja zvuči vjerodostojno danas a nit ikada jest ... al ovo danas je debeli pad u dekadencu ... na jednoj strani prodaja organa žrtava terorista, na drugoj ti pred bolnicama umobolnici mašu protiv abortusa i eutanazije iz humanih razloga ... bljaks

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 13.03.15 9:47

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa zamisli da moju glavu našarafe na tijelo koje ima stopala 42...gdje ću nać takve štikle?

Pa kad bi mogli presaditi glavu onda mogu i stopala iebemu. Uostalom već se rade operacije skraćenja prstiju, gledao emisiju o tome.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 13.03.15 9:51

Yehudi je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Pa kad bi mogli presaditi glavu onda mogu i stopala iebemu. Uostalom već se rade operacije skraćenja prstiju, gledao emisiju o tome.

pa najbolje da mi sve po narudžbi presade....oš bit sponzor??
Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 13.03.15 9:54

pizda je napisao/la:

Ma pusti te spike, kad bi obolio smrtno a presadjivanje glave bila jedina opcija, i to kako bih podpisao.

Mensečini da ti strahuješ kako nebi dobijo odgovarajuče spolovilo. Ali ako mogu glavu,  presadili bi i njega, pa makar od nekog Bantua. Bijo bi pravi Frankeschtein.

Ipak je to znanost a i naš bi proba napokon mogao dobiti tijelo žene pa nebi više bijo tako frustrirat.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 13.03.15 10:01

Alhambra je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Mejbi   , ovisi koji dio želiš. ali plaćanje unaprid godinu dana, tako da se stigne potrošiti.

Vidiš kako sad trguju organima  Ukrajinci i oni teroristi, tako  će se jednom (možda i prije nego mislimo) tako naručivati tijela. Visok  vitak, bijelac/ tamnoput ili tinejdjerica 90/60/90 latino,
  br. stopala 36.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 13.03.15 10:03

Yehudi je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

Mejbi   , ovisi koji dio želiš. ali plaćanje unaprid godinu dana, tako da se stigne potrošiti.

Vidiš kako sad trguju organima  Ukrajinci i oni teroristi, tako  će se jednom (možda i prije nego mislimo) tako naručivati tijela. Visok  vitak, bijelac/ tamnoput ili tinejdjerica 90/60/90 latino,
  br. stopala 36.

Mačak, ma ne pitam ja za organe...pitam za perjeeeeee
Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 13.03.15 10:05

Ah soooo, snaćemo se,naći ćese nešto.

Ima jedna mala koju ti preporučam, dovedem ti je a ti joj otkini glavu i nasadi svoju.
  Posli  mogu reći da sam spavao sa tobom a ti pojma nemaš.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 13.03.15 10:13

Babin posljednji selfi u starom tijelu.  

Mala nije niti svijesna da je donor.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 13.03.15 10:34

Yehudi je napisao/la:Ah soooo, snaćemo se,naći ćese nešto.

Ima jedna mala koju ti preporučam, dovedem ti je a ti joj otkini glavu i nasadi svoju.
  Posli  mogu reći da sam spavao sa tobom a ti pojma nemaš.

fala ti ko bratu
Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 13.03.15 10:51

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 10:51

ma koje religije u ovom apsurdistanu od svijeta kojeg smo stvorili ... nema te koja zvuči vjerodostojno danas a nit ikada jest ... al ovo danas je debeli pad u dekadencu ... na jednoj strani prodaja organa žrtava terorista, na drugoj ti pred bolnicama umobolnici mašu protiv abortusa i eutanazije iz humanih razloga ... bljaks

..i ubijaju i samoubijaju se u ime allaha...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 10:56

pizda je napisao/la:

..i ubijaju i samoubijaju se u ime allaha...

čitala sam negdje neki blesavi čalank o jednom koji je ko doživio kliničku smrt, vratio se i prešao na kršćanstvo jer ga je na drugoj strani tokom kliničke isus dočekao a zamisli stvarno tako, očekuješ brdo djevica a ono te dočeka dugokosi tip u šlapama ... nije ni čudo da se odmah vratio

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 13.03.15 11:00

Nema ni Ubame već 7 dana, da nije i on umro?

Valda će Index uskoro nešto javiti kao exkluzivu .............ili žutarnji.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 11:10

čitala sam negdje neki blesavi čalank o jednom koji je ko doživio kliničku smrt, vratio se i prešao na kršćanstvo jer ga je na drugoj strani tokom kliničke isus dočekao  a zamisli stvarno tako, očekuješ brdo djevica a ono te dočeka dugokosi tip u šlapama ... nije ni čudo da se odmah vratio  

bice da je "gore" doslo do male zabune pa muslimanu uvalili isusa za docek...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]