VODOM PLAVOM

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: VODOM PLAVOM

Postaj  Gost on 13.03.15 9:08

plovak, nije u redu krast fotografije od korisnika sa drugih foruma ... jel zna muskokrk da to radiš ? jes pitao za dopuštenje ?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 13.03.15 9:11

mene fasciniraju kornatske krune, okomite litice okrenute prema otvorenom moru.....

Alhambra

Broj postova : 8176

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 9:12

svaka cast kornatima ali valjda spadam u one kic likove kojima je ipak draza flora i fauna od jebenog golog kamena...
pizda
Murderator

Broj postova : 28777

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 13.03.15 9:19

sjećate se one priče kad sam skijala na vodi, pa sam imala bliski susret s delfinima, pa se ustravila, jer sam mislila da su cucki...e, to je bilo ispod krune na otoku Mana
Alhambra

Broj postova : 8176

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 13.03.15 9:21

kišna glista je napisao/la:plovak, nije u redu krast fotografije od korisnika sa drugih foruma ... jel zna muskokrk da to radiš ? jes pitao za dopuštenje ?
 Mozda zna pitac cu ga na kavi malo kasnije

od nedavno  ..poznato ti valjda

SH

SH
propolis

Broj postova : 3146

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 13.03.15 9:28

propolis je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:plovak, nije u redu krast fotografije od korisnika sa drugih foruma ... jel zna muskokrk da to radiš ? jes pitao za dopuštenje ?

pa dobro što si mu ukro slike, al šta baš moraš i tekst mu sa teme kopipejstat ... pa smisli nešto novo svoim riječima ... dok ti je anabela vodila te teme bilo je zanimljivo čitati ih jer je žena rječita i zna pričati ... nis ništa od nje naučio ?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 13.03.15 9:29

pizda je napisao/la:svaka cast kornatima ali valjda spadam u one kic likove kojima je ipak draza flora i fauna od jebenog golog kamena...
Istina je da otprolike ovako izgledaju vanjske strane otoka u srednjoje dalmacije ali južnije i nije
kada se priblizis obali uvjek se nadje koja vala a tada osjetis bogatstvo nase makije, flore i faune kako kazes
propolis

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 13.03.15 9:31

kišna glista je napisao/la:
propolis je napisao/la:

pa dobro što si mu ukro slike, al šta baš moraš i tekst mu sa teme kopipejstat ... pa smisli nešto novo svoim riječima ... dok ti je anabela vodila te teme bilo je zanimljivo čitati ih jer je žena rječita i zna pričati ... nis ništa od nje naučio ?
ajd ne budi zakeralo ako ti nesto ne odgovara preskoci
bit ce nesto sto ce ti odgovarati   mozda

ima vremena
propolis

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 13.03.15 10:59

propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:svaka cast kornatima ali valjda spadam u one kic likove kojima je ipak draza flora i fauna od jebenog golog kamena...
Istina je da otprolike ovako izgledaju vanjske strane otoka u srednjoje dalmacije ali južnije i nije
kada se priblizis obali uvjek se nadje koja vala a tada osjetis bogatstvo nase makije, flore i faune kako kazes

ma ok je kad ima par kamenitih i golih otocica ali kad su svi...jebes to, mjesecev pejsaz. Daleko ljepse mi je vidjet otocic sa bujnom vegetacijom...
pizda
Murderator

Broj postova : 28777

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.03.15 5:14

Jebo te Plovak,,neki dan spikam sa jednim amerom,,u restoranu teniskog klaba,,vidim dere viski ,,nula tri $25..smazo cetiri,,dok si reko keks,,reko bog te jebo idijota,,,kad tam,,chovatz ima dvije fabrike za proizvodnju nekih dijelova za jahte,,Veli da je dva puta godishnje u Monaku,,,pitam ga imali predstavnika za Cro,,veli da nema i da bi trebo,,,,a meni odma upalila lampitza,,jebaji ga kad svugdje vidim bezmis  :LOLDaklem trazim nekog uz proviziju ,,10% je okej,,

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Yehudi on 14.03.15 7:05

Eto ti plovka.

Yehudi

Broj postova : 2130

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.03.15 9:55

cat_claw je napisao/la:Ovdie imam samo par slika iz Irske. Ali i tamo je more "plavo"...  

A evo malo i nje (ne moze za Trojme! pa rekla sam vec ). Na plazama stalno kopam i skupljam kamenje i skoljke.

Ove sam nasla u Irskoj.

a nu kaćuše   

lijepa temica... priključit ću se drugi put...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.03.15 14:56

propolis je napisao/la:Iako većina ovdje aktivnih forumaša živi uz plavu vodu odlučio sam da moju percepciju Jadrana podijelim sa vama.
Možda ali samo možda osjetit će te nešto od onoga sto mene pokreće da provodim vrijeme na toj divnoj prozirno plavoj slankastojj tekućini.
Bez reda i rasporeda uz sličice ( autorizirane ili javne ) pokoje razmisljanje moje dobro došli svi .

Djelići sekunde na plavoj vodi 

ponekad mi se čini da se moru dive više oni koji su doši s kontinenta nego oni koji su odrasli uz njega... valjda im je more nešto svakidašnje i obično kao što su recimo planine zlovencima
doduše, meni su sve vode lijepe, rijeke, jezera, potoci, more, kao i kamen, drača, šume, planine, brežuljci, ali moram priznati da su mi more i potoci ipak na vrhu oku poželjnih prizora...

pogled s vidove gore

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.03.15 14:57

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.03.15 14:58

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.03.15 14:59

splite mooooj moja lipa mladostiiiii 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 14.03.15 15:10

Gde si Bitvice!
Jesi li videla kako sam se udvarala Glistici?  

Poliepe su ti slike...
cat_claw

Broj postova : 1829

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.03.15 15:15

cat_claw je napisao/la:Gde si Bitvice!

Poliepe su ti slike...
evo me katu... taman sam uhvatila kvaku da izletim, evo zatvaram vrata, vraćam se na stolicu...
jesam vidjela sam... bila sam naprosto išokirata... ne zato što si se ti udvarala (namigušo  ) nego kako je ona prihvatila to udvaranje 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.03.15 15:16

a ja... hvala na komplimentu za slije... e jebote jesam fina ko seljački opanak 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  cat_claw on 14.03.15 15:17

btw je napisao/la:

Poliepe su ti slike...
evo me katu... taman sam uhvatila kvaku da izletim, evo zatvaram vrata, vraćam se na stolicu...
jesam vidjela sam... bila sam naprosto išokirata... ne zato što si se ti udvarala (namigušo  ) nego kako je ona prihvatila to udvaranje 

I ti si primetila kako tvrdi pazar?

Ovaj put te pustam da ides, jer moram i ja ici.
Nisam jos rucala i sad cu pravo po pizzu. Ovaj vikend nista ne kuvam! Otisli termiti kod bake...

Kiss, kiss Bitvice. Citamo se kasnije, ako navratis.

Broj postova : 1829

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 14.03.15 15:22

cat_claw je napisao/la:
btw je napisao/la:

Poliepe su ti slike...

I ti si primetila kako tvrdi pazar?  

Ovaj put te pustam da ides, jer moram i ja ici.
Nisam jos rucala i sad cu pravo po pizzu. Ovaj vikend nista ne kuvam!  Otisli termiti kod bake...

Kiss, kiss Bitvice. Citamo se kasnije, ako navratis.
aha 

aj kato... moji termiti na nekom roćkasu, ali sam danas ko fol kuhala i imam gomilu posuđa za oprat... puj, kako mi se ne da...

kiss i tebi 

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 14.03.15 17:36

a lipih fotkiiii.....sve sam vidila.....super svi! btw odlične 

i kat sa kosom rusom....kolika jeeeee.....
ja više ne podnosim dugu jako......stalno je vežem,pa ne znam koji je smisao imat dugu ako je stalno u repu....
mala navija da pustim,ali ja nisam za 
Lena

Broj postova : 7790

[Vrh] Go down

Postaj  propolis on 14.03.15 18:17

btw je napisao/la:
KREMIK
propolis

[Vrh] Go down