LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Stranica 6 / 43. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  btw on 21.11.14 20:27

Yehudi je napisao/la:
ma pusti ga, šta zna Pizda šta je prava pizda 

btw

Broj postova : 13060

[Vrh] Go down

Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost on 22.11.14 1:21

pročitala sve upise i nešto mi palo na pamet ... kad ste tako gadljivi i samo vam do mirišljavih i čistih ... kako se ponašate kad vam voljena osoba oboli ? on/ona povraća, ima dijareju, čireve,  a vi bježite od toga ? ili obrnuto, on/ona bježi od vas i vama to oke, lakne vam jer vas ne vidi u takvom stanju ? ne kontam

di je u toj cijeloj priči ljubav ?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.11.14 2:25

kišna glista je napisao/la:pročitala sve upise i nešto mi palo na pamet ... kad ste tako gadljivi i samo vam do mirišljavih i čistih ... kako se ponašate kad vam voljena osoba oboli ? on/ona povraća, ima dijareju, čireve,  a vi bježite od toga ? ili obrnuto, on/ona bježi od vas i vama to oke, lakne vam jer vas ne vidi u takvom stanju ? ne kontam

di je u toj cijeloj priči ljubav ?

ma od svog dragog i ebolasku povracotinu cu cistit. i to cu mu drzat glavu dok povraca, i to bez zastitnog odijela. kad je prava ljubav u pitanju ni virus ebole mi na put ne staje.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 22.11.14 4:50

jebo te koji ste vi kreativni manijaci,,,od nichega napravite roman o prtzanju...

zingaro

Broj postova : 2770

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 22.11.14 4:54

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.11.14 5:52

ja u zadnje vrijeme samo malo preletim. premorena sam, a i ne da mi se nakon svih ovih godina. jako su mi dosadne i teme i postovi, a pogotovu nemam interesa vise u onome sto neminovno proizilazi iz "jaceg" angazmana na pisanjima kad pocinju stvari i stvarcice isplivavati, dok ne kulminiraju u nekoj vrsti katarze. a sta s? pogotovu kad ponekad naletim na neke postove gdje se vide nedovrsene i nepreradjene stvari. nekako se nasmijem na to sve - kad vidim da neke price nisu dovrsene... a ovako, ljudi su mi simpa - lastica i tako to. odletim i kod esca i kod moje drage bufi. al to je onako sve, hopa cupa i dobro je da je tako. 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 22.11.14 6:17

saritica je napisao/la:ja u zadnje vrijeme samo malo preletim. premorena sam, a i ne da mi se nakon svih ovih godina. jako su mi dosadne i teme i postovi, a pogotovu nemam interesa vise u onome sto neminovno proizilazi iz "jaceg" angazmana na pisanjima kad pocinju stvari i stvarcice isplivavati, dok ne kulminiraju u nekoj vrsti katarze. a sta s? pogotovu kad ponekad naletim na neke postove gdje se vide nedovrsene i nepreradjene stvari. nekako se nasmijem na to sve - kad vidim da neke price nisu dovrsene... a ovako, ljudi su mi simpa - lastica i tako to. odletim i kod esca i kod moje drage bufi. al to je onako sve, hopa cupa i dobro je da je tako. 

sad si u zenu,a i prebolila sve forumske bolesti,pa je ostala neka mala navika....sve pet
lastica ovo,lastica ono....a ja kurac od ovce? 

a ja imam vremena ,pa pišem nešto više,tako mi pao grah.....

Lena

Broj postova : 7165

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.11.14 6:35

joj mace moje, i ti si mi prava... ma pusa, grl... odo sad u krevetic, oci mi ispale od citanja... laku noc, lencec i uzivaj

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 22.11.14 6:37

saritica je napisao/la:joj mace moje, i ti si mi prava... ma pusa, grl... odo sad u krevetic, oci mi ispale od citanja... laku noc, lencec i uzivaj
ajde....mašem...
ja se rano probudila i ne mogu više spavat.....kissčina 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.11.14 11:09

zingaro je napisao/la:jebo te koji ste vi kreativni manijaci,,,od nichega napravite roman o prtzanju...

sad mi je jasno zašto svi zaobilaze temu o hunzima ... oni ak rađaju u 65. , žive do 120-te znači da prcaju do 100-te a to je teško i zamisliti neće nitko u dugovječne jerbo će onda morati dugo i raditi

al dobro je ispala tema ... jedna od boljih u zadnje vrijeme

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 22.11.14 12:35

kišna glista je napisao/la:
zingaro je napisao/la:jebo te koji ste vi kreativni manijaci,,,od nichega napravite roman o prtzanju...

sad mi je jasno zašto svi zaobilaze temu o hunzima ... oni ak rađaju u 65. , žive do 120-te znači da prcaju do 100-te a to je teško i zamisliti  neće nitko u dugovječne jerbo će onda morati dugo i raditi

dovoljno materijala za trojme... ovaj put bi ti mogla biti glavna junakinja zbog onih trodnevnih prtzanja 

btw

Broj postova : 13060

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.11.14 12:48

btw je napisao/la:

sad mi je jasno zašto svi zaobilaze temu o hunzima ... oni ak rađaju u 65. , žive do 120-te znači da prcaju do 100-te a to je teško i zamisliti  neće nitko u dugovječne jerbo će onda morati dugo i raditi

dovoljno materijala za trojme... ovaj put bi ti mogla biti glavna junakinja zbog onih trodnevnih prtzanja 

ak se treba kompromitirat za dobrobit kultog mozaika, zašto ne ?
jučer mi kolegica vidla onu moju tanričku i nije mogla vjerovati da je fotomontaža u pitanju ... mislila pizda izvuko neku moju sliju iz mlađih dana pa me još pita jel me nije strah da će to tko vidjeti i prepoznati me ... tolko je to dobro napravio ... samo nek nastavi ... bude mi popunijo moj obiteljski album ... sve ja to printam i slažem da imam šta pokazat djeci i unucima kad ostarim ... ta neću se sramotit što se znam prcat ... sramota bi bilo da ne znam

ah da, naravno da bih takvu uslugu nagradila protuuslugom jerbo ne volim nikom ostati dužna ... neb ni pizda osto praznog albuma za hvalisanje

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.11.14 15:53

jedna iz opusa "pizdijana jones" iz epizode "u potrazi za svetim ždralom"

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 22.11.14 19:31

A di je Orionček ?

Yehudi

Broj postova : 2124

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 22.11.14 21:17

kišna glista je napisao/la:jedna iz opusa "pizdijana jones" iz epizode "u potrazi za svetim ždralom"

Pizdu treba zatvoriti negdi na selo nekih godinu dana, pa da vidiš kako mu se mirisni ukusi mijenjaju

taja

Broj postova : 5826

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.11.14 21:39

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:jedna iz opusa "pizdijana jones" iz epizode "u potrazi za svetim ždralom"

Pizdu treba zatvoriti negdi na selo nekih godinu dana, pa da vidiš kako mu se mirisni ukusi mijenjaju

iz epizode "pizdijana jones i ukleti sram"

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.11.14 23:04

zingaro, polo ... niste fer ... šaljite mi slije da vas ukalkuliram u trojme ... obećajem da ih neću dat pizdi na korištenje

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 23.11.14 0:09

kišna glista je napisao/la:zingaro, polo ... niste fer ... šaljite mi slije da vas ukalkuliram u trojme ... obećajem da ih neću dat pizdi na korištenje
Pa nismo mi seljaci ko Pizda da nas mosh koristit gdje tebi padne napamet,,shtatije:))??Dodushe,,,men se chini da je on vidijo pichku samo kad se radjo..nakon tih trauma ,,sve mu se zgadilo

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 23.11.14 0:37

saritica je napisao/la:sta su pisali, zingaro?
Ma pisali su sve ono shto mi nije bijo cilj teme,,ajd Kishna je uletila neshto i skuzila,,,al djesh ti s manijacima izac na kraju,,,pa i ona postala ko i oni,,,Zelio sam posredno potaknuti razmishljanje o tome kako se hranimo ,,jer smatram da nije bogat onaj koji ima lovu nego onaj koji se zdravo hrani,,,onaj koji trchi za parama i nema vremena da misli o tome pa na kraju sve shto zaradi mora dati doktorima,,Evo priznajem javno,,,druzeci se sa tobom otkrio sam neshto shto prakticiram u zadnje tri godine,,Ne pijem kavu nego sam se posvetio zelenom chaju,,,i josh nekim drugima,,Nikad nisam obracao paznju na doruchak,,,jebo to,,,nekada mi je doruchak bijo kutija malbora i pet slakih espressa..pa onda navecher neshto pojedem i to je to,,Ujutro se dizem ko prebijem,,Jednom kad smo prichali o vaznosti doruchka skontam koliko sam jebeno u krivu i kako se ponasham shematski..Razmislim i kazem sebi,,,e pichka li ti materina sad cesh se ponashati ovako,,,a ne kako si naviko,,Daklem ujutro kad se dignem zakuvam onu posudu sa chajem,,krknem dva limuna unutra,,bacim u toster cetiri shnite crnog kruva,,i na to stavim med,,isjeckam tri chetiri chena bijelog luka i popijem sa chajem kao tabletu,,,rezultat,,krkic mi stoji ko da je na paradi pred stotinu pichabosa,,pun energije,,,mogu raditi ko konj i ono i ovo,,nekako sam veseliji i opushteniji,,Fakat je bitno kako se hranimo,,,jer sve ulazi kroz usta,,Imunoloshki sistem se gradi u debelom crijevu i to je ono o chemu je Kishna prichala,,znam iz nekih schwabskih knjiga da je to jako vazno,,Zato sam bacio link o Hunzima,,,zelio sam dotaknuti nashu kolektivnu svijest o tome,,,kako je vazno,,,posebno majkama ili bkama da savjetuju svoje bliznje o tome,,Zelio sam dotaknuti taj jebeni monsanto,,,GMO,,jer sam chlan jedne neprofitabilne organizacije koja se bavi razmjenom sjemenja nashih pradjedova,,Sramota je kad sam doshao prvi puta i CRO,,moja sestra me odvela u neki mol da se pohvali kako je eto i kod njih stigla amerika,,Meni doshlo da se najradje popisham po tim policama,,Onda sam joj odrzo predavanje,,i pokazao kako se to kupuje na platzu ako nemash nekoga kome mozesh da vjerujesh,,,pa jebo te,,Ja dok sam zivio u Zegeju,,meni je zena donosila svaki dan mlijeko ,,,sir i vrhnje doma,,ostavi pred vratima stana i platim na kraju mjeseca,,Ljudi ne shvacaju da ih preko GMO korporacije mogu lagano kontrolirati,,Evo ja imam na terasi krastavac koji je star 6 mjeseci drzim ga namjesno vani iz eksperimentalnih razloga,,,,bog te mazo isti je skoro kad sam ga ubro,,eto o tome sam zelio,,,a ne o prtzanju,,kontash..a kda prochitash shta su sve napisali,,,onda se opet vracam mojoj jarantzi,,a i ti si znala to ponekada ispaliti,,,pa ovim zenskicama ochito fali kurtza,,,kad kazem kurtza,,,onda mislim na pravu batichinetinitzu:

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 23.11.14 1:03

Jebo te,,,sijecam se kad je Ambra prichala kako je schwertzala sireve iz francuske,,,to me sjetilo kad sam na pochetku devedesetih radio kao konobar u jednom restoranu u Germany,,,FIRENCA..one odvratne schwabitze su se palile na gorgonzolu da to nije normalno,,a ja dok sam nosio to na stol,,skoro se uvijek nisam ispovracao,,,Daklem,,,vecina zena voli smradove kao shto je Pizda zvani Gorngozola :)

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.11.14 2:45

zeleni caj je super. super sam te poducila. evo jos jedan mali savjet i tajna - nemoj kuhati limun, nego ga samo iscijedi. kuhanje unistava vitamin c. 

bogatstvo - deder sa si malo jos porazmislio i prosirio definiciju. 

sto se tice skretanja s teme - to je uobicajeno jer: 1. niko nikog ne cita i/ili 2. cita samo sebe 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.11.14 3:07

a evo sacu i ja skrenuti totalno s teme - de molim vas odite na jubito i pogledajte kazalisnu predstavu velicanstveni rogonja... misa janketic glumi. covjece, koja dobra stvar. svjetsko djelo!!! a on je izuetno dobar dobar glumac... inace, u zadnje vrijeme samo picim nase drame i djela... imamo mi pravo prehebeno dobrih stvari. javite mi je l vam se svidjelo. 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  zingaro on 23.11.14 4:30

saritica je napisao/la:zeleni caj je super. super sam te poducila. evo jos jedan mali savjet i tajna - nemoj kuhati limun, nego ga samo iscijedi. kuhanje unistava vitamin c. 

bogatstvo - deder sa si malo jos porazmislio i prosirio definiciju. 

sto se tice skretanja s teme - to je uobicajeno jer: 1. niko nikog ne cita i/ili 2. cita samo sebe 
Pa jebo te,,nisam toliki tutlek,,a evo tebi i nekima koji chitaju,,vrecicu chaja nikada ne otapati u vodi kojoj temperatura prevazilazi 20C,,,

zingaro

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 23.11.14 6:21

taja je napisao/la:

iz epizode "pizdijana jones i ukleti sram"

ahahaha....ma odlične!!!!
ove će treba stavit u mirisyente trojme 

Lena

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 9:26

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 6 / 43. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics