kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Onostrano i misticno...

Stranica 5 / 17. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.03.15 10:53

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:reinkarnacija, da ali kao osobni odabir a ne direktiva nekih visih bica...

predviđam da ćeš se u idućem životu vratiti kao macina mačka Onostrano i misticno... - Page 5 11484130  morat ćeš to odraditi kad tad koliko je maca navalila maziti te i paziti ... meni ne gine da budem  caticin zamorac pa će stalno gledati kako radim digi digi satima  Onostrano i misticno... - Page 5 3114667799

ama nije ovo ništa kako ja mazim I pazim, črast mi, praktički mi nije drag Onostrano i misticno... - Page 5 11484130

već vidim idilu na tvom budućem kauču a u pozadini sviraju balade nitkova Onostrano i misticno... - Page 5 3114667799

još ću ja bit sretna što sam u caticinom kavezu ... nema mi gore nego kad bi me netko nasilu mazio i pazio ... radije ću cijelu vječnost bit zamorac egzibicionist al da me nitko ne dira

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.03.15 10:55

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:reinkarnacija, da ali kao osobni odabir a ne direktiva nekih visih bica...

predviđam da ćeš se u idućem životu vratiti kao macina mačka Onostrano i misticno... - Page 5 11484130  morat ćeš to odraditi kad tad koliko je maca navalila maziti te i paziti ... meni ne gine da budem  caticin zamorac pa će stalno gledati kako radim digi digi satima  Onostrano i misticno... - Page 5 3114667799

ama nije ovo ništa kako ja mazim I pazim, črast mi, praktički mi nije drag Onostrano i misticno... - Page 5 11484130

već vidim idilu na tvom budućem kauču a u pozadini sviraju balade nitkova Onostrano i misticno... - Page 5 3114667799

još ću ja bit sretna što sam u caticinom kavezu ... nema mi gore nego kad bi me netko nasilu mazio i pazio ... radije ću cijelu vječnost bit zamorac egzibicionist al da me nitko ne dira

dadadada I još užasno puno tepam I sve mi je u deminutivima I baby talkam I sve one ogavne stvari Onostrano i misticno... - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 26.03.15 10:58

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:reinkarnacija, da ali kao osobni odabir a ne direktiva nekih visih bica...

predviđam da ćeš se u idućem životu vratiti kao macina mačka Onostrano i misticno... - Page 5 11484130  morat ćeš to odraditi kad tad koliko je maca navalila maziti te i paziti ... meni ne gine da budem  caticin zamorac pa će stalno gledati kako radim digi digi satima  Onostrano i misticno... - Page 5 3114667799

ne moze covjek u zivotinje vec samo opet kao covjek, jebo indijce...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 26.03.15 11:00

Vel'ka Maca je napisao/la:
ama nije ovo ništa kako ja mazim I pazim, črast mi, praktički mi nije drag Onostrano i misticno... - Page 5 11484130

neka, obaveza manje... Onostrano i misticno... - Page 5 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.03.15 11:00

Vel'ka Maca je napisao/la:

dadadada I još užasno puno tepam I sve mi je u deminutivima I baby talkam I sve one ogavne stvari Onostrano i misticno... - Page 5 3111943984

uf, sjetila si me bivše šogorice ... tako je i ona vječito muci, mici i trep trep a puci cuci žnjuci ... brrrrrrrrr ... upravo sam se naježila sjetivši se kako to uživo zvuči ... neka tebe u bezglasnoj virtuali i dalje ako si ista takva iako mi nisi ostala u takvom sjećanju ... teško te mogu zamisliti takvom al ako veliš da jesi, vjerujem Onostrano i misticno... - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.03.15 11:03

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:reinkarnacija, da ali kao osobni odabir a ne direktiva nekih visih bica...

predviđam da ćeš se u idućem životu vratiti kao macina mačka Onostrano i misticno... - Page 5 11484130  morat ćeš to odraditi kad tad koliko je maca navalila maziti te i paziti ... meni ne gine da budem  caticin zamorac pa će stalno gledati kako radim digi digi satima  Onostrano i misticno... - Page 5 3114667799

ne moze covjek u zivotinje vec samo opet kao covjek, jebo indijce...

zajebavam se ... znam da ne može al fora zamislit da može ... jebote, mogo bi se ti kakav si reinkarnirat i u kakvu stijenu il mineral pod vodopadom nekim ... a ? zamisli to ... bilo bi ti sve isto ko i sada sa riječkom kišom samo ne možeš mrdati a ono lije po tebi Onostrano i misticno... - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.03.15 11:03

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

dadadada I još užasno puno tepam I sve mi je u deminutivima I baby talkam I sve one ogavne stvari Onostrano i misticno... - Page 5 3111943984

uf, sjetila si me bivše šogorice ... tako je i ona vječito muci, mici i trep trep a puci cuci žnjuci ... brrrrrrrrr ... upravo sam se naježila sjetivši se kako to uživo zvuči  ... neka tebe u bezglasnoj virtuali i dalje ako si ista takva iako mi nisi ostala u takvom sjećanju ... teško te mogu zamisliti takvom al ako veliš da jesi, vjerujem Onostrano i misticno... - Page 5 684758713

jecam, jecam... prema partner u zaljubitoj fazi... sva sam u krumpirićima, medvjedićima, kukuriuzićima... tepam u raznoraznim neuobičajenim oblicima Onostrano i misticno... - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.03.15 11:14

Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

dadadada I još užasno puno tepam I sve mi je u deminutivima I baby talkam I sve one ogavne stvari Onostrano i misticno... - Page 5 3111943984

uf, sjetila si me bivše šogorice ... tako je i ona vječito muci, mici i trep trep a puci cuci žnjuci ... brrrrrrrrr ... upravo sam se naježila sjetivši se kako to uživo zvuči  ... neka tebe u bezglasnoj virtuali i dalje ako si ista takva iako mi nisi ostala u takvom sjećanju ... teško te mogu zamisliti takvom al ako veliš da jesi, vjerujem Onostrano i misticno... - Page 5 684758713

jecam, jecam... prema partner u zaljubitoj fazi... sva sam u krumpirićima, medvjedićima, kukuriuzićima... tepam u raznoraznim neuobičajenim oblicima Onostrano i misticno... - Page 5 3111943984

boktejebo, sjetih se sad nekih svojih bivših koji bi se isto tako rasprizdili i počeli tepati al sami sebi i treptati okicama nako raznježiti ... a majketimile, jesam nekoć imala dobar želudac ... sad bih nestala u roku od odma na takve stvari  a onda sam nekako uspjela sakriti svoje zgražanje  Onostrano i misticno... - Page 5 11484130  probao mi se jedan tako uvalit prošlo ljeto, maše svojom dugom kosicom i sve trep trep a glasić mu se stanjuje i vidiš mu na faci kolko je samodopadan i misli da će svaka past na to .... malo je falilo da ga odgurnem skup sa stolicom na kojoj je sjedio ... baš sam grozno alergična na takve stvari ... nemrem si pomoć ... isto ko da me netko sili jest tripice il nešto što baš ne volim ni vidjeti a kamoli jesti ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 26.03.15 11:16

kišna glista je napisao/la:

zajebavam se ... znam da ne može al fora zamislit da može ... jebote, mogo bi se ti kakav si reinkarnirat i u kakvu stijenu il mineral pod vodopadom nekim ... a ? zamisli to ... bilo bi ti sve isto ko i sada sa riječkom kišom samo ne možeš mrdati a ono lije po tebi Onostrano i misticno... - Page 5 1523192931

to bi bilo zajebato, klaustrofobicno suvise...Onostrano i misticno... - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.03.15 11:23

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:

dadadada I još užasno puno tepam I sve mi je u deminutivima I baby talkam I sve one ogavne stvari Onostrano i misticno... - Page 5 3111943984

uf, sjetila si me bivše šogorice ... tako je i ona vječito muci, mici i trep trep a puci cuci žnjuci ... brrrrrrrrr ... upravo sam se naježila sjetivši se kako to uživo zvuči  ... neka tebe u bezglasnoj virtuali i dalje ako si ista takva iako mi nisi ostala u takvom sjećanju ... teško te mogu zamisliti takvom al ako veliš da jesi, vjerujem Onostrano i misticno... - Page 5 684758713

jecam, jecam... prema partner u zaljubitoj fazi... sva sam u krumpirićima, medvjedićima, kukuriuzićima... tepam u raznoraznim neuobičajenim oblicima Onostrano i misticno... - Page 5 3111943984

boktejebo, sjetih se sad nekih svojih bivših koji bi se isto tako rasprizdili i počeli tepati al sami sebi i treptati okicama nako raznježiti ... a majketimile, jesam nekoć imala dobar želudac ... sad bih nestala u roku od odma na takve stvari  a onda sam nekako uspjela sakriti svoje zgražanje  Onostrano i misticno... - Page 5 11484130  probao mi se jedan tako uvalit prošlo ljeto, maše svojom dugom kosicom i sve trep trep a glasić mu se stanjuje i vidiš mu na faci kolko je samodopadan i misli da će svaka past na to .... malo je falilo da ga odgurnem skup sa stolicom na kojoj je sjedio ... baš sam grozno alergična na takve stvari ... nemrem si pomoć ... isto ko da me netko sili jest tripice il nešto što baš ne volim ni vidjeti a kamoli jesti ...

ribica moja Onostrano i misticno... - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.03.15 11:28

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

zajebavam se ... znam da ne može al fora zamislit da može ... jebote, mogo bi se ti kakav si reinkarnirat i u kakvu stijenu il mineral pod vodopadom nekim ... a ? zamisli to ... bilo bi ti sve isto ko i sada sa riječkom kišom samo ne možeš mrdati a ono lije po tebi Onostrano i misticno... - Page 5 1523192931

to bi bilo zajebato, klaustrofobicno suvise...Onostrano i misticno... - Page 5 684758713

e onda ću ja bit stijena pod vodom ... volim se tuširati, ne smeta mi ako tu i tamo koja zmija plazi po meni a i volim bilo kakav zvuk koji voda proizvodi, žubor, kotrljanje kamenčića na morskom žalu kad su valovi, obijanje valova o stijene kad je jugo ... a ti možeš bit macina mačka il caticin zamorac ... jebote, kosa bi mi otpala od muke da netko sjedi kraj mene i milo me gledi, gladi i tepa Onostrano i misticno... - Page 5 1523192931 osjećala bih se ko budala Onostrano i misticno... - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.03.15 11:37

Vel'ka Maca je napisao/la:
ribica moja Onostrano i misticno... - Page 5 3111943984

neb vjerovala ... a sjećam se kad smo sličnu temu započeli na religiji davnih dana i ništa se nije promijenilo od tada ... a tipično mi je za zagrepčane da si tako vole tepati ... imala sam frenda u jednom starom društvu koji je sam sebi tepo dok se istovremeno gladio po glavi ... a doslovno je pričao ovako, bez zajebancije :
... moram sad kući oprati si kosicu ( milk milk po glavi )
... joj, nešto sam bolestan pa si idem kupit sirupić ( i ona mila faca na licu jer sam sebe žali )

i jednom sam ga upozorila da se malo čudno izražava za odraslog muškarca ( tad sam još bila fina, danas bih samo ustala i otišla bez ikakvog objašnjanja ) a on se na to naočigled zagrlijo ( sam sebe, da ne bude zabune ) i nako nježno reče : joj, ja tako sebi volim tepati kad sam dobre volje a ko odbre volje jer je mene sreo ... a jebote kad se nisam izrigala ... nisam mogla ni kavu popiti u njegovom prisustvu ... mene to baš užasno iritira ... ne volim čuti ni djecu da tepaju osim ako su skroz mala pa ne znaju još izgovarati riječi kako treba ... jebote, to nije ni gay, to je nešto sasvim drugo ... čista i nepatvorena samodopadnost bez granica Onostrano i misticno... - Page 5 3384354616

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.03.15 13:01

Zanimljiva tema.  Onostrano i misticno... - Page 5 684758713  Kad dođem k sebi, tj. kad južina prođe opisat ću svoje posljednje mistično iskustvo.  Onostrano i misticno... - Page 5 5591816


Zadnja promjena: metilda; 26.03.15 13:02; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : južina je kriva)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 26.03.15 13:48

kišna glista je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
ribica moja Onostrano i misticno... - Page 5 3111943984

neb vjerovala ... a sjećam se kad smo sličnu temu započeli na religiji davnih dana i ništa se nije promijenilo od tada  ... a tipično mi je za zagrepčane da si tako vole tepati ... imala sam frenda u jednom starom društvu  koji je sam sebi tepo dok se istovremeno gladio po glavi ... a doslovno je pričao ovako, bez zajebancije :
... moram sad kući oprati si kosicu ( milk milk po glavi )
... joj, nešto sam bolestan pa si idem kupit sirupić ( i ona mila faca na licu jer sam sebe žali )

i jednom sam ga upozorila da se malo čudno izražava za odraslog muškarca ( tad sam još bila fina, danas bih samo ustala i otišla bez ikakvog objašnjanja  ) a on se na to naočigled zagrlijo ( sam sebe, da ne bude zabune ) i nako nježno reče : joj, ja tako sebi volim tepati kad sam dobre volje a ko odbre volje jer je mene sreo ... a jebote kad se nisam izrigala ... nisam mogla ni kavu popiti u njegovom prisustvu ... mene to baš užasno iritira ... ne volim čuti ni djecu da tepaju osim ako su skroz mala pa ne znaju još izgovarati riječi kako treba ... jebote, to nije ni gay, to je nešto sasvim drugo ... čista i nepatvorena samodopadnost bez granica Onostrano i misticno... - Page 5 3384354616

meni je ogavno kad tepa bilo tko tko mi nije partner, jedino takvo tepanje mi dolazi u obzir.... I ono sa djecom (vlastitom)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 30.03.15 8:20

metilda je napisao/la:Zanimljiva tema.  Onostrano i misticno... - Page 5 684758713  Kad dođem k sebi, tj. kad južina prođe opisat ću svoje posljednje mistično iskustvo.  Onostrano i misticno... - Page 5 5591816

ne znam dal spada u mistična iskustva il ne, al kako djecu potičem da zapisuju i prepričavaju svoje snove kao što sam i ja cijeli život radila, dogodi se tu i tamo da skužim da mlađa kćer sanja skoro pa identične snove kao i ja ili ih bar opiše tako da u njima prepoznam slične situacije, prostore ili likove koji se pojavljuju i u mojim snovima ... tako se neki dan dogodilo da mi je prepričavala jedan svoj san i doslovno opisala jedan moj ali sa svoje perspektive, kao da gleda moj san i vidi sve što sam i ja vidjela ... jednom davno sam sanjala spiralno "stepenište" u vidu ljuljački niz koje sam silazila u jednom snu i mala mi opiše isto to stepenište i vrata na koja sam naletila u svom silaženju ... samo je ona u tom istom okruženju imala neku sasvim drugu ulogu ... skroz kao da se krećemo po istim prostorima i u onostranom, ne samo u ovom svijetu

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Yehudi 30.03.15 10:16

Štase čudiš, arhetipske slike pojavljuju se velikom broju ljudi ( Yung).

To šta tvoja kćer to opisuje riječima koje je čula od tebe nije ništa mistično ili neobično.  Onostrano i misticno... - Page 5 167558484

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 30.03.15 10:23

Yehudi je napisao/la:Štase čudiš, arhetipske slike pojavljuju se velikom broju ljudi ( Yung).

To šta tvoja kćer to opisuje riječima koje je čula od tebe nije ništa mistično ili neobično.  Onostrano i misticno... - Page 5 167558484

stvar je u tome što nije čula ... ja njima ne prepričavam svoje snove nit sam joj ikad rekla da sanja slične kao i ja Onostrano i misticno... - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 30.03.15 10:27

kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Štase čudiš, arhetipske slike pojavljuju se velikom broju ljudi ( Yung).

To šta tvoja kćer to opisuje riječima koje je čula od tebe nije ništa mistično ili neobično.  Onostrano i misticno... - Page 5 167558484

stvar je u tome što nije čula ... ja njima ne prepričavam svoje snove nit sam joj ikad rekla da sanja slične kao i ja Onostrano i misticno... - Page 5 684758713

obiteljsko lucidno sanjanje Onostrano i misticno... - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 30.03.15 10:47

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Štase čudiš, arhetipske slike pojavljuju se velikom broju ljudi ( Yung).

To šta tvoja kćer to opisuje riječima koje je čula od tebe nije ništa mistično ili neobično.  Onostrano i misticno... - Page 5 167558484

stvar je u tome što nije čula ... ja njima ne prepričavam svoje snove nit sam joj ikad rekla da sanja slične kao i ja Onostrano i misticno... - Page 5 684758713

obiteljsko lucidno sanjanje Onostrano i misticno... - Page 5 684758713

fore je jer i često priča u snu ... malo i mjesečari ... najbolje mi je kad ju u snu ulovi smijeh pa mi gušt znati da uživa u onostranom ko ja ... i starija lijepo sanja samo nju jebe razum ... ona bi da ima objašnjenje za svaki svoj san a nejde to tako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 30.03.15 13:09

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:Zanimljiva tema.  Onostrano i misticno... - Page 5 684758713  Kad dođem k sebi, tj. kad južina prođe opisat ću svoje posljednje mistično iskustvo.  Onostrano i misticno... - Page 5 5591816

ne znam dal spada u mistična iskustva il ne, al kako djecu potičem da zapisuju i prepričavaju svoje snove kao što sam i ja cijeli život radila, dogodi se tu i tamo da skužim da mlađa kćer sanja skoro pa identične snove kao i ja ili ih bar opiše tako da u njima prepoznam slične situacije, prostore ili likove koji se pojavljuju i u mojim snovima ... tako se neki dan dogodilo da mi je prepričavala jedan svoj san i doslovno opisala jedan moj ali sa svoje perspektive, kao da gleda moj san i vidi sve što sam i ja vidjela ... jednom davno sam sanjala spiralno "stepenište" u vidu ljuljački niz koje sam silazila u jednom snu i mala mi opiše isto to stepenište i vrata na koja sam naletila u svom silaženju ... samo je ona u tom istom okruženju imala neku sasvim drugu ulogu ... skroz kao da se krećemo po istim prostorima i u onostranom, ne samo u ovom svijetu

Ja sam tri puta sanjala svoju smrt, onaj trenutak kad se duša dijeli od tijela i nakon buđenja sam imala osjećaj intenzivne sreće koji je trajao danima. Četvrti put sam proživjela svoju smrt, doživljaj je trajao oko dva sata, proživljavala sam kako se tijelo gasi a svijest nestaje, nije bilo nikakvog prolijetanja cijelog života pred očima, samo nestanak. Ali kad sam se vratila iz tog stanja za koje mi je osoba kojoj sam umrla na rukama potvrdila da sam zaista umrla i da je to zbilja bila smrt imala sam također intenzivni osjećaj radosti i smijala sam se do suza. Sve u svemu, jedva čekam kad ću umrijeti da se još jednom dobro nasmijem.  Onostrano i misticno... - Page 5 1619348112

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda 30.03.15 13:21

metilda je napisao/la:

Ja sam tri puta sanjala svoju smrt, onaj trenutak kad se duša dijeli od tijela i nakon buđenja sam imala osjećaj intenzivne sreće koji je trajao danima. Četvrti put sam proživjela svoju smrt, doživljaj je trajao oko dva sata, proživljavala sam kako se tijelo gasi a svijest nestaje, nije bilo nikakvog prolijetanja cijelog života pred očima, samo nestanak. Ali kad sam se vratila iz tog stanja za koje mi je osoba kojoj sam umrla na rukama potvrdila da sam zaista umrla i da je to zbilja bila smrt imala sam također intenzivni osjećaj radosti i smijala sam se do suza. Sve u svemu, jedva čekam kad ću umrijeti da se još jednom dobro nasmijem.  Onostrano i misticno... - Page 5 1619348112

ne znam, ovaj cetvrti put me bas ne raduje...Onostrano i misticno... - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  propolis 30.03.15 14:16

jednom davno u trenutku kada sam mislio da mi je ostalo par sekundi zivota vidio sam svoj dotadasnji zivot u boji kao i razgovor sa sobom koji je trajao i trajao Onostrano i misticno... - Page 5 684758713
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 30.03.15 15:55

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:

Ja sam tri puta sanjala svoju smrt, onaj trenutak kad se duša dijeli od tijela i nakon buđenja sam imala osjećaj intenzivne sreće koji je trajao danima. Četvrti put sam proživjela svoju smrt, doživljaj je trajao oko dva sata, proživljavala sam kako se tijelo gasi a svijest nestaje, nije bilo nikakvog prolijetanja cijelog života pred očima, samo nestanak. Ali kad sam se vratila iz tog stanja za koje mi je osoba kojoj sam umrla na rukama potvrdila da sam zaista umrla i da je to zbilja bila smrt imala sam također intenzivni osjećaj radosti i smijala sam se do suza. Sve u svemu, jedva čekam kad ću umrijeti da se još jednom dobro nasmijem.  Onostrano i misticno... - Page 5 1619348112

ne znam, ovaj cetvrti put me bas ne raduje...Onostrano i misticno... - Page 5 684758713


Znaš da će jednom doći, zar nije utješno što je smiješno?  Onostrano i misticno... - Page 5 11484130  Onostrano i misticno... - Page 5 11484130  Onostrano i misticno... - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Yehudi 30.03.15 17:15

kišna glista je napisao/la:
Yehudi je napisao/la:Štase čudiš, arhetipske slike pojavljuju se velikom broju ljudi ( Yung).

To šta tvoja kćer to opisuje riječima koje je čula od tebe nije ništa mistično ili neobično.  Onostrano i misticno... - Page 5 167558484

stvar je u tome što nije čula ... ja njima ne prepričavam svoje snove nit sam joj ikad rekla da sanja slične kao i ja Onostrano i misticno... - Page 5 684758713

  Razgovarate, odrasla je sa tobom i pokupila terminologiju, izraze, izgovor itd.

Yehudi

Broj postova : 2225
Join date : 18.04.2014

[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Gost 30.03.15 22:01

metilda je napisao/la:
Ja sam tri puta sanjala svoju smrt, onaj trenutak kad se duša dijeli od tijela i nakon buđenja sam imala osjećaj intenzivne sreće koji je trajao danima. Četvrti put sam proživjela svoju smrt, doživljaj je trajao oko dva sata, proživljavala sam kako se tijelo gasi a svijest nestaje, nije bilo nikakvog prolijetanja cijelog života pred očima, samo nestanak. Ali kad sam se vratila iz tog stanja za koje mi je osoba kojoj sam umrla na rukama potvrdila da sam zaista umrla i da je to zbilja bila smrt imala sam također intenzivni osjećaj radosti i smijala sam se do suza. Sve u svemu, jedva čekam kad ću umrijeti da se još jednom dobro nasmijem.  Onostrano i misticno... - Page 5 1619348112

ajoj ... pa nemoj sad tako ... možeš nać razloga za nasmijati se do suza i prije tog zadnjeg smijanja i više puta i da si pri svijesti ... drago mi je da si se vratila i imaš vremena za introspektivu a ova mi je muzička momentalno pala na pamet kao asocijacija na tvoj post Onostrano i misticno... - Page 5 2996664870




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Onostrano i misticno... - Page 5 Empty Re: Onostrano i misticno...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 17. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.