LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Stranica 5 / 43. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Lena on 21.11.14 8:55

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Jedna žena mi je tako rekla da najviše voli kad joj muškarac miriši na znoj, luk i rakiju 
 Mislim da sam već pisao o tome. Naravno ni tu ne triba ići u krajnost jer je , zasigurno, mislila
na zdrav muški znoj i na natruhe vonja luka (zdrav) te čašicu dvije rakije.
kvaka je u tome da nije svakom isti vonj privlačan.....
već sam pisala da je bila emisija gdje su testirali teoriju o znoju i skupina muškaraca su morali spavat u majici nekoliko dana bez da se peru.....tako i skupina žena.....
uglavnom onda su žene njuškale muške majice,a muškarci ženske.....i samo su im neki vonjevi bili privlači drugi ne
dakle ovisi o hormonima ko nam je privlačan i koji vonj isto tako

da ga jebes ali ako se neko ne pere pola dana a kamo li nekoliko, taj ne moze liepo mirisat osim pervertitima i manijacima. Smrde i oni koji se peru svaki dan dva puta ako ne stave koi miomiris. Ljudi su najsmrdljivije zivotinje koje postoje i obstoje...

možda i jesu,ali bolje se pariti sa ljudima nego sa recimo kozama 

Lena

Broj postova : 7165

[Vrh] Go down

Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda on 21.11.14 8:59

btw je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Sad sam se sitio,kad sam bijo mlad ko -pipi- išli mi na neko selo
a one seljančice ravno od koza i krava medju nas ...............šta je to mirisalo
ali sam isto pomislio kako bi ih odmah odveo u sjenik ravno.....i disao kroz nos duboko.
To je ono iskonsko , mirisi uz koje smo se prašili tisućljećima.
hahaha eto, to je normalan iskonski nagon... 
a onda ljudi dođu u godine kad bi ih najprije ribali, zakopavali u pijesak, dali mravima da ih oglođu prije čina parenja... 

jebga, stari ljudi znaju reći: rđavom kurcu i dlaka smeta... i u pravu su... 

kome jebote? Ocito smo prozivjeli razlicite iskone... Sad ce meni neka seljancica na kojoj smrdi jos jucerasnji znoj i jos razni mirisi zivotinja buditi iskonski nagon. Oce, iskonski nagon da uteknem od tog smrada...

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 21.11.14 9:01

Lena je napisao/la:

u svakom slucaju, ali svjeze opratim i namirisatim ljudima a ne oznojitim smradovima koji se tu i tamo oplahnu...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 21.11.14 9:12

btw je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
jehudi, ne pričamo ovdje o bračnom ustajalom seksu nego o onom pravom .... ovo što si ti opiso, to je sasvim ok preko dana između obaveza ... popularno ga se naziva kviki olitiga nabrzinu i stojećki ... ajd, i toga mora biti
taja će poprave bit sritna kad ovo pročita 

a evo i strastvene... . Pa upravo taj ustajali bracni seks, kako ga ti zoves, traje najduze jer se ljudi toliko znaju da nikako svrsit. Oni pocetni, strastveni traju najkrace. Jos nisam cuo da se neko od novopecenih ljubavnika seksao satima, osim u etapama, naravno...
inace, lijepo je cut razmisljanja o ustajalim bracnim seksovima i onim pravim , koi su ti?
Sto se seksace Gliste tice, nije ni cudo da indijanci izumiru kad im za seks trebaju sati. Moj osobni rekord je 15 minuta racunajuci tusiranje...

aseksulni jarčino, deba stavi đozle pa ćeš vidjeti da je krivo slabo citiranje... 

kišna glista: jehudi, ne pričamo ovdje o bračnom ustajalom seksu nego o onom pravom .... ovo što si ti opiso, to je sasvim ok preko dana između obaveza ... popularno ga se naziva kviki olitiga nabrzinu i stojećki ... ajd, i toga mora biti

btw : taja će poprave bit sritna kad ovo pročita  

bit ce da si ti nesto krivo skontala, aj procitaj opet...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 21.11.14 10:19

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

u svakom slucaju, ali svjeze opratim i namirisatim ljudima a ne oznojitim smradovima koji se tu i tamo oplahnu...
ma to je bijo eksperimant...inače se peru....valjda 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.11.14 10:40

vidim ovdje još o smradovima i kupanju ... badava svo kupanje i umjetni mirisi kad je čovjek pun otrova iznutra ... puno teže podnosim te nutarnje otrove neg one vanjske koji se daju vodom saprati ... eto, meni može tip bit ne znam kolko mirišljav i lijep, al ako nanjušim i mrvu zapišavanja mog teritorija bez nekog respekta, one patološke ljubomore i sranja koje netko odmah na početku uvodi u odnos dvoje ljudi, oma me prođe volja za bilo kakvim druženjem ... prljav i smrdljiv čovjek se može okupat i namirisat al onaj koji nije vodijo nutarnju higijenu tokom života, higijenu misli i emocija, badava mu svi najbolji mirisi ovoga svijeta, taj mi nikad neće mirisati kako treba ... nedavno mi u kući bio jedan takav, nije moj partner nego moje kolegice ... i tolike napade ljubomore je izlio predamnom kao svjedokom, toliko je matretirao tu moju kolegicu i to ljubomorom do bivših partnera ( to mi pak posebno ide na živac, retrogradno svojatanje i posesivnosti ) da sam se ja jedva suzdržavala da ga ne uhvatim za vrat i izbacim iz kuće al sam se visavi nje suzdržala i mislim si, dok ona to može trpiti, nek trpi, al u moju kuću taj više neće ući ... i sad je malo neugodna situacija jerbo se on baš nameračio družiti i samnom a ja moram nekako izbjegavati takve situacije da ne povrijedim kolegicu ... al jebat ga, nemrem gledat to iživljavanje nad ikim ... dragi moj, ako si pun otrova ljubomore, sjedi u pećinu i razgovaraj sam sa sobom, liječi se, urazumi, radi sve šta je potrebno dok ne shvatiš da nemaš pravo svojatati ikoga a pogotovo ne očekivat da ti je partnerica počela živjeti onog trenutka kad je tebe srela i nametati joj krivicu što je živjela i prije tebe .... meni je eto to puno gori "smrad" od onih koji se vodom operu ... nema tog sapuna s kojim možeš sa nekoga saprati takve smradove ... to čovjek ili odradi u sebi sazrijevanjem il nikako i onda mi ni namirisan, ni okupat ni sav fensi šmensi i sa ne znam kojim patvornim širokim osmijehom na licu nije za boraviti u mojoj blizini ... brate, maltretiraj druge al da ja to ne gledam ...uf, sad sam se ispuhala ... ovih dana mi baš od takvih stvari muka i bježim kolko se da

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 21.11.14 10:49

kišna glista je napisao/la:vidim ovdje još o smradovima i kupanju ... badava svo kupanje i umjetni mirisi kad je čovjek pun otrova iznutra ... puno teže podnosim te nutarnje otrove neg one vanjske koji se daju vodom saprati ... eto, meni može tip bit ne znam kolko mirišljav i lijep, al ako nanjušim i mrvu zapišavanja mog teritorija bez nekog respekta, one patološke ljubomore i sranja koje netko odmah na početku uvodi u odnos dvoje ljudi, oma me prođe volja za bilo kakvim druženjem  ... prljav i smrdljiv čovjek se može okupat i namirisat al onaj koji nije vodijo nutarnju higijenu tokom života, higijenu misli i emocija, badava mu svi najbolji mirisi ovoga svijeta, taj mi nikad neće mirisati kako treba ... nedavno mi u kući bio jedan takav, nije moj partner nego moje kolegice ... i tolike napade ljubomore je izlio predamnom kao svjedokom, toliko je matretirao tu moju kolegicu i to ljubomorom do bivših partnera ( to mi pak posebno ide na živac, retrogradno svojatanje i posesivnosti )  da sam se ja jedva suzdržavala da ga ne uhvatim za vrat i izbacim iz kuće al sam se visavi nje suzdržala i mislim si, dok ona to može trpiti, nek trpi, al u moju kuću taj više neće ući ... i sad je malo neugodna situacija jerbo se on baš nameračio družiti i samnom a ja moram nekako izbjegavati takve situacije da ne povrijedim kolegicu ... al jebat ga, nemrem gledat to iživljavanje nad ikim ... dragi moj, ako si pun otrova ljubomore, sjedi u pećinu i razgovaraj sam sa sobom, liječi se, urazumi, radi sve šta je potrebno dok ne shvatiš da nemaš pravo svojatati ikoga a pogotovo ne očekivat da ti je partnerica počela živjeti onog trenutka kad je tebe srela i nametati joj krivicu što je živjela i prije tebe .... meni je eto to puno gori "smrad" od onih koji se vodom operu ... nema tog sapuna s kojim možeš sa nekoga saprati takve smradove ... to čovjek ili odradi u sebi sazrijevanjem il nikako i onda mi ni namirisan, ni okupat ni sav fensi šmensi i sa ne znam kojim patvornim širokim osmijehom na licu nije za boraviti u mojoj blizini ... brate, maltretiraj druge al da ja to ne gledam ...uf, sad sam se ispuhala ... ovih dana mi baš od takvih stvari muka i bježim kolko se da

zato ja biram samo zene koje nikog nisu imale prije mene i nema ni trunke ljubomore...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.11.14 10:54

pizda je napisao/la:

zato ja biram samo zene koje nikog nisu imale prije mene i nema ni trunke ljubomore...

zajebavaj se ti ... al meni nije jasno kako si netko uzima za pravo nekog pilati na takve načine i onda još izvalit da je to iz ljubavi ... neš ti takve ljubavi ... volim te vidjeti mizernu pa ću uložit masu truda da takvom i ostaneš ... pajebote, i to da još rade mladi ljudi koji se imaju razvit tek nego moji vršnjaci ... ak nisu do ovih godina prevazišli takve stvari, neće nikada i što se mene tiče, materijal za u škart a ne ukuću pa da se zaliju najskupljim parfemima ovog svijeta i busen pačulije si umetnu u šupak i prde duge i jednoroge

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.11.14 11:05

malo sam preuozbiljila ovu temu al evo da popravim situaciju, malo lagane zabave ... naletila na ovo pa da vidimo koliko ima istine u oroskopu

http://www.malihoroskop.com/ljubavni-horoskop/saznajte-sto-pali-koji-horoskopski-znak-u-seksu/

samo da kažem, mene uopće nisu pogodili ... puno sam gora od ovog šta su napisali o meni

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 21.11.14 11:35

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

zajebavaj se ti ... al meni nije jasno kako si netko uzima za pravo nekog pilati na takve načine i onda još izvalit da je to iz ljubavi ... neš ti takve ljubavi ... volim te vidjeti mizernu pa ću uložit masu truda da takvom i ostaneš ... pajebote, i to da još rade mladi ljudi koji se imaju razvit tek nego moji vršnjaci ... ak nisu do ovih godina prevazišli takve stvari, neće nikada i što se mene tiče, materijal za u škart a ne ukuću pa da se zaliju najskupljim parfemima ovog svijeta i busen pačulije si umetnu u šupak i prde duge i jednoroge

jebes budale, nikad ne vrijedi njih uzimati ko primier medjuljudskih odnosaja...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.11.14 11:48

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

jebes budale, nikad ne vrijedi njih uzimati ko primier medjuljudskih odnosaja...

nije ti to tako jednostavno ... imaš pametnih ljudi koji eto pobudale ... ne mislim na tog koji je ljubomoran nego više na one koji to trpe i još nalaze opravdanja i stvaraju iluzije da će proći ... neće ... al očito svak mora proć sam kroz te životne lekcije pa ti onda reci da negativna iskustva ne služe ničemu ... rijetki su ti koji tu i tamo znaju štagod naučiti iz tuđih iskustava ... ne poznam takve

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 21.11.14 12:58

nije ti to tako jednostavno ... imaš pametnih ljudi koji eto pobudale ... ne mislim  na tog koji je ljubomoran nego više na one koji to trpe i još nalaze opravdanja i stvaraju iluzije da će proći ... neće ... al očito svak mora proć sam kroz te životne lekcije pa ti onda reci da negativna iskustva ne služe ničemu ... rijetki su ti koji tu i tamo znaju štagod naučiti iz tuđih iskustava ... ne poznam takve

zene su ponosne na musku ljubomoru. Kao, to im je priznanje da su jos pozeljne i voljene...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.11.14 13:15

pizda je napisao/la:

nije ti to tako jednostavno ... imaš pametnih ljudi koji eto pobudale ... ne mislim  na tog koji je ljubomoran nego više na one koji to trpe i još nalaze opravdanja i stvaraju iluzije da će proći ... neće ... al očito svak mora proć sam kroz te životne lekcije pa ti onda reci da negativna iskustva ne služe ničemu ... rijetki su ti koji tu i tamo znaju štagod naučiti iz tuđih iskustava ... ne poznam takve

zene su ponosne na musku ljubomoru. Kao, to im je priznanje da su jos pozeljne i voljene...

ispade ja opet neljud i nežena ... iskreno, meni je to uvijek bila uvreda i znak da nisam dostojna nečijeg povjerenja a znam da ga nisam imala razloga izgubiti jerbo sam uvijek bila monogamna u vezama ... al sto ljudi sto ćudi

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 21.11.14 14:38

Jarac

Jarac voli planirati ljubavne susrete, a zatim nastaviti po planu. Zavođenje smatra suradnjom, predigru kao zagrijavanje, a seks doživljava kao rad. Jarac se ističe po svojoj predanosti, ali ne voli eksperimentirati. Voli uobičajene stvari, ali ipak voli male varijacije, barem promjenu mjesta za seks. Tijekom seksa preuzima inicijativu i djeluje nestrpljivo, ali i dalje ipak poduzima mjere kako bi seks potrajao duže. Nakon seksa, želi ustati i raditi nešto drugo, ali ima disciplinu i ostat će se maziti u krevetu ako partner to želi.

red rad i disciplina.....ahahaha
poprave me nasmijao ovaj horoskop, djevice još žešči rad kad je u pitanju sex....one danima to po zadatku.....vidiš ne laže kišna 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.11.14 14:43

Lena je napisao/la:Jarac

Jarac voli planirati ljubavne susrete, a zatim nastaviti po planu. Zavođenje smatra suradnjom, predigru kao zagrijavanje, a seks doživljava kao rad. Jarac se ističe po svojoj predanosti, ali ne voli eksperimentirati. Voli uobičajene stvari, ali ipak voli male varijacije, barem promjenu mjesta za seks. Tijekom seksa preuzima inicijativu i djeluje nestrpljivo, ali i dalje ipak poduzima mjere kako bi seks potrajao duže. Nakon seksa, želi ustati i raditi nešto drugo, ali ima disciplinu i ostat će se maziti u krevetu ako partner to želi.

poprave me nasmijao ovaj horoskop, djevice još žešči rad kad je u pitanju sex....one danima to po zadatku.....vidiš ne laže kišna 

rekoh ja, to je vama sve poso ... a vrijedne djevice su radoholičarke pa to odma utrostruče da bude i užitak duži i veći

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 21.11.14 14:46

rekoh ja, to je vama sve poso ... a vrijedne djevice su radoholičarke pa to odma utrostruče da bude i užitak duži i veći

ja te nakon ovih saznanja ne bi faćkala 
ajde nešto onako platonski može,ali sex no vej!!!! 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.11.14 15:14

Lena je napisao/la:

ja te nakon ovih saznanja ne bi faćkala 
ajde nešto onako platonski može,ali sex no vej!!!! 

bome, neb ni ja vas kojima je sex poso koji ne volite nevolim ni ja gledat kad se netko pati ... draži su mi oni koji uživaju u poslu i rade dok ne zaspu od umora

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 21.11.14 15:37

eto, ja bi se s doktorom igrala I smijala.... a on meni uporno I ex katedra   : život nije zabava, patricia, život nije zabava!!!

Blizanci

Blizanci seks shvaćaju kao igru, mora im biti zabavan i mora ih nasmijati. Ništa ne uzimaju za ozbiljno. To znači da blizanci ne trebaju ni ljubav ni odanost kako bi uživali. Jaki osjećaji i predanost ih zapravo odbijaju. Dakle, blizanci nisu vjerni i ne čekaju pravu ljubav da bi imali nezaboravna seksualna iskustva. blizanci su oduševljeni senzualnošću i uzbudljivom igrom zavođenja. Veliki su fanovi predigre i žele produžiti užitak. To može potrajati jako dugo i dovesti do seksa na brzinu. Ponekad su toliko razigrani da predigra ni ne završi seksom. Drugi mogu biti frustrirani nemarnim odnosom blizanaca prema seksu. Oni su također vješti zavodnici, a rijetki mogu reći da nakon toga nisu uživali. Blizancima treba partner koji je jednako razigran ili barem zna prekinuti tu neozbiljnost, pa će se blizanci zabavljati i na druge načine.

boldano je istina primjenjiva I na meni... namiguša vulgaris

Vel'ka Maca

Broj postova : 9333

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 21.11.14 15:40

pizda je napisao/la:

ispade ja opet neljud i nežena ... iskreno, meni je to uvijek bila uvreda i znak da nisam dostojna nečijeg povjerenja a znam da ga nisam imala razloga izgubiti jerbo sam uvijek bila monogamna u vezama ... al sto ljudi sto ćudi

meni je čak bilo malo I žao što moj bivši uopće nije bio ljubomoran, imao je puno povjerenja u mene... a nisam mu ni davala povoda... ali predkraj kad je sve otišlo u kurac I kad je imao razloga za ljubomoru I kad je postao ljubomoran ko životinja - ej, ta ljubomora - paralizira, guši, ne da živjet.... goni to u tri pičke materine, nikada više

Vel'ka Maca

Broj postova : 9333

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.11.14 17:11

sve što je ekstremno je patologija i nipošto ne može završiti dobro. ali ti ga više nisi željela i zbog toga di je išao na živce i davio te a on je zbog toga šizio i patio na svoju stranu. da si ti bila luda za njim, obrnuta situacija, bilo bi sasvim drugačije ....

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.11.14 19:22

Vel'ka Maca je napisao/la:ej, ta ljubomora - paralizira, guši, ne da živjet.... goni to u tri pičke materine, nikada više

potpis uklesan u kamenu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 21.11.14 19:40

pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Sad sam se sitio,kad sam bijo mlad ko -pipi- išli mi na neko selo
a one seljančice ravno od koza i krava medju nas ...............šta je to mirisalo
ali sam isto pomislio kako bi ih odmah odveo u sjenik ravno.....i disao kroz nos duboko.
a onda ljudi dođu u godine kad bi ih najprije ribali, zakopavali u pijesak, dali mravima da ih oglođu prije čina parenja... 

kome jebote? Ocito smo prozivjeli razlicite iskone...  Sad ce meni neka seljancica na kojoj smrdi jos jucerasnji znoj i jos razni mirisi zivotinja buditi iskonski nagon. Oce, iskonski nagon da uteknem od tog smrada...
Šta kome? Jesi ti mutant ili kako? 
 Odi brže na selo neko pa vidi kako mirišu prave žene.
 Nie valda da to nisi kušao.....................šigur budi da će ti se sviditi.

Yehudi

Broj postova : 2124

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 21.11.14 20:18

slažem se... dabogda me svi ljubomorni zaobišli u najširem mogućem luku... ma ni zdravo da mi ne kažu...

a di je citirani tekkst od mace???
svašta

btw

Broj postova : 13060

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 21.11.14 20:20

Yehudi je napisao/la:
pizda je napisao/la:
btw je napisao/la:

kome jebote? Ocito smo prozivjeli razlicite iskone...  Sad ce meni neka seljancica na kojoj smrdi jos jucerasnji znoj i jos razni mirisi zivotinja buditi iskonski nagon. Oce, iskonski nagon da uteknem od tog smrada...
Šta kome? Jesi ti mutant ili kako? 
 Odi brže na selo neko pa vidi kako mirišu prave žene.
 Nie valda da to nisi kušao.....................šigur budi da će ti se sviditi.

btw

Broj postova : 13060

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 9:29

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 5 / 43. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 43  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics