kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

After the Dark...

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 10:32

pizda je napisao/la:

trebalo bi i Mojicu malo upregnut, nesto se mnogo udaljila zadnje vrijeme...zadnjih godina...After the Dark... - Page 8 684758713

ona njena sa razredom mi je legendarna ... ono bih ja stavila kao uzglavlje foruma

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 21.04.15 10:37

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

trebalo bi i Mojicu malo upregnut, nesto se mnogo udaljila zadnje vrijeme...zadnjih godina...After the Dark... - Page 8 684758713

ona njena sa razredom mi je legendarna ... ono bih ja stavila kao uzglavlje foruma

nije njena nego moja, ako mislis na onu di je uzorita majka...After the Dark... - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 10:38

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:

trebalo bi i Mojicu malo upregnut, nesto se mnogo udaljila zadnje vrijeme...zadnjih godina...After the Dark... - Page 8 684758713

ona njena sa razredom mi je legendarna ... ono bih ja stavila kao uzglavlje foruma

nije njena nego moja, ako mislis na onu di je uzorita majka...After the Dark... - Page 8 684758713

ne ta ... iako je i ta super ... al ona je napravila onu retro gdje smo ko razred i stojimo pred školom ... šteta što si to nisam sejvala a pojma nemam gdje tražiti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 10:55

pizda je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
eto ti I pizda u kombinaciji super funkcionirate, stoga boli me kurac tko će tipkat, kad će tipkat I hoće li tipkat...
I tko će se kako radi toga osjećati. ionako ne tipkaš radi mene, nego radi sebe, a da bi bilo šarenije, ljepše I veselije da vas/nas je štoviše u pješčaniku to stoji...  After the Dark... - Page 8 11484130

jebo Glistu, ona je gruba indijan. Jagoda i ja smo se liepo nadopunjavali u prvoj smjeni. Ja tu dalmatinku ne mogu prezalit...

e, znaš kako mi je žao da jagodu (i tebe u kombinaciji) nisam uopće čitala, nisam forum čitala u njeno vrijeme, u to doba sam postala zvijezda onog drugog foruma, ali ovo malo što sam ju čitala u poraću, ima mi odličan osjećaj za feeling, vjerujem da je bilo toplo, zabavno I urnebesno

ti si meni bio odličan u muškim sparinzima sa baldrikom, alelujom I tom drevnom ekipom... ia antoanom, sinom solinskim After the Dark... - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 21.04.15 12:48

Vel'ka Maca je napisao/la:
e, znaš kako mi je žao da jagodu (i tebe u kombinaciji) nisam uopće čitala, nisam forum čitala u njeno vrijeme, u to doba sam postala zvijezda onog drugog foruma, ali ovo malo što sam ju čitala u poraću, ima mi odličan osjećaj za feeling, vjerujem da je bilo toplo, zabavno I urnebesno

dobra je Jagoda samo sto je i onda jedva pisala a i to nesto sturo. Nije od nje bilo vece koristi...After the Dark... - Page 8 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 12:54

kišna glista je napisao/la:
mene prođe volja kad pročitam ovakve upise ... ne znam zašto, al odbija me kad skontam da sam  zabavljač pasivnih promatrača a uvijek me nekako zapadne takva uloga dal u reali dal u virtuali ... ajd šu, sad malo drugi nek zabavljaju ... maco da te vidimo šta znaš i umiješ a ja odoh nazad u svoju oazu sjest za svoj stol i uživat u svojim mislima koje su se fino zagrijale jutros ... to volem, kad mi motor u glavi radi ka švicarska vurica  After the Dark... - Page 8 727654710

E najbolje se sad udalji i nemoj vise pisati,  tako uvredita i povredita... After the Dark... - Page 8 F24sqg

Pisem kad mogu i kada mi se pise. Naravno da je zanimljivije kad ima vise ljudi na forumu, ali toliko puta nema nikog na forumu, ali ja pisem svoje i ne dam se ometati... After the Dark... - Page 8 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 13:00

Kad vec spominjete Jagodu, asocijacija su mi sviiice, pa se tako setih i vesti koju sam juce procitala.
U malenom Bremenu odluci osoba muskog pola kako bi bilo dobro da sebi priusti jedno opustajuce vece u kadi prepunoj tople vode, okruzen svecicama i muzikom. I tako i napravi. Napuni kadu, zapali pregrst svecica, oko kade, ispred prozora, po komodama, stavi par i pored dezodoransa i parfema...i buuuum jedan dezodorans eksplodira i pocne goreti. On zgrabi casu za ispiranje usta nakon pranja zuba, napuni je vodom iz kade i polije po dezodoransima i parfemima...E onda je bas nastao raspashoj. Eksplozija je bila toliko jaka da je pola tavanice otpalo, a zid se pomerio za nekoliko cm. After the Dark... - Page 8 Qnwg93
Jos ce morati i da odgovara za izazivanje eksplozije i unistavanja zgrade.

Pa ti sad pravi romantiku u kupatilu...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 13:06

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
mene prođe volja kad pročitam ovakve upise ... ne znam zašto, al odbija me kad skontam da sam  zabavljač pasivnih promatrača a uvijek me nekako zapadne takva uloga dal u reali dal u virtuali ... ajd šu, sad malo drugi nek zabavljaju ... maco da te vidimo šta znaš i umiješ a ja odoh nazad u svoju oazu sjest za svoj stol i uživat u svojim mislima koje su se fino zagrijale jutros ... to volem, kad mi motor u glavi radi ka švicarska vurica  After the Dark... - Page 8 727654710

E najbolje se sad udalji i nemoj vise pisati,  tako uvredita i povredita... After the Dark... - Page 8 F24sqg

Pisem kad mogu i kada mi se pise. Naravno da je zanimljivije kad ima vise ljudi na forumu, ali toliko puta nema nikog na forumu, ali ja pisem svoje i ne dam se ometati... After the Dark... - Page 8 30caqzl

nema veze sa uvrijeđenošću i povrijeđenošću ... jednostavno me mine volja ... nemrem si pomoć al ako te zanima, nije danas taj dan ... al doći će i to opet ... After the Dark... - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 13:07

cat_claw je napisao/la:Kad vec spominjete Jagodu, asocijacija su mi sviiice, pa se tako setih i vesti koju sam juce procitala.
U malenom Bremenu odluci osoba muskog pola kako bi bilo dobro da sebi priusti jedno opustajuce vece u kadi prepunoj tople vode, okruzen svecicama i muzikom. I tako i napravi. Napuni kadu, zapali pregrst svecica, oko kade, ispred prozora, po komodama, stavi par i pored dezodoransa i parfema...i buuuum jedan dezodorans eksplodira i pocne goreti. On zgrabi casu za ispiranje usta nakon pranja zuba, napuni je vodom iz kade i polije po dezodoransima i parfemima...E onda je bas nastao raspashoj. Eksplozija je bila toliko jaka da je pola tavanice otpalo, a zid se pomerio za nekoliko cm. After the Dark... - Page 8 Qnwg93
Jos ce morati i da odgovara za izazivanje eksplozije i unistavanja zgrade.

Pa ti sad pravi romantiku u kupatilu...

Koji peh.  After the Dark... - Page 8 1523192931  Nikad se nisam voljela namakati u kadi.  After the Dark... - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 13:10

kišna glista je napisao/la:

nema veze sa uvrijeđenošću i povrijeđenošću ... jednostavno me mine volja ... nemrem si pomoć al ako te zanima, nije danas taj dan ... al doći će i to opet ... After the Dark... - Page 8 1523192931


Nema veze. Ovi sto imaju facebook ce te zaganjati, ako budes predugo izbivala... After the Dark... - Page 8 11484130

Znas da smo stoka, ali smo tvoji! After the Dark... - Page 8 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 13:14

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

nema veze sa uvrijeđenošću i povrijeđenošću ... jednostavno me mine volja ... nemrem si pomoć al ako te zanima, nije danas taj dan ... al doći će i to opet ... After the Dark... - Page 8 1523192931


Nema veze. Ovi sto imaju facebook ce te zaganjati, ako budes predugo izbivala... After the Dark... - Page 8 11484130

Znas da smo stoka, ali smo tvoji! After the Dark... - Page 8 11484130

nabavit ću i ja sebi jednu toljagu pa kad me krene kontraudarat After the Dark... - Page 8 1619348112

šalim se ... đe nema dinamike, nema ni mene ... After the Dark... - Page 8 1523192931 neb na onom nethaeru pisala da me sjeku ... otvorim prekjučer njihv kultni, buffy napiše post, dva dana ništa a onda treći iluzija na to odgovori sa "lol After the Dark... - Page 8 1619348112))) " ... pa jebote, i šta reć onda na to ? kako nastavit misao ? meni je to skroz nemotivirajuće ... u mojim lubanjama ima više života nego nekad po forumima

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 21.04.15 13:15

cat_claw je napisao/la:Kad vec spominjete Jagodu, asocijacija su mi sviiice, pa se tako setih i vesti koju sam juce procitala.
U malenom Bremenu odluci osoba muskog pola kako bi bilo dobro da sebi priusti jedno opustajuce vece u kadi prepunoj tople vode, okruzen svecicama i muzikom. I tako i napravi. Napuni kadu, zapali pregrst svecica, oko kade, ispred prozora, po komodama, stavi par i pored dezodoransa i parfema...i buuuum jedan dezodorans eksplodira i pocne goreti. On zgrabi casu za ispiranje usta nakon pranja zuba, napuni je vodom iz kade i polije po dezodoransima i parfemima...E onda je bas nastao raspashoj. Eksplozija je bila toliko jaka da je pola tavanice otpalo, a zid se pomerio za nekoliko cm. After the Dark... - Page 8 Qnwg93
Jos ce morati i da odgovara za izazivanje eksplozije i unistavanja zgrade.

Pa ti sad pravi romantiku u kupatilu...

bogme, tom jadniku je prisjela romantika za sljedecih pet zivota. Pa kog vraga je sadrzavala ta voda iz kade, napalm? After the Dark... - Page 8 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 13:21

kišna glista je napisao/la:

nabavit ću i ja sebi jednu toljagu pa kad me krene kontraudarat After the Dark... - Page 8 1619348112

šalim se ... đe nema dinamike, nema ni mene ... After the Dark... - Page 8 1523192931  neb na onom nethaeru pisala da me sjeku ... otvorim prekjučer njihv kultni, buffy napiše post, dva dana ništa a onda treći iluzija na to odgovori sa "lol After the Dark... - Page 8 1619348112))) " ... pa jebote, i šta reć onda na to ? kako nastavit misao ? meni je to skroz nemotivirajuće ... u mojim lubanjama ima više života nego nekad po forumima


A jeste tamo malo podosadno. Jedino na sta sam se na netheru u poslednjih par nedelja nasmejala su bili Baldrickovi upisi na onoj temi o reklamama. Pretpostavaljam da je cudoviste bilo malo pijano, ali je sav smesan.

Ja bih i tamo pisala, kad sam raspolozena, ali je stvarno tesko. Ne znam kako se u tekstu pravi novi red. Sve je nekako na gomili i zbrchkano. Mislim da se jos uvek secam kako se stavljaju smajlici. Pop mi je rekao. Sa onim uglastim zagradama. Stvarno se moras izlomiti ne bi li objavio tekst, koji iole lici na nesto.

Onaj stari Escov forum, gde pisu cure, nisam odavno otvorila.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 13:50

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

nabavit ću i ja sebi jednu toljagu pa kad me krene kontraudarat After the Dark... - Page 8 1619348112

šalim se ... đe nema dinamike, nema ni mene ... After the Dark... - Page 8 1523192931  neb na onom nethaeru pisala da me sjeku ... otvorim prekjučer njihv kultni, buffy napiše post, dva dana ništa a onda treći iluzija na to odgovori sa "lol After the Dark... - Page 8 1619348112))) " ... pa jebote, i šta reć onda na to ? kako nastavit misao ? meni je to skroz nemotivirajuće ... u mojim lubanjama ima više života nego nekad po forumima


A jeste tamo malo podosadno. Jedino na sta sam se na netheru u poslednjih par nedelja nasmejala su bili Baldrickovi upisi na onoj temi o reklamama. Pretpostavaljam da je cudoviste bilo malo pijano, ali je sav smesan.

Ja bih i tamo pisala, kad sam raspolozena, ali je stvarno tesko. Ne znam kako se u tekstu pravi novi red. Sve je nekako na gomili i zbrchkano. Mislim da se jos uvek secam kako se stavljaju smajlici. Pop mi je rekao. Sa onim uglastim zagradama. Stvarno se moras izlomiti ne bi li objavio tekst, koji iole lici na nesto.

Onaj stari Escov forum, gde pisu cure,  nisam odavno otvorila.

ja sam inače slab forumski voajer ... ako mi netko prstom ne pokaže šta je zanimljivo, sama ne bih sigurno listala i tražila ... otvorim, ako mi zadnji postovi preokupiraju pažnju ok, ako ne, odo dalje ... puno mi je zabavnije kad sama sudjelujem u nečemu i ide program uživo ... prafzaprav, to mi je jedino i zabavno osim kad mi na pameti nije neki mamutovac ... e, onda mogu sama sjediti i pisati svoje misli bez ikoga a poslije je upitno hoću li pročitati reakcije na isti ... sve zavisi koliko su maštovito napisane ... ako nisu, i to preskočim After the Dark... - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 13:52

pizda je napisao/la: Pa kog vraga je sadrzavala ta voda iz kade, napalm? After the Dark... - Page 8 1523192931

bit će se čovjek nauživo u prirodnom đakuziju i lijepo isprdio u vodi ... nejde to sa romantikom al badava to nekima govorit

inače ni ja ne volim u kadi biti i ležati ... bude mi dosadno jer nemam šta za raditi ... to jedino da si izmislim neku zanimaciju koja ide uz ležanje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 15:55

cat_claw je napisao/la:



Ja bih i tamo pisala, kad sam raspolozena, ali je stvarno tesko. Ne znam kako se u tekstu pravi novi red. Sve je nekako na gomili i zbrchkano. Mislim da se jos uvek secam kako se stavljaju smajlici. Pop mi je rekao. Sa onim uglastim zagradama. Stvarno se moras izlomiti ne bi li objavio tekst, koji iole lici na nesto.


I tekst razdvajaš uglatim zagradama samo one izgledaju ovako i moraš ih približiti inače ti neće funkcionirati:

[ list ] [/list ]




[ list ][ /list ]




Između dva "lista" umetneš tekst, a ovako ti ostaju razmaci između odjeljaka.  After the Dark... - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 16:03

kišna glista je napisao/la:



šalim se ... đe nema dinamike, nema ni mene ... After the Dark... - Page 8 1523192931  neb na onom nethaeru pisala da me sjeku ... otvorim prekjučer njihv kultni, buffy napiše post, dva dana ništa a onda treći iluzija na to odgovori sa "lol After the Dark... - Page 8 1619348112))) " ... pa jebote, i šta reć onda na to ? kako nastavit misao ? meni je to skroz nemotivirajuće ... u mojim lubanjama ima više života nego nekad po forumima

Sve je to do navike i temperamenta a i stjecaja okolnosti. After the Dark... - Page 8 684758713 
Ja sam prije imala na forumu izljeve tokova svijesti After the Dark... - Page 8 1523192931 , sada sam sasvim drugačija, prije sam puno više govorila, u ovim godinama čak manje i mislim. After the Dark... - Page 8 1523192931  
I danas sam našla dva smiješno oprečna mišljenja o šutnji pa sam ih stavila u Kamenolom, Plutarhovo - "Šutnja je bolja od bilo kakva govora" i Baconovo - "Šutnja je vrlina budala".   After the Dark... - Page 8 1619348112 
Jutros sam imala volju za ćakulanjem pa me je trokiranje foruma sasvim razoružalo i bacilo u šutnju, tako da ne samo narav nego i okolnosti utječu na dinamiku komunikacije.  After the Dark... - Page 8 684758713 
Na nethaerovim Kultnima je sve zamrlo, da nema Popove teme i Dobrog jutra na kojem su aktivne buffy i nickita ništa se ne bi događalo. Ja ću dovršiti stavljanje izbrisanih postova na temu o Kulturi srca i tako će i moje forumašenje tamo završiti.  After the Dark... - Page 8 2281111077

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Lena 21.04.15 16:15

pročitala zadnjih 4-5 stranica....
ja ne stignem ništa zaista....ali ću uskoro stizati.....
daklem kako su se krediti u švicarcima prorijedili šef mi saopćio da neće produžit ugovor jer me kao zbog toga najviše i uzeo za radit....
idući tjedan imam 4 dana GO za iskoristit i to je to.....jopet nezaposlena  After the Dark... - Page 8 11484130

nije da će mi preteško pasti idući neradni dani,ali garant će mi brzo dosadit.....
imam plan podsjetiti se autocada,sredit kuću pic lic.....vježbat doma i ujutro,a popodne šetat.... After the Dark... - Page 8 1523192931
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 21.04.15 16:39

Lena je napisao/la:pročitala zadnjih 4-5 stranica....
ja ne stignem ništa zaista....ali ću uskoro stizati.....
daklem kako su se krediti u švicarcima prorijedili šef mi saopćio da neće produžit ugovor jer me kao zbog toga najviše i uzeo za radit....
idući tjedan imam 4 dana GO za iskoristit i to je to.....jopet nezaposlena  After the Dark... - Page 8 11484130

nije da će mi preteško pasti idući neradni dani,ali garant će mi brzo dosadit.....
imam plan podsjetiti se autocada,sredit kuću pic lic.....vježbat doma i ujutro,a popodne šetat.... After the Dark... - Page 8 1523192931

bit će te čeka nešto puno bolje... ovo ti je bilo samo malo za zagrijavanje i da znaš više cijeniti to bolje kad naleti After the Dark... - Page 8 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 22.04.15 7:45

Lena je napisao/la:pročitala zadnjih 4-5 stranica....
ja ne stignem ništa zaista....ali ću uskoro stizati.....
daklem kako su se krediti u švicarcima prorijedili šef mi saopćio da neće produžit ugovor jer me kao zbog toga najviše i uzeo za radit....
idući tjedan imam 4 dana GO za iskoristit i to je to.....jopet nezaposlena  After the Dark... - Page 8 11484130

nije da će mi preteško pasti idući neradni dani,ali garant će mi brzo dosadit.....
imam plan podsjetiti se autocada,sredit kuću pic lic.....vježbat doma i ujutro,a popodne šetat.... After the Dark... - Page 8 1523192931

ko jebe kepeca malog, mozda je kojom srecom digao kredit za firmu u svicarcima...After the Dark... - Page 8 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 22.04.15 10:11

kišna glista je napisao/la:na nesto.

ja sam inače slab forumski voajer ... ako mi netko prstom ne pokaže šta je zanimljivo, sama ne bih sigurno listala i tražila ... otvorim, ako mi zadnji postovi preokupiraju pažnju ok, ako ne, odo dalje ... puno mi je zabavnije kad sama sudjelujem u nečemu i ide program uživo ... prafzaprav, to mi je jedino i zabavno osim kad mi na pameti nije neki mamutovac ... e, onda mogu sama sjediti i pisati svoje misli bez ikoga a poslije je upitno hoću li pročitati reakcije na isti ... sve zavisi koliko su maštovito napisane ... ako nisu, i to preskočim After the Dark... - Page 8 1523192931

Navikla sam da kliknem na nether. After the Dark... - Page 8 1zouo36 Nekad zaboravim, jer se ovde raspisem. Ali navece preko mobitela kliknem, samo sto puno toga uopste ne citam. Ima tih nekih tema sa lepljenjem svega i svacega. To obicno ne otvaram.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 22.04.15 10:14

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:na nesto.

ja sam inače slab forumski voajer ... ako mi netko prstom ne pokaže šta je zanimljivo, sama ne bih sigurno listala i tražila ... otvorim, ako mi zadnji postovi preokupiraju pažnju ok, ako ne, odo dalje ... puno mi je zabavnije kad sama sudjelujem u nečemu i ide program uživo ... prafzaprav, to mi je jedino i zabavno osim kad mi na pameti nije neki mamutovac ... e, onda mogu sama sjediti i pisati svoje misli bez ikoga a poslije je upitno hoću li pročitati reakcije na isti ... sve zavisi koliko su maštovito napisane ... ako nisu, i to preskočim After the Dark... - Page 8 1523192931

Navikla sam da kliknem na nether. After the Dark... - Page 8 1zouo36 Nekad zaboravim, jer se ovde raspisem. Ali navece preko mobitela kliknem, samo sto puno toga uopste ne citam. Ima tih nekih tema sa lepljenjem svega i svacega. To obicno ne otvaram.

tako i ja ... otvorim tu i tamo popovu temu ali samo ako vidim da je on nešto novo upisao jer zna nekad bit duhovit kako prenosi vijesti sa kultnixa ... al i to me polako prolazi ... trudi se bit ko pizda a nejde mu pa mene sram to gledati After the Dark... - Page 8 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 22.04.15 10:16

metilda je napisao/la:


I tekst razdvajaš uglatim zagradama samo one izgledaju ovako i moraš ih približiti inače ti neće funkcionirati:

[ list ] [/list ]




[ list ][ /list ]




Između dva "lista" umetneš tekst, a ovako ti ostaju razmaci između odjeljaka.  After the Dark... - Page 8 684758713


Hvala Metilda...After the Dark... - Page 8 1zouo36
Bas cu probati sledeci put, ako u medjuvremenu ne zaboravim kako se to radi.

Juce naidjem na Lynch-ov film "The Straight Man" i u jednoj sceni glavni stari deka objasnjava sta mu je starost donela, sposobnost da odvoji bitno od nebitnog. I moj se mozak polako priblizio tom stadijumu. Mozda po godinama nisam toliko stara, ali neka se cuda desavaju. Masu ovakvih sitnih stvari, a da su vezani za forum, jednostavno zaboravim, a posle kada mi zatrebaju, onda ih trazim u gomili postova. Sto je problem, jer se naravno ne mogu setiti gde smo o tome pisali...After the Dark... - Page 8 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 22.04.15 10:18

kišna glista je napisao/la:

tako i ja ... otvorim tu i tamo popovu temu ali samo ako vidim da je on nešto novo upisao jer zna nekad bit duhovit kako prenosi vijesti sa kultnixa ... al i to me polako prolazi ... trudi se bit ko pizda a nejde mu pa mene sram to gledati After the Dark... - Page 8 1523192931

Kad vidim da otrovnjaci, onda napravim pauzu i ne otvaram ni tu temu.
Ne zelim se trovati tudjim ruznim salama i sugestijama.
Samo veselo...After the Dark... - Page 8 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 22.04.15 10:34

cat_claw je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

tako i ja ... otvorim tu i tamo popovu temu ali samo ako vidim da je on nešto novo upisao jer zna nekad bit duhovit kako prenosi vijesti sa kultnixa ... al i to me polako prolazi ... trudi se bit ko pizda a nejde mu pa mene sram to gledati After the Dark... - Page 8 1523192931

Kad vidim da otrovnjaci, onda napravim pauzu i ne otvaram ni tu temu.
Ne zelim se trovati tudjim ruznim salama i sugestijama.
Samo veselo...After the Dark... - Page 8 1zouo36

pa nisam baš primijetila da je nešto otrovno napisao ... al dobro, manje sam osjetljiva pa su i moje percepcije drugačije neg tvoje ... meni to nekad bude i zabavno iako je češće totalno bezidejno al štaš, pop mi je više za neke debate oko letwica neg za nasmijat ljude ... za to je pizda svakako talentiraniji

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 8 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.