kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

troškovi i slično

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

troškovi i slično Empty troškovi i slično

Postaj  Lena 06.03.15 11:52

koliko otprilike trošite mjesečno?
znam da se sa više može i bolje,ali koliko vam je otprilike minimalno novaca potrebno?
kakav ste tip?štedljiv,racionalan,rastrošan?

evo da ja probam kod nas.....
recimo da je gorivo oko 1000 kn mjesečno.....struja oko 500,voda 180,stanarina 250,treninzi djeci 200,koji komad odjeće ajmo uzet oko 300 mjesečno,gospodinove cigarete oko 600 mjesečno
na hranu i kućne potrepštine trošimo oko 3000-3200 mjesečno....mobitel samo moj oko 100 mjesečno jer je gospodinov na firmu.....kao i internet
ispada oko 6330 mjesečno bez ikakvih dodatnih troškova kao kad se nešto pokvari ili auto registracija,nove cipele i jakete za klince jer rastu samo tako i slično....onda naravo ide puno više....
minimalno bi nam bilo potrebno najmanje 5000,a maksimalno nema granice  troškovi i slično 11484130
ajde da se živi ležerno bez stresa za nas 4 (sa svim godišnjim potrebama) mjesečno je potrebno oko 10000...tako sam nekako izračunala....naravno opet bez razbacivanja

moram napomenuti da je kod nas popriličan udio slatkiša i nekih sitnica za školu...uvijek nešto treba....
nisamo rastrošni,ali kad se ima onda se i potroši....
kako nisam radila jedno vrijeme fakat je falila ta moja plaća.....ovaj mjesec lakše se diše opet
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 06.03.15 11:55

za ono uobicajeno, bez izvanrednih troskova poput registracija, popravaka, kupovanja skuplje tehnike itd. minimalno 5.000 a maksimalno ono sto kazes, nema granica... troškovi i slično 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 12:06

pizda je napisao/la:za ono uobicajeno, bez izvanrednih troskova poput registracija, popravaka, kupovanja skuplje tehnike itd. minimalno 5.000 a maksimalno ono sto kazes, nema granica... troškovi i slično 1523192931

x

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 12:13

prilagodim se onome čime taj mjesec raspolažem, jer obzirom na moje plaće, nije uvijek isto.
najgore mi je to što ništa ne mogu planirati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  taja 06.03.15 12:19

Ja mislim oko 4000 iako mi obavezno fali na kraj miseca. Stisnes se u skladu s mogucnostima
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Lena 06.03.15 12:22

Alhambra je napisao/la:prilagodim se onome čime taj mjesec raspolažem, jer obzirom na moje plaće, nije uvijek isto.
najgore mi je to što ništa ne mogu planirati.

e to je najgore.....kad ni ne znaš sa čim raspolažeš....

ja se pitam kako ljudi rastegnu 3000 mjesečno jer ima puno takvih....
kad se nema izbora onda je i manistra sa malo ulja ili riža ok za više dana.....
ali utječe to na psihu....to je problem....
osim toga dobro dođe šta se ima neke zemlje i ima malo krumpira,salate,zelja......
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 06.03.15 12:24

Alhambra je napisao/la:prilagodim se onome čime taj mjesec raspolažem, jer obzirom na moje plaće, nije uvijek isto.
najgore mi je to što ništa ne mogu planirati.

ali svejedno mjenjas stikle ko na traci...troškovi i slično 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 06.03.15 12:26

Alhambra je napisao/la:prilagodim se onome čime taj mjesec raspolažem, jer obzirom na moje plaće, nije uvijek isto.
najgore mi je to što ništa ne mogu planirati.

kad malo bolje analiziras, skuzis da vecina koja bez problema prodje sa lovom kroz mjesec ustvari zivi poprilicno skromno. Da ides svaki tjedan barem jednom na veceru u neki bolji restoran vec bi to i te kako osjetila. Kamo li nesto vise...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 12:27

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:prilagodim se onome čime taj mjesec raspolažem, jer obzirom na moje plaće, nije uvijek isto.
najgore mi je to što ništa ne mogu planirati.

ali svejedno mjenjas stikle ko na traci...troškovi i slično 3111943984

to mogu sad samo ovdje... u virtuali troškovi i slično 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 12:34

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:prilagodim se onome čime taj mjesec raspolažem, jer obzirom na moje plaće, nije uvijek isto.
najgore mi je to što ništa ne mogu planirati.

kad malo bolje analiziras, skuzis da vecina koja bez problema prodje sa lovom kroz mjesec ustvari zivi poprilicno skromno. Da ides svaki tjedan barem jednom na veceru u neki bolji restoran vec bi to i te kako osjetila. Kamo li nesto vise...

kakav restoran?! ja ne pamtim kad smo zadnji puta jeli u nekom boljem restoranu, onako kao porodica.
ajd, kad malo razmislim, sjetim se...bilo je to 2005. i to baš u Rijeci troškovi i slično 1523192931
i nije bijo klasik restoran, nego neka konoba...al bilo je super. morska večera....

al, tada su bile dvije redovne i odlične plaće, djeca mala, bez velikih troškova i jedan kredit.
sad imam dva studoša, dva kredita i dva malamuta...a primanja prepolovljena.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Lena 06.03.15 12:38

ni mi ne idemo u skupe restorane.....jednom mjesečno pizza ili nešto slično da,ali ništa iznad toga.....
doma se sprema spiza za ekipu,a tako bude i ukusnije i jeftinije
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 12:42

kako sam bila deset godina u braku sa ljenguzom koji nije htio raditi, navikla se živjeti sa malo pa mi nakon razvoda bilo ko da sam se raširila ... al tu sam negdje slično ko i vi ostali al znam i sa manje odradit mjesec a kad je više, onda naravno i ja raširim malo krila ... al ne bunim se ... i dalje mislim da mi je dobro a nisam od tih koji pate za restoranima, odjećom i kozmetikom ... ionak to sve sama znam napraviti ... i skuvat bolje nego u restoranu, i sašit zanimljivije nego što dućani nude a i napravit većinu kozmetike ... jedino još nisam skontala kako napravit šampon ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 06.03.15 12:43

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:prilagodim se onome čime taj mjesec raspolažem, jer obzirom na moje plaće, nije uvijek isto.
najgore mi je to što ništa ne mogu planirati.

kad malo bolje analiziras, skuzis da vecina koja bez problema prodje sa lovom kroz mjesec ustvari zivi poprilicno skromno. Da ides svaki tjedan barem jednom na veceru u neki bolji restoran vec bi to i te kako osjetila. Kamo li nesto vise...

kakav restoran?! ja ne pamtim kad smo zadnji puta jeli u nekom boljem restoranu, onako kao porodica.
ajd, kad malo razmislim, sjetim se...bilo je to 2005. i to baš u Rijeci troškovi i slično 1523192931
i nije bijo klasik restoran, nego neka konoba...al bilo je super. morska večera....

al, tada su bile dvije redovne i odlične plaće, djeca mala, bez velikih troškova i jedan kredit.
sad imam dva studoša, dva kredita i dva malamuta...a primanja prepolovljena.

..s tim sto malamuta ponekad zna biti i po jedanaest... troškovi i slično 1523192931
Sta si u Rijeci bila na posljednoj veceri? troškovi i slično 684758713 Ajd, dao bog pa da opet ovdje povecerate onako coporativno...troškovi i slično 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Lena 06.03.15 12:44

kišna glista je napisao/la:kako sam bila deset godina u braku sa ljenguzom koji nije htio raditi, navikla se živjeti sa malo pa mi nakon razvoda bilo ko da sam se raširila ... al tu sam negdje slično ko i vi ostali al znam i sa manje odradit mjesec a kad je više, onda naravno i ja raširim malo krila ... al ne bunim se ... i dalje mislim da mi je dobro a nisam od tih koji pate za restoranima, odjećom i kozmetikom ... ionak to sve sama znam napraviti ... i skuvat bolje nego u restoranu, i sašit zanimljivije nego što dućani nude a i napravit većinu kozmetike ... jedino još nisam skontala kako napravit šampon ...

to ti moja mala i prija rade....te parfeme,te šampone......nakon dva dana ajme majko smrada....ali sve prirodni sastojci  troškovi i slično 1619348112
simpa su kako se trude.....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 06.03.15 12:46

Lena je napisao/la:ni mi ne idemo u skupe restorane.....jednom mjesečno pizza ili nešto slično da,ali ništa iznad toga.....
doma se sprema spiza za ekipu,a tako bude i ukusnije i jeftinije

da mi je neko prije petnaestak godina pricao da necu voljeti pizzu poslao bi ga u kurac. Nije, volim je ja i dalje ali ne volim to sto se sad prodaje pod pizzu. Morat cu skocit do Trsta jedan dan da konacno pojedem jednu pravu. Ove sto se doma naprave su sto puta ukusnije od onog smeca sto prodaju...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 06.03.15 12:48

Lena je napisao/la:

to ti moja mala i prija rade....te parfeme,te šampone......nakon dva dana ajme majko smrada....ali sve prirodni sastojci  troškovi i slično 1619348112
simpa su kako se trude.....

troškovi i slično 1523192931 jebes me ako bi se usudijo sa tim oprat kosu... troškovi i slično 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 12:50

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:prilagodim se onome čime taj mjesec raspolažem, jer obzirom na moje plaće, nije uvijek isto.
najgore mi je to što ništa ne mogu planirati.

kad malo bolje analiziras, skuzis da vecina koja bez problema prodje sa lovom kroz mjesec ustvari zivi poprilicno skromno. Da ides svaki tjedan barem jednom na veceru u neki bolji restoran vec bi to i te kako osjetila. Kamo li nesto vise...

kakav restoran?! ja ne pamtim kad smo zadnji puta jeli u nekom boljem restoranu, onako kao porodica.
ajd, kad malo razmislim, sjetim se...bilo je to 2005. i to baš u Rijeci troškovi i slično 1523192931
i nije bijo klasik restoran, nego neka konoba...al bilo je super. morska večera....

al, tada su bile dvije redovne i odlične plaće, djeca mala, bez velikih troškova i jedan kredit.
sad imam dva studoša, dva kredita i dva malamuta...a primanja prepolovljena.

..s tim sto malamuta ponekad zna biti i po jedanaest... troškovi i slično 1523192931
Sta si u Rijeci bila na posljednoj veceri? troškovi i slično 684758713 Ajd, dao bog pa da opet ovdje povecerate onako coporativno...troškovi i slično 684758713

da, dobro kažeš, al do sada sam imala sreću s tim štencima, što sam im brzo našla krasne nove domove, a othranila sam ih na prihodima koje su mi oni sami u kuću donijeli. nešto malo je i ostalo...ne bi bilo fer da to prešutim.
ovaj konstantni dvojac u biti mi je samo trošak, osim kad se povataju, pa opet stigne friška mala slatka ekipica, pa jovo na novo. troškovi i slično 1523192931
al, neka.....spremna sam i ne ručati koji dan,al za njih ću smoći. troškovi i slično 3997187549

da, to ti je moj muž išao kupiti neki motor, pa kao idemo svi zajedno, da nam guzice vide puta...i ispalo je baš super, najeli se finih stvari...dečki su prvi puta jeli morskog pasa i bili su oduševljeni troškovi i slično 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 12:54

Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kako sam bila deset godina u braku sa ljenguzom koji nije htio raditi, navikla se živjeti sa malo pa mi nakon razvoda bilo ko da sam se raširila ... al tu sam negdje slično ko i vi ostali al znam i sa manje odradit mjesec a kad je više, onda naravno i ja raširim malo krila ... al ne bunim se ... i dalje mislim da mi je dobro a nisam od tih koji pate za restoranima, odjećom i kozmetikom ... ionak to sve sama znam napraviti ... i skuvat bolje nego u restoranu, i sašit zanimljivije nego što dućani nude a i napravit većinu kozmetike ... jedino još nisam skontala kako napravit šampon ...

to ti moja mala i prija rade....te parfeme,te šampone......nakon dva dana ajme majko smrada....ali sve prirodni sastojci  troškovi i slično 1619348112
simpa su kako se trude.....

pa to moraš radit redovno il nikako ... home made krema traje tjedan dana u frižideru ... ako ju ostaviš malo duže, počnu gljive rast iz nje pa imaš za ručak skuvati troškovi i slično 1523192931 u svakom slučaju dobro

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 12:54

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ni mi ne idemo u skupe restorane.....jednom mjesečno pizza ili nešto slično da,ali ništa iznad toga.....
doma se sprema spiza za ekipu,a tako bude i ukusnije i jeftinije

da mi je neko prije petnaestak godina pricao da necu voljeti pizzu poslao bi ga u kurac. Nije, volim je ja i dalje ali ne volim to sto se sad prodaje pod pizzu. Morat cu skocit do Trsta jedan dan da konacno pojedem jednu pravu. Ove sto se doma naprave su sto puta ukusnije od onog smeca sto prodaju...

ja je često doma radim...i bude stvarno odlična i izdašna.
međutim, te domaće mi ipak nemaju onaj pravi šmek troškovi i slično 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Lena 06.03.15 12:57

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ni mi ne idemo u skupe restorane.....jednom mjesečno pizza ili nešto slično da,ali ništa iznad toga.....
doma se sprema spiza za ekipu,a tako bude i ukusnije i jeftinije

da mi je neko prije petnaestak godina pricao da necu voljeti pizzu poslao bi ga u kurac. Nije, volim je ja i dalje ali ne volim to sto se sad prodaje pod pizzu. Morat cu skocit do Trsta jedan dan da konacno pojedem jednu pravu. Ove sto se doma naprave su sto puta ukusnije od onog smeca sto prodaju...
ovdje ima par restorana koji imaju odlične pizze....dosadila nam je ona margarita,pa se sad redaju sa nekim drugim sastojcima.....i isplati se taj koji put kad odemo jer znaju ljudi napravit pizzu...
a doma zna bit dobra da....još da je krušna peć...uffff
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Lena 06.03.15 12:58

kišna glista je napisao/la:
Lena je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kako sam bila deset godina u braku sa ljenguzom koji nije htio raditi, navikla se živjeti sa malo pa mi nakon razvoda bilo ko da sam se raširila ... al tu sam negdje slično ko i vi ostali al znam i sa manje odradit mjesec a kad je više, onda naravno i ja raširim malo krila ... al ne bunim se ... i dalje mislim da mi je dobro a nisam od tih koji pate za restoranima, odjećom i kozmetikom ... ionak to sve sama znam napraviti ... i skuvat bolje nego u restoranu, i sašit zanimljivije nego što dućani nude a i napravit većinu kozmetike ... jedino još nisam skontala kako napravit šampon ...

to ti moja mala i prija rade....te parfeme,te šampone......nakon dva dana ajme majko smrada....ali sve prirodni sastojci  troškovi i slično 1619348112
simpa su kako se trude.....

pa to moraš radit redovno il nikako ... home made krema traje tjedan dana u frižideru ... ako ju ostaviš malo duže, počnu gljive rast iz nje pa imaš za ručak skuvati troškovi i slično 1523192931  u svakom slučaju dobro

ma znam...ne znaju one napravit to,ali trude se....za koju godinu bit će nešto od njih  troškovi i slično 11484130
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 12:59

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ni mi ne idemo u skupe restorane.....jednom mjesečno pizza ili nešto slično da,ali ništa iznad toga.....
doma se sprema spiza za ekipu,a tako bude i ukusnije i jeftinije

da mi je neko prije petnaestak godina pricao da necu voljeti pizzu poslao bi ga u kurac. Nije, volim je ja i dalje ali ne volim to sto se sad prodaje pod pizzu. Morat cu skocit do Trsta jedan dan da konacno pojedem jednu pravu. Ove sto se doma naprave su sto puta ukusnije od onog smeca sto prodaju...
ovdje ima par restorana koji imaju odlične pizze....dosadila nam je ona margarita,pa se sad redaju sa nekim drugim sastojcima.....i isplati se taj koji put kad odemo jer znaju ljudi napravit pizzu...
a doma zna bit dobra da....još da je krušna peć...uffff

meni u zadnje vrijeme paše al tonno i s lukom, al luk mora bit pečen, nikako sirov
i osim nje volim one biance, bez paradajza, a sa vrhnjem....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 13:01

iako, najbolja maska za lice je obični kefir ... kako te to fino utegne i nahrani kožu i kad sapereš budeš odma pet godina mlađi ... sva ona kemija koja se prodaje za masne pare je trovanje i ništa drugo ... vidim to po svojim kolegicama koje ih koriste .... i sad se čude otkud njima bore a ja ih nemam a starija od njih po deset godina najmanje

al šta ćeš kad ljudi radije plate nešto masno pa makar i ne valja nego da sami održavaju kod kuće nešto što je i zdravije i prirodnije

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Gost 06.03.15 13:06

jednom sam probala pizzu sa crvenim kupusom i oduševila sam se kako je to dobro ... stalno govorim kako ću je probati napraviti kod kuće i zaboravim ... sad ste me podsjetili da bih baš mogla ... inače obično pravim pol pleha miješane sa svačim pol pleha tuna sa kukuruzom jer mi djeca tako naruče

Gost
Gost


[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  pizda 06.03.15 13:18

kišna glista je napisao/la:kako sam bila deset godina u braku sa ljenguzom koji nije htio raditi...

troškovi i slično 1523192931 troškovi i slično 1523192931 troškovi i slično 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

troškovi i slično Empty Re: troškovi i slično

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.