Iz (za)raznih medija...

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Iz (za)raznih medija...

Postaj  pizda on 13.03.15 11:10

Yehudi je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/internet-bruji-o-smrti-vladimira-putina-/807024.aspx

Nema ni Ubame već 7 dana, da nije i on umro?

Valda će Index uskoro nešto javiti kao exkluzivu .............ili žutarnji.

mozda su se poubijali medjusobno...
pizda
Murderator

Broj postova : 28630

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 11:14

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

čitala sam negdje neki blesavi čalank o jednom koji je ko doživio kliničku smrt, vratio se i prešao na kršćanstvo jer ga je na drugoj strani tokom kliničke isus dočekao  a zamisli stvarno tako, očekuješ brdo djevica a ono te dočeka dugokosi tip u šlapama ... nije ni čudo da se odmah vratio  

bice da je "gore" doslo do male zabune pa muslimanu uvalili isusa za docek...

i gore neki zajebanti ... mene će ziher dočekat te djevice a tebe bi mogo manitu vratila bih se iz ovih stopa .... jebote, zamisli umrem i nađem se okružita ženama

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 11:21

i gore neki zajebanti ... mene će ziher dočekat te djevice a tebe bi mogo manitu vratila bih se iz ovih stopa .... jebote, zamisli umrem i nađem se okružita ženama

sta fali Manituu, samo da me ne doceka autorica 50 niansi sive ili scenaristi willa i grace...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 11:24

pizda je napisao/la:

sta fali Manituu, samo da me ne doceka autorica 50 niansi sive ili scenaristi willa i grace...

koji mi stripovi idu kroz glavu ... jebeš ti to ... napravijo bi ti dar mar i tamo gore pa bi te brzo izbacili ko i sa svakog poštenog foruma

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 11:25

pizda je napisao/la:

koji mi stripovi idu kroz glavu ... jebeš ti to ... napravijo bi ti dar mar i tamo gore pa bi te brzo izbacili ko i sa svakog poštenog foruma

vjerojatno smo svi mi pravili pizdarije, zato su nas i bacili ovdje na resocijalizaciju...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 13.03.15 11:34

Ti ruzni selfiji i samonaslikavanje u svim mogucim situacijama, pa i na pogrebima i iznad sanduka sa mrtvacem (juce to videla) su stvarno van svake pameti.
Po gradu vidjam ljude sa onim selfiestick-om kako se slikaju dok rade neke sasvim obicne stvari, jedu, piju, setaju, citaju. Ta potreba da se bas sve prezentira svetu i publici je jedna od psihoza kojom ce se strucnjaci tek morati ozbiljnije pozabaviti.

Inace, selfie je totalni passé. Sad su u modi sellofies.

Fora je ulepiti se selotejp trakom i lice sto vise dovesti do izoblicenosti.
cat_claw

Broj postova : 1825

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 11:42

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

vjerojatno smo svi mi pravili pizdarije, zato su nas i bacili ovdje na resocijalizaciju...

koliko smo im prisjeli sa pizdarijama, živjet ćemo po sto godina svaki ... neće nam više ni dat da umremo ijako se nekad silno trudimo oko toga

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 11:42

cat_claw je napisao/la:Ti ruzni selfiji i samonaslikavanje u svim mogucim situacijama, pa i na pogrebima i iznad sanduka sa mrtvacem (juce to videla) su stvarno van svake pameti.
Po gradu vidjam ljude sa onim selfiestick-om kako se slikaju dok rade neke sasvim obicne stvari, jedu, piju, setaju, citaju. Ta potreba da se bas sve prezentira svetu i publici je jedna od psihoza .

egzibicionizam na moderan nacin. Nekad su takvi slali svoje slike po raznim zutim novinama na razne natjecaje za najzgodnije zene/muskarce. Danas im ne trebaju natjecaji, sami salju, lijepe na yubito i valjda su se ufurali da su zvijezde pa im je lijepo i ugodno...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 11:44

koliko smo im prisjeli sa pizdarijama, živjet ćemo po sto godina svaki ... neće nam više ni dat da umremo ijako se nekad silno trudimo oko toga

jebes ti to, ima i gorih planeta od ove...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 11:45

sad na radiju neka anketa i javi se neka zenska i predstavi ko Rosemary a voditelj je pita "Rozmeri a imate li vi bebu?"
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 11:46

cat_claw je napisao/la:

ogavno ... al meni su i selfiji totalna stupidnost ... užas jedan ... sa svojim curama sam prošla čitav razgovor oko toga jer vidim da su im kolegice toootalno u tome i da se već naveliko slikavaju po fejsu i sve u nekim izazovnim i umjetno namještenim pozama ... zato im i štancam drugačije slike i stalno ponavljam nek se ili slikaju normalno dok nešto rade, kad je neki događaj, kad žele zabilježit neko svoje veselje a ne bezveze po kupaonama i svoje odraze u ogledalima ... jebote, koja budalaština slikavati svoj odraz u ogledalu i bez ikakvog povoda ... koju poruku daješ takvim slikama? vid me što sam jadna i bijedna da namam nikog ni da me uslika ?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 11:47

pizda je napisao/la:sad na radiju neka anketa i javi se neka zenska i predstavi ko Rosemary a voditelj je pita "Rozmeri a imate li vi bebu?"

jel to na radiju rijeka ? nisam dugo slušala al znala sam odvaljivat na ferlina kad bi tako isto zajebavao histerične žene a imao je neke koje su se nakačile i zvale samo zbog pičkaranja

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 11:51

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Ti ruzni selfiji i samonaslikavanje u svim mogucim situacijama, pa i na pogrebima i iznad sanduka sa mrtvacem (juce to videla) su stvarno van svake pameti.
Po gradu vidjam ljude sa onim selfiestick-om kako se slikaju dok rade neke sasvim obicne stvari, jedu, piju, setaju, citaju. Ta potreba da se bas sve prezentira svetu i publici je jedna od psihoza .

egzibicionizam na moderan nacin. Nekad su takvi slali svoje slike po raznim zutim novinama na razne natjecaje za najzgodnije zene/muskarce. Danas im ne trebaju natjecaji, sami salju, lijepe na yubito i valjda su se ufurali da su zvijezde pa im je lijepo i ugodno...

e da, zapravo je to to ... iako meni prvo palo na pamet ono što sam ja napisala ... meni uvijek najprije žao budala a tek onda razvijem ravnodušnost

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 11:52

cat_claw je napisao/la:

ogavno ... al meni su i selfiji totalna stupidnost ... užas jedan ... sa svojim curama sam prošla čitav razgovor oko toga jer vidim da su im kolegice toootalno u tome i da se već naveliko slikavaju po fejsu i sve u nekim izazovnim i umjetno namještenim pozama  ... zato im i štancam drugačije slike i stalno ponavljam nek se ili slikaju normalno dok nešto rade, kad je neki događaj, kad žele zabilježit neko svoje veselje  a ne bezveze po kupaonama i svoje odraze u ogledalima ... jebote, koja budalaština slikavati svoj odraz u ogledalu i bez ikakvog povoda ... koju poruku daješ takvim slikama? vid me što sam jadna i bijedna da namam nikog ni da me uslika ?

ja ti velim da smo nazadovali barem dvadesetak godina umjesto da smo napredovali za toliko. Znaci, ukupno smo u zalogu za cetrdesetak godina. Sve skupa nema veze sa tehnologijom jer visoka tehnologija nije razlog za expansiu seljacina...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 11:54

pizda je napisao/la:sad na radiju neka anketa i javi se neka zenska i predstavi ko Rosemary a voditelj je pita "Rozmeri a imate li vi bebu?"

jel to na radiju rijeka ? nisam dugo slušala al znala sam odvaljivat na ferlina kad bi tako isto zajebavao histerične žene a imao je neke koje su se nakačile i zvale samo zbog pičkaranja

nie, Zagreb 2, na Rijeci one glupace stalno neke srceparajuci ankete na koje se javljaju egzibicionisti druge vrste...
Srecom zena nije imala bebu jer bi ispalo bas neugodno...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 11:58

pizda je napisao/la:

nie, Zagreb 2, na Rijeci one glupace stalno neke srceparajuci ankete na koje se javljaju egzibicionisti druge vrste...

šta ima ispast neugodno ... da mene tako krene zajebavat i da imam dvije bebe, prihvatila bih objeručke zajebanciju i zabavila se

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 12:01

pizda je napisao/la:

šta ima ispast neugodno ... da mene tako krene zajebavat i da imam dvije bebe, prihvatila bih objeručke zajebanciju i zabavila se

nisu svi za zajebanciju niti bi svakom bilo ugodno da im insinuiraju sotonine bebe...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 12:02

evo, Jagodina Dora nam porucuje sto misli o Kultnixu...to pod utjecajem none...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 12:11

pizda je napisao/la:evo, Jagodina Dora nam porucuje sto misli o Kultnixu...to pod utjecajem none...

slatkica mala ... vidi joj se na faci da će bit zajebana kad naraste

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 12:16

slatkica mala ... vidi joj se na faci da će bit zajebana kad naraste

da, neka svojeglava...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 13.03.15 12:17

pizda je napisao/la:

ja bi mu rekla da sam rozmerina baba
nikakav neugodnjak
Vel'ka Maca

Broj postova : 9552

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 14.03.15 8:16

Yehudi

Broj postova : 2129

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 20.03.15 10:06

http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00782/g1_782697S1.jpg

STOP TAFTA (TTIP)

https://stop-ttip.org/

Yehudi

Broj postova : 2129

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 26.03.15 12:34

http://www.advance.hr/vijesti/poceo-novi-rat-na-bliskom-istoku-sukob-koji-ce-zapaliti-regiju-zaljeva-saudijska-arabija-s-jos-9-zemalja-napala-jemen-sad-stali-uz-agresora-vojni-zrakoplovi-udaraju-na-glavni-grad-150-000-vojnika-sprema-se-za-prelazak-granice/

ovo sve skupa uopće ne baca na dobro

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 26.03.15 12:38

evo, ispada da se piloti skoro pa potukli. Jedan izasao i vise nije mogao uci jer mu je taj drugi blokirao vrata stolicom. Ispada da je taj u kokpitu potencijalni samoubojica pa odlucio povesti sve za sobom...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 38 / 40. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics