kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 20.11.14 9:09

kišna glista je napisao/la:

pa kako ste svi ispali smrdljivi, treba najprije dva sata otić na kupanje sa pretpranjem ... jebote, tko će vas takve smrdljive ?

nisam ja smrdljiv, ne trebam pet dana prati zube i nece mi smrdit iz usta a ni iz ostalih dielova. kakve ste vi to ljude susretali? LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 9:10

al evo pričica, sjetila se jedne konkretne :

došo mi neki kavalir u kuću i nakon nekog vremena mi veli kako lijepo mirišem ... a ono mirisala krema sa kojom sam se ujutro namazala ... i sad, mislim si, super, ovog ću lako zadovoljit ... odem u kupajonu po kremu i velim mu, evo, ovo ti je to šta lijepo miriše, poklanjam ti pa uživaj i mirisanju kad god hoćeš ... veli on, ma meni to lijepo miriše na tebi ... a jebote, bezobraznika, pomislim ... nije baš tako nezahtjevan ... al ajd, za usrećit muško čeljade sam ponekad raspoložena napraviti i korak dalje ... odem opet u kupaonu, uzmem papirnatu maramicu, obrišem kremu sa lica i hoću mu dat maramicu da nju ponese sa mnom ... neće mi kruna past sa glave ako se moram dva put mazat isti dan ako će to nekoga razveseliti ... čovjek me gleda blijedo i nije više ništa reko ... e sad, jebote, vele da smo mi žene komplicirate za razumit ... pa boktejebo, a tek muški ... veli, sviđa mu se ovo, daš mu to, hoće više od toga, daš mu i to a on nikad zadovoljan ... kome lijepo miriše krema, parfem i ostale pomade, što ne odete kupit si da i vi imate a ne dolazit nama ženama i onda razočarani kad vam to ponudimo i još ne znate reć šta hoćete ... ako hoćete nešto drugo onda najte sa tim forama kako mi lijepo miriše parfem il krema jerbo će ti se dogodit da ga i dobiješ ... pažljivo sa željama da ti se ne ostvare

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 20.11.14 9:13

kišna glista je napisao/la:al evo pričica, sjetila se jedne konkretne :

došo mi neki kavalir u kuću i nakon nekog vremena mi veli kako lijepo mirišem ... a ono mirisala krema sa kojom sam se ujutro namazala ... i sad, mislim si, super, ovog ću lako zadovoljit ... odem u kupajonu po kremu i velim mu, evo, ovo ti je to šta lijepo miriše, poklanjam ti pa uživaj i mirisanju kad god hoćeš ... veli on, ma meni to lijepo miriše na tebi ... a jebote, bezobraznika, pomislim ... nije baš tako nezahtjevan ... al ajd, za usrećit muško čeljade sam ponekad raspoložena napraviti i korak dalje ... odem opet  u kupaonu, uzmem papirnatu maramicu, obrišem kremu sa lica i hoću mu dat maramicu da nju ponese sa mnom ... neće mi kruna past sa glave ako se moram dva put mazat isti dan ako će to nekoga razveseliti ... čovjek me gleda blijedo i nije više ništa reko ... e sad, jebote, vele da smo mi žene komplicirate za razumit ... pa boktejebo, a tek muški ... veli, sviđa mu se ovo, daš mu to, hoće više od toga, daš mu i to  a on nikad zadovoljan ... kome lijepo miriše krema, parfem i ostale pomade, što ne odete kupit si da i vi imate a ne dolazit nama ženama i onda razočarani kad vam to ponudimo i još ne znate reć šta hoćete ... ako hoćete nešto drugo onda najte sa tim forama kako mi lijepo miriše parfem il krema jerbo će ti se dogodit da ga i dobiješ ... pažljivo sa željama da ti se ne ostvare

pa covjek je bijo sasvim konkretan, rekao da mu to lijepo mirise na tebi a na odvojito. Stoga si trebala odvojiti par sati za seks... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 9:14

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa kako ste svi ispali smrdljivi, treba najprije dva sata otić na kupanje sa pretpranjem ... jebote, tko će vas takve smrdljive ?

nisam ja smrdljiv, ne trebam pet dana prati zube i nece mi smrdit iz usta a ni iz ostalih dielova. kakve ste vi to ljude susretali? LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

jebote pizdo, nisam vjerovala da će i do ovoga doć da ti moram reć, al .... zajebavamo se jebote !... štas posto tako ozbiljan ? alo, ne prepoznajem te više ... da ti nije tko hakiro nick ... nemoj da ti i prek foruma postavljam trik pitanja da se uvjerim da si to ti LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 9:15

pizda je napisao/la:

pa covjek je bijo sasvim konkretan, rekao da mu to lijepo mirise na tebi a na odvojito. Stoga si trebala odvojiti par sati za seks... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

jebga, rekoh da kontam ko golf dizel na bjelašnici ... sad je kasno al ću znat za drugi put LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931 ...

p.s.
nis primijetijo lapsus ovaj puta LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931 a ja čekala kako ćeš me pitat jesam li pijana


Zadnja promjena: kišna glista; 20.11.14 9:17; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 20.11.14 9:17

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa kako ste svi ispali smrdljivi, treba najprije dva sata otić na kupanje sa pretpranjem ... jebote, tko će vas takve smrdljive ?

nisam ja smrdljiv, ne trebam pet dana prati zube i nece mi smrdit iz usta a ni iz ostalih dielova. kakve ste vi to ljude susretali? LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

jebote pizdo, nisam vjerovala da će i do ovoga doć da ti moram reć, al .... zajebavamo se jebote !... štas posto tako ozbiljan ? alo, ne prepoznajem te više ... da ti nije tko hakiro nick ... nemoj da ti i prek foruma postavljam trik pitanja da se uvjerim da si to ti LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3114667799

a ja umirem od ozbiljnosti naravno... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 9:25

pizda je napisao/la:
a ja umirem od ozbiljnosti naravno... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

pa nemoj umirat jebote jarac ... nejde to tebi ... mislim, umiranje LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Lena 20.11.14 9:50

opa....zeru seksa...napokon  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 9:51

Znaci tema je sex. Da nije bilo Gliste ne bih ni razumela da se o tome radi...LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Lena 20.11.14 9:56

cat_claw je napisao/la:Znaci tema je sex. Da nije bilo Gliste ne bih ni razumela da se o tome radi...LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 30caqzl

ja....ta sve okrene na sex,a kao ne bi ona  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3384354616  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931


oj cat....nisi odvano ujutro svratila....
ja doma sama....klinci u školi,a kad se vrate idemo u posjet jednim malim blizancima....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 9:59

Lena je napisao/la:opa....zeru seksa...napokon  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130

i to pomirbeni ... onaj koji slijedi nakon čerupanja LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931 i koji ne traje satima nego danima a ponekad do uginuća slabijeg spola po dobroj staroj recepturi, ako ga ne moš ubit na ružan način, ubiješ ga na lijep

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Lena 20.11.14 10:00

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:opa....zeru seksa...napokon  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130

i to pomirbeni ... onaj koji slijedi nakon čerupanja LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931  i koji ne traje satima nego danima a ponekad do uginuća slabijeg spola po dobroj staroj recepturi, ako ga ne moš ubit na ružan način, ubiješ ga na lijep

asti...da danima...pa to bi svakom normalnom dosadilo  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130
mislim ok je i da traje koji put,ali brate mili ja volim na brzaka....slađe mi je  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 2758896589 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3384354616
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 10:02

Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Znaci tema je sex. Da nije bilo Gliste ne bih ni razumela da se o tome radi...LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 30caqzl

ja....ta sve okrene na sex,a kao ne bi ona  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3384354616  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931


oj cat....nisi odvano ujutro svratila....
ja doma sama....klinci u školi,a kad se vrate idemo u posjet jednim malim blizancima....


Svratila sam, ali opet moram bezati. Pregovori su u toku. LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 30caqzl Maleni mi je pozvan na rodjendan u "Cokoladni muzej", a to je u 23.bez.,  znaci daleko, a kako je rodjendan sutra pokusavam izorganizirati da maleni sa jednom drugom mamom i njenim sinom ode na proslavu. Iskrslo mi je nesto, pa ga ne mogu sama dovesti. A i u nezgodno vreme je proslava. Pocinje vec u 15:30, a radni je dan.

Poslednjih godina je puno mama i tata dobilo blizance. LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1zouo36 Ranije je to bila retkost. Nesto se desava sa nama... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Lena 20.11.14 10:05

cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Znaci tema je sex. Da nije bilo Gliste ne bih ni razumela da se o tome radi...LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 30caqzl

ja....ta sve okrene na sex,a kao ne bi ona  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3384354616  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931


oj cat....nisi odvano ujutro svratila....
ja doma sama....klinci u školi,a kad se vrate idemo u posjet jednim malim blizancima....


Svratila sam, ali opet moram bezati. Pregovori su u toku. LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 30caqzl Maleni mi je pozvan na rodjendan u "Cokoladni muzej", a to je u 23.bez.,  znaci daleko, a kako je rodjendan sutra pokusavam izorganizirati da maleni sa jednom drugom mamom i njenim sinom ode na proslavu. Iskrslo mi je nesto, pa ga ne mogu sama dovesti. A i u nezgodno vreme je proslava. Pocinje vec u 15:30, a radni je dan.

Poslednjih godina je puno mama i tata dobilo blizance. LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1zouo36 Ranije je to bila retkost. Nesto se desava sa nama... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1zouo36

moja mališka ima rođendan za koji dan,a slavimo u subotu (za prijateljice iz razreda) i u nedjelju za bake,dide,stričeve i to...
pa ovo je bila umjetna oplodnja tako da su tu češći blizanci....a i kako je kod masu parova neki problem ide se na taj način,pa su zsto češći blizančići 

mah mah....i ja moram nešto,pa ću uskoro off  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 727654710


Zadnja promjena: Lena; 20.11.14 10:06; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : sss)
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 10:30

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:opa....zeru seksa...napokon  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130

i to pomirbeni ... onaj koji slijedi nakon čerupanja LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931  i koji ne traje satima nego danima a ponekad do uginuća slabijeg spola po dobroj staroj recepturi, ako ga ne moš ubit na ružan način, ubiješ ga na lijep

asti...da danima...pa to bi svakom normalnom dosadilo  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130
mislim ok je i da traje koji put,ali brate mili ja volim na brzaka....slađe mi je  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 2758896589 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3384354616

tako sve pričaju dok su u braku ... a i dalo se vidjeti kolko je istine u tome nakon je 50 nijansi sive postala uspješnica upravo među udatim ženama ... al ko šta rekoh, jednom kad se takva koja se navikla na nikakav sex il onaj rutiniran i razvede i uleti joj pravi igrač, badava joj mahat bijelom, sivom, crvenom zastavicom pred nosom ... nemreš to urazumit ... pregladnjela ... upravo gledam kako se to događa jednoj mojoj poznanici ... i nije da to smatram nekom vrlinom ... ima toga i među muškarcima ... boktejebo, nema goreg partnera od onih koji su dugo bili u braku i nakon toga naletiš na njih ... al lijepo je to jučer na jednoj drugoj temi pizda elaboriro ... nema većeg gušta neg jest nakon si pregladnio ... samo što neki ne znaju prestat i samo bi jeli dok ne puknu ... zaborave na sve druge radnje ... isto ko kad su logoraši pušteni nakon drugog sv. rata pa se moralo paziti kako će i šta jest da se ne ubiju hranom ... tako i ovo ... skroz ista situacija

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 20.11.14 10:42

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

pa covjek je bijo sasvim konkretan, rekao da mu to lijepo mirise na tebi a na odvojito. Stoga si trebala odvojiti par sati za seks... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

jebga, rekoh da kontam ko golf dizel na bjelašnici ... sad je kasno al ću znat za drugi put LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931 ...

p.s.
nis primijetijo lapsus ovaj puta LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931 a ja čekala kako ćeš me pitat jesam li pijana

koi?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  pizda 20.11.14 10:49

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:opa....zeru seksa...napokon  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130

i to pomirbeni ... onaj koji slijedi nakon čerupanja LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931  i koji ne traje satima nego danima a ponekad do uginuća slabijeg spola po dobroj staroj recepturi, ako ga ne moš ubit na ružan način, ubiješ ga na lijep

asti...da danima...pa to bi svakom normalnom dosadilo  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130
mislim ok je i da traje koji put,ali brate mili ja volim na brzaka....slađe mi je  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 2758896589 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3384354616

tako sve pričaju dok su u braku ... a i dalo se vidjeti kolko je istine u tome nakon je 50 nijansi sive postala uspješnica upravo među udatim ženama ... al ko šta rekoh, jednom kad se takva koja se navikla na nikakav sex il onaj rutiniran i  razvede i uleti joj pravi igrač, badava joj mahat bijelom, sivom, crvenom zastavicom pred nosom ... nemreš to urazumit ... pregladnjela ... upravo gledam kako se to događa jednoj mojoj poznanici ...  i nije da to smatram nekom vrlinom ... ima toga i među muškarcima ... boktejebo, nema goreg partnera od onih koji su dugo bili u braku i nakon toga naletiš na njih ...  al lijepo je to jučer na jednoj drugoj temi pizda elaboriro ... nema većeg gušta neg jest nakon si pregladnio ... samo što neki ne znaju prestat i samo bi jeli dok ne puknu ... zaborave na sve druge radnje ... isto ko kad su logoraši pušteni nakon drugog sv. rata pa se moralo paziti kako će i šta jest da se ne ubiju hranom ... tako i ovo ... skroz ista situacija

to je malo isforsirano. Ko prvo, sto ima seks trajat satima jebote, to onda nije uzitak vec teretana. Ko drugo, ta opsjednutost seksom je vec odavno van pameti. Guranje kurca u odredjeni otvor i sad je to nesto zbog ceg se ljudi izbezumljuju? Ili, naidje "dobar jebac" kako ti kazes i zene van sebe? Pa sta im radi jebote, ugadja dlake na onoj stvari? Daj, to je odavno postalo tema za sprdnju. Potrefi se neka glupaca ko ta tvoja i najednom postane seksaca na kvadrat. Sutra ce je obrlatit jehovini svjedoci i postat ce vjernica kakve nema.
Jebes to kad se od fizioloskih potreba pravi nauka, ajmo onda o visesatnom sranju... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 11:48

pizda je napisao/la:
Jebes to kad se od fizioloskih potreba pravi nauka, ajmo onda o visesatnom sranju... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

pa možemo i o tome ... i to je tema koju je zingaro postavijo a radi se o tjelesnim mirisima i kolko vodimo računa o našem zdravlju iznutra a ne samo izvana ... daklem, dal se ovdje itko redovno klistira i ako da kako to radi i jel ljepše miriše nakon što počisti svoj sustav za odvodnju ... jebat ga ... ako ćemo iskreno, mi smo hodajući komposteri, kanalizacijski sustav u malom a nitko neće o tome nadugačko i naširoko nego samo o seksu a redovno se čistit iznutra je puno bitnije za zdravlje od redovnog seksa


Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Lena 20.11.14 12:01

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:opa....zeru seksa...napokon  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130

i to pomirbeni ... onaj koji slijedi nakon čerupanja LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931  i koji ne traje satima nego danima a ponekad do uginuća slabijeg spola po dobroj staroj recepturi, ako ga ne moš ubit na ružan način, ubiješ ga na lijep

asti...da danima...pa to bi svakom normalnom dosadilo  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130
mislim ok je i da traje koji put,ali brate mili ja volim na brzaka....slađe mi je  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 2758896589 LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3384354616

tako sve pričaju dok su u braku ... a i dalo se vidjeti kolko je istine u tome nakon je 50 nijansi sive postala uspješnica upravo među udatim ženama ... al ko šta rekoh, jednom kad se takva koja se navikla na nikakav sex il onaj rutiniran i  razvede i uleti joj pravi igrač, badava joj mahat bijelom, sivom, crvenom zastavicom pred nosom ... nemreš to urazumit ... pregladnjela ... upravo gledam kako se to događa jednoj mojoj poznanici ...  i nije da to smatram nekom vrlinom ... ima toga i među muškarcima ... boktejebo, nema goreg partnera od onih koji su dugo bili u braku i nakon toga naletiš na njih ...  al lijepo je to jučer na jednoj drugoj temi pizda elaboriro ... nema većeg gušta neg jest nakon si pregladnio ... samo što neki ne znaju prestat i samo bi jeli dok ne puknu ... zaborave na sve druge radnje ... isto ko kad su logoraši pušteni nakon drugog sv. rata pa se moralo paziti kako će i šta jest da se ne ubiju hranom ... tako i ovo ... skroz ista situacija

ali kod takvih slučajeva koje navodiš radi se upravo o tome da nikad ni nisu imale neki sex (one ili on nebitno) i onda željno toga,pa poludi kad joj neko klikne....
ako se misli na duži sex koji uključuje i pauze da se jede,progiba i sl. ok jasno mi je.....ali nema bića koje se može ekstra dugo (smisleno) seksat,a da se ne iziritira i sl.....a onda ti više nije do jebanja  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130
i sad te neke tvoje koje su tako pregladnile držat će ih jedan period i onda će se sve to izdušiti....ako je "veza" temeljena samo na sex-u.....tako je uvijek....
nisam čitala 50 nijansi ,a ni ne privlači me....ali ko zna možda dođe i u moje ruke  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 12:03

pizda je napisao/la:
to je malo isforsirano. Ko prvo, sto ima seks trajat satima jebote, to onda nije uzitak vec teretana.

ma to u tvom junivrsu ... već jučer sam ti rekla da u mom pojam vremena ima sasvim drugačiju konotaciju ... to ti bude ko neki obrnuti flešbek ... tako nekako ... taman počneš a ono skužiš već zora sviće i nije ti jasno kud je već tolko sati a ti tek počeo i žao ti što noć ne traje 24 sata ... najteme jebat svi redom , pa šta stvarno nitko nije doživio takve lijepe i inspirativne noći ? i onda ja ispade nedojebana i patim od nejebice ... izgleda sam sam ja jedina ovdje koja se dovoljno najebala u životu pa mi više nije to neka zanimljiva tema i nije mi teško umrit jer sam probala sve šta sam htjela probat ... vas ostale tek čeka poso .. neb vam u koži bila nikako LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3102334490 da teretana ... pa vi se patite dok upražnjavate sex ... ljenčine jedne

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Lena 20.11.14 12:06

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
to je malo isforsirano. Ko prvo, sto ima seks trajat satima jebote, to onda nije uzitak vec teretana.  

ma to u tvom junivrsu ... već jučer sam ti rekla da u mom pojam vremena ima sasvim drugačiju konotaciju ... to ti bude ko neki obrnuti flešbek ... tako nekako ... taman počneš a ono skužiš već zora sviće i nije ti jasno kud je već tolko sati a ti tek počeo i žao ti što noć ne traje 24 sata ... najteme jebat svi redom , pa šta stvarno nitko nije doživio takve lijepe i inspirativne  noći ? i onda ja ispade nedojebana i patim od nejebice ... izgleda sam sam ja jedina ovdje koja se dovoljno najebala u životu pa mi više nije to neka zanimljiva tema i nije mi teško umrit jer sam probala sve šta sam htjela probat ... vas ostale tek čeka poso .. neb vam u koži bila nikako LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3102334490  da teretana ... pa vi se patite dok upražnjavate sex ... ljenčine jedne

doživila kad smo se tek upoznali i naganjali bez reda i rasporeda.....ali to uključuje sve i svašta ne samo sex....
da mi sad dođe i kaže ajmo dva dana bez prestanka poslala bi ga u neku stvar..... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 12:14

Lena je napisao/la:
doživila kad smo se tek upoznali i naganjali bez reda i rasporeda.....ali to uključuje sve i svašta ne samo sex....
da mi sad dođe i kaže ajmo dva dana bez prestanka poslala bi ga u neku stvar..... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

ajd za foru ti njemu to predloži ... možda onda brzinski dovrši terasu samo da se izvuče LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Lena 20.11.14 12:18

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Jebes to kad se od fizioloskih potreba pravi nauka, ajmo onda o visesatnom sranju... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

pa možemo i o tome ... i to je tema koju je zingaro postavijo a radi se o tjelesnim mirisima i kolko vodimo računa o našem zdravlju iznutra a ne samo izvana ... daklem, dal se ovdje itko redovno klistira i ako da kako to radi i jel ljepše miriše nakon što počisti svoj sustav za odvodnju ... jebat ga ... ako ćemo iskreno, mi smo hodajući komposteri, kanalizacijski sustav u malom a nitko neće o tome nadugačko i naširoko nego samo o seksu a redovno se čistit iznutra je puno bitnije za zdravlje od redovnog seksa


jedini put kad me klistiralo je kad sam 1. put rađala.....to nikad neću zaboravit.....onaj smrdljivi wc u bolnici i u isto vrijeme kenjaš i povraćaš od muke....još pamtim taj smrad jer zapravo je masu trudnica zakenjalo pod i to se nije odma čistilo,a i kad jesu čistačice nikako izbacit taj ogavam smrad
šta se tiče navika imam loših jer jedm dosta slatkoga,ali zapravo sam i smanjila kroz ovu zadnju godinu....ne volim gazirano i rijetko pijem,vode masu pijem,mesa bi mogli i manje da,a uvijek ima načina da se napreduje....dobra je stvar šta sa probavom nikad nisam imala problema....genetika....svako jutro (skoro kao šelodon LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130 ) u skoro istu uru ide vlakić vani  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 11484130
jesi se ti kad klistirala sa gorkom soli?to se pije jel?
ja nisam i sigurno ima masu smeća u meni....al mislim da ne smrdim svejedno  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Lena 20.11.14 12:20

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
doživila kad smo se tek upoznali i naganjali bez reda i rasporeda.....ali to uključuje sve i svašta ne samo sex....
da mi sad dođe i kaže ajmo dva dana bez prestanka poslala bi ga u neku stvar..... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

ajd za foru ti njemu to predloži ... možda onda brzinski dovrši terasu samo da se izvuče LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3114667799
LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1619348112
mogla bi ga ucijeniti ili sex 2 dana bez stajanja ili teraca  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Gost 20.11.14 12:22

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
doživila kad smo se tek upoznali i naganjali bez reda i rasporeda.....ali to uključuje sve i svašta ne samo sex....
da mi sad dođe i kaže ajmo dva dana bez prestanka poslala bi ga u neku stvar..... LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

ajd za foru ti njemu to predloži ... možda onda brzinski dovrši terasu samo da se izvuče LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3114667799
LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1619348112
mogla bi ga ucijeniti ili sex 2 dana bez stajanja ili teraca  LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 1523192931

i susjedima bi napravio terace samo da ne mora nazad kući raspaljenici svojoj LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 3114667799

de ti smisli još kakvih poslova pokući ako to tako ide ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz.. - Page 3 Empty Re: LJUBAKANJE ..Uletijo bi u nju ko 'rvatska u kredite,,,onda bi joj naplatijo sve kamate ,,daklem ,,tema je ,,za kuratz..

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 40. Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.