sviđa mi se .....

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: sviđa mi se .....

Postaj  btw on 18.03.14 8:06

kišna glista je napisao/la:
moica je napisao/la:
moica je napisao/la:

wow, super mi je ova ideja sa podšarafljenim staklenkama za razno bilje ... paše u moju kujnju negdje   

slikala sam je... dobro zašarafi poklopce uz policu... popuste nakon nekog vremena ako ne koristiš podloške...

jel to kod sina il si sama napravila ? super izgleda   

hahaha misliš zbog zelenog zida...   
on je napravio, to je njegova kuhinja... ja sam mu samo usadila ljubav prema reciklaži bambardirajući ga slijama što se sve da napraviti od "smeća"... 
oduvijek je volio predmete s prošlošću, a sad je shvatio da im može dati nov život i neku novu ulogu...mislim da sam već negdje napisala da je počeo skupljati komade starog pokućstva i uređivati ih... malo po malo kupuje alat i moram priznati da mu ide odlično...i što je najvažnije uživa u svakom popodnevu doma...

ma jok, sjetila sam se da si spomenula da ti je sin to napravio pa da si bila nedavno u posjeti k njemu ... al najprije sam mislila da si ti bila vrijedna i šarafila ... neb mi bilo čudno za tebe [/quote]

bi ja, ali nije bilo vremena... uspjela sam mu "malo pospremiti stan" tako da je prva poruka bila- majko, ma hvala ti do neba, ali ja ništa više ne nalazim... molim te drugi put nahrani pse i ništa ne diraj...  
btw

Broj postova : 13490

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 18.03.14 8:21

Moicini izumi...
pizda
Murderator

Broj postova : 28370

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 18.03.14 8:24

pizda je napisao/la:Moicini izumi...

ma koji moicini izumi ... krade ideje sa fejbuka ko i svi drugi    nego, đes Častohlepni i nepristoini ?   

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 18.03.14 8:33

pizda je napisao/la:Moicini izumi...

ma koji moicini izumi ... krade ideje sa fejbuka ko i svi drugi    nego, đes Častohlepni i nepristoini ?   

znam da krade ali barem ima volje . Ja bi umjesto sarafa stavijo jednu magnetnu traku pa onda mos teglice stavljat kako hoces.
Ko me traca da sam nepristoian?
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 18.03.14 8:36

pizda je napisao/la:

Ja bi umjesto sarafa stavijo jednu magnetnu traku pa onda mos teglice stavljat kako hoces.

pa ja, opnda ne moraš ni doć do police, samo baciš teglu a ona se prilijepi   

pa nije trač ako se to javno kaže ... pop je samo konstatiro

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 18.03.14 8:39

pizda je napisao/la:

Ja bi umjesto sarafa stavijo jednu magnetnu traku pa onda mos teglice stavljat kako hoces.

a i to je njegova misao osim one castohlepnosti?
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 18.03.14 8:44

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma jok, nije čak ni njegova misao ... jednom me nazvo i počeo trkeljat o tebi da si vaki i da si naki, uglavnom, ispo neka ful komplekna i zajebata persona i ja mu velim, ma pope, pizda ti nije toliko komplicirat, veri simpl ti je on, on je samo častohlepan i pomalo nepristojan al to samo kad ga dođe inače je sasvim ok ... i eto, i sad ponavlja ko papiga ... ne zna sam ni smisliti konstataciju   

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 18.03.14 8:48

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ma jok, nije čak ni njegova misao ... jednom me nazvo i počeo trkeljat o tebi da si vaki i da si naki, uglavnom, ispo neka ful komplekna i zajebata persona i ja mu velim, ma pope, pizda ti nije toliko komplicirat, veri simpl ti je on, on je samo častohlepan i pomalo nepristojan al to samo kad ga dođe inače je sasvim ok  ... i eto, i sad ponavlja ko papiga ... ne zna sam ni smisliti konstataciju   

a to si onda u biti ti tracala a nakalemila biesnom Popu. Svi koji su me upoznali su rekli da sam ful ugodan covjek, cak i Pop je to tvrdijo dok ga ti nisi smantala...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 18.03.14 8:50

pizda je napisao/la:
a to si onda u biti ti tracala a nakalemila biesnom Popu. Svi koji su me upoznali su rekli da sam ful ugodan covjek, cak i Pop je to tvrdijo dok ga ti nisi smantala...

jest, ja sam kriva za sve, priznajem ... al to samo zato jer se trudim jako bit takva ... i ja bih časti i slave   

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 18.03.14 9:05

pizda je napisao/la:

jest, ja sam kriva za sve, priznajem ... al to samo zato jer se trudim jako bit takva ... i ja bih časti i slave   

ti si castoslavna, idealno ime za kakvu casnu sestru...  
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 18.03.14 9:08

pizda je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ti si castoslavna, idealno ime za kakvu casnu sestru...  

e ne ne ne ... ti si od sada častolav ... sasvim sam zadovoljna sa svojim starim nickom, biesna glista ... može i manita glista   

al kako dobro odzvoni častoslavna pizda ... pravo potrošački

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 19.03.14 7:16

hahaha i njemu je to prvo palo na pamet... pitam ga di će nabaviti magnete koji drže težinu približno jednog kilograma? 
odgovor je bio-daj te šarafe vamo, ubijedila si me  
btw

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 19.03.14 11:11

moica je napisao/la:hahaha i njemu je to prvo palo na pamet... pitam ga di će nabaviti magnete koji drže težinu približno jednog kilograma? 

nije to problem, imas ih koji dizu kamijon...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 19.03.14 18:24

pizda je napisao/la:
moica je napisao/la:hahaha i njemu je to prvo palo na pamet... pitam ga di će nabaviti magnete koji drže težinu približno jednog kilograma? 

nije to problem, imas ih koji dizu kamijon...
nabavi mi...  
btw

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 03.04.14 21:55

orion je napisao/la:

šeširić i cipele su upale nesretnim slučajem ....  

Ovaj gel za tusiranje sa slike je odlican. Ima ga u DM-u.  Ko voli miris maline ili crvenog voca nece pozaliti ako ga proba. Mirise nezno i prirodno. Nema onu vestacku "kiselkastost",  koju inace osetim kod tih vocnih gelova za tusiranje.
Ima ga jos samo u verziji od kokosa.

Broj postova : 1655

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 04.04.14 15:43

imam sličan od ljiljana....i gel i losion za poslije tuširanja....milina od decentnosti

ova haljina mi je precvietna gornji dio.....kroj je ok.....
Lena

Broj postova : 7522

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 11.04.14 10:11

Ovaj kisobran sam juce narucila preko Amazona. I jedva cekam. Dosadilo mi je da svake godine kupujem po 3-4 kisobrana. Volela sam one male, koji se mogu staviti u tasnu, ali oni su dobri samo za malu kisicu bez vetra, inace se izvrnu, polome i posle ih samo mozes baciti.

Skroz je shik i trendy.
Nadam se da je dobrog kvaliteta. Ima dobre ocene i komentari su pozitivni - Frizura stoji, pola tela je zaklonjeno, a kroz njega se sve vidi.

Broj postova : 1655

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 11.04.14 10:16

Lena je napisao/la:imam sličan od ljiljana....i gel i losion za poslije tuširanja....milina od decentnosti

ova haljina mi je precvietna gornji dio.....kroj je ok.....

Antisa time pazuha tretira...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  leon on 11.04.14 11:22

cat_claw je napisao/la:Ovaj kisobran sam juce narucila preko Amazona. I jedva cekam. Dosadilo mi je da svake godine kupujem po 3-4 kisobrana. Volela sam one male, koji se mogu staviti u tasnu, ali oni su dobri samo za malu kisicu bez vetra, inace se izvrnu, polome i posle ih samo mozes baciti.

Skroz je shik i trendy.
Nadam se da je dobrog kvaliteta. Ima dobre ocene i komentari su pozitivni - Frizura stoji, pola tela je zaklonjeno, a kroz njega se sve vidi.

.... doduše malo mutno, al se vidi....      
leon

Broj postova : 935

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 11.04.14 11:41

cat_claw je napisao/la:Ovaj kisobran sam juce narucila preko Amazona. I jedva cekam. Dosadilo mi je da svake godine kupujem po 3-4 kisobrana. Volela sam one male, koji se mogu staviti u tasnu, ali oni su dobri samo za malu kisicu bez vetra, inace se izvrnu, polome i posle ih samo mozes baciti.

Skroz je shik i trendy.

aaaa genijalan je, čitava staneš unutra hihihi
taja

Broj postova : 5828

[Vrh] Go down

Postaj  orion on 11.04.14 18:26

sviđa mi se kaput

Broj postova : 5968

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.04.14 8:58

Skroz je shik i trendy.

baš je fora. je li amazon kao e-bay? ja sam inače e-bay ovisnik    ....

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.04.14 9:00

jutros sam razmišljala kuhajući kavu kako bi se mogla počastiti sunčanim naočalama .... baš mi trebaju jedne.

sad imam ovakve samo se ove šare manje ističu i stavrno su mi dosadile, 3. godina .... 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 13.04.14 8:47

lastavica je napisao/la:jutros sam razmišljala kuhajući kavu kako bi se mogla počastiti sunčanim naočalama .... baš mi trebaju jedne.

sad imam ovakve samo se ove šare manje ističu i stavrno su mi dosadile, 3. godina .... 

tri godine ne izgubiš ili ne uništiš sunčana očala?   

meni je najveća šteta kupiti kišobran i sunčana očala, gdje ih spustim tu mi i ostanu...  
ajd, po kiši mogu i bez kišobrana, ali bez dobrih đozli sam na suncu ko slijepa kura....uglavnom, ako mi jedne izdrže sezonu, ja sretna ko malo dijete.... ove sam kupila jesenas, zadnji put kad su mi pale s glave, toliko su se rasklimale da sumnjam da će izdržati još ovo ljeto...
btw

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.04.14 8:52

moica je napisao/la:
lastavica je napisao/la:jutros sam razmišljala kuhajući kavu kako bi se mogla počastiti sunčanim naočalama .... baš mi trebaju jedne.

tri godine ne izgubiš ili ne uništiš sunčana očala?   

meni je najveća šteta kupiti kišobran i sunčana očala, gdje ih spustim tu mi i ostanu...  
ajd, po kiši mogu i bez kišobrana, ali bez dobrih đozli sam na suncu ko slijepa kura....uglavnom, ako mi jedne izdrže sezonu, ja sretna ko malo dijete.... ove sam kupila jesenas, zadnji put kad su mi pale s glave, toliko su se rasklimale da sumnjam da će izdržati još ovo ljeto...

te smeđe sam kupila onog ljeta kad smo se upoznale, par dana gore-dole. i za čudo - čitave su  što ih manje paziš, to ti duže traju. prije toga 3 para ( čini mi se ) mi se razbilo i to u vrlo kratkom roku, jedne za drugim ....  

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics