kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

intervju

Stranica 12 / 24. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next

Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 03.03.15 17:35

kišna glista je napisao/la:
saritica je napisao/la:ne vidim zasto bi se postovanje i respect zasluzili. ja to svima dajem automatski, a i ocekujem od drugih. to su krive pretpostavke, glisto,

jelda intervju - Page 12 1656216332  ti navikla pizdit na svakog kako ti dođe ćejf, lagati i izvrtati a da taj netko opet sa tobom lijepo i sa rispektom i ti ko nešto dala a napose rispekt i poštovanje  ... ajd ne seri bona ... velim ja, bosno moja moš ti iz bosne al iz bosanca nikako ... najprije red pičkaranja pa red ispijanja kahve ko da ništa nije bilo ... jebat ga... nijesam od tih tvojih nikako intervju - Page 12 3084372643  

odoh, gotova današnje smjena za mene ... vajter je predobar da bi se sjedilo u kući  intervju - Page 12 11484130

u to vase se ne petljam, nego kazem uopsteno. svadje rasciscavaju odnose. kako rece moj frend: 'cuvaj se onoga s kim se perfektno slazes ama bas u svemu'. pomiris se sa onima do kojih ti je stalo.  i kroz kucu kada prodjes, postoji realna mogucnosti da jedni drugima stanete na nogu.  dodje vrijeme puberteta, a tebe uhvati klimaks i posvadjas se sa djetetom. hoces li se pomiri sa djetetom, ili ces prekinuti odnose? naravno da ces se pomiriti, jer volis svoje dijete.  znaci, nije to samo odlika bosanaca nego sviju. pomiris se sa onima koje volis, ili u slucaju bosne, pomirenje je jedina alternativa za normalan zivot nase djece u buducnosti. eto, ipak si nasa. intervju - Page 12 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 03.03.15 17:41

jebote, ne znate se ni posvadjati , a da ne dirate moju Bosnu. intervju - Page 12 4273974228

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 03.03.15 18:02

ma naravno, iluzijo. pa koliko je to divno ako neko oprasta. sta trebamo nozeve pod grlo do vjeka vjekova? i ne pustati. osim toga, joj boze naprave ljudi ruzna djela pa ih se opet ne odricemo. npr. ubojica - u zatvoru trune. djubar od covjeka. al meni je krasno kad vidim da ga se obitelj ne odrice. majka mu dodje, ili bilo ko od obitelji... naprave ljudi svasta, pa ih se opet pomiluje. mogucnost oprosta za mene je jedna od najvecih ljudskih vrlina.

a bosnu ne diram - pa moja je.  intervju - Page 12 684758713 i fina je. ako iko u bosnu dira to radi malani, pa misli da vrijedja time sto koristi izraze bona, ili bolan i plus jos to potkiva sa rijecima hanuma i mahalusa, kao toboz epitetima koji su negativni i karakteristicni za negativne i primitivne aspekte bosne, obicno vezane uz muslimanke koje su nezaposlene i koje toboz po mahali se svadjaju i ispijaju kavu. a pri tome ne vidi koliko prstiju u sebe samu upire jer ona je bas ta ako cemo pravo - mjesanka kao i ti i to se uopce ne bi ni trebalo potezati ni na toj osnovi pokusavati nekoga uvrijediti, al sta ces. jako mi to upada u oci kod nje, a osim toga i nekakvo toboz uzdizanje sebe nad druge, jer eto, ona je indijanske krvi, pa mi koji smo niske rase, obicni hrvati il srbici to nemremo dokuciti,te velike i visoke visine i dubine indijanske krvi. ne znam dje je kratki spoj - meni su latinjosi iznimno genijalna i zanimljiva grupacija, jako se odlicno s njima uklapam, vole me i volim ih, jake obiteljske veze, obitelj im je sve, valjda zato i mozemo dobro, tak da ja ne znam - al glista nema taj duh indijanski ni juznoamericki ni malo. to je vise neki tip bas te mahaluse koje ona toliko prezire.

nego, iluzjo, dodjoh do doktora. izvukoh se ovaj puta, pa sam sretna.  intervju - Page 12 684758713  imam tak neke zdravstvene stvari - kao neka konstantna prijetnja nad glavom... uvijek isto i uvijek nes novo, bioospije nalazi i slicno, al ok... ide to sve nekako. zivot pici li ga pici. dobro je. sta ti planiras sa svojim zivotom? os li zbilja kupiti kucu na floridi? od moje frendice mama i tata su kupili finu kucu na floridi pa provode zime tame a inace su iz kanade. 

uh odo malo otkahvenisati - zasluzih nakon zivcanog dana kod dr..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 03.03.15 21:32

saritica je napisao/la:ma nema problema. tocna tocka u blizoj proslosti gdje si se ti okrenula za 360 je onaj dan kada sam samo bezazleno prokomentirala kolicinu i zar tvog boravka na ovim prostorima. ajd, dobro - gledala sam zar okomljavanja na diju, pa se mislila ma ok - dija ju je sjebala pa se brani. gledam onda dalje - progon kikija, ajd dobro, jos mi se lampice ne pale. gledam dalje situaciju u kojoj si grizla i ubijala i mrcvarila sugovornike a samo zarad toga jer se nisu s tobom slagali po pitanju homoseksualnosti. e tu i tada mi lampica proradi. time sto si toliko popizdila kad sam ti dala uzgredno obracanje na kolicinu tvojih postova i boravka ovdje samo je jos vise doprijenijelo tome da se ucvrstim u svome uvjerenju. glisto moja, tvoje reakcije su out of proportion. da se bas toliko okrenes i toliko drasticno e to je vec zbilja van proporcije.... ok je meni sve. i nemas zbilja potrebe kao prvo da me patroniziras niti da mi pametujes. kao drugo, to svoje posprdno "bona" i "bolan" mozes i izostaviti kao dio svoga patronizirajuceg folklora eto implicira moj nizi ljudsi i intelektualni stalez. ti mene ali ono bas potpuno podsjecas bas na te prave mahaluse kojima se toboz ismijavas. a ako cemo pravo, ti znas da bi u biti tebi bolje pristajao taj izraz "bolan" i "bona". znas i sama koja vrsti krvi i koja vrsta mahale tece tvojim venama, tak da - al ono bas pravo se uklapas u sliku dokonih carsijskih baba svadjalica. ja haumica nisam bila nit mogu, a ti jesi i znas da od toga zbilja nemos pobjec. aj sad bona jadna deder ozezi. picka ti materina smrdljiva svadjalacka. kazes lasti cuj lasto ja sam tebe izbrisala jer si glupa i jer ja na fb dijelim moje umjetnicke slike sa drugima a ti posto si tako glupa ne mos nicim doprinjeti tom mom umjetnickom gnjezdu tak da sam te otkantala... gadis mi se smrdljiva balinkuro. i gadi mi se i ono pod kojim si premisama pokusala zingara namamiti na ovaj forum. ma fuuuuj. a za bitvicu - hehehe.. samo te gledam iz daljine i pratim. ajd sad mrs u picku materinu previse si mi vremena oduzela.

intervju - Page 12 280662968

ajd, sad ću baš ušutit glede tebe da vidim dokle si sposobna upadati u vlastitu jamu koju si kopala al me nikako uvući da upadnem u nju ... sve ovo što navodiš su tvoje insinuacije i projekcije i ništa drugo ... znaš ti dobro zašto si odletila sa mog privatea ... znam i ja al mi fora gledat kako se migoljiš i dalje i baš kao i dija onomad uvodiš likove koji veze nemaju sa našim međuodnosom u priču ... ako si iole psiholog kako se voliš predstavljati, onda znaš šta to znači  intervju - Page 12 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 04.03.15 2:49

hvala  za to o Bosni.... sto se tice mjesanaca, svi smo  mjesanci, ali mnogi   nisu ni  svjesni toga. seobom naroda, svi smo se mjesali,
ne mogu da se otmem utisku da se ti i kisna svadjate samo da bi se pisalo. kad se ljudi svadjaju, zacas bude 50-tak postova dnevno. da smo pricali o bamijama, Tzigo i ja bi razmjenili samo dvije recenice.  ovako smo se na nekoliko stranica lijepo isvadjali, i nije nam vise do toga. eto, on ni da bekne vise. prebira svoje macho gene, pa mu nije vise ni do onaniranja, a kamoli cega drugog. intervju - Page 12 1523192931

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 04.03.15 2:55

pa ja ba, nisam dosla ovdje bezveze, nego da prenesem traceve na onaj forum. intervju - Page 12 1523192931


Zadnja promjena: iluzija; 04.03.15 2:59; ukupno mijenjano 1 put.

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 2:56

ej tu si. ako si raspolozena sacu ja donjet cajcic pa mozemo ovdje malo prochatati. ostalo -1.  ma nije bitno. ne svadjam se sa glistom - samo sam odgovorila. 2. mjesanci smo svi a to i nije uopce bitno 3. ljudi nekako zbilja vole svadje - vrag bi ga znao; valjda se tako prazne - slazem se da svadjalacke teme privuku dosta odgovora 4. ma ok je tzigo; nije se on ucutao - doci ce on i pomalo ce pisati.
ajd eto me za 5 min a ti dotle napisi os li kupovati kucu u toplijim krajevima da mos zimovati tako...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 3:09

joj ti i poponja ste poprave postali majstori - paparazzi pravi. nije vam ni cnn ravan. cek cek... odo pozdravit popa.  intervju - Page 12 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  iluzija 04.03.15 3:22

saritica je napisao/la:ej tu si. ako si raspolozena sacu ja donjet cajcic pa mozemo ovdje malo prochatati. ostalo -1.  ma nije bitno. ne svadjam se sa glistom - samo sam odgovorila. 2. mjesanci smo svi a to i nije uopce bitno 3. ljudi nekako zbilja vole svadje - vrag bi ga znao; valjda se tako prazne - slazem se da svadjalacke teme privuku dosta odgovora 4. ma ok je tzigo; nije se on ucutao - doci ce on i pomalo ce pisati.
ajd eto me za 5 min a ti dotle napisi os li kupovati kucu u toplijim krajevima da mos zimovati tako...
ove godine sigurno necu , jer sam zauzeta necim privatnim. ustvari, od 9 marta stalno cu biti zauzeta nekim stvarima ( ne zelim o tome pricati). no, ako sve bude u redu , mozda budem tzigi komisnica,  i krast cu mu bamije. intervju - Page 12 1523192931 naravno, salim se. pun mi ga je kurac  ovdje na forumu, jos da ga trpim uzivo, ma nema sanse. ali, mozda kupim nesto na Floridi. mnogi su odavde kupili kuce tamo, jer su jeftinije, i nadaju se nekom biznisu.  koliko je to unosno, ne znam.  prvo cu da sacekam i vidim njihova iskustva.  no, razmisljala sam svakako  kupiti nesto juznije.  moj frend je zaista otisao u Peru i odusevljen. cak je ostavio dobro placen posao i  stan u Torontu hoce da proda i eno ga  tamo uziva. nasao i neku curu tamo, i prtza se naveliko. intervju - Page 12 1523192931 a drugi se zaljubio u neku brazilku , pa ona boravi ovdje nekoliko mjeseci, a nakon toga on ode tamo. problem je sto brazilci ne daju kanadjanima da kupe kuce, pa je on kupio kucu koja se vodi na nju. hahahhahaa sve na povjerenje, koji telac. a jedan mi kaze da je najbolje zivjeti pola godine na Kubi, a ostalo u Kanadi. tako on radi. dok mi ovdje umiremo od hladnoce, on se tamo kupa i uziva. lako je njemu sa onako dobrom penzijom i ustedjevinom.   ipak se on naradio , i neka uziva.  ne znam kako ce biti. sve zavisi  na sta moj muz pristane. nagovaram i sina i snajku da preselimo, pa cemo vidjeti. lijepa je Kanada, ali ubi me ova klima. sve teze je podnosim. svi nekako govore o selidbi,.....

iluzija

Broj postova : 463
Join date : 13.10.2012

[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 3:26

da. zbilja znam puno ljudi koji se pomalo povlace u toplije, a ujedno i jeftinije krajeve. pogotovu to rade kanadjani. ja sam nekako covjek vezan uz klimu. sjecam se kad sam zivjela u indijani - covjece, uvijek oblacno i tamno. ides ujutro u 8 na posao a ono uvijek mrak. a nebo nekako celicno sivo, spusteno na pola. nije cudo da tamo ima tako puno depre, a canada je jos i gora. meni samo arizona treba.
a dobra frendica mi je iz peru-a i vjerujem da je tamo super. inace, sve te juznoamricke zemlje su mi zbilja zakon kako vec rekoh. a bas bi bila fora da kupis kucu kod cige. looooooool. to bi bilo bas super. pa da se malo krkate i svadjate. ma salim se.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 3:49

ok. osla iluzia. onda odo i ja polako. i tak sam vec jako umorna. popila cajcic i sad je vrijeme za san.
ps. iluzio, u svezi glede hebavanja i podbadanja - nisam ba ja prva tita mi, nit sam jedina. vidis da glista opet divlja. evo, al to samo ako ti se da, pogledaj nicim izazvan napad na lastu. aj sto mene hebe, omrazenu hanumicu, al cemu ovo... al nie bitno. idem pajkiti. svima nocica, pa i glisti, hebem li joj crne mrkusaste cupitzetine.
https://kultnix.forumcroatian.com/t849p870-wajter-raport

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 04.03.15 8:50

saritica je napisao/la: jako mi to upada u oci kod nje, a osim toga i nekakvo toboz uzdizanje sebe nad druge, jer eto, ona je indijanske krvi, pa mi koji smo niske rase, obicni hrvati il srbici to nemremo dokuciti,te velike i visoke visine i dubine indijanske krvi. ne znam dje je kratki spoj - meni su latinjosi iznimno genijalna i zanimljiva grupacija, jako se odlicno s njima uklapam, vole me i volim ih, jake obiteljske veze, obitelj im je sve, valjda zato i mozemo dobro, tak da ja ne znam - al glista nema taj duh indijanski ni juznoamericki ni malo. to je vise neki tip bas te mahaluse koje ona toliko prezire.

je, vise daje na neku ciganku ili kreolku poprave...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 9:22

pizda je napisao/la:
saritica je napisao/la: jako mi to upada u oci kod nje, a osim toga i nekakvo toboz uzdizanje sebe nad druge, jer eto, ona je indijanske krvi, pa mi koji smo niske rase, obicni hrvati il srbici to nemremo dokuciti,te velike i visoke visine i dubine indijanske krvi. ne znam dje je kratki spoj - meni su latinjosi iznimno genijalna i zanimljiva grupacija, jako se odlicno s njima uklapam, vole me i volim ih, jake obiteljske veze, obitelj im je sve, valjda zato i mozemo dobro, tak da ja ne znam - al glista nema taj duh indijanski ni juznoamericki ni malo. to je vise neki tip bas te mahaluse koje ona toliko prezire.

je, vise daje na neku ciganku ili kreolku poprave...

kako mi je lijepa tamo na fejsiću na onoj slici gdje je u maškarama s nekogm frendicom... ona iz davnih dana.... to su te ručice I nježni zglobići kojima bi ja podmetnula harfu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 04.03.15 9:24

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
saritica je napisao/la: jako mi to upada u oci kod nje, a osim toga i nekakvo toboz uzdizanje sebe nad druge, jer eto, ona je indijanske krvi, pa mi koji smo niske rase, obicni hrvati il srbici to nemremo dokuciti,te velike i visoke visine i dubine indijanske krvi. ne znam dje je kratki spoj - meni su latinjosi iznimno genijalna i zanimljiva grupacija, jako se odlicno s njima uklapam, vole me i volim ih, jake obiteljske veze, obitelj im je sve, valjda zato i mozemo dobro, tak da ja ne znam - al glista nema taj duh indijanski ni juznoamericki ni malo. to je vise neki tip bas te mahaluse koje ona toliko prezire.

je, vise daje na neku ciganku ili kreolku poprave...

kako mi je lijepa tamo na fejsiću na onoj slici gdje je u maškarama s nekogm frendicom... ona iz davnih dana.... to su te ručice I nježni zglobići kojima bi ja podmetnula harfu

ti njezni zglobici danas barataju krampom i siekirom... intervju - Page 12 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 9:26

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
saritica je napisao/la: jako mi to upada u oci kod nje, a osim toga i nekakvo toboz uzdizanje sebe nad druge, jer eto, ona je indijanske krvi, pa mi koji smo niske rase, obicni hrvati il srbici to nemremo dokuciti,te velike i visoke visine i dubine indijanske krvi. ne znam dje je kratki spoj - meni su latinjosi iznimno genijalna i zanimljiva grupacija, jako se odlicno s njima uklapam, vole me i volim ih, jake obiteljske veze, obitelj im je sve, valjda zato i mozemo dobro, tak da ja ne znam - al glista nema taj duh indijanski ni juznoamericki ni malo. to je vise neki tip bas te mahaluse koje ona toliko prezire.

je, vise daje na neku ciganku ili kreolku poprave...

kako mi je lijepa tamo na fejsiću na onoj slici gdje je u maškarama s nekogm frendicom... ona iz davnih dana.... to su te ručice I nježni zglobići kojima bi ja podmetnula harfu

ti njezni zglobici danas barataju krampom i siekirom... intervju - Page 12 1523192931

dok jaše na vepru intervju - Page 12 11484130
život ju nije mazio.... intervju - Page 12 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 9:33

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
saritica je napisao/la: jako mi to upada u oci kod nje, a osim toga i nekakvo toboz uzdizanje sebe nad druge, jer eto, ona je indijanske krvi, pa mi koji smo niske rase, obicni hrvati il srbici to nemremo dokuciti,te velike i visoke visine i dubine indijanske krvi. ne znam dje je kratki spoj - meni su latinjosi iznimno genijalna i zanimljiva grupacija, jako se odlicno s njima uklapam, vole me i volim ih, jake obiteljske veze, obitelj im je sve, valjda zato i mozemo dobro, tak da ja ne znam - al glista nema taj duh indijanski ni juznoamericki ni malo. to je vise neki tip bas te mahaluse koje ona toliko prezire.

je, vise daje na neku ciganku ili kreolku poprave...

kako mi je lijepa tamo na fejsiću na onoj slici gdje je u maškarama s nekogm frendicom... ona iz davnih dana.... to su te ručice I nježni zglobići kojima bi ja podmetnula harfu

prekrasna žena intervju - Page 12 684758713
iz nje bliješti ljepota, ali i snaga kojom spička sve što joj na put stane intervju - Page 12 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 04.03.15 10:29

Alhambra je napisao/la:

prekrasna žena intervju - Page 12 684758713
iz nje bliješti ljepota, ali i snaga kojom spička sve što joj na put stane  intervju - Page 12 11484130

ima veliku guzicu kojom moze drobiti orahe. Ljesnjake nesto teze jer joj upadaju... intervju - Page 12 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 04.03.15 10:30

Vel'ka Maca je napisao/la:

dok jaše na vepru  intervju - Page 12 11484130
život ju nije mazio.... intervju - Page 12 27287599

nije stvar zivota vec afiniteta...intervju - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 10:45

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

prekrasna žena intervju - Page 12 684758713
iz nje bliješti ljepota, ali i snaga kojom spička sve što joj na put stane  intervju - Page 12 11484130

ima veliku guzicu kojom moze drobiti orahe. Ljesnjake nesto teze jer joj upadaju... intervju - Page 12 1523192931

a to da ... oduvjek sam mogla orah zdrobit guzovima ... stavim ga u prorez i stisnem i sameljem ... tu sam najjača ... intervju - Page 12 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 10:51

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

prekrasna žena intervju - Page 12 684758713
iz nje bliješti ljepota, ali i snaga kojom spička sve što joj na put stane  intervju - Page 12 11484130

ima veliku guzicu kojom moze drobiti orahe. Ljesnjake nesto teze jer joj upadaju... intervju - Page 12 1523192931

a to da ... oduvjek sam mogla orah zdrobit guzovima ... stavim ga u prorez i stisnem i sameljem ... tu sam najjača ... intervju - Page 12 1523192931

a najbolje drobiš one orahe koji za sebe misle da su....tvrdi intervju - Page 12 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  pizda 04.03.15 10:52

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

prekrasna žena intervju - Page 12 684758713
iz nje bliješti ljepota, ali i snaga kojom spička sve što joj na put stane  intervju - Page 12 11484130

ima veliku guzicu kojom moze drobiti orahe. Ljesnjake nesto teze jer joj upadaju... intervju - Page 12 1523192931

a to da ... oduvjek sam mogla orah zdrobit guzovima ... stavim ga u prorez i stisnem i sameljem ... tu sam najjača ... intervju - Page 12 1523192931

cuo sam da ti je guzica sva plava za blagdane...intervju - Page 12 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 10:53

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

prekrasna žena intervju - Page 12 684758713
iz nje bliješti ljepota, ali i snaga kojom spička sve što joj na put stane  intervju - Page 12 11484130

ima veliku guzicu kojom moze drobiti orahe. Ljesnjake nesto teze jer joj upadaju... intervju - Page 12 1523192931

a to da ... oduvjek sam mogla orah zdrobit guzovima ... stavim ga u prorez i stisnem i sameljem ... tu sam najjača ... intervju - Page 12 1523192931

cuo sam da ti je guzica sva plava za blagdane...intervju - Page 12 684758713

pogotovo pred Božić kad kreću koljači intervju - Page 12 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 10:54

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

dok jaše na vepru  intervju - Page 12 11484130
život ju nije mazio.... intervju - Page 12 27287599

nije stvar zivota vec afiniteta...intervju - Page 12 684758713

istina ... uopće ne mislim da sam imala težak život ... danas su ljudi razmaziti pa čim im se nešto ružno dogodi kukaju i misle kako im je teško ... jučer imala čistku svojih knjiga i notesa a imam ih baš hrpu iz svakog razdoblja života .... čitala ponovo neke stvari koje sam davno napisala i ostala paf, jebate, kako sam sama sebi suvremena intervju - Page 12 1523192931 .... i dok sam bila klinka isto mislila ko i sad, da su ljudi generalno razmaziti i da samo kukaju bezveze jer se ne znaju fokusirati nalijepe stvari u životu .... a paranoje i depresije doslovno postale zaraze ... prošli tjedan mi kolegica umislila da ima rak kostiju iz čista mira jer ju boljeli zglobovi od previše rada na kompu ... i debelo ušla u taj negativni mod i nije htjela sa mnom ni kavu popit da mi ne kvari raspoloženje a na kraju je baš ta kava izvukla ... nagovorila ju da izađe van iz kuće malo prošeta i uvede to u dnevnu rutinu i eno jučer mi javila da nema više rak kostiju ... prošlo ju i priča kako je istina da je jedini lijek od svih tih današnjih boleština samo izaći van i promijeniti perspektivu ... jebate, kad se popneš na neki vrh i pogledaš svoje naselje iz daljine, skontaš kako smo mali i nebitni i kako je bezveze biti slabe volje ... a dok sjediš okružit ljudima koji samo nešto kukaju nije ni čudo da se razboliš ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 10:57

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ima veliku guzicu kojom moze drobiti orahe. Ljesnjake nesto teze jer joj upadaju... intervju - Page 12 1523192931

a to da ... oduvjek sam mogla orah zdrobit guzovima ... stavim ga u prorez i stisnem i sameljem ... tu sam najjača ... intervju - Page 12 1523192931

cuo sam da ti je guzica sva plava za blagdane...intervju - Page 12 684758713

pogotovo pred Božić kad kreću koljači intervju - Page 12 1523192931

nakon božića ... al ljeti mi je za mljet kad mi opet očvrsnu do kraja ... jebate, ja ko one crnkinje imam guzove ... al tako oduvijek ... al zato stabilno sjedim ... nemreš me nikako prevrnit intervju - Page 12 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Gost 04.03.15 10:58

pizda je napisao/la:
cuo sam da ti je guzica sva plava za blagdane...intervju - Page 12 684758713

ma jok, al zato su orasi plavi intervju - Page 12 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

intervju - Page 12 Empty Re: intervju

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 24. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.