kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Istinite misterie

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 11.03.15 12:05

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

koi iglu imas, onaj koji se samo rasklopi ili onaj koji slazes?

najednostavniji koji se slaže ... imaš dvije šipke koje su povezane i samo ih provučeš kroz utore na platnu i gotovo ... ako je vjetrovito klinovima učvrstiš krajeve  ... djeca sama to slože za pet minuta .... nije onaj koji se sam rasklopi u jednom

moj je malo kompliciraniji jer zbice nisu povezate a i pod je dosta zajebat za sloziti pa ti uzme petnaestak minuta al je zato cvrst, prostran i nema kondenzacie...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 12:08

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

koi iglu imas, onaj koji se samo rasklopi ili onaj koji slazes?

najednostavniji koji se slaže ... imaš dvije šipke koje su povezane i samo ih provučeš kroz utore na platnu i gotovo ... ako je vjetrovito klinovima učvrstiš krajeve  ... djeca sama to slože za pet minuta .... nije onaj koji se sam rasklopi u jednom

moj je malo kompliciraniji jer zbice nisu povezate a i pod je dosta zajebat za sloziti pa ti uzme petnaestak minuta al je zato cvrst, prostran i nema kondenzacie...

kako misliš nisu povezate ... pa i meni se šipke sastoje od žbica al su povezate ... treba ih samo sve složit u jednu šipku ... a pod mi je jednostruki al čvršći od ostatka šatora ... isto, nema kondenzacije jer ima otvor na vrhu koji se da pokriti dodatno ako pada kiša al stalno se provjetrava ... a i ima opciju zatvaranja samo mrežom da ulazi zrak ali ne i kukci a možeš se i skroz zabarikadirati ako kiša pada il je hladno ... više od toga mi ne treba ... istina, izvana izgleda mali al kad uđeš ima mjesta ... troje klinaca mi komotno spava u jednom šatoru iako je predviđen za dvije odrasle osobe ... al najbitnije mi je da se da srolati u mali smotuljak i da nije težak ... kad bue vremena planiram i djeci nabavit slične ruksake samo da još malo narastu pa da može svak svoju opremu nosit a da se ne osjeća ko tegleći konj nego da fino šetamo


Zadnja promjena: kišna glista; 11.03.15 12:14; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 11.03.15 12:13

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

koi iglu imas, onaj koji se samo rasklopi ili onaj koji slazes?

najednostavniji koji se slaže ... imaš dvije šipke koje su povezane i samo ih provučeš kroz utore na platnu i gotovo ... ako je vjetrovito klinovima učvrstiš krajeve  ... djeca sama to slože za pet minuta .... nije onaj koji se sam rasklopi u jednom

moj je malo kompliciraniji jer zbice nisu povezate a i pod je dosta zajebat za sloziti pa ti uzme petnaestak minuta al je zato cvrst, prostran i nema kondenzacie...

kako misliš nisu povezate ... pa i meni se šipke sastoje od žbica al su povezate ... treba ih samo sve složit u jednu šipku ... a pod mi je jednostruki al čvršći od ostatka šatora ... isto, nema kondenzacije jer ima otvor na vrhu koji se da pokriti dodatno ako pada kiša al stalno se provjetrava ... a i ima opciju zatvaranja samo mrežom da ulazi zrak ali ne i kukci a možeš se i skroz zabarikadirati ako kiša pada il je hladno ... više od toga mi ne treba ... istina, izvana izgleda mali al kad uđeš ima mjesta ... troje klinaca mi komotno spava u jednom šatoru iako je predviđen za dvije odrasle osobe

aha Istinite misterie - Page 5 1523192931 shvatijo sam da imas drukciji model. Da, pod je uvijek cvrsci, djeluje ko da je katramiziran a mozda i je. Zato ga mozes i na mokro stavit bez beda. Ovako po opisu izgleda da imamo isti model iglua...Istinite misterie - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 12:16

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

najednostavniji koji se slaže ... imaš dvije šipke koje su povezane i samo ih provučeš kroz utore na platnu i gotovo ... ako je vjetrovito klinovima učvrstiš krajeve  ... djeca sama to slože za pet minuta .... nije onaj koji se sam rasklopi u jednom

moj je malo kompliciraniji jer zbice nisu povezate a i pod je dosta zajebat za sloziti pa ti uzme petnaestak minuta al je zato cvrst, prostran i nema kondenzacie...

kako misliš nisu povezate ... pa i meni se šipke sastoje od žbica al su povezate ... treba ih samo sve složit u jednu šipku ... a pod mi je jednostruki al čvršći od ostatka šatora ... isto, nema kondenzacije jer ima otvor na vrhu koji se da pokriti dodatno ako pada kiša al stalno se provjetrava ... a i ima opciju zatvaranja samo mrežom da ulazi zrak ali ne i kukci a možeš se i skroz zabarikadirati ako kiša pada il je hladno ... više od toga mi ne treba ... istina, izvana izgleda mali al kad uđeš ima mjesta ... troje klinaca mi komotno spava u jednom šatoru iako je predviđen za dvije odrasle osobe

aha Istinite misterie - Page 5 1523192931 shvatijo sam da imas drukciji model. Da, pod je uvijek cvrsci, djeluje ko da je katramiziran a mozda i je. Zato ga mozes i na mokro stavit bez beda. Ovako po opisu izgleda da imamo isti model iglua...Istinite misterie - Page 5 684758713

ovaj moj jedino nije za noćenje po zimi ... imaš one iglue sa jačim platnom i duplim ... eto, nisam toliko opičena da moram kampirati zimi jer mi nije gušt smrzavati se ... al ovo šta imam je taman za ovu klimu i kad krenu topliji dani ... po ljeti ni ne spavam u šatoru jer mi bude prevruće nego samo u vreći i vani ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 11.03.15 12:27

kišna glista je napisao/la:

ovaj moj jedino nije za noćenje po zimi ... imaš one iglue sa jačim platnom i duplim ... eto, nisam toliko opičena da moram kampirati zimi jer mi nije gušt smrzavati se ... al ovo šta imam je taman za ovu klimu i kad krenu topliji dani ... po ljeti ni ne spavam u šatoru jer mi bude prevruće nego samo u vreći i vani ...

ovaj moj je jaci, mos ga normalno koristiti i po zimi navrh imalaje...Istinite misterie - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 12:30

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ovaj moj jedino nije za noćenje po zimi ... imaš one iglue sa jačim platnom i duplim ... eto, nisam toliko opičena da moram kampirati zimi jer mi nije gušt smrzavati se ... al ovo šta imam je taman za ovu klimu i kad krenu topliji dani ... po ljeti ni ne spavam u šatoru jer mi bude prevruće nego samo u vreći i vani ...

ovaj moj je jaci, mos ga normalno koristiti i po zimi navrh imalaje...Istinite misterie - Page 5 684758713

mislim da znam onda šta ti imaš ... razmišljala sam i sama si nabavit nešto slično al mi ne treba ... al super su ti jači iglui ako ideš kampirati negdje po kontinentu ... ovaj moj je više za igranje u prirodi Istinite misterie - Page 5 1523192931

al super su mi ti iglui jer se brzo zagriju ... sjećam se kad sam imala samo jedan pa prerano otišla sa djecom na kampiranje, one u šatoru ja vani u vreći... njima bilo vruće a ja se smrzla i to svojski Istinite misterie - Page 5 1523192931 cijelu noć me savjest pekla i mislila kako je djeci isto tako hladno kao i meni kad ono njih tri grijale šator na dah i još se skinule u kratke rukave a ja u trenerci i u zimskoj vreći pa se smrzla Istinite misterie - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 12:40

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

.. i pritom po snijegu i buri od jedno 150 km na sat....

ne spadam u mazohiste nikako ... i kad kampiram volim da mi je liepo i ugodno i ne mrda tlo poda mnom, zrak ne lamata i ne padaju oborine

to i ja volim..i još da nema mravaca, da me niš ne pika pod guzicom, da nema u šatoru zemlje ili pijeska, da mi nije vruće u njemu i da ima zraka, da mi nije tvrdo ležat i da mi glava ne visi...i tako to  Istinite misterie - Page 5 1619348112


nema ti onda druge nego spavat u krevetu Istinite misterie - Page 5 3111943984.

ma, šalila sam se, u igluu mi je baš super Istinite misterie - Page 5 684758713
a znaš, par puta smo doživjeli gadno nevrijeme s užasnim vjetrom na Grobniku, znaš kako tamo zna biti, pa smo bome unutra nogama i rukama onako razapeti držali iglu da nas ne odnese Istinite misterie - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 11.03.15 12:59

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ovaj moj jedino nije za noćenje po zimi ... imaš one iglue sa jačim platnom i duplim ... eto, nisam toliko opičena da moram kampirati zimi jer mi nije gušt smrzavati se ... al ovo šta imam je taman za ovu klimu i kad krenu topliji dani ... po ljeti ni ne spavam u šatoru jer mi bude prevruće nego samo u vreći i vani ...

ovaj moj je jaci, mos ga normalno koristiti i po zimi navrh imalaje...Istinite misterie - Page 5 684758713

mislim da znam onda šta ti imaš ... razmišljala sam i sama si nabavit nešto slično al mi ne treba ... al super su ti jači iglui ako ideš kampirati negdje po kontinentu ... ovaj moj je više za igranje u prirodi Istinite misterie - Page 5 1523192931

al super su mi ti iglui jer se brzo zagriju ... sjećam se kad sam imala samo jedan pa prerano otišla sa djecom na kampiranje, one u šatoru ja vani u vreći... njima bilo vruće a ja se smrzla i to svojski Istinite misterie - Page 5 1523192931 cijelu noć me savjest pekla i mislila kako je djeci isto tako hladno kao i meni kad ono njih tri grijale šator na dah i još se skinule u kratke rukave a ja u trenerci i u zimskoj vreći pa se smrzla Istinite misterie - Page 5 11484130

Istinite misterie - Page 5 684758713 cim ne struji hladan zrak oko tebe vec ti je duplo toplije. Ne mogu prezalit staru vrecu za spavanje. Bila od americkih padobranaca, napravita negdje odmah nakon II sv. rata a stitila od hladnoce do -60 i vrucine do + 40. Mogao si sa njom lec u snijeg i spavat u toplom...Istinite misterie - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 11.03.15 13:01

Alhambra je napisao/la:

ma, šalila sam se, u igluu mi je baš super Istinite misterie - Page 5 684758713
a znaš, par puta smo doživjeli gadno nevrijeme s užasnim vjetrom na Grobniku, znaš kako tamo zna biti, pa smo bome unutra nogama i rukama onako razapeti držali iglu da nas ne odnese Istinite misterie - Page 5 1619348112

znam Istinite misterie - Page 5 684758713, na tom potezu (Soboli) bura cesto prevrce slepere, evo i neki dan, kamo li nece odnijet sator Istinite misterie - Page 5 684758713.
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 13:04

pizda je napisao/la:
Istinite misterie - Page 5 684758713 cim ne struji hladan zrak oko tebe vec ti je duplo toplije. Ne mogu prezalit staru vrecu za spavanje. Bila od americkih padobranaca, napravita negdje odmah nakon II sv. rata a stitila od hladnoce do -60 i vrucine do + 40. Mogao si sa njom lec u snijeg i spavat u toplom...Istinite misterie - Page 5 684758713

ne spominji ... šta sam ja sve imala iz jna vojske šta sam pokrala dok sam snimala vojarne po ljubljani i sve mi brat rasuo ... i vreće, i ruksak, i one porcije ... najviše mi je bilo žao jednog oficirskog kufera, oriđiđi i lijep za poludit ... to mi je bila ručna prtljaga dugo godina dok sam putovala ... i onda mi brat i bivša šogorica i to rasturili u jednom ljetu Istinite misterie - Page 5 1425538829  pa se sad bivša šogi čudi što je ne volim i neću u kući ... tko je ne zna skupo bi ju platio ... stvar je što je ja znam i dobro ju upoznala ... tko nikad ništa nije sam ukro, ne zna cijeniti ukradeno Istinite misterie - Page 5 3114667799  a jesam se par puta i usrala kad sam napuštala kasarnu a teritorijalac me sumnjivo gleda ... uđem sa praznim ruksakom a izlazim sva nebrekla Istinite misterie - Page 5 1523192931  čak sam i šljem spizdila da bratu poklonim al to nije bilo dosta ... pitaj boga di je to završilo

e da, i one vojničke čizme i oficirski šinjel ... kako je to meni bio dobar kaput ... samo skinit one petokrake od dugmića i malo dodati kože i super kaput .... sve nestalo ... Istinite misterie - Page 5 1425538829

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 13:14

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ma, šalila sam se, u igluu mi je baš super Istinite misterie - Page 5 684758713
a znaš, par puta smo doživjeli gadno nevrijeme s užasnim vjetrom na Grobniku, znaš kako tamo zna biti, pa smo bome unutra nogama i rukama onako razapeti držali iglu da nas ne odnese Istinite misterie - Page 5 1619348112

znam Istinite misterie - Page 5 684758713, na tom potezu (Soboli) bura cesto prevrce slepere, evo i neki dan, kamo li nece odnijet sator Istinite misterie - Page 5 684758713.

kasnije smo nabavili veliki šator, 8x4, u kojem smo i radili i živjeli i spavali po utrkama. i onda, naravno opet jednom na Grobniku, spojilo se  nebo sa zemljom, puhala takva bura da se nismo usuđivali ni proviriti van. ujutro, kad se sve smirilo, izađemo van, a kad tamo ko da je prošo tsunami....prevrnutih kamperica, potrganih šatora i koje čega bilo je posvuda. naš se šator sidrio duboko u asfalt, a imao je i jaku konstrukciju, tako da se nije pomakao s mjesta.

eeeeeeee.....onda sam se sjetila kako bi to izgledalo da smo i dalje imali iglue Istinite misterie - Page 5 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 13:18

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

koi iglu imas, onaj koji se samo rasklopi ili onaj koji slazes?

najednostavniji koji se slaže ... imaš dvije šipke koje su povezane i samo ih provučeš kroz utore na platnu i gotovo ... ako je vjetrovito klinovima učvrstiš krajeve  ... djeca sama to slože za pet minuta .... nije onaj koji se sam rasklopi u jednom

moj je malo kompliciraniji jer zbice nisu povezate a i pod je dosta zajebat za sloziti pa ti uzme petnaestak minuta al je zato cvrst, prostran i nema kondenzacie...

moji su vaki....po opisu kao i glistin

Istinite misterie - Page 5 484-large_default

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 11.03.15 13:18

Alhambra je napisao/la:

kasnije smo nabavili veliki šator, 8x4, u kojem smo i radili i živjeli i spavali po utrkama. i onda, naravno opet jednom na Grobniku, spojilo se  nebo sa zemljom, puhala takva bura da se nismo usuđivali ni proviriti van. ujutro, kad se sve smirilo, izađemo van, a kad tamo ko da je prošo tsunami....prevrnutih kamperica, potrganih šatora i koje čega bilo je posvuda. naš se šator sidrio duboko u asfalt, a imao je i jaku konstrukciju, tako da se nije pomakao s mjesta.

eeeeeeee.....onda sam se sjetila kako bi to izgledalo da smo i dalje imali iglue Istinite misterie - Page 5 3776795594

Istinite misterie - Page 5 684758713 cudo da je i on izdrzao, tamo stvarno zna divljacki puhati. Jebate, sator od 32 kvadrata, to je mali stan... Istinite misterie - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  pizda 11.03.15 13:25

moj je ovako nesto, za dvije osobe, dva i deset sirok...
Istinite misterie - Page 5 D0kBd80
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 13:26

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

kasnije smo nabavili veliki šator, 8x4, u kojem smo i radili i živjeli i spavali po utrkama. i onda, naravno opet jednom na Grobniku, spojilo se  nebo sa zemljom, puhala takva bura da se nismo usuđivali ni proviriti van. ujutro, kad se sve smirilo, izađemo van, a kad tamo ko da je prošo tsunami....prevrnutih kamperica, potrganih šatora i koje čega bilo je posvuda. naš se šator sidrio duboko u asfalt, a imao je i jaku konstrukciju, tako da se nije pomakao s mjesta.

eeeeeeee.....onda sam se sjetila kako bi to izgledalo da smo i dalje imali iglue Istinite misterie - Page 5 3776795594

Istinite misterie - Page 5 684758713 cudo da je i on izdrzao, tamo stvarno zna divljacki puhati. Jebate, sator od 32 kvadrata, to je mali stan... Istinite misterie - Page 5 1523192931

oni na savskoj su pičkin dim u usporedbi sa tim Istinite misterie - Page 5 3114667799 sve nas na ovoj temi treba pohapsiti Istinite misterie - Page 5 1523192931 kladim se da nitko od nas ne kampira tamo gdje se smije nego tamo gdje nam se hoće Istinite misterie - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 13:34

pizda je napisao/la:moj je ovako nesto, za dvije osobe, dva i deset sirok...
Istinite misterie - Page 5 D0kBd80

a da, ovo je daleko kvalitetnije od onoga što ja imam ... al to sam si i mislila da imaš ... + bočno učvršćivanje ali kvalitetno platno  ... moji su ko šta je alhambra pokazala

al ovo onda stvarno malo kompliciranije ponovo smotati da stane u vreću ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 13:39

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

kasnije smo nabavili veliki šator, 8x4, u kojem smo i radili i živjeli i spavali po utrkama. i onda, naravno opet jednom na Grobniku, spojilo se  nebo sa zemljom, puhala takva bura da se nismo usuđivali ni proviriti van. ujutro, kad se sve smirilo, izađemo van, a kad tamo ko da je prošo tsunami....prevrnutih kamperica, potrganih šatora i koje čega bilo je posvuda. naš se šator sidrio duboko u asfalt, a imao je i jaku konstrukciju, tako da se nije pomakao s mjesta.

eeeeeeee.....onda sam se sjetila kako bi to izgledalo da smo i dalje imali iglue Istinite misterie - Page 5 3776795594

Istinite misterie - Page 5 684758713 cudo da je i on izdrzao, tamo stvarno zna divljacki puhati. Jebate, sator od 32 kvadrata, to je mali stan... Istinite misterie - Page 5 1523192931

pa i bio je Istinite misterie - Page 5 11484130

Istinite misterie - Page 5 EfFZRA

Istinite misterie - Page 5 5yAp4p

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 13:48

trebali ste u ovaj veliki razapet one male iglue i bilo bi vam praktičnije ... ne bi morali imati sve ovo ostalo Istinite misterie - Page 5 1523192931

bome si se ti isto nanosala svega dok ste ovo sklopili i kasnije pospremili Istinite misterie - Page 5 1425538829 al dobro, ovo ste išli šatorašit sa drugim ciljem, pratiti natjecanje ...

ja ak idem šatorašit idem se odmorit, napunit energijom a ne umorit ... ono sa kolegicama je mene izmorilo ... kad sam kod kuće ne bavim se toliko loncima i posteljinom i spremanjem kreveta ko tada usred šume a nisam htjela bit bezobrazna pa njih pustiti nek same nose a ja da se zajebavam i uživam ... al ne bih to ponovila nikako na taj način ... il jednostavno i da uživam i ne razmišljam o teknikalijama, il nikako ... neš ti kampiranje ako se nakon njega mora prat i pospremati posuđe Istinite misterie - Page 5 3114667799 zato i odem van da to ne moram raditi Istinite misterie - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 14:04

kišna glista je napisao/la:trebali ste u ovaj veliki razapet one male iglue i bilo bi vam praktičnije ... ne bi morali imati sve ovo ostalo Istinite misterie - Page 5 1523192931

bome si se ti isto nanosala svega dok ste ovo sklopili i kasnije pospremili Istinite misterie - Page 5 1425538829 al dobro, ovo ste išli šatorašit sa drugim ciljem, pratiti natjecanje ...

ja ak idem šatorašit idem se odmorit, napunit energijom a ne umorit ... ono sa kolegicama je mene izmorilo ... kad sam kod kuće ne bavim se toliko loncima i posteljinom i spremanjem kreveta ko tada usred šume a nisam htjela bit bezobrazna pa njih pustiti nek same nose a ja da se zajebavam i uživam ... al ne bih to ponovila nikako na taj način ... il jednostavno i da uživam i ne razmišljam o teknikalijama, il nikako ... neš ti kampiranje ako se nakon njega mora prat i pospremati posuđe Istinite misterie - Page 5 3114667799  zato i odem van da to ne moram raditi Istinite misterie - Page 5 1523192931

u pravu si glisto....bome se jesam nateglila i ja, a muški pogotovo. al jbg, sve za gušt Istinite misterie - Page 5 1523192931

nakampirala sam se inače još u izviđačima, al to je bilo urnebesno doba mog života i takva su bila i kampiranja Istinite misterie - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 14:14

Alhambra je napisao/la:

u pravu si glisto....bome se jesam nateglila i ja, a muški pogotovo. al jbg, sve za gušt Istinite misterie - Page 5 1523192931

nakampirala sam se inače još u izviđačima, al to je bilo urnebesno doba mog života i takva su bila i kampiranja Istinite misterie - Page 5 1523192931

a to je drugo ako je i tebi bio gušt ... al vrtim malo po memoriji i sjetih se najgoreg kampiranja ... ujak mi je bio ribolovac na muhu i svake godine išao kampirati i na ribičiju uz kupu ... i jednu godinu zavraga uspije nagovoriti i moju mamu da ide sa nama ... boktejebo, šta jedna paranoična žena uspije pokvariti gušt svima i to u dijelu prirode koji je doslovno raj na zemlji ... umjesto  da smo uživali svi, sve nas iznervirala do kraja da više nikad nismo htjeli sa njom nikuda ... tada je i kupljen taj veliki šator, sa dvije sobe, čvrsta konstrukcija ... pošto mama nije vjerovala u spavanje na golom tlu pa ni u šatoru, ponijela ona jedan madrac, onaj za krevete, i par onih ležaljki za plažu, posteljinu, jel, kakve vreće ... i krenuli mi ... cijeli dan se samo taj šator postavljao jer je moja mama znala bolje od drugih iako nikad nije šator sastavila ... tu  se već ona spičkala sa svima ... kad je palo veče, počela ona oko postavljanja kreveta i sve to u histeriji ... kako ćemo ovako, pa kako ćemo onako ... pa ajd, nekako i to zgotovila i krenulo se na spavanje ... kad usred noći nju krenuli napadi panike, svako šuškanje joj bio vuk il medvjed i sve nas natjerala van iz šatora i morali spavati u autu u kojem smo se naravno ,ne samo smrznuli, nego i se nije dalo spavati jer smo do jutra svi bili grbavi zbog spavanja po sjedištima ... kojeg spavanja ... dobro se sjećam kako sam cijelu noć bila budna i čekala zoru ko ozebo sunce ... rekoh, nikad više tako ... nikad !!!  ... al taj jedan put sa mamom je bilo mučenje ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 14:28

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

kasnije smo nabavili veliki šator, 8x4, u kojem smo i radili i živjeli i spavali po utrkama. i onda, naravno opet jednom na Grobniku, spojilo se  nebo sa zemljom, puhala takva bura da se nismo usuđivali ni proviriti van. ujutro, kad se sve smirilo, izađemo van, a kad tamo ko da je prošo tsunami....prevrnutih kamperica, potrganih šatora i koje čega bilo je posvuda. naš se šator sidrio duboko u asfalt, a imao je i jaku konstrukciju, tako da se nije pomakao s mjesta.

eeeeeeee.....onda sam se sjetila kako bi to izgledalo da smo i dalje imali iglue Istinite misterie - Page 5 3776795594

Istinite misterie - Page 5 684758713 cudo da je i on izdrzao, tamo stvarno zna divljacki puhati. Jebate, sator od 32 kvadrata, to je mali stan... Istinite misterie - Page 5 1523192931

oni na savskoj su pičkin dim u usporedbi sa tim Istinite misterie - Page 5 3114667799  sve nas na ovoj temi treba pohapsiti Istinite misterie - Page 5 1523192931  kladim se da nitko od nas ne kampira tamo gdje se smije nego tamo gdje nam se hoće Istinite misterie - Page 5 11484130

a bome mi samo tamo gdje se smije. a iako se sad smije i u savskoj.....tamo ipak neću Istinite misterie - Page 5 3776795594

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 14:31

al sa tatom sam znala umirat od smijeha ... on se nikad nije svadio nego samo odsluša mamine paranoje, okrene se i ode opet napravit po svojem ... i tako mama skužila a nas dvoje stalno nekud idemo, šetamo i zamjerila kako to da nju nikad ne zovemo ... tata šuti, ne odgovara na to pitanje ... a malo malo kad se krenemo dogovarati za izaći van, odemo u hodnik po jakne i obut se a mama, kuda ćete ? a tata daje znak da šutim i samo brzo izađe iz kuće i ja za njim Istinite misterie - Page 5 3776795594  il kad mamu krenu neke huje, bez ijedne riječi bi se nas dvoje našli na nogama i zna se, idemo u šetnju  Istinite misterie - Page 5 3114667799   znali smo se samo pogledati na terasi i prasnuti u smijeh Istinite misterie - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 14:32

Alhambra je napisao/la:

a bome mi samo tamo gdje se smije. a iako se sad smije i u savskoj.....tamo ipak neću Istinite misterie - Page 5 3776795594

što ne bi ?... baš bi bilo fora sad tamo otić, podignut šatore i pravit se blesavi da smo mislili da se tu smije kampirati Istinite misterie - Page 5 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Yehudi 11.03.15 14:34

Alhambra je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Pogleda sam i duže klipove ali sam ovaj stavio onako promotivno.  Jedino nisam skužio kako ga sidre na krajevima. Biće omotaju oko onih stina pa stave kamenje kao piz.

a kako prebace prvo uže na drugu stranu? Istinite misterie - Page 5 11484130

        Pa telekinezom  Istinite misterie - Page 5 684758713

   I ja sam se to pitao. Biće uzmu tanko uže, vežu za strijelu pa prebace preko. Na to je spojeno malo deblje, pa još deblje .....itdIstinite misterie - Page 5 171927698

          Vjerojatno netko vješt prepliva preko sa krajem tanjeg užeta. Istinite misterie - Page 5 1104742517

...i popne se s njim u rukama po okomitoj litici  Istinite misterie - Page 5 11484130

fino si to objasnijo  Istinite misterie - Page 5 1523192931  Istinite misterie - Page 5 3084372643

Istinite misterie - Page 5 CW-Cusco-Puno-310
šta se tiče sidrenja, izgleda da su to riješili vrlo stručno


   Rano moja, pa oni sa druge strane isto imaju neki prilaz. Ovome u vodi ( čamcu) spuste uže kpjeon priveže pa ga oni dalje zatežu.

     Sidrenje su obavili stručno ( a kako drugačije) inače nebi taj sistem radio tisućljećima.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Gost 11.03.15 14:34

kišna glista je napisao/la:al sa tatom sam znala umirat od smijeha ... on se nikad nije svadio nego samo odsluša mamine paranoje, okrene se i ode opet napravit po svojem ... i tako mama skužila a nas dvoje stalno nekud idemo, šetamo i zamjerila kako to da nju nikad ne zovemo ... tata šuti, ne odgovara na to pitanje ... a malo malo kad se krenemo dogovarati za izaći van, odemo u hodnik po jakne i obut se a mama, kuda ćete ? a tata daje znak da šutim i samo brzo izađe iz kuće i ja za njim Istinite misterie - Page 5 3776795594  il kad mamu krenu neke huje, bez ijedne riječi bi se nas dvoje našli na nogama i zna se, idemo u šetnju  Istinite misterie - Page 5 3114667799   znali smo se samo pogledati na terasi i prasnuti u smijeh Istinite misterie - Page 5 1523192931
dobro je da ste ti i tata bili na istoj frekvenciji Istinite misterie - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Istinite misterie - Page 5 Empty Re: Istinite misterie

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.