kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.15 14:52

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:suncato, burno i hladnjikavo...

pizdo, imala sam nocnu moru nocas... sanjala sam da sam dobila posao u hypo banci i dolazim prvi radni dan a tamo me ceka lasta  koja mi je sefica. Ona sva zanosna, skockana, u kostimicu i stiklama, bujne kose, kak se sika u banci, a ja u onim svojim tunicetinama, trenircetinama i bakancetinama... bika sam prestravljena.
sta to znaci? Wajter raport - Page 20 11484130

san ko san, kad bih svojim snovima pridavao paznju nista drugo ne bi ni radijo u zivotu.
Bitno da si se ti olaksala u javi i israla ko prava zena... Wajter raport - Page 20 1523192931

uvijek te iznova zavedem, priznaj Wajter raport - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.15 14:54

Stigla prija na kaficu... dodji i ti. Save jugo bujkove 11, prezime znas, stavit cu fildzan viska Wajter raport - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.03.15 14:56

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:suncato, burno i hladnjikavo...

pizdo, imala sam nocnu moru nocas... sanjala sam da sam dobila posao u hypo banci i dolazim prvi radni dan a tamo me ceka lasta  koja mi je sefica. Ona sva zanosna, skockana, u kostimicu i stiklama, bujne kose, kak se sika u banci, a ja u onim svojim tunicetinama, trenircetinama i bakancetinama... bika sam prestravljena.
sta to znaci? Wajter raport - Page 20 11484130

san ko san, kad bih svojim snovima pridavao paznju nista drugo ne bi ni radijo u zivotu.
Bitno da si se ti olaksala u javi i israla ko prava zena... Wajter raport - Page 20 1523192931

uvijek te iznova zavedem, priznaj Wajter raport - Page 20 1523192931

je, trebala bi napisat knjigu o tome pa bi zavela i cigu. "50 niansi smedje"...Wajter raport - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.03.15 14:57

Vel'ka Maca je napisao/la:Stigla prija na kaficu... dodji i ti. Save jugo bujkove 11, prezime znas, stavit cu fildzan viska Wajter raport - Page 20 1523192931

evo samo da se depiliram ispod nosa...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Lena 28.03.15 16:13

lastavica je napisao/la:
Lena je napisao/la:oj lasto....
meni se nekako ne izlazi.....iscrpio me tjedan,pa mi ova subota mora bit poprave odmorna....robu ću stavit u mašinu,nešto malo danas po kući,a sutra peglenje i ostalo.....
živio odmor!  Wajter raport - Page 20 11484130


moram malo proučiti mogućnosti po auto-kućama dok se ne dignem sa stola, još sam u polupospanom stanju Wajter raport - Page 20 684758713 
sestra će sa malenom negdje a i ja ću, za kojih 20ak minuta počet sa robom, dan stvoren za pranje Wajter raport - Page 20 684758713 iako su mi želje tipa šetnja voloskom ili opatijom .... 

sutra mi frendovi dolaze montirati plazmu, počastila sam se prije neki dan, pa moram malo i pospremiti igračke Wajter raport - Page 20 684758713 

večeras vjerovatno na čašu vina kod frendice i koju cigaru ...


i oprati obavezno kosu moram danas, već dva dana imam pletenicu ( sramota Wajter raport - Page 20 2329918616 ) i obaviti trbušnjake , čučnjeve i sklekove . čaj za mršavljenje upravo idem procijediti Wajter raport - Page 20 684758713

ja se razlijenila i isto počela nešto usitno vježbat doma......imam 2 kg viška,ali s obzirom koliko jedem malo sam i dobila.....
kad proljeće zamiriše uhvati me volja i za gibanjem i za svim živim......zima je fakat za odspavat  Wajter raport - Page 20 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8922
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.03.15 20:41

predivan dan bijo ... odradila nešto malo, malo po kući šta treba isto a onda sa ćerkama u prirodu ... i prilazi mi starija da mi pokaže nešto što je našla kad ono vidim iščupkala si obrve ... bilo ju je užas sram što sam primijetila ... ne da da je pogledam izbliza i vidim detaljnije, iako sam ju odmah pohvalila, za prvi put super cura to napravila  ... počelo je počelo pubertetsko tinuninuninuninu Wajter raport - Page 20 11484130 a mlađa pita šta sam vidjela ... šta ? šta ? šta ? nisam smjela reć da ne posramim stariju ... sad počinje doba velkih tajni između njih dvije Wajter raport - Page 20 1523192931 Wajter raport - Page 20 1523192931 Wajter raport - Page 20 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Yehudi 29.03.15 6:39

Sunčato mirno 12 pena jug-jugoistok.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.03.15 13:58

Docekali smo i pomicanje sata... kako mi je proletila ova zima.
forum nije zabiljezio promjenu vremena i dalje ide po starom...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.03.15 13:59

Izgleda da se postimalo vrijeme....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 29.03.15 15:35

vajter predivan ... sunčato i liepo i da mi bivši nije opet razjebo dan i meni i djeci bio bi još jedan perfect day ... uglavnom, danas je obavit zadnji miran razgovor sa njim na temu viđanja djece i držanja dogovorenih termina ( kreten kasni tri sata i onda se usudi sa vrata prigovarat maloj jer nije već u jakni pa ju treba čekati da se obuče a dijete prije toga dva sata čekalo u jakni i na kraju odustala i skinula je ) ... sad će se držati reda i prestat preko glave djece pokušavat mene zajebavat ... gotovo je sa mirnim razgovorima ... gotovo je sa čestim telefonskim pozivima i čuđenju što su djeca u školi a ne njemu naizvolte .... još jedan zajeb i slijedi prijava socijalnom radu pa nek ga oni centriraju a dok oni to rade, cure i ja ćemo za to vrijeme na miru raspolagati svojim slobodnim vremenom ... osim toga, ne moraju njega djeca ni viđati ako im je to počelo bit tlaka i obaveza a već neko vrijeme jeste jer je dosadan ko kurac ... jebat ga, netko voli učiti na svojim greškama i na teži način pa što čovjeku ne priuštit to što voli ... Wajter raport - Page 20 1523192931


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 29.03.15 16:15

Lip je dan, triba izać iz kuće malo sunčevih vitamina udahnuti
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.03.15 6:44

kako padaju praznici pitam ja ? otkad imam vlastiti ured pojma nemam o takvim vrlo bitnim stvarima u životu ... iako, kad se sjetim i prošlog posla, znalo mi se dogoditi da se pojavim u uredu u neradne dane .... maco ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.03.15 7:32

kišna glista je napisao/la:kako padaju praznici pitam ja ? otkad imam vlastiti ured pojma nemam o takvim vrlo bitnim stvarima u životu ... iako, kad se sjetim i prošlog posla, znalo mi se dogoditi da se pojavim u uredu u neradne dane .... maco ?

pa uskrsnji ponedjeljak, nema nista vise u aprilu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.03.15 7:33

oblacno i mirno, 11 stupnjeva...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.03.15 7:54

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kako padaju praznici pitam ja ? otkad imam vlastiti ured pojma nemam o takvim vrlo bitnim stvarima u životu ... iako, kad se sjetim i prošlog posla, znalo mi se dogoditi da se pojavim u uredu u neradne dane .... maco ?

pa uskrsnji ponedjeljak, nema nista vise u aprilu...

ok, znači sve po ps-u i rade svi ovaj tjedan ... a štaja znam ... upalila sinoć navečer tv i krenulo te neka cvjetnica, te ovo te ono ... učinilo mi se da nitko ne radi nego samo šeta naokolo sa cvijećem i pripreme za usrks Wajter raport - Page 20 1523192931

odoh, dovoljno sam se nasmijala za jutros sa ludim zingarom i koje mi je filmove započeo u glavi ... moram se naučit da idem u dućan prije neg otvorim i počnem čitati forum inače će ovi iz dućana fakat mislim da sam luda što svako jutro dolazim nasmijana a svako toliko i prasnem u smijeh Wajter raport - Page 20 3114667799  da oni znaju šta ja čitam prije neg dođem kod njih možda bi im bilo i jasnije al ovako nema šanse objasnit ikome Wajter raport - Page 20 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.03.15 8:27

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:kako padaju praznici pitam ja ? otkad imam vlastiti ured pojma nemam o takvim vrlo bitnim stvarima u životu ... iako, kad se sjetim i prošlog posla, znalo mi se dogoditi da se pojavim u uredu u neradne dane .... maco ?

pa uskrsnji ponedjeljak, nema nista vise u aprilu...

ok, znači sve po ps-u i rade svi ovaj tjedan ... a štaja znam ... upalila sinoć navečer tv i krenulo te neka cvjetnica, te ovo te ono ... učinilo mi se da nitko ne radi nego samo šeta naokolo sa cvijećem i pripreme za usrks Wajter raport - Page 20 1523192931

odoh, dovoljno sam se nasmijala za jutros sa ludim zingarom i koje mi je filmove započeo u glavi ... moram se naučit da idem u dućan prije neg otvorim i počnem čitati forum inače će ovi iz dućana fakat mislim da sam luda što svako jutro dolazim nasmijana a svako toliko i prasnem u smijeh Wajter raport - Page 20 3114667799  da oni znaju šta ja čitam prije neg dođem kod njih možda bi im bilo i jasnije al ovako nema šanse objasnit ikome Wajter raport - Page 20 11484130

sinoc sam prosao pored kapucinske crkve na Zabici i vidijo da izlaze sa grancicama masline. Je li to ta cvjetnica koju spominjes ili pak maslinica, nemam poima:)..
Sto se cige tice, njemu ne treba moderator, njemu CIA moderira postove, zajebavaju ga ljudi...Wajter raport - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.03.15 8:35

pizda je napisao/la:
sinoc sam prosao pored kapucinske crkve na Zabici i vidijo da izlaze sa grancicama masline. Je li to ta cvjetnica koju spominjes ili pak maslinica, nemam poima:)..
Sto se cige tice, njemu ne treba moderator, njemu CIA moderira postove, zajebavaju ga ljudi...Wajter raport - Page 20 684758713

nemam pojma i ne pratim te vjerske praznike ... meni je cvjetnica svaki dan kad naletim na neko cvijeće Wajter raport - Page 20 11484130

ovaj vikend išla snimit neki objekat i dok se nije vlasnik ukazao, obaveznom iskoristim prošalabazat po okolici i poslikat sve što nađem od toga a da nije građevina ... bokte, kako je lijepo kad krene proljeće ... gdje god pogledaš nešto lijepo i u bojama ...sad su se po otoku skroz rascvjetale one ogromne mlječike ... obožavam ih iako im je cvijeće u biti zeleno ... al skroz izgledaju ko neke prahistorijske biljke a lišće ima onu predivnu plavu nijansu ... jedan dan moram napraviti šetnju samo zbog njih ... znam jedan kraj gdje ih ima krcato i kad krenu sa cvatom, čitav kraj miriše po kavi što je meni ko da se drogiram bez da ju pijem Wajter raport - Page 20 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.03.15 8:40

pizda je napisao/la:

Sto se cige tice, njemu ne treba moderator, njemu CIA moderira postove, zajebavaju ga ljudi...Wajter raport - Page 20 684758713

a možda se prepozno u postovima u kojima opisujem budalaštine bivšeg ... i to mi je palo na pamet ... bivši mi je bio okupirat sličnim radnjama i umislijo si da je neki james bond i preko virtuale provocira tajne službe, pisanjem po raznim forumima sudjeluje u kreiranju novog i boljeg  svijeta  ... a nakon razvoda krenuo mene pratiti preko fejsa i kako je onomad hien pisao po mom profilu i nas dvoje komentirali pse a on često spominjo gimlija, uletio mi jedan dan važno kako je skonto da to u biti njega ogovaramo i da nije toliko glup da nije skužio da smo mu nadjenuli kodno ime gimli Wajter raport - Page 20 3114667799  boktejebo, kolko sam se gluparija naslušala od takvih, što od bivšeg, kasnije dije, sad i zingaro puko i prate ga po internetu tajne službe .... morat ćemo mu izmisliti neko kodno ime da ga možemo ogovarati na miru bez da on to kuži ... il da bar ima šta skužit a ne vako otvoreno i banalno ko šta radimo  Wajter raport - Page 20 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.03.15 9:23

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

Sto se cige tice, njemu ne treba moderator, njemu CIA moderira postove, zajebavaju ga ljudi...Wajter raport - Page 20 684758713

a možda se prepozno u postovima u kojima opisujem budalaštine bivšeg ... i to mi je palo na pamet ... bivši mi je bio okupirat sličnim radnjama i umislijo si da je neki james bond i preko virtuale provocira tajne službe, pisanjem po raznim forumima sudjeluje u kreiranju novog i boljeg  svijeta  ... a nakon razvoda krenuo mene pratiti preko fejsa i kako je onomad hien pisao po mom profilu i nas dvoje komentirali pse a on često spominjo gimlija, uletio mi jedan dan važno kako je skonto da to u biti njega ogovaramo i da nije toliko glup da nije skužio da smo mu nadjenuli kodno ime gimli Wajter raport - Page 20 3114667799  boktejebo, kolko sam se gluparija naslušala od takvih, što od bivšeg, kasnije dije, sad i zingaro puko i prate ga po internetu tajne službe .... morat ćemo mu izmisliti neko kodno ime da ga možemo ogovarati na miru bez da on to kuži ... il da bar ima šta skužit a ne vako otvoreno i banalno ko šta radimo  Wajter raport - Page 20 3776795594

Wajter raport - Page 20 1523192931 Wajter raport - Page 20 1523192931 a on je bijo taj Gimli!? Da sam znao ne bi se zajebavao sa time na trojmama iako vjerujem da se covjek tamo malo pogubijo. Nije mu bilo nista jasno... Wajter raport - Page 20 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.03.15 9:24

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
sinoc sam prosao pored kapucinske crkve na Zabici i vidijo da izlaze sa grancicama masline. Je li to ta cvjetnica koju spominjes ili pak maslinica, nemam poima:)..
Sto se cige tice, njemu ne treba moderator, njemu CIA moderira postove, zajebavaju ga ljudi...Wajter raport - Page 20 684758713

nemam pojma i ne pratim te vjerske praznike ... meni je cvjetnica svaki dan kad naletim na neko cvijeće Wajter raport - Page 20 11484130

ovaj vikend išla snimit neki objekat i dok se nije vlasnik ukazao, obaveznom iskoristim prošalabazat po okolici i poslikat sve što nađem od toga a da nije građevina ... bokte, kako je lijepo kad krene proljeće ... gdje god pogledaš nešto lijepo i u bojama ...sad su se po otoku skroz rascvjetale one ogromne mlječike ... obožavam ih iako im je cvijeće u biti zeleno ... al skroz izgledaju ko neke prahistorijske biljke a lišće ima onu predivnu plavu nijansu ... jedan dan moram napraviti šetnju samo zbog njih ... znam jedan kraj gdje ih ima krcato i kad krenu sa cvatom, čitav kraj miriše po kavi što je meni ko da se drogiram bez da ju pijem  Wajter raport - Page 20 3114667799

ima mljecika po Crcu na bacanje, cim predjes most, eto ih...Wajter raport - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.03.15 9:47

pizda je napisao/la:

ima mljecika po Crcu na bacanje, cim predjes most, eto ih...Wajter raport - Page 20 684758713

a znam ... samo sam neki dan naletila na njih al na gradilištu pa mi se nije dalo slikati ih u tako ružnom okruženju al mi palo na pamet otići na jedno ljepše mjesto gdje je pozadina ljepša i prirodnija ... baš su predivne biljke ... meni jedne od ljepših na otoku

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.03.15 10:01

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ima mljecika po Crcu na bacanje, cim predjes most, eto ih...Wajter raport - Page 20 684758713

a znam ... samo sam neki dan naletila na njih al na gradilištu pa mi se nije dalo slikati ih u tako ružnom okruženju al mi palo na pamet otići na jedno ljepše mjesto gdje je pozadina ljepša i prirodnija ... baš su predivne biljke ... meni jedne od ljepših na otoku

od kile mljecike mos dobit i po pola litre kozjeg mlijeka. Mos sir pravit naveliko...Wajter raport - Page 20 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.03.15 10:20

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

ima mljecika po Crcu na bacanje, cim predjes most, eto ih...Wajter raport - Page 20 684758713

a znam ... samo sam neki dan naletila na njih al na gradilištu pa mi se nije dalo slikati ih u tako ružnom okruženju al mi palo na pamet otići na jedno ljepše mjesto gdje je pozadina ljepša i prirodnija ... baš su predivne biljke ... meni jedne od ljepših na otoku

od kile mljecike mos dobit i po pola litre kozjeg mlijeka. Mos sir pravit naveliko...Wajter raport - Page 20 684758713

odustala od tih rabota ... sad koze šetaju ponovo nezaposlene po tatinoj farmi ... tko hoće sira nek ih vodi na prčenje, timari i muze i pravi sir ... meni dosta bilo onih pet godina što sam to radila da bi kojekakve obiteljske pijavice pričale bajke kako se zdravo živi i misli na svoje zdravlje ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 30.03.15 10:25

kišna glista je napisao/la:

odustala od tih rabota ... sad koze šetaju ponovo nezaposlene po tatinoj farmi ... tko hoće sira nek ih vodi na prčenje, timari i muze i pravi sir ... meni dosta bilo onih pet godina što sam to radila da bi kojekakve obiteljske pijavice pričale bajke kako se zdravo živi i misli na svoje zdravlje ...

pa di ti caca ima farmu, isto na Krku?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 30.03.15 10:49

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

odustala od tih rabota ... sad koze šetaju ponovo nezaposlene po tatinoj farmi ... tko hoće sira nek ih vodi na prčenje, timari i muze i pravi sir ... meni dosta bilo onih pet godina što sam to radila da bi kojekakve obiteljske pijavice pričale bajke kako se zdravo živi i misli na svoje zdravlje ...

pa di ti caca ima farmu, isto na Krku?

da, blizu moje livade ... možemo si mahati jedan drugome Wajter raport - Page 20 1523192931  oboje našli svoja utočišta i tu pobjegnemo od bosanaca kad krenu davit Wajter raport - Page 20 1523192931

sad svak ima svoje igralište pa se možemo i posjećivati i igrati kućica Wajter raport - Page 20 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 20 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 40. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.