kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 25.11.14 11:41

Vel'ka Maca je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Di si Sarita, upala ti...znas ti vec sta! Kako smo danas? - Page 4 F24sqg

Lenice, kako je prosao rodjendan? Kako smo danas? - Page 4 1zouo36

Gde je Maca? Nigde je nema... Mora da je doktor opet u potentnom izdanju, pa je sirotu zadrzava i onemogucava joj dolazak na forum. Kako smo danas? - Page 4 Rrnmed


Ja sam super. Kako smo danas? - Page 4 F24sqg

de si kato, kevino I ćaletovo zlato  Kako smo danas? - Page 4 1722873399

eve me.... neš mi se ne da, neam niš pametno za reć, pa virim iz žbunja...
moram nekog novog docotra nafatat da vam imam o čemen divanit Kako smo danas? - Page 4 3219274628  Kako smo danas? - Page 4 1879187425  Kako smo danas? - Page 4 1827251395
ovaj stari se pokvarijo... ne volim ga više... baš mi ga se nekako ne pušta u kuću u zadnje vrijeme... Kako smo danas? - Page 4 2892997642

kako nožica, kukić I trčanje?!?!?


Di si macko?! Kako smo danas? - Page 4 F24sqg
A naidje i meni tako period. Vise citam nego sto pisem. A nekad ni ne citam.
Znaci, doktor bi uskoro mogao dobiti creveni karton?  Sta je zgresio? Kako smo danas? - Page 4 Rrnmed

Nozica je dobro. Mislim, bolucka me i dalje kad je razvlacim. Kako smo danas? - Page 4 30caqzl Ali ja sam sinoc svoje otrcala, pa kud puklo da puklo.  Navukla se i sad ne znam stati. Samo cu smanjiti na tri puta nedeljno, jer sam pronasla neki tekst gde kaze da se to desava kada se preterano trenira, bez dobrog zagrevanja. Znaci ono jutarnje jogiranje nije bilo dovoljno. Moram naci neki drugi nacin za zagrejati ove stare kosti. Kako smo danas? - Page 4 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 25.11.14 11:46

Lena je napisao/la:
super je sve bilo...igre,cike,plesa,vike....mala je zadovoljna,a to je jedino bitno  Kako smo danas? - Page 4 684758713

super da si super.....ja sam ok....nije da prštim od veselja,ali nisam ni loše Kako smo danas? - Page 4 11484130

Super! Bas mi je drago. Mi smo samo jednom slavili doma i nakon toga sam bila totalno premorena, a stan je izgledao kao da je kroz njega bomba proletela. Jos mi kao zatvorili nasu spavacu sobu i rekli im da tamo ne ulaze, ali kad su posle roditelji dosli po njih bili su pozvani da ostanu na sektu (ne Pipika, nije lapsus, i nije sexu, vec SEKTU!! Kako smo danas? - Page 4 30caqzl), klinci su iskoristili trenutak nase zauzetosti i pokrsili i spavacu sobu. Kad sam usla oni fino skacu po krevetu i juhuhuhu. Kako smo danas? - Page 4 30caqzl

Tvoja malena je godinu starija od prikolice? Prikolica je rodjen u februaru 2006. Znas kako brzo raste...Jos godinu-dve i bice visi od mene. Moguce da je nasledio gene od deda, tj mog tate i Germanovog tate koji su dosta visoki.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 25.11.14 13:56

raspizdio me tapetar... danala sam presvući donje jastuke kaučeva I naručila bordo eko kožu... danas me zove da mu je došla crvena... pa nemere crvena kad mi je zid crven, tući će mi se dvi nijanse... već tjedan dana sjedim I ležim po podu od boravka... s ovim krivim naruđbama I pošiljkama će se moje kampiranje po dnevnom boravku protegnuti na pitaj boga koliko još dana... ide mi na kručinu!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 25.11.14 13:59

btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
Biću ti ja zet, samo me pošalji u Njemačku
Može i u Švedsku ili Švicarsku  Kako smo danas? - Page 4 3111943984
nemoj tajo, nemaš pojma što znači kad te glista pošalje u njemačku  Kako smo danas? - Page 4 4273974228
tebe već poslala?
nije... a bome ni neće... sve sve samo njemačka ne  Kako smo danas? - Page 4 3114667799

štae, ne voleš životinje oko sebe ? Kako smo danas? - Page 4 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 25.11.14 14:07

kišna glista je napisao/la:
btw je napisao/la:
taja je napisao/la:
btw je napisao/la:
nemoj tajo, nemaš pojma što znači kad te glista pošalje u njemačku  Kako smo danas? - Page 4 4273974228
tebe već poslala?
nije... a bome ni neće... sve sve samo njemačka ne  Kako smo danas? - Page 4 3114667799

štae, ne voleš životinje oko sebe ? Kako smo danas? - Page 4 3114667799
Kako smo danas? - Page 4 3102334490

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 25.11.14 18:15

Vel'ka Maca je napisao/la:raspizdio me tapetar... danala sam presvući donje jastuke kaučeva I naručila bordo eko kožu... danas me zove da mu je došla crvena... pa nemere crvena kad mi je zid crven, tući će mi se dvi nijanse... već tjedan dana sjedim I ležim po podu od boravka... s ovim krivim naruđbama I pošiljkama će se moje kampiranje po dnevnom boravku protegnuti na pitaj boga koliko još dana... ide mi na kručinu!!!
Ne popušžaj nego mu još naplati penale radi kašnjenja. 
Štajeon daltonist. Pa danas se to radi sa 100 000 nijansi boja.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 26.11.14 12:54

Danas sam pospano...
Negde oko 3 u noc osetim ga kako se gnezdi uz mene i grli, gnjeci, ljubi...polako otvorim oci, a on sa osmehom:"I ti si budna?"
Kazem mu:"Pa sad jesam."  Kao i uvek lezim na ivici kreveta. On je sve prevukao na moju stranu. I jastuk, koji je dva puta veci od mog jastuka, i jorgan i zalepio se za mene. I nista. Guguce on tu, mrmlja, tepa i zaspi ponovo. Jos fino i zahrce. Ja posle vise nisam mogla zaspati. Kako smo danas? - Page 4 34zehjp

Na kojoj li sam temi pitala Saritu zasto je boli oko?!...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 26.11.14 12:59

I boli me glava. To se retko desava. Ali me sad bas boli.
Kad dodjem doma grejacu je na sporet, pa ce me proci. Kako smo danas? - Page 4 30caqzl To mi je Sanja jednom pokazala. Prvo sam mislila da nije normalna, ali kad sam isprobala shvatila sam da nema bolje "medicine" za moju glavobolju. 

Recept - ukljuciti ringlu na srednju jacinu.
Nagnuti glavu iznat zagrejane ringle. I tako stajati neko vreme.
Par puta uraditi isto i glavobolja kao rukom odnesena. 

Kako smo danas? - Page 4 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 26.11.14 14:48

cat_claw je napisao/la:
Lena je napisao/la:
super je sve bilo...igre,cike,plesa,vike....mala je zadovoljna,a to je jedino bitno  Kako smo danas? - Page 4 684758713

super da si super.....ja sam ok....nije da prštim od veselja,ali nisam ni loše Kako smo danas? - Page 4 11484130

Super! Bas mi je drago. Mi smo samo jednom slavili doma i nakon toga sam bila totalno premorena, a stan je izgledao kao da je kroz njega bomba proletela. Jos mi kao zatvorili nasu spavacu sobu i rekli im da tamo ne ulaze, ali kad su posle roditelji dosli po njih bili su pozvani da ostanu na sektu (ne Pipika, nije lapsus, i nije sexu, vec SEKTU!! Kako smo danas? - Page 4 30caqzl), klinci su iskoristili trenutak nase zauzetosti i pokrsili i spavacu sobu. Kad sam usla oni fino skacu po krevetu i juhuhuhu. Kako smo danas? - Page 4 30caqzl

Tvoja malena je godinu starija od prikolice? Prikolica je rodjen u februaru 2006. Znas kako brzo raste...Jos godinu-dve i bice visi od mene. Moguce da je nasledio gene od deda, tj mog tate i Germanovog tate koji su dosta visoki.

a uvijek je doma raspašoj,ali ne mogu im baš sve braniti.....a sad masu njih slavi u igraonama ili idu u kino,a meni to nekako bezveze...šta ja znam...ali da sve demoliraju....iako su curice i dobre kakva je ova mala muška bagra Kako smo danas? - Page 4 1523192931

malena je starija samo 2 i po mjeseca od tvoje prikolice tako da su zapravo generacija jer ima ih u njenom razrdu koji su i malđi od tvog mališana.....
ne pričaj mi kako rastu....ja sam frapirata koliko znači godina dana....
ona je sad oko 141 cm visine i ima 34 kg,a on 157 i ima 42 kg.....kako je rekao jedan frend kao da nogama stoje u stajskom gnoju i rastu Kako smo danas? - Page 4 1619348112
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 26.11.14 14:53

cat_claw je napisao/la:I boli me glava. To se retko desava. Ali me sad bas boli.
Kad dodjem doma grejacu je na sporet, pa ce me proci. Kako smo danas? - Page 4 30caqzl To mi je Sanja jednom pokazala. Prvo sam mislila da nije normalna, ali kad sam isprobala shvatila sam da nema bolje "medicine" za moju glavobolju. 

Recept - ukljuciti ringlu na srednju jacinu.
Nagnuti glavu iznat zagrejane ringle. I tako stajati neko vreme.
Par puta uraditi isto i glavobolja kao rukom odnesena. 

Kako smo danas? - Page 4 30caqzl

onda moguće da su i kod tebe sinusi u pitanju....koma boli
ja se znam tako parit nekad,ali trebala bi češće....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 26.11.14 15:01

cat_claw je napisao/la:I boli me glava. To se retko desava. Ali me sad bas boli.
Kad dodjem doma grejacu je na sporet, pa ce me proci. Kako smo danas? - Page 4 30caqzl To mi je Sanja jednom pokazala. Prvo sam mislila da nije normalna, ali kad sam isprobala shvatila sam da nema bolje "medicine" za moju glavobolju. 

Recept - ukljuciti ringlu na srednju jacinu.
Nagnuti glavu iznat zagrejane ringle. I tako stajati neko vreme.
Par puta uraditi isto i glavobolja kao rukom odnesena. 

Kako smo danas? - Page 4 30caqzl

Recept - ukljuciti ringlu na srednju jacinu.
Nagnuti glavu iznat zagrejane ringle. I tako stajati neko vreme.
Nakon toga ringlom se udariti po leđima.
Par puta uraditi isto i glavobolja kao rukom odnesena.

Kako smo danas? - Page 4 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 26.11.14 15:28

A baš tako. 
ja sam skužio da je dovoljno popiti 1 L vode iglavobolja prodje ( ne govorim o migrenama)

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 26.11.14 15:29

cat_claw je napisao/la:I boli me glava
Kako smo danas? - Page 4 30caqzl
Moju Taju nikada ne boli glava  Kako smo danas? - Page 4 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 26.11.14 15:33

cat_claw je napisao/la:Danas sam pospano...
Negde oko 3 u noc osetim ga kako se gnezdi uz mene i grli, gnjeci, ljubi...polako otvorim oci, a on sa osmehom:"I ti si budna?"
Kazem mu:"Pa sad jesam."  Kao i uvek lezim na ivici kreveta. On je sve prevukao na moju stranu. I jastuk, koji je dva puta veci od mog jastuka, i jorgan i zalepio se za mene.  I NIŠTA. Guguce on tu, mrmlja, tepa i zaspi ponovo. Jos fino i zahrce. Ja posle vise nisam mogla zaspati. Kako smo danas? - Page 4 34zehjp

 Ma šta te budijo onda. Kako smo danas? - Page 4 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 27.11.14 22:49

cat_claw je napisao/la:I boli me glava. To se retko desava. Ali me sad bas boli.
Kad dodjem doma grejacu je na sporet, pa ce me proci. Kako smo danas? - Page 4 30caqzl To mi je Sanja jednom pokazala. Prvo sam mislila da nije normalna, ali kad sam isprobala shvatila sam da nema bolje "medicine" za moju glavobolju. 

Recept - ukljuciti ringlu na srednju jacinu.
Nagnuti glavu iznat zagrejane ringle. I tako stajati neko vreme.
Par puta uraditi isto i glavobolja kao rukom odnesena. 

Kako smo danas? - Page 4 30caqzl
sinusi u banani... to je i moja mama radila Kako smo danas? - Page 4 684758713
inače, ima za kupiti lampa za grijanje sinusa... puno je udobnije ležati /ili sjediti/ nego se naginjati nad ringlom... Kako smo danas? - Page 4 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 27.11.14 22:51

Yehudi je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:I boli me glava
Kako smo danas? - Page 4 30caqzl
Moju Taju nikada ne boli glava  Kako smo danas? - Page 4 727654710
Kako smo danas? - Page 4 3111943984
a tebe? boli li kad tebe glava? Kako smo danas? - Page 4 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 5:15

Danas je bio u USA glupi tenksgiving,,meni je glup dan da slavim jer nemam nikome zashto da se zahvaljujem,,radim poshteno svoji rukama i sa ovo malo mozga,,nisam nikome nishta duzan,,nikoga zbog mene ne boli glava,,Ali od ranog jutra kad sam se digao oko 6 promatram situaiju,,pa na auto putu snimim deset murijeshkih auta kako skidaju one koji brzo voze i to na razdaljini od pet kilometara,,,Bog te jebo,,poruka je,,halo,,,ne cugajte ...promatramo vas,,A istina je da na americhkim cestama svakodnevno u saobrracaju imash najmanje 20% pijanih i drogiranih,,samo ej kvaka u tome,ako vozish pazljivo i ako su ti sva svjetla po propisu upaljena,,,nitko te ne jebe za suvu shljivu,,Jebo te,,morash biti zahvalan Bankama koje ti daju kredite i u isto vrijeme ti jebu mater sa visokim kamatama i ovrhama,,,(ajd ono shto u USA banke ne smiju raditi svojim gradjanima nadoknadjuju to u banana drzavicama,),,evo meni poslali da odma mogu ispuniti 50 tisucaka dolara chekovima,,,da kupim shto god zelim i da dvije godine ne trebam plaati nikakve kamate...jebo te...chime se oni sve sluze,,Dodushe,,,meni mogu podudlati palac na lijevoj nozi,,sa tim forama,Zato jer ja ne jebem kredite samo iz jednog razloga,,,amitzu vam jebem,,od mene necete zaraditi ni jedan peni na kamatama,,Gledam amere,,isti kurac kao shto je nekad bilo kod nas za 29 ,,dan republike,,,ili za bozic,,ajmo se narokat,,oleshit se od alkohola,,Pa jebo te,,,shta ljude tjera da se tako jebeno dobro osjecaju u choporu,,,naionalnom ili bilo kojem drugom,,,ne kontam,,jebaji ga,,E da,,suseda me pozvala,,na puritzu,,kod sare se to kaze biba,,Veli dice joj sva rodbina,,Nisam otishao,,koji cu kurac,,Jebo te ,,oni slave to,,ne kontam,,,porave sam razocharat u susjedu,,jest da me pali kad joj vidim onaj flet stomachic,,,koji bi napumpo ,,al,,ona se neda,,chim je vidila da sam dohajo doma,,,ona donijela klopu,,Jebo te ko da je strazarila,,Kaja znam,,meni je uvijek bilo fora,,veseliti se kad svi drugi plachu i obratno,,,,narafski ovo je metafora,,eto,,imate direktno izvijeshce sa lica mjesta,,Saritica ce sigurno vishe napisati kako je bibu punila i pekla,,,meni je to meso,,ujfu,, Kako smo danas? - Page 4 727654710

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 28.11.14 6:35

btw je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:I boli me glava
Kako smo danas? - Page 4 30caqzl
Moju Taju nikada ne boli glava  Kako smo danas? - Page 4 727654710
Kako smo danas? - Page 4 3111943984
a tebe? boli li kad tebe glava? Kako smo danas? - Page 4 2281111077
Kako smo danas? - Page 4 1523192931
 Sad bez zezanja, ranije me je znala boliti glava onako iz čista mira.
Zadnjih 20god. jedva par puta me zabolila.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 28.11.14 6:38

zingaro je napisao/la:,,,meni je to meso,,ujfu,, Kako smo danas? - Page 4 727654710
'Prestanite jesti mačke za Božić!'
Oko tri posto Švicaraca u tajnosti jedu mačke ili pse", izjavila je Tomi Tomek, osnivačica i predsjednica udruge SOS Chats Noiraigue

ŽENEVA - Stotine tisuća Švicaraca jedu mačke i pse, priopćila je udruga za prava životinja koja je zatražila od vlade da zabrani tu praksu.

Oko tri posto Švicaraca u tajnosti jedu mačke ili pse", izjavila je Tomi Tomek, osnivačica i predsjednica udruge SOS Chats Noiraigue, za agenciju France Presse. "Mi to vidimo posebice u regijama Luzerna, Appenzella, Jure i u bernskom kantonu."

Pseće meso koristi se većinom za kobasice i lijek za reumu, rekla je Tomek. Po njezinim riječima, mačke se pripremaju za Božić na isti način kao i zečevi - sbijelim vinom i češnjakom - posebice oko Berna i u Juri i Luzernu.
----------------------------------------------------------------------
 Nija ne volim puretinu ali ovo je još gore. Kako smo danas? - Page 4 1104742517

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 28.11.14 6:43

zingaro je napisao/la:Danas je bio u USA glupi tenksgiving,,meni je glup dan da slavim jer nemam nikome zashto da se zahvaljujem,,radim poshteno svoji rukama i sa ovo malo mozga,,
Aj dobro za to šta ga Ameri slave ( kao sjećanje na prvu žetvu onih naseljenika sajednoga broda ( i par Indijanaca fol) ali mi je smišno kad čujem da i u Europi to netko slavi. Kako smo danas? - Page 4 2733991369

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 6:51

Yehudi je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Danas je bio u USA glupi tenksgiving,,meni je glup dan da slavim jer nemam nikome zashto da se zahvaljujem,,radim poshteno svoji rukama i sa ovo malo mozga,,
Aj dobro za to šta ga Ameri slave ( kao sjećanje na prvu žetvu onih naseljenika sajednoga broda ( i par Indijanaca fol) ali mi je smišno kad čujem da i u Europi to netko slavi. Kako smo danas? - Page 4 2733991369
Jebo te,,daskam,,,trazim mjuzu,,,i naletim na ovo,,,o boze ,,jebem te perverzna ako te ima da ovaka pihka pleshe pred ovakvim seljakom kojeg obozava Pizda,,,,oa to je nepravda,,preporucham iskljuchite zvuchnike  (Yahoody)  vidi ovo dupence majketi,,,kako cu zaspati veceras,,,kako ,,,kako,,:Kako smo danas? - Page 4 1619348112 Malo mi vuche na kishnu u faci,,pa ovako neshto nije problem jebat par godina svaki dan,,ha ja.. Kako smo danas? - Page 4 1354420400 Kako smo danas? - Page 4 1619348112 Kako smo danas? - Page 4 3776795594


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 28.11.14 7:05


Ako Yahoo gleda Taja ce profitirat:Kako smo danas? - Page 4 1619348112,,Ali me njene rijechi podsjecaju na nekog:Kako smo danas? - Page 4 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Yehudi 28.11.14 7:38

Jooooj sav sam se naježio  Kako smo danas? - Page 4 490932984

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 28.11.14 8:31

Yehudi je napisao/la:
zingaro je napisao/la:,,,meni je to meso,,ujfu,, Kako smo danas? - Page 4 727654710
'Prestanite jesti mačke za Božić!'
Oko tri posto Švicaraca u tajnosti jedu mačke ili pse", izjavila je Tomi Tomek, osnivačica i predsjednica udruge SOS Chats Noiraigue

ŽENEVA - Stotine tisuća Švicaraca jedu mačke i pse, priopćila je udruga za prava životinja koja je zatražila od vlade da zabrani tu praksu.

Oko tri posto Švicaraca u tajnosti jedu mačke ili pse", izjavila je Tomi Tomek, osnivačica i predsjednica udruge SOS Chats Noiraigue, za agenciju France Presse. "Mi to vidimo posebice u regijama Luzerna, Appenzella, Jure i u bernskom kantonu."

Pseće meso koristi se većinom za kobasice i lijek za reumu, rekla je Tomek. Po njezinim riječima, mačke se pripremaju za Božić na isti način kao i zečevi - sbijelim vinom i češnjakom - posebice oko Berna i u Juri i Luzernu.
----------------------------------------------------------------------
 Nija ne volim puretinu ali ovo je još gore. Kako smo danas? - Page 4 1104742517

to vjerojatno onaj talijanski dijo Svicarske. Ima i ovdje par sela blizu Rijeke a vec u Istri, gdje su macke specijalitet i tove se specijalno za tu namjenu. Sto se pasa tice to nisu nikad jeli, valjda zato jer smo nekad bili pod Italijom a ne Kinom... Kako smo danas? - Page 4 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 28.11.14 8:34

zingaro je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
zingaro je napisao/la:Danas je bio u USA glupi tenksgiving,,meni je glup dan da slavim jer nemam nikome zashto da se zahvaljujem,,radim poshteno svoji rukama i sa ovo malo mozga,,
Aj dobro za to šta ga Ameri slave ( kao sjećanje na prvu žetvu onih naseljenika sajednoga broda ( i par Indijanaca fol) ali mi je smišno kad čujem da i u Europi to netko slavi. Kako smo danas? - Page 4 2733991369
Jebo te,,daskam,,,trazim mjuzu,,,i naletim na ovo,,,o boze ,,jebem te perverzna ako te ima da ovaka pihka pleshe pred ovakvim seljakom kojeg obozava Pizda,,,,oa to je nepravda,,preporucham iskljuchite zvuchnike  (Yahoody)  vidi ovo dupence majketi,,,kako cu zaspati veceras,,,kako ,,,kako,,:Kako smo danas? - Page 4 1619348112 Malo mi vuche na kishnu u faci,,pa ovako neshto nije problem jebat par godina svaki dan,,ha ja.. Kako smo danas? - Page 4 1354420400 Kako smo danas? - Page 4 1619348112 Kako smo danas? - Page 4 3776795594


da bi ti se ovake svidjale trebas biti jaran a ti to jesi Kako smo danas? - Page 4 1523192931. Maksimalno isfarbane, izsilikonirane a u biti ruzne gadure...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 4 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.