kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

After the Dark...

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 9:40

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ko da bih ja pitala hoćeš nećeš .... letio bi prvi u njega a onda redom za tobom ostali koji ne jauču kad ih štipnem After the Dark... - Page 3 11484130  treba spasit ljudsku rasu a ne guštat se

jebo ljudsku rasu, spasis ih i odmah pocnu ratovat...

još nisi ni počeo spašavat ljudski rod a već vilozofiraš .... e da, i to mi je glupost ... čuj, on zna lozinku i nitko osim njega pa će on morati preživjeti do kraja ... nema šamse ... njega odmah podvrgnut mučenju dok mu lozinka ne izađe na sve tjelesne otvore u vidu piesmice a onda tek vidit šta će bit s njim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 9:43

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ko da bih ja pitala hoćeš nećeš .... letio bi prvi u njega a onda redom za tobom ostali koji ne jauču kad ih štipnem After the Dark... - Page 3 11484130  treba spasit ljudsku rasu a ne guštat se

jebo ljudsku rasu, spasis ih i odmah pocnu ratovat...

još nisi ni počeo spašavat ljudski rod a već vilozofiraš .... e da, i to mi je glupost ... čuj, on zna lozinku i nitko osim njega pa će on morati preživjeti do kraja ... nema šamse ... njega odmah podvrgnut mučenju dok mu lozinka ne izađe na sve tjelesne otvore u vidu piesmice a onda tek vidit šta će bit s njim

vjerojatno je u vezi sa onim gejem pa je njemu povjerijo tajnu...After the Dark... - Page 3 684758713 Vidis da taj profa stalno umece neke anekse...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 9:45

bilo bi fora vidjet kako bi to stvarno izgledalo. Sifru bi znao predsjednik a bunker pun politicara i vojnika... After the Dark... - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 9:48

pizda je napisao/la:bilo bi fora vidjet kako bi to stvarno izgledalo. Sifru bi znao predsjednik a bunker pun politicara i vojnika... After the Dark... - Page 3 1523192931

jebeš šifru ak imaš pajser

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 9:53

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:bilo bi fora vidjet kako bi to stvarno izgledalo. Sifru bi znao predsjednik a bunker pun politicara i vojnika... After the Dark... - Page 3 1523192931

jebeš šifru ak imaš pajser

mos mislit sto bi profesor znao sifru, ne bi taj ni primirisao bunkera kao ni oni vinari, harfisti, pjesnici i operni pjevaci After the Dark... - Page 3 1523192931. Praxa se poprilicno razlikuje od teoretike...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 9:55

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:bilo bi fora vidjet kako bi to stvarno izgledalo. Sifru bi znao predsjednik a bunker pun politicara i vojnika... After the Dark... - Page 3 1523192931

jebeš šifru ak imaš pajser

mos mislit sto bi profesor znao sifru, ne bi taj ni primirisao bunkera kao ni oni vinari, harfisti, pjesnici i operni pjevaci After the Dark... - Page 3 1523192931. Praxa se poprilicno razlikuje od teoretike...

a i jebeš bunker ... nezdravo je obitavati u tim armirano betonskim kutijama ... jab odma uletila u kakvu geodu i tamo evoluirala u nešto više ... u kakvo dvospolno biće koje se samo razmnožava dijobom a vi se lijepo jebite po starinski i spašavajte svijet ljigaveći jedan po drugom After the Dark... - Page 3 3114667799

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 9:57

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:bilo bi fora vidjet kako bi to stvarno izgledalo. Sifru bi znao predsjednik a bunker pun politicara i vojnika... After the Dark... - Page 3 1523192931

jebeš šifru ak imaš pajser

mos mislit sto bi profesor znao sifru, ne bi taj ni primirisao bunkera kao ni oni vinari, harfisti, pjesnici i operni pjevaci After the Dark... - Page 3 1523192931. Praxa se poprilicno razlikuje od teoretike...

a i jebeš bunker ... nezdravo je obitavati u tim armirano betonskim  kutijama ... jab odma uletila u kakvu geodu i tamo evoluirala u nešto više ... u kakvo dvospolno biće koje se samo razmnožava dijobom a vi se lijepo jebite po starinski i spašavajte svijet ljigaveći jedan po drugom After the Dark... - Page 3 3114667799

jebiga, imas ih koliko hoces samo sto ih ljepse nazivaju arkama. Jedini opravdat za sada je onaj u Norveskoj gdje se cuva sjeme svih biljaka...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 9:59

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

jebeš šifru ak imaš pajser

mos mislit sto bi profesor znao sifru, ne bi taj ni primirisao bunkera kao ni oni vinari, harfisti, pjesnici i operni pjevaci After the Dark... - Page 3 1523192931. Praxa se poprilicno razlikuje od teoretike...

a i jebeš bunker ... nezdravo je obitavati u tim armirano betonskim  kutijama ... jab odma uletila u kakvu geodu i tamo evoluirala u nešto više ... u kakvo dvospolno biće koje se samo razmnožava dijobom a vi se lijepo jebite po starinski i spašavajte svijet ljigaveći jedan po drugom After the Dark... - Page 3 3114667799

jebiga, imas ih koliko hoces samo sto ih ljepse nazivaju arkama. Jedini opravdat za sada je onaj u Norveskoj gdje se cuva sjeme svih biljaka...

kad čitaš sve te stare mitove, današnji ljudi su došli iz nekih pećina ... dakle, ne treba graditi bunkere, treba nać te pećine ... ako opet ne stanem netragom, znači da sam našla svoju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 10:25

kišna glista je napisao/la:

kad čitaš sve te stare mitove, današnji ljudi su došli iz nekih pećina ... dakle, ne treba graditi bunkere, treba nać te pećine ... ako opet ne stanem netragom, znači da sam našla svoju

turci imaju cijele podzemne gradove jebate, zivi mravinjaci a besprijekorna ventilacija, sve sljaka...After the Dark... - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 10:29

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kad čitaš sve te stare mitove, današnji ljudi su došli iz nekih pećina ... dakle, ne treba graditi bunkere, treba nać te pećine ... ako opet ne stanem netragom, znači da sam našla svoju

turci imaju cijele podzemne gradove jebate, zivi mravinjaci a besprijekorna ventilacija, sve sljaka...After the Dark... - Page 3 684758713

čitala o tome i gledala dokumentarce ... al ako mogu mravi, što ne bi mogli i ljudi isto tako ... al da je impozantno, jest

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 10:31

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kad čitaš sve te stare mitove, današnji ljudi su došli iz nekih pećina ... dakle, ne treba graditi bunkere, treba nać te pećine ... ako opet ne stanem netragom, znači da sam našla svoju

turci imaju cijele podzemne gradove jebate, zivi mravinjaci a besprijekorna ventilacija, sve sljaka...After the Dark... - Page 3 684758713

čitala o tome i gledala dokumentarce ... al ako mogu mravi, što ne bi mogli i ljudi isto tako ... al da je impozantno, jest

pa ono i mora da su gradili po uzoru na mravinjak, nevjerojatno. Ne ide ti u glavu kuda su uopce izbacivali sav taj materijal. Jebes me ako bi danas mogli napraviti onako nesto sa svom tehnologijom...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 10:36

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

kad čitaš sve te stare mitove, današnji ljudi su došli iz nekih pećina ... dakle, ne treba graditi bunkere, treba nać te pećine ... ako opet ne stanem netragom, znači da sam našla svoju

turci imaju cijele podzemne gradove jebate, zivi mravinjaci a besprijekorna ventilacija, sve sljaka...After the Dark... - Page 3 684758713

čitala o tome i gledala dokumentarce ... al ako mogu mravi, što ne bi mogli i ljudi isto tako ... al da je impozantno, jest

pa ono i mora da su gradili po uzoru na mravinjak, nevjerojatno. Ne ide ti u glavu kuda su uopce izbacivali sav taj materijal. Jebes me ako bi danas mogli napraviti onako nesto sa svom tehnologijom...

pa imaš onog tipa - umjetnika koji je nešto slično počeo sam i bome je rukama i sa primitivnim alatom i kariolom čudo napravio

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 10:46

Nemam vremena za citanje svega sto ste napisali, to cu u pauzi, pa cu se samo na kratko osvrnuti na neke stvari.

Pipika pise da je logicno birati ljude na osnovu njihovog znanja, sto i jeste, ali i ne mora biti tacno. Tako sam i sama bila misljenja da umetnici i zabavljaci nemaju nikakvih primenjenih znanja, koja bi bila potrebna za opstanak, tako da u uzi krug, tj tih 10 nisam uzela u obzir pesnika, opersku pevacicu, modnog kreatora, kao ni proizvodjaca vina, kucepazitelja, senatora i sl. Da se razumemo, moj stvarni poziv je takav da sigurno ne bih usla u tih odabranih 10. Jednostavno ne vidim svrhu u jednom pravniku kao nekome ko ima neka potrebna znanja.
Nosila sam se mislju da i sama ne pevam tako lose, i ako nemam skolovan glas, pa mogu pevati i zabavljati, ako je to potrebno. Plesem dosta dobro, poznajem neke od klasicnih plesova, jednom davno sam imala casove klavira, naucila par starogradskih pesama...pa sam dalje razmisljala da svaki inteligentan covek poseduje smisao za humor, pa cemo se kao grupa sigurno uspeti zabaviti, pa nam tu umetnici uopste nisu potrebni. Dalje, bavila sam se restauriranjem starog namestaja, pa mi ni takva vrsta posla nije strana. Tj mislim da bih mogla od "niceg" stvoriti nesto.  Ali upravo takvom vrstom razmisljanja sam se, a da nisam ni bila svesna, dotakla onog bitnog.
Film ne mogu okarakterisati kao dobar, i ako nije los, ali je zarolao moje misli.
Kroz citavu radnju provlaci se kritika modernog drustva. U danasnje vreme je bitno koje si profesije i svuda u drustvu je to nesto, cime se profesionalno bavimo, ono sto nas kao osobu opisuje. Medjutim, sta je sa tim nekim sporednim znanjima, koja sam recimo kod sebe nabrojala? Sta ako je, recimo,  taj pesnik neko ko se u svoje slobodno vreme bavio elektrotehnikom? Ili na primer, sta je sa senatoricom? Tu se ipak mora raditi o sposobnoj i vrednoj osobi, koja se bori ne samo za svoj, vec i za boljitak drugih, u ovom slucaju grupe od tih 10, zar ne? Treba li grupa "vodju", nekog ko ce pomoci prilikom organizacije, nekog prodornog ko ce znati usmeriti i ko u kriznim situacijama ne gubi glavu. Kad smo vec god toga, sta ako je ortoped poprilicno labilna osoba, koja se ne bi mogla nositi sa tezinom zadatka i sa situacijom gde znas da su ti svi dragi i one koje volis umrli?!

Puno, puno pitanja...

Samim tim i odgovor uopste nije lak. Zato sam vas i pitala - sta nas to cini celokupnom osobom. Da li samo nasa profesija ili postoji neka sira slika?

Studenti zato i padaju na prva dva "testa".


Glisto!...After the Dark... - Page 3 1zouo36

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 10:49

cat_claw je napisao/la: Da li sam nasa profesija

bilo bi žalosno da je tako ... to je netko jednom uvalio floskulu koje su se mnogi prihvatili al nie tako ... ako nema šire slike onda je čovjek doslovno u kurcu i nema šta raditi u tom bunkeru

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 11:26

cat_claw je napisao/la:Medjutim, sta je sa tim nekim sporednim znanjima, koja sam recimo kod sebe nabrojala? Sta ako je, recimo,  taj pesnik neko ko se u svoje slobodno vreme bavio elektrotehnikom? Ili na primer, sta je sa senatoricom? Tu se ipak mora raditi o sposobnoj i vrednoj osobi, koja se bori ne samo za svoj, vec i za boljitak drugih, u ovom slucaju grupe od tih 10, zar ne? Treba li grupa "vodju", nekog ko ce pomoci prilikom organizacije, nekog prodornog ko ce znati usmeriti i ko u kriznim situacijama ne gubi glavu. Kad smo vec god toga, sta ako je ortoped poprilicno labilna osoba, koja se ne bi mogla nositi sa tezinom zadatka i sa situacijom gde znas da su ti svi dragi i one koje volis umrli?!

jebiga, ako je covjek vec zadao test onda je morao navesti ili samo ono osnovno ili prosireno tj. zanimanja i sto ko od pojedinaca jos zna u zivotu, ko je duhovit, ko ima smisla za muziku iako to nije po profesiji, ko je lijeceni manijak, ko je suicidalan itd. itd.
Ovako, ti stavis zoologa a on ti naknadno kaze da zoolog ima krivotvorenu diplomu ili sl. jebes to...After the Dark... - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 11:32

kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la: Da li sam nasa profesija

bilo bi žalosno da je tako ... to je netko jednom uvalio floskulu koje su se mnogi prihvatili al nie tako ... ako nema šire slike onda je čovjek doslovno u kurcu i nema šta raditi u tom bunkeru

jednom sam stavijo nesto slicno, da se ipotetski neki kruzer nasuce negdje u oceanskim zabitima, na nekom pustom otoku i petstotinjak ljudi mora zapoceti novi zivot. Koje koristi bi bilo od odvjetnika, bankara, ekonomista, brokera, raznih agenata osiguravajucih drustava, politicara, glumaca, pjevaca itd. itd. tj. onog cime se bavi vecina civiliziranog ljudskog roda. Za napraviti obican kabel koji vodi od telefona do kompa i koji kosta desetak kuna, trebalo bi najmanje 200-300 godina. Trebalo bi se razviti rudarstvo, crpljenje nafte, rafinerije itd. itd za taj najobicniji komadic plastificirane zice.
Opet, sigurno je da bi bilo koristi i od ponekog bankara ili brokera jer se mozda raztumiju i u nesto prakticno. Ako nista sluzili bi ko fizicki radnici... After the Dark... - Page 3 1523192931
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 11:33

kišna glista je napisao/la:

pa imaš onog tipa - umjetnika koji je nešto slično počeo sam i bome je rukama i sa primitivnim alatom i kariolom čudo napravio

je ali napravi ti podzemni grad za nekoliko desetaka tisuca ljudi...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 11:46

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
cat_claw je napisao/la: Da li sam nasa profesija

bilo bi žalosno da je tako ... to je netko jednom uvalio floskulu koje su se mnogi prihvatili al nie tako ... ako nema šire slike onda je čovjek doslovno u kurcu i nema šta raditi u tom bunkeru

jednom sam stavijo nesto slicno, da se ipotetski neki kruzer nasuce negdje u oceanskim zabitima, na nekom pustom otoku i petstotinjak ljudi mora zapoceti novi zivot. Koje koristi bi bilo od odvjetnika, bankara, ekonomista, brokera, raznih agenata osiguravajucih drustava, politicara, glumaca, pjevaca itd. itd. tj. onog cime se bavi vecina civiliziranog ljudskog roda. Za napraviti obican kabel koji vodi od telefona do kompa i koji kosta desetak kuna, trebalo bi najmanje 200-300 godina. Trebalo bi se razviti rudarstvo, crpljenje nafte, rafinerije itd. itd za taj najobicniji komadic plastificirane zice.
Opet, sigurno je da bi bilo koristi i od ponekog bankara ili brokera jer se mozda raztumiju i u nesto prakticno. Ako nista sluzili bi ko fizicki radnici... After the Dark... - Page 3 1523192931

meni se često motala po glavi takva misao .... pljunuto ista ... i kad bih zamislila oko sebe ljude koje poznajem kao one sa kojima moram preživljavati u prirodi, uvijek bi mi maštarija završila na isti način ... kako se pokupim i sve ostavim iza sebe jer bi mi bilo tako lakše preživjeti ... jebate, samo si zamislim tu silu ljudi koji bi ti se u takvoj situaciji pekmezili i kačili čim vide šta sve znaš raditi bez jebemti ... nema šamse da bih ostala u grupi ... već prvi dan bih odjebala sve kad bih čula mjaukanje i cijukanje umjesto konkretnih poteza oko preživljavanja ... bolje da me međed pojede nakon poštene borbe  nego da se kilavim da bih pomogla drugima preživjeti koji nisu nikad kurcem maknuli u životu da sami sebi pomognu ...

definitivno ne spadam u lidere ... nemam ni trunke volje ni želje ikoga organizirati niti mu govoriti šta da radi al u gornjoj priči sa bunkerom, mislim da je od ključnog značaja da se takav nađe ... jebat ga, ne jednom sam prisustvovala nekoj tragediji gdje se pokazalo da neorganizirana grupa ljudi bez jednog koji će krenuti sa davanjem konkretnih zadataka jednostavno zablesira i pusti da se nesreća ili posljedice nesreće dalje događaju stihijski i budu samo zabezeknuti promatrači


Zadnja promjena: kišna glista; 14.04.15 11:51; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 11:48

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa imaš onog tipa - umjetnika koji je nešto slično počeo sam i bome je rukama i sa primitivnim alatom i kariolom čudo napravio

je ali napravi ti podzemni grad za nekoliko desetaka tisuca ljudi...


ja sam to više spomenila ko paraleli ... ako jedan čovjek može sam napraviti onoliko, onda hijerarhijski organizirata grupa tisuću ljudi može tisuću puta više itd .....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 11:51

kišna glista je napisao/la:

meni se često motala po glavi takva misao .... pljunuto ista ... i kad bih zamislila oko sebe ljude koje poznajem kao one sa kojima moram preživljavati u prirodi, uvijek bi mi maštarija završila na isti način ... kako se pokupim i sve ostavim iza sebe jer bi mi bilo tako lakše preživjeti ... jebate, samo si zamislim tu silu ljudi koji bi ti se u takvoj situaciji pekmezili i kačili čim vide šta sve znaš raditi bez jebemti ... nema šamse da bih ostala u grupi ... već prvi dan bih odjebala sve kad bih čula mjaukanje i cijukanje umjesto konkretnih poteza oko preživljavanja ... bolje da me međed pojede nakon poštene borbe  nego da se kilavim da bih pomogla drugima preživjeti koji nisu nikad kurcem maknuli u životu da sami sebi pomognu ...

a brzo bi ja organizirao neznalice u korisne grupice ili bi ih odjebo pa nek glavinjaju po otoku. Moze i neznalica vuc balvane i grane iz sume i slagat kamenje. Nek njih desetak naostre neki stap i idu u plicak hvatat ribe pa ce uhvatit barem dvadesetak kroz dan...After the Dark... - Page 3 684758713 Da se sve to iskoristit, moze na kraju neki naizgled beskorisni lik postat alfa i omega, jednostavno talentiran za takav zivot...After the Dark... - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 11:55

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

meni se često motala po glavi takva misao .... pljunuto ista ... i kad bih zamislila oko sebe ljude koje poznajem kao one sa kojima moram preživljavati u prirodi, uvijek bi mi maštarija završila na isti način ... kako se pokupim i sve ostavim iza sebe jer bi mi bilo tako lakše preživjeti ... jebate, samo si zamislim tu silu ljudi koji bi ti se u takvoj situaciji pekmezili i kačili čim vide šta sve znaš raditi bez jebemti ... nema šamse da bih ostala u grupi ... već prvi dan bih odjebala sve kad bih čula mjaukanje i cijukanje umjesto konkretnih poteza oko preživljavanja ... bolje da me međed pojede nakon poštene borbe  nego da se kilavim da bih pomogla drugima preživjeti koji nisu nikad kurcem maknuli u životu da sami sebi pomognu ...

a brzo bi ja organizirao neznalice u korisne grupice ili bi ih odjebo pa nek glavinjaju po otoku. Moze i neznalica vuc balvane i grane iz sume i slagat kamenje. Nek njih desetak naostre neki stap i idu u plicak hvatat ribe pa ce uhvatit barem dvadesetak kroz dan...After the Dark... - Page 3 684758713 Da se sve to iskoristit, moze na kraju neki naizgled beskorisni lik postat alfa i omega, jednostavno talentiran za takav zivot...After the Dark... - Page 3 684758713

za tebe vjerujem da imaš tu sposobnost lidera i organizatora a i našo bi volje da to radiš ... ja ne bih jer sam se previše naradila u takvim grupama, al istina u manje kriznim situacijama, odnosno, nekriznim pa mi pun kurac ljudi koji bi džabalebarili na račun tuđih sposobnosti ... al ovo što ti pričaš je ono, imaš brdo koka koje ti smetaju dok radiš pa im baciš zrna malo dalje da se zaposle nečim da moš ti na miru odraditi ono što treba ... dat štap današnjim ljudima da po plićaku hvataju ribu ??? ha ha ha ... tu si malo nadobudan ... brzo bi ti svi odustali i počeli mjaukati da oni to ne znaju a jednom kojem bi krenulo pojeli bi sve ... tak da, ako znam vatat ribu, radije odem na drugi greben i hvatam dovoljno za sebe a drugi nek crknu od gladi ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 11:56

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa imaš onog tipa - umjetnika koji je nešto slično počeo sam i bome je rukama i sa primitivnim alatom i kariolom čudo napravio

je ali napravi ti podzemni grad za nekoliko desetaka tisuca ljudi...


ja sam to više spomenila ko paraleli ... ako jedan čovjek može sam napraviti onoliko, onda hijerarhijski organizirata  grupa tisuću ljudi može tisuću puta više itd .....

ali tom jednom barem niko ne smeta. Zamisli njih na stotine ispod zemlje, svako svoje kopa i iznosi sav taj materijal...Zamisli samo napravit plan da svaki nivo ima ventilaciju, komore za hranu, vodu...nezamisliv posao...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Gost 14.04.15 11:58

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

pa imaš onog tipa - umjetnika koji je nešto slično počeo sam i bome je rukama i sa primitivnim alatom i kariolom čudo napravio

je ali napravi ti podzemni grad za nekoliko desetaka tisuca ljudi...


ja sam to više spomenila ko paraleli ... ako jedan čovjek može sam napraviti onoliko, onda hijerarhijski organizirata  grupa tisuću ljudi može tisuću puta više itd .....

ali tom jednom barem niko ne smeta. Zamisli njih na stotine ispod zemlje, svako svoje kopa i iznosi sav taj materijal...Zamisli samo napravit plan da svaki nivo ima ventilaciju, komore za hranu, vodu...nezamisliv posao...

podcrtano i boldano je od ključnog značaja ... mi danas ne bi to mogli napraviti jer smo svi važni i svi bi bili na vrhu hijerarhije ne glede na realne sposobnosti kojim barata ... al nekoć su društva bila drugačije organizirata After the Dark... - Page 3 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 12:00

kišna glista je napisao/la:

za tebe vjerujem da imaš tu sposobnost lidera i organizatora a i našo bi volje da to radiš ... ja ne bih jer sam se previše naradila u takvim grupama, al istina u manje kriznim situacijama, odnosno, nekriznim  pa mi pun kurac ljudi koji bi džabalebarili na račun tuđih sposobnosti ... al ovo što ti pričaš je ono, imaš brdo koka koje ti smetaju dok radiš pa im baciš zrna malo dalje da se zaposle nečim da moš ti na miru odraditi ono što treba ... dat štap današnjim ljudima da po plićaku hvataju ribu ??? ha ha ha ... tu si malo nadobudan ... brzo bi ti svi odustali i počeli mjaukati da oni to ne znaju a jednom kojem bi krenulo pojeli bi sve ... tak da, ako znam vatat ribu, radije odem na drugi greben i hvatam dovoljno za sebe a drugi nek crknu od gladi ...

uviek sam bijo super organizator jer skuzim bit bez puno frka ali lider ne volim biti, vise iz sjene. Pa ni kao organizator se ne bih bas previse trsijo, dok ti ubjedis hrpu ljudi da je tvoj nacin bolji, ode voz. Mislio sam vise na neku grupicu koja bi mi se mozda priheftala. E pa njima bih jako brzo nasao neku bitnu ulogu i posao a ostali nek se snalaze kako znaju i umiu...After the Dark... - Page 3 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  pizda 14.04.15 12:03

kišna glista je napisao/la:

podcrtano i boldano je od ključnog značaja ... mi danas ne bi to mogli napraviti jer smo svi važni i svi bi bili na vrhu hijerarhije ne glede na realne sposobnosti kojim barata ... al nekoć su društva bila drugačije organizirata After the Dark... - Page 3 684758713

da, pa za to i mislim da je danas nezamislivo. Da su poceli rovati svako po svom ne bi nista napravili slijedecih sto godina a dotle bi ih pola pougibalo u odronima zemlje.. Nevjerojatna organizacija a i znanje za danasnje vrijeme, kamo li onda...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

After the Dark... - Page 3 Empty Re: After the Dark...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.