kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leksikon

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Leksikon Empty Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 11:20

Nismo dugo a ima i dosta novih...

1. Miesto rodjenja / mjesto zivljenja
2. Dob
a) prakticki beba
b) prvi osnovne
c) drugi osnovne
d) treci osnovne
e) mator
3. Boja kose, ociju, nosa...
4. Visina / tezina
5. Nacijonalna pripadnost
a) cetnik
b) ustasa
c) partizan
6. Jedinac/jedinica ili jok!?
7. Obrazovanje
a) 4 razreda osnovne
b) 6 razreda osnovne
c) izbaceni u osmom razredu
d) zavrsena osnovna
e) vise od tog
8. Narav
a) umjerita
b) explosivna
c) neuravnotezita
d) Jekyll & Hyde
9. Omiljena boja / odjeca / obuca
10. Omiljeni sport / vrsta muzike / vrsta filmova
11. Omiljena zanimacia / razonoda
12. Najdraza zivotinja / biljka / kristal
13. Vasa najveca vrlina / mana
14. Sto najvise cijenite kod drugih ljudi osim njihovog novca? (potonje je usmjerito zenama)
15. Najdraza zenska kvaliteta / najdraza muska kvaliteta
16. Jeste li zeniti ili bili ozeniti?
17. Jeste li zadovoljni poslom koji radite
18. Kojim zanimanjem bi se najvise voljeli baviti
19. Jeste li ljubomorni
20. Jeste li emotivni
21. Balade ili brza glazba?
22. Omilita vrst glazbe
23. Omiljene pjesme
24. Volite li umjetnost
25. Omiljeni hobby
26. Imate li kucnog ljubimca i kojeg?
27. Mjesto gdje bi najvise voljeli zivjeti
28. Imate li prijatelje i koliko?
29. Jeste li nostalgicni?
30. Jeste li depresivac?
31. Opterecujete li se unaprijed mogucim nedacama?
32. Omiljena hrana / omiljeno voce
33. Omiljena slastica
34. Omiljeni napitak / alkoholno pice
35. Omiljeno godisnje doba
36. More, rijeke ili jezera?
37. Šuma ili plaža?
38. Kakav automobil zelite?
39. Ciljevi u zivotu
40. Zelje u zivotu
41. Jeste li religijozni?
42. Ima li Boga?
43. Je li smrt definitivan kraj ili zivimo i dalje u nekoj drugoj dimensiji?
44. Posjecuju li nas vanzemaljci?
45. Jeste li imali kakvo paranormalno iskustvo?
46. Ima li duhova?
47. Ima li zivot smisao i koi?
48. Za cim propustenim najvise zalite?
49. Razno (napisati nesto prema zelji)
50. Jebe li Ibro ofcu Ljeposavu?
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 11:37

pa šta nismo ovako nešto već jednom rješavali ... nekako mi ostalo u sjećanju da sam već riješila sličan leksikon tako da se meni ne da ponavljati isto .... osim toga, sve sam ja to već nadugačko i naširoko odgovorila pa nek sad odgovaraju drugi

a bilo bi fora da probamo odgovarati u nečije tuđe ime da vidimo koliko se stvarno može ikoga upoznati preko virtuale ... eto, jel ima koji dobrovoljac da se ponudi da mu ja to ispunim u njegovo ime za male pare, skoro džabe Leksikon 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 11:41

kišna glista je napisao/la:pa šta nismo ovako nešto već jednom rješavali ... nekako mi ostalo u sjećanju da sam već riješila sličan leksikon tako da se meni ne da ponavljati isto .... osim toga, sve sam ja to već nadugačko i naširoko odgovorila pa nek sad odgovaraju drugi

a bilo bi fora da probamo odgovarati u nečije tuđe ime da vidimo koliko se stvarno može ikoga upoznati preko virtuale ... eto, jel ima koji dobrovoljac da se ponudi da mu ja to ispunim u njegovo ime za male pare, skoro džabe Leksikon 1523192931

da jednom...barem deset puta Leksikon 1523192931. Pa nedavno se trazilo da se opet stavi lexikon jer nismo dugo a ima i novijeh...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 11:45

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa šta nismo ovako nešto već jednom rješavali ... nekako mi ostalo u sjećanju da sam već riješila sličan leksikon tako da se meni ne da ponavljati isto .... osim toga, sve sam ja to već nadugačko i naširoko odgovorila pa nek sad odgovaraju drugi

a bilo bi fora da probamo odgovarati u nečije tuđe ime da vidimo koliko se stvarno može ikoga upoznati preko virtuale ... eto, jel ima koji dobrovoljac da se ponudi da mu ja to ispunim u njegovo ime za male pare, skoro džabe Leksikon 1523192931

da jednom...barem deset puta Leksikon 1523192931. Pa nedavno se trazilo da se opet stavi lexikon jer nismo dugo a ima i novijeh...

onda neka ti noviji i ispunjavaju ... malo prešla preko pitanja i izbacijo si najzanimljivija Leksikon 11484130 al kod mene se ništa nije promijenilo i točno se sjećam šta sam odgovarala a pogotovo glede paranormalnog jerbo kod mene sve to i dalje normalno ... ako nađem onaj stari, komotno ga tu c/p da ušparam na vremenu ...

shit, sad sam se sjetila ... nema šamse ... to je ziher anabela pobrisala skup sa ostatkom foruma Leksikon 424959984 a, kad uhvatim volje i vremena al sad mi se fakat ne da

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 11:56

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:pa šta nismo ovako nešto već jednom rješavali ... nekako mi ostalo u sjećanju da sam već riješila sličan leksikon tako da se meni ne da ponavljati isto .... osim toga, sve sam ja to već nadugačko i naširoko odgovorila pa nek sad odgovaraju drugi

a bilo bi fora da probamo odgovarati u nečije tuđe ime da vidimo koliko se stvarno može ikoga upoznati preko virtuale ... eto, jel ima koji dobrovoljac da se ponudi da mu ja to ispunim u njegovo ime za male pare, skoro džabe Leksikon 1523192931

da jednom...barem deset puta Leksikon 1523192931. Pa nedavno se trazilo da se opet stavi lexikon jer nismo dugo a ima i novijeh...

onda neka ti noviji i ispunjavaju ... malo prešla preko pitanja i izbacijo si najzanimljivija Leksikon 11484130  al kod mene se ništa nije promijenilo i točno se sjećam šta sam odgovarala a pogotovo glede paranormalnog jerbo kod mene sve to i dalje normalno ... ako nađem onaj stari, komotno ga tu c/p da ušparam na vremenu ...

shit, sad sam se sjetila ... nema šamse ... to je ziher anabela pobrisala skup sa ostatkom foruma Leksikon 424959984  a, kad uhvatim volje i vremena al sad mi se fakat ne da

bijo je jedan koji se bavijo iskljucivo paranormalom, ovaj je onako, opcenit...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 11:59

kišna glista je napisao/la:pa šta nismo ovako nešto već jednom rješavali ... nekako mi ostalo u sjećanju da sam već riješila sličan leksikon tako da se meni ne da ponavljati isto .... osim toga, sve sam ja to već nadugačko i naširoko odgovorila pa nek sad odgovaraju drugi

a bilo bi fora da probamo odgovarati u nečije tuđe ime da vidimo koliko se stvarno može ikoga upoznati preko virtuale ... eto, jel ima koji dobrovoljac da se ponudi da mu ja to ispunim u njegovo ime za male pare, skoro džabe Leksikon 1523192931

evo glisto moš u moje ime

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 12:01

saću ga ja lagano u offlineu ispunit.... obožavam leksikone... svi ih ispunite!!!!


ps. moram odat jednu tajnu, kad smo već kod leksikona, ja sam jebežljiva te poluomražena ljeposava... kako su me izjebali davnih dana na iskonu, eh kad se samo sjetim... svi sem ibre, ibro je bio moje sunce koji me mazio I pazio I vodio žednu preko vode  Leksikon 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 12:14

Vel'ka Maca je napisao/la:saću ga ja lagano u offlineu ispunit.... obožavam leksikone... svi ih ispunite!!!!


ps. moram odat jednu tajnu, kad smo već kod leksikona, ja sam jebežljiva te poluomražena ljeposava... kako su me izjebali davnih dana na iskonu, eh kad se samo sjetim... svi sem ibre, ibro je bio moje sunce koji me mazio I pazio I vodio žednu preko vode  Leksikon 11484130

Imala si nick Ljeposava? Ne secam se nikog takvog... Leksikon Qnwg93 Samo one "prave" Ibricine ovce Ljeposave. Leksikon Wvyjpi
Kad si pisala? Sta si pisala? Koliko dugo si pisala? I ko te je najvise tukao od forumasa?
Prilikom odgovaranja na ova pitanja ponasaj se kao da si u nekom podrumu, a lampa ti je uperena u glavu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 12:15

Inace, mnogo je pogolem ovaj leksikon. Leksikon Qnwg93 Glistica moze odgovoriti u moje ime... Leksikon 11484130 Ne pitam sta kosta! Leksikon 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 12:18

cat_claw je napisao/la:Inace, mnogo je pogolem ovaj leksikon. Leksikon Qnwg93 Glistica moze odgovoriti u moje ime... Leksikon 11484130 Ne pitam sta kosta! Leksikon 11484130

to nie mierodavno, ko je poljen da odgovori, ne mora...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 12:22

pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Inace, mnogo je pogolem ovaj leksikon. Leksikon Qnwg93 Glistica moze odgovoriti u moje ime... Leksikon 11484130 Ne pitam sta kosta! Leksikon 11484130

to nie mierodavno, ko je poljen da odgovori, ne mora...

ne radi se o ljenosti nego to što mi koji smo stalno tu otprilike znamo sve odgovore i za sebe i za druge Leksikon 1523192931 ovo ko da mi netko iz poznatog društva počne pružati ruku pa se nanovo upoznavat ... ta nisam od alchajmera obolila da sad očekujem da ću pročitati nešto novo ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 12:27

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Inace, mnogo je pogolem ovaj leksikon. Leksikon Qnwg93 Glistica moze odgovoriti u moje ime... Leksikon 11484130 Ne pitam sta kosta! Leksikon 11484130

to nie mierodavno, ko je poljen da odgovori, ne mora...

ne radi se o ljenosti nego to što mi koji smo stalno tu otprilike znamo sve odgovore i za sebe i za druge Leksikon 1523192931 ovo ko da mi netko iz poznatog društva počne pružati ruku pa se nanovo upoznavat ... ta nisam od alchajmera obolila da sad očekujem da ću pročitati nešto novo ...

mos mislit sto znam, nemam pojma kome je koja boja najdraza, koje godisnje doba, vjeruje li u duhove ili ne itd. itd....Leksikon 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 12:33

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
cat_claw je napisao/la:Inace, mnogo je pogolem ovaj leksikon. Leksikon Qnwg93 Glistica moze odgovoriti u moje ime... Leksikon 11484130 Ne pitam sta kosta! Leksikon 11484130

to nie mierodavno, ko je poljen da odgovori, ne mora...

ne radi se o ljenosti nego to što mi koji smo stalno tu otprilike znamo sve odgovore i za sebe i za druge Leksikon 1523192931 ovo ko da mi netko iz poznatog društva počne pružati ruku pa se nanovo upoznavat ... ta nisam od alchajmera obolila da sad očekujem da ću pročitati nešto novo ...

mos mislit sto znam, nemam pojma kome je koja boja najdraza, koje godisnje doba, vjeruje li u duhove ili ne itd. itd....Leksikon 684758713

pa više manje se i to zna ... mene fakat jebe memorija i to št opamtim ko slon sve šta pročitam ... sad sam se sjetila kad sam sipunajvala to jednom i kad se krešo nešto zgražavao oko jednog mog odgovora .... jebote, meni sinapse ko bob staza na jahorini ... jednom spustiš nešto niz nju i nema kraja jurnjavi ... sad mi palo na pamet barem pet šest forumaša za koje znam dogovore na ova pitanja ... od novih za koje ne znam je samo zingaro, metilda, polo ....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 12:53

1. Miesto rodjenja / mjesto zivljenja – paris / texas
2. Dob
a) prakticki beba
3. Boja kose, ociju, nosa... / smeđo, zeleno, zeleno iz nosa
4. Visina / tezina / 168 / 110
5. Nacijonalna pripadnost
c) NK partizan, titova korenica
6. Jedinac/jedinica ili jok!? / njok, starija bratova sestra
7. Obrazovanje
a) 4 razreda osnovne
8. Narav
a) umjerita
b) explosivna
c) neuravnotezita
d) Jekyll & Hyde
9. Omiljena boja / odjeca / obuca – sve dugine boje / široko i dugačko i šlampavo / bez peta
10. Omiljeni sport / vrsta muzike / vrsta filmova – badmington / rock, jazz / erocki Leksikon 1523192931:
11. Omiljena zanimacia / razonoda – druškanje
12. Najdraza zivotinja / biljka / kristal – mašketina / trava vulgaris (bez THCa) / pahuljica Leksikon 1523192931:
13. Vasa najveca vrlina / mana – pre dobra sam / pre dobra sam
14. Sto najvise cijenite kod drugih ljudi osim njihovog novca? (potonje je usmjerito zenama) – dobrotu
15. Najdraza zenska kvaliteta / najdraza muska kvaliteta - smiješnost
16. Jeste li zeniti ili bili ozeniti? – sretno razvedena
17. Jeste li zadovoljni poslom koji radite - full
18. Kojim zanimanjem bi se najvise voljeli baviti - glumom
19. Jeste li ljubomorni – ko pas na početku dok ne upoznam protivnika, onda postajem apsolutno neljubomorna
20. Jeste li emotivni – full
21. Balade ili brza glazba? – kako kad, ovisi o atmosferi i raspoloženju
22. Omilita vrst glazbe – rock, a što sam starija sve mi je draži jazz
23. Omiljene pjesme – space odity mi je prva pala na pamet
24. Volite li umjetnost - full
25. Omiljeni hobby – koncerti / kazalište / šetnje / čitanje / surfanje / prije-plesanje...
26. Imate li kucnog ljubimca i kojeg? – mašku - Lava
27. Mjesto gdje bi najvise voljeli zivjeti – tu gdje jesam
28. Imate li prijatelje i koliko? – imam 4 prave prijateljice + dvije, od toga 2 najbolje, 1 najstarija i 1 novija s velikim potencijalom i 2 poluprijateljice
29. Jeste li nostalgicni? – niti mrvicu
30. Jeste li depresivac? – u biti ne, ali sam imala jednu gadnu epizodu
31. Opterecujete li se unaprijed mogucim nedacama? – anksiozna sam, ali odgovor na pitanje je ne
32. Omiljena hrana / omiljeno voce – puno hrane mi je omiljeno / nemam omiljenog voća, volim sitno sjeckanu voćnu salatu bez šećera od što raznovrsnijeg voća... volim mixano voće
33. Omiljena slastica – samo nek je čokoladna, lava cake
34. Omiljeni napitak / alkoholno pice – cedevita / crno vino
35. Omiljeno godisnje doba - proljeće
36. More, rijeke ili jezera? - more
37. Šuma ili plaža? – šuma, uvijek
38. Kakav automobil zelite? – hondu civic s trokutastim auspusima Leksikon 1523192931:
39. Ciljevi u zivotu – živim dan po dan, nemam nekih dugoročnih ciljeva
40. Zelje u zivotu – želim smršaviti Leksikon 1523192931:
41. Jeste li religijozni? - agnostik
42. Ima li Boga? – ima neko više dobro koje se ne uklapa u crkvene okvire, Isusova spika mi je OK u grubim crtama
43. Je li smrt definitivan kraj ili zivimo i dalje u nekoj drugoj dimensiji? – kraj :P
44. Posjecuju li nas vanzemaljci? – nikada nisam razmišljala o njima
45. Jeste li imali kakvo paranormalno iskustvo? – osim kad me stari ispizdi pa mi para, normalno, ide na uši
46. Ima li duhova? – ne
47. Ima li zivot smisao i koi? – mislim da je smisao što ranije spoznati da nema nekog višeg smisla i uživati u sadašnjem trenutku i malim stvarima i svakodnevnim ljepotama, naučiti se da je čaša polupuna, a ne poluprazna i onda sve dobiva neki smisao.
48. Za cim propustenim najvise zalite? – ne žalim ni za čim
49. Razno (napisati nesto prema zelji) – ovo neka metilda popuni umjesto mene Leksikon 1523192931:
50. Jebe li Ibro ofcu Ljeposavu? – ne

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 12:55

cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:saću ga ja lagano u offlineu ispunit.... obožavam leksikone... svi ih ispunite!!!!


ps. moram odat jednu tajnu, kad smo već kod leksikona, ja sam jebežljiva te poluomražena ljeposava... kako su me izjebali davnih dana na iskonu, eh kad se samo sjetim... svi sem ibre, ibro je bio moje sunce koji me mazio I pazio I vodio žednu preko vode  Leksikon 11484130

Imala si nick Ljeposava? Ne secam se nikog takvog... Leksikon Qnwg93 Samo one "prave" Ibricine ovce Ljeposave. Leksikon Wvyjpi
Kad si pisala? Sta si pisala? Koliko dugo si pisala? I ko te je najvise tukao od forumasa?
Prilikom odgovaranja na ova pitanja ponasaj se kao da si u nekom podrumu, a lampa ti je uperena u glavu...

prava ibrina ljeposava... Leksikon 11484130
sjećam se jednom kad te zeew usporedio sa ibrinom ljeposavom pa si se branila I bila uvrijedita do zla boga... sve je to zbog horoskopa... hahahah
ma ja sam bila vrlo neshvaćena, došla se zajebavat, brutalno kako ja znam I volim, a ekipa se nije mogla naprečudit I sve je završilo nekim čudnim krajom...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 12:57

kišna glista je napisao/la:

pa više manje se i to zna ... mene fakat jebe memorija i to št opamtim ko slon sve šta pročitam ... sad sam se sjetila kad sam sipunajvala to jednom i kad se krešo nešto zgražavao oko jednog mog odgovora .... jebote, meni sinapse ko bob staza na jahorini ... jednom spustiš nešto niz nju i nema kraja jurnjavi ... sad mi palo na pamet barem pet šest forumaša za koje znam dogovore na ova pitanja ... od novih za koje ne znam je samo zingaro, metilda, polo ....

meni je mozak hedonista, pamti samo ono sto procjeni da bi trebalo upamtiti. Sta da radim sa trajno pohranitim silnim informacijama o tome sto neko voli ili ne voli. To je interesantno onaj cas kad se cita, bas ko i sve slice pitalice...Leksikon 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 12:58

Vel'ka Maca je napisao/la:

prava ibrina ljeposava... Leksikon 11484130
sjećam se jednom kad te zeew usporedio sa ibrinom ljeposavom pa si se branila I bila uvrijedita do zla boga... sve je to zbog horoskopa... hahahah
ma ja sam bila vrlo neshvaćena, došla se zajebavat, brutalno kako ja znam I volim, a ekipa se nije mogla naprečudit I sve je završilo nekim čudnim krajom...


sta si svojevremeno pisala sa nasom ekipom? Leksikon 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 12:59

nema zabušavanja, lapis u ruku, pljuc u dlanove I sastavljajte... zunatiželjna sam Leksikon 27287599

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 12:59

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

prava ibrina ljeposava... Leksikon 11484130
sjećam se jednom kad te zeew usporedio sa ibrinom ljeposavom pa si se branila I bila uvrijedita do zla boga... sve je to zbog horoskopa... hahahah
ma ja sam bila vrlo neshvaćena, došla se zajebavat, brutalno kako ja znam I volim, a ekipa se nije mogla naprečudit I sve je završilo nekim čudnim krajom...


sta si svojevremeno pisala sa nasom ekipom? Leksikon 684758713

chatala, po forumu nisam nikada

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:01

pizda je napisao/la:Nismo dugo a ima i dosta novih...

1. Miesto rodjenja / mjesto zivljenja
2. Dob
a) prakticki beba
b) prvi osnovne
c) drugi osnovne
d) treci osnovne
e) mator
3. Boja kose, ociju, nosa...
4. Visina / tezina
5. Nacijonalna pripadnost
a) cetnik
b) ustasa
c) partizan
6. Jedinac/jedinica ili jok!?
7. Obrazovanje
a) 4 razreda osnovne
b) 6 razreda osnovne
c) izbaceni u osmom razredu
d) zavrsena osnovna
e) vise od tog
8. Narav
a) umjerita
b) explosivna
c) neuravnotezita
d) Jekyll & Hyde
9. Omiljena boja / odjeca / obuca
10. Omiljeni sport / vrsta muzike / vrsta filmova
11. Omiljena zanimacia / razonoda
12. Najdraza zivotinja / biljka / kristal
13. Vasa najveca vrlina / mana
14. Sto najvise cijenite kod drugih ljudi osim njihovog novca? (potonje je usmjerito zenama)
15. Najdraza zenska kvaliteta / najdraza muska kvaliteta
16. Jeste li zeniti ili bili ozeniti?
17. Jeste li zadovoljni poslom koji radite
18. Kojim zanimanjem bi se najvise voljeli baviti
19. Jeste li ljubomorni
20. Jeste li emotivni
21. Balade ili brza glazba?
22. Omilita vrst glazbe
23. Omiljene pjesme
24. Volite li umjetnost
25. Omiljeni hobby
26. Imate li kucnog ljubimca i kojeg?
27. Mjesto gdje bi najvise voljeli zivjeti
28. Imate li prijatelje i koliko?
29. Jeste li nostalgicni?
30. Jeste li depresivac?
31. Opterecujete li se unaprijed mogucim nedacama?
32. Omiljena hrana / omiljeno voce
33. Omiljena slastica
34. Omiljeni napitak / alkoholno pice
35. Omiljeno godisnje doba
36. More, rijeke ili jezera?
37. Šuma ili plaža?
38. Kakav automobil zelite?
39. Ciljevi u zivotu
40. Zelje u zivotu
41. Jeste li religijozni?
42. Ima li Boga?
43. Je li smrt definitivan kraj ili zivimo i dalje u nekoj drugoj dimensiji?
44. Posjecuju li nas vanzemaljci?
45. Jeste li imali kakvo paranormalno iskustvo?
46. Ima li duhova?
47. Ima li zivot smisao i koi?
48. Za cim propustenim najvise zalite?
49. Razno (napisati nesto prema zelji)
50. Jebe li Ibro ofcu Ljeposavu?

Koji su novi osim mene?  Leksikon 439160543 Ja bi ispunila ali ne znam prekidati citiranje. Leksikon 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:04

Vel'ka Maca je napisao/la:
prava ibrina ljeposava... Leksikon 11484130
sjećam se jednom kad te zeew usporedio sa ibrinom ljeposavom pa si se branila I bila uvrijedita do zla boga... sve je to zbog horoskopa... hahahah
ma ja sam bila vrlo neshvaćena, došla se zajebavat, brutalno kako ja znam I volim, a ekipa se nije mogla naprečudit I sve je završilo nekim čudnim krajom...


Uopste te se ne mogu setiti...Leksikon Qnwg93

A nije mi nikada rekao da sam kao Ibrina Ljeposava, to si pomesala. Rekao mi je da sam Ceca. Leksikon 30caqzl Igrali smo se pogadjanja imena, tj kako se ko zove, a on i ja se nismo bas nesto mirisali, pa on odmah kako sam ja za njega Ceca. Ona pevaljka, jelte. Tu se posvadjali, pa se on posle vadio da je to rekao zato sto mu je Ceca liepa...Mozes misliti sto sam mu poverovala. A jos najsmesnije kad mi se pojavio na pp da mi se isprica, pa se tu jos vise pocerupali. Leksikon 30caqzl
Ja mu rekla da je nadobudni drkadzija. On meni isto svasta nesto. Leksikon 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:06

metilda je napisao/la:

Koji su novi osim mene?  Leksikon 439160543 Ja bi ispunila ali ne znam prekidati citiranje. Leksikon 957247240


Ispuni ovako kao sto je Maca ispunila. Pisi pored i boldaj. Ne znam ni ja kako se isprekidano citira...Leksikon Wvyjpi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:10

cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
prava ibrina ljeposava... Leksikon 11484130
sjećam se jednom kad te zeew usporedio sa ibrinom ljeposavom pa si se branila I bila uvrijedita do zla boga... sve je to zbog horoskopa... hahahah
ma ja sam bila vrlo neshvaćena, došla se zajebavat, brutalno kako ja znam I volim, a ekipa se nije mogla naprečudit I sve je završilo nekim čudnim krajom...


Uopste te se ne mogu setiti...Leksikon Qnwg93

A nije mi nikada rekao da sam kao Ibrina Ljeposava, to si pomesala. Rekao mi je da sam Ceca. Leksikon 30caqzl Igrali smo se pogadjanja imena, tj kako se ko zove, a on i ja se nismo bas nesto mirisali, pa on odmah kako sam ja za njega Ceca. Ona pevaljka, jelte. Tu se posvadjali, pa se on posle vadio da je to rekao zato sto mu je Ceca liepa...Mozes misliti sto sam mu poverovala. A jos najsmesnije kad mi se pojavio na pp da mi se isprica, pa se tu jos vise pocerupali. Leksikon 30caqzl
Ja mu rekla da je nadobudni drkadzija. On meni isto svasta nesto. Leksikon 30caqzl

bilo je nešto u kontekstu namigivanja po forumu, sindroma namiguše... ništa bitno, nit opasno

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Gost 24.03.15 13:15

Vel'ka Maca je napisao/la:
bilo je nešto u kontekstu namigivanja po forumu, sindroma namiguše... ništa bitno, nit opasno


Pa da. Leksikon 30caqzl Samo je krenulo od Cece, a nakon neuspelog ispricavanja mi je rekao da nema sta da se cudim da me se percepira kao "fasadiranu lutkicu" kad ja samo na forumu pisem o kremama i kaputima. A Sarita otvorila temu o nekoj kremi za lice, pa samo poceli pricati o kozmetici, a on se uhvatio za to...

Ma od pocetka smo se svadjali. On uvek uz Ambritu sheli, a Ambra i ja se isto nismo bas nesto razumele...da to ublazeno napisem. Leksikon 30caqzl Jos on  imao onaj iritantni nastup:sve znam, sve umem, najbolji sam, vi ste svi glupi, sad cu ja vama drzati slovo kako treba da radite, zivite,sta trebate misliti...ma ovako nekako kao moja Glistica. Leksikon 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  pizda 24.03.15 13:33

1. Miesto rodjenja / mjesto zivljenja - Rieka, Rieka
2. Dob
a) prakticki beba
b) prvi osnovne
c) drugi osnovne
d) treci osnovne
e) mator
3. Boja kose, ociju, nosa... Crna, zeleno-sivo, ruzicast....
4. Visina / tezina - 183 / 87 (dobijo par kila)
5. Nacijonalna pripadnost
a) cetnik
b) ustasa
c) partizan - k tome narodni heroj...
6. Jedinac/jedinica ili jok!? - Jok, bilo nas je jos troje, sada jos dvoje...
7. Obrazovanje
a) 4 razreda osnovne
b) 6 razreda osnovne
c) izbaceni u osmom razredu
d) zavrsena osnovna
e) vise od tog
8. Narav
a) umjerita
b) explosivna
c) neuravnotezita
d) Jekyll & Hyde
9. Omiljena boja / odjeca / obuca - Plava, traperice, tenisice...
10. Omiljeni sport / vrsta muzike / vrsta filmova - fudbal, skijaski skokovi/ rock / SF, trileri, avanturisticki...
11. Omiljena zanimacia / razonoda - internet, vozikanje, priroda...
12. Najdraza zivotinja / biljka / kristal - Pas / kadulja / ametist...
13. Vasa najveca vrlina / mana - intelegencija, pamet, liepota, ogromno spolovilo / mana je sto ne znam sto sa tim...Leksikon 684758713
14. Sto najvise cijenite kod drugih ljudi osim njihovog novca? (potonje je usmjerito zenama) - Dobrota
15. Najdraza zenska kvaliteta / najdraza muska kvaliteta - opet dobrota
16. Jeste li zeniti ili bili ozeniti? - Sretno neozenit bijo i osto...
17. Jeste li zadovoljni poslom koji radite - donekle, vecinom zbog slobode i komocie...
18. Kojim zanimanjem bi se najvise voljeli baviti - hm...cim je nesto zanimanje prestaje biti zanimljivo...
19. Jeste li ljubomorni - jok
20. Jeste li emotivni - popuno
21. Balade ili brza glazba? - balade
22. Omilita vrst glazbe - rock ali ne onaj umiveni pop-rock...
23. Omiljene pjesme - jebo onog ko je postavijo to pitanje, previse ima omilitih pjesama...
24. Volite li umjetnost - glazbu i film, ostalo i ne previse...
25. Omiljeni hobby - Biljke, fotkanje, egzibicionizam u prirodi...
26. Imate li kucnog ljubimca i kojeg? - imam Bobija koji je pas a i nekoliko macaka mi se muva oko kuce pa ih hranim. Tu pribrajam i dvadesetak jezeva i jednu svraku koja mi za zahvalu u vrtu ostavila srebrni prsten...
27. Mjesto gdje bi najvise voljeli zivjeti - valjda ovdje negdje ijako me Karibi nekako privlace a i sloboda i multikulturalnost Amsterdama...
28. Imate li prijatelje i koliko? - Imam nekolicinu ali ih rietko vidjam jer su vecinom dosadni...
29. Jeste li nostalgicni? - Ponekad
30. Jeste li depresivac? - Izvana ne ali mislim da jesam podsviesno...
31. Opterecujete li se unaprijed mogucim nedacama? - Nekad jako cesto, sad rjedje...
32. Omiljena hrana / omiljeno voce - Nemam neku omilitu hranu, fino spremljena riba, bakalar na crveno, dobra buzara ali i meso peceno u peci sa krompiricima ne zaostaje. Od voca tresnje na prvom mjestu a na drugom jagode...
33. Omiljena slastica - cokolada
34. Omiljeni napitak / alkoholno pice - nekad sam tamanijo Coca Colu ali vec jako dugo je nisam popijo. Sad sam vecinom na laganoj limunadi. Alkohol ne piem, ponekad malu pivu ili vino uz ribu...
35. Omiljeno godisnje doba - Proljece
36. More, rijeke ili jezera? - more
37. Šuma ili plaža? - suma
38. Kakav automobil zelite? - neki dobar terenac Leksikon 684758713
39. Ciljevi u zivotu - prozivjeti sto se bolje moze i pritom napraviti cim manje sranja...
40. Zelje u zivotu - biti sretan
41. Jeste li religijozni? - jok
42. Ima li Boga? - ne znam
43. Je li smrt definitivan kraj ili zivimo i dalje u nekoj drugoj dimensiji? - mislim da zivimo i dalje
44. Posjecuju li nas vanzemaljci? - svakako
45. Jeste li imali kakvo paranormalno iskustvo? - ne bas ijako je bilo cudnih momenata...
46. Ima li duhova? - da
47. Ima li zivot smisao i koi? - nema smisao, ovo je film u kojem igramo ulogu koju smo izabrali
48. Za cim propustenim najvise zalite? - nisam imao previse ambicija a ni nekih sansi pa sam samim tim malo i propustao...
49. Razno (napisati nesto prema zelji) - volijo bi da je u toj drugoj dimensiji svaki trenutak onakav kakav znam ponekad osjetit u ovoj vukojebini, bilo u javi ili snu. To bi bilo bas dobro...
50. Jebe li Ibro ofcu Ljeposavu? - Jedino to i radi, jebe jadnu ofcu...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Leksikon Empty Re: Leksikon

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.