Onostrano i misticno...

Stranica 4 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Onostrano i misticno...

Postaj  pizda on 21.03.13 8:25

kišna glista je napisao/la:joj esco, ako srca imaš a imaš, na koljenima te plizim, plizim te sa šlagom na vrhu...daj te dugmiće anabeli žena je ko stvorena da preuzme ovlasti... vjeruj mi... a dija nek joj bude sančo pansa

zena je nadasve zanimljiva licnost, zivi u svom svijetu zvanom "zakon u L.A" i igra se lijepo. Igra joj je tim ljepsa jer je neki shvacaju zaozbiljno...

pizda
Murderator

Broj postova : 27824

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 21.03.13 9:10

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:joj esco, ako srca imaš a imaš, na koljenima te plizim, plizim te sa šlagom na vrhu...daj te dugmiće anabeli žena je ko stvorena da preuzme ovlasti... vjeruj mi... a dija nek joj bude sančo pansa

zena je nadasve zanimljiva licnost, zivi u svom svijetu zvanom "zakon u L.A" i igra se lijepo. Igra joj je tim ljepsa jer je neki shvacaju zaozbiljno...

je, al nije fora samo u tome što je drugi shvaćaju ozbiljno nego što ona sebe shvaća isto tako i to kad lupeta abnormalne gluposti davno sam napisala da je sve to ok i zabavno da se ne sjetiš tu i tamo da se radi o odrasloj osobi .

a nije jedina... meni je zanimljivo gledati kako sve te serije gdje se u jednoj epizodi i nekog ubije, i otkrije ubica i onako usput laganini sudi i presudi utječe na mentalni sklop ljudi... cijeli proces je toliko pojednostavljen i još podebljan time što se virtualno tako stvarno može raditi ( na forumu začas jednim klikom nekog baniraš, makneš...to je ona priča o tome koliko smo uistinu dobri i pravedni kad nam se omogući brza "egzekucija" neistomišlljenika ) , da ljudi doslovno misle da se tako može i u reali... netko ti se zamjeri a ti ga već vidiš kako visi obešen o neko drvo i to nakon "pravedne" presude

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 21.03.13 18:47

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

je, al nije fora samo u tome što je drugi shvaćaju ozbiljno nego što ona sebe shvaća isto tako i to kad lupeta abnormalne gluposti davno sam napisala da je sve to ok i zabavno da se ne sjetiš tu i tamo da se radi o odrasloj osobi .

a nije jedina... meni je zanimljivo gledati kako sve te serije gdje se u jednoj epizodi i nekog ubije, i otkrije ubica i onako usput laganini sudi i presudi utječe na mentalni sklop ljudi... cijeli proces je toliko pojednostavljen i još podebljan time što se virtualno tako stvarno može raditi ( na forumu začas jednim klikom nekog baniraš, makneš...to je ona priča o tome koliko smo uistinu dobri i pravedni kad nam se omogući brza "egzekucija" neistomišlljenika ) , da ljudi doslovno misle da se tako može i u reali... netko ti se zamjeri a ti ga već vidiš kako visi obešen o neko drvo i to nakon "pravedne" presude
Ko stvorena je za taj 'ozbiljni' posao.
Bilo bi mrtvih

taja

Broj postova : 5826

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 21.03.13 18:49

Inače, novi izgled foruma je ok jedino što se ne vidi da sam ja online. Recimo , ako ja i J pišemo s istog kompa i tražilice ne piše jel je on ili ja logiran

taja

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 21.03.13 21:41

taja je napisao/la:Inače, novi izgled foruma je ok jedino što se ne vidi da sam ja online. Recimo , ako ja i J pišemo s istog kompa i tražilice ne piše jel je on ili ja logiran

to je odavno poremećeno...
par put te nisam "vidjela" prijavljenu a pisala si... a najbolje mi je kad otvorim prvu stranu foruma a ono piše, nula korisnika, nula gostiju... mamicu mu ne registrira me ni kao gosta

btw

Broj postova : 13060

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 22.03.13 12:15

Btw je napisao/la:
taja je napisao/la:Inače, novi izgled foruma je ok jedino što se ne vidi da sam ja online. Recimo , ako ja i J pišemo s istog kompa i tražilice ne piše jel je on ili ja logiran

to je odavno poremećeno...
par put te nisam "vidjela" prijavljenu a pisala si... a najbolje mi je kad otvorim prvu stranu foruma a ono piše, nula korisnika, nula gostiju... mamicu mu ne registrira me ni kao gosta
Za to znam nego mislila sam na ono gore di piše logout, ali evo Admin je ispravio.

I ovaj mi se design sviđa, nek konačno ostane ovako. Nema potrebe mijenjati svako malo

Btw, lip ti je avatar

taja

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.03.13 13:59

taja je napisao/la:

Btw, lip ti je avatar

takvu sam ju navikla vidjet...

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 22.03.13 14:08

taja je napisao/la:

Btw, lip ti je avatar

tu je ko neka uspaljenica, strastvena...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.03.13 14:19

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:

Btw, lip ti je avatar

je , i to ne bira jel muško il žensko... mene iscrpila u tri dana ko nijedan muškarac prije toga

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 22.03.13 14:26

pizda je napisao/la:
taja je napisao/la:

Btw, lip ti je avatar

je , i to ne bira jel muško il žensko... mene iscrpila u tri dana ko nijedan muškarac prije toga

tajo fala...
a vas dvoje bi mogli sjašiti s moje daprostiš strastvenosti...

btw

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.03.13 14:49

Btw je napisao/la:

baš si neka šta fali...jaši i ti malo po mojim majčinskim insektima ... tko ti brani ?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 22.03.13 15:05

Btw je napisao/la:

baš si neka šta fali...jaši i ti malo po mojim majčinskim insektima ... tko ti brani ?

nisam pukla... pa da me zaprave usvojiš... i kad ti dodijem da me daš na podposvojenje (ko svoju kerušu)

btw

[Vrh] Go down

Postaj  baaab on 22.03.13 15:16

kad malo razmisliš...ima logike...
da su 2 compa na isto routeru...oboje imate isti IP...akli svaki comp ima svoj cookie od foruma...ovako...oba kolačića su na istom compu...a server ne zna koji bi prije zagrizao

baaab

Broj postova : 767

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 22.03.13 15:17

Btw je napisao/la:
Btw je napisao/la:

nisam pukla... pa da me zaprave usvojiš... i kad ti dodijem da me daš na podposvojenje (ko svoju kerušu)

pa šta fali keruši.. u njemačkoj je... eee, šta bi esco dao da ide u njemačku

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  btw on 22.03.13 15:23

Btw je napisao/la:
Btw je napisao/la:

pa problem i je u njemačkoj,,,ja sam bila u njemačkoj... ne bih opet

btw

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 23.03.13 12:06

Btw je napisao/la:
Btw je napisao/la:

pa problem i je u njemačkoj,,,ja sam bila u njemačkoj... ne bih opet

jebga, ja sam se u njemačkoj rodila... ići ću opet tamo al ne još... ne da mi se

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Jehudi on 23.03.13 18:28

I ja bih rado opet malo do Berlina.

Jehudi

Broj postova : 2613

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 15.04.13 18:25

reinkarnacija? da? ne? da ne otvaram anketu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 15.04.13 19:04

Da
Već smo imali temu

taja

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 15.04.13 19:07

taja je napisao/la:

Da
Već smo imali temu

zaboravila a činio mi se zgodan film na tu temu

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  taja on 15.04.13 19:08

nema veze
ionako nema teme koja već nije obrađena

taja

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 26.03.15 9:38

imam jednu priču koja nije moja nego kolegičina al obzirom da imam slična iskustva baš mi je drago da se i njoj dogodilo isto ... uglavnom, prije nekoliko dana joj je umrla jedna vrlo bliska osoba, užasno ju je to pogodilo i patila je i tugovala jako .... i veli mi kako ju je preksinoć jako živo sanjala, san joj je bio skroz živi kao na javi i lijep .... nakon toga se iz čista mira probudila u tri ujutro skroz odmorna i prvi puta joj došlo da usred noći otvori google earth i potraži na njemu kuću te preminule osobe ... i nađe kuću, klikne na street view i ugleda kako su usnimili tu preminulu osobu pred kućom sa obitelji sretnu i kako gleda direkt u kameru koja ju snima i smije se ... nakon toga veli da je osjetila trenutno olakšanje i prošla ju tuga ... eto, tako nekako se i meni događalo kad god bi mi netko blizak umro ... najprije bi mi se ta osoba javila u nekom lijepom snu, pričala sa mnom kao da je živa, bila vesela, a idući dan bi naletila na nešto što bi poslužilo kao triger da tuga u trenu nestane i zamijeni je neki drugi puno ljepši osjećaj

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 26.03.15 10:23

reinkarnacija, da ali kao osobni odabir a ne direktiva nekih visih bica...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 26.03.15 10:38

pizda je napisao/la:reinkarnacija, da ali kao osobni odabir a ne direktiva nekih visih bica...

predviđam da ćeš se u idućem životu vratiti kao macina mačka morat ćeš to odraditi kad tad koliko je maca navalila maziti te i paziti ... meni ne gine da budem caticin zamorac pa će stalno gledati kako radim digi digi satima

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 26.03.15 10:49

pizda je napisao/la:reinkarnacija, da ali kao osobni odabir a ne direktiva nekih visih bica...

predviđam da ćeš se u idućem životu vratiti kao macina mačka  morat ćeš to odraditi kad tad koliko je maca navalila maziti te i paziti ... meni ne gine da budem  caticin zamorac pa će stalno gledati kako radim digi digi satima  

ama nije ovo ništa kako ja mazim I pazim, črast mi, praktički mi nije drag

Vel'ka Maca

Broj postova : 9333

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 9:26

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 4 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics