kultniX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako smo danas?

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 11:46

cat_claw je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:

da psihopompozna...krepat ću,ali izraz je fakat odličan novokomponirani.....

ti si stari prdonja? Kako smo danas? - Page 5 3111943984
pročitala sam popove novosti...tj. popove tematske novosti....nema do popa i njegove pragmatičnosti kao ni do osjećaja za vrieme i miesto......
malo zacimat,pa se malo nasmijat.....

da Kako smo danas? - Page 5 3111943984, i onda njena prijateljica big pussy Maca mene napada da sta imam protiv Bafi a ja zenu i ne spominjem. Sad cu malo jer ijonako ne cita Kako smo danas? - Page 5 684758713.
Super mi je ono od Popa, kad mu je Sara napisala da ima policijski sat... Kako smo danas? - Page 5 1523192931

dadada, genijalno, popišala sam se skoro Kako smo danas? - Page 5 3114667799

Ne znam za to. Sta je to bilo, gde je to bilo i o cemu se tu radilo? Pojasnite malo da se i ja imam cemu smejati.

rekla sara: u mene je policijski sat, a pop odgovara: u mene casio Kako smo danas? - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Lena 29.04.15 11:47

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ma sara je uvijek bila originalna.....meni je ona dušica i po....ima svojih mana koliko hoćeš,ali nije zlopamtilo i duševna je....

kod nje je sad Bejrut, Sara gadja crnce flasama kroz prozor a oni joj dovikuju da je bijela krmacica...

vidila sam na vjestima....baš grozno.....je ona je u baltimoru.....

_________________
....All those moments will be lost in time, like tears in rain....
Lena
Lena

Broj postova : 8925
Join date : 22.09.2012
Lokacija : All those moments will be lost in time, like tears in rain....

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.04.15 11:55

Lena je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:ma sara je uvijek bila originalna.....meni je ona dušica i po....ima svojih mana koliko hoćeš,ali nije zlopamtilo i duševna je....

kod nje je sad Bejrut, Sara gadja crnce flasama kroz prozor a oni joj dovikuju da je bijela krmacica...

vidila sam na vjestima....baš grozno.....je ona je u baltimoru.....

jadna Sara, najprije u ratu pa u Ameriku gdje je nije zaobisao niti jedan tornado a sad bogme ni ulicni nemiri. Ta je navukla neku gadnu karmu...Kako smo danas? - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 12:02

Kaze Pop da ne moze citati alter forume...Sva sreca da ne vidi kakve gadarije Maca pise o Buffici. Ti ih sad obrisi. Nema smisla da se to cita...

spoiler:

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 12:03

Vel'ka Maca je napisao/la:

rekla sara: u mene je policijski sat, a pop odgovara: u mene casio Kako smo danas? - Page 5 1523192931


A budale...Kako smo danas? - Page 5 30caqzl Kako smo danas? - Page 5 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 12:05

Mislila sam da se spoiler ne vidi kad nisi ulogirat, ali vidi se. Kako smo danas? - Page 5 30caqzl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 12:17

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Tako stalno mislim kako ću prokomentirati da je film Game koji maca brani zapravo film s porukom da život treba živjeti punim plućima a to najbolje spoznamo kad smo u situaciji izgubiti ga. Kako smo danas? - Page 5 684758713  To je čini mi se poanta cijele igre, pa ne treba baš gledati u svaku nelogičnu sitnicu. I život je pun nelogičnosti pa ga se opet ne bismo tako lako odrekli. Kako smo danas? - Page 5 3111943984

a ko zivi punim plucima? Niko, cak ni oni besramno bogati. Jahte im stoje privezane godinu dana da bi ih tjedan dana koristili, toliko vremena imaju...Mi obicni smrtnici jos manje, kolotecina, to ti je zivot...


Kako smo danas? - Page 5 424959984  Kako smo danas? - Page 5 424959984   Kako smo danas? - Page 5 424959984   Evo kako zbog nedomišljenosti govora mogu nastati problemi u komunikaciji. Kad sam se sjetila što sam napisala oblio me ledeni znoj. Pipi oprosti molim te. Ovih dana je bila godišnjica, počivala u miru. Kako smo danas? - Page 5 957247240

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 29.04.15 12:28

metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Tako stalno mislim kako ću prokomentirati da je film Game koji maca brani zapravo film s porukom da život treba živjeti punim plućima a to najbolje spoznamo kad smo u situaciji izgubiti ga. Kako smo danas? - Page 5 684758713  To je čini mi se poanta cijele igre, pa ne treba baš gledati u svaku nelogičnu sitnicu. I život je pun nelogičnosti pa ga se opet ne bismo tako lako odrekli. Kako smo danas? - Page 5 3111943984

a ko zivi punim plucima? Niko, cak ni oni besramno bogati. Jahte im stoje privezane godinu dana da bi ih tjedan dana koristili, toliko vremena imaju...Mi obicni smrtnici jos manje, kolotecina, to ti je zivot...


Kako smo danas? - Page 5 424959984  Kako smo danas? - Page 5 424959984   Kako smo danas? - Page 5 424959984   Evo kako zbog nedomišljenosti govora mogu nastati problemi u komunikaciji. Kad sam se sjetila što sam napisala oblio me ledeni znoj. Pipi oprosti molim te. Ovih dana je bila godišnjica, počivala u miru. Kako smo danas? - Page 5 957247240

ma neeee, nema to veze sa tim, sta ti je...Kazem opcenito da i nemamo previse vremena a ni uvjeta da uzivamo punim plucima. Ako i imas onda se desi nesto sa strane sto ti ubije volju. Malen je broj sretnika koji uzivaju punim plucima a to je i posebna vrsta ljudi kojoj jako zavidim...Kako smo danas? - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 29.04.15 16:19

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Tako stalno mislim kako ću prokomentirati da je film Game koji maca brani zapravo film s porukom da život treba živjeti punim plućima a to najbolje spoznamo kad smo u situaciji izgubiti ga. Kako smo danas? - Page 5 684758713  To je čini mi se poanta cijele igre, pa ne treba baš gledati u svaku nelogičnu sitnicu. I život je pun nelogičnosti pa ga se opet ne bismo tako lako odrekli. Kako smo danas? - Page 5 3111943984

a ko zivi punim plucima? Niko, cak ni oni besramno bogati. Jahte im stoje privezane godinu dana da bi ih tjedan dana koristili, toliko vremena imaju...Mi obicni smrtnici jos manje, kolotecina, to ti je zivot...


Kako smo danas? - Page 5 424959984  Kako smo danas? - Page 5 424959984   Kako smo danas? - Page 5 424959984   Evo kako zbog nedomišljenosti govora mogu nastati problemi u komunikaciji. Kad sam se sjetila što sam napisala oblio me ledeni znoj. Pipi oprosti molim te. Ovih dana je bila godišnjica, počivala u miru. Kako smo danas? - Page 5 957247240

ma neeee, nema to veze sa tim, sta ti je...Kazem opcenito da i nemamo previse vremena a ni uvjeta da uzivamo punim plucima. Ako i imas onda se desi nesto sa strane sto ti ubije volju. Malen je broj sretnika koji uzivaju punim plucima a to je i posebna vrsta ljudi kojoj jako zavidim...Kako smo danas? - Page 5 684758713


Odmah mi je lakše. Kako smo danas? - Page 5 684758713  Nekako i ne mislim na neka velika životna zadovoljstva nego uživanje u malim stvarima, to je umijeće koje ni ja još nisam savladala iako učim svaki dan od muža koji je takva osoba, a koliko mi je godina još nisam naučila, imam vremena... Kako smo danas? - Page 5 11484130
Evo, danas sam čekajući red za računalo da ti pojasnim kako nisam imala nikakvu lošu namjeru gledala lijehu punu procvjetalog divljeg luka i mislila kako ga nisam ni posijala a on niknuo i cvjeta. Vjerojatno su sjeme donijele ptice koje smo hranili za preklanjskog snijega. Na njemu bezbroj pčela i jedan lastin rep (leptir). Do njih rascvjetala majčina dušica i na njenim cvjetićima nikoga. Ono što učinimo iz neke dobrote i dobre namjere uvijek bude nagrađeno pa taman i cvjetovima divljeg luka ako u njima znamo uživati i iako su u svemirskim dimenzijama sasvim beznačajni. Kako smo danas? - Page 5 684758713

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 30.04.15 7:49

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Tako stalno mislim kako ću prokomentirati da je film Game koji maca brani zapravo film s porukom da život treba živjeti punim plućima a to najbolje spoznamo kad smo u situaciji izgubiti ga. Kako smo danas? - Page 5 684758713  To je čini mi se poanta cijele igre, pa ne treba baš gledati u svaku nelogičnu sitnicu. I život je pun nelogičnosti pa ga se opet ne bismo tako lako odrekli. Kako smo danas? - Page 5 3111943984

a ko zivi punim plucima? Niko, cak ni oni besramno bogati. Jahte im stoje privezane godinu dana da bi ih tjedan dana koristili, toliko vremena imaju...Mi obicni smrtnici jos manje, kolotecina, to ti je zivot...
bogatstvo i novac nisu mjerilo nacina zivota ...tu grijesis

zivjeti punim plucima.sebi priustitii zadovoljstva u zivota da radis ono sto zelis i u cemu uzivas bez obzira na druge
kolicina tih radnji gdje se nedas sputati okolinom, ocekivanjima drugi, vlastitim uobicajenim kao i nasljedjenim  poimanjima zivota, itd.. odredjuje koliko neko zivi punim plucima

sam covjek sebi odredjuje stupanj uzivanja u zivotu s obzirom na samog sebe ......malo cudno zvuci ali je tako   Kako smo danas? - Page 5 3111943984   mozda
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.04.15 8:12

Jučer sam se ošišala, nakon grive sad imam samo 2 cm kose na glavi pa mi je malo pohladno ušima. Kako smo danas? - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 30.04.15 8:14

propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Tako stalno mislim kako ću prokomentirati da je film Game koji maca brani zapravo film s porukom da život treba živjeti punim plućima a to najbolje spoznamo kad smo u situaciji izgubiti ga. Kako smo danas? - Page 5 684758713  To je čini mi se poanta cijele igre, pa ne treba baš gledati u svaku nelogičnu sitnicu. I život je pun nelogičnosti pa ga se opet ne bismo tako lako odrekli. Kako smo danas? - Page 5 3111943984

a ko zivi punim plucima? Niko, cak ni oni besramno bogati. Jahte im stoje privezane godinu dana da bi ih tjedan dana koristili, toliko vremena imaju...Mi obicni smrtnici jos manje, kolotecina, to ti je zivot...
bogatstvo i novac nisu mjerilo nacina zivota ...tu grijesis

zivjeti punim plucima.sebi priustitii zadovoljstva u zivota da radis ono sto zelis i u cemu uzivas bez obzira na druge
kolicina tih radnji gdje se nedas sputati okolinom, ocekivanjima drugi, vlastitim uobicajenim kao i nasljedjenim  poimanjima zivota, itd.. odredjuje koliko neko zivi punim plucima

sam covjek sebi odredjuje stupanj uzivanja u zivotu s obzirom na samog sebe ......malo cudno zvuci ali je tako   Kako smo danas? - Page 5 3111943984   mozda

pa tako i zivim ali je to daleko od punih pluca. Cim ti pola zivota ode na posao to je ko da zivis sa jednim plucnim krilom ne daj boze...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 30.04.15 8:15

metilda je napisao/la:Jučer sam se ošišala, nakon grive sad imam samo 2 cm kose na glavi pa mi je malo pohladno ušima. Kako smo danas? - Page 5 1523192931

bogte, sad si ko tifusarka iz nekadasnjih domacih ratnih filmova...Kako smo danas? - Page 5 684758713
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.04.15 8:20

metilda je napisao/la:Jučer sam se ošišala, nakon grive sad imam samo 2 cm kose na glavi pa mi je malo pohladno ušima. Kako smo danas? - Page 5 1523192931

blago tebi ... mene krene isto tako al se sjetim međufaza i da to treba održavati redovno pa odustanem ... i dalje mi kosa do gujsce Kako smo danas? - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.04.15 8:23

pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:Jučer sam se ošišala, nakon grive sad imam samo 2 cm kose na glavi pa mi je malo pohladno ušima. Kako smo danas? - Page 5 1523192931

bogte, sad si ko tifusarka iz nekadasnjih domacih ratnih filmova...Kako smo danas? - Page 5 684758713

Kako smo danas? - Page 5 3776795594  Malo sam deblja od njih, ali djeca mi kažu da sličim na Gibbsa iz Navyja ako tko gleda tu seriju. Kako smo danas? - Page 5 3111943984

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.04.15 8:24

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la:Jučer sam se ošišala, nakon grive sad imam samo 2 cm kose na glavi pa mi je malo pohladno ušima. Kako smo danas? - Page 5 1523192931

blago tebi ... mene krene isto tako al se sjetim međufaza i da to treba održavati redovno pa odustanem ... i dalje mi kosa do gujsce Kako smo danas? - Page 5 11484130  

Meni je ljeti prevruće ispod duge kose, zato se šišam ovako kratko, ali se zapustim pa mi kosa dođe preko očiju. Kako smo danas? - Page 5 11484130

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.04.15 8:26

metilda je napisao/la: ali se zapustim pa mi kosa dođe preko očiju. Kako smo danas? - Page 5 11484130

to se meni dogodilo prije deset godina al sad je nekako lakše kad mi dođe preko guzice ... konačno mi se oči oslobodile pa progledala Kako smo danas? - Page 5 11484130  još imam sijedi čuperak sa lijeve strane pa sam ko mortiša iz adams familija Kako smo danas? - Page 5 3114667799

al taman me krene da ću se šišati pa se sjetim i dobrih strana duge kose ... po zimi mi bude toplo, mogu je omotat ko šal oko vrata a po ljeti mi ne smeta jer ju ne moram sušit ... meni je u biti zimi tlaka sušit toliku kosurinu, inače mi ne smeta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 30.04.15 8:30

kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la: ali se zapustim pa mi kosa dođe preko očiju. Kako smo danas? - Page 5 11484130

to se meni dogodilo prije deset godina al sad je nekako lakše kad mi dođe preko guzice ... konačno mi se oči oslobodile pa progledala Kako smo danas? - Page 5 11484130  još imam sijedi čuperak sa lijeve strane pa sam ko mortiša iz adams familija Kako smo danas? - Page 5 3114667799

al taman me krene da ću se šišati pa se sjetim i dobrih strana duge kose ... po zimi mi bude toplo, mogu je omotat ko šal oko vrata a po ljeti mi ne smeta jer ju ne moram sušit ... meni je u biti zimi tlaka sušit toliku kosurinu, inače mi ne smeta
Ja svoju nikad nisam sušila fenom. Ni ljeti ni zimi. Zato je i bila lipa i zdrava   Kako smo danas? - Page 5 957247240
nema je više...
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.04.15 8:37

taja je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:
metilda je napisao/la: ali se zapustim pa mi kosa dođe preko očiju. Kako smo danas? - Page 5 11484130

to se meni dogodilo prije deset godina al sad je nekako lakše kad mi dođe preko guzice ... konačno mi se oči oslobodile pa progledala Kako smo danas? - Page 5 11484130  još imam sijedi čuperak sa lijeve strane pa sam ko mortiša iz adams familija Kako smo danas? - Page 5 3114667799

al taman me krene da ću se šišati pa se sjetim i dobrih strana duge kose ... po zimi mi bude toplo, mogu je omotat ko šal oko vrata a po ljeti mi ne smeta jer ju ne moram sušit ... meni je u biti zimi tlaka sušit toliku kosurinu, inače mi ne smeta
Ja svoju nikad nisam sušila fenom. Ni ljeti ni zimi. Zato je i bila lipa i zdrava   Kako smo danas? - Page 5 957247240
nema je više...

ajoj, pa onda ne bih smjela van iz kuće satima bez da mi se mozak ne zaledi ... i ovako još furam upalu uha od neki tjedan kad je bila bura ... nikako proć a ne da mi se ništa činit po tom pitanju ... sve si mislim, nek se čeliči pa će drugi put bit od čelika kad bura puhne ... a što sam lijena sama sebe liječit a na terasi mi agava raste ... al treba se sjetit

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  propolis 30.04.15 8:50

pizda je napisao/la:
propolis je napisao/la:
pizda je napisao/la:
metilda je napisao/la:
Tako stalno mislim kako ću prokomentirati da je film Game koji maca brani zapravo film s porukom da život treba živjeti punim plućima a to najbolje spoznamo kad smo u situaciji izgubiti ga. Kako smo danas? - Page 5 684758713  To je čini mi se poanta cijele igre, pa ne treba baš gledati u svaku nelogičnu sitnicu. I život je pun nelogičnosti pa ga se opet ne bismo tako lako odrekli. Kako smo danas? - Page 5 3111943984

a ko zivi punim plucima? Niko, cak ni oni besramno bogati. Jahte im stoje privezane godinu dana da bi ih tjedan dana koristili, toliko vremena imaju...Mi obicni smrtnici jos manje, kolotecina, to ti je zivot...
bogatstvo i novac nisu mjerilo nacina zivota ...tu grijesis

zivjeti punim plucima.sebi priustitii zadovoljstva u zivota da radis ono sto zelis i u cemu uzivas bez obzira na druge
kolicina tih radnji gdje se nedas sputati okolinom, ocekivanjima drugi, vlastitim uobicajenim kao i nasljedjenim  poimanjima zivota, itd.. odredjuje koliko neko zivi punim plucima

sam covjek sebi odredjuje stupanj uzivanja u zivotu s obzirom na samog sebe ......malo cudno zvuci ali je tako   Kako smo danas? - Page 5 3111943984   mozda

pa tako i zivim ali je to daleko od punih pluca. Cim ti pola zivota ode na posao to je ko da zivis sa jednim plucnim krilom ne daj boze...
vidis o tome je rijec
sto mislis da bi u datim okolnostima bilo zivjeti sa vise kako kazes punih pluca, sto nisi radio samo desetinu zivota ili sto je daleko prihvatljivi zaradjivati na nacin koji te usrecuje
propolis
propolis

Broj postova : 3146
Join date : 24.01.2013

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 30.04.15 9:42

kišna glista je napisao/la:

ajoj, pa onda ne bih smjela van iz kuće satima bez da mi se mozak ne zaledi ... i ovako još furam upalu uha od neki tjedan kad je bila bura ... nikako proć a ne da mi se ništa činit po tom pitanju ... sve si mislim, nek se čeliči pa će drugi put bit od čelika kad bura puhne ... a što sam lijena sama sebe liječit a na terasi mi agava raste ... al treba se sjetit

valjda cuvarkuca...
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.04.15 9:47

pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ajoj, pa onda ne bih smjela van iz kuće satima bez da mi se mozak ne zaledi ... i ovako još furam upalu uha od neki tjedan kad je bila bura ... nikako proć a ne da mi se ništa činit po tom pitanju ... sve si mislim, nek se čeliči pa će drugi put bit od čelika kad bura puhne ... a što sam lijena sama sebe liječit a na terasi mi agava raste ... al treba se sjetit

valjda cuvarkuca...

ma imam i to al i aloa može ... djeci je pomogla iks puta a i lakše se iscijedi ... mesnatija je

sad vidim da sam ranije napisala agava ... Kako smo danas? - Page 5 1523192931 da nisam i ja .... ? Kako smo danas? - Page 5 1523192931

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda 30.04.15 9:55

kišna glista je napisao/la:
pizda je napisao/la:
kišna glista je napisao/la:

ajoj, pa onda ne bih smjela van iz kuće satima bez da mi se mozak ne zaledi ... i ovako još furam upalu uha od neki tjedan kad je bila bura ... nikako proć a ne da mi se ništa činit po tom pitanju ... sve si mislim, nek se čeliči pa će drugi put bit od čelika kad bura puhne ... a što sam lijena sama sebe liječit a na terasi mi agava raste ... al treba se sjetit

valjda cuvarkuca...

ma imam i to al i aloa može ... djeci je pomogla iks puta a i lakše se iscijedi ... mesnatija je

sad vidim da sam ranije napisala agava ... Kako smo danas? - Page 5 1523192931 da nisam i ja .... ? Kako smo danas? - Page 5 1523192931

preslo i na tebe, nesto je cudno u tom krckom zraku...Kako smo danas? - Page 5 3111943984
pizda
pizda
Murderator

Broj postova : 33630
Join date : 21.09.2012
Age : 33
Lokacija : Fiume

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Gost 30.04.15 9:59

pizda je napisao/la:

preslo i na tebe, nesto je cudno u tom krckom zraku...Kako smo danas? - Page 5 3111943984

da nije plovak kihnuo vamo na moju stranu a puhnula bura ... plovak ! sunce ti žarko, maramicu na usta kad kišeš

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  taja 30.04.15 11:10

Kakvo je ovo neko teško vrijeme. Sva sam ošamućena   Kako smo danas? - Page 5 441287652
taja
taja

Broj postova : 5995
Join date : 22.09.2012
Age : 52

[Vrh] Go down

Kako smo danas? - Page 5 Empty Re: Kako smo danas?

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.