kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Di ovo vodi??????

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Di ovo vodi?????? Empty Di ovo vodi??????

Postaj  Yehudi 11.12.14 20:40

Bio je to možda najjezovitiji prizor u post-ratnoj Hrvatskoj.
Tisuće prosvjednika s crnim kukuljicama i bijelim križevima prodefiliralo je jučer od šatora u Savskoj do Trga bana Jelačića i zaprijetila odlaskom i na Markov trg. "Kada budemo išli, netko će morati otići", poručile su vođe povorke.
A ništa manje jezovito nije bilo ni iste večeri na HDZ-ovu skupu povodom godišnjice smrti Franje Tuđmana.
Ono što je tamo govorio Tomislav Karamarko zvučalo je kao sinkronizacija križarskog pohoda kroz centar Zagreba. "Mi se moramo boriti", govorio je šef HDZ-a. "Svaki grob branitelja je naša zakletva".
Da bi potom zaredao sa zastrašujućim porukama. "Nema povlačenja pred kontaminiranim crvenim totalitarizmom... Sprema se nova tragedija... U budućnosti ćemo biti još žešći...".
Pa čak i: "Pokušavaju nam uzeti našu djecu".

Krvavi Božić

A svemu tome može pridodati i izjava vanjskog člana saborskog Odbora za ratne veterane Ilije Vučemilovića koji je prije nekoliko dana poručio: "Imali smo krvavi Uskrs, ne daj Bog krvavi Božić".
Na to se, uglavnom, svode posljednje akcije braniteljskih udruga, hadezeovaca, samozvanih domoljuba i nacionalnih dušobrižnika. Na zastrašivanje vlasti i plašenje javnosti, na brutalne prijetnje i mračne parole.
U usporedbi s ovim što se jučer moglo vidjeti i čuti u Zagrebu, famozna splitska Riva izgledala je kao dječja matineja. 
Di ovo vodi?????? Crni-krizari-mracni-karamarko-i-prijetnje-krvavim-bozicem-504x335-20141249-20141210135358-894adac5f5da16647414eb979720a425
Crni križari, mračni Karamarko i prijetnje "Krvavim Božićem"

Povorka crnih križara bila je najjezovitiji prizor u poslijeratnoj Hrvatskoj. A ništa manje jezovit nije bio ni Karamarkov govor 



Ali ako se ona poveže s onime što je iste večeri govorio Karamarko, kao šef trenutno najjače hrvatske stranke i favorit za pobjedu na parlamentarnim izborima, o "tragedijama", o "uzimanju naše djece", o tome da će "u budućnosti biti još žešći", tada je jasno da će Hrvatsku želi umotati u debeli neprozirni ideološki mrak.
Međutim, to nije bio njihov cilj. Njihov cilj je bilo zastrašivanje.

Dizanje atmosfere

Crne kukuljice s bijelim križevima, blokiran promet, šokirani prolaznici, uplašena vlast koja se pravi kao da se ništa ne događa, prijetnje odlaskom na Markov trg i rušenjem vlasti, sve je to dio podizanja atmosfere.
I podizanja uloga. Braniteljski prosvjed je izgubio na snazi, jedna povorka do centra Zagreba nije bila dovoljna, potrebna je druga, s novom, puno moćnijom ikonografijom. A što je u ovoj zemlji moćnije od bijelih križeva na crnim kukuljicama?
Za to vrijeme Karamarko je udarao tempo križarima, plašeći građane huškačkom retorikom prožetom grobovima, tragedijama, borbenim linijama s kojih nema povlačenja i obećanjem da će "u budućnosti biti još žešći".

Dok je HDZ u opoziciji, križari će biti na ulici. Kad HDZ dođe na vlast, mračnjaci će biti u Vladi.
Izbor je zastrašujući.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Yehudi 11.12.14 20:44

Užas!
 Pravomoćnom presudom-Sudstva RH- hdz- zločinačka organizacija- 
sanovim precednikomi povampirenim vodstvom nastoji zemlju gurnuti u oštri sukob i nasilje.
 Jeli moguće da se ovo dogadja u 21 St. u Europi ( tj na Balkanu) Di ovo vodi?????? 386486285

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Gost 11.12.14 20:48

meni to ko orvelova životinjska farma kad svinje nahuškaju pse na ostale stanovnike farme ... žalosno u svakom slučaju ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Gost 12.12.14 8:40

a di bi vodilo... u budućnost obojenu njihovim kabanicama... jebo ih onaj koji ih je okupio...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  pizda 12.12.14 9:14

Yehudi je napisao/la:Užas!
 Pravomoćnom presudom-Sudstva RH- hdz- zločinačka organizacija- 
sanovim precednikomi povampirenim vodstvom nastoji zemlju gurnuti u oštri sukob i nasilje.
 Jeli moguće da se ovo dogadja u 21 St. u Europi ( tj na Balkanu) Di ovo vodi?????? 386486285

bez brige, ko god da dodje na vlast bit ce manji od bubice i prepun gandijevske retorike. Inace ce mu CIA ukazati na cinjenicu da bi ga mogao progutati mrak, ili nesto mnogo gore...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  propolis 12.12.14 13:43

u ovo se ne bi mesal....

lepo zivim, malo trazim il nis od dezele..i niki mi ne komandira..jos za sada .. Di ovo vodi?????? 3111943984 

svima  lep rukoljub zelim .. Di ovo vodi?????? 2634474203   mislim ovim kaj nisu u crnom sa belim pregami Di ovo vodi?????? 11484130
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Gost 12.12.14 14:34

propolis je napisao/la:u ovo se ne bi mesal....

lepo zivim, malo trazim il nis od dezele..i niki mi ne komandira..jos za sada .. Di ovo vodi?????? 3111943984 

svima  lep rukoljub zelim .. Di ovo vodi?????? 2634474203   mislim ovim kaj nisu u crnom sa belim pregami Di ovo vodi?????? 11484130


Nemoj shvatiti osobno, ali ovo je pogresan pristup, kojem smo tako cesto skloni.

Objanicu zasto to mislim.
Ponekad to "gradsko nedelovanje" na ociglednu nepravdu i stav "to se mene ne tice, meni je dobro" cini veoma veliku stetu. Da bi se problem u drzavi resio potrebna je kriticna masa, koja nesto podrzava ili je protiv neceg. Zavisi o kakvom se problemu radi. Time sto se ne ukljucujemo pustamo da drugi odlucuju za nas i da nas drugi vode. Zato se posle obicno iznenadimo kad je vec sve predaleko otislo i tek onda pocinjemo kukati i pokusavati da resimo nesto sto se vise ne moze resiti. Komformizam i pasivnost su nas do sada i onako puno kostali.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Yehudi 12.12.14 17:31

Ima ona spika.............od prilike
 -Gledao sam kad su odvodili Cigane 
i nisam se bunio
Gledao sam kad su odvodili Jevreje
i nisam se bunio
 Gledao sam kad su odvodili pedere
i nisam se bunio
.................ali sad su došli i po mene.........
........a nitko se ne buni!!!!!!!!!!
 Mislim da sam pogodio bit pouke.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Yehudi 12.12.14 17:50

pizda je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Užas!
 Pravomoćnom presudom-Sudstva RH- hdz- zločinačka organizacija- 
sanovim precednikomi povampirenim vodstvom nastoji zemlju gurnuti u oštri sukob i nasilje.
 Jeli moguće da se ovo dogadja u 21 St. u Europi ( tj na Balkanu) Di ovo vodi?????? 386486285

bez brige, ko god da dodje na vlast bit ce manji od bubice i prepun gandijevske retorike. Inace ce mu CIA ukazati na cinjenicu da bi ga mogao progutati mrak, ili nesto mnogo gore...
Hoće -pm- zar nisi vidio šta radi cia ( neki dan kao osudili te postupke mučenja) 
 Ovi se u to i uzdaju. Ma strašno nešto,najgori šljam isplovljava na površinu.
 I onaj krivousti je barem pozvao na nacionalno ( i šire pomirenje potomaka "ovih i onih") a ovi smradovi pozivaju na sukobe, izričitost, sukobe, klanje.......................PRESTRAŠNO.
 Ma ignoriraju (svi, čak i jebani mediji) sve pozive na mir, suživot, prosperitet, pomirbu
 ( Gotovina je rekao -Rat je završio......okrenimo se budućnosti....) ali ne majci
 banda i dalje gura po svome, zavadi pa vladaj i pljačkaj ......stoku sitnoga zuba.
 Sramim se ovih ljudi i slike koju šalju.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  proba 12.12.14 20:14

jedina zlocinacka organizacija danasnjice su socijalisticke mutacije 
pocevsi od hitlerove pa sve do danasnjih PREKO STALJINOVE TITINE TUDJMANOVE 

nemojte smetnuti sa uma da je U RVATOSLAVIJI jedini nadzorni organ svih stranaka od 45 do danas gospoda kojoj se sudi u njemackoj,,,,fasistickoj njemackoj,,,BOKTEJEBO

e sad ako ustase il ovi novi krizari pobiju pomiljuna ljudi u hrvatoslaviji , e onda bi bili u egali sa socijalistickim fasistima  ,,,racunajuci sto su ustase pobile u ww2 

nakupilo se ljudima , tek sad su branitelji upratili da su bili udbasko topovsko meso ,,,meni ih je zao 


socijalisticki karcinom vlada hrvatoslavskim umovima
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  proba 12.12.14 20:22

cat_claw je napisao/la:
propolis je napisao/la:u ovo se ne bi mesal....

lepo zivim, malo trazim il nis od dezele..i niki mi ne komandira..jos za sada .. Di ovo vodi?????? 3111943984 

svima  lep rukoljub zelim .. Di ovo vodi?????? 2634474203   mislim ovim kaj nisu u crnom sa belim pregami Di ovo vodi?????? 11484130


Nemoj shvatiti osobno, ali ovo je pogresan pristup, kojem smo tako cesto skloni.

Objanicu zasto to mislim.
Ponekad to "gradsko nedelovanje"  na ociglednu nepravdu i stav "to se mene ne tice, meni je dobro" cini veoma veliku stetu. Da bi se problem u drzavi resio potrebna je kriticna masa, koja nesto podrzava ili je protiv neceg. Zavisi o kakvom se problemu radi. Time sto se ne ukljucujemo pustamo da drugi odlucuju za nas i da nas drugi vode. Zato se posle obicno iznenadimo kad je vec sve predaleko otislo i tek onda pocinjemo kukati i pokusavati da resimo nesto sto se vise ne moze resiti. Komformizam i pasivnost su nas do sada i onako puno kostali.

gospodjo chetaljko 

nisi se sitila tvog idola sheshelja koji te zove da ides na karlobag 

a sad si se nakitila na religiozni folklor ka neka pacifistica do himena 

he he 



divno
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  proba 12.12.14 20:26

Yehudi je napisao/la:Bio je to možda najjezovitiji prizor u post-ratnoj Hrvatskoj.
Tisuće prosvjednika s crnim kukuljicama i bijelim križevima prodefiliralo je jučer od šatora u Savskoj do Trga bana Jelačića i zaprijetila odlaskom i na Markov trg. "Kada budemo išli, netko će morati otići", poručile su vođe povorke.
A ništa manje jezovito nije bilo ni iste večeri na HDZ-ovu skupu povodom godišnjice smrti Franje Tuđmana.
Ono što je tamo govorio Tomislav Karamarko zvučalo je kao sinkronizacija križarskog pohoda kroz centar Zagreba. "Mi se moramo boriti", govorio je šef HDZ-a. "Svaki grob branitelja je naša zakletva".
Da bi potom zaredao sa zastrašujućim porukama. "Nema povlačenja pred kontaminiranim crvenim totalitarizmom... Sprema se nova tragedija... U budućnosti ćemo biti još žešći...".
Pa čak i: "Pokušavaju nam uzeti našu djecu".

Krvavi Božić



A svemu tome može pridodati i izjava vanjskog člana saborskog Odbora za ratne veterane Ilije Vučemilovića koji je prije nekoliko dana poručio: "Imali smo krvavi Uskrs, ne daj Bog krvavi Božić".
Na to se, uglavnom, svode posljednje akcije braniteljskih udruga, hadezeovaca, samozvanih domoljuba i nacionalnih dušobrižnika. Na zastrašivanje vlasti i plašenje javnosti, na brutalne prijetnje i mračne parole.
U usporedbi s ovim što se jučer moglo vidjeti i čuti u Zagrebu, famozna splitska Riva izgledala je kao dječja matineja. 
Di ovo vodi?????? Crni-krizari-mracni-karamarko-i-prijetnje-krvavim-bozicem-504x335-20141249-20141210135358-894adac5f5da16647414eb979720a425
Crni križari, mračni Karamarko i prijetnje "Krvavim Božićem"

Povorka crnih križara bila je najjezovitiji prizor u poslijeratnoj Hrvatskoj. A ništa manje jezovit nije bio ni Karamarkov govor 





Ali ako se ona poveže s onime što je iste večeri govorio Karamarko, kao šef trenutno najjače hrvatske stranke i favorit za pobjedu na parlamentarnim izborima, o "tragedijama", o "uzimanju naše djece", o tome da će "u budućnosti biti još žešći", tada je jasno da će Hrvatsku želi umotati u debeli neprozirni ideološki mrak.
Međutim, to nije bio njihov cilj. Njihov cilj je bilo zastrašivanje.

Dizanje atmosfere



Crne kukuljice s bijelim križevima, blokiran promet, šokirani prolaznici, uplašena vlast koja se pravi kao da se ništa ne događa, prijetnje odlaskom na Markov trg i rušenjem vlasti, sve je to dio podizanja atmosfere.
I podizanja uloga. Braniteljski prosvjed je izgubio na snazi, jedna povorka do centra Zagreba nije bila dovoljna, potrebna je druga, s novom, puno moćnijom ikonografijom. A što je u ovoj zemlji moćnije od bijelih križeva na crnim kukuljicama?
Za to vrijeme Karamarko je udarao tempo križarima, plašeći građane huškačkom retorikom prožetom grobovima, tragedijama, borbenim linijama s kojih nema povlačenja i obećanjem da će "u budućnosti biti još žešći".

Dok je HDZ u opoziciji, križari će biti na ulici. Kad HDZ dođe na vlast, mračnjaci će biti u Vladi.
Izbor je zastrašujući.
 shidofe 


boktejebo 


tvoji kolju ne pitaju nikog ,,,udma raketiraju 


a jesi se pripa ,,, druze semitisto,,,,,,nebojse
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Yehudi 12.12.14 20:52

proba je napisao/la:,,racunajuci sto su ustase pobile u ww2 

nakupilo se ljudima , tek sad su branitelji upratili da su bili udbasko topovsko meso ,,,meni ih je zao 


socijalisticki karcinom vlada hrvatoslavskim umovima
Dobro zboriš. A neki branitelji još nisu skužili da ih se i danas vodi  ( od adezeja) u sukobe i probleme.
 Provociranje sukoba vodi crni-marko i očito najavljuje nasilje, navodi na čistkei ubojstva.
 Maketimile pa nije 1941 da taj debil glumi musolinija ili hitlera.
 Jabih ga odmah dao uhititi i svezati u ludjačku košulju..........tajlik je kretenčina teška.
PS-ti si kolega probo, za njega, obična stoka sitnog zuba, mala beba ( kao onaj na avataru od pizde) Di ovo vodi?????? 727654710

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Yehudi 12.12.14 21:01

proba je napisao/la:
 shidofe 


boktejebo 


tvoji kolju ne pitaju nikog ,,,udma raketiraju 


a jesi se pripa ,,, druze semitisto,,,,,,nebojse
Koga to moji kolju? onaj smrduša je krepa od srčanog udara.
 Iebali te tzv palestinci, vezan si za njih još od kad ih je tvoj drug Tito preferirao politikom -nesvrstanih-
 i od tad ih ljubiš više od svih drugih Arapa................jesi ti skroz baš prolupa?
 Iwba te arafat i svi njegovi teroristi -----------------možda-
 I da................štati je to -pripa- meni je ta riječ nepoznata. Nepostoji u mome vokabularu riječ -strah-
 To jedino kod tebe i tvojih falestiki....yaaaaa habibi  Di ovo vodi?????? 2343104142

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  taja 12.12.14 21:34

Meni je mučno od ovakvih stvari, i ustvari se dobrano izvičem na fejsbuku pa mi se ovdje ne da ponavljati.
Ustvari, ovdje piše normalan narod koji mi ne kida živce pa nemam na što reagirati

Ali jadna nam majka dođe li Karamarko na vlast
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Gost 12.12.14 23:55

cat_claw je napisao/la:
propolis je napisao/la:u ovo se ne bi mesal....

lepo zivim, malo trazim il nis od dezele..i niki mi ne komandira..jos za sada .. Di ovo vodi?????? 3111943984 

svima  lep rukoljub zelim .. Di ovo vodi?????? 2634474203   mislim ovim kaj nisu u crnom sa belim pregami Di ovo vodi?????? 11484130


Nemoj shvatiti osobno, ali ovo je pogresan pristup, kojem smo tako cesto skloni.

Objanicu zasto to mislim.
Ponekad to "gradsko nedelovanje"  na ociglednu nepravdu i stav "to se mene ne tice, meni je dobro" cini veoma veliku stetu. Da bi se problem u drzavi resio potrebna je kriticna masa, koja nesto podrzava ili je protiv neceg. Zavisi o kakvom se problemu radi. Time sto se ne ukljucujemo pustamo da drugi odlucuju za nas i da nas drugi vode. Zato se posle obicno iznenadimo kad je vec sve predaleko otislo i tek onda pocinjemo kukati i pokusavati da resimo nesto sto se vise ne moze resiti. Komformizam i pasivnost su nas do sada i onako puno kostali.


potpis Di ovo vodi?????? 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  propolis 13.12.14 0:53

cat_claw je napisao/la:
propolis je napisao/la:u ovo se ne bi mesal....

lepo zivim, malo trazim il nis od dezele..i niki mi ne komandira..jos za sada .. Di ovo vodi?????? 3111943984 

svima  lep rukoljub zelim .. Di ovo vodi?????? 2634474203   mislim ovim kaj nisu u crnom sa belim pregami Di ovo vodi?????? 11484130


Nemoj shvatiti osobno, ali ovo je pogresan pristup, kojem smo tako cesto skloni.

Objanicu zasto to mislim.
Ponekad to "gradsko nedelovanje"  na ociglednu nepravdu i stav "to se mene ne tice, meni je dobro" cini veoma veliku stetu. Da bi se problem u drzavi resio potrebna je kriticna masa, koja nesto podrzava ili je protiv neceg. Zavisi o kakvom se problemu radi. Time sto se ne ukljucujemo pustamo da drugi odlucuju za nas i da nas drugi vode. Zato se posle obicno iznenadimo kad je vec sve predaleko otislo i tek onda pocinjemo kukati i pokusavati da resimo nesto sto se vise ne moze resiti. Komformizam i pasivnost su nas do sada i onako puno kostali.




u ovom slucaju ne shvacam ...ociglednu nepravdu i stav.....na sto se misli ...








u ovom slucaju ne shvacam ...ociglednu nepravdu i stav.....na sto se misli ...



Da bi se problem u drzavi re[size=16]sio NIPOSTO NIJE  potrebna  kriticna masa...vec cvrsta,jasna,inteligentna i napose odlucna vlada ...e sada, kako ova vlada vlada   Di ovo vodi?????? 439160543 ..to je druga tema [/size]
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Yehudi 13.12.14 19:39

'Hladan tuš' za Grabar Kitarović: Gotovina u Zadru neugodno iznenadio Kolindu Di ovo vodi?????? 1619348112

Nijednom predsjedničkom kandidatu neću dati svoju podršku, građani su tu da izaberu sami', rekao je general Ante Gotovina u Zadru

Nije pozdravio Kolindu


General Gotovina je u Arsenalu održao, u svom stilu, kratki pozdravni govor s njegovom već poznatom porukom "okrenimo se budućnosti", ali je pozdravljajući nazočne, osim suboraca, pozdravio tek "predstavnike civilne vlasti i Crkve", ne i predsjednički kandidatkinju, pa ni HDZ-ove čelnike grada Zadra. Mada su bili udaljeni tek pet-šest stolica prvog reda jedini kontakt između generala i Grabar Kitarović bio je kratki protokolarni pozdrav, dok je Gotovina išao na pozornicu. 

Kotromanović 


''Ovo je vaš dan i nitko vam ga ne može pokvarit'', aludirajući na nazočnost predsjedničke kandidatkinje druge političke opcije od one kojoj on pripada. Kasnije je novinarima tu aluziju i potvrdio: 

''Da, predsjednička kandidatkinja je uzurpirala ovu proslavu'', bio je rezolutan Kotromanović. 


------------------------------------------------
Pametan čovik i gotovo.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Yehudi 13.12.14 20:13

Očito da Gotovina nije zaboravio tko ga je dao -Locirati, uhapsiti, transferirati i procesirati-
hahahahahaha----zna se. Di ovo vodi?????? 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  proba 14.12.14 1:22

Yehudi je napisao/la:Očito da Gotovina nije zaboravio tko ga je dao -Locirati, uhapsiti, transferirati i procesirati-
hahahahahaha----zna se. Di ovo vodi?????? 1523192931
ti si zbilja glup ko kurac 

pa kojoj to budali nije jasno da je gotovina dudli slobodu 

pa pogledaj udbasovog kopileta pored njeg kak pazi da nebi nesto poslo naopako 


HRVATOSLAVI,,,,,,draga yugogamadi 


vi ste bajni 




Di ovo vodi?????? 0076007.48
proba
proba

Broj postova : 1119
Join date : 23.09.2012

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Yehudi 14.12.14 17:48

Di ovo vodi?????? 10849778_911383258896307_6430059695132254288_n


Pokret Occupy Croatia
Kaže predsjednik zločinačko-kriminalne organizacije da će s povratkom na vlast ugurati Tuđmana u Ustav. 
Vjerovatno u kategoriju - grobar zemlje!
----------------------------------------------------
I samo za druga (zna on koga) Di ovo vodi?????? 1523192931

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Lena 15.12.14 9:19

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministar-zdravlja-varga-otisao-na-skijanje-u-italiju-sluzbenim-automobilom/789917.aspx


čovjek samo koristi svoja prava.....sve po zakonu  Di ovo vodi?????? 11484130
jebote likova.....
službeni auto je valjda na raspolaganju za službene svrhe......
svuda osim u lijepoj našoj
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  pizda 15.12.14 10:44

Lena je napisao/la:http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministar-zdravlja-varga-otisao-na-skijanje-u-italiju-sluzbenim-automobilom/789917.aspx


čovjek samo koristi svoja prava.....sve po zakonu  Di ovo vodi?????? 11484130
jebote likova.....
službeni auto je valjda na raspolaganju za službene svrhe......
svuda osim u lijepoj našoj

jel se moze napisati zamolba EU i Ameriki sa zeljom da nam posalju neki svoj politicarski olos za upravljanje drzavom? Kakav god da bijo, za ovaj nas jad i bijedu bi bijo superpremia...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Lena 15.12.14 12:07

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministar-zdravlja-varga-otisao-na-skijanje-u-italiju-sluzbenim-automobilom/789917.aspx


čovjek samo koristi svoja prava.....sve po zakonu  Di ovo vodi?????? 11484130
jebote likova.....
službeni auto je valjda na raspolaganju za službene svrhe......
svuda osim u lijepoj našoj

jel se moze napisati zamolba EU i Ameriki sa zeljom da nam posalju neki svoj politicarski olos za upravljanje drzavom? Kakav god da bijo, za ovaj nas jad i bijedu bi bijo superpremia...

to sam i ja pomislila....neke njemce da bičuju uokolo dok se ne sredi ološ i ne skuži za šta su toliko plaćeni....
ma....
Lena
Lena

Broj postova : 8929
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  pizda 15.12.14 12:35

Lena je napisao/la:

to sam i ja pomislila....neke njemce da bičuju uokolo dok se ne sredi ološ i ne skuži za šta su toliko plaćeni....
ma....

mozda u kombinaciji sa japancima. Jedino sto bi se japanci jako brzo samoubili kad bi vidjeli gdje su dosli...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Di ovo vodi?????? Empty Re: Di ovo vodi??????

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.