Kako smo danas?

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Kako smo danas?

Postaj  pizda on 06.08.15 7:55

Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Najezila sam se kad sam danas cula onu malu micu kako je pjevala himnu jucer... to je vrhunac mog domoljublja, vise od toga ne ide... baka je rekla da je bilo dostojanstveno i da nije bio dernek, rekla je da je imala feeling da je 14.7. I dan republike u francuskoj (rodjena je i odrasla tamo, francuski joj je materinji), sto je s njene strane kompliment.

inace nisam za vojsku, ratove, mimohode - make war, not love, parade, pa sve tako... rat se ne dobiva, rat je uvijek poraz.

sroljiš mala 

čitava svečanost, ne samo parada, je bila zaista veličanstvena!
odmjereno i dostojanstveno...
koga nije na trenutke štrecalo i gutilo...nek se jebe 

150 milijuna bacenih kuna da bi se vidjelo nekoliko Patria za koje je provizije pokupilo njih desetak, nesto prastarih tenkova T-84 koje vise ni talibani ne koriste, maljutki za koje nisam ni znao da se vise uopce projizvode i super starih Mig-ova 21 nakon cijih preleta su svi odahnuli. Nije bilo ono "oba su pala" . Jedino sto vrijedi su one dvije njemacke haubice a i njih smo posudili za ovu priredbu a ne kupili kako je voditelj srao. U biti su svi oni ostali bezbojni i bezbrojni oklopnjaci vise za sprecavanje nemira po gradovima nego li za neku borbu protiv osvajaca. Kad smo kod boje, izabrali su valjda najruzniju niansu zelene koja postoji. Vjerojatno joj je naziv HV drecavo-zelena.
Kolinda u bijelom ko Franjo, patetike na kante, tenkisti trube satorasima...sve skupa da se po stoti put upitas "di ja to zaboga zivim"...

pizda
Murderator

Broj postova : 27943

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.08.15 8:01

Alhambra je napisao/la:

draga, ni da povadiš sve zube, neš se uklopit s vakim razmišljanjem
a da ti krezubi nisu stali na crtu, ni ti ne bi danas bila tu gdje jesi...nije ni Fiume tako daleko od Drine kako se čini

da se Fiumu pitalo, ne bi se ni zaratili sa tim "krezubim" kako ih nazivas niti su ikada pikirali na Rijeku, niti su po Rijeci patrolirali puni kamijoni pijanih novokomponiratih ustasa...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.08.15 8:03

Lena je napisao/la:drugari.....od ponedjeljka počinje rabota!
a ja se nadala još bar tjedan-dva plandovanja......
ne da mi se ne ide radit nego mislim da ću krepucnit nakon ovoliko linčarenja......ja se navikla skroz da se ne ide na poso....
tako da sam pomalo tužna i sietna......

a jebiga, zao mi te jer opet moras sve nanovo, dopizdi covjeku... Svejedno, ko zna, mozda ovo bude i sretno...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.08.15 8:08

Vel'ka Maca je napisao/la:

danas sam iz zajebancije poslala doctoru sms (clan hdza), kad krecemo u cavoglave, izvadila sam dva zuba da se uklopim... pa me doc obavijestio da ove godine nema cavoglava... da je ove godine zajednistvo u djiru...

ove godine bi isla na stomatoloske zahvate u Knin, tamo je bijo glavni dernek. Otvorila se nova raskosna crkva i spomenik Tudjmanu sto je burno pozdravilo dvadesetak tisuca doseljenih bosanskih hrvata iz Posavine i ostatak desnice koja uvijek ispuze za te prilike. Burno su pozdravili i Karamarka i Kolindu koja je pozivala na dostojanstvo dok se oko nje orilo od "ubij,ubij srbina", "Za dom spremni" i "mi hrvati ne pijemo vina..."

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.08.15 9:40

presedan.

pozdravljam macu  i pizdu sa kojima se slažem u napisanom.

saluti da fiume!

jučer je na moru bilo predivno a bila sam na moru sa dobrovoljcem, sudionikom u ratu ( hdz i ostali bakrači )  koji također nije gledao mimohod. nije mu padalo na pamet.

ne znam, nekako poznajem više takvih ljudi kojima nije do parada ni opijanja u ime oluje ili bilo kojeg drugog obilježavanja.

oni uglavnom šute.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.08.15 9:42

Lasto kako si se uspjela probit ovdje u ovu pustos?

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.08.15 9:56

pizda je napisao/la:Lasto kako si se uspjela probit ovdje u ovu pustos?
vrlo jednostavno, nick i password, zašto?

ja sam na poslu a ovo nisam napravila od 2009. .....

zato sad odklik, do večeras.
ajde svrati na forum večeras da ćakulamo ....

idem sada, dobti ću otkaz ....
( čitam vas pod marendom   )

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.08.15 10:25

lastavica je napisao/la:
pizda je napisao/la:Lasto kako si se uspjela probit ovdje u ovu pustos?
vrlo jednostavno, nick i password, zašto?

ja sam na poslu a ovo nisam napravila od 2009. .....

zato sad odklik, do večeras.
ajde svrati na forum večeras da ćakulamo ....

idem sada, dobti ću otkaz ....
( čitam vas pod marendom   )

pa da, jedino sa posla se i moze uc...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Lena on 06.08.15 10:49

pizda je napisao/la:
Lena je napisao/la:drugari.....od ponedjeljka počinje rabota!
a ja se nadala još bar tjedan-dva plandovanja......
ne da mi se ne ide radit nego mislim da ću krepucnit nakon ovoliko linčarenja......ja se navikla skroz da se ne ide na poso....
tako da sam pomalo tužna i sietna......

a jebiga, zao mi te jer opet moras sve nanovo, dopizdi covjeku... Svejedno, ko zna, mozda ovo bude i sretno...
da sve nanovo i posao i ljudi...ali mogu ja to.....valjda 

sretno neće biti jer je ovo striktno samo na godinu dana.....kao na traci mijenjaju ljude.....a za ostat u državnoj upravi moraš poznavat skoro pa kolindu osobno......ja nisam u toj skupini....
nema veze idemo godinu,pa onda opet bacat grah 

šta se tiče parade slažem se sa pipijem......u ovakvoj situaciji to su ogromne pare koje su se praktički bacile u vjetar.......
domovina se voli tako da se radi u korist svih i novci se ne bacaju kad se nema...a nema se...

Lena

Broj postova : 7218

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 06.08.15 12:12

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

draga, ni da povadiš sve zube, neš se uklopit s vakim razmišljanjem
a da ti krezubi nisu stali na crtu, ni ti ne bi danas bila tu gdje jesi...nije ni Fiume tako daleko od Drine kako se čini

da se Fiumu pitalo, ne bi se ni zaratili sa tim "krezubim" kako ih nazivas niti su ikada pikirali na Rijeku, niti su po Rijeci patrolirali puni kamijoni pijanih novokomponiratih ustasa...

a, neeee...ne nazivam ih ja krezubima, nego Macola...kaže da je izvadila dva zuba da se uklopi

Alhambra

Broj postova : 8167

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.08.15 12:18

Alhambra je napisao/la:

a, neeee...ne nazivam ih ja krezubima, nego Macola...kaže da je izvadila dva zuba da se uklopi

sta joj je to trebalo, Oluja prosla a ona sad hoda svijetom krezuba...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 06.08.15 13:10

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
Vel'ka Maca je napisao/la:Najezila sam se kad sam danas cula onu malu micu kako je pjevala himnu jucer... to je vrhunac mog domoljublja, vise od toga ne ide... baka je rekla da je bilo dostojanstveno i da nije bio dernek, rekla je da je imala feeling da je 14.7. I dan republike u francuskoj (rodjena je i odrasla tamo, francuski joj je materinji), sto je s njene strane kompliment.

inace nisam za vojsku, ratove, mimohode - make war, not love, parade, pa sve tako... rat se ne dobiva, rat je uvijek poraz.

sroljiš mala 

čitava svečanost, ne samo parada, je bila zaista veličanstvena!
odmjereno i dostojanstveno...
koga nije na trenutke štrecalo i gutilo...nek se jebe 

150 milijuna bacenih kuna da bi se vidjelo nekoliko Patria za koje je provizije pokupilo njih desetak, nesto prastarih tenkova T-84 koje vise ni talibani ne koriste, maljutki za koje nisam ni znao da se vise uopce projizvode i super starih Mig-ova 21 nakon cijih preleta su svi odahnuli. Nije bilo ono "oba su pala" . Jedino sto vrijedi su one dvije njemacke haubice a i njih smo posudili za ovu priredbu a ne kupili kako je voditelj srao. U biti su svi oni ostali bezbojni i bezbrojni oklopnjaci vise za sprecavanje nemira po gradovima nego li za neku borbu protiv osvajaca. Kad smo kod boje, izabrali su valjda najruzniju niansu zelene koja postoji. Vjerojatno joj je naziv HV drecavo-zelena.
Kolinda u bijelom ko Franjo, patetike na kante, tenkisti trube satorasima...sve skupa da se po stoti put upitas "di ja to zaboga zivim"...

pa ja, treba zaboravit i odustat ...al to ne znači da treba istovremeno odustati i od utrke tovara, trke na prstenac, stotinu likovnih izložbi, koncerata, festivala, kuhanja čobanaca, fritaja, brudeta, regata, bacanja kamena s ramena i inih maštovitih događaja uz poneku celeb svadbu ili proslavu rođendana....(Goran Milić)

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.08.15 13:16

Alhambra je napisao/la:

pa ja, treba zaboravit i odustat ...al to ne znači da treba istovremeno odustati i od utrke tovara, trke na prstenac, stotinu likovnih izložbi, koncerata, festivala, kuhanja čobanaca, fritaja, brudeta, regata, bacanja kamena s ramena  i inih maštovitih događaja uz poneku celeb svadbu ili proslavu rođendana....(Goran Milić)

to se ne financira iz proracuna...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 06.08.15 13:19

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

pa ja, treba zaboravit i odustat ...al to ne znači da treba istovremeno odustati i od utrke tovara, trke na prstenac, stotinu likovnih izložbi, koncerata, festivala, kuhanja čobanaca, fritaja, brudeta, regata, bacanja kamena s ramena  i inih maštovitih događaja uz poneku celeb svadbu ili proslavu rođendana....(Goran Milić)

ne, većina nabrojanog se financira iz udruga  i lokalne samouprave, koje su...gdje? gle čuda... na jaslama države

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.08.15 13:27

Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

ne, većina nabrojanog se financira iz udruga  i lokalne samouprave, koje su...gdje? gle čuda... na jaslama države

neka ako se ko turisticka manifestacija isplati kroz broj gostiju, potrosnju i sl. Trka na prstenac koja je inace starija od Alke, dobija neki sitnis od turisticke zajednice a vrati deset puta toliko. Alka pak pustosi drzavni proracun vec decenijama i jos se pritom politizira naveliko umjesto da i to pretvore u turisticku manifestaciju sto u biti i je. Te cobance, fritaje, ribarske veceri i sl. pak udruge same financiraju jer im se odmah i vrati...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 06.08.15 13:36

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:
pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

neka ako se ko turisticka manifestacija isplati kroz broj gostiju, potrosnju i sl. Trka na prstenac koja je inace starija od Alke, dobija neki sitnis od turisticke zajednice a vrati deset puta toliko. Alka pak pustosi drzavni proracun vec decenijama i jos se pritom politizira naveliko umjesto da i to pretvore u turisticku manifestaciju sto u biti i je. Te cobance, fritaje, ribarske veceri i sl. pak udruge same financiraju jer im se odmah i vrati...

ne možeš sve, ama baš sve u životu ni gledati kroz isplativost....doma proslavljaš rođendan, potrošiš na jelo i klopu...a nikad kroz poklone ne vratiš uloženo. ok, jedino ak ti tko pokloni kakav rolex. onda si i debelo u plusu, pod uvjetom da nije fake.

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 06.08.15 13:40

Alhambra je napisao/la:

ne možeš sve, ama baš sve u životu ni gledati kroz isplativost....doma proslavljaš rođendan, potrošiš na jelo i klopu...a nikad kroz poklone ne vratiš uloženo. ok, jedino ak ti tko pokloni kakav rolex. onda si i debelo u plusu, pod uvjetom da nije fake.

je ali spiskat 150 milijuna kuna da bi se svijet smijao kantama koje si poslao na paradu stvarno ima "smisla"...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 06.08.15 13:49

pizda je napisao/la:
Alhambra je napisao/la:

je ali spiskat 150 milijuna kuna da bi se svijet smijao kantama koje si poslao na paradu stvarno ima "smisla"...

tu sitnicu će namirit kad Sanader, Vidošević i ostatak ekipe vrate pokradeno.
još će im i ostat....za paradu 2025.

Zadnja promjena: Alhambra; 06.08.15 13:58; ukupno mijenjano 1 put.

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  antonac on 06.08.15 13:53

mumohod....

antonac

Broj postova : 1771

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 06.08.15 16:55

Kome treba jebat majku, stiklici?!?!??
stiklica je isto mlada ustasica... ko bi reko, ko bi reko... ubi, ubi, ubi srbinaaaa, srbinaaaaa...

ma jebe mi se, nek paradira ko hoce, ja to ne moram gledat, nit podrzavat...
ps. Meni je cale bil u ratu dve godine, u korenici, 128. Brigada, on je neki kurec, neki satnik il nes, uvijek je serif, di god se pojavi, pa kaj sad... a dis ti bila 91, a?

Vel'ka Maca

Broj postova : 9360

[Vrh] Go down

Postaj  Vel'ka Maca on 06.08.15 16:59

Inace, dans se nisam stigla ni popisat na poslu koliko je posla bilo... povraca mi se...
veceras idem u opatiju gledat zadnjih 100 dana palacha, reziserka moja skolska kolegica, morana komljenovic... glazbeni dokumentarni...

jebla vas 91, sve skupa

Vel'ka Maca

Broj postova : 9360

[Vrh] Go down

Postaj  Gost on 06.08.15 18:50

Vel'ka Maca je napisao/la:Kome treba jebat majku, stiklici?!?!??  
stiklica je isto mlada ustasica... ko bi reko, ko bi reko... ubi, ubi, ubi srbinaaaa, srbinaaaaa...  

ps. Meni je cale bil u ratu dve godine, u korenici, 128. Brigada, on je neki kurec, neki satnik il nes, uvijek je serif, di god se pojavi, pa kaj sad... a dis ti bila 91, a?

Nemoj tako, moj sinak duginih boja reko da je parada bila skroz seksi - na jednom mjestu toliko uznojitih muškaraca.   

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 07.08.15 7:10

tebi izgleda...kog si kurca pušila da si vaka poglupa, ha?
nisam znala da i ti spadaš u one što ne razlikuju domoljublje od nacionalizma ....a vidim da ti je i smiješno dok pišeš (valjda i dok kličeš) ubi, ubi, ubi srbinaaaa, srbinaaaaa...SRAMOTA Maco!!!  
Bokte... pa tebe se treba sramit ko i onog Glogoškog    

ne spominji mi ustaše, ozbiljna sam...dosta su zla učinili i mojoj porodici, zato ne pehaj!! (znam da to nisi znala, pa ću ti oprostiti)

a ovo zadnje...
kozo, čuvala sam bebu od 9 mjeseci...dijete čovjeka koji je prošao prvi liniju ratišta Starog Grabovca, Novske, Pakraca i Pisarovine...da bi s tisućama takvih obranio ovu zemlju i omogućio takvima kao ti da danas mlataraju

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  Alhambra on 07.08.15 7:41

kad baš pitaš...
kao vlasnik firme, te 91. koju spominješ, donacijama sam pomagala u opremanju dragovoljaca 3. pješačke bojne 117. brigade ZNG "R", donirali smo im uniforme, IR dalekozore i hranu.

kako si ti doprinjela??

Alhambra

[Vrh] Go down

Postaj  pizda on 07.08.15 7:47

Alhambra je napisao/la:

kad baš pitaš...
kao vlasnik firme, te 91. koju spominješ, donacijama sam pomagala u opremanju dragovoljaca 3. pješačke bojne 117. brigade ZNG "R", donirali smo im uniforme, IR dalekozore i hranu.

kako si ti doprinjela??

ne znam kako je ona, ja sam im se popisao pred vrata...

pizda
Murderator

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content Today at 6:45

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 37 / 40. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics