kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wajter raport

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.15 10:22

taja je napisao/la:Kiša padala i opet će.


Negoooo, ima već par dana da me boli desna strana križa, nekako oko bubrega. Sve molim Boga da je do mišića ,a ne bubreg   Wajter raport - Page 40 984513234

Baš mi smeta

nije ti to bubreg, on boli ili potmulo ako je upala ili jako resko ako je kamencina...Wajter raport - Page 40 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  pizda 28.04.15 10:23

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ma pizda je iskrica - moramo pizdu čuvat, pa ako je to u kombinaciji s tobom, onda moramo i tebe čuvat Wajter raport - Page 40 11484130

jebe se pizdi, ako je drugima dosadno ajmo se razic ko ljudi i to je to. Ima zanimacie po netu kolko hoces...Wajter raport - Page 40 684758713

šta sad ti kenjaš... kome se piše nek piše kad hoće, što hoće i kako hoće... pa nije ovo prisilni rad, nit poso, nit obaveza

pa ko ni tvrdi tako nesto, upravo suprotno, niko ne mora ovdje pisati zbog osjecaja duznosti ili obaveze. Ako je dosadilo, zbogom djaci, bogme je i potrajalo... Wajter raport - Page 40 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:25

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:umierenost je najbolja, ne volim ni ljencine a ni one hiperaktivne. Sto big pussy Maca kaze, zamorni su. Ne smeta mi necia ljenost ako je lijen sam sebi ali ako dielimo sudbinu, bilo poslovnu ili neku drugu e onda su odvratni...

meni je umierenost često vrlo dosadna i ide mi na kurac... ta zlatna sredina... ne volim ju

pa sta onda volis krajnosti, a maloprije si se bunila protivu jedne od njih... Wajter raport - Page 40 1523192931

uviek su mi draže krajnosti i jače boje, mirisi, okusi... ne volim bljutavost sredine... draža mi je i glista hiperaktivka nego neko srednjestrujaško mrtvopuhalo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:26

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:ma pizda je iskrica - moramo pizdu čuvat, pa ako je to u kombinaciji s tobom, onda moramo i tebe čuvat Wajter raport - Page 40 11484130

jebe se pizdi, ako je drugima dosadno ajmo se razic ko ljudi i to je to. Ima zanimacie po netu kolko hoces...Wajter raport - Page 40 684758713

šta sad ti kenjaš... kome se piše nek piše kad hoće, što hoće i kako hoće... pa nije ovo prisilni rad, nit poso, nit obaveza

pa ko ni tvrdi tako nesto, upravo suprotno, niko ne mora ovdje pisati zbog osjecaja duznosti ili obaveze. Ako je dosadilo, zbogom djaci, bogme je i potrajalo... Wajter raport - Page 40 1523192931

ja bi voljela ostarit s tobom na forumu... da te i za 20 godina budem negdje čitala na nekom forumu Wajter raport - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:30

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:umierenost je najbolja, ne volim ni ljencine a ni one hiperaktivne. Sto big pussy Maca kaze, zamorni su. Ne smeta mi necia ljenost ako je lijen sam sebi ali ako dielimo sudbinu, bilo poslovnu ili neku drugu e onda su odvratni...

meni je umierenost često vrlo dosadna i ide mi na kurac... ta zlatna sredina... ne volim ju

jebat ga, ja ju volim ... nema mi ljepše nego kad se ekipa bez ikakvih dogovora sinkronizira ... to mi se dogodi sa par mojih bliskih prijateljica i par prijatelja i takvi mi uvijek mogu u kuću i ja kod njih ... niti jednom ne pada na pamet da uzima zdravo za gotovo da jedna/an mora sve a drugi kurcu svirat ... i začas sve bude i pripremito i konzumirato i glede razgovora i glede ića i pića ... i jedino u takvim društvima ostanem do kraja i sa guštom, kad ne osjetim nit da sam zabavljač nit ta koju se zabavlja, nit sam služavka nit me se služi nego sve teče umjerito i sa svih strana .... isto tako i u poslu ... biram si suradnike sa kojima se lako sinkroniziram i bez puno riječi ... ove druge odma mičem sa liste ... al naravno da svatko ima svoj ritam glede svega pa si onda bira sebi slične ... ne funkcioniram predobro u mozaičnim društvima i vrlo rado zbrišem iz njih kad osjetim neravnotežu u bilo čemu ... harmonija mi je izvor inspiracije u svemu a to znači da mora biti sazvučja a ne disbalansa ... zato i volim prirodu jer toga tamo ima na pretek Wajter raport - Page 40 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  taja 28.04.15 10:32

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Kiša padala i opet će.


Negoooo, ima već par dana da me boli desna strana križa, nekako oko bubrega. Sve molim Boga da je do mišića ,a ne bubreg   Wajter raport - Page 40 984513234

Baš mi smeta

nije ti to bubreg, on boli ili potmulo ako je upala ili jako resko ako je kamencina...Wajter raport - Page 40 684758713
sad sam malo googlala, bubrezi su izgleda visočije od mojeg centa boli..
Onda je nešto s kralježnicom, to mi nije novost.


Kako mi komp šteka...... Počeo se pregrijavati puno
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:35

Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:umierenost je najbolja, ne volim ni ljencine a ni one hiperaktivne. Sto big pussy Maca kaze, zamorni su. Ne smeta mi necia ljenost ako je lijen sam sebi ali ako dielimo sudbinu, bilo poslovnu ili neku drugu e onda su odvratni...

meni je umierenost često vrlo dosadna i ide mi na kurac... ta zlatna sredina... ne volim ju

pa sta onda volis krajnosti, a maloprije si se bunila protivu jedne od njih... Wajter raport - Page 40 1523192931

uviek su mi draže krajnosti i jače boje, mirisi, okusi... ne volim bljutavost sredine... draža mi je i glista hiperaktivka nego neko srednjestrujaško mrtvopuhalo...

jebte se oboje ... ja o reali a vi o virtuali ... odoh, vidim da sam malo iskočila iz tračnica pa zvučim glupo usred ovih vaših razgovora ... koja hiperaktivna glista ?... meni je um hiperaktivan pa na forumu djelujem takvom inače sam skroz mirnai isto tako volim mir oko sebe Wajter raport - Page 40 1523192931 a i virtuala mi nije tako zanimljiva kad vidim da se samo o njoj priča a nema reale u njoj ... baj baj Wajter raport - Page 40 727654710


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:37

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:umierenost je najbolja, ne volim ni ljencine a ni one hiperaktivne. Sto big pussy Maca kaze, zamorni su. Ne smeta mi necia ljenost ako je lijen sam sebi ali ako dielimo sudbinu, bilo poslovnu ili neku drugu e onda su odvratni...

meni je umierenost često vrlo dosadna i ide mi na kurac... ta zlatna sredina... ne volim ju

jebat ga, ja ju volim ... nema mi ljepše nego kad se ekipa bez ikakvih dogovora sinkronizira ... to mi se dogodi sa par mojih bliskih prijateljica i par prijatelja i takvi mi uvijek mogu u kuću i ja kod njih ... niti jednom ne pada na pamet da uzima zdravo za gotovo da jedna/an mora sve a drugi kurcu svirat  ... i začas sve bude i pripremito i konzumirato i glede razgovora i glede ića i pića ... i jedino u takvim društvima ostanem do kraja i sa guštom, kad ne osjetim nit da sam zabavljač nit ta koju se zabavlja, nit sam služavka nit me se služi nego sve teče umjerito i sa svih strana .... isto tako i u poslu ... biram si suradnike sa kojima se lako sinkroniziram i bez puno riječi ... ove druge odma mičem sa liste ... al naravno da svatko ima svoj ritam glede svega pa si onda bira sebi slične ... ne funkcioniram predobro u mozaičnim društvima i vrlo rado zbrišem iz njih kad osjetim neravnotežu u bilo čemu ... harmonija mi je izvor inspiracije u svemu a to znači da mora biti sazvučja a ne disbalansa ... zato i volim prirodu jer toga tamo ima na pretek Wajter raport - Page 40 684758713

ma svi vole zlatnu sredinu, zato i je zlatna... meni je dosadna jer sam ja folirantica... nek ti pizda objasni Wajter raport - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:38

taja je napisao/la:
pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:Kiša padala i opet će.


Negoooo, ima već par dana da me boli desna strana križa, nekako oko bubrega. Sve molim Boga da je do mišića ,a ne bubreg   Wajter raport - Page 40 984513234

Baš mi smeta

nije ti to bubreg, on boli ili potmulo ako je upala ili jako resko ako je kamencina...Wajter raport - Page 40 684758713
sad sam malo googlala, bubrezi su izgleda visočije od mojeg centa boli..
Onda je nešto s kralježnicom, to mi nije novost.


Kako mi komp šteka...... Počeo se pregrijavati puno

meni danas forum samo na mozilli radi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:38

Dani su prekrasni. Suncani i vedri. Wajter raport - Page 40 1zouo36 Popodne predvidjaju veliko nevreme. Cak i sneg iznad 800m nadmorske visine. Wajter raport - Page 40 Qnwg93

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:39

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

meni je umierenost često vrlo dosadna i ide mi na kurac... ta zlatna sredina... ne volim ju

pa sta onda volis krajnosti, a maloprije si se bunila protivu jedne od njih... Wajter raport - Page 40 1523192931

uviek su mi draže krajnosti i jače boje, mirisi, okusi... ne volim bljutavost sredine... draža mi je i glista hiperaktivka nego neko srednjestrujaško mrtvopuhalo...

jebte se oboje ... ja o reali a vi o virtuali ... odoh, vidim da sam malo iskočila iz tračnica pa zvučim glupo usred ovih vaših razgovora ... koja hiperaktivna glista ?... meni je um hiperaktivan pa na forumu djelujem takvom inače sam skroz mirnai isto tako volim mir oko sebe  Wajter raport - Page 40 1523192931  a i virtuala mi nije tako zanimljiva kad vidim da se samo o njoj priča a nema reale u njoj ... baj baj Wajter raport - Page 40 727654710


a šta je s onim kad ti počneš svojoj dosadnoj prijateljici prepričavati šta si sve radila i čime se bavila?!?!? kako se to zove?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:39

A o cemu pricate? Nista ne mogu da pohvatam...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:44

Vel'ka Maca je napisao/la:

a šta je s onim kad ti počneš svojoj dosadnoj prijateljici prepričavati šta si sve radila i čime se bavila?!?!? kako se to zove?

odgovor na njeno pitanje ... ona meni došla u kuću, ona mene pitala šta sam radila i ja odgovorila ... Wajter raport - Page 40 684758713 njoj bilo dosadno a ne meni ... kužiš ? a u biti je mogla odma iskreno reć, de me zabavljaj pa bih joj isto tako dogovorila, neću Wajter raport - Page 40 1523192931 Wajter raport - Page 40 1523192931 Wajter raport - Page 40 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:49

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

a šta je s onim kad ti počneš svojoj dosadnoj prijateljici prepričavati šta si sve radila i čime se bavila?!?!? kako se to zove?

odgovor na njeno pitanje ... ona meni došla u kuću, ona mene pitala šta sam radila i ja odgovorila ... Wajter raport - Page 40 684758713  njoj bilo dosadno a ne meni ... kužiš ? a u biti je mogla odma iskreno reć, de me zabavljaj pa bih joj isto tako dogovorila, neću Wajter raport - Page 40 1523192931 Wajter raport - Page 40 1523192931 Wajter raport - Page 40 1523192931

aman glisto, po ovome što ti tipkaš, ti si sve samo ne zlatna sredina Wajter raport - Page 40 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 10:53

Umerenost vs Hiperaktivnost? To je tema?

Sada bi Autor prvo trazio da se svi izjasnimo sta je za nas "Umerenost", a sta "Hiperaktivnost". Wajter raport - Page 40 30caqzl

Svidjaju mi se osobe bogate duhom. Neustrasive, spremne na izazov, kreativne. Hiperaktivnost dozivljavam kao karikiranje stvarnosti. Kad se ljudi daju vise nego sto je potrebno... I to obicno rade ne bi li privukli paznju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Gost 28.04.15 11:07

Ne znam gde cu chit-chat, pa hajde tu...
Juce me zove prijateljica iz BG i po dobrom starom obicaju kuka o tome zasto nemam FB i kako to da me to ne zanima i kako to da nemam ni Google+, kako to da mi skajp nikada nije ukljucen i kako mogu samo na forumu pisati. Kaze da su forumi prevazidjeni da je na njima prosek godina 50. Kad sam malo razmislila o tome shvatila sam, da sto se tice godina, i nije tako daleko od istine.

Na kultima na nehteru su isto vecinom ljudi iznad 50. Sad mi od tih nesto mladjih samo Darla i onaj mali Dream Warrior padaju na pamet. Ali on je od nedavno tamo. I da, Ligeja.
Kod Esca na starom formu pisu isto nesto stariji ljudi. Dromsica, Pop...Darlica i Ligeja su i tamo jedine ispod 40.
Ni ovde kod nas nije nista drugacije. Imamo mrvicu vise njih ispod 40 (Maca, Lasta, ja), ali nas zato Pipika ubi sa svojih 120 godina... Wajter raport - Page 40 11484130

Znaci, stvarno smo matori...Wajter raport - Page 40 F24sqg

-------

https://kultnix.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=903

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Wajter raport - Page 40 Empty Re: Wajter raport

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 40 / 40. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.