neistina

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

neistina

Postaj  proba on 28.02.15 18:33

http://danas.net.hr/svijet/lista-najgorih-masovnih-ubojica-hitler-tek-treci-na-listi-tito-na-13-mjestu
proba

Broj postova : 1119

[Vrh] Go down

Re: neistina

Postaj  Gost on 01.03.15 1:41

sta je neistina?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 01.03.15 14:18

Trinesto prase
proba

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 02.03.15 5:35

kap vode

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 02.03.15 6:31

saritica je napisao/la:kap vode
Tito, koji se našao na 13. mjestu liste masovnih ubojica, po procjeni britanskog tabloida, odgovoran je za smrt 570 tisuća ljudi.

Danas.hr/Daily Mail

veli yugosica 570 tisuca ,,,,,kap vode 

a trinesto prase je najmanje deveto po zlocinu na planeti 
dok mi razapinjemo pavelica 

idemo 

INTERNACIONALA

unda 

EJSLAVENI
proba

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 02.03.15 8:42

proba je napisao/la:

veli yugosica 570 tisuca ,,,,,kap vode 

a trinesto prase je najmanje deveto po zlocinu na planeti 
dok mi razapinjemo pavelica 
]

koih 570.000, gdje ih je pobijo i gdje su ostaci tih nesretnika, na tvom avataru?
pizda
Murderator

Broj postova : 28722

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 02.03.15 10:53

proba je napisao/la:
saritica je napisao/la:kap vode

idemo 

INTERNACIONALA

unda 

EJSLAVENI

A Pavelić. Kako su njega zaboravili, pa nije ni on baš cvijetak. 

Yehudi

Broj postova : 2129

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 02.03.15 10:57

proba je napisao/la:
Tito, koji se našao na 13. mjestu liste masovnih ubojica, po procjeni britanskog tabloida, odgovoran je za smrt 570 tisuća ljudi.

Ni manje ni vise nego 570 000 ljudi.
Tacno da su mu i one Nemce iz II svetskog rata racunali tesko da bi dospeo do te brojke.
cat_claw

Broj postova : 1828

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 02.03.15 10:58

Da se obracunavao sa politiskim protivnicima, jeste, ali gledajuci ono vreme i nije ih bilo puno.
Cak i ako se u tu brojku ubroje svi one koje su pobednici pobili nakon rata, opet nikako ne razumem kako se doslo do preko pola miliona zrtava.
cat_claw

Broj postova : 1828

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 02.03.15 11:00

cat_claw je napisao/la:
proba je napisao/la:

Ni manje ni vise nego 570 000 ljudi.
Tacno da su mu i one Nemce iz II svetskog rata racunali tesko da bi dospeo do te brojke.

da su mu uracunali i zrtve proteklog rata (91) ne bi dosli ni do pola brojke...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 02.03.15 11:03

cat_claw je napisao/la:Da se obracunavao sa politiskim protivnicima, jeste, ali gledajuci ono vreme i nije ih bilo puno.
Cak i ako se u tu brojku ubroje svi one koje su pobednici pobili nakon rata, opet nikako ne razumem kako se doslo do preko pola miliona zrtava.

a podatke su crpili iz domacih izvora . Srbe ja ubijao na Golom a ustase vele da je njih na Bleiburgu. Kad bi slicni podaci bili relevantni, Jugoslavija bi sedamdesetih godina imala dva milijuna stanovnika. Sve ostalo bi bilo pobijeno od Tita...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 02.03.15 19:46

ma neistina u svakom slucaju vele i ljevi i desni , svatko u svom smijeru 

al mi je drago da gamad razumije , UZ TO ;;;; nema muda izustiti da je ubica ko je ubio i jednu osobu 

al je tito ubijao za vise ciljeve 

a da ,,,,,antifasizam boktejebo ,,,,onaj mirnodopski 

a tek danasnji antifasizam 

jebes sjevernu koreju koja gamadtumara rvatoslavijom 

DRAGA YUGOGAMADI
proba

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 03.03.15 8:43

proba je napisao/la:ma neistina u svakom slucaju vele i ljevi i desni , svatko u svom smijeru 

al mi je drago da gamad razumije , UZ TO ;;;; nema muda izustiti da je ubica ko je ubio i jednu osobu 

DRAGA YUGOGAMADI

ko sto se vidjelo u praksi, premalo u svakom slucaju. Da je vojska pobila jos par stotina tisuca fasista ne bi nikome falili a ne bi bilo sranja devedesetih...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 11.03.15 6:23

pizda je napisao/la:
proba je napisao/la:ma neistina u svakom slucaju vele i ljevi i desni , svatko u svom smijeru 

DRAGA YUGOGAMADI

ko sto se vidjelo u praksi, premalo u svakom slucaju. Da je vojska pobila jos par stotina tisuca fasista ne bi nikome falili a ne bi bilo sranja devedesetih...
zato krmak nije imao vremena pohoditi u jasenovac , morbit mu jovanka nije dala 

ma jebe se vami 

idemo 

INTERNACIONALA 

unda 

neku uspavanku
proba

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 11.03.15 9:14

- Mene optužuju da sam zabranio da se ide na oslobađanje logoraša koje je tada čuvalo stotinak ustaša – drugovi, taj Vickov prijedlog nije došao do mene i ja se sada pitam gdje je završio. Sam sebe optužujem zašto do sada nisam bio u tom logoru smrti i poklonio se sjenama ubijenih. Sada sam se prisjetio i podatka da su i Hebrang (Andrija) i Krajačić (Stevo) bili protiv obilježavanja Jasenovca. Pa Stevin istup prilikom otkrivanja spomenika u Jasenovcu. -

Nije kao predsjednik Sabora došao na otvaranje, došao je u Lipik, pijan, u lovačkoj uniformi i delegaciju Srbije izvrijeđao, vičući im: “Malo smo Vas potamanili”. O tom skandalu poruku sam dobio od Pucara (Đuro). Bio sam, ne ljut, nego obezglavljen ovim Stevinim ispadom. Puno puta se pitam zašto ne rasvjetlimo ove Stevine nebuloze i rasipništvo. Imam dojam da ga se u Hrvatskoj boje. Kad bih htio da reagirati, branila ga je Jovanka.

Pišući sam se prisjetio i Ive Lole Ribara, jer sam uvijek u šali govorio, a mislim da sam to rekao i Kopiniču, da će on biti moj nasljednik. Ta informacija “procurila” je za vrijeme rata, pa se Hebrang našao pogođen i odlučio se na osvetu i organizirao ubojstvo Lole.

Goli otok je stvorio Kardelj, predloživši da se svi koji su se izjasnili za Rezoluciju izoliraju na jedan otok. Pomoć u tome dali su mu Augustinčić i Stevo (Krajačić) koji su mu pričali o Golom otoku i dobrom kamenu s kojim se služi Augustinčić pri izradi skulptura. I tako je na sastanku Politbiroa, kad se raspravlja o izolaciji uhapšenih, Kardelj predložio Goli otok kao najbolje rješenje.
---"Zbog Golog otoka nisam dobio ni Nobelovu nagradu za mir, iako je više od stotinu državnika svijeta to predlagalo."---
  Ni praunuci neće oprostiti zaduživanje! 
Nakon donošenja novog Ustava, republike su se uz suglasnost Federacije za zadnjih godinu i par mjeseci zadužile preko 10 milijardi dolara, to je zlo i neoprostivo za zemlju – rekao je Tito. Ja sam, kao predsjednik države, odbio potpisati odobrenje o zaduženju zemlje, a Bakarić je kao moj zamjenik to potpisao.

P.S. Mada si ti već pročitao ovaj tekst iz žutarnjeg, nije ti na odmet ponoviti znanje.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 11.03.15 23:28

shidofe

ti si monstruozno glup 

nikad neces potvrditi istinu da je vise zidova ubiio tito nego pavelic 

al kolko vidim da postaje jasno da je zlocinac tito pobio vise od zlocinca pavelica 

al idemo 

ponove 

INTERNACIONALA 

unda po tvom izboru
proba

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 12.03.15 8:59

je, nakon NDH i ustasa, talijana, nijemaca, sve je vrvilo od Zidova pa je i Tito pobijo par milijuna. Osim sto je pobijo par milijuna srba, hrvata a ne bi se cudijo i muslimana. Prije Tita Jugoslavija je imala oko 200 milijuna ljudi pa je on to reducirao i sveo na 23 milijuna. Procjenio covjek koliki je optimalan broj proporcionalno povrsini...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 12.03.15 9:42

proba je napisao/la:shidofe

ti si monstruozno glup 

nikad neces potvrditi istinu da je vise zidova ubiio tito nego pavelic 

al kolko vidim da postaje jasno da je zlocinac tito pobio vise od zlocinca pavelica 

al idemo 

ponove 

INTERNACIONALA 

unda po tvom izboru

Tito nije, nego je Hebrang ubio Mojsija ( Moše) Pijadu a  danas takvi ki ti kmeče

kako je Hebrang ubijen jer je bio Hrvat.A ustvari je bio podli ubojica.

A sad idemo sa -O bella ciao- ajmo svi skupa, proba prvi glas.

Yehudi

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 12.03.15 11:19

Yehudi je napisao/la:

Tito nije, nego je Hebrang ubio Mojsija ( Moše) Pijadu a  danas takvi ki ti kmeče

kako je Hebrang ubijen jer je bio Hrvat.A ustvari je bio podli ubojica.

A sad idemo sa -O bella ciao- ajmo svi skupa, proba prvi glas.

jebiga, danas ubojica ima ulicu u Zagrebu. Istina, imaju ih i gori od njega, poput Sranje...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.03.15 12:34

bit će proba bio po sudovima pa ga tamo naučili da se ne smije reć "laž", nego "neistina" .... al to mi je fora ... kad sam se razvodila moj bivši na sudu nekoj tamo bivšoj prevoditeljici reko da laže a sutkinja ga upozorila da ne smije tako nego mora reć da "ne govori istinu" ... nije govno nego se pas posro

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 12.03.15 12:41

kišna glista je napisao/la:bit će proba bio po sudovima pa ga tamo naučili da se ne smije reć "laž", nego "neistina" .... al to mi je fora ... kad sam se razvodila moj bivši na sudu nekoj tamo bivšoj prevoditeljici reko da laže a sutkinja ga upozorila da ne smije tako nego mora reć da "ne govori istinu" ... nije govno nego se pas posro  

je, bitna je forma a ne sadrzaj, vec mi se jezik izlizao ponavljajuci to ali nazalost, to je najveci problem ljudskog roda...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 12.03.15 12:43

slicno ko kad te baniraju ako nekom kazes da mu jebes mater ali mu mozes rec da mu hebes mater. I to nadobudni admini i moderatori sasvim ozbiljno shvacaju, jebote, da se useres...
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 12.03.15 12:48

pizda je napisao/la:slicno ko kad te baniraju ako nekom kazes da mu jebes mater ali mu mozes rec da mu hebes mater. I to nadobudni admini i moderatori sasvim ozbiljno shvacaju, jebote, da se useres...

pa imam ja tu negdje čitavu temu o prav`lima i koliko su glupa pogotovo ova što se tiču foruma

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  proba on 15.03.15 6:27

cat_claw je napisao/la:Da se obracunavao sa politiskim protivnicima, jeste, ali gledajuci ono vreme i nije ih bilo puno.
biće da nisi imala potrebu ,,,,nit istinu pred očima da razumiješ

neke stvari nije neohodno razmjevati , povijest ih je priorizirala , kao naprimjer žrtve ww2 

al za,,vidjeti neke druge nepriorizirane žrtve triba razum ,,,,,ej,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, RAZUM 

žrtava socijalizma je mnogostruko više od žrtava fašizma 

"""nije imao političkih protivnika""" , pa nema ih ni putin , a ni onaj u sjevernoj koreji ni staljin ni hitler ni čaušeski ,,,ZAŠTO 

""""kako do pola miliona"""""BROJKE BI RAZUMILA KAD BI STAJALA PRED KAMENOM PLOČOM NA KOJOJ STOJE IMENA 

po pitanju brojke 

--zašto u jugoslaviji kompletna lika , srednja srbija , hercegovina , srednja bosna, istočna makedonija , istočna slovenija , pola slavonije , nisu imali struju vodu, cestu skolu , zasto je iz jugoslavije iz tih krajeva iselilo u trece zemlje polovina puka , zasto u tim krajevima padom jugofasizma je niklo kamenih ploča sa pola miliona ljudi koje je tito-fašizam poklao ,,,,,koje ti ne vidiš 

ja osobno nemam nikoga stradalog niti od jedne ruke niti na ijednoj strani u ww2 niti u domovinskom ratu , bogu hvala , i vjerujem da cu dici prenijeti razum koji nemaju gamad kao ti koja ne vidi imena na kamenoj ploči i raduje se obvezi topovskog mesa 

razum je skup i ne dostižu ga razuma nedostojni 

kako ono istomišljenici vele ,,,,,,,MALO IH JE POBIJENO 

MA NEKA VAS ,,,,,,,,,,DRAGA YUGOGAMADI ,,,,,vi ste mi biseri 

idemo 

INTERNACIONALA 

unda 

neku  veselu
proba

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 16.03.15 9:07

a di su ti te kamene ploce od istocne slovenie do zapadne macedonie sa par milijuna pobitih?
pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]